Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 17:21:28


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wzniesienie - przeskok, ewolucja czy rewolucja?  (Przeczytany 151576 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #325 : Październik 26, 2012, 21:06:44 »

To teraz pozwólcie, żeby inni wam trochę naopowiadali jak to ma być. Z machaniem, czy bez. Ale zanim dojdzie do tego terminu ostatecznego machania, to zapowiadają, nie wiadomo co, ale wydarzenie, a właściwie jakiś ciąg wydarzeń, na które
mają reagować nawet ci z "głównego nurtu". To przed lub na 4-go listopada!
Aha, jest jasno powiedziane, że gdy my "awansujemy" na "ich miejsce", to oni też "awansują" więc to jest "deal" i ta "pomoc" zupełnie bezinteresowna nie jest.


Sananda i Ci którzy służą – Ogłoszenie 4 listopada

Uwaga od Jakuba:
Chociaż ja zawsze piszę lub spisuje dokładnie to, co jest przekazywane, wahałem się umieścić tę datę (termin) w Internecie, gdyż te rzeczy, które do tej pory przekazano, rzadko się spełniają. Jednakże, wydaje się, że w pewnym momencie, coś będzie musiało rozpocząć się na dobre i jest to pierwszy raz, kiedy moje źródła podały dokładną datę, więc tutaj jest. Ponadto, jestem świadomy, że Ashtar dał tą samą datę 04 listopada. Będziemy wiedzieć wkrótce, czy to jest dokładne.

Ci którzy służą:

Pozdrowienia. Dobrze być tu z wami w ten sposób, więc cieszymy się tymi czasami, że możemy tu być z wami i służyć w jakikolwiek sposób, że możemy na pewno, ponieważ jest to, jak nazywamy się, jesteśmy, Tymi którzy służą. I to jest to, co robimy, możemy cieszyć się tak bardzo, kiedy możemy być w ten sposób z wami, ale zrozumcie, że wkrótce wielu z was, jeśli nie wszyscy z was, a potem inni, którzy czytają te słowa potem, będą doświadczać nas w sposób bardziej osobisty, bo jak wiecie, jest to, co nazywa się procesem wznoszenia, który jest przed wami teraz w bardzo krótkim czasie. Będziecie doświadczali tych rzeczy, które zostały omówione i zostały wypowiedziane przez wiele różnych źródeł i na wiele różnych sposobów. Będziecie mieli doświadczenia, które są poza pojęciem waszych umysłów, to, co jak mówicie rozsadzi wasz umysł. Będziecie mieć te doświadczenia i będą wspaniałe, ale nie macie pojęcia, co jeszcze ma przyjść, co to będzie i jak. Kilku z was tutaj owszem, ale inni nie i będziecie doświadczać bardzo tego, do czego przygotowywaliście się przez eony czasu. Teraz zwalniamy miejsce dla innego. Sananda będzie z wami rozmawiać, a potem wrócimy, ok.

Sananda:


Jestem Sananda, i przychodzę aby być z wami w tej chwili, w tej doniosłej okazji, tym razem, gdyż zbliżają się szybko teraz czasy, na które czekaliście, przez bardzo długi czas. gdyż dawno, dawno temu i tak, w odległej galaktyce, daleko, daleko, daleko, doświadczyliście tego, co się nazywa konklawe. Wielu z was było tam, jeśli nie wszyscy, którzy są w tym pokoju i wielu innych, którzy będą czytać te słowa, byli tam w tym czasie ze mną i wielu innymi, którzy byli gotowi doświadczyć nowej ewolucji na tej planecie ziemi. Ziemia wołała, ziemia wołała w potrzebie zmiany zabarwienia, gdyż musiała być zmiana, przemiany na ziemi i w ziemi, i tych osób, które były tam w tym czasie, ci z was, którzy tam byli, doświadczyli ogromnej miłości, miłości, która była nieokiełznana w tym czasie. Byliście w bezpośrednim połączeniu z Boskim Źródłem. Jeśli możecie przypomnieć sobie z powrotem do tamtego czasu, gdy mówiłem te słowa, będziecie wiedzieć i rozumieć to, co mówię tutaj. Aby był to wielki czas, wielki zjazd, Wielka Unia osób przybywających, aby razem służyć, bo jedyne, co liczyło się w tym czasie, było służyć i wiedzieliście, że dojdzie do służenia dla ziemi i dla ludzi na ziemi. Ale zrozumcie, że w czasie wielu z was było wezwanych do tego konklawe ale niewielu zostało wybrane. Mieliście być wybrani, aby być częścią tego, musieliście być wybrani i tak, to jest tak samo, jak wybrani w waszej Biblii. Są jednym i tym samym. Jesteście Wybrani, jesteście tymi, którzy przybyli, aby być częścią tej ekspresji ziemi, aby wynieść ją z ciemnych wieków i w wieki światła i każdy wiedział, że będzie miał ogromną bitwę pod górę, jak możecie powiedzieć.

Od samego początku wiedzieliście, że są, że będą to trudne czasy, to wiedzieliście, że będziecie mieli ogromne trudności, aby przejść przez to i wiedzieliście, że cały czas wzdłuż waszej ścieżki będzie bardzo trudno nią podążać w tym czasie. Ale wiedzieliście też, że będą ci, którzy będą mentorami dla was, którzy będą w was, ci, których chcielibyście mieć w zasięgu waszego słuchu, gdzie moglibyście dotrzeć i mówić do nich i poprosić o ich wskazówki, a oni przewodziliby wam i prowadzili. Oni dali wam trochę inspiracji, która była potrzebna do prowadzenia, kiedy był na to czas. Wiedzcie i zrozumcie, że w tym czasie i w tym miejscu, w tej chwili osiągnęliście już koniec tych trudności, osiągnęliście kulminację wszystkiego, co przybyliście tu zrobić, gdyż na pewno są to czasy ostateczne, które były opisywane w Biblii. To są takie czasy, kiedy przygotowaliście się być częścią nowej ekspresji na ziemi. Mówiono dawno temu, przeze mnie jako Jezusa, że będzie nowe niebo i nowa ziemia, i tak, ten czas jest teraz. Będzie nowa ziemia, będzie nowe niebo na ziemi, i będziecie częścią, każdy z was będzie częścią tego nowego wyrazu, tej miłości, która będzie spływała kaskadowo na całą planetę,  to już robi, ponieważ, gdy patrzymy z naszego punktu widzenia widzimy miliony błysków światła wszędzie i te światła są coraz jaśniejsze i rozprzestrzeniają się przez ciemność, która kiedyś tam była, ale teraz szybko się zmniejsza.

Więc zrozumcie, że ci z was, którzy przybyli tu ze mną w tym czasie dawno temu, ci z was, są gotowi, aby przenieść i zrobić następny krok, te rzeczy, które przynieśliście tutaj, które osobiście przynieśliście sobie tutaj. Zostaliście przygotowani teraz przejść do działania, aby przejść do swojej misji, dla której zostaliście wezwani tutaj. Kilku z was tutaj już było na misji, już z nią pracowaliście, a inni z was będą wezwani wkrótce, aby objąć swoją pozycję w tej misji, której się podjęliście. Zrozumcie, gdy kontynuujecie ten proces, gdy kontynuujecie tą podróż, macie wszelką pomoc z niebiańskich niebios, o którą moglibyście ewentualnie prosić. Wszyscy jesteśmy tutaj, aby wam asystować, nikt nie zostanie pozostawiony w tyle, zrozumcie. Bo gdy czas nadejdzie, bardzo szybko teraz, będziecie doświadczać tego, co jest procesem Wzniesienia, tym, o czym mówiono w wielu różnych światach, z wielu różnych źródeł, będziecie doświadczać, tego wkrótce i to będzie różne dla was wszystkich. Każdy z was będzie miał własne doświadczenia z tym. Kilku z was już ma z tym własne doświadczenia i będzie szybko się zbliżało to, co jest kolejnym doświadczeniem dla was. To jest moje przesłanie, ale również zrozumcie, że bardzo krótko, rzeczywiście bardzo krótko, jest wydarzenie, które nadchodzi, specjalny cykl wydarzeń, które będą częścią tej ekspresji i każdy z was będzie częścią tego i wiedzcie, że to będzie bardzo szybko, rzeczywiście bardzo szybko, ponieważ  to jest przed czwartym listopada. Zapamiętajcie tą datę, bo wiele rzeczy zamierza się zmieniać wcześniej, a nawet bardzo szybko teraz. Gdy przyjdą te czasy, kiedy zaczniecie widzieć te zmiany rozwijające, zrozumiecie to, o czym mówimy tutaj. To jest moje przesłanie, jestem Sananda, mój pokój i miłość niech będą z wami wszystkimi.

Ci którzy służą:

Pozdrowienia dla Was jeszcze raz, Ci którzy służą z powrotem z wami. Nie będziemy mieć żadnego komunikatu, który jest tutaj już podany, czy są jakieś pytania. Czy istnieją jakieś pytania, które macie w tym czasie, dotyczące zwłaszcza tego, co zostało już przekazane tutaj?

"Mam pytanie. Sananda powiedział 4 listopada, miał na myśli, że będzie wydarzenie 04 listopada lub kulminacja "?

Lub przed, tak.

"Więc zrozumienie wydarzeń, które mogą się pojawić w czasie przed 04 listopada będzie pełną kulminacją 04 listopada i wtedy zrozumiemy, co się dzieje?"

Tak, to będzie w zrozumieniu wielu, którzy będą patrzeć na to teraz, wielu, którzy nie znajdują się w tej grupie, którzy znajdują się teraz w wielu innych grupach, mainstream, w głównym nurcie możecie powiedzieć, i po raz pierwszy, spojrzą na to i może powiedzą: "O mój Boże, co się tutaj dzieje, co następuje?" (Śmiech) A wy, ci z was, lightworkers, będą w waszej misji w tym punkcie, jeśli nie jesteście już. I będziecie wiedzieć i zrozumiecie, co macie robić, po co jesteście tutaj. To będzie zupełnie oczywiste dla Was w tym czasie, co macie zrobić, gdy czas nadejdzie. Gdyż zrozumcie, że czas jest coraz bardziej krótki w tym procesie (przyspiesza), gdyż 21 grudnia tego roku masowe Wzniesienie przychodzi i jesteście wszyscy jego częścią, jeśli nie będziecie już do tego czasu.

"Mam jeszcze jedno pytanie." Jeśli każdy będzie doświadczać indywidualnego procesu wznoszenia i mieć inny wynik, jak możemy lepiej przygotować się, żeby mieć najlepszy wynik, jaki możemy mieć "?


To jest bardzo proste, moje drogie dziecko, bądź w miłości przez cały czas. Bądź w miłości, kochaj siebie, tak, że na pewno, ale w miłości z tymi wokół ciebie, wszystkim, ptakami, roślinami, a nawet skałami, widzisz? Gdyż wszystko jest świadomością, znajdź siebie wyrażając swoją miłość do wszystkiego wokół i wewnątrz ciebie i wtedy będziesz miała największą ekspresję,  największe doświadczenie, gdy nadejdzie czas. I tak jak zostało powiedziane wcześniej, innym razem, że należy iść z prądem. Jest to bardzo ważne. Płynąć z prądem w każdym czasie, puścić, zatrzymać opór. Opór tworzy dużo bólu w twoim życiu, pozwól jemu odejść. To jest powiedzenie ze starej piosenki Beatlesów "Let it Be" płynąć z prądem, niech prąd cię weźmie gdziekolwiek to będzie. Gdyż zrozum, że prądem jest Bóg,  Boskie Źródło porusza się przez ciebie i zabierze Cię, jak chce. Ale przy próbie płynięcia pod prąd, jak daleko dopłyniesz? Widzisz, pozwól mu wziąć cię i doświadczaj miłości wokół ciebie, gdyż to z pewnością napędza cię do wyższych częstotliwości wymiarowych. Czy to wyjaśniło Twoje pytanie Joanno?

"Dziękuję tak"

Inne pytania tutaj.

"Tak, mam pytanie. Niektórzy mówią o trzech dniach ciemności. Możesz połączyć to z tym, co ma się zdarzyć w listopadzie do tego dnia? "


Nie, nie przed tym, ale zrozum, że trzy dni ciemności, o których mówisz  były metaforyczne. To nie będą trzy dni w ciemności, bezpośrednio. To było w dawnych czasach, to były przepowiednie w dawnych czasach, które mówiły o tym. Ale zrozum, że była również inna linia czasu, to była linia czasu, gdzie miały być katastrofy i wiele rzeczy, takich jak trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanów i niszcząc wiele rzeczy, dużo na naszej planecie, ale to jest stara linia czasu. Jesteś w nowej linii czasu teraz, jesteś na linii czasu Wzniesienia, widzisz? A wielu próbowało zablokować tą linię czasu z waszego zrozumienia, ale nie potrafili i nie zrobili i nie mogą tego zrobić. Więc trzech dni ciemności nie będzie wcale już tutaj i teraz. To nie oznacza oczywiście, że nie będzie trochę ciemności w sobie. Będziesz mieć to doświadczenie, ale to nie musi być coś w kategoriach negatywnych ekspresji, to może być bardzo pozytywne, ponieważ to będzie znalezienie się w momencie, w tym, co nazywa się pustka i to może być nazwane ciemnością, ale to jest dobra ciemność, widzisz? Inne pytania tutaj?

"W mojej sytuacji żyłam z kimś, kto jest bardzo w strachu, co się dzieje z rządem i tym wszystkim, w jaki sposób można najlepiej zrównoważyć się od tej energii i móc jej służyć i mnie w tym samym czasie, bo znajduję po prostu chęć blokowania się i obrony".


Tak, i to jest numer jeden dla Ciebie, to jest dla Ciebie ważne, aby zablokować wszystkie negatywności, cały strach, wszystkie te rzeczy dla siebie. Co do innych, dobrze jest kochać tę osobę, jak tylko możesz, ale nie dać się wciągnąć w jej ekspresję strachu i wszystkich tych rzeczy, widzisz? Istnieje wielu, którzy doświadczą tego strachu w tym społeczeństwie, w tych kulturach, w świecie. Będą doświadczali tego, że i to będzie ich ekspresja ich zrozumienie niebezpieczeństw, gdy proces Wzniesienia jest bliżej i bliżej. Ale wy sami, którzy znacie i rozumiecie te procesy, nie musicie być tego częścią. Możesz być częścią ekspresji miłości, tylko płynąc przez całe doświadczenie, widzisz? Jeśli płyniesz z prądem, a nie przeciwko niemu, będziesz miała wspaniałe doświadczenia poprzez to wszystko. Ale będzie wielu, którzy doświadczą sprzedawanego strachu i wszystkich tych rzeczy, które zostały utworzone wcześniej przez moce, które były tutaj na ziemi, ale to się skończyło. Czy jest to odpowiedź na pytanie?

"Tak, dziękuję".


Czy istnieje więcej pytań tutaj? Bardzo dobre energie tutaj, ekstremalnie dobre, moglibyśmy być całą noc tutaj, ale nie będziemy. (Śmiech)

"Czy masz wiadomość od Ashtar"?


Ashtar, mój bracie,  tak. On też powiedział to samo, co zostało podane przez Sanandę. Powiedział również, że są to zmiany przychodzące bezpośrednio w kategoriach nawet okresu czasu tutaj. Ale zrozumcie, że jesteśmy bardzo niechętni dając ramy czasowe, bo w dawnych czasach, gdy czasy były podawane te nie zostały spełnione, ale również zrozumcie, że istnieją punkty bez powrotu, są punkty, w których te rzeczy są wyryte w kamieniu, więc zmierza wielka zmiana nadejść wkrótce tu i Ashtar sam jest częścią tej wielkiej zmiany, jak Sananda i wielu, wielu innych. Gdyż wielu z nas, wszyscy czekali na ten okres czasu przez długi czas, bo widzisz, gdy się wzniesiecie, to będzie przeprowadzka na nasze miejsce i i my możemy przejść dalej, widzisz? Więc tak, jak wy jesteście tymi, którzy służą, dla nas, tak my jesteśmy tymi, którzy służą dla was. Jest synchroniczność, związek raczej, widzisz? Czy jest to odpowiedź na pytanie?

"Tak". Czy jest szansa zobaczyć naszych gwiezdnych braci przybywających do Phoenix lub jakiegoś miejsca w Arizonie? "


Czy mówisz o swojej galaktycznej rodzinie? Tak, z pewnością doświadczycie tego na wiele różnych sposobów i wielu z was na tej sali i znów wielu, którzy czytają te słowa, będzie doświadczać niesamowitych czasów tutaj. Będziecie ponownie się jednoczyć ze starymi przyjaciółmi i rodziną z dawna już zapomnianą tu w trzeciowymiarowym rozumieniu w tym czasie, ale ponownie zjednoczycie się z wieloma z nich. I wielu z was będzie tu na statkach i będzie doświadczać tych poziomów ekspresji, które kiedyś mieliście w czasie, a wielu jest takich, którzy są gotowi i czekają, aby powitać was z otwartymi ramionami, i jak już powiedziałem wcześniej z innych źródeł, planowana jest wielka uroczystość, rzeczywiście wielka ceremonia, aby powitać Was z powrotem w wyższych wymiarach po raz kolejny z waszej dualności. To była trudny droga, no nie? (Śmiech) Czy jesteście gotowi, aby wyjść z tego?

"Ziemia sama, nie będzie ona już obecna w trzecim wymiarze?"


Będzie czas, ekspresja czasu tutaj, gdzie będzie trzeciowymiarowa ziemia i wyżej wymiarowa ziemia w tym samym czasie w zakresie dla tych, którzy przejdą na początku procesu wznoszenia wrócą do pomocy tym, którzy pozostaną w tyle . Można powiedzieć, że tak, jak w charakterze wyścigu, jeśli bylibyście w maratonie, będą tacy, którzy wyskoczą do przodu i pobiegną to do końca z dużą prędkością i będą tymi, którzy zajmą pierwsze miejsca, widzisz?  To będziecie wy, którzy tak  zrobią. Wtedy będą ci z was, którzy złapią zadyszkę wzdłuż ale ukończą wyścig, przyjdą po tych, którzy byli na czele. I będą jeszcze ci, którzy czasami zatrzymają się i będą chodzić, a w ostatniej chwili, w ostatnim momencie, kiedy jeszcze mogą oni będą gotowi kopać w drzwi i przejść do wznoszenia się, dlatego, że nie chcą być pozostawieni, widzisz? Ale ważne jest dla tych, którzy nawet nie wiedzą o Wzniesieniu i takich jest wielu, wielu ludzi tutaj, nie wiedzą nawet, co to jest Wzniesienie, nie mają pojęcia, z wyjątkiem znaczenia tego, co Jezus przeszedł, musiał umrzeć na krzyżu, a następnie wznieść się w ten sposób. Ale oni nie mają pojęcia, że to nie jest już konieczne, aby umrzeć, żeby mieć tą ekspresję, widzisz?

"Więc ziemia pozostanie w trzecim wymiarze"?


Będzie jej część, tak, to będzie, ale nie będzie długo. Będzie to tylko na tyle, żeby inni przeszli do przodu. Ci, którzy nie są gotowi iść do przodu i będą tacy, którzy nie wybrali albo poprzez ich umowy duszy lub poprzez ich świadomą jaźń, w tym czasie, będą oni decydować się na pozostanie w trzecim wymiarze, widzisz, i będą przyzwyczajani do Nowego zrozumienia nowej ekspresji dla nich w sensie nowej planety, jak możecie powiedzieć.

"Więc Jaka jest różnica między tymi, którzy stoją z tyłu i tymi, którzy wyrwą do przodu, co będzie główną różnicą?"


Główną różnicą jest to, że będą one w wyższej częstotliwości drgań będą przeżywać to, co nazywacie nirwaną, widzisz. I będziecie poza tym, co jest ekspresją dwoistości, której używacie tutaj, poza tym,  co robiliście przez wiele wcieleń tutaj. Coś jeszcze tutaj?

"Tak, to spotkanie z galaktyczną rodziną, czy jest to część wzniesienia czy to tylko powitanie lub wizyty lub spotkania naszej galaktycznej rodziny?"

Czy mówisz w kategoriach co będzie działo się na statkach po Twoim wzniesieniu? To nie jest prawidłowe. Nie będziecie (beamed) przenoszeni promieniem na statki i tego typu rzeczy i to byłoby  Twoje wzniesienie. Widzisz, trzeba wznieść się najpierw musisz mieć wyższą częstotliwość wibracji, aby następnie być z galaktyczną rodziną. Ale ci, którzy zadają to pytanie, na pewno to wasza ekspresja, to jest tym, skąd pochodzicie i jest tym jak będziecie wracali z powrotem do galaktycznej rodziny.

"Cóż miałem doświadczenia przedtem z czwartym wymiarem, ale teraz w trzecim wymiarze, czy to weżmie mnie do piątego wymiaru, wzniesienie się?"

Tak proces Wzniesienia jest przejściem z 3-go wymiaru do 4-ro i 5-cio wymiarowych częstotliwości, ale zrozumcie, że ci, którzy dalej będą doświadczali tego procesu wznoszenia, będzie czas, gdy będą oni dryfowali z powrotem do 4-go wymiaru, widzisz? Pójdą w wyższe częstotliwości i doświadczenia, i czasami będą odciągani do tyłu, ponieważ ciało ma tendencję do ciągnięcia cię z powrotem, poczucie tego, co wiecie, będzie miało tendencję do ściągania z powrotem trochę ale bądźcie gotowi uwolnić to. To dlatego mówimy, uwolnij, płyń z prądem w miłości, a następnie będziesz doświadczał wszystkiego, co chcesz usłyszeć, zobaczyć.

"Co stanie się z naszymi ciałami, naszymi trójwymiarowymi ciałami?"


Wasze trójwymiarowe ciała zostaną poddane konwersji lub zmianie w bardziej krystaliczne ciała, aby być w stanie przyjąć światło w pełni. Więcej światła, które możesz przyjąć w twoich ruchach w wyższych wibracyjnych częstotliwościach. Czy to jest zrozumiałe?

"Uh brzmi bardzo trudno."


Nie będziecie to robić w kategoriach klasy i naśladowania nauczyciela, to nie tego typu rzecz jest i nie może być zrobione źle. Nie ma źle czy dobrze tutaj, dlatego możemy powiedzieć, idź z prądem. Twoja Wyższa Jaźń, Wasze Wyższe Boskie Ja wie, jak zrobić ten proces i jest część ciebie, która jest częścią tego, oczywiście, i ty zrobiłeś ten proces wcześniej. Widzicie, każdy z was tutaj, w tym pokoju, bo nie byłoby mnie tutaj, każdy już wzniósł się wcześniej w innym czasie, a wielu z was jest tymi, co nazywamy system busters (obalacze). Przechodziliście już za raz po raz, życie po życiu, doświadczenie po doświadczeniu, planeta po planecie, system po systemie, i poszliście do systemów i wszystko się zmieniło i robicie to ponownie. Tu teraz pytanie przyjdzie znowu, gdy przyjdzie czas, czy chcesz zrobić to jeszcze raz, a wielu z was teraz powie, "Do diabła, NIE" (śmiech) widzicie, nie tylko "nie", ale , "Do diabła, NIE" nie robiąc tego jeszcze raz, czas iść dalej i na pewno zyskaliście prawo, aby to zrobić. Coś jeszcze tutaj?

"Mam szybkie pytanie w odniesieniu do 4 listopada. Nie widzę nic w głównym nurcie ".

I to jest dobra rzecz.

"Czy to będzie miało znaczenie, na ile to, co słyszę o zmianach? Będziemy nadal słyszeli słowo o tym, co się dzieje?


Tak, ponieważ nie będziecie w stanie nie wiedzieć tego. Nie będzie to możliwe, aby nie wiedzieć, co się dzieje. Coś jeszcze tutaj? Wtedy uwolnimy channelera. Zrozumcie teraz,  gdy kontynuujecie podróż, swoje doświadczenia, w waszej ekspresji miłości, znajdziecie więcej i więcej tej ekspresji w sobie, ponieważ to jest tym, co zamierza was katapultować dalej. Znajdź to w swoim sercu, otwórzcie wasze serca na światło i pozwólcie na wpływ światła w was i będziecie mieli wspaniałe doświadczenia i będziemy tu czekać na Was, gdy przyjdziecie, po przekroczeniu progu. Śpiewajcie: Pokój z Wami. Bądźcie JEDNOŚCIĄ.


25 października 2012
Channeler: James McConnell
www.meetup.com/ancient-awakenings
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #326 : Październik 27, 2012, 08:26:35 »


"Tak, mam pytanie. Niektórzy mówią o trzech dniach ciemności. Możesz połączyć to z tym, co ma się zdarzyć w listopadzie do tego dnia? "[/i]

Nie, nie przed tym, ale zrozum, że trzy dni ciemności, o których mówisz  były metaforyczne. To nie będą trzy dni w ciemności, bezpośrednio. To było w dawnych czasach, to były przepowiednie w dawnych czasach, które mówiły o tym. Ale zrozum, że była również inna linia czasu, to była linia czasu, gdzie miały być katastrofy i wiele rzeczy, takich jak trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanów i niszcząc wiele rzeczy, dużo na naszej planecie, ale to jest stara linia czasu. Jesteś w nowej linii czasu teraz, jesteś na linii czasu Wzniesienia

no więc kupię tylko świeczki na 1.XI Mrugnięcie Uśmiech Chichot
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #327 : Październik 27, 2012, 08:45:02 »

No tak, świeczki tylko na 01.11 to jest praktyczne i tańsze podejście. A na poważnie, warto zauważyć, że wspomina się, o tzw. pustce i to jest tłumaczenie dosłowne, a oznacza, że nie ma, może powiedzmy nie odczuwa się, ani światła, ani materii, ani przestrzeni, krótko wielkie NIC. Świadomość w kosmosie.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #328 : Październik 27, 2012, 08:51:56 »

blu... jesteś tysiącznikiem...  gratulacje blueray21!

Wielki gaduła Mrugnięcie


Punkty Forum (pf): 23


Wiadomości: 1000

Kolejnych kilku tysięcy....  Uśmiech Buziak !!!!!

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2012, 08:52:43 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #329 : Październik 27, 2012, 09:00:51 »

No tak, świeczki tylko na 01.11 to jest praktyczne i tańsze podejście. A na poważnie, warto zauważyć, że wspomina się, o tzw. pustce i to jest tłumaczenie dosłowne, a oznacza, że nie ma, może powiedzmy nie odczuwa się, ani światła, ani materii, ani przestrzeni, krótko wielkie NIC. Świadomość w kosmosie.

takie TZ., albo nawet odwrotnie
<a href="http://www.youtube.com/v/NzlG28B-R8Y?version=3&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/NzlG28B-R8Y?version=3&amp;amp;hl=pl_PL</a>
no to czekamy..
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2012, 09:02:07 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #330 : Październik 27, 2012, 09:40:59 »

Sam nie zauważyłem tego tysiąca, dziękuję.
================
Jak widać ludzie kiedyś też mieli pomysły, to chyba prototyp naszej sfery, czy strefy "Tajemnic".
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
hiacynt
Gość
« Odpowiedz #331 : Październik 27, 2012, 12:28:14 »

Bardzo ciekawi mnie fakt przemiany-wzniesienia u osób zamkniętych,nieświadomych nie przyjmujących tych tematów. Czytamy w przekazach iż także oni "doświadczą".
Jak? Co może się u nich zmienić ? Jakże silny szok może ich spotkać? Nie zwariują?
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #332 : Październik 27, 2012, 13:10:49 »

To gdzieś tam w odpowiedziach było poruszane. Niektórzy doświadczą oczywiście niespodziewanie końca ich własnego świata, ich wyobrażeń i pewników. I jest mówione, że niektórzy tego po prostu nie przeżyją. Inni nawet po przejściu nie będą w stanie zaakceptować nowego świata i ciało "ściągnie ich w dół"  jak tu gdzieś było powiedziane. Ale szok będzie najmniejszy, albo wcale u tych "z dala od cywilizacji", co nie mają telewizorów, prądu, a nawet domów.
Myślę, że największy szok przeżyją (jeśli) zatwardziali religijni dogmatycy.
Dlatego ten i inne przekazy namawiają do "poddania się przepływowi", czyli rób swoje, tylko bez opierania się czemukolwiek i wszystko traktuj jako kolejne doświadczenie, naukę, niezależnie od charakteru jaki to ma.
Decyzję podobno każdy podjął dawno w kontrakcie duszy, ale można próbować świadomie ją zmienić i choć na niektóre zmiany jest późno, to i tak świadoma decyzja jest traktowana jako wyraz wolnej woli.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #333 : Październik 28, 2012, 13:13:03 »

12-ta Brama

Articles from TERRA Galaktyczna Kawiarenka 21.09.2012 AN KANA TE (aktualizacja 23.09.2012 godz. 12:22)
wolnaplaneta.pl
Errata: 22.09.2012 godz. 22:07
W poniższym wpisie zrobiłem błąd edycyjny dotyczący jednostki
częstotliwości.
Było „Mhz” a powinno być „Hz”. Proszę o wybaczenie i dziękuję
Radkowi za sprostowanie.
Da Ye
Urszula, jedna z Czytelniczek Galaktycznej Kawiarenki – nawet o tym nie wiedząc –
popchnęła pierwszy klocek domina. Poprosiła Stwórcę i Mistrzów o kontakt z
nami. Jej prośba musiała być tak gorąca a Intencja tak wielka, że intuicyjnie
odebraliśmy tą prośbę. Zaledwie kilka dni później na stronie TERRA G.K
uruchomiliśmy Galaktyczny Telegraf: oprócz zobaczenia Kawiarenki Waszymi
oczami nie mieliśmy praktycznie żadnych innych oczekiwań. Wszystkie listy które
do nas docierają wnoszą bowiem Nową Jakość której nie trzeba uzasadniać czy
dodatkowo motywować.
List Urszuli jest jednak wyjątkowy bo najprawdopodobniej wniesie Nową Jakość
również i w Wasze Życie.
Jahn Johannes Kassl który odbiera ze Światła tłumaczone przez nas
Przekazy w jednej ze swoich książek napisał że jest on jednym z
dwunastu ludzi na Świecie „przekazujących tą Wiedzę”. Byliśmy
ogromnie ciekawi tych pozostałych jedenastu.
Zatoimi jeszcze przed uruchomieniem Telegrafu poprosiła Kryształ-Matkę o
przekazanie jej prawdziwego (duchowego) imienia.
Jakież było jej zdziwienie gdy w komentarzu od Urszuli znalazła informację o tym że
Urszula podczas medytacji dowiedziała się że Zatoimi jest jej „Siostrą o imieniu
Ankanate”, z dawnej Lemurii. Później okazało się że to nie jest dokładnie imię, lecz
tytuł, określenie oznaczające coś/kogoś zupełnie innego. Dodatkowym utrudnieniem
rozwiązania zagadki tego imienia był fakt, iż nie znaliśmy dokładnej wymowy czy
zapisu fonetycznego tego wyrazu.
Zatoimi zaczęła szukać w Internecie i na wyniki nie przyszło nam długo czekać.
Ukazała się nam strona z wynikami wyszukiwań w języku – o dziwo niemieckim! – i
na jej początku wymieniona była „AKADEMIA AN KANA TE”. Tak trafiliśmy do
Michaela Elrahim Amira, który od 1998 roku odbiera Przekazy Światła od
Archaniołów. Mało tego, w tym momencie rozpoznaliśmy jego twarz – i okazało się
że całkiem niedawno bo 31 sierpnia publikowaliśmy wywiad z Michaelem na łamach
Galaktycznej Kawiarenki. Mowa wtedy była o roku 2012.
//Patrz: ROK 2012 – to dopiero początek. Twój wkład w proces Podniesienia (video)
– kliknij tutaj//
Wzięliśmy więc Amira dokładnie pod lupę naszego Serca, obejrzeliśmy jego
wykłady, przeczytaliśmy Przesłania które odbiera i poznaliśmy jego misję. Gdy z ust
Michaela usłyszeliśmy TO właśnie Słowo – AN KANA TE – jego brzmienie i
wibrację, wzruszeni byliśmy do głębi. Jednak prawdziwym highlightem było pewne
zdanie wypowiedziane przez niego w języku Aniołów / Elochimów. W tym
momencie popłynęły łzy…
Teraz chcielibyśmy Tobie, Ty który teraz czytasz te Słowa wyjawić znaczenie
słowa AN KANA TE, bo również i z Tobą może mieć to jakiś związek.
AN KANA TE (wymów:„ankanatei”) znaczy Opiekun/Opiekunka Matki Ziemi. To
grupa najstarszych Dusz opiekujących się naszą Ziemią i Ludzkością. Nie jest to
więc imię a tytuł. Tytuł ten nie czyni jednak AN KANA TE czymś lepszym niż inni,
lecz zobowiązuje do służby dla Matki Ziemi i budzącej się Ludzkości. Większość AN
KANA TE nie wie nawet że nimi są – choć w Sercu czują że od dziecka są „inni” niż
otaczający ich Bracia i Siostry i że są powołani do czegoś szczególnego.
Inkarnowali oni we wszystkich Czasach Ludzkości popychając Ludzkość dalej –
sami jednak nie wyposażeni w Karmę – pomagają transformować Energie tu, na
Ziemi.
Misją Michaela jest obudzenie chociażby nawet tylko jednego AN KANA TE i
przypomnienie mu czym jest i o czym zapomniał w Ludzkim Bycie. Jeden
świadomy siebie „ankanatei” myślą, mową ale przede wszystkim uczynkiem jest
ogromną przeciwwagą do Ciemnych Energii i ma bezpośredni wpływ na
podwyższenie wysokości Rezonansu Schumanna który potocznie zwany jest
Pulsem Ziemi. Zadaniem AN KANA TE jest pomoc w podwyższeniu go docelowo do
częstotliwości (drgania) 21 Hz. Obecnie Matka Ziemia osiągnęła 18,7 aby na prośbę
Świata Duchowego obniżyć ją do 18,3 w lipcu 2012, ze względu na nie nadążającą
za nią Ludzkość.
12.12.2012 zostanie otworzona i zakotwiczona tzw 12-ta Brama a około 21.12.2012
Matka Ziemia będzie przekraczać ostatnią Linię Czasu (5D) i jak mówią Przekazy
od Archaniołów odbierane przez Amira, optymalną częstotliwością dla łagodnego
Przejścia jest właśnie 21-21,2 Hz. Jeżeli do tego terminu jako Ludzkość nie
podniesiemy naszych Wibracji i pozostaniemy przy 18-19 Hz, to Matka Ziemia
dokonana tego skokowo. Wtedy jednak przyrównać to będzie można do nagłej
zmiany szybkości/kierunku w aucie, w którym się jest bez zapiętych pasów.
Mając do dyspozycji Narzędzia ze Światła, przekazane nam wszystkim w
Przesłaniach które tłumaczymy, czekaliśmy wręcz na jakąś „wpadkę” Michaela w
czasie jego wykładów. Na coś co pozwoliło by na natychmiastowe rozpoznanie „kto
zacz” i czy mamy do czynienia z jednym z wielu czy z kimś kto faktycznie ma coś
do Przekazania, coś przy czymś ma się uczucie że to jest „właśnie to”.
Teraz możemy napisać iż Jahn Johannes Kassl jak i Michael Elrahim Amira według
naszego odczucia i zgodnie z naszą Intuicją mówią O TYM SAMYM, używając
praktycznie identycznych pojęć. Różnią się oni jedynie temperamentem jako osoby.
Opiszemy Wam tutaj sposób na uwalnianie niskich energii takich jak: złość,
nienawiść, zazdrość itp. Metoda ta została przekazana Michaelowi przez Świat
Duchowy i może być stosowana przez każdego a w szczególności przez AN KANA
TE. Wielu bowiem z „ankanatei” jest „szarpanych” tymi uczuciami i nie wiedzą oni
dlaczego i po co dosięga ich takie a nie inne uczucie – nawet w momentach kiedy
myśleli że uwolnili je i stoją ponad tym.
„Twoim Zadaniem jest uwolnienie do Światła tych Energii – dla dobra Ziemi i
ludzkości” powiedział Michael. Metodyka jest następująca:
//przykład: wskutek jakiejś sytuacji dopada Cię złość
- jak ją uwolnić i oddać ją przetransformowaną do Światła?//
ROZPOZNANIE
gdy dopada Cię złość – nazwij to uczucie po imieniu:
„to jest złość”
PRZYJĘCIE
„czuję złość bo uczyniono mi niesprawiedliwość”
UWOLNIENIE
„uwalniam do Światła tą złość w tej i we wszystkich
Inkarnacjach mojego Bytu. Teraz i natychmiast!”
Służba AN KANA TE pociąga za sobą wielką odpowiedzialność ze względu na
ogromną ilość przeżytych już inkarnacji i nagromadzoną podczas nich Wiedzę.
Pierwszym stopniem do odzyskania tej całkowitej Wiedzy jest uświadomienie sobie
tego KIM się jest. AN KANA TE są tymi Istotami które będą nauczycielami po
Przejściu.
Dlaczego piszemy Ci o tym?
Być może dzięki tej publikacji uda nam się obudzić choć jednego AN KANA TE –
Opiekuna Matki Ziemi który może być tym ostatnim klockiem domino który
zakończy Czas, przeważając szalkę na Wadze Sił Światła i Ciemności. Przejście
jest pewne ale dzięki temu jednemu AN KANA TE mogłoby być łagodniejsze dla
każdej Istoty znajdującej się na Ziemi.
Dziękujemy Mistrzom za wskazówkę, Danielowi za tłumaczenie w/w video,
Urszuli za Słowo-domino, Michaelowi Elrahim Amira za jego pracę dla Światła.
Poniżej przyszykowaliśmy dla Was jedno zdanie. Wyjątkowe zdanie.
To zdanie jest przeznaczone dla AN KANA TE i działa nawet wtedy kiedy on go
jeszcze nie zrozumie – jak zapewnił Michael Elrahim Amira. Ponieważ Da Ye
potrafił od razu je wypowiedzieć, postanowiliśmy że specjalnie dla Ciebie użyczy
swojego głosu i będziesz mógł/mogła usłyszeć to zdanie wypowiedziane w języku
używanym przez Elohim.
Jeśli przykładowo podczas medytacji lub też z innych źródeł dowiesz się co ono
oznacza to napisz koniecznie do nas.
Team TERRA
UWAGA
Sugerujemy abyś użył słuchawek do wysłuchania poniższego nagrania.
Radio możesz wyłączyć korzystając z przycisku znajdującego się na
dole tej strony…
Elohim – do AN KANA TE – Da Ye by wolnaplanetaPL
//Patrz: strona internetowa Michaela Elrahim Amira – kliknij tutaj//
Podziel się wpisem:
Related Posts via Categories
Kryształy Rzeczywistości pochodzące z Atlantydy. Moc, działanie i
przykładowe zastosowanie. ZAKTUALIZOWANA WERSJA(!)
Wszystko-Jest-Jednym. Video-Wspomnienie z „Zorba the Buddha Festival”,
wrzesień 2010 (video)
Rekolekcje 5D: INCA TRAIL. Powrót do Machu Picchu. Maj 2010 (video)
6.10.2012 Sobotnie popołudnie w Galaktycznej Kawiarence… (video)
Klejnot Iluzji… (video)
Pure (Czysty* niczym woda). SHIMSHAI (video)
Stań się „Głupim Jasiem” (video)
500 przetłumaczonych Przekazów ze Światła. 1020 wpisów TERRA
Galaktycznej Kawiarenki…
Na skraju Żywo-Płotu Galaktycznej Kawiarenki…
Gościnne Przedszkole w TERRA Galaktycznej Kawiarence :-)
http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/09/21/21-09-2012-an-kana-te/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #334 : Październik 28, 2012, 18:16:52 »

Matko Boska Rozmaita. Duży uśmiech
Proszę o małe wyjaśnienie gdzie kopic to radio o słuchawkach nie wspomnę Duży uśmiech
Ten tekst to prawdziwy przeskok w kontaktach Duży uśmiech
Szkoda tylko, że dziś piwka w lodówce zabrakło bo pewnie bym pojął o co chodzi Duży uśmiech
Może tylko popłacze sobie w kącie nad tym wzruszającym postem i też go prześwietlę sercem.
to pa  Szok
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #335 : Październik 28, 2012, 18:21:46 »

..tu masz "radio",- http://soundcloud.com/wolnaplanetapl/elohim-do-an-kana-te-da-ye/s-Af0NS
słuchawki we własnym zakresie Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #336 : Październik 28, 2012, 19:15:41 »

a posłuchałem sobie i czułem to wzniesienie normalnie ewoluowałem  Duży uśmiech
choć bez słuchawek to pewnie efekt był uboższy Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #337 : Październik 28, 2012, 19:22:38 »

A teraz wynurzenia Arkturian na temat osobistych i planetarnych portali, a Wzniesienia ogólnie.


Arkturianie – Wiadomość wzniesieniowa - Portale Osobiste & Planetarne

Drodzy Arkturianie,

Byłam obudzona od 3 rano po śnie tylko godzinę w tym czasie przez większość nocy. Spanie nie jest zwykle problemem u mnie. Ponadto, za każdym razem, gdy się obudziłam myślałem o was. Próbowałam odzyskać wiadomość ze snu, ale nie mogłam. Dlatego pytam teraz, gdyż jestem czujna i przy komputerze: Czy jest dla mnie wiadomość?

Nasza Droga wznosząca się,

Zawsze jest wiadomość dla ciebie, jak i dla każdego, kto słucha naszego wołania. To jest po prostu kwestia twojego dostrojenia się do wiadomości i udokumentowania jej w twoim wymiarze. Dziś rano było zbyt wiele wiadomości dla Ciebie, aby je pobrać w ten sposób, więc twój sen został zakłócony przez niezdolność do uchwycenia informacji, które możesz nosić na swojej jawie.

Istnieje wiele decyzji, które są zrobione na wewnętrznych poziomach waszego rządu światowego. Istnieją kraje, które są w pełni gotowe na zmiany, a niektóre nie są. Z drugiej strony, wszystkie te rozbudzone są gotowe i czekają. Największy problem, mamy z wieloma rządami i tymi, którzy nie są w stanie się obudzić.

Oczywiście, wszyscy ludzie nie będą w stanie dokonać przesunięcia, ale staramy się wziąć jak najwięcej. Gdy pieniądze jakie znacie, zostaną zabrane z waszego świata, zmiana będzie o wiele łatwiejsza, ponieważ chciwość jest głównym problemem w tej chwili. Posiadanie rzeczy to był smoczek do nieszczęścia wielu wcieleń, co jest powodem, dla którego chciwość jest tak powszechna.

Ironią jest, że każdy może tworzyć co chce w piątym wymiarze.

26 października 2012

Kontynuacja wiadomości, którą otrzymałam dzień przedtem:

Miejsce w którym skończyliśmy:

Ironią jest, że każdy może tworzyć co chcą w piątym wymiarze.

Jeśli ci, którzy mocno trzymają się tego, co czują, pomyśleliby, że warto może poluzować swój uchwyt, to mogliby lepiej znaleźć swoją wewnętrzną wartość. Niektórzy będą musieli stworzyć scenariusz katastrofy Wzniesienia, jako że jest to jedyny sposób, w jaki będą one w stanie uwolnić ich mocny uchwyt na rzeczach, które znaczą tak wiele dla nich.

Na drugim końcu spektrum, którzy mają stać się Jednym z ich wielowymiarowym JA znajdą taki pokój i harmonię w ich codziennym życiu, że są już w rezonansie do piątego wymiaru.

Ci są Otwieraczami portali, gdyż oni stworzyli i otworzyli swoje osobiste portalem do prawdziwego świata, wielowymiarowego. Ponieważ otworzyli swoje osobiste Portale, są one w stanie otworzyć Planetarne portale.

Prywatne Portale są oczywiście osobiste. Innymi słowy, osoba doszła do świadomości jedności z jej Wielowymiarową Jaźnią. W ramach tej Świadomości Jedności nie ma obawy, czy nawet pośpiechu wznoszenia bo są już połączeni z własną wzniesioną ekspresją siebie.

To poprzez połączenia z osobistą ekspresją siebie w piątym wymiarze, i poza tym przypomnisz sobie Mądrość, Moc i Bezwarunkową Miłość, która jest niezbędna w celu znalezienia innych ludzi, z którymi możesz się połączyć w Świadomości Jedności.

Planetarne Portale będą najlepiej otwierane przez grupy Jedności (ludzkie, nie-ludzkie, Galaktyczne i Niebiańskie), które głęboko kochają dowolny obszar Gai. Tak jak każdy człowiek może stać się Personalnym Portalem, każde miejsce może stać Planetarnym Portalem. Jeżeli grupa jest utworzona z osób, które otworzyły swoje osobiste portale, będą mogli łatwo dołączyć do świadomości Jedności aby otworzyć Planetarny Portal.

Stan świadomości każdej osoby jest ważniejszy niż fizyczna lokalizacja. Innymi słowy, jeśli wszyscy koncentrują się na danym obszarze, nie muszą tam mieszkać. Jednocześnie należy pamiętać, że wszędzie tam, gdzie w tej chwili mieszkacie  w rzeczywistości 3D, jest tam gdzie wybraliście podczas tworzenia przed urodzeniowego kontraktu.

Dlatego jest korzystne, jeśli niektórzy członkowie mieszkają w miejscu, na którym grupa jest skupiona, gdyż mają najgłębsze dostosowanie tego obszaru ciała Gai. Wskazane jest w tej chwili Teraz dla naszych wznoszących się, aby praktykowali otwieranie planetarnego portalu. Wzniesieniem zakodowane częstotliwości światła są już spływają w ciało Gai, jak również każde osobiste ciała i wszystkich mieszkańców Ziemi. Stąd ważne jest, aby korzystać z tych energii.

Pragniemy wyjaśnić naszą definicję Portalu, ponieważ może to być inna niż inne opisy. Definiujemy Personalny Portal jako stan świadomości, przez który ktoś może połączyć się z jego niezliczonymi wielowymiarowymi ekspresjami siebie. Definiujemy Planetarny Portal jako dany obszar, który został podłączony do Gai wielowymiarowego Matrixa.

Tak jak wszyscy ludzie są wielowymiarowi z natury, tak i Ziemia jest i wszyscy jej mieszkańcy. Dlatego też, podobnie jak wasza 5-cio wymiarowa jaźń nieskończenie istniała, pięciowymiarowa Ziemia nieskończenie istniała. W rzeczywistości, cały zakres wielowymiarowej rzeczywistości w dół do piątego wymiaru jest poza czasem. Bez czasu, nie ma początku ani też zakończenia.

Jedynie trzecio / czwarto wymiarowe światy istnieją w cyklach czasu. Widzimy, że nasi wznoszący się męczą się z tymi cyklami, ponieważ rozwinęli swoją świadomość, żeby ogarnąć wiedzę wielu z tych cykli i są chętni do powrotu do domu. Stąd wracamy do naszej definicji Portalu.

Kiedy Personalny lub Planetarny Portal jest otwarty, to staje się przejściem do wyższych częstotliwości / wymiarów danej ekspresji życia. Na przykład po otwarciu Personalnego Portalu jesteś w stanie odbierać wiadomości od swoich wyższych ekspresji siebie w taki sam sposób, jak możesz zadzwonić do przyjaciela.

Niestety, połączenie może mieć problemy "przechodzenia przez" z powodu wielu różnych czynników. Ale, z determinacją i wytrwałością, można wykonać połączenie do ekspresji Wyższych Jaźni.

Gaia ma również Wyższą Ekspresję Jaźni. Wasz statek Ziemia jest elementem z wielu ciał Gai. Dlatego macie możliwość otwierania portali Gai. Po otwarciu Prywatnego Portalu, otwieracie komunikację, wizyty, doświadczenia, wiedzę, swojej Jaźni w wyższej częstotliwości rzeczywistości.

W ten sam sposób, gdy otworzycie Planetarny Portal otwieracie komunikację,  wizyty, doświadczenia, wiedzę, z wyższych ekspresji Gai, np. Nowej Ziemi. Dlatego, odwiedzanie Nowej Ziemi nie jest trudnym zadaniem, gdy już nauczycie się otwierać portale osobiste, to jest to samo przedsięwzięcie.

Jednak Twój Osobisty Portal przeniesie Cię do każdego świata czy rzeczywistości, w której utrzymujesz formę i / lub jesteś z nią związany za pośrednictwem bezwarunkowej miłości. Odwrotnie, otwierając Planetarny portal weźmie Cię tylko Gai ekspresji samej siebie. Gaia pyta teraz, czy jej wznoszący się zaczną otwierać Jej Planetarne Portale i praktyki odwiedzania Nowej Ziemi, przygotowując się do Planetarnego Wzniesienia.

Dlatego, tworzenie grup otwarcia tych portali byłoby korzystne dla Gai, jak również dla wszystkich członków grupy. Gaja zaprasza do włączenia swojej grupy roślin i zwierzęcych przyjaciół, gdyż wielu z nich jest na dobrej drodze do Wzniesienia. Prosimy, aby zaprosić nas, Arkturian, do grupy, jak również dowolne wyższe ekspresje samego siebie.

Jeśli wasze własne galaktyczne i niebiańskie ekspresje siebie przyłączą się, Portal można otworzyć z obu końców spektrum. W ten sam sposób, to proszę zaprosić Lemurian, ponieważ mogą oni pomóc z poziomu wyższych wymiarów Gai wewnętrznej Ziemi.

My, Wasze galaktyczne rodziny, bardzo doceniamy, że możemy wezwać nasze ludzkie ekspresje Jaźni do współpracy z nami w tym monumentalnym przedsięwzięciu Wzniesienia. Na koniec prosimy o uwolnienie przywiązanie do czasu w trakcie tego procesu Wzniesienia.

Proszę pamiętać, że czas nie jest spójnym wskaźnikiem pomiaru, w który uwierzyliście, że jest. W rzeczywistości, zamiast stałego tykania zegara, czas jest bardziej podobny do fal na oceanie. Czasem wiatr i ocean są spokojne i przepływ wody jest stały i spójny.

Z drugiej strony, wiele razy Wiatr i woda są burzliwe i ruchy są nieregularne i nieprzewidywalne. Ponadto, w trakcie wielkiego napływu nowych wyższych częstotliwości energii, takimi jak są teraz przeżywany, czas może być Szelmowską Falą. Szelmowskie Fale pojawiają się pozornie znikąd i nagle wzrastają do tworzenia wielkiej zmiany.

My, Galaktyczni i Niebiańscy próbujemy "uspokoić Morze Wzniesienia", ale istnieją niezliczone ludzkie czynniki energetyczne, które nie są dla nas do kontroli. To Wy, Wznoszący Się musicie stawić czoła Szelmowskim Falom wielką siłą bezwarunkowej miłości.

Co to jest fala czasu? Fala Czasu jest nagły przypływ energii. Po pierwsze, ta energia jest rozsiana przez myśli i emocje Galaktycznych  i Niebiańskich, próbujących uspokoić morze wielowymiarowego spływu światła z centrum galaktyki na waszą małą planetę.

Jednak, co ta fala czasu spotka? Czy ta wielka kraina Fala Czasu wyląduje na łagodnych piaskach bezwarunkowej miłości, świadomości jedności i przyjęcia pokojowego? LUB, czy ta Fala Czasu przerwie trudne i skaliste wybrzeża strachu, fałszu i służenia sobie?

Możemy zrobić jak najlepiej, aby kontrolować falę. Jednakże, to od Istot Gai zależy tworzenie brzegów, które ta fala przerwie. Ze swoimi Otwartymi Portalami, możecie łatwo przejść do scenariusza wyższej częstotliwości rzeczywistości. Wszystkie możliwe scenariusze będą manifestowane aż 3/4D hologram się zamknie.

Macie wybór, aby otworzyć swoje portale  i doświadczać wyższych doświadczeń pokoju i miłości.

Zawsze jesteśmy tutaj, aby pomóc,

Arkturianie

Dr Caroll / Suzanne Suzan Lie
26 października 2012
http://suzanneliephd.blogspot.co.uk/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #338 : Grudzień 02, 2012, 20:30:31 »

Odliczanie trwa: część I. Podniesienie planety LANDRAS.


DO OSIĄGNIĘCIA GRANICY RZECZYWISTOŚCI ŚWIATŁA POZOSTAŁO:

18 Days 03 Hours 33 Minutes..




Streszczenie Przekazu ze Światła odebranego przez medium Sabine Sangitar dnia 09.03.2011


Przed Upadkiem Archanioła Lucyfera istniało ogromne Pole, w którym pracowało wiele Świateł. Na skutek Upadku Archanioła i z powodu potężnej eksplozji, pole to zostało głęboko rozerwane przez grad komet. Część tego Pola pozostaje w Boskiej Rzeczywistości. Reszta jednak została usunięta z jego Linii Magnetycznych. Ostatecznie, zostało z tego utworzonych 389 planet, każda z własną Energią, jednak wszystkie one są ze sobą powiązane. Te 389 planet tworzy w zasadzie ogromne Pole. Z tego powodu Istoty z innych planet są bardzo podobne do nas i podlegają tym samym Prawom.
 :::
 Te wszystkie 389 planet musi ponownie się podnieść, aby mógł zabrzmieć Doskonały Ton. Wszystkie 389 planet musi powrócić do Magnetycznego Pola. Bardzo ważne jest pierwsze 12 planet, które się podniosą. Kiedy one osiągną Wzniesienie, wyzwoli się reakcja łańcuchowa i podniesione zostaną pozostałe planety.



PLANETA LANDRAS

Pierwsza z 389 planet dokonała już swojego Podniesienia. Ta planeta nazywa się Landras i jest obecnie w fazie adaptacji. Układ słoneczny z Landras nie znajduje się daleko od nas. Okno Czasu do Podniesienia Landras było od 2007 roku. W roku 2011 nastąpiło Podniesienie.
 Na Landras istniej wiele podobieństw do tego, co my znamy. Landras podlega tym samym Prawom. Istoty posiadają ciała i narządy, które stworzyły. Oni znają Lemurię, obietnicę, najstarszą częstotliwość z różnych częstotliwości, różnych okresów czasu. Boskość na każdą planetę posłała tego, którego my nazywamy Jesus Chrystus, Syn Boży. Na Landras zwany jest on Boską Perłą.

Istoty na Landras są bardzo podobne do nas. Niektóre umiejętności mają lepiej wykształcone od naszych, inne znowu mniej. Istoty te mają również szkolenia i zostały dobrze wyszkolone. To wszystko jest bardzo podobne do naszego.

Ja bardzo wiele rozmawiam z medium Norina z Landras, jak i z innymi Istotami o Podniesieniu ich planety. Norina należy również do tamtejszych „Najstarszych Częstotliwości”. To, co ona mówi, jest niezwykle interesujące. Chciałabym podzielić się tym z wami.


PODNIESIENIE

Przed Podniesieniem Istoty na Landras, podobnie jak i my, zaczęły odczuwać, że czas upływa bardzo szybko. Co wcześniej było godziną, dzisiaj odczuwa się jako pół godziny. To uczucie, że wszystko szalenie pędzi, wszystko bardzo szybko się manifestuje, jest także u nas.

Dowiedziałam się od Noriny, że od otworzenia się Okna Czasu w 2007 r. nastąpiły niezwykle szczególne zmiany i oni zaczęli traktować wszystko o wiele bardziej poważnie. Od 2007 roku ogromna ilość Istot otworzyła się na Duchowość. Istoty na Landras miały już bardzo poszerzoną Świadomość. Aby przygotować się do Podniesienia, zmienili swoje sytuacje mieszkaniowe już przed Podniesieniem, i założyli duże wspólnoty mieszkalne. To wielce im pomogło. Ich planeta nie jest zamieszkana tak bardzo, jak nasza. Wielu tak zwanych Oratorów, Mówców i Uzdrowicieli zebrało się razem, aby wspólnie żyć i pracować.

Podniesienie zostało wprowadzone wraz z Doskonałym Tonem i na Landras było wielkie trzęsienie, jakie również będzie u nas. Tam nie ma wulkanów, tak więc nie było wybuchu wulkanu i żadnej możliwości ciemności, którą mogłyby spowodować popioły. Poprzez Doskonały Ton została przekształcona energia Archanioła Lucyfera. To przetransformowało wszystko, co jeszcze było niezbędne. Prawie wszystkie Stare Struktury załamały się. Nic nie jest takie, jakie było wcześniej.

Przebudzenie każdej Istoty następowało raptownie, bardzo szybko. Gdy zabrzmiał Doskonały Ton, wbrew wyobrażeniom, przez uszy był on odbierany najpierw jako bardzo nieprzyjemny. Zaczął wibrować i stawał się coraz głośniejszy i głośniejszy. Dźwięk ten był tak ekstremalny, że Istoty na planecie nie mogły już ustać i padały na kolana, dopóki Ton nie został zatrzymany. Równocześnie wpadły one w głęboki trans, podczas którego zapanował bezruch na 9 minut wg naszego czasu. W tym czasie, każda Istota – obojętnie czy rozwinięta duchowo, czy też nie – miała Wewnętrzny Podgląd. Mogła zobaczyć siebie, od stworzenia, poprzez wszystkie inkarnacje, w każdej epoce. Zatem każdy miał sposobność poczuć głębokie Przebudzenie, nawet jeśli przedtem jeszcze „spał”. Następnie trans zakończył się. Trans nie spowodował zapomnienia, każda Istota była świadoma tego, co się wydarzyło. Oni noszą teraz Rozpoznanie i Przebudzenie w sobie.



Uzyskałam również interesującą odpowiedź na to, jak Podniesienia doświadczyły Dzieci. Dzieci nie spały już wiele nocy przed Podniesieniem. Dzieci doświadczyły tego łatwiej. One również miały Wewnętrzny Przegląd, ale jak większość Dzieci Nowego Czasu, były bardzo radosne.

Na Landras, tak jak u nas również istnieje pewien rodzaj Pionierów Światła. Nazywają siebie „Prekursorami”. Zostali oni w odpowiedni sposób przeszkoleni i przygotowani, tak jak my. Nawet oni byli zaskoczeni, że Podniesienie dokonało się tak szybko, choć dla nich było już odczuwalne, że coś się dzieje. Różne Istoty opowiadały mi, że nawet najlepiej wykształcone Istoty miały problemy z energetycznymi zjawiskami i formami Światła, które nagle mogli zobaczyć. W zupełnie krótkim czasie bardzo dużo rzeczy rozegrało się naraz.


FAZA ADAPTACJI

Po Wewnętrznym Przeglądzie rozpętał się kompletny chaos. Planeta podniosła się i wszystkie Istoty zostały niezwłocznie przebudzone. Jednak wielu Istotom brakuje Wzorców, które są uzyskiwane poprzez rozwój duchowy. Kiedy Istota ma Wewnętrzny Przegląd i nagle dowiaduje się, że wszystko co słyszała o Duchowości i Podniesieniu jest Prawdą, pragnie jak najszybszego przeszkolenia swojej Świadomości. To właśnie jest tam największym problemem w tej chwili, ponieważ jest zbyt mało „personelu” do szkolenia Świadomości. Jest to wielkie wyzwanie dla tamtejszych Prekursorów. Ponieważ Podniesienie dokonało się tak niespodziewanie, a napór był tak duży, zostali oni teraz przeniesieni na świetlisty okręt Adonai Ashtar Sheran. Tam są ponownie przygotowywani i szkoleni, by następnie powrócić na planetę w celu wspierania wielu Istot w uświadamianiu.

Stąd można sobie wyobrazić, co to znaczy, kiedy Świat Duchowy mówi: prawdziwa praca dla nas Pionierów zaczyna się po Wzniesieniu. W fazie adaptacyjnej, w której oni są teraz, każda Istota ma szansę się rozwijać, dostosowywać i stabilizować w swoim Przebudzeniu. Poczucie czasu nie zmieniło się, jednak oni otrzymali inną Świadomość wszystkiego. Dla nich po Podniesieniu czas zasadniczo nie ma tak istotnego znaczenia. Znajdują się obecnie w fazie dostosowania i skupiają się na tym, by podnieść Energię wszystkich Istot, rozszerzać się i wykonywać swoją pracę.

Teraz dokonywane są próby ustanowienia nowego porządku na Landras i wdrażane są nowe technologie. Jest wielu Prekursorów, którzy często przebywają na okręcie Ashtar, przyswajając Wiedzę i nowe technologie. U nas także wielu Pionierów to czyni. Gdy Landras przebudziła się jako planeta, bardzo szybko te nowe technologie zostały wyzwolone. Oni tworzą teraz nowe technologie, co naturalnie, ze względu na ich szkolenie, następuje bardzo szybko, a dla nas może nie być to łatwym do wyobrażenia sobie. Norina dużo mówi o nowych technologiach i znaczeniu zakotwiczania i łączenia Aspektów. To jest coś, co oni z perspektywy czasu postrzegają jako najważniejsze: zakotwiczanie Energii z Boskiej Rzeczywistości. Dopiero teraz rozumieją, jak ważne to było. W momencie gdy rozbrzmiewa Doskonały Ton, wyzwalana jest Wiedza i wszystko przebiega szalenie szybko.

Obecnie 80 procent Arkturian działających „normalnie” na Matce Ziemi, udało się do Landras, aby teraz tam wykonywać swoją pracę. Potrzeba tam Istot, które mogą podróżować do wnętrza planety, by stabilizować Energie i aby dokonywać uświadamiania. Jednocześnie wiązane są Energie Planetarnych Siatek, dzięki czemu energia Landras nie może z powrotem upaść.

Po prawdziwym Przeglądzie, jakiego Istota doświadczyła w transie, wszystkie wątpliwości zostają natychmiast przetransformowane. Nic już nie dzieje się nieświadomie. Istoty nie upadają już z powrotem do Umysłu. W chwili przebudzenia Aspekt Duszy zostaje połączony z innymi Aspektami. Dusza jest decydująca dla wszystkiego. Na planecie istnieje teraz bardzo wysoka Wibracja Miłości.

Istoty na Landras więcej teraz oddychają Praną i postrzegają to jako oczywiste, ponieważ oni robili to już przed Podniesieniem.


CO PODNIESIENIE PLANETY LANDRAS OZNACZA DLA NAS?

Istoty na Landras wiedzą, że wszystkie inne planety, także nasza, odczuły to Podniesienie. To mogło być odbierane fizycznie jako ekstremalne zawroty głowy i zmęczenie, albo zamęt. Mogło być także tak, że ktoś czuł głęboką tęsknotę lub euforię. Nie mogliśmy tylko połączyć tego z żadnym wydarzeniem, ponieważ nie wiedzieliśmy.
 Podniesienie pierwszej planety ma wpływ na nas wszystkich. Pierwszy krok jest najważniejszy. W tej chwili jesteśmy z Ziemią na jedenastym miejscu do Podniesienia. Jednak Norina mówi, że obecnie dzieje się tak dużo, w związku z otwarciem bram Lentos, energią Eleua, Światłem Prosonodo, że równie dobrze może być tak, iż wkrótce będziemy na piątym lub czwartym miejscu. Mówi, że poruszamy naszą Świadomość bardzo, bardzo szybko i że Okno Czasu jest powoływane zawsze zgodnie z Poziomem Świadomości. Dla nich to był rok 2007, u nas rok 2012.

Dla innych jeszcze planet istnieje Okno Czasu w 2019 roku. Jednak w zależności od tego, jak wzrośnie Świadomość, zmieni się także Okno Czasu odpowiednio.

AN’ANASHA
 w Elexier
 Sangitar


W międzyczasie Podniesienie przeszły jeszcze dwie planety: PARTOOS w listopadzie 2011 roku naszej rachuby Czasu oraz ERIS w kwietniu 2012.
O zupełnie innym przebiegu Podnoszenia tych planet napiszemy w najbliższych dniach.
Team TERRA dziękuje z całego Serca nieznanemu tłumaczowi za powyższe tłumaczenie, co dało nam możliwość zaczęcia translacji dot. kolejnych planet. Sherina & Shogun

Podniesienie planety Partoos odbyło się bardzo łagodnie. Prawie wcale nie musiała być ona transformowana i tylko niewiele zostało zniszczone.
 Wewnętrzny Przegląd tamtejszych mieszkańców trwał bardzo długo – około 22 minut.
 Brzmienie Doskonałego Tonu było też inne niż poprzednio, na Landras.

Mieszkańcy Partos są do nas bardzo podobni. Również w całym swoim czynieniu, z wyjątkiem tego że posiadają dwie płcie. To oznacza że noszą w sobie w równych częściach zarówno Energię Męską jak i Żeńską. Jest to jednak to samo Ciało.

Kiedy zaszło Podniesienie i dokonał się Wewnętrzny Przegląd, została uwolniona ogromna radość i euforia, ze śpiewem i tańcami. Tak wysoka Energia Radości przyciągnęła jeszcze raz trzęsienie ziemi, lecz wszystko przebiegło bardzo łagodnie.

Pomimo powyższego Partoos musiał być ewakuowany w większym stopniu niż Landras. Duża liczba Pionierów została zabrana na statek Ashtara. Tam nastąpiły szkolenia, tak aby uwolnić Energetyczne Wzorce i połączyć wszystkie Aspekty: te Wzorce i Aspekty które z jakiegoś powodu nie zostały uwolnione podczas Wewnętrznego Przeglądu lub też zostały ulokowane w niedostatecznym stopniu tak by mogła się wykształcić Merkaba.(…)

Mieszkańcy planety nie przyjmują już więcej żadnego materialnego pożywienia. Odżywiają się wyłącznie Światłem. To podlega jednak Wolnej Woli i nie oznacza że tak też będzie i u nas.

Podobnie jak na Landras, również i na Partoos jedynie Istoty o innej częstotliwości (*wibracji) musiały zostać ewakuowane.




Grafika wybrana przez nas. Team TERRA


Na Partoos pracowano bardzo dużo z Energiami Łaski, co pomogło tej planecie przy Podniesieniu; w przenośni nazywają to Królestwem Pola Łaski. W przeciwieństwie do Miast Kryształowych u nas na Ziemi mają oni obszary Energii Łaski które naładowane są Energią Eleua. Tak więc Podniesienie nie przyszło z zaskoczenia, ponieważ oni już wiedzieli że nadejdzie to Wołanie, ten Ton.

Po Podniesieniu tej planety ekstremalnie zmieniły się kolory oraz stały się widoczne Gwiezdne Tetraedry. Sherin zmanifestowała się (stała się widzialna). Wkroczyły Gwiezdne Nasiona i śpiewano razem oraz została wypowiedziana Modlitwa Światła dla całej planety. Słyszalny był również Śpiew Aniołów. To, że wszystko mogło przebiec bardzo spokojnie i łagodnie Partoos zawdzięcza przede wszystkim Energii Łaski.(…)

Mieszkańcy Partoos nie znają „wątpliwości”, dlatego mieli trochę łatwiej, jednak uważam to za imponujące że pomimo tego że my znamy „wątpliwości” to stoimy tak wysoko na „Liście Świadomości”.

Także na Partoos przed Podniesieniem było podobnie jak u nas. Tamtejsi mieszkańcy latami dostawali informacje o tym że wszystko ulegnie załamaniu, że niektóre Struktury nie będą mogły się utrzymać i że nastąpią wielkie zmiany. Jednak niespodziewanie dokonał się Przewrot i coraz intensywniej zaczęto mówić o samym Podniesieniu. Licząc wg Linearnego Czasu trwało to 1,5 roku, do całkowitego Podniesienia. Do tego Punktu w Czasie dużo na zewnątrz już się zmieniło. I teraz mają oni możliwość na zbudowanie Nowego.


 Nowe Technologie umożliwiły mieszkańcom przykładowo usunąć wszystkie zanieczyszczenia i trucizny powstałe wskutek burzenia Starego w czasie Podniesienia. Z ich pomocą mogą wytwarzać wodę i ją mnożyć. Każdy Pionier ma „gwiezdny pojazd” którym może podróżować – co prawda nie przez Wszechświat, ale może bardzo szybko poruszać się z punktu A do B na swojej planecie.

Większość mieszkańców przeżyła Przejście w sposób świadomy, w swoim Ciele. Inni zapadli w stan podobny do komy, w którym ich komórki zostały przeprogramowane i zostały im przekazane Energie a w szczególności Energia Łaski.

Również ziemskie Dzieci i Młodzież w czasie i po Podniesieniu będą działały w Sile ich Promienia. To wszystko przebiega dzięki już posiadanym przez nie Energetycznym Wzorcom. Będą wypromieniowywać z powrotem bardzo dużo Energii pomocnych w Odbudowie.

Podniesienie Ziemi może być w swoim przebiegu podobne bardziej do Podniesienia Landras, lecz prawdopodobnie w bardziej intensywnej formie. Wszystko w mgnieniu oka zostanie przetransformowane i całkowita Prawda ukaże się Duszy.


 AN’ANASHA
 w Elexier
 Sangitar

http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/12/02/odliczanie-trwa-czesc-ii-podniesienie-planety-partoos/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #339 : Grudzień 03, 2012, 09:53:00 »

Odliczanie trwa: część III. Podniesienie planety ERIS.


DO OSIĄGNIĘCIA GRANICY RZECZYWISTOŚCI ŚWIATŁA POZOSTAŁO:
17 Days 14 Hours 08 Minutes 5..




Streszczenie Przekazów ze Światła odebranego przez medium Sabine Sangitar i medium Heike Leandra


Przed Upadkiem Archanioła Lucyfera istniało ogromne Pole, w którym pracowało wiele Świateł. Na skutek Upadku Archanioła i z powodu potężnej eksplozji, pole to zostało głęboko rozerwane przez grad komet. Część tego Pola pozostaje w Boskiej Rzeczywistości. Reszta jednak została usunięta z jego Linii Magnetycznych. Ostatecznie, zostało z tego utworzonych 389 planet, każda z własną Energią, jednak wszystkie one są ze sobą powiązane. Te 389 planet tworzy w zasadzie ogromne Pole. Z tego powodu Istoty z innych planet są bardzo podobne do nas i podlegają tym samym Prawom.
 :::
 Te wszystkie 389 planet musi ponownie się podnieść, aby mógł zabrzmieć Doskonały Ton. Wszystkie 389 planet musi powrócić do Magnetycznego Pola. Bardzo ważne jest pierwsze 12 planet, które się podniosą. Kiedy one osiągną Wzniesienie, wyzwoli się reakcja łańcuchowa i podniesione zostaną pozostałe planety.



 Planeta Eris jest trochę większa niż Ziemia, ale gości na sobie zaledwie połowę liczby mieszkańców Ziemi.

Eris dokonała Podniesienia z bardzo dużą siłą – doszło do ogromnych wahań/wibracji w jej Siatce Planetarnej. Podniesienie miało miejsce 07.04.2012 roku i pomimo przygotowań oraz Wiedzy o tym, zaskoczyło jej mieszkańców.

Całkowity czas trwania Doskonałego Tonu wraz z Wewnętrznym Przeglądem wyniósł około 37 minut wg. ziemskiej rachuby czasu. Doskonały Ton stał się słyszalny raptownie, w mgnieniu oka i wszystko potoczyło się bardzo szybko. Zostało przy tym uwolnione tak dużo Energii, że w Siatce Planetarnej doszło do uwolnienia tzw. Teria-Energii. Te wszystkie Energie zostały odprowadzone i także nasza Ziemia przyjęła te Energie.

Przez to na Eris odczuwalne były zawroty głowy i uczucie „stania obok siebie”.
 Zostały wytworzone Pola Siłowe aby ustabilizować te Energie na Eris.




Grafika wybrana przez nas. Team TERRA



 Było bardzo dużo niewiarygodnych zjawisk świetlnych i na planecie zmanifestowali się Starzy Bogowie aby wraz z ich Energiami pomóc stworzyć Pole Siłowe pomocne przy ustabilizowaniu Energii na Eris. Oni przybyli w bardzo pulsujących kolorach i było to bardzo piękne widowisko.


To Podniesienie było bardzo gruntowne i teraz planeta znajduje się w fazie dopasowywania się (*fazie adaptacji). Mieszkańcy planety mają się dobrze. Mieszkańcom Eris dołączono Boską Mądrość i dla tych Istot wszystko stało się klarowne oraz wyraźne w czuciu i widzeniu. Umożliwiono też wgląd w Uniwersalne Wydarzenia i zmanifestowało się przed nimi morze Świetlistych Aniołów.

Sama planeta Eris przekroczyła już jej Energetyczne Okno Czasu.

Noharees z Eris przekazał nam, że nie musimy się niczego obawiać, że wszystkie nasze Wzorce zostaną uwolnione i brak jest jakiegokolwiek środka ekspresji aby wyrazić jak wzniosłym jest przeżycie takiego Podniesienia.


 AN’ANASHA
 w Elexier
 Sangitar
 Heike Leandra



Ogromne podziękowania dla Sabine Sangitar i Heike Leandra za udostępnienie
wszystkim Istotom tej Ziemi tak Radosnych Nowin. OMAR TA SATT!

http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/12/02/odliczanie-trwa-czesc-iii-podniesienie-planety-eris/
Źródło: Kryonschule – kliknij tutaj// http://www.kryonschule.de/
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #340 : Grudzień 04, 2012, 12:17:14 »

Steve Beckov popełnił następny artykuł "Narzędzia Wniesienia", właściwie on pisze 2-3 razy na dzień, ale ten artykuł jest zbiorem narzędzi i opisów. Ten fragment pochodzi od AA Michała - z Rady Miłości i dotyczy naszego samopoczucia w trakcie "przejścia".


Natknąłem się na wspaniały opis Archanioła Michała, co nastąpi w chwili Wzniesienia. Więc pozwól mi to złączyć również tutaj w tych narzędziach dla Wzniesienia:


Poczucie będzie, że lecisz do góry. To fizyczne odczucie ruchu. I pamiętając, lub uczucie pamiętania, że masz skrzydła, lub zdolność do latania. Więc to jest uczucie wznoszenia się świętą spiralą.

Będzie  również w tym okresie, który może być momentami, lub kilka godzin, [uczucie] poczucie odłączenia, że nawet jeśliby otworzyć oczy, nawet jeśliby spojrzeć na podłogę, to zobaczysz, że jest wykonana tylko z cząstek, cząstek subatomowych, cząstek kwantowych, które nie są stałe. Więc zaczniesz natychmiast mieć prawdziwe odczucie lub wizję jak rzeczy mogą być widziane, i jak są one widziane, być może, z tej strony (zasłony).

Więc jest poczucie nierealności. Teraz, jeśli chcesz, aby rzeczy stały się solidne (sztywne), możesz po prostu powiedzieć, że tego chcesz to, i to się pojawi. Ale wiedząc, że to jest po prostu konstrukcja, którą właśnie tworzysz już tam jest w pełnej świadomości. Gdy zdecydujesz się otworzyć oczy, gdy zobaczysz kolory, tekstury, bogactwo, powietrze, będą zupełnie inne. To, o czym myślisz jako swoich zmysłach zostanie spotęgowane, oh, co najmniej tysiąc razy.

Tak więc, jest trochę dostrojenia. A my jesteśmy z wami, i my oczywiście zadbamy o to, bo to jest całkowicie radosna sytuacja, aby w niej być. Potraktujcie to jako duchowy orgazm. Jest to zjednoczenie wszystkiego.

Następnie osiedlisz się w wiedzy, i oczywiście, w tym wyborze fizyczności. Ale też wiedz, że jeśli zdecydujesz się zachować fizyczność, to natychmiast zauważysz, że to, co nazwalibyśmy ludzkimi bólami zniknęło. Ale największa zmiana jest, że już nie żyjesz, czy istniejesz - możesz odwiedzać, możesz się pokazywać, ale nie żyjesz - w trzecim wymiarze, gdy jesteś w tym ruchu, o którym myślisz, jako wznoszącej się świętej spirali.

To jest najlepsza analogia, jaką mogę ci dać. Jest winda do Piątego [zauważcie, że AA Michael mówi o piątym wymiarze]. I dalej będzie kilkU, którzy po prostu wybiorą, aby iść naprzód [do wyższych wymiarów większych niż piąty]. Ale wy jako kolektyw, taki jest plan.

I będzie to miejsce miłości. To będzie nagle, że decyzje, działania, istnienie, forma jest miłością, i jest to z miłości, i w miłości. Więc tego poczucia albo / lub, z tego, co tradycyjnie jest postrzegane jako tak lub nie, dualizmu, polaryzacji, nie ma. To jest dostosowanie. Cała podróż w egzystencji trzeciego wymiaru jest osiągnięciem tego miejsca dostosowania, wyjścia poza albo / lub. I kiedy robisz, to w tym procesie wznoszenia, to jest jak rzymska świeca (pochodnia jak zimne ognie): gdy zgaśnie, to ciebie nie ma (w trzecim wymiarze).

http://the2012scenario.com/2012/12/toolkit-for-ascension/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #341 : Grudzień 09, 2012, 07:37:57 »

Odliczanie trwa: część IV. Podniesienie planety GAI (Matki Ziemi).


DO OSIĄGNIĘCIA GRANICY RZECZYWISTOŚCI ŚWIATŁA POZOSTAŁO:
11 Days 16 Hours 26 Minutes..



W dniu 05.12.2012 roku Sabine Sangitar odebrała nowy, ważny dla nas Przekaz ze Światła,
 tym razem od Istoty Maris z Arktura.


Przed Upadkiem Archanioła Lucyfera istniało ogromne Pole, w którym pracowało wiele Świateł. Na skutek Upadku Archanioła i z powodu potężnej eksplozji, pole to zostało głęboko rozerwane przez grad komet. Część tego Pola pozostaje w Boskiej Rzeczywistości. Reszta jednak została usunięta z jego Linii Magnetycznych. Ostatecznie, zostało z tego utworzonych 389 planet, każda z własną Energią, jednak wszystkie one są ze sobą powiązane. Te 389 planet tworzy w zasadzie ogromne Pole. Z tego powodu Istoty z innych planet są bardzo podobne do nas i podlegają tym samym Prawom.
 :::
 Te wszystkie 389 planet musi ponownie się podnieść, aby mógł zabrzmieć Doskonały Ton. Wszystkie 389 planet musi powrócić do Magnetycznego Pola. Bardzo ważne jest pierwsze 12 planet, które się podniosą. Kiedy one osiągną Wzniesienie, wyzwoli się reakcja łańcuchowa i podniesione zostaną pozostałe planety.



 Treść Przesłania została opublikowana przez Sangitar 7 grudnia 2012 roku.
 Poniżej publikujemy streszczenie zawierające informacje dotyczące Podniesienia Matki Ziemi.

Do tej pory nie wiadomo było jak szybko dojdzie do Podniesienia na Ziemi i która w kolejności będzie planeta Gaia TERRA Xx27 (wśród 386 pozostałych planet przygotowujących się do Podniesienia). Dziś przekazujemy Ci Radosną Wiadomość: zapewniono nas iż z powodu tego że nasza planeta bardzo się w ostatnim czasie – jak to określono – „poszerzyła”,
MATKA ZIEMIA JEST NASTĘPNA!





Grafika wybrana przez nas. Team TERRA


Matka Ziemia dokona swojego Podniesienia pod numerem 4: jako czwarta po planetach: Landras, Partoos i Eris. Na naszej planecie są już obecni Arkturianie i zajmują się obecnie Ziemskimi Liniami (leylines?). Niektóre z obszarów potrzebują masywnych Filarów Światła potrzebnych do ich stablilizacji, podczas gdy w innych obszarach rozluźnione muszą być „zasklepienia”. Przynosząc nam zarówno pomoc w uziemieniu jak i Nową Świadomość na Nowy Czas, Arkturianie są z nami bardzo zjednoczeni. Niektórzy z nas mogą już bardzo głęboko odczuwać co to znaczy, ponieważ to połączenie między nami (Ziemianami i Arkturianami) jest bardzo znaczące.

Po Przejściu to właśnie oni będą pierwszymi którzy się pokażą i którzy nawiążą z nami kontakt, jeszcze zanim zbliżą się Anioły w postaci Światła. Jedynym wyjątkiem od powyższego jest JESUS CHRYSTUS. Połączenie między nami jest dlatego więc tak ważne, ponieważ wspólnie będziemy budować na tej pięknej planecie.

Arkturianie powiedzieli iż jesteśmy wyjątkową planetą i wyjątkowymi Ludźmi i że bardzo się cieszą że będą mogli razem z nami być i razem z nami działać. Najważniejszym jest abyśmy pozostali we wzajemnym Zaufaniu.


 Energia która dociera obecnie na Ziemię nosi nazwę SOL’A'VANA. To są wyjątkowe Tony i wyjątkowe Kolory tworzące się po jej wysłaniu. Energia ta pochodzi ze Żródła Stwórcy i nazywana jest „Boskim Oddechem”.
 W stabilizację tej Energii na Ziemi zaangażowani są Ludzie zwani „Gwiezdnymi Nasionami” (ang. Star Seeds, niem. Sternensaat). To właśnie te Istoty z nas posiadają zdolność tworzenia Siatek pełniących funkcję Membrany. Dzięki tym „Membranom” otwierane są i zamykane oczka tej „Siatki”.

Czasem zdarza się iż sama Matka Ziemia podnosi swoje Energie zbyt szybko lub też Wielka Transformacja miała miejsce i gdy w Przekazach pojawia się informacja że „miliony Aniołów zaczyna śpiewać” to oznacza to że właśnie miliony Aniołów jedna się z Kosmicznymi Dziećmi aby przekierować tą Energię i przesunąć ją w kierunku innych planet, innych Wszechświatów i innych Częstotliwości.

Jeśli zbyt dużo na raz Energii SOL’A'VANA przypłynie na Ziemię to dojdzie do gwałtownego skoku – do gwałtownej Przemiany, co nie jest dla nas, Ludzi korzystne. Aby tego efektu uniknąć, ta Energia jest nam dozowana. Chodzi bowiem o to abyśmy cieszyli się z Przejścia a nie zajmowali się stabilizowaniem naszej planety podczas fazy adaptacji – jak miało to miejsce niedawno na planecie Eris.

Arkturianie proszą nas o cierpliwość i zaufanie w ich umiejętności na tym polu.


 Drogi Czytelniku TERRA Galaktycznej Kawiarenki. Mistrz wszystkich Mistrzów BABAJI niedawno przekazał nam że „liczba 44 zmieni wszystko”. Liczba 44 jest nie tylko liczbą mistrzowską, lecz również i 8-ką, czyli liczbą nieskończoności, liczbą przechodzenia Materii w Ducha i Ducha w Materię. Wczoraj dowiedzieliśmy się że Ziemia przechodzi jako czwarta w kolejności. Do powyższych informacji dodamy tylko że czwórka charakteryzuje się czystą, klarowną matematyczną dokładnością. Czyli krótko: „jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz”. Tak więc jak się przygotowałeś, tak przejdziesz.

Jest tylko jedna Droga: klarowanie waszych Tematów, czyszczenie własnych Wewnętrznych Komnat, uwalnianie lęków, praca nad sobą i ostatecznie – przygotowanie swojego Graala na Energię SOL’A'VANA która ma go wypełnić.

W Miłości i Świetle,
 Ci którzy idą obok Ciebie
 Małgorzata Sherina i Piotr Martin Shogun


Ogromne podziękowania dla Sabine Sangitar za udostępnienie
wszystkim Istotom tej Ziemi tak Radosnych Nowin. AN’ANASHA!


Źródło: Öffentliches Channeling 05.12.2012: Das Wirken der Arkturianer auf Erden – kliknij tutaj//
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #342 : Grudzień 09, 2012, 12:27:17 »

Cytat: Maris z Arktura
Przed Upadkiem Archanioła Lucyfera istniało ogromne Pole ...

Kiedy otworzymy oczy i przestaniemy podpierać się tymi ściemami?
Zauważcie, że oni wciąż odwołują się do jakichś upadłych aniołów itp. konotacji religijnych, które nam głęboko zaszczepili. Teraz skrzętnie to wykorzystują i podbudowują swoją prawdomówność tymi bajdami, a przy okazji nakręcają, podkręcają strach.
Dajmy sobie z nimi, z tym spokój. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #343 : Grudzień 09, 2012, 12:29:53 »

Dobre Pytanie, Dariusz.
Zapewne kazdy w swoim czasie.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #344 : Grudzień 09, 2012, 12:37:59 »

Cytuj
Kiedy otworzymy oczy i przestaniemy podpierać się tymi ściemami?
Zauważcie, że oni wciąż odwołują się do jakichś upadłych aniołów itp. konotacji religijnych, które nam głęboko zaszczepili. Teraz skrzętnie to wykorzystują i podbudowują swoją prawdomówność tymi bajdami, a przy okazji nakręcają, podkręcają strach.
Dajmy sobie z nimi, z tym spokój

Masz rację Darek,po co się nakręcać i bać .Ostatnio tyle negatywnych informacji w internecie i mediach.Komuś na tym zalezy żeby doładowac się  energią strachu ?
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #345 : Grudzień 09, 2012, 12:42:41 »

jakaś info.- to jedno,-
a reakcja "odbiornika"- to drugie..Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Kiara
Gość
« Odpowiedz #346 : Grudzień 09, 2012, 15:25:14 »

Cytat: Maris z Arktura
Przed Upadkiem Archanioła Lucyfera istniało ogromne Pole ...

Kiedy otworzymy oczy i przestaniemy podpierać się tymi ściemami?
Zauważcie, że oni wciąż odwołują się do jakichś upadłych aniołów itp. konotacji religijnych, które nam głęboko zaszczepili. Teraz skrzętnie to wykorzystują i podbudowują swoją prawdomówność tymi bajdami, a przy okazji nakręcają, podkręcają strach.
Dajmy sobie z nimi, z tym spokój. Duży uśmiech



Trzeba odciąć ciągłe zrozumienie info przez aspekt religijny, bo to religie później wykorzystały starą wiedzę. 'Upadek" w dół nie jest żadnym upadkiem w naszym zrozumieniu , a zejściem w niższe wibracje Energii które maja takie określenia jak Ar- chanioł, jednak dodać trzeba iż nawet nazewnictwo jest inne z powodu przekręcenia liter i zmiany ich graficznego ustawienia. Polecam tą wiedzę do poznania, dużo wnosi w zrozumienie.

Zatem nikt nie upadł chociaz w aspekcie pierwotnej świetlistości można tak powiedzieć o zaciemnieniu w energii czyjejś. jednak gdyby tego zaciemnienia nie było nie było by tez możliwe poznanie wiedzy w takich warunkach , czyli częściowej jasności.

Wiedza , to wiedza zawsze potrzebne są rożne okoliczności ( jak w laboratorium) by ją móc poznać wieloaspektowo.
Zatem , co upadło, kto upadł i dlaczego to nastąpiło , a najważniejsze czy był to naprawdę upadek w obecnym zrozumieniu tego słowa?
I oczywiście aspekt manipulacyjny religij w celu zastraszania ludzi , trzymaniu ich z daleka od wiedzy i wykorzystywania ich niewiedzy. I to już cały sekret wszystkich tzw. "upadłych".......


Ważniejsze dla mnie jest co niesie w sobie informacja niż manipulacyjne nazewnictwo.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2012, 11:42:09 wysłane przez Kiara » Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #347 : Grudzień 17, 2012, 11:23:49 »

Poniższy przekaz Arkturian, a właściwie 2 w 1 wymaga nieco wstępu. Juliano, jako Arkturianin przedstawia tutaj powiedziałbym dość dokładnie techniczną stronę Wzniesienia. Twierdzi, że Wzniesienie odbędzie się w 3 falach, zresztą sami doczytacie, a jest tam wiele innych ciekawostek. W tekście występuje określenie pulsacji raz na sekundę raz na minutę, niestety chyba channeler nie uważał i późniejsze określenia nie  pokrywają się ze wstępnymi. Niezależnie od tej pomyłki, zawsze mówi się o niewyobrażalnej dla nas obecnie wibracji. Sam proces Wzniesienia i zniknięcia z 3D porównuje do śmierci.
Druga część to przekaz AA Michała na temat przygotowania do chwili Wzniesienia.
Całość bardzo długa, do, jak określił channeler spokojnego czytania.

O Wzniesieniu
Arcturiańska Grupa Czterdziestu, David K. Miller

Uważam, że jest to tak niepowtarzalne i pełne mądrości, że chciałem się tym podzielić dla waszego zrozumienia i mądrości. Tak jak w przypadku channelowanych wiadomości, weź to, co rezonuje i pozostaw resztę.
Wszystkie nasze podróże są unikalne i osobiste, i różnorodność i poziomy wszystkich naszych dusz powodują, że jest nawet trudno odnieść to do mas. Zamierz i poproś o własne Najwyższe Potencjały, aby się stały, i gdzie będą Ci najlepiej służyć i są serwowane w Wzroście. To jest powolne i spokojne .... czytanie ... poświęć trochę czasu, aby wysłuchać jego przesłania.

O Wzniesieniu

Witajcie, jestem Juliano. Jesteśmy Arkturianami. Gratulacje za bycie, na planecie Ziemi w tym ekscytującym czasie pięknych przejść. Gratulacje dla teraźniejszości prezentowanej na planecie w wypełnianiu waszej misji duszy. Misja ta ma do czynienia z rozwijaniem planetarnych umiejętności uzdrawiania, które pozwolą Ziemi na wzrost i rozwój w planetę piątego wymiaru.

Każdy z was ustanowił wielki fundament duchowego światła. Jesteśmy w przededniu głównej planetarnej transformacji. Niektórzy starseeds są przekonani, że Wzniesienie jest bardzo blisko. Chcę mówić bezpośrednio o Wzniesieniu w tym wykładzie, i również chcę mówić o nowych duchowych technologiach, których uczyliście  się i ćwiczyliście.

Spójrzmy na Ziemię z perspektywy Wzniesienia. Istnieje ograniczona ilość niewielu starseeds, jak wy. Wierzcie lub nie, ale starseeds nie mają większości na Ziemi. Co ciekawe, nie wszystkie starseeds są aktywowane. Istnieje jeszcze wielu starseeds którzy zasnęli. Oni chcą się przebudzić. Chcą pamiętać, kim są naprawdę.

Jeśli spojrzymy na liczbę starseeds na świecie, to jest mniej niż milion. Jeszcze, ten milion obejmuje starseeds które jeszcze śpią. Realnie, nie ma dużo starseeds, i nie ma wielu planetarnych uzdrowicieli, i nie ma wielu ludzi, którzy pracują na rzecz Wzniesienia.

Oznacza to, że wy, którzy jesteście planetarnymi uzdrowicielami, a także ci, którzy pracują nad własnym wzniesieniem, są wyjątkowymi ludźmi. Nosicie szczególną energię. Nosicie specjalną Energię dla Waszej rodziny duszy, i przenosicie specjalną energię dla planety.

Istnieje wiele paradoksów. Istnieje wiele sprzeczności, jeśli spojrzeć na trzeci wymiar. Trzeci wymiar ma być liniowym myśleniem, logicznym wymiarem, który jest oddzielony przez dualizm. Trzeci wymiar ma wyraźnie rozróżniać dobre i złe, między światłem i ciemnością. Można by pomyśleć, że z takim podziałem, wszystko będzie klarowne i wszystko będzie  proste.

A ty i ja wiemy, że ta planeta nie jest prosta. Ty i ja wiemy, że to, co występuje na tej planecie jest nielogiczne. To nie jest logiczne, żeby ludzkość niszczyła oceany i niszczyła biosferę. To nie jest logiczne, żeby ludzkość używała źródła energii, takie jak energia jądrowa, która ma potencjał do niszczenia i trwałego uszkodzenia biosfery.

Jest tak wiele rzeczy, które są nielogiczne. Kiedy patrzysz na Wzniesienie, musisz również odłożyć na bok swoją logikę, bo logicznie, Wzniesienie nie jest nawet możliwe. Jak mogłoby być możliwe, że wy w trzecim wymiarze, moglibyście przyspieszyć swoją aurę i przyspieszyć swoje pole energii, a przez to przyspieszenie, zniknąć z trzeciego wymiaru i następnie pojawić się ponownie w innym wymiarze?

Istnieje niewiele dowodów fizycznych na istnienie innego wymiaru jakkolwiek. Wszystko, co istnieje jako dowód, to doniesienia od ludzi, którzy weszli w  zmienione stany świadomości. Te osoby, które doświadczyły tych zmienionych stanów świadomości czasami kiedy były ciężko chore lub gdy miały doświadczenia śmierci klinicznej. Oni twierdzą, że widzieli światło, widzieli inne boskie podmioty i byli w pięknych miejscach, które wyglądają jak w niebie. Istnieją doniesienia ludzi, którzy spotkali Jezusa / Sanandę i inne wyższe istoty.

Raporty te są pięknymi raportami, ale nie są one oparte na dowodach naukowych. Można by powiedzieć, że to jest logiczna planeta, jest to logiczny świat. Dlaczego nie ma dowodów naukowych, i jak może wyglądać naukowo, że człowiek może zniknąć i wstąpić do innego świata?

Ponieważ ta Ziemia nie jest logiczna, to nielogiczne rzeczy mogą się zdarzyć.
Rzeczy mogą wystąpić
Które są extrawymiarowe, które są wyżej wymiarowe. Wydarzenia, które mogą wystąpić możecie nazwać cudem. Zdarzenia mogą wystąpić, które mają tzw energię kwantową, a także, że mają energię światła Omega. Energia Omega nie przestrzega praw trzeciego wymiaru. Jednak, w tym samym czasie, Paradoksalnie, ta energia może ona mieć wpływ na trzeci wymiar.

Jedną z tych sprzeczności jest to, że wciąż jesteście 3-cio wymiarowi. Jesteście zakorzenieni w trzecim wymiarze, ale przygotowujecie się, i używacie ćwiczeń oraz nowych duchowych technologii, aby być pod wpływem pięciowymiarowej energii. To jest, można powiedzieć pewne myślenie; musicie mieć pewien system wierzeń, musicie mieć pewne pole energii; musicie mieć pewien rozwój emocjonalny ciała. Potrzebujecie energii fizycznej, która pozwoli pięciowymiarowej energii Wzniesienia wpłynąć na was.

To jest ciekawe i czy myślicie o tym? Wzniesienie jest energią, która przychodzi do Ziemi z piątego wymiaru. Ale ta pięciowymiarowa energia nie będzie miała wpływu na wszystkich. Energia z piątego wymiaru będzie naokoło całej planety. Energia z piątego wymiaru będzie jak fala światła, Fala dźwięku i fala pięknych częstotliwości światła. Jednak będą ludzie, którzy nie będą w ogóle dotknięci przez to.  Znajdą się ludzie, którzy nawet nie wiedzą, że energia Wzniesienia została pobrana na tą planetę.

Co wam to mówi? Mówi to, że aby doświadczyć Wzniesienia bezpośrednio, trzeba dostroić się do częstotliwości energii Wzniesienia. Musisz być w stanie przetwarzać i odbierać i przemieniać energie Wzniesienia tak abyś mógł kontynuować proces wznoszenia się.

Co oznacza słowo Transmutować? Transmutować oznacza wziąć coś, co jest w jednym stanie i zmienić na inny. Pragniemy odnieść się do nauki alchemii. Alchemia, jak wiadomo, była badana od średniowiecza w Europie. W badaniu alchemicy, szukali sposobu, aby zmienić lub transmutować ołów lub inne materiały w złoto. Podstawowe składniki, które wprowadzali w tym eksperymencie tak jakoś stawały się większe, niż każdy z poszczególnych elementów, a potem nagle była transmutacja z ołowiu i innych materiałów w złoto.

To jest kluczowe słowo "transmutacja". Transmutacją w terminologii Wzniesienia  jest zdolność do wzięcia trzeciowymiarowej gęstszej energii  i przesunięcie jej, zmiana w wyższą częstotliwość, tak że ciało fizyczne jest rzeczywiście przemienione. To oznacza, że twoje ciało fizyczne ma zamiar przejść do innego stanu. Ten stan jest porównywany do złota i jest tak samo cenny jak złoto. Złoto jest uważane być może za najcenniejszy metal lub jeden z najbardziej wartościowych metali na tej planecie. Nawiasem mówiąc, Złoto jest metalem, którego niektóre z istot pozaziemskich przybyły tu także szukać.
Złoto jest na pewno galaktycznym metalem, który jest pożądany na innych planetach.

Ale standardem najwyższej transmutacji jest Wzniesienie. Umiejętność wznoszenia się pozwala przeobrazić lub zmienić gęste ciało fizyczne,  do wyższej częstotliwości, co pozwala zniknąć z trzeciego wymiaru.
To naprawdę nie jest zniknięcie. To jest transmutacja.


Powiedziałem, że trzeci wymiar jest wymiarem sprzeczności i paradoksów. Istnieje tylko niewielu, którzy są w stanie zrozumieć, to, co mówię o Wzniesieniu. Gdy pracujecie nad swoim Wzniesieniem, już zmieniacie pole energetyczne. Już przesunęliście swoją elektromagnetyczną wibrację. Jesteście  w tej chwili w wyższym wibracyjnym stanie świadomości. Ten wibracyjny stan świadomości  jest stanem uczestniczącej energii z piątego wymiaru. Obecnie już doświadczacie multi-obecności, wielowymiarowej świadomości. Ta wielowymiarowa świadomość jest tak rzadka, to jest tak wyjątkowe. Świadomość wielowymiarowa jest złotym standardem w galaktyce. Wielowymiarowa obecność i wielowymiarowa świadomość jest tak pożądana, że wyżej wymiarowe istoty, te extrawymiarowe istoty, UFO są zainteresowani przybyciem na tą planetę, aby doświadczyć i obserwować, jak ludzie mogą sami przemieniać się.

Rzeczywiście, kiedy rozmawialiśmy o Szarych, oni również chcieli przemienić się. Oni dochodzili do Wzniesienia z pozycji manipulacji DNA. Prawdą jest, że DNA jest szczególnego rodzaju w postaci ludzkiej, który jest dobrze znany w galaktyce. DNA w gatunku Adamowym, w gatunku ludzkim, jest zakodowane i zaprogramowane dla Wzniesienia. Macie w sobie wiedzę i umiejętności i kody Wzniesienia. Macie w sobie zdolność do transmutacji siebie.

Na przykład, mówiłem niedawno o tym, jak ludzie umierają. Możecie wiedzieć, jeśli kiedykolwiek mieliście jakieś doświadczenie pielęgniarki lub opiekuna, że na koniec życia, ludzkie ciało przechodzi do pewnego procesu lub programu, zanim umrze. Program ten ma do czynienia z tym, jak tlen jest rozprowadzany po organizmie i jak świadomość jest zmieniona. Można nazwać ten proces wejściem  w pół-śpiączkę lub głębokiego uśpienia. Jest zaprogramowany proces, który ludzkie ciało zna, jak przez to przejść.

Nawet w urazowej śmierci, istnieje pewien sposób, że ciało doświadcza tego , co pozwala na właściwe przejście. Ciało wie, jak umierać.

Ciało również wie jak się wznieść. Dobrze, jeśli możesz  porównać Wzniesienie do umierania, to tak jest.

W procesie umierania, ciało wyłącza tlen w niektórych częściach ciała, idzie do pewnego typu oddechu. We Wzniesieniu, w momencie Wzniesienia, ciało przełącza się w odmienny stan świadomości. Ciało staje się świadome aury i wibracji oraz pulsu aury. Ciało zaczyna doświadczać przyspieszenia aury. Wtedy jesteś świadomy, że wibrujesz z większą prędkością, jesteś w stanie wysłać lub wysunąć swoją świadomość poza twoje ciało. Potem zabierasz świadomość i ciało astralne i wychodzisz na zewnątrz swojego ciała, a potem kontynuujesz wibrowanie i pulsację (ich wzrost). Przy pewnej prędkości pulsacji, ciało przechodzi, ciało przemienia się.

Ta pulsująca prędkość jest tak szybka. Powiedzmy, że robisz pulsowanie, i porównajmy to do ludzkiego tętna. Powiedzmy, że ludzkie  tętno (pulsacja) to 90 uderzeń na minutę. Powiedzmy, że możemy mówić o pulsowaniu aury w przygotowaniu do Wzniesienia. Starałem się pracować z tonami dźwięku, abyśmy mogli dać ewentualną demonstrację częstotliwości pulsujących, których chcecie użyć dla Wzniesienia. Dałem tempo w kategorii „tatatatatatata”. Kiedy słyszycie to teraz, jestem pewien, że możecie łatwo zwiększyć pulsację swojej aury. Tatatatatatatatata. (Channeler zwiększa prędkość dźwięków.) Stań się świadomy swojej aury, stań się świadomy linii wokół twojej aury. Uświadom sobie, że twoja aura teraz pulsuje w tej większej prędkości, ale ta wyższa prędkość nie wpływa na razie na pulsowanie twojego serca, i to nie wpływa na układ krążenia. Tatatatatat ... tatatat ... tatatat.

Pozwól aurze pulsować w tej bardzo dużej częstotliwości. Tatatatatatatat ... tatata. (Tonowanie idzie jeszcze szybciej.) Wyobraź sobie korytarz powyżej swojej czakry korony. Korytarz ten jest jak tunel lub jak lejek, który pozwalają twojemu duchowi, aby przeszedł do tego tunelu, do tego lejka, do korytarza. Tatatatatatata ... tat .. .. tat .. atat.

Prędkość, którą dałem wam teraz, powiedzmy, jest około 300 impulsów na minutę. Być może, to jest 4 lub 5 impulsów na sekundę. Jeśli pomnożyć 4 razy 60 sekund, następnie masz 240 sekund, czyli 240 uderzeń na minutę. To jest początek przyspieszenia twojej aury.

Wzniesienie to jest około 5000 impulsów na sekundę. Ile osób będzie w stanie doświadczyć 5.000 impulsów na sekundę? Kto mógłby być nawet w stanie powiedzieć tatatatat w wysokości 5.000 tonów na sekundę?
Nie chcę, abyście nawet próbowali, wydać te dźwięki w tym tempie, ale staram się wyjaśnić Wam, że Wzniesienie będzie przyspieszeniem tempa wibracji z prędkością, która jest niewyobrażalna, teraz dla was. To niewyobrażalne, ale, ponieważ praktykowaliście 200 impulsów na sekundę(na minutę!), bo niektórym z was udało się nawet do 300 impulsów na sekundę (pomylił tutaj sekundę z minutą!), i następnie macie podstawy, aby przejść przez to i transmutację doświadczając tempa 5.000 impulsów na minutę (sekundę - znowu odwrotnie do poprzedniego określenia pulsacji!) dla Waszego Wzniesienia.

Wzniesienie jest również doświadczeniem, które obejmuje cechę Łaski. Aby przejść z 240 impulsów na minutę do 5000 wymagać będzie ogromnego wzrostu waszych energetycznych możliwości.

Jedną z tych sprzeczności w trzecim wymiarze jest to, że zwiększacie pulsację, nie doświadczając wzrostu tętna. Nie doświadczacie podniecenia. Nie doświadczacie prędkości, ale raczej, paradoksalnie, trzeci wymiar spowalnia. To spowalnia. Często mówimy, że trzeci wymiar jest gęstym wymiarem. To, co myślicie w trzecim wymiarze nie dzieje się natychmiast. Temu, co myślicie w trzecim wymiarze zajmuje dużo czasu, często, aby się zmaterializować.

W piątym wymiarze, to, co myślicie dzieje się natychmiast. Więc, gdy wchodzicie w ten wyższy, szybszy stan, wtedy widzicie powolność i gęstość trzeciego wymiaru. Niektórzy z was właśnie doświadczają gęstości trzeciego wymiaru. W tym samym czasie, jest paradoksem, że rzeczy wydarzają się szybciej w trzecim wymiarze chociaż jest tak gęsty. Czy nie zastanawialiście się nad tą sprzecznością? Czy nie zastanawialiście się, jeśli trzeci wymiar jest tak gęsty, dlaczego wszystko dzieje się tak szybko? Dlaczego jest takie przyspieszenie zmian na Ziemi? Zajmę się tym w tym wykładzie.

Odpowiedź jest prosta, że teraz  jest już w trzecim wymiarze napływ wyżej wymiarowej energii. Jest napływ przyspieszonej energii piątego wymiaru już na tej planecie, który wpływa na wielu ludzi na tej planecie. Tylko napływ pięciowymiarowej energii nie jest właściwie wykorzystywany. Ten przypływ pięciowymiarowej energii nie jest skierowany poprawnie, i jako wynik tego, zamieszanie, chaos i polaryzacja wzrasta.

W Drzewie Życia jest oferowany paradygmat w jaki sposób przetwarzać światło i energię z wyższych wymiarów. W Planetarnym Drzewie Życia, jest pokazane, że należy wziąć pod uwagę wszystkie salda, bilans mądrości i wiedzy, bilans osądu i współczucia, bilans miejsc świętych, i saldo iskrzenia i saldo mesjańskich energii. To tylko kilka z nich. Innymi słowy, potrzebujecie przechodzić w równowadze. Jeśli nie ma sposobu, aby przetwarzać i nie sposobu pracy z równowagą energii, wtedy przyspieszenie, które jest niezrównoważone nastąpi. Niezrównoważone przyspieszenie energii jest synonimem chaosu.

Zmiany Ziemi, są w tej definicji, chaosem. Więcej chaosu jest to możliwe, gdy posuwamy się Do najwyższego punktu przyspieszenia, punktu maksymalnego sprzęgu, który jest 21 grudnia 2012. 21 grudnia 2012 jest punktem maksymalnego sprzęgu, który występuje. Ten sprzęg  rzeczywiście będzie kontynuowany. To jest sprzęg, w którym będzie maksymalny kontakt. Jednak po sprzęgu kontakt będzie kontynuowany. Ten punkt w dniu 21 grudnia 2012 to punkt połączenia z piątym wymiarem. Jeżeli energie ze sprzęgu nie będą kierowane, to energie mogą stać się nieostre (nie skupione)  i mogą prowadzić do chaosu.

To jest być może miejsce, gdzie wiele z nieporozumień występuje o 21 grudnia 2012. Być może dlatego niektórzy ludzie błędnie interpretowali 21 grudnia 2012 jako punkt czasów ostatecznych, lub punkt kiedy planeta ma się skończyć. To nie jest prawda; planeta się nie skończy, ale chaos na Ziemi może potencjalnie przyspieszyć. Tak jest tylko wtedy, gdy nie ma skupienia. Tak jest tylko wtedy, gdy nie ma komu kierować pięciowymiarowych energii, które się włączają.

To prowadzi mnie do idei, jak bardzo jesteście potrzebni na tej planecie. Jedną ze sprzeczności Wzniesienia jest, że gdy przyspieszacie swoją świadomość i gdy przygotowujecie się do Wzniesienia, stajecie się bardziej wartościowym człowiekiem w trzecim wymiarze. Gdy przyspieszycie swoją świadomość, wtedy zaczynacie brać udział w grupowej świadomości, która może potencjalnie zmienić ewolucję Ziemi. Możecie także wziąć udział w ewolucji ludzkości, a także być w stanie uczestniczyć w świadomości, która praktykuje biorelatywność poprzez telepatyczne komunikowanie się z Ziemią, aby utrzymać zmiany w Ziemi.

Kiedy się wzniesiecie, to kto ma was zastąpić? Kto ma kontynuować wasze usługi? To jest ciekawa równowaga, bo była nadzieja, że w tym miejscu na Ziemi będzie więcej osób gotowych do Wzniesienia. Możecie stwierdzić, że was to dziwi ponieważ jesteście tak gotowi do Wzniesienia. Jesteście więc w energii Wzniesienia.
Jesteście tak zaangażowani w energie! Można by pomyśleć, że nie będzie więcej ludzi do Wzniesienia, zwłaszcza, że chaos na planecie wzrasta.

To dlatego Wzniesienie było przedstawiane Wam w trzech falach. W pierwszej grupie tylko będzie niewiele osób, niewielka liczba, którzy rozumieją i mogą korzystać z duchowej technologii takiej jak projekcja myśli i pulsacja i migotanie , aby wziąć udział we Wzniesieniu. Po pierwszej fali, będzie od 8 do 10 razy więcej ludzi, którzy będą pod wpływem.


To jest coś, co myślę, że należy wyjaśnić, ponieważ wielu ludzi pyta: "Gdybym wstąpił, moja rodzina byłaby utracona. Gdybym wstąpił, nie będzie nikogo do opieki nad resztą mojej rodziny. Albo, byłyby pewnie możliwe inne katastrofy. " Właściwie, Wzniesienie jest energią aktywacji dla tych, którzy nie wstąpią. Innymi słowy, Wzniesienie tworzy pozytywny energetyczny pęcherzyk, którego wszyscy, którzy są wokół was doświadczą. Ci wokół was otrzymają pozytywną energię ze Wzniesienia, a więc będą oni pod pozytywnym wpływem waszego Wzniesienia.

Proszę zrozumieć, że jesteście w służbie teraz. Jesteście w serwisie z powodu Waszego wyższego stanu świadomości. Jesteście w pracy. Kiedy się Wzniesiecie, Wasza energia ma pozytywny wpływ na tych, które są jeszcze tu na ziemi. Zrozumcie również, że ponieważ zapewniacie taki poziomu usług, zobowiązaliście się do pracy dla tej planety. Rozumiecie, że jesteście potrzebni tutaj, i w związku z tym, jest to sprzeczne. Sprzeczność jest tym, że chcecie się wspiąć i przejść do piątego wymiaru. Z drugiej strony, jesteście tu potrzebni. Jak można podejść do tego? Odpowiedź jest, aby zastosować się do woli Bożej. Odpowiedź jest: usunąć lub zawiesić ego.

Czasami istnieje niebezpieczeństwo w momencie Wzniesienia, ponieważ ludzie stają się poddani ego. "Mam zamiar się wznieść. Nie musze robić tej pracy już. Jestem wyjątkową osobą." Istnieje wiele różnych sposobów interpretowania w sposobów ego na Wzniesienie. Jednym ze sposobów interpretacji ego jest powiedzieć: "Muszę się wznieść w dniu 21 grudnia." Albo, "Mam zamiar wznieść w tym roku lub dacie ". Wtedy dajesz ego interpretację zamiast mówić bez ego: "Jestem tutaj, w boskiej służbie. Jestem tutaj z całym tym pięciowymiarowym światłem, i ja służę boskiemu celowi, i jestem zaangażowany w proces wznoszenia się i stanie się to w odpowiednim czasie, dla mnie i dla całej planety”. To są dwa różne poglądy, jak podejść do Wzniesienia.

Teraz, w tym momencie, chcę zwrócić uwagę na wykład Archanioła Michała, ponieważ ma jakieś specjalne instrukcje dla Was na temat Wzniesienia i waszej właściwej postawy podczas zbliżania się Wzniesienia. Ponadto, jestem z wami. Jestem z wami 12.12.12. Jestem z wami w dniu 21 grudnia, i ja jestem z wami w waszej pracy. Jesteśmy tutaj, aby służyć, i jesteśmy pod wrażeniem poziomu zaawansowania, które został osiągnięty w waszej pracy Wznoszenia się.

Jestem Juliano. Jesteśmy Arkturianami.

Pozdrowienia, tu Archanioł Michał. Błogosławieństwa dla Was.
Jestem gotów  do odcięcia przewodów waszych przywiązań na wasze żądanie. Wiecie,  że w momencie Wzniesienia, te przewody przywiązania do tej planety można odciąć. Jestem tutaj, aby pomóc w tym procesie.

Każdy z was doszedł do tego punktu, który jest niesamowity. Wiedzcie, że jesteście zaawansowani całkiem przyjemnie. W wielu innych życiach nie mieliście okazji, aby dojść do tego poziomu. Chcę dać wam specjalną instrukcję, specjalny pomysł jak być gotowym do Wzniesienia. Chcę także, abyście spojrzeli na to,  jako sposób, aby być w pełni siebie.

Ten sposób jest koncepcją Obecności  JA JESTEM. Słyszeliście nas pracujących z wami nad Obecnością JAM JEST, i słyszeliście święte imię Boga, który jest JESTEM KTÓRY JESTEM. To jest również prawidłowo tłumaczone, że BĘDĘ TYM, KIM BĘDĘ. Teraz BĘDĘ TYM, KIM BĘDĘ to jest Kod Wzniesienia, bo kiedy mówisz o Obecności JA JESTEM, to również odnosi się do twojej przyszłej jaźni, kiedy będziesz Wzniesioną osobą. Będę Wzniesioną osobą. Ja jestem, czym jestem teraz tutaj na Ziemi, ale będę tym, czym będę. To jest również zakodowana nazwa dla Boga, który wykorzystuje Jego trójwymiarowy transcendentny stan interakcji. Bóg objawił się Mojżeszowi jako transcendentny byt, BĘDĘ TYM, KIM BĘDĘ. Słuchajcie tych dźwięków.
Ehiyeh Asher Ehiyeh.

Kod Wzniesienia jest na kilku poziomach. Pierwszy poziom jest "Święty, Święty, Święty jest Pan Zastępów."
Kadosh, Kadosh, Kadosh, Adonai Tzevaoth.
To jest pierwszy poziom. Drugi poziom, drugi kod, jest to, że ty uznajesz transcendentną naturę boskości, ale także, że będziesz uczestniczyć; zamierzasz iść do tego transcendentnego stanu. Transcendentny stan jest tym, o co we Wzniesieniu chodzi. Uwierz mi, ze tylko z normalną mocą trzeciego wymiaru, nie możesz przekroczyć. Musisz mieć transcendentną siłę. Potrzebujesz dostępu do wyżej wymiarowej energii do przekroczenia wymiarów i przejścia do piątego wymiaru.

Teraz, naprawdę, Wzniesienie to jest czas, kiedy piąty wymiar przecina się (miesza) z trzecim wymiarem. To oznacza, że będzie więcej światła i mocy dostępne. Do Wzniesienia, musisz wiedzieć, jak wykorzystać tę pulsację. Do Wzniesienia, trzeba ćwiczyć używanie transcendentnej energii. To jest to, co słowo transcendentne oznacza – jest to powyżej. Musisz być w stanie pobrać i używać transcendentnej energii.

Drugi aspektem kodeksu Wzniesienia jest "Ja Będęęęęęęęęęęęęęęęęęę.  Że Ja Będęęęęęęę. Wzniosę się, więc będę. "Medytujcie razem teraz ze mną o tym przyszłym doświadczeniu waszego wznoszenia i kodów, BĘDĘ TYM, KIM BĘDĘ, Ehiyeh Asher Ehiyeh. Idziemy w milczenie.

Ehiyeh Asher Ehiyeh. Przejdź do swojego transcendentnego stanu. Poczuj moc tego transcendentnego stanu, BĘDĘ TYM, KIM BĘDĘ. Będę w piątym wymiarze. Będę we Wzniesieniu. I przekroczę. Będę transmutował siebie. I BĘDĘ TYM, KIM BĘDĘ.

Teraz prowadzi mnie do kolejnego poziomu instrukcji, który w języku hebrajskim ma do czynienia
z tym pięknym okrzykiem nazwanym HiNeyNi. HiNeyNi, Bóg zawołał Abrahama. Teraz wyobraź sobie, jakby to brzmiało, gdybyś usłyszał dźwięk Wzniesienia. Spróbuj wyobrazić sobie wyższą duchową wibrację dźwięku, którego nigdy nie słyszałeś. Spróbuj wyobrazić sobie, że jest taka piękna wibracja. Wzniesienie i jego dźwięk jest nie przenikliwym dźwiękiem, nie szkodliwym dźwiękiem, to nie jest irytujący dźwięk. To jest dźwięk, który idzie prosto do centrum. To jest dźwięk, który udaje się do twojej duszy. To jest dźwięk jedności, której nigdy nie słyszałeś, ale kiedy to usłyszysz, będziesz wiedzieć, co to jest.

W Biblii, Bóg wzywa Abrahama i Abraham mówi: "Oto jestem". HiNeyNi. Pamiętajmy, pomedytujmy nad tym: "Oto jestem". To nie jest proste stwierdzenie. Oznacza to, że mówimy o byciu całkowicie obecnym w chwili, momencie, kiedy Stwórca nazywa cię po imieniu. Mówisz HiNeyNi, lub: "Oto jestem". W chwili Wzniesienia, na dźwięk Wzniesienia, gdy słyszysz to, gdy wiesz, co to jest, powiedz te słowa: "Oto jestem", HiNeyNi. Oznacza to: ja prezentuję się w pełnej świadomości. Prezentuję moją przeszłość, teraźniejszość i swoją przyszłość. Prezentuję całego mnie. Masz moją pełną uwagę!

Potrzebujesz całej swojej uwagi do Wzniesienia, ponieważ Wzniesienie jest podobne do wezwania, które Abraham usłyszał. Abraham HiNeyNi. Posłuchaj słów. (Śpiewa HiNeyyyyNiiiii HeeeeeaaarIAmmmmm. - Posłuchaj mnie.) Idź do tego stanu świadomości, w którym możesz powiedzieć "Oto jestem". Ten stan jest doskonałym przygotowaniem do Wzniesienia. Taki stan świadomości, świadomość TUTAJ JA JESTEM, pozwala wznieść się natychmiast.

Oznacza to, że dajesz całą swoją uwagę, swoją pełną duchową uwagę, całą swoją mentalną uwagę całą swoją emocjonalną uwagę swoje pełne ciało fizyczne jest w jednej chwili, TUTAJ JA JESTEM.

Ten stan świadomości TUTAJ JA JESTEM jest dokładnie stanem świadomości, którego Buddyści Zen szukają. To jest dokładnie ten stan świadomości, który Budda osiągnął. To jest stan oświecenia. To jest stan świadomości TUTAJ JA JESTEM.

Teraz nie powinno być zaskoczeniem, że jest to pożądany stan. Myślę, że dużym zaskoczeniem dla Was może być, że możecie doświadczyć tego stanu natychmiast. Wy, z narzędziami Wzniesienia, z narzędziami duchowości, które praktykowaliście, jesteście gotowi do wprowadzenia stanu świadomości TUTAJ JA JESTEM. W tym stanie naturalne jest, aby się Wznieść. Jest to bez wysiłku. Nawet nie musicie próbować, bo jesteście w tym stanie.

Możecie być w tym stanie i nie Wznieść się, także.
To nie znaczy, że gdy jesteś w tym stanie, od razu idziesz w górę. Ja tylko znowu mówię że będąc w tym stanie jesteście przygotowani. Więc co możecie zrobić, kiedy usłyszycie dźwięk Wzniesienia? Idźcie do stanu świadomości TUTAJ JA JESTEM. Wtedy ja i inni Wniebowstąpieni mistrzowie i nauczyciele będą z tobą.

Chcę mówić o Eliyahu (jego hebrajska nazwa) lub Eliaszu. Eliasz był wielkim prorokiem. On był wielkim nauczycielem, i on jest w przygotowaniu i ogłaszaniu Wzniesienia  i jest on również wkrótce w ogłaszaniu Mesjasza i Mesjanistycznej Energii i mesjanistycznego Światła, które przychodzi. Eliasz, czy Eliyahu, Wzniósł się. Jego uczeń, Elizeusz, pozostał, gdy po Elijah Wzniósł się. Gdy Eliyahu Wzniósł się, Eliyahu pozostawił swoje boskie dary i jego prorocze wizje. Zostawił je Elizeuszowi, swojemu uczniowi. Elizeusz otrzymał błogosławieństwo Eliyahu, a następnie stał się wielkim prorokiem Elizeuszem i wielkim nauczycielem. Elizeusz nawet przewyższał Eliyahu w jego Bożych darach.

Mówię wam tą historię, ponieważ chcę, abyście zrozumieli, że w waszym Wzniesieniu, opuścisz za tobą wiele darów. Zostawicie dużo światła i energii. Będziesz błogosławili wielu ludzi. Wzniesienie to nie jest samolubny akt. Świadomość TUTAJ JA JESTEM jest w jedności ze światłem JESTEM, KTÓRY JESTEM, czy Światłem Stwórcy.

To nie jest tak, jak to jest pokazane w filmie, gdzie ci, którzy zostają z tyłu cierpią i są w strasznych stanach i są zdezorientowani. Rzeczywiście, ci, którzy pozostają za Twoim Wzniesieniem otrzymają wielkie  błogosławieństwo. Będą otrzymywać przyspieszenie światła. Nie będziesz już potrzebować twojego fizycznego ciała. Nie będziesz już potrzebował tego płaszcza, którym jest twoje trzeciowymiarowe ciało. Będziesz zamieszkiwał nowe pole energetyczne które rozwijałeś przez te wszystkie lata. Masz pole energetyczne, które przyspieszyłeś. Możesz błogosławić tych, którzy są "z tyłu."

Pomyśl teraz o swoim Wzniesieniu i myśl o tych ludziach, z którymi jesteś blisko.  Pomyśl o ludziach, których znasz, którzy mogą się nie wznosić. Zastanów się, jak chciałbyś, im błogosławić. Pomyśl o tym, jak chcesz się Wznieść i pobłogosławić ich w świetle energii piątego wymiaru. Możesz przyspieszyć ich energię, gdy opuścisz, gdy się wzniesiesz, gdy przemienisz się.

Ehiyeh Asher Ehiyeh. TUTAJ JA JESTEM. HiNeyNi.

Tak naprawdę jest to kwestia skupienia, i to jest kwestia nauki, jak skupić pięciowymiarową energię i to światło.
Twoja wiedza z piątego wymiaru służy do indywidualnej i planetarnej pracy. Jak to będzie działać dla Ziemi? Jak jest HiNeyNi będzie działać dla Wzniesienia Ziemi? Część odpowiedzi na to pytanie leży w koncepcji Gai jako świadomej planety. Część, znajduje się w koncepcji, że ludzkość pomaga Ziemi być świadomą siebie.

Wszystko, co można powiedzieć o Bogu zmniejsza Stwórcę, ponieważ Bóg jest nieskończony. Naprawdę nie można opisać Boga. Nadal jednak próbujemy opisać Boga. Zawsze staramy się mówić o Bogu tak, wiedząc, że to, co mówimy, może być niewystarczające. Jest jedna prawda, że nasza egzystencja, nasze istnienie, w części pomaga Bogu stać się świadomy Samego / Samej Siebie. Bóg jest doskonały, więc pamiętajcie, nie można powiedzieć, że Bóg ma potrzebę. Jeśli Bóg jest doskonały, to jak można mówić, że Bóg musi stać się świadomy Siebie? Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, bo to jest inna sprzeczność. To jest myśl, którą chcę się z wami podzielić. Możecie stać się świadomym siebie. Tak samo jest z Ziemią. Część wznoszenia się Ziemi jest możliwa, kiedy Gaia staje się świadoma siebie. Jedynym sposobem w jaki Gaia może rozwijać jej świadomość jest interakcja z wyższą duchową obecnością na naszej planecie. Tą wyższą duchową obecnością jest Człowiek.
Proces wznoszenia się Ziemi następuje, gdy Ziemia może powiedzieć, " TUTAJ JA JESTEM ", kiedy Ziemia może powiedzieć "Jestem Gaia". Ziemia przez ludzkość może rozwijać swoją świadomość siebie jako planety, jako Niebieskiego Klejnotu. " TUTAJ JA JESTEM ".

Czy możecie sobie wyobrazić Błękitny Klejnot, mówiący tak? Czy czujecie wielkie duchowe wibracje, gdy Wy, planetarni uzdrowiciele, obudzicie się pewnego ranka i otrzymacie tą wiadomość od Gai, kiedy mówi, "Oto jestem". Pomogliście Gai stać się świadomym duchem, gdy ona może powiedzieć "Oto jestem".  W tym momencie otrzymasz tą potężną planetarną wiadomość  od Niebieskiego Klejnotu.

Jestem Archanioł Michał. Dobrego dnia!

16 grudnia 2012
Channeler: David Miller
http://groupofforty.com/lectures/lectures.html
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #348 : Grudzień 17, 2012, 13:12:26 »

Articles from TERRA Galaktyczna Kawiarenka

Odliczanie trwa: Znacznik Czasu 21.12.2012.

Manuskrypt dla Planety Ziemi (zapowiedź)
2012-12-16 16:12:59 w olnaplaneta.pl
DO OSIĄGNIĘCIA GRANICY RZECZYWISTOŚCI ŚWIATŁA POZOSTAŁO:
ZNACZNIKI CZASU 2012/2013
Drogi Czytelniku TERRA G.K. Dziś zwracamy się szczególnie do tych z Was,
którzy czynnie Zarządzają i którzy przyjęli Dary i Wskazówki ofiarowane nam z
Nieba. Pozostali, nowi Czytelnicy mają tym samym okazję dołączyć do nas jeśli
taka jest ich Wolna Wola.
Dary Nieba przeznaczone są dla wszystkich Dzieci Ludzkich bez wyjątku.
Pozostało niecałe 5 dni do otwarcia i zamknięcia niektórych z Portali. Z dniem 21
grudnia 2012 żegnamy Stary Świat.
Dla jednych w sposób widzialny, dla innych niezauważony. I tak zamykane są
Portale umożliwiające „Ciemnym” Energiom ingerencję na Ziemi. Już 22 grudnia
2012 na całej Ziemi zaczyna się świętowanie Narodzin Nowego Świata i Złotego
Wieku. Ten dzień w szczególności świętowany m.in. przez naszych Starszych
Braci: Majów, plemiona Indian północno-amerykańskich, będzie także dniem
wolnym dla Galaktycznej Kawiarenki: dla nas i dla Ciebie.
W ciągu 3 dni: od 21 do 23 grudnia na Ziemię dopływać będzie potężna ilość
Światła bezpośrednio z Centralnego Słońca.
Również i inne planety dostają w tym czasie przeznaczone im Energie,
potrzebne do ich Podniesienia.
Tak jak przekazali Mistrzowie, w nieznanym dla nas Momencie nastąpi
przebiegunowanie oraz Wewnętrzny Przegląd wywołany Doskonałym Tonem
Stwórcy – OM. Czy jednak nastąpi on w ciągu tych trzech dni – nie jest nam znane.
Niezależnie od powyższego przez ostatnie 2 lata byliśmy intensywnie szkoleni i
przygotowywani do podjęcia naszej „właściwej” pracy od 23 grudnia 2012 starej
rachuby Czasu.
W książce przekazanej dla Ludzi tej Ziemi przez Jahn Johannes Kassl od Boga pod
tytułem „2026″ Stwórca podał nam dokładne wytyczne obejmujące 4 Przedziały
Czasowe:
1. lata 2013-2016
w których zostaną zakotwiczone filary I, II, II:
UWOLNIENIA
od wszystkich życiowych kłamstw Starego Czasu
NOWEGO WYJUSTOWANIA
na związki ludzkie w otoczeniu osobistym
ODWAGI
do odrzucenia każdej nieszczerości w każdej społecznej sprawie
2. lata 2017-2020
w których zostaną zakotwiczone filary IV, V, VI:
PRAWOŚCI
czyli rozpoznania Rzeczy takimi jakie są
AUTENTYCZNOŚCI
czyli bycia prawym i autentycznym i niezawisłym
WZNIOSŁOŚCI
czyli bycia ekspresją boskiej wzniosłości
3. lata 2021-2024
w których zostaną zakotwiczone filary VII, VIII, IX:
SIŁY ROZRÓŻNIANIA
gdzie klarowność wszechwiedzącej Duszy kieruje Człowiekiem
MIŁOSIERDZIA
czyli akceptowania wszystkich Ekspresji Życia i każdej Decyzji każdej Siostry i
każdego Brata
ZAUFANIA
czyli zaufania we własne Decyzje
4. lata 2024-2026
w których zostaną zakotwiczone filary X, XI, XII:
WSPÓŁCZUCIA
gdzie przez Serce będzie odczuwana Wielka Dusza Ziemi i Istota Ludzi
WIEDZY
czyli „Ja wiem kim Jestem i czynię podług tego”
MIŁOŚCI
czyli „Miłość wzięła mnie w posiadanie”
W roku 2050 Proces Ewolucji Ludzkości do Galaktycznej Społeczności
zostanie całkowicie zakończony.
Jednak już z dniem 23 grudnia 2012 roku dla Pionierów Nowego Świata – czyli dla
Ciebie, tego/tej który dotarł zgodnie ze swoją Niebieską Pauzą do tych tłumaczeń –
zaczyna się konkretna praca u podstaw przy budowaniu Raju na Ziemi.
(…) 01.01.2013
Świat jest inny.
W niewidoczny sposób Stary Czas
cofnął się i rozpuścił w Bycie.
Wpierw niepostrzeżenie, lecz jednak za Wami
przesuwają się Kulisy i na Horyzoncie
nadciąga Nowy Poranek.
Nic nie jest już więcej takim jakie było
jak w tych latach które dotychczas
decydowały o Przypływach na Ziemi.
Przemiana jest ukończona i Siły Ciemności
są zastąpione. Od teraz Światło przejmuje
prowadzenie i towarzyszy Ludzkości
w powrocie do Pra-Początku.
To Berło nie będzie już więcej oddane
aż do utwierdzenia się Nowej Ziemi,
póki z Pola Energetycznego planety
nie zostaną ostatecznie uwolnione Stare Energie.
Dla Was wydaje się iż wszystko przebiega
jak dotychczas, podczas gdy
Społeczeństwo wchodzi w nową fazę przebudowy.
Poprzez WDECH STWÓRCY Ziemia zostanie
dodana do Światła, aż stanie się w nim
całkowicie przyjęta. Czas wielkich Przełomów
się zaczął, albowiem dziś spełnionym jest
Koniec Czasów i Rodzaj Ludzki jest gotowy
do Wielkiej Przemiany.(…)
>>
2026 – Objawienia Boga przez Jahn Johannes Kassl,
fragment książki wydanej 26.02.2011
tłum. Team TERRA
Z dniem 1 stycznia 2013 zaczynamy tłumaczenie książki z powyższymi
Objawieniami Boga na ten konkretny Przedział Czasowy 2013-2026 (do 1.01.2027
włącznie) wraz ze wszystkimi zawartymi w niej Upoważnieniami.
Ponieważ żaden z nam znanych Kanałów nie wie kiedy i jak oraz jak długo będzie
trwał Wewnętrzny Przegląd (patrz wpisy dotyczące podniesienia innych planet) to
również i my nie wiemy co w tym Momencie nastąpi, tak więc dana dziś Wam
obietnica ma charakter obligatoryjny i jej spełnienie jest zależne od Woli
Najwyższego.
My, Team TERRA jesteśmy gotowi do pracy i cieszymy się ogromnie że możemy
pracować z Tobą dla Dobra wszystkich.
MY ZMIENIAMY ŚWIAT,
NIKT INNY NIE ZROBI TEGO ZA NAS
W Miłości i Świetle
Małgorzata Sherina & Piotr Martin Shogun

Podziel się wpisem:
Related Posts via Categories
Odliczanie trwa: część IV. Podniesienie planety GAI (Matki Ziemi).
Odliczanie trwa: część III. Podniesienie planety ERIS.
Odliczanie trwa: część II. Podniesienie planety PARTOOS.
Odliczanie trwa: część I. Podniesienie planety LANDRAS.

PS. powtarzaj święte OM Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 17, 2012, 13:12:53 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
east
Gość
« Odpowiedz #349 : Grudzień 17, 2012, 13:32:23 »

Cytuj
Odpowiedź jest: usunąć lub zawiesić ego.

Czasami istnieje niebezpieczeństwo w momencie Wzniesienia, ponieważ ludzie stają się poddani ego. "Mam zamiar się wznieść. Nie musze robić tej pracy już. Jestem wyjątkową osobą." Istnieje wiele różnych sposobów interpretowania w sposobów ego na Wzniesienie. Jednym ze sposobów interpretacji ego jest powiedzieć: "Muszę się wznieść w dniu 21 grudnia." Albo, "Mam zamiar wznieść w tym roku lub dacie ". Wtedy dajesz ego interpretację

Tak, to jest słuszna uwaga. Interpretator ego samo się postara o dążenie, bo ma cel i pragnienie. Nie potrzeba usuwać a rozpoznać iluzję ego.

Bo zobacz co dalej proponuje jaśnie oświecony :

 
Cytuj
mówić bez ego: "Jestem tutaj, w boskiej służbie. Jestem tutaj z całym tym pięciowymiarowym światłem, i ja służę boskiemu celowi, i jestem zaangażowany w proces wznoszenia się i stanie się to w odpowiednim czasie, dla mnie i dla całej planety”. To są dwa różne poglądy, jak podejść do Wzniesienia.
To jest również interpretacja, którą DAJESZ EGO . To takie czarowanie trochę, ażeby JA mogło  stać się "godnym" przejścia do jakiegoś wyższego, lepszego, bardziej pożądanego stanu. Tak jakby powiedzenie sobie co masz zamiar zrobić czyniło jakąś różnicę.

Niewielu ludzi wstąpi w ten sposób na jakieś wyżyny wzniesienia, ale niestety trochę ich będzie. Nie milion, to może pół miliona, ale to i tak wiele. To są potencjalne JA zaprogramowane niby na służbę (komu tak na prawdę? ) ale bądź czujny - te istoty uzyskają władzę nad materią (zwiększenie pulsacji ,zniknięcie ) a jednocześnie staną się niezniszczalne. One się poczują WZNIESIONYMI JA.
To nic innego jak Oświecone Ego.

Rzeczy które już teraz ludzie czynią z powodu MOJEGO JA widać że są niszczycielskie. Jeśli z pół miliona niczym nie ograniczonych takich istot się "Wzniesie" to możesz pomnożyć efekty razy tysiąc.
Oto jakiego programowania używają :
Cytuj
"Oto jestem", HiNeyNi. Oznacza to: ja prezentuję się w pełnej świadomości. Prezentuję moją przeszłość, teraźniejszość i swoją przyszłość. Prezentuję całego mnie.
Zauważcie w jaki sposób JA ,które się prezentuje, chlubi przeszłością, teraźniejszością i przyszłością. Jak ono pragnie się opromienić w świadomości. JA nie jest Świadomością, ono tylko się w niej prezentuje i chce z niej czerpać korzyści. Pamiętajcie że już zapowiedzieli iż "Wzniesionych" nie będzie wielu najpierw. Będzie hierarchia. Pierwsi - potem dwie kolejne fale. To są zręby nowego Systemu .


Cytuj
Potrzebujesz całej swojej uwagi do Wzniesienia, ponieważ Wzniesienie jest podobne do wezwania, które Abraham usłyszał. Abraham HiNeyNi. Posłuchaj słów. (Śpiewa HiNeyyyyNiiiii HeeeeeaaarIAmmmmm. - Posłuchaj mnie.) Idź do tego stanu świadomości, w którym możesz powiedzieć "Oto jestem". Ten stan jest doskonałym przygotowaniem do Wzniesienia. Taki stan świadomości, świadomość TUTAJ JA JESTEM, pozwala wznieść się natychmiast.

Popatrz, że to TY masz się poczuć wykorzystując stan świadomości. Patrz ile razy powtarzają, ze jesteś tutaj - to po to abyś się siebie trzymał jak tonący brzytwy.

Cytuj
Oznacza to, że dajesz całą swoją uwagę, swoją pełną duchową uwagę, całą swoją mentalną uwagę całą swoją emocjonalną uwagę swoje pełne ciało fizyczne jest w jednej chwili, TUTAJ JA JESTEM.
Wyraźnie i bez ogródek - masz się poświęcić SOBIE w całości. Nie Życiu, które płynie i wznosi naturalną falą, ale SOBIE. Cały dla siebie - czyż to nie piękne ? No wiesz, inni się wzniosą później. Zostaw rodziny ,ludzi, to co kochasz. TY się SAM dla SIEBIE masz oddać . Po co ? Ponieważ prawdę mówią, że wtedy będziesz miał dostęp do Energii do której oni nie mają już dostępu. Ale przez Ciebie ssać ją będą mogli. Piękny plan.
Cytuj
Ten stan świadomości TUTAJ JA JESTEM jest dokładnie stanem świadomości, którego Buddyści Zen szukają. To jest dokładnie ten stan świadomości, który Budda osiągnął. To jest stan oświecenia. To jest stan świadomości TUTAJ JA JESTEM.
Bzdura. Budda nie mówił nic o JA w tym stanie. Przeciwnie. Mówił o rozpuszczeniu wszelkich przywiązań w tym SIEBIE.

Cytuj
Więc co możecie zrobić, kiedy usłyszycie dźwięk Wzniesienia? Idźcie do stanu świadomości TUTAJ JA JESTEM. Wtedy ja i inni Wniebowstąpieni mistrzowie i nauczyciele będą z tobą.
To jest konkret. Podróż do pewnej , kolejnej, zamkniętej strefy astralnej. Werbunek.
Cytuj
Mówię wam tą historię, ponieważ chcę, abyście zrozumieli, że w waszym Wzniesieniu, opuścisz za tobą wiele darów. Zostawicie dużo światła i energii. Będziesz błogosławili wielu ludzi. Wzniesienie to nie jest samolubny akt. Świadomość TUTAJ JA JESTEM jest w jedności ze światłem JESTEM, KTÓRY JESTEM, czy Światłem Stwórcy.

Jakoś przez wieki poczucie tego JA JESTEM nie dało ludziom szczęścia , a oni epatują że tym razem to nooo ale będzie inaczej Duży uśmiech
Nie , nie będzie inaczej.

Jedyną przeszkodą TU i TERAZ bez żadnych innych warunków i żadnego kombinowanie jest obcy implant JA. Świadomość tu była jest i będzie od zawsze BEZWARUNKOWA . Nie jest istotna żadna data. Być może będzie więcej Świadomości, ale cóż Tobie po niej kiedy się od niej oddzielasz i jeszcze popędzisz za jakimś "Wzniesieniem" i mydleniem oczu ?



Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.172 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

managerzuzlowy madex truegaming kursor world-anime