Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 09:53:57


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 783784 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
ptak
Gość
« Odpowiedz #350 : Luty 07, 2010, 19:47:03 »

Nie wiem Janneth o jakich i czyich krzywdach mówisz, ale jest na to tylko jeden sposób…. wybaczyć „krzywdzicielom” i sobie… czy to tak wiele?
Każdy dzień, to czysta karta, nowe możliwości. Chyba, że ktoś upiera się ciągnąć za sobą bagaż wszelkich „nieszczęść” … i to jest najbardziej krzywdzące dla własnej osoby …

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #351 : Luty 07, 2010, 19:55:31 »

Trzeba, by przestudiować stare forum. Kto tam był, ten dobrze wie, kiedy i dlaczego atmosfera padła, a tu nawet i Ptak, najbardziej odważny ze wszystkich, boi się machnąć pazurkiem, coby jakiego bigosu znowu nie wywołać.
Znajmość atmosfery poprzedniej w całości, spowodowałaby o wiele więcej dystansu i zrozumienia, że można życie brać mniej ponuro i poważnie. Owszem, kłótnie zdarzają się wszędzie, ale jeśli to już jest wzajemne i niekończące się żarcie , i to wciąż na "seriozno", to cierpi atmosfera całego forum. Nie można "być świętszym od samego papieża", ale też nie bardziej złym od samego diabła. Widziałem niejeden spektakl (np. "Igraszki z dziabłem" ); to te diabły wcale nie były aż takie poważne, jak nam się wydaje. Zły


Wariacyje czortowskie.


Wisiał diabeł na drzewie zaczepiony o rogi
jęczy, rozpacza, ratuj, że ratuj, o Boże Drogi!

żem się zawiesił jak jaki idiota,
jak, co najmniej, Judasz Iskariota

nogami macham, jak nie wiem co
czyżem taki najgorszy, lub jaki ladaco!

tu pokuszę, tam pokuszę
czasem jaką złowię duszę

jakby taka mądra była
to by się i nie skusiła

ktoś hartować przecie musi - jeśli głupia
niech się za to w piekle dusi!

odpyczynek za to, Boże masz -
bo ci dusza taka nie napluje w twarz!


 Zły Zły Zły

« Ostatnia zmiana: Luty 08, 2010, 13:46:32 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #352 : Luty 07, 2010, 20:30:46 »

Nie wiem Janneth o jakich i czyich krzywdach mówisz, ale jest na to tylko jeden sposób…. wybaczyć „krzywdzicielom” i sobie… czy to tak wiele?

Nie wiesz o jakich krzywdach mówię? Czy to oznacza, że zabierasz głos opowiadając się po którejś ze stron nie znając nawet przyczyn konfliktu?
Nazywanie kogoś zacofańcem z zespołem Downa, a potem gnidą, wszą i kałem jest krzywdą, za którą wypada przeprosić. Autorzy powyższych słów dość, że nie przeprosili to jeszcze pławili się w swojej bezkarności. Phirioori zapewne po dziś dzień nie rozumie powodu przyznania mu minusa, dobitnie dał temu wyraz z PW do mnie i temacie o książce pani Łobos.
Kot z kolei dumnie udziela się tutaj po dziś dzień szukając współbraci w niedoli.
Ale to od Artka (który przypomnę - zacytował) słowa jednego z wyżej wspomnianych oczekuje się przebaczenia, przeprosin i nadstawienia drugiego policzka.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #353 : Luty 07, 2010, 21:14:13 »

Wnioskuję o zbanowanie wieczne następujących użytkowników:
- PHI
- Kot
za chamstwo, arogancję, bezczelność.

Takie indywidua należy izolować od środowiska dla ich własnego bezpieczeństwa.
Zapisane
Andtrax Skyaler
Gość
« Odpowiedz #354 : Luty 07, 2010, 21:16:28 »

janneth widzę że chodzi ci o krzywdy które są przeznaczeniem danej osoby
a przeznaczenia nie zmienisz próbując go zmienić skrzywdzisz inne osoby a ono i tak nastąpi
natomiast można takiej osobie pomóc to przeznaczenie przetrwać i takie tam

Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #355 : Luty 07, 2010, 21:21:05 »

Andtrax Skyaler, nie tym tropem idę.
Niech każdy sobie sam przed sobą odpowie na pytanie, jakiej wiary byli jego rodzice bądź najbliższe osoby i czy nie poczułyby się one urażone powyższymi stwierdzeniami. A co za tym idzie - czy każdy z nas po części nie został obrażony.
Dziwne, że niewielu zareagowało i dość smutne. Bo oznacza to, że nie dość że sami deklarujemy się jako "mnie nie można skrzywdzić" to jeszcze rozlewamy podobne zasady na innych, którzy niekoniecznie się z tym utożsamiają.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
kot
Gość
« Odpowiedz #356 : Luty 07, 2010, 21:23:55 »

Czemu Janneth mącisz ?

Kogo bronisz?

Kto nazywał kogoś zacofańcem z Downem?

Nie powiesz chyba,że ja tak powiedziałem i że przepraszać mam za to?

Właśnie OD TEGO zaczęła się ta dyskusja,że wiadomo który kolega nazwał tych,którzy sesje czytają i

lekturę ksiązki pani Łobos cenią- za cofniętych w rozwoju z zespołem Downa.

To mnie wkurzylo,że takie stwierdzenie padło,bo oznaczało nic innego,jak dyskryminacja i szyderstwo

z ludzi chorobą dotkniętych.

Wszyscy czytający sesje również do umyslowo chorych zaszeregowani zostali jednocześnie,więc nie

zabieraj głosu za pupikiem swoim bez właściwego rozpoznania,bo w ten sposób TY prowokujesz jednocześnie kolejną awanturę.

Przeczytajcie post Artqa nr 300.

Przeczytajcie moją reakcję na ten post w odpowiedzi 304.

Tak się to zaczęło.

Uważam,że reakcja moja była właściwa.

« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2010, 21:29:40 wysłane przez kot » Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #357 : Luty 07, 2010, 21:30:24 »

Tak samo jak wszyscy czytający biblię zostali nazwani rolnikami z opóźnieniem i zespołem Downa , czym się różni wiara tych ludzi od twojej? ty wierzysz pani Łobos oni wielkiej księdze
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #358 : Luty 07, 2010, 21:33:15 »

janneth widzę że chodzi ci o krzywdy które są przeznaczeniem danej osoby
a przeznaczenia nie zmienisz próbując go zmienić skrzywdzisz inne osoby a ono i tak nastąpi
natomiast można takiej osobie pomóc to przeznaczenie przetrwać i takie tam



bo jej przeznaczeniem jest chronić niewinnie posądzonych - uszanuj te jej przeznaczenie i pomóż jej je wypełnić
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #359 : Luty 07, 2010, 21:33:20 »

Czemu Janneth mącisz ?

Kogo bronisz?

Kto nazywał kogoś zacofańcem z Downem?

Nie powiesz chyba,że ja tak powiedziałem i że przepraszać mam za to?

Właśnie OD TEGO zaczęła się ta dyskusja,że wiadomo który kolega nazwał tych,którzy sesje czytają i

lekturę ksiązki pani Łobos cenią- za cofniętych w rozwoju z zespołem Downa.

Dokłądnie o to mi chodzi Kocie. TY dokładnie nie wiesz, który kolega kogo przezwał, a zdołałeś w międzyczasie obrzucić kogoś epitetami i w wyniku tego zdezorientowania doprowadziliście do zaistniałej sytuacji, punktów i całej tej awantury o nic, po której jedynie niesmak pozostaje.
I uparcie przedstawiasz swoje rację, choć podważyć ją mogę dwoma linkami!

Pierwszy chronologicznie post (jak się potem okazało - zgłoszony przez Artka, który nawet nie zrobił z tego tajemnicy):
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4634.msg53936#msg53936

I drugi chronologicznie post Artka (którego nawet znaleźć nie mogę, ale sam tą wypowiedź zacytowałeś):
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4639.msg54031#msg54031

I na koniec krótkie sprostowanie:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4646.msg54055#msg54055


Kogo bronię? Masy ludzi, w tym też dobrego imienia wielu bliskich mi osób.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
kot
Gość
« Odpowiedz #360 : Luty 07, 2010, 21:36:37 »

Ale ja nikogo nie oceniłem publicznie za to,co czyta.Inni natomiast to robią i to do nich kieruj

swoje uwgi-bardziej trafne w tamtym kierunku będą.



 
Zapisane
Andtrax Skyaler
Gość
« Odpowiedz #361 : Luty 07, 2010, 21:38:50 »

bo jej przeznaczeniem jest chronić niewinnie posądzonych - uszanuj te jej przeznaczenie i pomóż jej je wypełnić
być może to jest jej przeznaczenie ale moje nie jest jej pomóc bo gdyby tak było to nie kpił bym z jej smutku...
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #362 : Luty 07, 2010, 21:39:58 »

Ale ja nikogo nie oceniłem publicznie za to,co czyta.Inni natomiast to robią i to do nich kieruj
swoje uwgi-bardziej trafne w tamtym kierunku będą.

Twoje oburzenie (jak nie pamiętasz które, to Ci przypomnę:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=790.msg54135#msg54135

przczyniło się do rozwoju awantury. Zamiast jak wszyscy sugerują zapomnieć, wybaczyć jemu i sobie, wierciłeś do momentu, w którym poparła Cię reszta... Nie mniejsza tu prowokacja...
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #363 : Luty 07, 2010, 21:41:53 »

bo jej przeznaczeniem jest chronić niewinnie posądzonych - uszanuj te jej przeznaczenie i pomóż jej je wypełnić
być może to jest jej przeznaczenie ale moje nie jest jej pomóc bo gdyby tak było to nie kpił bym z jej smutku...

to się przynajmniej ustosunkuj od cudzych przeznaczeń i zajmij się swoim
Zapisane
Andtrax Skyaler
Gość
« Odpowiedz #364 : Luty 07, 2010, 21:45:09 »

ale mnie moje nie obchodzie bhaha jakie będzie to będzie a może w sumie już jest
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #365 : Luty 07, 2010, 21:50:43 »

Nie wiesz o jakich krzywdach mówię? Czy to oznacza, że zabierasz głos opowiadając się po którejś ze stron nie znając nawet przyczyn konfliktu?
Nazywanie kogoś zacofańcem z zespołem Downa, a potem gnidą, wszą i kałem jest krzywdą, za którą wypada przeprosić. Autorzy powyższych słów dość, że nie przeprosili to jeszcze pławili się w swojej bezkarności. Phirioori zapewne po dziś dzień nie rozumie powodu przyznania mu minusa, dobitnie dał temu wyraz z PW do mnie i temacie o książce pani Łobos.
Kot z kolei dumnie udziela się tutaj po dziś dzień szukając współbraci w niedoli.
Ale to od Artka (który przypomnę - zacytował) słowa jednego z wyżej wspomnianych oczekuje się przebaczenia, przeprosin i nadstawienia drugiego policzka.

Janneth, po niczyjej stronie nie opowiadam się. Nikogo też nie chcę oceniać, ni osądzać. Przeprosin zaś nie można wymuszać, to powinno wypłynąć od samych zainteresowanych. Jeśli ktoś nie czuje się winnym, nie mi winę przypisywać. To nie są moje procesy wewnętrzne.  Osobiście nie czuję się przez nikogo obrażona, choć zapewne trudno Ci to zrozumieć?
Jedno jest tu istotne, by przestać z sobą walczyć, by zobaczyć w drugim bliźniego, nie wroga. Naprawdę warto …

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #366 : Luty 07, 2010, 21:57:14 »

Nie wywlekaj Janneth cytatów ze środka dyskusji.

Jeśli chcesz naprawdę pojąć przyczynę powstania nieporozumień wszystkich,to nie ze środka informacji się dodzukuj a posłuchaj co Ci mówię.

Post nr 300 w tym wątku wywołał awanturę i kto twierdzi,że jesst inaczej -zwyczajnie ma złe intencje.

Post 300 i szybka moja reakcja -uważam bardzo właściwa w poście 304.

Skończyłem na ten temat dyskusę,bo jeśli kogoś to w ogóle interesuje-to przed chwilą 100 procent wyjaśnienia w tej sprawie przedstawiłem.

Reszta poszła jak po maśle ale początek jest najbardziej chyba istotny-o co poszło.

Jeszcze raz tłumaczę.Mam świadomośc,że mało kogo to obchodzi ale skoro pewne sprawy sie wywleka(,gdy zainteresowani dawno się już uspokoili)-to wyjaśniam,choć to mi jątrzeniem pośmiarduje i sensu brania w tym udziału na ten moment nie wiidzę.

Post 300 jest kluczowy.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #367 : Luty 07, 2010, 22:09:28 »

Drogi kotku, z tego co mi wiadomo wszyscy trzej uczestnicy niefortunnych epitetów otrzymali po -1pf, w tym również PHIRIOORI, choć nie jest wymieniony w pręgierzu.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #368 : Luty 07, 2010, 22:13:54 »

Ależ post 300 jest przedrukiem postu Phi, który Ci nie przeszkadzał.
Nie zapominaj, że popisałeś się jeszcze inną "wspaniałą" reakcją: wyzywając mnie od wszy, gnid i kałowca - tego też się wyprzesz? Czy inni mają brać z Ciebie przykład w używaniu zwrotów? Czy jeżeli z kimś się nie zgadzam mam używać takiego słownictwa jak Ty?
Tak, masz rację - początek jest jak najbardziej istotny - początkiem był post Phi - wszak jego słów użyłem, ale jakoś nie dopuszczasz tego do wiadomości.

Ponosisz teraz konsekwencje własnych słów i hipokryzji.

Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #369 : Luty 07, 2010, 22:14:55 »

Ja PHIRIOORI w tej dyskusji nie widziałem,więc za co punkcik mu ujęto?

Wiem za co.

Ktoś zagmatwał tak sprawę,że nikomu się nie chciało prawdy dociec-skąd ten konflikt.

Za obecnośc punkcik mu się dostał.

Artqu.

Ja takiego postu PHI nie odhaczyłem na tym forum.

Trzeba było go cytując zaznaczyć,że jest to cytat.

Jeśli tego nie zrobiłeś-to oznacza czysta prowokację.

Na codzień w postach kogoś cytujesz i cytaty wraz z opisem w ramce sie drukują.

Tu widziałem tylko cytat Twój.

Innego postu o tej treści a autorstwa PHI nie widziałem,więc jeśli tak się stało,że coś naknociłem,to przepraszam i wycofać się ze wszystkiego chciałbym,byście słowa me-jako w gniewie powiedziane przebaczyli.
Ale w takim razie troszkę Twojej winy było,bo wciągnąłeś mnie w pułapkę.
 

« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2010, 22:23:54 wysłane przez kot » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #370 : Luty 07, 2010, 22:20:08 »

Albo udajesz albo naprawdę wykazujesz się wybitną wybiórczością postrzegania. Słowa które tak oburzyły Cię w moim poście [epitety, określenia] były żywce wzięte z postu Phi. Użyte celem unaocznienia i udowodnienia stronniczych i hipokryzyjnych postaw co niektórych forumowiczów - w tym i Ciebie. Zostało to wyjaśnione przeze mnie w następnym moim poście. Czytaj chłopcze, czytaj.
Zapisane
Enigma
Gość
« Odpowiedz #371 : Luty 07, 2010, 22:22:56 »

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4634.msg53936#msg53936

za wymyślenie tej sentencji, która przeszła w tempie ekspresowym do historii..
Po za tym, gdyby nie watek "Kary, bany, ostrzeżenia..." to ani jednego obraźliwego posta bym nie zauważyła.

Raczej powinniście być zadowoleni, ze sprawnej pracy moderatorów a nie narzekać że ta sprzeczka zniknęła tak szybko jak się pojawiła.  Z politowaniem


Po za tym Kot, atrequ zaprasza cie na forumowy chat. Może tam wyjaśnicie sobie ostatnie animozje?
Codziennie miedzy 20-22 Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2010, 22:28:30 wysłane przez Enigma » Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #372 : Luty 07, 2010, 22:34:46 »

Arteq Uśmiech Niestety prawda jest taka ,że gdyby nie Twoja prowokacja to nie było by sprawy.

Niestety Kocie Twoja reakcja nie była do końca przemyślana ,niepotrzebne były te gnidy i wszy ( tak nie można ,sam był byś wkurzony)i wtedy nie było by  się czego czepiać.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2010, 22:35:37 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
kot
Gość
« Odpowiedz #373 : Luty 07, 2010, 22:38:54 »

Nie wiem do tej pory gdzie użyty tekst przez PHI został ale z powyższego linka od Enigmy widzę,że kolega PHI w tym tekście mrugnółbył oczkiem lewym,co znaczenie swoje ma.

W twoim tekście tego oczka już nie puszczasz,co oznacza ,że wypowiedź Twoja ma na serio być traktowana.

Nie powinieneś niezauważyć tej drobnej i chyba celowo pominiętej buźki z oczkiem.

Tak,że cytat od kolegi wzięty nie jest Zywcem,bo te drobne znaczki-tak,jak słowa napisane-duże znaczenie maja.
Gdybyś mrugnął oczkiem,jak kolega PHI to zrobił-moja reakcja nie byłaby zapewne tak stanowcza chyba.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #374 : Luty 07, 2010, 22:39:44 »

Zgadza się Chanell, gdyby nie moja prowokacja to nie byłoby jakiejkolwiek sprawy - na post Phi nikt nie zareagowałby, a wielu hipokrytów z forum nadal przekonywałoby nas, że są bezstronni i sprawiedliwi w ocenach/postrzeganiu.

Kocie, mrugnięcie usprawiedliwia? Mrugnięcie było przed wyzwiskami. Czy chcesz powiedzieć, że gdy ktoś zwyzywa Cię np. od głupków, debili i umieści w poście mrugnięcie to uznasz że nic się nie stało?
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2010, 22:43:30 wysłane przez arteq » Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

madex wild-reign kursor truegaming managerzuzlowy