Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 13:08:51


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 18 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Reinkarnacja ...  (Przeczytany 200437 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
kot
Gość
« Odpowiedz #25 : Wrzesień 04, 2009, 18:46:00 »

ja bym dodał jeszcze:
używanie miażdżących argumentów w rozmowie - miażdżyca ;P
rzucanie kamieniami - kamienie żółciowe
;P

...kichanie-zapalenie kiszki. Uśmiech Mrugnięcie Chichot Duży uśmiech
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #26 : Wrzesień 04, 2009, 18:46:16 »

Thotal... Odgłosem nożyczek nie martwił by się ten, kto uderzając w stół posiada logiczny argument.
Uderzać w stół by uderzyć? Przysporzyło Ci to jakichś wymiernych korzyści?

Inaczej powiem, by prościej przyszło Ci zrozumieć.
Czy naprawdę sądzisz, że fakt iż nie zgadzam się z Twoimi poglądami wywołuje u mnie stres tak niebotycznych rozmiarów, że mogły by przezeń ucierpieć moje narządy wewnętrzne? Czy nie za bardzo sobie w ten sposób myśląc pochlebiasz?
Czy może Twe prorocze słowa powinnam rozumieć w ten sposób:
"Jeśli się odwracasz ode mnie litościwego nauczyciela i słowa moje masz za nic, cierpieć bóle będziesz, albowiem jedno od drugiego zależnym jest"?

Kim Ci się wydaje, że jesteś?
Zejdź na ziemię, idź do szpitala i medytuj nad tym, czemu noworodek z wadą serca się urodził! Wszak w tym życiu nawet nie miał czasu nic nabroić, ani też miłości matczynej zaznać. Może w tamtym życiu bądź w kilku poprzednich był zbójem i bandytą, a teraz przyszło mu pokutować za to?

O miłości rozmawiać w temacie reinkarnacji nie będę, bo i tak już dzisiaj przysporzyłam wiele pracy Dariuszowi. Tobie też proponuję to uszanować. Wyraź miłość swą szacunkiem dla czyjejś pracy i jeśli masz ochotę załóż osobny temat.
Z resztą jaki sens w tym upatrywać, gdy rozmówca wie już wszystko i skłonny jest jedynie się swą wiedzą dzielić, słuchać nie potrafi. Na co takim jak Ty forum? Załóż bloga bądź stronę internetową. Wtedy będziesz samcem alfa. Wtedy będziesz miał odpowiednie zabawki, by wystarczająco ego połechtać. Nawet jeśli nożyczki się odezwą, będziesz miał prawa wygłuszyć rażący Cię dźwięk braku zgodności z własnymi przemyśleniami.

EDIT:
Chanell - z Thotalem poróżniliśmy się dzisiaj już w kilku tematach.
Thotal śmie mi imputować, że moja choroba spowodowana jest tym, że się z nim nie zgadzam i jestem niepokornym uczniem.
Nawet już za okno wyjrzałam, czy plaga szarańczy mi tu nie wlatuje.
Chłodem zawiało.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2009, 18:48:33 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #27 : Wrzesień 04, 2009, 18:51:12 »

aż mnie dreszcz przeszedł
jakie to choróbska mnie dopadną że się z Thotalem nie zgadzam...
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #28 : Wrzesień 04, 2009, 19:21:42 »

Thotal nie przejmuj się wiem, że ręce opadają jak coś piszesz w dobrej wierze a i tak to jest źle odebrane Uśmiech

Proponuje zapoznać sie : http://warszawa.pcts.pl/arts/CHOROBY-PSYCHOSOMATYCZNE-nadcisnienie-tetnicze-choroba-niedokrwienna-serca-przewlekly-gosciec-stawowy-nadczynnosc-tarczycy-luszczyca-cukrzyca-a1-20.html
 więcj google.pl

Pozdrawiam:)

Edit

Thotal pisz dalej nie zakładaj bloga, ponieważ jesteś jedną z niewielu osób, które piszą wyjątkowo przejrzyście i bez złośliwości:)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2009, 19:24:57 wysłane przez wiki » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #29 : Wrzesień 04, 2009, 19:23:42 »

Janneth,
nawet nie wiesz jak podziwiam Twoją osobowość, ale to wcale nie znaczy, że się z nią utożsamiam.
Miałem problemy zdrowotne, przeszły, pewne rzeczy zrozumiałem, inne są w dalszym ciągu do zrozumienia. Nie zjadłem wszystkich rozumów, poskramiam EGO na każdym kroku, ale widocznie "kołek" w cudzym lesie jest bardziej widoczny, niż źdźbło we własnym oku. Jeśli napisałem coś co Tobą wstrząsa, powinnaś wziąć to pod uwagę, tylko ze względu na siebie.


Pozdrawiam serdecznie - Thotal
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #30 : Wrzesień 04, 2009, 19:24:52 »

nikt nie neguje istnienia chorób psychosomatycznych

ale czy to tłumaczy moją alergię?

zastanówcie się ;P
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #31 : Wrzesień 04, 2009, 19:27:23 »

 Nie tłumaczy i nikt nie twierdzi że to jedyna przyczyna, jednak czasem warto coś przemyśleć i zastanowić się dla swojego dobra... ale to już  Wasz wybór....

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #32 : Wrzesień 04, 2009, 19:32:44 »

Valdeek,
alergie są wynikiem spożywania nabiału, mleka, sera, jogurtu, kefiru, itd, itp...
Każdemu, kto potrzebuje porady na temat alergii, proponuję wywiad osobisty u znawców tematu.

pozdrawiam - Thotal:)
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #33 : Wrzesień 04, 2009, 19:34:12 »

nie rozumiem ataku na Thotala Coś myślę że został źle zrozumiany i nie rozumiem dlaczego się z niego  naśmiewacie  Zły  Val dee ,Arteq czy z was się ktoś naśmiewa ?
Uwypukliłem punkt widzenia Thotala - wszak stwierdził, że choroba Janneth jest konsekwencją jej "złego" prowadzenia się. Poszedłem krok dalej, ale po ścieżce wskazanej przez niego. Czyżby to było w Twoim mniemaniu naśmiewaniem się? Dodatkowo stwierdziłem fakty - że Thotal uważa się za bardziej "zaawansowanego niż ja" - przecież nie stwierdziłem, że jest inaczej. Dodatkowo poprosiłem o wyjaśnienie - sama wszak stwierdziłaś, że został źle zrozumiany - jako bardziej zorientowanego. Tak, wypowiedź zawierała ironię - ajk już wspomniałem w celu uwypuklenia pewnych rzeczy.

Tak, śmieją się ze mnie - nie bronię wszak im tego, co najwyżej proszę o nie używanie wulgaryzmów. Śmiech/naśmiewania się ze mnie mi nie przeszkadza byle kontrargumentacja nie opierała się wyłącznie na nim.
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #34 : Wrzesień 04, 2009, 19:42:37 »

Reinkarnacja nie istnieje! dlaczego nie pamiętam wcześniejszych wcieleń?-dlatego,ze reinkarnacja to wymysł ludzi którzy pewnie często byli pod wpływem jakiś środków odurzających,tak to już jest...
Niektórzy wierzą,że Ziemia jest płaska-inni,że istnieje reinkarnacja Cool
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #35 : Wrzesień 04, 2009, 19:46:42 »

Valdeek,
alergie są wynikiem spożywania nabiału, mleka, sera, jogurtu, kefiru, itd, itp...
Każdemu, kto potrzebuje porady na temat alergii, proponuję wywiad osobisty u znawców tematu.

pozdrawiam - Thotal:)

ale alergie są od małego - ja wtedy nawet o kefirze nie słyszałem ;P

a co z dziećmi uczulonymi na nabiał? ich alergia to skutek czego? spożywania wędlin? ;P
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #36 : Wrzesień 04, 2009, 19:49:30 »

alergie to zwykle zatrucie organizmu ( zatruty może być już w łonie matki)tak przynajmnie twierdzi znajomy fitoterapeuta i jeżeli jesteś zainteresowny to mogę Ci dać do niego namiar, wielu osobom już pomóg i to nie tylko w takich błachych sprawach jak alergia..

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #37 : Wrzesień 04, 2009, 19:50:48 »

nie wiem czy alergia jest błahą sprawą

bardzo wielu ludzi umiera na wskutek szoku anafilaktycznego...
ale to drobiazg przecież
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #38 : Wrzesień 04, 2009, 19:54:29 »

Kamilu!!

Idąc twoim tokiem rozumowania reinkarnacja właśnie istnieje.

Inkarnowałeś się Kamilu w trzecim roku życia w swoje ciało,nim Twój poprzednik je opuścił.

Dowód?

Nie pamiętasz przecież pierwszych lat swojego życia.

Inkarnowałeś się w momencie odkąd pamietasz.

Przejąłem twój tok rozumowania,więc prosze mnie nie kamienować. Uśmiech Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2009, 19:56:12 wysłane przez kot » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #39 : Wrzesień 04, 2009, 19:56:10 »

Słuchaj nie wkładaj komuś słów, których nie wypowiedział w usta, ponieważ widzę że to twoja metoda. Śmierć nie jest sprawą błahą i nigdzie tego nie napisałam więc daruj sobie insynuacje... twierdzę że radzi sobie z wiele bardziej poważnymi chorobami, prze których alergia to błahostka, mam na to dowody i dyskutować i przerzucać  głupimi tekstami się nie będzę , jak chcesz to korzystaj jak nie to nie.........

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #40 : Wrzesień 04, 2009, 19:56:58 »

nikt nie pamięta swoich pierwszych lat ;p

już Freud to tłumaczył ;P
znaczy że każdy sobie mieszka w naszym ciele przez 3-4 lata? i gdzie on sobie potem idzie? ;P

Słuchaj nie wkładaj komuś słów, których nie wypowiedział w usta, ponieważ widzę że to twoja metoda. Śmierć nie jest sprawą błahą i nigdzie tego nie napisałam więc daruj sobie insynuacje... twierdzę że radzi sobie z wiele bardziej poważnymi chorobami, prze których alergia to błahostka, mam na to dowody i dyskutować i przerzucać  głupimi tekstami się nie będzę , jak chcesz to korzystaj jak nie to nie.........

Pozdrawiam Uśmiech


a poproszę o kontakt
ale na twoim miejscu nie bagatelizowałbym alergii - jest naprawdę przyczyną wielu zgonów
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2009, 20:00:03 wysłane przez Val Dee » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #41 : Wrzesień 04, 2009, 19:59:22 »

Cytuj
nikt nie pamięta swoich pierwszych lat

Dziwne ja pamiętam....dowód? wszystko co powiedziałam potwierdziła mama.... więc chyba pamiętam Mrugnięcie i to że ktoś twierdzi że nie pamiętam, to znów bzdura...... Uśmiech

Pozdrawiam Uśmiech
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #42 : Wrzesień 04, 2009, 19:59:33 »

Janneth,
nawet nie wiesz jak podziwiam Twoją osobowość, ale to wcale nie znaczy, że się z nią utożsamiam.
Miałem problemy zdrowotne, przeszły, pewne rzeczy zrozumiałem, inne są w dalszym ciągu do zrozumienia.

Powiedz Thotal, czy Twoje problemy zdrowotne przeszły, bo zacząłeś inaczej myśleć? Mam nadzieję, że mylnie pojęłam Twe słowa, bo jeśli rację mam i myślami potrafisz zarówno wykreować chorobę jak i ją zniszczyć, to mamy do czynienia z fenomenem na skalę światową! Toż to trzeba nagłośnić! Może potrafisz to powtórzyć, może potrafisz nauczyć tego innych chorych? W swej nieskończonej miłości mógłbyś wszak pomóc tysiącom osób... A ci biedni lekarze w szpitalach, ci chirurdzy którzy w środku nocy z potem cieknącym z czoła przeprowadzają skomplikowane operacje, podczas których jednym drgnięciem ręki niechcący powodują czyjś zgon? Oni wreszcie mogliby poznać inne metody leczenia, mogliby wyrzucić skalpele, całą aparaturę, a jakie zaoszczędzenie pieniędzy? WOŚP od tej chwili mógłby zamiast koncertów odprawiać wspólne medytacje. Piękny świat, czyż nie?
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
wiki
Gość
« Odpowiedz #43 : Wrzesień 04, 2009, 20:00:08 »

wyślę na PW
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #44 : Wrzesień 04, 2009, 20:00:18 »

Rozumiem że choroby mają powiązanie z tym co kliknął Thotal, jednak temat tyczy reinkarnacji, może więc jednak przenieśmy te rozprawy w odpowiednie miejsce.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 04, 2009, 20:11:44 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #45 : Wrzesień 04, 2009, 20:02:14 »

Cytuj
nikt nie pamięta swoich pierwszych lat

Dziwne ja pamiętam....dowód? wszystko co powiedziałam potwierdziła mama.... więc chyba pamiętam Mrugnięcie i to że ktoś twierdzi że nie pamiętam, to znów bzdura...... Uśmiech

Pozdrawiam Uśmiech


bez obrazy
ale co niby pamiętasz?
to tylko złudzenia - częściowo naleciałości spowodowane wypowiedziami innych osób a częściowo własnej fantazji

to zjawisko badane naukowo Uśmiech

wszystkim się wydaje że pamiętają a tak naprawdę to tylko takie uogólnienia, że trudno cokolwiek sensownego i konkretnego wysnuć
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #46 : Wrzesień 04, 2009, 20:02:55 »

"złe" prowadzenie się, w sensie religijnych i cywilizacyjnych dogmatów nie doprowadza w prostej linii do choroby.
Choroba jest następstwem złego połączenia między światem duszy i ciała. Ci, którzy nie rozumieją własnego wnętrza, będą musieli zrozumieć, że myśl tworzy rzeczywistość...


pozdrawiam - Thotal
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #47 : Wrzesień 04, 2009, 20:05:30 »

Kamilu!!

Idąc twoim tokiem rozumowania reinkarnacja właśnie istnieje.

Inkarnowałeś się Kamilu w trzecim roku życia w swoje ciało,nim Twój poprzednik je opuścił.

Dowód?

Nie pamiętasz przecież pierwszych lat swojego życia.

Inkarnowałeś się w momencie odkąd pamietasz.

Przejąłem twój tok rozumowania,więc prosze mnie nie kamienować. Uśmiech Mrugnięcie


Kocie,zapewniam cię,ze reinkarnacja nie istnieje!!!
Nie wiem co mają pierwsze lata mojego życia do reinkarnacji,uwierz mi-nikt we mnie nie-"mieszkał"
Tak się składa,że ja pamiętam dobrze pewną sytuację,miałem wtedy...3 lata,więc twój tok rozumowania jest błędny.
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #48 : Wrzesień 04, 2009, 20:12:45 »

będą musieli zrozumieć, że myśl tworzy rzeczywistość...

Moja znajomość duszy z ciałem i tylko moja i czy będę musiała zrozumieć, że myśl tworzy rzeczywistość to też moja wyłącznie sprawa. W swym dążeniu do przedstawienia racji zagalopowałeś się, albowiem prawisz już jak prorok, nie nauczyciel. Teraz już nikt z nas nie ma nawet wolnej woli. Jest przymus łączenia ducha z ciałem wedle Twoich instrukcji.
Nikt nie musi tego robić, bo Thotal chce i choćby bał się - zapewniam - żadna klątwa z tego powodu go nie spotka.
Oczywiście sympatycy uznają wielką przemianę duchową w 2012 wskutek przejścia planety z ery Ryb do ery Wodnika i biada tym nisko stojącym na duchowej drabinie... Ale w 2012 ci sympatycy stracą fundamenty, na których opierali swoje poglądy przez kilka, a nawet kilkanaście lat.
Byleby nie spostrzegli, że ich dzieci zbytnio wyrosły, a nauka wyprzedziła ich o lata świetlne i nawet komputerów nie daje się rady włączyć... Ślepa pogoń w imię własnej arogancji nie zmieni Waszych żyć na lepsze. Tylko czyny i myśli oparte na empirycznych doznaniach zagwarantują Wam grunt pod nogami.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
kot
Gość
« Odpowiedz #49 : Wrzesień 04, 2009, 20:20:53 »

Kamilu!!

Idąc twoim tokiem rozumowania reinkarnacja właśnie istnieje.

Inkarnowałeś się Kamilu w trzecim roku życia w swoje ciało,nim Twój poprzednik je opuścił.

Dowód?

Nie pamiętasz przecież pierwszych lat swojego życia.

Inkarnowałeś się w momencie odkąd pamietasz.

Przejąłem twój tok rozumowania,więc prosze mnie nie kamienować. Uśmiech Mrugnięcie


Kocie,zapewniam cię,ze reinkarnacja nie istnieje!!!
Nie wiem co mają pierwsze lata mojego życia do reinkarnacji,uwierz mi-nikt we mnie nie-"mieszkał"
Tak się składa,że ja pamiętam dobrze pewną sytuację,miałem wtedy...3 lata,więc twój tok rozumowania jest błędny.

Posłużyłem się Twiom tokiem rozumowania Kamilu.

Skoro pamiętasz sytuację z trzeciego roku swojego życia-oznacza to,że inkarnowałeś sie w swoje ciało w drugim roku swojego życia.

Wiki inkarnowała się równo z urodzeniem,Ty dwa lata później.

Każdy ma troszeczkę inaczej.

Moje twierdzenia opieram na fundamencie Twojej wypowiedzi,że skoro czegoś nie pamiętamy,to nas wtedy nie było.

Czyli Ty jestes od prawie trzeciego roku swojego życia.

Pozdrawiam Ciebie i innych forumowiczów w zadumie nad tym,co napisałem-przypominam,że korzystałem z Twoich argumentów na temat czasu naszego istnienia Kamilu. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 18 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

julandia naszemaluchy panzerdivisiontiger brygadaszarika forumhumorystyczne