Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 10:32:59


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 783793 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #1600 : Styczeń 26, 2012, 22:33:15 »


Kiaro:
W takim razie odpowiedz Nam Wszystkim Kim Jestes?
Jestem urodzeniowa 9.Ja wiem i czuje ( Jeszcze nie bede na ten temat mowic chociaz juz bardzo duzo wiem), ze mam tu cos do spelnienia na tym padole ziemskim - nim ziemia wzniesie sie tam gdzie byc powinna.Wiesz to sie dzieje bez wzgledu , na to - czy to sie Tobie podoba czy tez nie. Nie masz juz zadnej wladzy, ktora pobierasz spod ziemi.Jezeli chcesz zacytuje Ciebie jak  - potwierdzilas,ze swoje moce pobierasz od lepszej cywilizacji spod ziemi. Powiedz Nam Wszystkim po co Ty tu jestes i dlaczego?Zachowujesz sie jak zwykly Trol.Wszyscy, ktorzy maja odrobine  oleju w glowie juz wiedza - choc mimo wszystko milcza.Ja osobiscie do nich nie naleze.Zupelnie tak jak i Ty Ja rowniez MAM moja wewnetrzna wiedze - zreszta tak jak i inni.Wiem na 100% , ze nie nalezymy do tej samej przestrzeni - dlatego prosze Poweidz Nam Kim Naprawde Jestes.Wiem rowniez na 100% , ze nie jestes zadna MM (chociaz do tej pory staralas sie udowodnic Wszystkim (samozwancza), ze Nia Jestes?Nikt Kto cos soba reprezentuje nie robi , lub tez nie stara sie tego robic tak ostendacyjnie jak to robisz TY.Ktos juz slusznie zauwazyl tu na forum ,ze zastapisz Enikego w Jego roli.Wiesz co Powodzenia.MOze teraz Ja powinnam napisac NIE! NIE! NIE! BASTA! Dla Twoich Machlojek oraz kretactwa.Pamietaj to juz nie dziela.Wieksza rzesza ludzi widzi juz i wie o Twoich machloikach i kretactwach.Mozesz tak na marginesie robic ze Mnie co tylko Ci sie zewnie podoba.Za Wszystko odpowiesz - czyli jak to mowiac Powodzenia.Bedzie Ci ono bardzo potrzebne.Przestan ludzi wprowadzac w blad - czy Ty naprawde myslisz, czy to jest juz chporoba, ktora sie bardziej posunela?
Sama odpowiedz sobie na to pytanie. Ja w kazdym razie mowie STOP KIARA I BASTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chcesz dowodow bedziesz jej miala .W tej kwestji nie ma najmniejszych problemow.
Do milusiego - Ela
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1601 : Styczeń 26, 2012, 23:15:52 »


Kiaro:
W takim razie odpowiedz Nam Wszystkim Kim Jestes?
Jestem urodzeniowa 9.Ja wiem i czuje ( Jeszcze nie bede na ten temat mowic chociaz juz bardzo duzo wiem), ze mam tu cos do spelnienia na tym padole ziemskim - nim ziemia wzniesie sie tam gdzie byc powinna.Wiesz to sie dzieje bez wzgledu , na to - czy to sie Tobie podoba czy tez nie. Nie masz juz zadnej wladzy, ktora pobierasz spod ziemi.Jezeli chcesz zacytuje Ciebie jak  - potwierdzilas,ze swoje moce pobierasz od lepszej cywilizacji spod ziemi. Powiedz Nam Wszystkim po co Ty tu jestes i dlaczego?Zachowujesz sie jak zwykly Trol.Wszyscy, ktorzy maja odrobine  oleju w glowie juz wiedza - choc mimo wszystko milcza.Ja osobiscie do nich nie naleze.Zupelnie tak jak i Ty Ja rowniez MAM moja wewnetrzna wiedze - zreszta tak jak i inni.Wiem na 100% , ze nie nalezymy do tej samej przestrzeni - dlatego prosze Poweidz Nam Kim Naprawde Jestes.Wiem rowniez na 100% , ze nie jestes zadna MM (chociaz do tej pory staralas sie udowodnic Wszystkim (samozwancza), ze Nia Jestes?Nikt Kto cos soba reprezentuje nie robi , lub tez nie stara sie tego robic tak ostendacyjnie jak to robisz TY.Ktos juz slusznie zauwazyl tu na forum ,ze zastapisz Enikego w Jego roli.Wiesz co Powodzenia.MOze teraz Ja powinnam napisac NIE! NIE! NIE! BASTA! Dla Twoich Machlojek oraz kretactwa.Pamietaj to juz nie dziela.Wieksza rzesza ludzi widzi juz i wie o Twoich machloikach i kretactwach.Mozesz tak na marginesie robic ze Mnie co tylko Ci sie zewnie podoba.Za Wszystko odpowiesz - czyli jak to mowiac Powodzenia.Bedzie Ci ono bardzo potrzebne.Przestan ludzi wprowadzac w blad - czy Ty naprawde myslisz, czy to jest juz chporoba, ktora sie bardziej posunela?
Sama odpowiedz sobie na to pytanie. Ja w kazdym razie mowie STOP KIARA I BASTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chcesz dowodow bedziesz jej miala .W tej kwestji nie ma najmniejszych problemow.
Do milusiego - Ela

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1602 : Styczeń 26, 2012, 23:58:02 »

Jak ktoś chce coś udowadniać komuś to niech robi sam kopie jego postów i na tym opiera swoje twierdzenia
[...]
To nie jest OK!

Poziom hipokryzji mnie rozjechał...

* podkreślenie moje
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1603 : Styczeń 27, 2012, 09:55:22 »

>Kiaro<,
czyba zapomniałaś dokończyć ten post:  http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3305.msg90505#msg90505
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #1604 : Styczeń 27, 2012, 09:59:20 »

Spokojnie Darek, całkiem możliwe, że będzie 2 akt., a na razie "zarchiwizowano" post Elżbiety.  :]
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1605 : Styczeń 27, 2012, 10:37:46 »

>Kiaro<,
czyba zapomniałaś dokończyć ten post:  http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3305.msg90505#msg90505


Czy ten temat dotyczy mojej osoby? Czy wyraz cudzych ( delikatnie mówiąc) mentalnych abstrakcji jest tematem tego wątku?

Cytuj
Wysłany przez: Elzbieta
Umieść cytat

Kiaro:
W takim razie odpowiedz Nam Wszystkim Kim Jestes?
Jestem urodzeniowa 9.Ja wiem i czuje ( Jeszcze nie bede na ten temat mowic chociaz juz bardzo duzo wiem), ze mam tu cos do spelnienia na tym padole ziemskim - nim ziemia wzniesie sie tam gdzie byc powinna.Wiesz to sie dzieje bez wzgledu , na to - czy to sie Tobie podoba czy tez nie. Nie masz juz zadnej wladzy, ktora pobierasz spod ziemi.Jezeli chcesz zacytuje Ciebie jak  - potwierdzilas,ze swoje moce pobierasz od lepszej cywilizacji spod ziemi. Powiedz Nam Wszystkim po co Ty tu jestes i dlaczego?Zachowujesz sie jak zwykly Trol.Wszyscy, ktorzy maja odrobine  oleju w glowie juz wiedza - choc mimo wszystko milcza.Ja osobiscie do nich nie naleze.Zupelnie tak jak i Ty Ja rowniez MAM moja wewnetrzna wiedze - zreszta tak jak i inni.Wiem na 100% , ze nie nalezymy do tej samej przestrzeni - dlatego prosze Poweidz Nam Kim Naprawde Jestes.Wiem rowniez na 100% , ze nie jestes zadna MM (chociaz do tej pory staralas sie udowodnic Wszystkim (samozwancza), ze Nia Jestes?Nikt Kto cos soba reprezentuje nie robi , lub tez nie stara sie tego robic tak ostendacyjnie jak to robisz TY.Ktos juz slusznie zauwazyl tu na forum ,ze zastapisz Enikego w Jego roli.Wiesz co Powodzenia.MOze teraz Ja powinnam napisac NIE! NIE! NIE! BASTA! Dla Twoich Machlojek oraz kretactwa.Pamietaj to juz nie dziela.Wieksza rzesza ludzi widzi juz i wie o Twoich machloikach i kretactwach.Mozesz tak na marginesie robic ze Mnie co tylko Ci sie zewnie podoba.Za Wszystko odpowiesz - czyli jak to mowiac Powodzenia.Bedzie Ci ono bardzo potrzebne.Przestan ludzi wprowadzac w blad - czy Ty naprawde myslisz, czy to jest juz chporoba, ktora sie bardziej posunela?
Sama odpowiedz sobie na to pytanie. Ja w kazdym razie mowie STOP KIARA I BASTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Chcesz dowodow bedziesz jej miala .W tej kwestji nie ma najmniejszych problemow.
Do milusiego - Ela

No chyba iż na kogoś już działa mocno Blue Beam i jest to efekt takiego działania.

Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2012, 10:41:36 wysłane przez Kiara » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #1606 : Styczeń 27, 2012, 16:35:27 »

Kiara
Cytat:
(...)Kiedy człowiek otrzymał wiedzę i możliwości jej używania, wolną wolę posiadał, Anunaki odeszły do swojej przestrzeni, na Ziemię przybywali tylko tacy, którzy byli dalszymi nauczycielami duchowymi, inspirowali swoją wiedzą, cykl rozwoju w Kosmosie trwał i trwa, Ziemia jako planeta brała i bierze w nim udział.


Kiara
Cytat:
Wolnostojeństwo jest podstawą życia i istnienia być powinno bezwzględnie i nikomu tego prawa innym odbierać nie wolno. Bowiem jest ono gwarantem rozwoju indywidualnego wedle osobistej woli każdej z Energii.
Laguna_
Cytat:
Ja nie oceniam tych energi zwanych Mysliciele,

Dosc wyraznie napisalam , ze moze sie Tobie wydaje , ze czerpiesz wlasnie od nich wiedze.
Nie ukrywam, ze malo czytam Twoje posty bo to dla mnie maslo maslane i to co dzieje sie ostanio na tym forum przekracza granice dobrego smaku.
A najciekawsze jest to , ze potrafisz napisac zdanie, a nastepne po nim jest zaprzeczeniem tego.
 Nie jestem alfa i omega , ale wybacz nikt tak nadety jak Twoja osoba nie moze byc wysoko rozwiniety, a jesli to mozliwe to swiat przewrocil sie naprawde do gory nogami.
Zaslaniasz sie jakas ochrona , ale pamietaj Kiaro , ze niczego nie mozna naduzywac.
Nie wiem czy siebie obserwujesz ,ale chyba ostatnimi czasy przechodzisz jakas burze , albo moze te rytualy jednak poszly na Twoja niekorzysc, albo jestes juz tym energia niepotrzebna i beda spadac Twoje wibracje ,a co za tym idzie * chyba nie musze tego wyjasniac..

A moze nie jestes juz Kiara tylko inna osoba nie mnie to oceniac.


pozdrawiam Laguna
Ps.
Odnosnie tego zdania-  Tak dla ścisłości splot słoneczny nie jest odnośnikiem wiedzy a mocy realizacji czynu , przekładania zamysłu na fizyczne zdarzenie.

Zatem napisalam wyraznie jestes zasilana przez jakis egregor o ile nadal tak jest .Ale pamietaj Kiaro podlegasz tak samo jak  wszyscy prawu przyczyny i skutku , nawet majac duza ochrone tym bardziej powinnas zadbac o nienaruszanie tego prawa.
Nie jestes idealem podobnie jak i ja , jestes tak samo wyjatkowa jak ja i inni ,A MOC JEST ULOTNA I WARTO O TYM PAMIETAC.
Zatem jesli wyzej zaslaniasz sie moca to pamietaj , ze moc moze stac za Toba ale i przeciwko Tobie.
Jest takie przyslowie przez ludzi wymyslone - prawda obroni sie zawsze sama
Nikt  , a ni Nic nie musi o nic walczyc od cala tajemnica.
Kiara
Cytat:
Zacytuję Twój powyższy cytat ; "prawda obroni się sama...."
i dodam tylko  ja nie korzystam z  żadnej cudzej mocy , nie jestem przez nikogo niczym zasilana Laguno , ja  moc  swoją , a co za tym idzie również  moc ochrony siebie ,  osiągnęłam w pokonywaniu  etycznym trudów życia w wielości moich inkarnacji.
I nie jestem nadętą  , mam tylko pewność siebie w tym co mówię i robię.
Niestety wzorce zachowań ludzkich przyzwyczajone są do naśladowania innych i krycia się z ich autorytetami. Ja mam odwagę stać za moimi myślami   wyrażać je słowami , realizować w czynach.
Czy popełniam błędy? Na pewno tak , wielokrotnie  bowiem nie uważam siebie ni za wszystko wiedzącą ani za nieomylną , jednak mam odwagę o tym mówić i korygować  moją niedoskonałość.

A burza? tak , ona zawsze powstaje gdy ktoś ma odwagę bycia sobą , forsowania swojej wiedzy , wychodzenia ponad przysłowiową kreskę, pokazywania swojej indywidualności.
Czy komuś coś swoją mocą odbieram? Teoretycznie nie , ale praktycznie burzę system , który pieczołowicie chce utrzymać małość i nijakość  indywidualności ludzkiej. No i w zamian burza z piorunami     ale ja się tym naprawdę nie przejmuję.

Życzę wszystkim odwagi bycia sobą.

kiara 
Laguna_
Cytat:
Cytat: Kiara  Listopad 27, 2011, 16:47:12


"Podziemna Ziemia" istniała i istnieje cały czas , myślę iż informacji na ten temat jest dużo chociaż nie są pospolicie znane ni oficjalnie publikowane.



Jesli pozwolisz Kiaro chce napisac o czyms co nurtowalo mnie w Twojej osobie od kilku lat.
Chodzila za mna mysl - skad Kiara czerpie wiedze , odpowiedz przyszla jak obejrzalam Twoje zdjecie .
Bylam zdumiona.
Zazwyczaj osoba rozwijajaca sie duchowo ma polaczenie z kosmosem nad glowa , u Ciebie nie widzialam takiego kanalu energi .

Natomast masz silny promien swiatla wychodzacy lub dochodzacy do  splotu słonecznego (Manipura).Jakbys wiedze czerpala tutaj z ziemi , a nie z nadprzestrzeni jak pisalas niejednokrotnie.

Watek jaki wkleil Darek , mowiacy o podziemniej cywilizacji moze byc tego potwierdzeniem , zreszta ja przeczytalam troche wiecej niz Darek wkleil.
Kiara
Cytat:
Ależ Laguno nie odbieram twoich rewelacji jako coś osobistego , nie to przecież skierowane jest do kogoś obok mnie..... 

Dopiero teraz obejrzałaś moje zdjęcie? A skąd je dostałaś?

Powiem tylko każdy widzi na swoim poziomie możliwości oglądu , jeden do pasa a inny powyżej .... ale czas obecny to czas zabezpieczający wszelakie ingerencje w moją przestrzeń energetyczną , włącznie z oglądem jej dla ciekawskich.

Nie Laguno  Myśliciele nie są pod ziemią i to co w naszym nazewnictwie "jest pod ziemią ..." tak naprawdę pod ziemią nie jest.
Jest to Cywilizacja materialna , która  rozwojem duchowym znacznie przewyższa tą , która jest obecnie na ziemi.

Myśliciele to Energie niewcielone , cywilizacja materialna to Energie wcielone wcielają się w niej też Energie Myślicielskie tak jak z powodu różnych wyjątków na tej ziemi.

Warto zrozumieć te zawiłości i rozróżniać treści dochodzących do nas strzępków informacyjnych.

Kiara 


ps. Tak dla ścisłości splot słoneczny nie jest odnośnikiem wiedzy a mocy realizacji czynu , przekładania zamysłu na fizyczne zdarzenie.

Michael Heiser

Anunnaki i Czuwające Wężowe Istoty
Przedstawiam wam długo oczekiwany wykład Dr Mikea Heisera o analizie starożytnych tekstów biblijnych, ugarykich, sumeryjskich czy babilońskich ogólnie wykład dotyczy zazębiających się podobieństw pomiędzy teologią biblijną a późniejszym judaizmem. Ten bardzo trudny wykład podnosi niejako bardzo wysoko poprzeczkę jaką stawiamy w naszych poszukiwaniach starożytnych dowodów na istnienie Wężowych zmiennokształtnych istot i początków ludzkiej rasy. Dzięki niemu zrozumiecie jak bardzo trudne jest to zadanie, jak bardzo dokładnym i uczciwym trzeba być w tych poszukiwaniach jak wielką trzeba mieć wiedzę aby zmierzyć się z tym tematem. Tacy ludzie jak Z. Sitchin czy L. Gardner oszukali zbyt wielu ludzi korzystając z ich niewiedzy czy zwykłej naiwności. Prawda jest trudna do ustalenia, nie mniej ten wykład uświadomi wam ponad wszelką wątpliwość że "Czuwający" konkretnie drugie pokolenie nadal rządzi tym światem, to nie oni stworzyli ludzi,nikt z nich.Jedyne czego się dopuścili to odebranie ludziom nieśmiertelności (długiego życia). Symbolem tych istot "Czuwających o wężowym wyglądzie" jest tzw "Wszystkowidzące Oko" To one stworzyły ten system religijny bo ich jedynym celem jest być czczonym jak bogowie i żądają składania ofiar, ale do tych wniosków dojdziecie już sami. Mam nadzieję że ten wykład uświadomi wam jaka przepaść dzieli "alternatywne" źródła informacji od historycznej prawdy. Zapraszam do obejrzenia w skupieniu, bo to bardo ważny wykład, bez zrozumienia tego co się wydarzyło w przeszłości, nigdy nie zrozumiemy tego co się dzieje teraz i jakie są ich plany, jak się temu przeciwstawić.
http://davidicke.pl/index.php/filmy/59-michael-heiser/297-michael-heiser-anunnaki-i-czuwajce-wowe-istoty.html

Opowieść o Wężach i Dźwięku
"Pod postacią człowieka rozprzestrzeniają się między nami, lecz tylko z pozoru są ludźmi. Głowa Węża ukaże się kiedy czar pryśnie!...

Tylko poprzez magię można będzie ich odkryć, tylko poprzez dźwięk będzie można ujrzeć ich oblicze."

http://davidicke.pl/index.php/artykuly/35-redmuluc/74-snake.html

Michael Heiser - Zakwestionowanie prac Zecharii Sitchina 1/8

http://www.youtube.com/watch?v=NKBoAfCRNIg&feature=related

Elzbieta
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1607 : Styczeń 27, 2012, 19:02:11 »

Elżbieta.

Pierwotnie miałam zamiar nie wchodzić więcej w żadną dyskusję , ale żywię dla Ciebie takie samo uczucie miłości jak dla wszystkich ludzi.

Ten post dla mnie jest Twoim wielkim wołaniem ukrytego głęboko strachu  i rozpaczy, co dalej , jak dalej?

To żaden sekret przed nami wszystkimi Ludźmi , którzy wybrali przejście w wyższy wymiar piękno i spokój życia oraz wielka kilkuletnia praca z dostrajaniem się do warunków Nowej Ziemi.

Twój wielki strach kreuje Twoje wyobrażenia zablokowane w Tobie dawno temu w rzeczy o których piszesz , są to majaki dawnej przeszłości , które odzywają się w ludzkich mózgach jako obrazy. Czego najbardziej się boisz to kreuje Twój mózg jako realistyczny zmaterializowany hologram. A tak naprawdę rzeczywistość jest inna.
Wyjdź z pól nienawiści i strachu zobaczysz inny świat inaczej wyglądających Ludzi oraz zupełnie inną mnie, sama się w tym blokujesz i sama angażujesz niepotrzebnie swoją energie w utrwalanie tych depresyjnych obrazów.
Jeżeli masz problem to rozwiązania szukaj zawsze w swoim wnętrzu a nie w zewnętrzności w kimś.
Widzisz ja nie mam żadnych problemów akceptuje ludzi takimi jakimi są , nie tworze o nich mitów i mogę dzięki temu rozmawiać z każdym normalnie.
Ale tez nie pozwolę siebie poniżać bo ktoś ma jakąś wymyśloną wizję mnie czy inne problemy z sobą za które odpowiedzialność chce scedować na mnie.
Masz problemy wewnętrzne , to poproś zaufaną osobę o pomoc byś z nich wyszła jak najprędzej , bowiem gromadzenie w sobie takiej ilości negatywizmu nie jest dobre. Wbrew pozorom nie pozbywasz się go wylewając na forum , on się w tobie ciągle kumuluje szaklując ujścia , jak nie znajdzie odbije się na Twoim zdrowiu.
To jest normalne i naturalne , zatem szanuj siebie i miast pisać takie posty napisz coś pięknego , niech obraz Twojej Duszy zamanifestuje się swoją głębią aspektu Stwórcy, a nie ludzkimi niemocami.
Życzę Ci wygrzebania się z tych opresji z całego serca jak najszybciej.

Małgorzata. Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2012, 21:32:53 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1608 : Styczeń 27, 2012, 21:27:02 »

Cytat: Kiara
>Kiaro<,
czyba zapomniałaś dokończyć ten post:  http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3305.msg90505#msg90505


Czy ten temat dotyczy mojej osoby? Czy wyraz cudzych ( delikatnie mówiąc) mentalnych abstrakcji jest tematem tego wątku?

W moim przekonaniu dotyczy Blue Beam, ale sama dajesz się wciągać w ofy i nie dziw się memu zapytaniu >> gdyż rozpoczęłaś posta zamieszczając w nim cytat, i ... nic poza tym.
Czy mam go usunąć, a ofa przenieść?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1609 : Styczeń 27, 2012, 21:31:21 »

Raczej przenieś całość  Darek , nie, nie dałam się wciągnąć , bo już nie będzie dalszej dyskusji ,zareagowałam bo mam serce i życzę wszystkim wszystkiego najlepszego.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #1610 : Styczeń 27, 2012, 21:48:27 »

Malgorzto - Kiaro:

W odpowiedzi na Twoj post - Nie rozumiem jak mozna twierdzic,ze sie ma sie  cytat:" takie samo uczucie milosci do wszystkich" a nastepnie oceniac kogokolwiek ze swojego punktu widzenia?!

cytat:"Ten post dla mnie jest Twoim wielkim wołaniem ukrytego głęboko strachu  i rozpaczy, co dalej , jak dalej?"

Naprawde nie czekam na odpowiedzi od Ciebie co dalej oraz jak dalej.Wiesz z prostego wniosku,ze Ty sama nie bardzo wiesz co i jak dalej.

Nie wmawiaj Mi prosze cytat: "glebokiego strachu i rozpaczy".Nauczono Mnie , ze jezeli cokolwiek chcemy wiedziec nalezaloby sie poprostu zapytac.Niby nic trudnego, lecz jak widac nie latwe co dla nie ktorych osob.

cytat:"To żaden sekret przed nami wszystkimi Ludźmi , którzy wybrali przejście w wyższy wymiar piękno i spokój życia oraz wielka kilkuletnia praca z dostrajaniem się do warunków Nowej Ziemi".
Prosze przestan lekcewazyc ludzi dookola siebie.To , ze Tobie sie wydaje cokolwiek na Twoj temat , inni moga poprostu uwazac za zwykle mrzonki.Jak  sama wiesz juz wiele razy sie mylilas i mylisz nadal.

cytat:" Twój wielki strach kreuje Twoje wyobrażenia zablokowane w Tobie dawno temu w rzeczy o których piszesz , są to majaki dawnej przeszłości , które odzywają się w ludzkich mózgach jako obrazy. Czego najbardziej się boisz to kreuje Twój mozg jako realistyczny zmaterializowany hologram. A tak naprawdę rzeczywistość jest inna".

Nie moge nazekac na moja rzeczywistosc, gdyz jest coraz piekniejsza.Mam dookola siebie cudownych ludzi, samopoczucie cudowne - czegoz mozna chciec wiecej?!

cytat:"Wyjdź z pól nienawiści i strachu zobaczysz inny świat inaczej wyglądających Ludzi oraz zupełnie inną mnie, sama się w tym blokujesz i sama angażujesz niepotrzebnie swoją energie w utrwalanie tych depresyjnych obrazów".

Nie mam zadnej depresji i nigdy nie mialam, moze poprostu Ty w tym wypadku mowisz sama o sobie.Nie bardzo wiem , chociaz tak na marginesie nie bardzo Mnie to interesuje.

cytat:"Jeżeli masz problem to rozwiązania szukaj zawsze w swoim wnętrzu a nie w zewnętrzności w kimś".

Jezeli pozwolisz to Ja bede decydowala o wszystkim co Mnie dotyczy.Tak jak i Ty pisalas, juz tu na forum,ze nie pozwolisz sie zniewalac oraz bedziesz bronila Swojej prawdy.Dokladnie tak samo jest ze Mna nie inaczej.

cytat:"Ale tez nie pozwolę siebie poniżać bo ktoś ma jakąś wymyśloną wizję mnie czy inne problemy z sobą za które odpowiedzialność chce scedować na mnie".

Czy Ty naprawde nie przeczytalas mojego postu uwaznie? Tak mi sie wydaje.Podalam cytaty oraz wypowiedzi innych z prostym pytaniem.Jak sobie dobrze przypominam nic wiecej tam nie bylo.

cytat:"Masz problemy wewnętrzne , to poproś zaufaną osobę o pomoc byś z nich wyszła jak najprędzej , bowiem gromadzenie w sobie takiej ilości negatywizmu nie jest dobre. Wbrew pozorom nie pozbywasz się go wylewając na forum , on się w tobie ciągle kumuluje szaklując ujścia , jak nie znajdzie odbije się na Twoim zdrowiu.

Fajnie,ze to napisalas.Mialam ostatnio robione badania lekarskie - wiesz nawet moj lekarz jest zszokowany jak to jest mozliwe.Badanie pluc- pluca mam jak nastoletnia osoba, ktora nigdy nie palila - a jak wiesz pale i to juz ponad 30 lat.
Badania krwi tez sa cudowne krew jak u osoby 15-sto letniej mieszkajacej w gorach.Lekarz poprosil o powtorke badan i wyniki przyszly dokladnie takie same.
Mysle,ze to Ci sporo wytlumaczylo.

cytat:"To jest normalne i naturalne , zatem szanuj siebie i miast pisać takie posty napisz coś pięknego , niech obraz Twojej Duszy zamanifestuje się swoją głębią aspektu Stwórcy, a nie ludzkimi niemocami".

Ty rowniez miej szacunek dla siebie i innych- rowniez miast sie sprzeczac napisz wlasnie cos Pieknego ot tak z serduszka.
Ja w przeciwienstwie do Ciebie nie moge napisac , ze Kocham wszystkich ludzi.Natomiast nie moge rowniez napisac, ze kogokolwiek nienawidze.Poprostu sa Ci ktorych Kocham, szanuje oraz tacy, ktorzy sa mi poprostu obojetni.Do Ciebie rowniez mam stosunek obojetny - chociaz jestem Ci wdzieczna , za to czego Mnie nauczylas.

cytat:"Życzę Ci wygrzebania się z tych opresji z całego serca jak najszybciej"

Ja Tobie zycze z calego serce, zebys sie nauczyla byc poprostu soba i az soba. Mysle,ze to beda Najladniejsze zyczenia jakie otrzymalas  od dawna.
Jeszcze jedno czy Tobie jest tak trudno odpowiedziec na proste pytania?
Czasmi nie warto jest sie doszukiwac podtekstow, gdyz moze sie okazac, ze piszacy nie to mial na mysli.

Zycze  milusiego dzionka -Ela






Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #1611 : Luty 08, 2012, 15:23:57 »

Ja nie obstaje przy katolicyzmie- i nie interesuja mnie katolickie dogmaty,  ale przy wierze w Jezusa - mesjasza i jego matke jako nowa arke przymierza Uśmiech
ostrzerzenia napewno byly tez wazne bo to wynika z odpowiedzialnosci..

nowa era powinna polegac na swiadomosci nowego zycia i wlasnej duchowosci - ale pewnie nikt w to nie uwierzy dopoki nie nastapi koniec swiata...Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2012, 15:43:22 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1612 : Luty 08, 2012, 17:20:52 »

Przepraszam ale mnie naprawdę nie interesuje w co Ty wierzysz i o Twojej wierze nie dyskutujemy ani o mojej też nie , akurat te elementy nie są istotne w tym aspekcie dyskusji.
Dyskutujemy o przekazie wiedzy i efektach jej stosowania przez ludzi, o wymiernych konkretach, a nie o cudzych fobiach opartych na frustracjach.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #1613 : Luty 08, 2012, 17:50:50 »

Cytat:Kiara

Przepraszam ale mnie naprawdę nie interesuje w co Ty wierzysz i o Twojej wierze nie dyskutujemy ani o mojej też nie , akurat te elementy nie są istotne w tym aspekcie dyskusji.
Dyskutujemy o przekazie wiedzy i efektach jej stosowania przez ludzi, o wymiernych konkretach, a nie o cudzych fobiach opartych na frustracjach.


Zaczynam znowu sie gubic.Gdzie w tych " madrosciach"  jest madrosc, rozwoj duchowy, wymiana wiedzy - przeciez to jest Wszystko Nam nazucane z "gory" przez Kiare.
Kazdy ukazujac inne zdanie na ten sam temat jest traktowany z gory.
Wewnetrzna wiedza to jedno, natomiast wiedza przekazywana to cos innego.
Nie jestem zwolenniczka KK , lecz zaczyna mnie to bardzo zniesmaczac.KK Be, inne religie Be - tylko Judaizm, Tora , Zydzi i ich nauki sa cacy?
Cos mi tu nie Halo.I to zwolenniczka Wolnej Woli tak sie zachowuje, ktora notabene jest tak bardzo uduchowiona?
Cytat:
Postawa roszczeniowa wobec świata:
„Wymagasz, żeby rozmaite sytuacje, okoliczności, miejsca czy osoby uszczęśliwiały cię, a potem  bolejesz nad tym, że nie dorosły do twoich oczekiwań.”
E. Tolle
P.S.
Moze troszke Historii by sie tu przydalo wowczas, kazdy mialby zupelnie inne spojzenie na ten temat.Nie wszystko zloto co sie swieci.
Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #1614 : Luty 08, 2012, 20:16:21 »

wiara jest bardzo wazna to
1 brama do innego swiata - jezeli jest odpowiedni pryzmat - promien swiatla Uśmiech
2 to ochrona przed nieproszonymi bytami jezeli postepuje sie etycznie i posiada swiadomosc kim bym Jezus Uśmiech
3 tylko chrzescijanstwo moze wprowadzic swiat w nowa ere poniewaz jest w nim uswiecajacy sakrament malzenstwa - byc moze z czasem bedzie i mozliwe kaplanstwo kobiet Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2012, 20:16:54 wysłane przez quetzalcoatl44 » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #1615 : Luty 21, 2012, 22:47:17 »

Dziecko takie już od małego będzie straszone wizjami piekła i nieba,
to chłopcy
a dziewczynki dopiero od... kolan...

Arteq, dowcip godny księdza pedofila.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1616 : Luty 21, 2012, 23:25:17 »

Arteq, dowcip godny księdza pedofila.

Przychodzi pewien człowiek do lekarz i mówi, że ma pewien problem natury psychologicznej, z kobietami.
Lekarz chce mu pomóc i pokazuje różne obrazki z prośb aaby pacjent mówił mu z czym mu sie kojarzą.
Drzewo - naga kobieta - pada odpowiedź
Łąka - naga kobieta - ponownie
Rower - naga kobieta - także
Kilka innych rysunków - odpowiedź za każdym razem taka sama - naga kobieta.
Lekarz w końcu nie wytrzymuje i mówi: panie, jest pan po prostu zboczony,,,
Ja?! - krzyczy pacjent - Ja?! A kto mi te świństwa pokazuje?!


Jak nie załapałeś to wprost:
Kocie, przykro mi, że tak musi Ci się od razu kojarzyć. Mam szczerą nadzieję, że zdąży przejść do czasu aż będziesz miał własne dzieci, cobyś nie musiał nazywać mianem pedofila żony myjącej Wasze dzieci.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #1617 : Luty 22, 2012, 00:09:51 »

Arteq, dowcip godny księdza pedofila.

Przychodzi pewien człowiek do lekarz i mówi, że ma pewien problem natury psychologicznej, z kobietami.
Lekarz chce mu pomóc i pokazuje różne obrazki z prośb aaby pacjent mówił mu z czym mu sie kojarzą.
Drzewo - naga kobieta - pada odpowiedź
Łąka - naga kobieta - ponownie
Rower - naga kobieta - także
Kilka innych rysunków - odpowiedź za każdym razem taka sama - naga kobieta.
Lekarz w końcu nie wytrzymuje i mówi: panie, jest pan po prostu zboczony,,,
Ja?! - krzyczy pacjent - Ja?! A kto mi te świństwa pokazuje?!


Jak nie załapałeś to wprost:
Kocie, przykro mi, że tak musi Ci się od razu kojarzyć. Mam szczerą nadzieję, że zdąży przejść do czasu aż będziesz miał własne dzieci, cobyś nie musiał nazywać mianem pedofila żony myjącej Wasze dzieci.

Mój drogi,

na stanie mam dzieci dorosłe i chodzące do szkoły podstawowej (chłopiec).

Kawał pewnie wyborny,pomimo, że nafaszerowany literówkami, co zwykle zdarza  się po kilku lampkach ale jestem wyrozumiały. Nadal nie widzę związku pomiędzy tekstem Rafaeli, a Twoją spontaniczną uwagą dotyczącą kwestii zamieszczonej u dziewczynek w okolicy kolan.

Z okazji ostatków zalecam wstrzemięźliwość w zaglądaniu do kieliszka i separację od komputera. Na kawały radzę silić się będąc w lepszej formie.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1618 : Luty 22, 2012, 12:23:48 »

 
na stanie mam dzieci dorosłe i chodzące do szkoły podstawowej (chłopiec).
Kocie, konto w SIMS-ach to nie jest prawdziwe życie...

Spróbuję teraz na spokojnie wypowiedzieć się, może coś będziesz chciał zrozumieć, przyjąć.

Na pewne żarty bez obawy o chore zrozumienie i dziwne podteksty mogą sobie pozwolić osoby które mają odpowiedni dystans i cechuje je etyczna postawa czy po prostu zdrowe podejście do życia. Tak samo jak na żarty na swój temat, nawet bardzo uszczypliwe, mogą pozwolić sobie osoby które mają świadomosć swoich mocnych i słabych stron, dystans do siebie i pokorę. Oczywiście istnieje również granica pomiędzy żartami a chamskim lżeniem. Czy zastanawiałeś się dlaczego Ty od razu wyjechałeś z księdzem pedofilem, a Channel, która żyje na świecie znacznie dłużej niż Ty czy ja, podeszła do tematu tak diametralne różnie od Ciebie?
 
Miesiąc temu proponowałem Tobie abyś bez konsekwencji sobie poużywał na mnie celem podreperowania samopoczucia i zdrowia psychicznego. Jak widzę to jednak nadal Cię ciśnie, może powodem jest brak tej nibiru i innych prorokowanych przez pch wydarzeń którym tak mocno kibicowałeś, trudno. Dochodzę do przykrego przekonania, że za sprawą wcześniej wskazywanych Twoich wpadek w ślepiej wierze w wiele bzdur głoszonych przez pch nadal będę działał na Ciebie jak przysłowiowa czerwona płachta na byka, albo waleriana na kota - dowodzi tego to w jaki sposób komentujesz moje posty - zero konkretów, zero merytoryczności, wyłącznie złośliwość i doskonale widoczna, kipiąca chęć ukąszenia, nic ponadto. Nawet w powyższym - czepianie się literówek (gdzie moje posty są jednymi z najbardziej starannymi graficznie, ortograficznie i stylistycznie na forum) a osoba mająca nieco wyobraźni zauważyła wygląd większości postów oraz wiedziała że istnieje wiele innych przyczyn dla których jeden z postów może zawierać AŻ 3 literówki..., sugerowanie upojenia alkoholowego i nic... ponadto, to żenada. Kilkukrotnie namawiałem Cię abyś porozmawiał merytorycznie ze mną w danym wątku, niestety bezskutecznie, wycofywałeś się i zamiast argumentów zwiazanych z sednem dyskusji wyłącznie osobiste wycieczki. Kocie, złośliwości - tak, ironia - tak, aluzja - tak, ale to wszystko na zasadzie dodatków do konkretów, wtedy tylko to ma jakiś sens i poziom. W przeciwnym razie świadczy wyłącznie o ignorancji w danym temacie, braku argumentów i bezsilności przy jednoczesnej, przemożnej chęci do ukąszenia.

Cała Twoja postawa na tym forum - sposób Twojego wysławiania się, odnoszenia, używanych słów i zwrotów, "argumentów", treść postów, ich waga merytoryczna, podejścia do danych zagadnień, sposób i rodzaj prezentowanych emeocji oraz obraz "doświadczenia" życiowego wyłaniającego się z w/w nakazuje przypisać Ci wiek co najwyżej ucznia ostatnich klas szkoły średniej, a nie ojca dorosłych dzieci.

I teraz tak sobie myślę... co dalej. Mógłbym Ci odpłacać "pięknym za nadobne" i odgryzać się. Stosować dosyć mocno odczuwalne riposty, to żaden kłopot. Po prostu pogonić Ci przysłowiowego, nomen-omen, kota, ucierać nosa. Mógłbym "postarać" się abyś dostał już całkowitego uczulenia na mnie. W końcu mógłbym w oparciu o naukowe opracowania dokonane przez ludzi w dużą wiedzą i konkretne przykłady wykazywać Ci co i dlaczego tak Cię ciśnie i udowodnić, że to jest prawdą poprzez doświadczenie na zasadzie akcja-reakcja, pewnie na tym by się oparło, ale i tak nie chciałbyś otworzyć oczu na pewne zjawiska. No ale po co? Dla egoistycznej satysfakcji? Czy wykorzytywać w ten sposób posiadaną wiedzę, zdobyte umiejętności, otrzymane zdolności?
Nie, nie ma sensu, bo:
- nie potrzebuję takiej chorej satysfakcji czy też potwierdzenia.
- doskonale wiem co Tobą powoduje jakim emocjom dajesz się ponieść.
- znam swoje mocne jak też i słabe strony, Cześć Twoich słabych również.
- byłoby to z pogranicza pastwienia się.
- w efekcie Twoja frustracja narastałaby, ciśnienie rosło i musiałoby w końcu ujść - zapewne negatywnie przekłądałoby się to na Twoje reakcje z najbliższym 
  otoczeniem
- ponosiłbym odpowiedzialność za Twoje pogorszenie stanu emocjonalnego
- i tak nie zastanowiłbyś się nad swoim postępowaniem, nie wyciągnął żadnych konstruktywnych wniosków (a na tym mi zależy, wbrew temu co oczywiśćie sądzisz)
  bo złość i nienawiść zaślepiałyby Cię

Dlatego, nie będę tego ciągnął, tych CZCZYCH przepychanek z Twojej strony. Mogę jedynie przedłużyć Ci czas w którym możesz sobie bez konsekwencji powrzucać na mnie, ponapinać się, pokąsać. Mam nadzieje, że wtedy szybko wypalą się w Tobie negatywne emocje. A być może kiedyś pomyślisz sobie - bo zapewne nie przyznasz - że jednak nie byłem Twoim wrogiem, a ironia czy aluzja które stosowałem nie miały na celu pustej dokuczliwości. Z takiego obrotu sprawy cieszyłbym się najbardziej.

pozdrawiam.

p.s. - prosiłbym o przeniesienie postów do odpowiedniejszego wątku np. "wyraź siebie".
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #1619 : Luty 22, 2012, 21:27:22 »

Nie lubię tego wątku i gdyby nie przekierowanie postów przez Darka to na pewno nie zaglądnęłabym tu ,ale skoro już zaglądnęłam to muszę coś napisać.
Cytuj
Dziecko takie już od małego będzie straszone wizjami piekła i nieba,

arteq
Cytuj
to chłopcy
a dziewczynki dopiero od... kolan...

Ludzie,gdzie wasze poczucie humoru Coś  Przecież to błyskotliwa i dowcipna riposta .Na poziomie i w klimacie  kabaretów  Moralnego Niepokoju   , czy Ani Mru Mru . Sama czasem "uprawiam" tego typu humor ,ale obracam się w kręgach które w sekundzie łapią o co chodzi i stosują tego typu riposty  Duży uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
arteq
Gość
« Odpowiedz #1620 : Luty 22, 2012, 22:03:15 »

Oj Chanell, Kot załapał o co chodzi. I uśmiałby zapewne się setnie gdyby padło to z ust jego kolegi, a cały "problem" polega jedynie na tym, że jednak padło z moich ust - osoby na którą ma awersję i poczucie krzywdy (z powodu wcześniejszych postów w których dowodziłem jego naiwności, pomyłek). Być może jakiś wpływ ma także fakt jasnego zadeklarowania się przeze mnie jako katolika. Ponieważ w rzeczowej dyskusji nie udaje mu się mi dokopać, bo i nie ma podstaw ku temu, to wykorzystuje każdą, nawet bezzasadną -jak ta powyżej - okoliczność aby spróbować ukąsić i poprawić sobie samopoczucie.

W sumie smutne. Jak wspomniałem odgryzać się nie mam zamiaru.
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #1621 : Luty 22, 2012, 22:38:09 »

Drogi arteq
Nie chce wystepowac tu w roli sedziego ani oskazyciela czy nie daj boze prokuratora ,ale chce wyrazic swoje zdanie na temat Twej szanownej osoby.
Wbrew temu co niektorym moze sie wydawac dla mnie jestes osoba , ktora spelnia na tym forum dosc zasadnicza role , ba nawet zeklabym bardzo istotna , Jestes osoba bardzo konkretna , elokwetna i wydawac by sie moglo na pierwszy rzut oka nie fruwajaca myslami po kosmosie jak wiekszosc ludzi idacych  tzn "sciezka duchowa"- nic bardziej mylnego nie w Twoim przypadku Ty osiagnales to o czym inni moga sobie tylko jeszcze pomarzyc. I byc moze naraze sie tu niektorym osoba , ale wielu artqowi nie dosiega do przyslowiowych "piet", sami nie radza sobie z wlasnymi emocjami i wlasnymi myslami , a jednak oceniaja Kogos Kto mowi co mysli . Zauwazylam rowniez , ze ludzie nie rozumieja czym tak naprawde jest ocenianie a czym wyrazanie siebie , zasadnicza jest roznica w kwesti znaczenia , ale granica tak cienka , ze czesto mylona.
Kocie mam pytanie - Czy jesli ja bede tez robic literowki a robie je i bardzo musze sie starac , aby nie pominac tych bledow to czy musze byc od razu pijana ? Ja robie literowki w co 3 slowie , a powod jest prosty mam uszkodzony nerw w  dwoch palacach jednej reki  stad jedna jest wolniejsza od drugiej , a poniewaz jak sie domyslasz pisze obiema jest efekt literowek i musze naprawde dokladnie sprawdzac tekst , aby nie wypuscic tresci posta z literowkami.
Malo tego kocie nie wiem czy nie jestes bardziej arogancki od ocenionego artqa bedac w zupelnej trzezwosci , czy wazne sa literowki czy brak sensu w wyrazaniu siebie wzgledem innych osob.
Ja bardzo Cie lubie arteq i cenie i to moje zdanie , ze niejednokrotnie wyrazajac siebie masz racje i masz do tego prawo - zreszta jak kazdy .

pozdrawiam

Ps. Ludzie czesto zapominaja o jednej zasadniczej sprawie , jesli Ktos potrafi zadawac pytania to musi wiedziec o co pyta , a to czesto niedoceniana cecha  u ludzi . Wiec nie dziwie sie artqowi , ze zadaje pytania i chce wyjasnien w wielu swoich postach , a moze zwyczajnie Wie o co pyta i moze chce , aby dana osoba sama sie zastanowila nad wlasnymi myslami , a nie odbierala pytan jako atak , ocene , czepianie sie itd. Moze powinnismy wiecej skupiac sie wlasnie na sobie nie na tym co inni mysla i o co pytaja ?
Chyba kazdy z Was mial tak jak Ja , ze najpierw za nim stalam sie bardziej swiadoma pozyskiwalam wiedze jak przyslowiowy narkotyk  i chcialam od razu wszystko wiedziec , a wiec sluchalam czytalam , medytowalam - jednym slowem szukalam siebie wszedzie , az wreszcie zajrzalam naprawde do swojego wnetrza , pewnie jak kazdy z Was i co sie okazalo ? Zaczelam wreszcie zadawac pytania i Wszystkim tego zycze .. dobranoc
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2012, 23:13:02 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1622 : Luty 22, 2012, 23:54:28 »

Laguna, każdy ma prawo do własnych opinii i osądów, ważne aby dążył do tego aby były jak najbardziej bliskie rzeczywistości i wyrażał je z minimum przyzwoitości.
Co do mnie, to zdecydowanie mnie przeceniasz, szczególnie w kwestii ważności jakiejś roli na tym forum - to raz. Dwa, jestem nieco nieufny, bo osoby "dobrze" piszące o mnie na tym forum robiły to najczęściej w celu złowienia mnie...  :]

I uczciwie muszę Cię ostrzec - takie oficjalne poklepanie mnie po plecach będzie skutkowało wzrostem niechęci do Ciebie ze strony wielu forumowiczów... :]
Nie wiem czy warto było pisać, możesz żałować...
Zapisane
Laguna__
Gość
« Odpowiedz #1623 : Luty 23, 2012, 09:23:17 »

Laguna, każdy ma prawo do własnych opinii i osądów, ważne aby dążył do tego aby były jak najbardziej bliskie rzeczywistości i wyrażał je z minimum przyzwoitości.
Co do mnie, to zdecydowanie mnie przeceniasz, szczególnie w kwestii ważności jakiejś roli na tym forum - to raz. Dwa, jestem nieco nieufny, bo osoby "dobrze" piszące o mnie na tym forum robiły to najczęściej w celu złowienia mnie...  :]
Arteq kazdy bedzie postrzegal Twoja osobe inaczej ,ja napisalam o swoich odczuciach , nie mam zamiaru Cie "lowic" - bo jestes wolna ryba jak kazdy z forum.  Mrugnięcie Poza tym nie zauwazylam , abys byl "strachliwy". Mrugnięcie


I uczciwie muszę Cię ostrzec - takie oficjalne poklepanie mnie po plecach będzie skutkowało wzrostem niechęci do Ciebie ze strony wielu forumowiczów... :]
Nie wiem czy warto było pisać, możesz żałować...
Nie sadze , abym miala czegokolwiek zalowac - powod jest jeden ja lubie jak z ludzi wychodzi prawda , a jesli okaze sie , ze ktos nie lubi mnie z powodu symatii do arteq i bedzie wyrazal wobec mnie jakakolwiek niechec to szczerze mowiac nie moj klopot, lepiej byc "niemilo" szczerym niz milo nieszeczerym.  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2012, 09:36:57 wysłane przez Laguna__ » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1624 : Luty 23, 2012, 10:25:47 »


Co do mnie, to zdecydowanie mnie przeceniasz, szczególnie w kwestii ważności jakiejś roli na tym forum - to raz. Dwa, jestem nieco nieufny, bo osoby "dobrze" piszące o mnie na tym forum robiły to najczęściej w celu złowienia mnie...  :]
To i ja zarzucę "sieci" Mrugnięcie
Arteq pełnisz na prawdę nieocenioną rolę na forum, a wypowiadam się za siebie. Twój sceptycyzm i pozorne "czepialstwo" zmuszają mnie do bardziej klarownych i przemyślanych postów, tak, aby być dobrze zrozumianym. Bez Twojej uważności w czytaniu to pewnie stosowałbym o wiele dalej idące skróty myślowe niż Kiara i pooooleciałbym Mrugnięcie

Skoro wiem, że mój post jest uważnie czytany, zaś argumenty mogą być weryfikowane, to za każdym razem staram się te argumenty mieć w postaci odnośników do artykułów czy książek , albo istniejących teorii. Oczywiście, że nie każda teoria jest prawdziwa, ale zwykle jest w niej to "coś", co wzbogaca poglądy na rzeczywistość .

Cytuj
I uczciwie muszę Cię ostrzec - takie oficjalne poklepanie mnie po plecach będzie skutkowało wzrostem niechęci do Ciebie ze strony wielu forumowiczów... :]
Nie wiem czy warto było pisać, możesz żałować...
Jeśli moje zdanie ma jakieś znaczenie , to przeciwnie  - Laguna bardzo u mnie "zaplusowała" ciepło wyrażając się o Tobie.
Zatem i ja się naraziłem ? heh, nie pierwszy to raz Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

companions wild-reign managerzuzlowy magicalespackluporum kursor