Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 20:45:20


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 783871 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #225 : Styczeń 11, 2010, 16:37:19 »

Artku, rob tak dalej. Ja widze ze teraz dopiero sie rozkreciles. Ja narazie zobacze konca tej calej historii.
Jesli chodzi o to inne forum, tam nie ma zadnych wichszycieli, panuje spokuj.

Janneth, prosze poczytaj sobie tekst od goscia 5690, jak on widzi nasze forum, i jak je ocenia. Dlatego musi byc so aktywny.....
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #226 : Styczeń 11, 2010, 17:10:53 »

Rafaelo.

Myślę,że nie tylko ja Twoją opinię podzielam,więc się nie stresuj zbytnio,bo racja Twoja jest widoczna i

zbyteczne jest pod dyskusję ją poddawać. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #227 : Styczeń 11, 2010, 17:15:24 »

Janneth
A jeśli chcemy cenzurować wszystkich, którzy są przeciwnikami PCh, to ja zamilknę pierwsza.
 
Przepraszam - ale poprosze o wyjasnienie.Jest to dla Mnie bardzo nie zrozumiale.Jak mozna byc moredatorka na PCh i miec takie stwierdzenie?
Janneth prosze nie zlosc sie na Mnie.Moze poprostu zle zrozumialam Twoja wypowiedz.Pozdrawiam - Ela
Zapisane
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #228 : Styczeń 11, 2010, 17:20:35 »

Rafaelo.

Myślę,że nie tylko ja Twoją opinię podzielam,więc się nie stresuj zbytnio,bo racja Twoja jest widoczna i

zbyteczne jest pod dyskusję ją poddawać. Uśmiech Mrugnięcie

Rafaelo, czy pod powyższym cytatem również napiszesz - i tu Twoje słowa: "No prosze muchy juz sie zlatuja........bzy,bzy,bzy" ?

Zakładam, że nie, bo chodzi o to, żeby dyskredytować jedynie oponentów, prawda Rafaelo?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 17:22:30 wysłane przez gosc5690 » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #229 : Styczeń 11, 2010, 17:37:36 »

Janneth
A jeśli chcemy cenzurować wszystkich, którzy są przeciwnikami PCh, to ja zamilknę pierwsza.
 
Przepraszam - ale poprosze o wyjasnienie.Jest to dla Mnie bardzo nie zrozumiale.Jak mozna byc moredatorka na PCh i miec takie stwierdzenie?
Janneth prosze nie zlosc sie na Mnie.Moze poprostu zle zrozumialam Twoja wypowiedz.Pozdrawiam - Ela

Raczej nie zrozumiałaś mnie źle, nie jest żadną tajemnicą, że nie zasilam szeregów zwolenników projektu.
Na Twoje pytanie jednak nie potrafię odpowiedzieć, ponieważ nie rozumiem, co Twoim zdaniem się tutaj ze sobą kłóci.
Jestem moderatorem dwóch działów, z meritum samego projektu niezwiązanych.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #230 : Styczeń 11, 2010, 18:42:39 »

Janneth - Dzieki za wyjasnienie.Teraz mam juz calkowity i rozjasniony obraz tego co sie tu dzieje.
Teraz rozumiem Twoj bardzo kontrowersyjny post jako Moderatorki odnosnie zwolennikow PCh.
Kazdy ma prawo do wyrazenia siebie.Sposob natomiast wyrazenia siebie  - bardzo duzo mowio o Nas samych.Milego dzionka - Ela
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #231 : Styczeń 11, 2010, 19:03:44 »

Elżbieto, to jest właśnie błąd, jaki popełniają zarówno zwolennicy jak i przeciwnicy zarówno projektu jak i wszystkich innych poruszanych tu zagadnień. Zbyt łatwo przychodzi pewność rozeznania sytuacji.
Mój post nie byłby dla ciebie bardzo kontrowersyjny, gdybyś nie miała pewności co do postawionej przez siebie oceny sytuacji. On nie powinien być kontowersyjny dla nikogo, bo stanowi tylko i wyłącznie mój pogląd na daną sprawę. Nie dyskutowałyśmy przecież, skąd taki i dlaczego. Jak możesz więc mówić, że teraz już wszystko rozumiesz?
To jest właśnie w tym wszystkim przykre. Nie potrafimy wznieść się ponad podziały.
Z Darkiem mamy taki nigdy nie uzgadniany układ, tak przynajmniej sama to odczuwam.
Ja nie narzucam jemu swojego myślenia, a on swojego nie narzuca mnie. Mimo, że dzielą nas znaczne różnice, znajdujemy też między sobą podobieństwa. To jest copiero coś! To jedna z najbardziej zaskakujących mnie relacji, jakie tu nawiązałam.
Tolerujemy się nawzajem i cenimy za odmienność. Nauczcie się tego i Wy, ponieważ nie ma siły, która spowoduje, że zmienicie drugiego człowieka. Tym bardziej nie ma takiej, którą kogoś zmusicie do niewypowiadania się.
Albo będziecie się męczyć ze sobą nawzajem, albo zaczniecie doceniać to, że nie jesteście tacy sami.
Jest tu wielu zwolenników projektu, z którymi potrafię się porozumieć i są też ludzie wyznający wiarę, której nie wyznaję, a których potrafię zrozumieć. Nikt nie jest idealny, toleruj moje wady i odwdzięczę Ci się tym samym.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 19:14:35 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Linda
Gość
« Odpowiedz #232 : Styczeń 11, 2010, 19:37:32 »

 : Chichot

Cytat: Rafaela
No prosze muchy juz sie zlatuja........bzy,bzy,bzy

Kochana Rafaelo ja tez na chwilke pozwoliłam sobie przyleciec..Chociaz wiesz jak Cię lubię,to jednak nie moge się z Tobą zgodzić...Wiem ,ze to zrozmiesz i przemyslisz i nie bedziesz miała do mnie zalu.Stoje po stronie Artka...
Sama pamiętam jak Kot mnie brał za Morę..pamietasz?... Chichot Też zareagowałam.Musimy zaakceptowac to ,ze kazdy ma inna osobowość. Kazdy bedzie na taką samą sytuacje reagował inaczej.Dlaczego mamy nie akceptowac osobowosci typu Artka. Spójrzmy na to z innej strony.Jesli ktos podwaza wszystkie przepowiednie PCH,które
na poczatku wywoływały w nas wiele emocji ,przede wszystkim strach,to tak jakby dawał nam poczucie bezpieczenstwa.Dowiadujemy sie dzieki temu ,ze zwolennicy PCH naprawde nie maja zadnych argumentów.Oznacza to ,ze te przepowiednie są wyssane z palca..
Artek miedzy innymi to pokazuje dosc czesto ,w sposób nie pozostawiajacy żadnych watpliwosci.
Nie macie dosc grózb,że niedługo czeka nas takie zagrożenie?
Tak jak powiedziałas, na innych forach i w mediach sieją strach przed Apokalipsa.Nie masz tego dosc.
Pamietacie te plastikowe skrzynie na zwłoki ,te obozy dla tych, którzy się nie zaszczepią.Zamiast tego są ludzie ,którzy walcza o sprowadzenie szcepionek.
Ciesze sie ze są ludzie ,którzy w takim przypadku oczekuja dowodów i te dowody weryfikuja,logicznie rozwazaja ich prawdopodobienstwo.Tak robi Artek .Mnie jego styl nie przeszkadza. Uśmiech
 
Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #233 : Styczeń 11, 2010, 19:51:09 »

Janneth
Tolerujemy się nawzajem i cenimy za odmienność.

Amen.Dzieki - Ela
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #234 : Styczeń 11, 2010, 20:28:54 »

Tak wiec nic sie nie zmienilo. Mozna dalej dawac sobie ducha. Tak wiec Artek , dzisiejszy dzien przyniosl ci wiele powodow do zadowolenia. Rafaela.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 20:32:32 wysłane przez Rafaela » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #235 : Styczeń 11, 2010, 20:30:54 »

OK, skoro to temat gdzie się pierze publicznie wszystkie brudy to ja też coś dorzucę

chodzi mi o Leszka - admina innego forum a tutaj użytkownika - jednak ja będę pisać o nim jako o ADMINIE INNEGO FORUM

wydawał się spoko kolesiem, nawet go polubiłem za jego zaangażowanie - dopóki nie zarejestrowałem się u niego na forum

jest jakiś sztuczny, jak robot (!), nie ma w nim praktycznie życia, zbanował mnie u siebie ZA TO CO I JAK PISAŁEM NA PCH!!!!!!!!!

to raczej jest w temacie waszej dyskusji czyli "czy arteq to lazar i dlaczego Kiarę się tutaj obraża za to co pisze na forum FZP"

nie rozumiem tego i chciałem się tym z wami podzielić...

niedorzecznością jest też, że Dan Winter zamieścił na swojej stronie taki tekst "thanks to lech barylski"  Z politowaniem


Kapłan Siedemset Osiemnaście'
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 20:31:15 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #236 : Styczeń 11, 2010, 20:45:23 »

WIdocznie ma duże wpływy Chichot a co do banu na jego forum bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem .. zbanował Cię za to, że coś napisałeś tutaj ? Uśmiech próbowałeś z nim gadać na priv ?
Zapisane
Mobius
Gość
« Odpowiedz #237 : Styczeń 11, 2010, 20:56:37 »

Za przekleństwa na Forum Leszka
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #238 : Styczeń 11, 2010, 21:08:51 »

za napisanie, że KIERWA to nie przekleństwo - broniłem  innego użytkownika - i dostałem BANA!

a jako wyjaśnienie napisał, że klnę na PCH, żałosny jest ten admin i całe jego forum  Zły


718'
Zapisane
Leszek
Gość
« Odpowiedz #239 : Styczeń 11, 2010, 22:01:46 »

WIdocznie ma duże wpływy Chichot a co do banu na jego forum bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem .. zbanował Cię za to, że coś napisałeś tutaj ? Uśmiech próbowałeś z nim gadać na priv ?
muszin, tu nie chodzi o żadne wpływy. Akurat przy zupełnie z innej okazji historia z Danem została streszczona tutaj
http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=556.msg3202#msg3202

A propos banowania, to jest on za całokształt. Każdy wrażliwy człowiek sam wywnioskuje (po sposobie wyrażania się i po stylu zwracania się przez Kapłana do innych osób) dlaczego nie ma on wstępu na moje forum. To w jaki sposób opisuje on moja skromną osobę mówi sam za siebie.
Nie jest moją intencją wdawać się w niepotrzebne i nieprzyjemne dyskusje personalne. Żałuję tylko, że jestem zmuszony do pisania w tym tonie. Jednak dla informacji wrzucę tutaj link do posta, który tłumaczył moją decyzję.
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=650.msg49312#msg49312

Nie będę już zabierał głosu w sprawach personalnych. Ewentualnie zadbam tylko o moje dobre imię jeśli pomawianie mojej osoby przez Kapłana będzie przybierać na sile, gdyż już w tej chwili upublicznia on moje nazwisko obrażając mnie jednocześnie. Pozwolę sobie załączyć dowód tego na końcu posta*, bo w zwyczaju Kapłana jest usuwanie swoich "niezręcznych" postów (dowód znajduje się w podanym już przeze mnie linku):
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=650.msg49312#msg49312
Chodzi o usunięcie przez Kapłana tego wpisu:
tak Silver, to jest to czego leszek nigdy nie zrozumie! bo mu tylko technologia we łbie - i WCALE nie rozumie świętej geometrii, tacy jak on nie zrozumieją czegoś więcej...
żal  Z politowaniem
718'
Tak czy inaczej nikomu nie polecam "babrania się" w personaliach, bo najzwyczajniej w świecie szkoda na to czasu i przypomina to w swej stylistyce poziom tabloidów...

Pozdrawiam serdecznie

P.S
Tak więc dla jasności. Założyłem swoje forum i mam prawo określać jego klimat.

*
OK, skoro to temat gdzie się pierze publicznie wszystkie brudy to ja też coś dorzucę

chodzi mi o Leszka - admina innego forum a tutaj użytkownika - jednak ja będę pisać o nim jako o ADMINIE INNEGO FORUM

wydawał się spoko kolesiem, nawet go polubiłem za jego zaangażowanie - dopóki nie zarejestrowałem się u niego na forum

jest jakiś sztuczny, jak robot (!), nie ma w nim praktycznie życia, zbanował mnie u siebie ZA TO CO I JAK PISAŁEM NA PCH!!!!!!!!!

to raczej jest w temacie waszej dyskusji czyli "czy arteq to lazar i dlaczego Kiarę się tutaj obraża za to co pisze na forum FZP"

nie rozumiem tego i chciałem się tym z wami podzielić...

niedorzecznością jest też, że Dan Winter zamieścił na swojej stronie taki tekst "thanks to lech barylski"  Z politowaniem

Kapłan Siedemset Osiemnaście'
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 22:24:06 wysłane przez Leszek » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #240 : Styczeń 11, 2010, 22:51:32 »

Cytuj
Ciesze sie ze są ludzie ,którzy w takim przypadku oczekuja dowodów i te dowody weryfikuja,logicznie rozwazaja ich prawdopodobienstwo.Tak robi Artek .Mnie jego styl nie przeszkadza.
Mnie rowniez i mam dla niego duzy szacunek i respekt,ze mimo osobistych napasci
i pomowien,jest niesamowicie cierpliwy i konsekwentny w obnazaniu klamstw i
oszustw jakich dopuszczaja sie p.Lobos i PCH/MF.Przy czym na obrone swoich
stwierdzen ma zawsze zdrowe,rzeczowe i logiczne argumenty,ktorych w ogole
nie widac i nie ma u ludzi zarzucajacych mu pieniactwo,agenture i podszywanie
sie nick'iem pod innych.A administracja(oprocz Janneth) tego forum stronniczo i wybiorczo toleruje wyskoki zwolennikow,baa..zdecydowala nawet o abolicji glownego kaplana, pieniacza #1 tego forum;o kocie juz nie wspomne,bo szkoda slow na to,co
on reprezentuje...0 argumentow i 0 wiedzy n/t tego,co sie dzieje obecnie w PCH/MF.
Pewnie sie zaraz odezwie i zarzuci nam,ze to my nic nie wiemy,ale zapytany wielokrotnie,nie potrafil udzielic jakiejkolwiek odpowiedzi ,ze jest inaczej i to
my nie mamy racji.Chodzi o argumenty i fakty a nie o "psie gadanie",jak to nieraz
okreslal Mora.Przestalem na jego posty zupelnie zwracac uwage,bo to w 100%
offtopy,bzdury,smietnik i osobiste napasci na sceptykow...zamiast rzeczowej polemiki z uzyciem argumentow.Ale admini toleruja wybiorczo jego i innych zachowania.Brawo!Oni moga bezkarnie a Arteq juz nie,tymbardziej,ze Arteq nikogo
nie obraza i na nikogo nie napada osobiscie.
Do administracji tego forum nie dotarly jeszcze nasze przekonania,ze tak naprawde
nie jestesmy za tym,zeby wykopkom w Egipcie podkladac klody i czychac na to,ze
noga im sie powinie.Przynajmniej nie u mnie i cieszylbym sie,gdyby to wlasnie polskiej
ekipie udalo sie odkryc i odkopac Wielki Labirynt.Bylby to na pewno sukces na skale
swiatowa, bo nikomu nie udalo sie tego dokonac do tej pory.Jednak,podobnie jak
Arteq,bede zawsze przeciwnikiem bzdur,klamstw i manipulacji jakich dopuszczaja
p.Lobos i PCH/MF;bo innym celem jest poszukiwanie labiryntu a zupelnie innym
ochrona Ziemi i ludzi przed wyimaginowana Nibiru,straszenie ludzi,ze jak nie wplaca
i nie pomoga misji,to koniec swiata itp..itd..I jak na razie,mamy racje,bo po zapowiadanej Nibiru ani slychu ani widu,a termin jej pojawienia byl bezczelnie przesuwany,a i pewnie bedzie w nastepnej 104 sesji.No i pytanie retoryczne,na koniec,czy gdybym od kazdego zwolennika projektu pozyczyl 1000 PLN i obiecal
zwrot pieniedzy za 6 miesiecy i przesuwal ten termin zwrotu w nieskonczonosc,
czy nie nazwalibyscie mnie klamca,oszustem,czlowiekiem bez honoru i ambicji i nie
zaslugujacym na Wasze zaufanie?
Pozdrawiam.

Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #241 : Styczeń 11, 2010, 23:09:19 »

Ewentualnie zadbam tylko o moje dobre imię jeśli pomawianie mojej osoby przez Kapłana będzie przybierać na sile, gdyż już w tej chwili upublicznia on moje nazwisko obrażając mnie jednocześnie.
Leszek, na pomoc admina w kwestii obrony dobrego imienia i walce z pomówieniami raczej nie liczyłbym. Jak można było się przekonać także jasne i wyraźne napisane który to z pkt regulaminu został złamany nie przynosi jakiegokolwiek odzewu, niestety... Jak będzie tym razem, nie wiem ale z ciekawością poobserwuję.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #242 : Styczeń 11, 2010, 23:19:09 »

http://tinyurl.com/LeszekBarylski
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #243 : Styczeń 11, 2010, 23:27:32 »


i wszystko na ten temat Uśmiech Leszków Barylskich jest tyle co Janów Kowalskich - więc PHI dobrze to podsumował...

a co do mnie - kończę temat, mam swoje sprawy na głowie - chciałem poruszyć tą kwestię ale po tym co napisał Leszek, jakoś mi się odechciało dyskusji na tak niskim poziomie...

tyle w temacie Leszek VS. Kapłan

EDIT: cytowany powyżej post usunięty został przez administrację forum a nie przeze mnie - tak dla jasności...

bez odbioru

718'
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 23:30:36 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #244 : Styczeń 11, 2010, 23:44:59 »

Tłumaczenia rodem z piaskownicy...
Czyli - jak rozumiem - gdyby podane imię i nazwisko okazało się "przypadkowo" spójne z danymi osobowymi pewnego forumowicza, to tłumaczenie, że jest wiele takich osób [patrz np. urząd statystyczny] będzie przez administrację uznane jako przekonujące wytłumaczenie i tym samym zostanę wyreklamowany ze złamania regulaminu? Nawet w przypadku zwrócenia się do tego forumowicza przy użyciu tych danych?
Pytam się wcześniej, bo nieco korci mnie popróbować, a potem zastosować idiotyczne tłumaczenia i poobserwować "święte oburzenie" niektórych forumowiczów...
Grzecznie, aczkolwiek - przyznam, że nieco prowokująco - pytam.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #245 : Styczeń 11, 2010, 23:52:14 »

Kapłan 718 napisał :
Cytuj
chodzi mi o Leszka - admina innego forum a tutaj użytkownika - jednak ja będę pisać o nim jako o ADMINIE INNEGO FORUM
(..)
jest jakiś sztuczny, jak robot (!), nie ma w nim praktycznie życia, zbanował mnie u siebie ZA TO CO I JAK PISAŁEM NA PCH!!!!!!!!!

A co to za argumenty chore ??  "jest jakiś sztuczny", "nie ma w nim praktycznie życia"  ??. Ani to merytoryczne, ani smaczne.  Zapewniam Cię, że Lech ma w sobie całkiem sporo życia i nie jest wcale sztuczny. Znamy się osobiście i żywo dyskutujemy na argumenty, rzecz jasna.

Cytuj
(.. ) niedorzecznością jest też, że Dan Winter zamieścił na swojej stronie taki tekst "thanks to lech barylski" 
Jeśli ktoś dziękuje Leszkowi za jego pracę włożoną w tłumaczenia to chyba nie jest niedorzeczność nie uważasz ?
Sam pisałeś na forum Leszka niemalże peany jak to wspaniale, że są ludzie, którzy tłumaczą po nocach Nassima Harameina oraz Dana Wintera, a teraz uważasz zwykłe podziękowania za niedorzeczność ?

Nie zrozum mnie źle Kapłanie, lubię Twoje wnikliwe analizy, ale Twój emocjonalny stosunek do wielu spraw wypacza sens Twoich wypowiedzi, a niekiedy po prostu działa bardzo destrukcyjnie. Stąd nie dziwi mnie reakcja Leszka w postaci wykluczenia Ciebie z jego forum.
Przykro mi że tak się stało, ale się stało i się nie odstanie.

Więcej umiaru i okrzesania życzę na 2010

pozdr
East

Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #246 : Styczeń 12, 2010, 08:04:40 »

Lindo nie chodzi o to, że Arteq pyta podważa czy żąda dowodów, wydaje mi się że nie o to chodziło Rafaeli.

Niech pyta mi to nie przeszkadza, za to strawić nie mogę tych zaczepek, gdziekolwiek ni pojawi się Kiara czy Kapłan, Kot od razu przycinka Artka.
 Po co?
 nie rozumiem tej upierdliwości do bólu.

Gdziekolwiek Kaplan coś nie skrytykuje czy zwróci uwagę komuś od razu jest Artek i upomina go że Kaplanowi to już zupełnie nie przystoi-- pytam dlaczego? Kim jest Arteq że zabrania innym pisania , czy zwracania uwagi?? Kapłan nie mógł się zmieć?
Jak raz został zaszufladkowany tak ma pozostać? A gdzie miłosierdzie, wybaczanie i nadzieja na poprawę?
To samo dotyczy Kiary czy Kota. Jeszcze na starym forum ciągle wszystko to co napisała Kiara było natychmiast krytykowane.
Teraz jest już duży postęp bo przynajmniej Łobos zaczął; pisać z dużej litery a nie np lusia cy jeszcze inaczej prześmiewczo. O to nam chodzi o ton wypowiedzi i lekceważenie innych poprzez zdrabnianie nazwiska cy imienia.
W tej chwili jest obrażony o to że Kiara go nazawała Lazarem, przeprosiła. A zapomniał jak publicznie pisał Kiary imę i chyba  nazwisko? Dlaczego Artkowi mamy zapomnieć i wybaczyć? A dlaczego on ciągle nie chce innym zapomnieć?

Miałam tego nie pisać, bo nie powinno mnie to obchodzić, ale wydaje mi się że głównie o to chodzi osobom, którym przeszkadza upierdliwość i zaczepki Artka.

Ciągle mam nadzieje, że jednak on sam to zrozumie i nie będzie robił zdziwionej miny, że przecież żąda tylko dowodów i merytorycznej dyskusji ..........

Pozdrawiam Uśmiech i życzę więcej tolerancji dla innych
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #247 : Styczeń 12, 2010, 09:07:58 »

East - rozumiem czemu tak piszesz - jesteś taki sam jak Leszek, dlatego NIE WIDZISZ TEGO NEUTRALNIE, ja się przekonałem na ŚG jak to wygląda na prawdę, chwaliłem Leszka ale szybko zrozumiałem jaki jest na prawdę... nie to, że tłumaczy Wintera jest ważne ale to JAKI JEST!

East, spytaj Leszka JAK potraktował Kiarę?! ciekawe co odpowie  Zły


718'
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #248 : Styczeń 12, 2010, 09:37:10 »

Tak, 2 czy 3 razy zwróciłem się do Kiary po imieniu - imię to widniało już wcześniej na forum i Kiara nie robiła z tego problemu do czasu kiedy... ja go użyłem i to w określonym celu - ukazania jak bardzo [fanatycznie] utożsamia się z "wiedzą" myslicieli. Dodatkowo było to jej PRAWDZIWE imię a nie przypisane innej osoby, nie łapiesz różnicy? Nazwiska nigdzie nie ujawniałem bo go nie znam i nie zależy mi aby poznać. Sam nie mam nic przeciwko temu aby zwracac się do mnie po imieniu i nie ważne czy z małej czy wielkiej litery, pomimo, że mam nick - dlaczego miałby to być problem?
Obrażony nie jestem, ale nie oslepłem tak aby nie zauważyć pomówienia. Co do przeprosin - nie każdy wywód który zawiera słowo przepraszam można uważać za przeprosiny.

Zdrobnienia? Tak, używałem ich, w świetle Waszych zachowań byłem przekonany że to jak najbardziej akceptujecie - wszak tak "napadany" przeze mnie Kot sam raczył się zwracać "artuniu" i "arteczku" - nie zauważyłem żeby ktoś to skrytykował. Dlaczego więc jesteście stronniczy by nie powiedzieć hipokrytami? Czy ja z tego powodu naskakiwałem na Kota? Nie, więc dlaczego stawiasz mnie w świetle jakobym to robił?
Kiedyś, kłamliwie przypisałem 718 tchórzliwe zachowanie - jakoby szybciutko usunął post w którym łamał regulamin. Jak zaraz się okazało - post usunął Darek. Nie czekałem aż ktoś zacznie wymagać ode mnie sprostowania tej sytuacji - sam zrobiłem to niezwłocznie gdy tylko zorientowałem się, że mój zarzut jest bezzasadny. Do tego przeprosiłem - uczciwie przeprosiłem, a nie w stylu 718 np. "przepraszam, że... jesteś głupi". Owszem jako okolicznośc łagodzącą pozwoliłem sobie przypomnieć, że 718 WIELOKROTNIE dopuszczał się takiego zachowania, jednak uczciwie przyznałem, że pomówienie wyszło ode mnie i pomimo okoliczności to moje słowa i ponosze za nie odpowiedzialność. Pobodnego zachowania - być moze naiwnie - oczekiwałbym w stosunku do siebie. Nie potrafię zapomnieć? Nie do końca - opis zdjąłem, pomimo, że tak naprawdę przyznania się do winy noszącego znamiona minimum przyzwoitości nie było. Dlatego Wiki, Twoje zarzuty są w znacznej części chybione.

Co do dawania szansy - kiedyś przyznałem, że dostrzegam pewną zmianę zachowania 718 na forum, jednocześnie - zamiast od razu trąbić o ODMIANIE - pozwoliłem sobie na ostrożną nieufność, mówiąc, że przekonam się gdy 718 pozostanie "odmieniony" przez dłuższy czas. Jak się dosyć szybko okazało, "przemiana" była dosyć chwilowa. To naturalne, że wykzaujemy niedowierzanie w stosunku do osoby która wielokrotnie zawiodła pokładane w niej nadzieje.  

"Upierdliwość"? Ani na jotę nie wystaję ponad "upierdliwość" w powtarzaniu pewnych zapewnień jak i kłamstw ze strony PCh czy też odgrzewanych wypowiedzi obrońców.
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #249 : Styczeń 12, 2010, 09:53:58 »

Arteq z tego co wiem to Kot specjalnie się do Ciebie w ten sposób zwrócił, aby pokazać Ci jak Ty się zwracasz do twórców PCh.

Niech będzie, że chybione ale ja to tak widzę.

Nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem tego projektu, jestem w tej chili bardziej niż nie ufna do Enki. Mi wcale nie chodzi aby bronic Pch i do obrońców się nie zaliczam, ponieważ dzięki między innymi i Tobie ale i Radkowi, Leszkowi i swoim przemyśleniom widzę te rysy bardzo dobrze. 

 I nie rozumiem jakie Wy? My?

Nie jestem z ani Wy ani My.

Pozdrawiam Uśmiech

jeżeli nie zgadzam się z pewnymi założeniami przeciwników nie czyni mnie to zwolennikiem chyba... nic nie jest ani czarne ani białe.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2010, 09:54:18 wysłane przez wiki » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

companions world-anime magicalespackluporum wild-reign madex