Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Maj 01, 2024, 23:38:32


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Relacje męsko-damskie  (Przeczytany 98182 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Thotal
Gość
« Odpowiedz #125 : Grudzień 10, 2010, 21:36:49 »

Widocznie głęboki sens przeznaczony jest tylko dla wtajemniczonych Mrugnięcie



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #126 : Grudzień 10, 2010, 21:40:56 »

Tak czy inaczej, piec ogrzeje kostkę lodu, zamrażalnik schłodzi wrzątek, więc chyba jest ok.?  Duży uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #127 : Grudzień 10, 2010, 21:57:44 »

Kiara napisała;
"Gdy wysoki potecjal energetyczny odbiera osoba o niskim moze  dyskonfor, w odwrotnej sytuacji rowniez."

Nijak nie umiem tego zrozumieć Smutny




Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

Rzecz chyba o jakiejś odmianie wampiryzmu energetycznego. Uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
purattu
Gość
« Odpowiedz #128 : Grudzień 10, 2010, 22:00:16 »

kimi hi o take
yoki mono misen
yukimaruge

rozpalze ogien
niezla ci rzecz pokaze
balwan ze sniegu



basho
....................

najlepszy mowca
uzywa niewielu slow

mencjusz


Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #129 : Grudzień 10, 2010, 22:05:02 »

Darku,
czy podejrzewasz że będąc bardziej uskrzydlonym "po" niż wcześniej mogę być uważany za wampira energetycznego?
Czy wszyscy skrzydlaci są na podobnym poziomie? Duży uśmiech



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #130 : Grudzień 10, 2010, 22:08:15 »

O kurczę, to żem już wtajemniczony, bo doskonale rozumiem ten przekaz, pomimo literówek, ha!ha! Gdy wysoki potecjal energetyczny odbiera osoba o niskim moze  dyskonfor, w odwrotnej sytuacji rowniez." Mrugnięcie I jakie to prościuchne.

Ps. Literatura, kino, nierzadko mówią o kobietach wampach, ale są również i tacy mężczyźni. Wówczas jeden z partnerów  w takim związku się ładuje, a drugi powoli niknie. Sypią mu się jego przedsięwzięcia, kariera, zdrowie, a drugi czuje się coraz bardziej happy i mocarny! Ten drugi mocarniejszy (coraz bardziej w miarę "hapania" energii) ma z reguły o  wiele więcej wdzięku, i smaku i znakomicie potrafi uwodzić.

I kiedy partner już nie ma z czego dawać, to wamp najczęściej zdradza i szuka następnej ofiary. Jest taka książka stricto psychologiczna o dawcach i biorcach, która potwierdza, to o czym tutaj piszę. I wg której właśnie biorcy (wampy) zdradzają w przeciwieństwie do dawców!

A zdradzać można wszędzie, nie tylko w bliskich relacjach. Czyli dystansik do wszelkiej maści zdrajców jak najbardziej wskazany...



koliberek33 Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2010, 22:12:11 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #131 : Grudzień 10, 2010, 22:13:47 »

Darku,
czy podejrzewasz że będąc bardziej uskrzydlonym "po" niż wcześniej mogę być uważany za wampira energetycznego?
Czy wszyscy skrzydlaci są na podobnym poziomie? Duży uśmiech


Nie wiem jak inni skrzydlaci, ale ja mam ponoć fazy (diagnoza Kiary)…   Chichot mogę zatem służyć pomocą dla poszkodowanych po…  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2010, 22:14:11 wysłane przez ptak » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #132 : Grudzień 10, 2010, 22:22:21 »

Widzę że wtedy kiedy jestem miły, czarujący, flirtuję i staram się być atrakcyjny dla płci przeciwnej jest to jednoznaczne z oceną ; zdrajca Duży uśmiech
Kiedy czuję się lepiej "po" to znaczy ; wampir Duży uśmiech


Dziękuję za wszystkie budujące mnie oceny...


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #133 : Grudzień 10, 2010, 22:22:57 »

Cytat: Thotal
Darku,
czy podejrzewasz że będąc bardziej uskrzydlonym "po" niż wcześniej mogę być uważany za wampira energetycznego?

No co Ty, żartujesz sobie? Mrugnięcie
To teraz ja Ciebie zapytam, czy masz o mnie tak niskie mniemanie?  Mrugnięcie Duży uśmiech

Cytuj
Czy wszyscy skrzydlaci są na podobnym poziomie? Duży uśmiech

A, chyba tak, przynajmniej wg niektórych teorii. Jednak ja ten akurat aspekt postrzegam nieco inaczej, tzn. od zakrystii. Czyli, że nie "skrzydlaci" wampirzą , a na nich dokonują tego niecnego procederu ci bez skrzydeł. Coś w stylu ..., jak napisał >koliberek<.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2010, 22:42:08 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #134 : Grudzień 10, 2010, 22:38:15 »

Widzę że wtedy kiedy jestem miły, czarujący, flirtuję i staram się być atrakcyjny dla płci przeciwnej jest to jednoznaczne z oceną ; zdrajca Duży uśmiech
Kiedy czuję się lepiej "po" to znaczy ; wampir Duży uśmiech

. Dziękuję za wszystkie budujące mnie oceny...


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

"Tyś powiedział..." Osobiście nie znam tej drugiej Twojej flirtującej etc... strony, jeśli już, to bardziej tę zjadliwostkowatą Mrugnięcie

A Dariusz i ja odnieśliśmy się do postu Kiary, który jest wystarczająco nośny, ale jeżeli się pod tym niektórzy sami i z własnej woli podpisują, to ich osobista sprawa. Nie można powiedzieć, że tego nie widzimy; i to nawet dość wyraźnie.  Ale to wszystko - widzieć, nie znaczy oceniać zaraz!


 Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2010, 23:00:26 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #135 : Grudzień 10, 2010, 22:46:03 »

Koliberku,
nie szukaj zjadliwych flirtujących stron, nie szukaj w innych niedoskonałości, szukaj je w sobie, zrozum je i zrób wszystko by stały się budujące...



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
 
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #136 : Grudzień 10, 2010, 22:46:29 »

A wiecie, jaka jest różnica pomiędzy seksem małżeńskim i pozamałżeńskim?

Taka sama, jak między świniobiciem i polowaniem  Duży uśmiech Tak dzisiaj słyszałem. No, co...  Duży uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #137 : Grudzień 10, 2010, 22:50:55 »

A najzabawniejsze, że w ogóle nie muszę szukać. Czy szukasz piasku na plaży, albo wody w rzece? Plaża jest plażą, a rzeka, rzeką. A koliberek uwielbia od czasu do czasu przeglądać się w takich lustereczkach. Nieźle sam się wtedy bawi!!! Chichot

Mówisz, żeś flirtujący, (no!, no!)to patrz wyżej: propozycję już jawną otrzymałeś... Chichot Są na takich ochotni, że hej!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2010, 22:56:20 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #138 : Grudzień 10, 2010, 22:59:59 »

Darku,
czy podejrzewasz że będąc bardziej uskrzydlonym "po" niż wcześniej mogę być uważany za wampira energetycznego?
Czy wszyscy skrzydlaci są na podobnym poziomie? Duży uśmiech


Nie wiem jak inni skrzydlaci, ale ja mam ponoć fazy (diagnoza Kiary)…   Chichot mogę zatem służyć pomocą dla poszkodowanych po…  Duży uśmiech
Możliwe, że prawdziwy poszkodowany to ten, który sie najbardziej "nahapal" PO ( czy tam w PO Mrugnięcie )
Faza jest suuper, kiedy następuje rezonans zarówno w fazie, amplitudzie jak i częstotliwości Mrugnięcie
I żadne moralizatorstwo Kiary tego nie zmieni. To są prawa fizyki Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #139 : Grudzień 10, 2010, 23:18:00 »

Koliberku,
są istoty z którymi nie potrafię flirtować... zbyt niskie loty Smutny




Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #140 : Grudzień 10, 2010, 23:18:02 »

East, zauważyłeś, że wszyscy tu moralizujemy? Cała istota tego forum na tym polega. Jeśli mówisz o seksie jak o częstotliwościach (ale fajne to też, podoba mi się!); to język naukowy wybrania Cię od tego tutaj apriori -forumowego tonu? Może na strico naukowym forum tak jest, ale nie tutaj (i broń panie boże! )Mrugnięcie

Budujemy tu wszak nową Uniwersalną Etykę, Nową Świadomość ( lub wreszcie Świadomość Kim Jesteśmy Naprawdę), zatem szukamy wspólnych płaszczyzn; w takim więc odniesieniu nie ma jak narazie innych możliwości jak właśnie wzajemne uczenie się, napominanie, czyli moralizowanie itp...

I to nie jest wcale, samo w sobie, pejoratywne miano; zresztą Kiara podawała oczywiste tutaj fakty. I nie mówi ona w stylu: zabraniam ci tego, czy tamtego, bo... Wskazywanie na pewne zależności i związane z nimi konsekwencje jest tutaj nie tylko prawem, a wręcz obowiązkem, gdyż oblicze tej witryny aż się oto prosi.


Amen!!! Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2010, 23:43:30 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #141 : Grudzień 10, 2010, 23:20:01 »

Uważam też, że ludzie o dużym potencjale seksualnym mają większe możliwości w rozwoju duchowym[...]

I w ten sposób dotarliśmy do ciekawej konkluzji: poziom rozwoju duchowego jest wprost proporcjonalny do rozmiarów wacka... :]
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #142 : Grudzień 10, 2010, 23:24:09 »

Koliberku,
są istoty z którymi nie potrafię flirtować... zbyt niskie loty Smutny

Pozdrawiam - Thotal Uśmiech

Życzę Ci zatem koliberkowej* lekkości i radości, jak się tam dostaniesz, to już nie będziesz musiał flirtować, być uwodzicielski etc.... Będziesz naprawdę happy i wreszcie sam z siebie, bez żadnych podpórek. Tylko właściwe poczucie wartości uwalnia od wszelkich takich gier. A teraz, jakem nickowy koliberek, ( o kolibrze i jego cechach przeczytałem potem)to bez żartów już wreszcie: życzę Ci tego z całego serca Uśmiech.


* o istocie energii kolibra poczytasz w indiańkich kartach, w książce: Karty uzdrawiającej mocy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2010, 23:51:23 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #143 : Grudzień 10, 2010, 23:40:31 »

Każdy czyta to co chce przeczytać...
Wielkość WACKA jest ważna dla tradycjonalistów, dla ludzi spłycających relacje męsko damskie, dla tych którzy liczą, mnożą i co najgorsze dzielą.
Jeśli zrozumiesz energetyczne funkcjonowanie każdego człowieka, jeśli zauważysz pracę siedmiu czakr, to pewnie dojdziesz do wniosku, że ci którzy mają harmonijny, równo poukładany potencjał będą bardziej zdrowi, bardziej wydajni.
Ludzie z kulejącym libido, to nie święci, tylko chorzy, bez względu na panujące  religijne przeświadczenia.

Arteq,
nie spodziewałem się po Tobie takich prymitywnych reakcji.



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #144 : Grudzień 10, 2010, 23:47:18 »

Ażebyś wiedział arteq, że to ma związek, ale tylko wtedy, gdy mądry umie ten potencjał przetransformować. To znaczy, gdy nie trwoni tej energii na prawo i lewo, ale ją wznosi. To rzeczywiście "wyższa szkoła jazdy" Uśmiech

A wacek Mrugnięcie? Bardzo taktowne i zarazem obrazowe określenie męskiej "poniższości". Nie widzę w tym nic prymitywnego. Dosadnie i skrótowo; czasem warto tak zamknąć myśl, bez zbędnego rozwodzenia się, a wszyscy wiedzą o co chodzi!

 Uśmiech

Acha, jeśli już mówimy o czakrach, to mówmy o dwunastu.

 Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2010, 15:08:08 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #145 : Grudzień 10, 2010, 23:49:23 »

Za to ja spodziewałem się po Tobie - być może niesłusznie - większego dystansu do siebie i poczucia humoru.

Poważniej, to nie wiem dlaczego starasz się wmówić mi jakieś kulejące libido, szczególnie w religijnym kontekście. To nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Czy jeżeli uważam, że seks nie jest najważniejszy, a do tego należy podchodzić do niego z rozsądkiem i szacunkiem do innych to ma być to tożsame z zachwianiem libido, tudzież prostą droga do zachwiań psychicznych? Nie rozumiem dlaczego żyjąc w zgodzie z prezentowanymi poglądami, do tego widząc ich dobre owoce mam mieć niepoukładany potencjał.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #146 : Grudzień 10, 2010, 23:50:23 »

Koliberku,
dobrze że masz karty z uzdrawiającą mocą, może one Cię uratują.
Jestem radosnym człowiekiem, lubię żartować, flirtować, być miłym i pogodnym, jeśli tacy ludzie jak ja Cię niepokoją, to masz poważny problem...



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #147 : Grudzień 10, 2010, 23:57:10 »

Uważam też, że ludzie o dużym potencjale seksualnym mają większe możliwości w rozwoju duchowym[...]

I w ten sposób dotarliśmy do ciekawej konkluzji: poziom rozwoju duchowego jest wprost proporcjonalny do rozmiarów wacka... :]

 Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech

I za ten tekst proponuje dla artqa nagrode roku w postaci wpisu do forumowych "Złotych Myśli".

 Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2010, 00:03:05 wysłane przez Kiara » Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #148 : Grudzień 11, 2010, 00:02:08 »

Nie czułem się niepokojony, ale teraz już tak, gdy takim "radosnym i serdecznym" tonem odpowiadasz na moje jak najszczersze względem Ciebie życzenia. Jeśli wolisz jednak nieustającą prowokację i walkę, to czyń to beze mnie. Wiesz, niektórzy, jeśli nie mogą przez seks, to prowokują inaczej... I dobrze wiesz, że jesteś w tym mistrzem. Wiesz też, że zbyt długie przebywanie z jednym nauczycielem, blokuje rozwój. Zatem za nauki, które otrzymałem serdeczne dzięki ( to absolutnie nie kpina!), ale zdaje się, że pora mi dalej już iść...

Z najlepszymi Życzeniami Tobie i Twoim najbliższym.


koliberek33 Uśmiech 2
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2010, 00:11:01 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #149 : Grudzień 11, 2010, 00:03:57 »

Arteq,
przeczytaj artykuł z pierwszej strony, jeśli zrozumiesz cokolwiek, to zwierz się swojej żonie, posłuchaj co ONA ma do powiedzenia i przełóż to na życie...
Kobieta i mężczyzna mają dwie natury, to że wydaje Ci się że wiesz wszystko o swojej ukochanej świadczyć może tylko o ignorancji i pospolitej głupocie, męskim szowinizmie i braku wyobraźni.

Nie rozumiem też dlaczego wymyśliłeś sobie niski potencjał, że niby ja Ci go wmawiam, to był tekst przeznaczony dla wszystkich, nie jesteś "jedynym" dla których się wyrażam.



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.157 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

lolwfpolska pifpaf strefagier1 bornfost nawijka