Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 19:37:27


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 783867 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #1650 : Czerwiec 12, 2012, 22:07:10 »

Krytykanctwo? Nieco mnie zaskoczyłeś, ponieważ zawsze gdy mam jakieś zastrzeżenia bądź odmienne zdanie popieram to przykładami i argumentami.

"Wytykanie błędów" nie jest złe - szczególnie gdy chce się zbadać wiarygodność tez, zapewnień, po prostu dociec do prawdy. Ponadto nasza postawa w stosunku do wskazanych błędów mówi o tym jacy naprawdę jesteśmy - czy zdajemy sobie sprawę z własnych ułomności, czy otwarci jesteśmy na dyskusje, czy chcemy się podciągać, czy może jednak uważamy, że pozjadaliśmy wszystkie rozumy...

O wiele większą rzeczą i wartościową jest zrozumieć drugiego człowieka niż wskazywać mu bez przerwy i bez końca palcami miejsca, w których robi błędy.
Astre, czy Ty czasem właśnie nie wytykasz mi że... wytykam?  :]
Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #1651 : Czerwiec 12, 2012, 22:57:42 »

Krytykanctwo? Nieco mnie zaskoczyłeś, ponieważ zawsze gdy mam jakieś zastrzeżenia bądź odmienne zdanie popieram to przykładami i argumentami.

"Wytykanie błędów" nie jest złe - szczególnie gdy chce się zbadać wiarygodność tez, zapewnień, po prostu dociec do prawdy. Ponadto nasza postawa w stosunku do wskazanych błędów mówi o tym jacy naprawdę jesteśmy - czy zdajemy sobie sprawę z własnych ułomności, czy otwarci jesteśmy na dyskusje, czy chcemy się podciągać, czy może jednak uważamy, że pozjadaliśmy wszystkie rozumy...

O wiele większą rzeczą i wartościową jest zrozumieć drugiego człowieka niż wskazywać mu bez przerwy i bez końca palcami miejsca, w których robi błędy.
Astre, czy Ty czasem właśnie nie wytykasz mi że... wytykam?  :]

Tylko zauważ, że ja nie piszę personalnie wprost do Ciebie, tylko próbuję wyciągać wnioski ogólne.
Mogą one być w jakiś sposób trafne wobec toczonych przez Ciebie ''odwiecznych sporów'' z Kiarą, ale wcale nie muszą być.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 13, 2012, 00:00:25 wysłane przez Astre » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1652 : Czerwiec 13, 2012, 11:14:45 »

Uwagę owszem, nie kierowałeś wprost do mnie (nie użyłeś nicka) ale była mocno związana z moją wczesniejszą wypowiedzią - zamieściałes uwage do niej.

Astre, spoko możesz wytykać, nad każdym wytykiem nieco przysiadam i zastanawiam się - przemyślenie innego punktu widzenia rozwija.

Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1653 : Czerwiec 22, 2012, 11:38:01 »

Tytul watku.
Czy gdybym utworzyla watek "Pytania do rabina", to byloby to samo?

Ide pytac drzew, wody i slonca.  Mrugnięcie

Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1654 : Czerwiec 22, 2012, 20:37:53 »

Nie znasz <Kapłana718< i stąd zdziwienie, choć przyznam, że i słuszne.
>Kiara< mogła przenieść tę dyskusję do innego wątku.
A może wyręczyć ją w tym?  Mrugnięcie
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1655 : Czerwiec 22, 2012, 21:35:32 »

Janusz mnie uswiadomil:) JARUHA Uśmiech
wiec teraz trzeciej wody po kisielu nie potrzeba;)
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1656 : Czerwiec 22, 2012, 22:18:13 »

Jeżeli ufasz Lady  tylko w to czym cię uświadamiają inni .. to sama jesteś dla mnie ( wybacz iż tak dosadnie) dziesiątą wodą po kisielu.
Zresztą już dawno zauważyłam iż zaczynasz tematy wyczytane w aktualnej prasie ezoterycznej, ale rozwinąć ich jakoś samodzielnie już nie potrafisz.
Wychwalasz się tym i tamtym ale przy konkretnym pytaniu wycofujesz się zasłaniając tajemnicami których się nie przekazuje.

Zatem zamiast oceniać innych bez żadnej znajomości ich, postaraj się ocenić siebie. A swoją drogą chciałabyś posiadać taką wiedzę ( w niektórych tematach) jaką posiada Kaplan 718 ( mówię o wiedzy, a nie wyczytanych tu i tam informacjach i cytowanych jako niesamowite mądrości).
Kapłan 718 jest bardzo młodym i dosyć porywczym  Człowiekiem , ma prawo do popełniania wielu błędów , uczy się dopiero życia, jednak samodzielnym logicznym  myśleniem oraz otwartością umysłu i wiedzą , a nawet  sposobem analiz przewyższa tu nie jednego forumowicza.

A swoją drogą obmawianie innych poza forum to taki akt "wysokiego poziomu osobistego rozwoju duchowego" .......


Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2012, 06:03:36 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1657 : Czerwiec 23, 2012, 09:13:00 »

Szacowna Kiara czy zasadnym jest bycie adwokatem lub rzecznikiem kogokolwiek Uśmiech
Jak jest tak jak mówisz to co zmieści w swoich postach Kapłan będzie najlepsza obroną.
Samy tytuł wątku dla mnie tez jest troszkę hm nie bójmy się powiedzieć ...dziwny
pozdrawiam
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1658 : Czerwiec 23, 2012, 09:38:43 »

A Ty szacowny czyim teraz próbujesz być adwokatem? Zapewne obrabianie komuś zakulisowo d..... odpowiada Ci?  mnie nie i wyrażam to oficjalnie.
Skoro powstał taki wątek , to komuś był potrzebny, nie chodzi w nim o osobę, a o poruszany temat.
 Jednak kapłan był dla kogoś autorytetem w konkretnym temacie, komu się to nie podoba?

Przebiśnieg.
Cytuj
Jak jest tak jak mówisz to co zmieści w swoich postach Kapłan będzie najlepsza obroną.
zatem po co to?

lady

Cytuj
Janusz mnie uswiadomil:) JARUHA Uśmiech
wiec teraz trzeciej wody po kisielu nie potrzeba;)

powtórzę...

Cytuj
A swoją drogą obmawianie innych poza forum to taki akt "wysokiego poziomu osobistego rozwoju duchowego" .......


Kiara Uśmiech Uśmiech

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2012, 09:40:47 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1659 : Czerwiec 23, 2012, 18:21:37 »

Szacowna Kiara jeżeli chodzi o obrabianie komuś przysłowiowej dupy to masz całkowitą absolutną racje Uśmiech
Osobiście cienię gdy ktoś mi na coś zwróci uwagę prosto w oczy.
Oczywiście uwagi poza plecami .....
Nie próbuje być niczyim adwokatem dodatkowo na tym szacownym forum występuje od niedawna
Troszkę tylko zdziwiło mnie ze ktoś mający tak dużą wiedzę i tyle wniosków z doświadczeń co Ty szacowna wchodzi jeszcze w takie hm utarczki i tylko tyle bo nie znam ani Kapłana a ni Fair Lady
Co do tematu to zupełnie nie rozumie dlaczego nie mam prawa się zdziwić, że taki zaistniał.
Nie uważam, że wszystko wiem i wszystko rozumiem więc od czasu do czasu zdarzy mi się zadać pytanie
pozdrawiam
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1660 : Czerwiec 23, 2012, 18:26:51 »

Zatem  szacowny skupmy się na treściach postów a nie na osobach je piszących, bowiem niezależnie od tego kim są w cudzych oczach  , bywa iż maja dużo do przekazania.
Gdy ta zasada będzie powszechnie stosowana nie będzie kwasów na forum , ja zaś wystąpię w obronie każdej osoby w stosunku do której czyni się takie rzeczy.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2012, 18:27:10 wysłane przez Kiara » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1661 : Czerwiec 23, 2012, 18:31:54 »

Dokładnie szacowna Kiaro podpisuje się pod tym co mówisz szacowna całym sobą Duży uśmiech
Wielokrotnie pozwoliłem sobie zamieścić tu moja opinie iz nie jest ważne kto pisze tylko o czym pisze Buziak
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1662 : Czerwiec 23, 2012, 20:46:58 »

Zydzi zawsze lubia prowokowac.
A potem skarza sie, ze im sie krzywda dzieje.

Gdy ta zasada będzie powszechnie stosowana nie będzie kwasów na forum
Ale ja KOCHAM kapustke i ogorasy KWASZONE.

Edit:

Dosc tej Reklamy. I OSADZANIA, teraz MY chcemy wiedziec, gdzie JEST nasze ZLOTO.

//Darek sorry!//



« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2012, 20:49:39 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1663 : Czerwiec 23, 2012, 20:56:06 »

Zydzi zawsze lubia prowokowac.
A potem skarza sie, ze im sie krzywda dzieje.

Gdy ta zasada będzie powszechnie stosowana nie będzie kwasów na forum
Ale ja KOCHAM kapustke i ogorasy KWASZONE.

Edit:

Dosc tej Reklamy. I OSADZANIA, teraz MY chcemy wiedziec, gdzie JEST nasze ZLOTO.

//Darek sorry!//






Możesz Lady  jasno i zrozumiale  się wyrazić o co ci chodzi? Kto jest tym Żydem który ciebie do czegoś prowokuje i który zabrał ci twoje złoto? My ... to kto? W czyim jeszcze imieniu się wypowiadasz?
A możne masz jakiś problem którego sama nie rozumiesz?

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2012, 20:58:08 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1664 : Czerwiec 23, 2012, 20:57:29 »

Ty szacowna Cyganeczko--m

Aryan jest byl i bedzie gotowy do nauk. A "inni" albo uznaja wyzszosc, albo trzepia jk. Tak jak Ty.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2012, 21:01:40 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1665 : Czerwiec 23, 2012, 21:04:05 »

Ty szacowna Cyganeczko--m
Żydówką czy Cyganeczką? Dla  mnie osobiście obydwa pochodzenia jednakowoż są godne. Oskarżenie publiczne o zabranie tobie złota jakiegoś  ( tym bardziej że w życiu nie widziałam cię na oczy) to poważna sprawa prawna , albo twoja poważna choroba z głową.

Kiara. Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2012, 21:25:49 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1666 : Czerwiec 23, 2012, 21:06:49 »

czujesz zbyt duzoOM energieM w sobie, i powiem, krotko jak Darek uczy ...s..

GF
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2012, 21:07:19 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1667 : Czerwiec 23, 2012, 21:10:21 »

czujesz zbyt duzoOM energieM w sobie, i powiem, krotko jak Darek uczy ...s..

GF

Jak masz problemy zdrowotne to lecz się , zrób sobie przerwę od forum i lecz się puki czas. Coś mi się zdaje że zbyt wysoka wibracja i niektórym głowy siadają już. Moja rada lecz się.
A, Aryan to możesz postraszyć babcie klozetową , a nie mnie miła moja.

Jeszcze tydzień , dwa i po GF jako wspomnienie jedynie pozostaną tylko dawne przekazy, to już koniec niewolenia Ludzi przez maszyny. Jeszcze tego nie zrozumiałaś?
Żadna maszyna nie dorównała i nie dorówna Człowiekowi nie ma z nim żadnych szans.
Baj, baj.... przedstawicielko GF Duży uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2012, 21:24:50 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1668 : Czerwiec 23, 2012, 21:47:15 »

Cytuj
Aryan to możesz postraszyć babcie klozetową , a nie mnie miła moja.
Jak widze, nie musze. CZEKASZ.

Ale ku mojemu wielkiemu uznaniu, aby Tobie pomoc, odgryzlas reke...

Wiesz, zaczynam sie zastanawiac CZEGO ty sie tak strasznie boisz.

 Z politowaniem
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1669 : Czerwiec 23, 2012, 22:29:28 »

Kobiety, ależ łatwo dajecie się podpuścić, ja cenię wypowiedzi nawet bardzo luźno związane z tematem, ale jak ich nie ma to sam też muszę pisać nie na temat, wtedy temat może powróci.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1670 : Czerwiec 23, 2012, 22:54:31 »

Bo najdawniejszym pytaniem jest, bylo i bedzie... czy pierwsza byla kura, czy jajo.
Ale wypraszam sobie teoretyzowanie i obrazanie Aryan.

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2012, 22:55:37 wysłane przez Fair Lady » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1671 : Czerwiec 23, 2012, 22:56:22 »

Wychwalasz się tym i tamtym ale przy konkretnym pytaniu wycofujesz się zasłaniając tajemnicami których się nie przekazuje.
jakoś zabrzmiało dziwnie znajomo...

także sugerowanie komuś choroby umysłowej swojego czasu kogoś bardzo oburzało, straszono adminem i takie tam...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2012, 23:03:04 wysłane przez arteq » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1672 : Czerwiec 23, 2012, 23:01:56 »

Malpie nie daje sie brzytwy.
Jestem zwolennikiem uczenia polowu RYB a nie karmienia na oslep ...
Ale mo"rz"e sie myle.

//Madrej glowie dosc dwie slowie. Ale Aryanom nie wolno nic powiedziec, zas Zydzi... i ta cal szopka..., czego sie nie robi dla szmalcu//
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1673 : Czerwiec 23, 2012, 23:41:52 »

Tak się zdarza, że kto sieje wiatr, ten zbiera burzę, a więc nie dziwmy się  ...a zdziwień wkrótce będzie cała masa Duży uśmiech
Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #1674 : Czerwiec 23, 2012, 23:42:56 »

kiedy...? gdy Nibiru przyleci???  Afro
Zapisane
Strony: 1 ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

truegaming managerzuzlowy wild-reign magicalespackluporum halotupsy