Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 19, 2024, 16:19:10


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 786215 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
mani
Gość
« Odpowiedz #775 : Lipiec 02, 2010, 23:44:55 »

Dobrze, sproboje tak jak piszesz i bede modyfikowal tak jak illuminaci to robia na genach ludzkich, i zwierzecych zreszta. Juz i tak sie do tego regulaminu przystosowoje za bardzo ale zalezy mi bardzo na tym poniewaz nie wpadlem tutaj przypadkowo.
Nie dziekuj bo i tak na moje pytania nie odpowiadasz tylko sprzatasz to co Ci pasuje. Nie wiem kto tutaj nie ma respektu do drugiego.
Pozdrawiam.

Dziękuję Uśmiech Będę wdzięczna..

Skoro temat tego forum wiarze sie z tym ze czlowiek rowna sie Boga to dlaczego niektorzy sa poniewierani gorzej niz zwierzeta?

Za mało czasu tu spędziłeś, żeby mówić to z pełnym przekonaniem Chichot

A pozatym wole byc wesolym niz klamca.

I tak trzymaj.
Za malo czasu to Ty chyba spedzilas na tym swiecie zeby ludzi uczyc prawdy...moim zdaniem, ale przeciez moje zdanie sie nie liczy tylko Twoje ;-)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2010, 23:48:58 wysłane przez mani » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #776 : Lipiec 03, 2010, 07:35:09 »

Mani,
nic się nie przejmuj, fsb rządzi, a my dalej latamy Duży uśmiech



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #777 : Lipiec 03, 2010, 10:15:27 »

Cytat: janneth
Taka ocena czyjegoś postępowania równa jest temu, co nazywasz wartościowaniem, czyli systemowi punktowania.
Bo to nie ma nic wspolnego z wartosciowaniem - to są OCENY, bardzij lub mniej zaowalowane.
Cytat: ptak
Wychodzi na to, nie da się uciec od ludzkiego wartościowania

Kiedys załozyłem watek,
ktory dosc jasno pokazuje rozróznienie tych ZJAWSK (ocena-a-wartosciowanie).

Ale najwyrazniej nikomu nie chciało sie tego pojąć,
a nie wierze by było to takie skomplikowane, wiec racze konstatuje iz macie to w dupie...
co skutkuje nieustannym traceniem pradu na niepotrzebne sie_scierania.

Naprawde polecam ten watek (nie wiem, gdzie on jest teraz)
Cytat: mani
Mam nadzieje ze sie teraz bardziej odprezycie i bedzie wtedy lepsza atmosfera.
Ja tez mam taka nadzieje.
Ale mam też 100% pewności, ze nie bedzie to możliwe,
dopóki nie przyjdzie uswiadomienie i rozumienie/pojmowanie tych "niuansów".

To Wasz problem - jak długo będziecie się upierać przy robieniu sobie krzywdy.. i innym,
drogą TEGO właśnie nieujmowania powyższego zagadnienia. To problem społeczny i systemowy.
[/size]



================================================================



Cytat: janeth
No to skoro żeśmy się już ze sobą zapoznali, to zapytam tylko czy przeprosisz za niesłuszne oszczerstwo jeśli udowodnię, że twój temat nie został usunięty, a jedynie scalony z innym...

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=3966.msg62351#msg62351

Aaa... I przepraszam jeśli byłam zbyt miła. Rzadko mi się to zdarze i pewnie dlatego nie wychodzi
Pewnie dlatego.
Mrugnięcie))) no no.. A to sie porobiło na tym forum. Niemoge Duży uśmiech)

Cytat: janeth
to zastanów się co robisz wysnuwając tak pochopne wnioski. Nie będzie on twoim adwokatem, a prokuratorem.
Głupota jest sadzic ze ma sie zagwarantowane chody u bogi, bo moze boga lubi wielokrotne zwroty akcji Mrugnięcie
No chyba, ze samemu uwaza sie za boga..  Rozumiem, ze ma u siebie chody zatem.
Ja też U SIEBIE mam.

Cytat: rafaela
To z illuminatami, to mi sie podoba. Powiem szczerze, ze jestem Ci wdzieczna jesli myslales tak tez o mnie.
A tak nawiasem... co stanowiłoby znaczeniowo przeciwieństwo słowa:
iluminacja - po polsku: Rozświetlenie
?
..bo to od tego znaczenia: iluminaci - rozświetlacze  ..zdajesię.

Czyli - poprawcie mnie, jesli myle znaczenia - przeciwieństwem byliby...   
zciemniacze?, czy "ciemniacy"?

..macie jakies (etymo-logicznie umocowane) propozycje?..

zaznaczam, ze mowie tu o znaczeniu słowa - a nie o jakichs konkretnych postaciach,
czy grupach, które sobie moga je przypisywac



================================



Cytuj
Cytuj
Skoro temat tego forum wiarze sie z tym ze czlowiek rowna sie Boga to dlaczego niektorzy sa poniewierani gorzej niz zwierzeta?
Za mało czasu tu spędziłeś, żeby mówić to z pełnym przekonaniem

..bo niektórzy nie dostają zwierzętom do pięt.
A przeciez w sprawie zwierząt wciąz jest tyle do zrobienia,
wiec tym bardziej - to, co 'im do pięt nie siega' - zapewne nieco poczeka jeszcze,
zanim pojmie (co sobie samo robi)
..i przestanie się Samo-Poniewierać w swoim bezwzględnie otępiałym amoku.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2010, 10:54:26 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
quetzalcoatl44
Gość
« Odpowiedz #778 : Lipiec 03, 2010, 10:31:23 »

wiecie ze z tego nic nie wynika? Uśmiech
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #779 : Lipiec 03, 2010, 10:46:55 »

Cytuj
wiecie ze z tego nic nie wynika?
..jak sobie życzysz!

(to cenna informacja)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 03, 2010, 10:53:47 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #780 : Lipiec 03, 2010, 13:01:58 »

Za malo czasu to Ty chyba spedzilas na tym swiecie zeby ludzi uczyc prawdy...moim zdaniem, ale przeciez moje zdanie sie nie liczy tylko Twoje ;-)
Czy możesz się podzielić z nami informacją ile to lat ma Janneth? -bo jak widze z Twojego posta to doskonale się orientujesz...
No i ile Ty?
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #781 : Lipiec 03, 2010, 16:19:18 »

Arteq- bądź gentlemanem- tam jest "chyba"...

A swoją drogą, dlaczego człowiek nie pokaże swojej twarzy, tylko zasłania się avatarem i nie ujawnia swoich danych, bo przecież ma prawo do zachowania anonimowości lecz nie koniecznie może je stosować. Czego się boi? Swojego "brata"?
Jest taka dobra rada, by przebywać tam, gdzie nam dobrze. Gdzie jest dobry rezonans między ludżmi na zasadzie kamertonu. Często użytkownicy "stali" chcą zmienić nowego członka forum zamiast postarać się o jakiekolwiek wyrównanie rezonansu. To nie jest takie trudne. Można przysłuchiwać się takiej osobie, poznawać ją, zrozumieć motywacje i wejść w takie interakcje, gdzie zrozumienie zadziała, jak szach i mat Uśmiech i to w obie strony...
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #782 : Lipiec 03, 2010, 20:06:09 »

Nie ma co uciekać za słowo "chyba" - doskonale wiem jakie były intencje, i jak można odwracać kota ogonem, nie dla mnie takie zagrywki.
Sarah, za dużo czasu i wysiłku poświęciłem aby mieć inny rezonans niż ten spójny z niektórymi zachowaniami/poglądami/postawami.
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #783 : Lipiec 03, 2010, 21:21:02 »

Współcześnie tworzący się nowy ludzki gatunek nazwany przeze mnie Homo Sapiens Heartus rozszerza swój okrąg działania tworząc energetyczne systemy otwarte, dostępne ludzkiej świadomości zbiorowej a stąd i każdej jednostce, czy tego jest świadoma, czy nie.
Tak więc i na tym forum nowa energia jest widoczna coraz bardziej Uśmiech

P.s. Mam nadzieję, że zgadzamy się w swoim wnętrzu, co do definicji rezonansu...
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #784 : Lipiec 04, 2010, 07:00:40 »

Cytat: Sarah
gdzie zrozumienie zadziała, jak szach i mat  i to w obie strony...
Sarah,w szachy gram juz od dziecka i wiem,ze szach i mat,to koncowy ruch wygrywajacy partie,
ale nigdy nie przyszlo by mi do glowy,ze to ma cos wspolnego z "zadzialaniem zrozumienia" w obydwie strony.Wiem,ze nosze inny skafander,ale moze mnie oswiecisz o co tu "biega"..?
Cytuj
Współcześnie tworzący się nowy ludzki gatunek nazwany przeze mnie Homo Sapiens Heartus rozszerza swój okrąg działania tworząc energetyczne systemy otwarte, dostępne ludzkiej świadomości zbiorowej a stąd i każdej jednostce, czy tego jest świadoma, czy nie.
Toto jakies(nie mowiac,ze dziwolag) po..tego..laciny i angielskiego,...uwazam,ze ma duze szanse na wiekopomne zadomowienie sie w Wikipedii.Brawo Sarah.
Ach,.i jeszcze jedno..kamerton,to nie zaden rezonator dzwieku i nie ma czegos takiego jak
"zasada kamertonu",lecz takie widelki,ktore po pobudzeniu wydaja dzwiek o okreslonej czestotliwosci(np:a =440 hz),do ktorego dostraja sie instrumenty muzyczne - patrz,Wikipedia.
Rezonowac miedzy soba moga jedynie instrumenty,ciala,pomieszczenia,uklady elektroniczne,ktore sa nastrojone na ta sama czestotliwosc,z ktorych jeden jest pobudzony i wydaje dzwiek,a inne moga rezonowac,czyli na zasadzie rezonansu,byc pobudzone przez zrodlo.Mozesz mi wierzyc,znam sie na tym doskonale.Widac,ze masz wielki"talent" do beztroskiej "tfurczosci".Bawi mnie to.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2010, 19:07:15 wysłane przez Dariusz » Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #785 : Lipiec 04, 2010, 07:41:15 »

Kahuna-
jesteś mądrzejszy od Wikipedii Cool
Szach i mat w obie stron, to żartobliwa analogia do sprzężenia serc dwojga ludzi, gdzie na tym poziomie nie ma zwycięzcy a jest zrozumienie...
Homo Sapiens Heartus to żart słowny Duży uśmiech...
Kamerton- i tu już bez żartu- to wibracja Pierwszego Źródła do której powoli dostrajają się ludzkie istoty na drodze swojej ewolucji. Dostrajając się do tego Kamertonu , dostrajają się łagodnie do siebie samych.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #786 : Lipiec 04, 2010, 09:14:30 »

1.Jest takie proste slowo gdzie nie ma zwyciezcy - sytuacja patowa,a nie zadne zrozumienie.
2.Homo Sapiens Heartus- lepiej nie zartuj w ten sposob,bo sie osmieszasz podajac tego typu definicje,jak wyzej..
3.Kamerton to kamerton - nie zaden rezonator..i nie wibracja Pierwszego Zrodla.. a wiec przed wypisywaniem kolejnych bzdur,lepiej zagladnac do slownika etymologicznego aby upewnic sie,co dane slowo znaczy.
4.Jesli jednak bardzo chcesz,aby inni forumowicze zrozumieli to,co chcesz wyrazic w swoich postach,to pod kazdym z nich umiesc jakies dodatkowe objasnienia typu:toto znaczy tamto,tamto
to jest zart,zartowalam a to jest na serio ..itp..itd..i wtedy wszystko bedzie "jasne" no i bedzie to jakis ewenement w pisaniu postow..?A nuz sie przyjmie?A nie odwracanie kota do gory ogonem po naszych "interakcjach" - co to znaczy?Brrr.. ufff..zawily ten jezyk"polski"w wydaniu Sarah 57...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 09:15:45 wysłane przez Kahuna » Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #787 : Lipiec 04, 2010, 10:54:06 »

Dzięki za komplement.
Nadrób, proszę, poczucie humoru i podciągnij się z wyobraźni.

P.s. Po co w takim razie Twój kin, skoro nie licuje on z "analitycznym, naukowym i merytorycznym  umysłem"?
Newton, Da Vinci, Jung, (że wymienię tych trzech) byli wizjonerami o nieprzeciętnej wyobraźni...
(nawiązując do Leonarda, w  piętnastym wieku jeszcze nie latano samolotami Zły)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 11:04:10 wysłane przez sarah54 » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #788 : Lipiec 04, 2010, 12:22:15 »

Oj licuje,i to dobrze, ale Ty o tym nie mozesz wiedziec.Newton,Da Vinci i Jung..co za zbieranina..to Twoje kroliki z cylindra..?Hmmm..Ptaki juz dawno lataly mimo,ze byly ciezsze od powietrza.Jesli chodzi o moj kin 21,to jestem Czerwonym Galaktycznym Smokiem,ze skrzydelkami -
podobno.Ogona u siebie nie zauwazylem.Czy smoki maja ogony?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 12:24:34 wysłane przez Kahuna » Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #789 : Lipiec 04, 2010, 13:16:07 »

No i zadziałało Szok
Wyobraźnia i poczucie humoru zdecydowanie na miejscu...

P.s. To nie była manipulacja, tylko delikatna sugestia.
      Ilość ostatnich kręgów w kręgosłupie mamy taką samą.


"KIN 21 - Czerwony Galaktyczny Smok

Dziś zaufam boskiemu prowadzeniu i nie poczuję się niczyją ofiarą. Wszystko, co robiłem w życiu, było właściwe, nawet kiedy popełniałem błędy. Błędy należą do mojego przeznaczenia. Dzięki nim uczę się rozróżniać dobro i zło, gorycz i słodycz, rozkosz i cierpienie. Dziś otoczę opieką słabszych, niekochanych i błądzących. Życie wskaże mi, od kogo zacząć. "

Winno być dodane: otoczę opieką starszych...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 16:28:51 wysłane przez sarah54 » Zapisane
mani
Gość
« Odpowiedz #790 : Lipiec 04, 2010, 20:48:09 »

Wpadlem przypadkowo na regulamin tego forum i czytajac jego poczatek odechcialo mi sie niszczyc wzroku aby czytac dalej. Oto dwa zdania ktore mnie jakos od niego odzucily: "Najwyższym i niepodważalnym prawem na forum jest głos administratora. Demokracja nie ma zastosowania." Nie bede tego komentowal ale powinniscie sie zastanowic nad tym poniewaz to jest najwiekszy przyklad dyktatury ludzkiej. Oczewiscie to tylko moje "widzenie swiata" jak to mi juz napisano. Wolnosc ktora tutaj mamy jest tylko iluzja i w dodatku tymczasowa.
Pozdrawiam serdecznie.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 21:01:28 wysłane przez mani » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #791 : Lipiec 04, 2010, 21:24:31 »

Nie przejmuj się Mani Uśmiech,
nie tylko Ty nie zgadzasz się z formą dominacji tu na tym forum, jest wiele osób, którym nie podoba się sposób manipulowania ludźmi za pomocą plusów, minusów i przerzucania postów do innych tematów by zdezorientować zainteresowanych niewygodnym tematem.


Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
mani
Gość
« Odpowiedz #792 : Lipiec 04, 2010, 22:40:38 »

Za malo czasu to Ty chyba spedzilas na tym swiecie zeby ludzi uczyc prawdy...moim zdaniem, ale przeciez moje zdanie sie nie liczy tylko Twoje ;-)
Czy możesz się podzielić z nami informacją ile to lat ma Janneth? -bo jak widze z Twojego posta to doskonale się orientujesz...
No i ile Ty?
Witam.
Sorki ze Ci wczesniej nie odpowiedzialem arteq z powodu nieobecnosci. Wiec odpowiedz moja bedzie taka, ze po pierwsze brak tej informacji na jej profilu, a po drugie widac po zdjeciu ktorego uzywa. Drapiezniki zazwyczaj zyja krotko :-) A co do mojego wieku to prosze zobaczyc na moj profil, pisze czarno na bialym, nawet daltonista powinien zobaczyc.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2010, 23:53:17 wysłane przez mani » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #793 : Lipiec 04, 2010, 22:46:08 »

Nie to żebym jakoś szczególnie się czepiał, ale z kontekstu Twojej wypowiedzi wynika, że wiesz ile lat ma Janneth, nawet na tym oparłeś argumentację swojej tezy, że ma o pewnych rzeczach małe pojęcie - właśnie ze względu na wiek... 

Skoro jednak nie wiesz ile ma lat... to wypowiedź/zarzut/osąd jest po prostu żenujący i wiele mówi o Twojej "rzetelności".
Zapisane
mani
Gość
« Odpowiedz #794 : Lipiec 04, 2010, 23:04:39 »

Nie to żebym jakoś szczególnie się czepiał, ale z kontekstu Twojej wypowiedzi wynika, że wiesz ile lat ma Janneth, nawet na tym oparłeś argumentację swojej tezy, że ma o pewnych rzeczach małe pojęcie - właśnie ze względu na wiek... 

Skoro jednak nie wiesz ile ma lat... to wypowiedź/zarzut/osąd jest po prostu żenujący i wiele mówi o Twojej "rzetelności".
Nie mow ze nie bo wiesz ze jest odwrotnie. Nie wiem jakie ma dokladnie pojecie, kazdy ma swoje tylko ze to od wieku nie zalezy. Dzieci na przyklad maja wiele lepsze pojecie niz niektorzy dorosli. A tak w ogole to nie ja sie czepialem Jej wieku tylko Ona tego ze ja tutaj za malo czasu spedzilem. Pozatym mysle ze ona potrafi sie bronic sama, a nic mi na ten temat nie wspominala kiedy zesmy sie juz co nieco dogadali. To nie to bylo dla Ciebie zenujace tylko ja nim jestem, przyznaj. A jezeli kogos zenuje to co pisze to niech do mnie napisze, prosze, jestem otwarty kazdemu. Pozatym moja rzetelnosc jest prawdziwa i nikt mi jeszcze do tej pory o niej nie wspominal, tylko Ty.
Pozdrawiam
P.S: A zreszta nie wiem dlaczego zawsze jak Ci odpowiem na jakies pytanie to zaraz zmieniasz temat aby mi tylko miec cos do wypomnienia i mowic ze ludzie mowia. A nawet jezeli tak by mialo byc to mi nie przeszkadza poniewaz i tak wszyscy do mnie nie napisza.

===========================

Tak sobie czytam i jak widze w jakie rozmowy sie mieszaja moderatorzy i administratorzy to mi sie az wierzyc nie chce ze Oni spelniaja takie funkcje. Ostatnio rozmawialem na ten temat z kumplem ktory zna sie nieograniczono na temat informatyki i niekiedy wpada tu jako gosc. Pozatym dzieki tej osoby zapisalem sie tutaj. Kiedy mi zaczal opowiadac co sie tutaj naczytal zakonczyl na tym aby zamknac ten forum. Jemu odpowiedzialem: "Zartujesz, przeciez jezeli zamkniesz ten forum duzo ludzi wpadnie w ciemno i nie dowiedza sie nigdy prawdy." On mi odpowiedzial na to: "Jezeli Ty myslisz ze tam do niej dopuszczaja to sie grubo mylisz." Powiedzialem: "Moze sie myle moze nie, w kazdym razie ja mysle ze trzeba to zalatwic dyplomatycznie poniewaz to cobys zrobil zblizaloby sie dyktatorstwa." Obrazil sie na poczatku ze go do dyktatora porownoje ale pozniej przyznal mi racje. Niekiedy sie zastanawiam czy gdybym sam byl taki dobry jak On czy bym tego nie zrobil, bo naprawde mozna tu oglupiec i zostac zniecheconym do wszystkiego. Mam prosbe do wszystkich ktorzy to przyczytaja, lecz wiem ze wszyscy nie zrozumieja tego moim mysleniem, poniewaz kazdy mysli po swojemu. Przestancie sie klucic o byle co, ktore nawet nie jest warte klutni i roznych wyzwisk. Kiedy dzis tutaj sie gryziecie wzajemnie, jak bedziecie reagowac wtedy kiedy bedzie gorzej? Oczywiscie, mnie to tez obowiazuje poniewaz jestem tylko czlowiekiem, jak kazdy z nas. Mysle ze zamiast sie z kims klucic to juz chyba go lepiej ignorowac, lecz to tez nie najlepsze wyjscie. Mysle tez ze dopuki moderatorzy i administratorzy nie zmienia pogladow co do swoich obowiazkow na tym forum to do niczego pozytywnego nie dojdzie, bo to przeciez Oni powinni pokazywac przyklad. Nie miejcie mi to za zle bo was wcale nie proboje obwinic o cokolwiek tylko wam proboje wytlumaczyc jak nie dojsc do chaosu na tym forum.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie ;-)

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2010, 18:55:33 wysłane przez Dariusz » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #795 : Lipiec 05, 2010, 07:15:19 »

Nie byłem i nie jestem niczyim adwokatem i zawsze wypowiadam się we własnym imieniu - to tyle w kwestii pewnych wyjaśnień.
Przyłapany na nierzetelności, zaczynasz się wić, kluczyć - brniesz w to dalej i zaczynasz nawet zaprzeczać wypowiedzianym wcześniej swoim własnym słowom, tezom. Dalej lecisz już standardowo - z braku argumentów, pomimo wcześniejszej deklaracji o udzieleniu odpowiedzi, niby odpowiadasz ale bez odpowiedzi... Robisz tak aby bronić swój wizerunek lecz wszelkie zabiegi przynoszą odwrotny efekt, a to za sprawą tego, że na siłę chcesz dorobić teorię do zaistniałych faktów. Zamiast wcześniej pomyśleć coś chlapnąłeś i teraz zamiast wprost się do tego przyznać jak przyzwoita osoba, kręcisz.
Swoje uwagi co do Twojej rzetelności poparłem konkretnymi przykładami i cytatami. 

Mogę również przychylić się do sugestii Janneth, że za mało czasu spędziłeś na forum aby uważać się za starego wyjadacza, ba - nie przyswoiłeś w miarę podstawowych zasad. Widać to nawet po permanentnym pisaniu posta pod postem, pretensjach, że przenoszą Ci posty/wątki do bardziej odpowiednich działów.

Zanim zacząłem się wypowiadać na tym forum  np. w kwestii treści sesji wpierw wszystkie dostępne uważnie przeczytałem, również szereg wypowiedzi innych forumowiczów, że o regulaminie nie wspomnę. Również za nim zamieściłem pewne uwagi co do Twoich wypowiedzi - wcześniej wszystkie je przeczytałem.

Tyle ode mnie.
Zapisane
barneyos


Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #796 : Lipiec 05, 2010, 08:23:18 »

...
Przyłapany na nierzetelności, zaczynasz się wić, kluczyć - brniesz w to dalej i zaczynasz nawet zaprzeczać wypowiedzianym wcześniej swoim własnym słowom, tezom. Dalej lecisz już standardowo - z braku argumentów, pomimo wcześniejszej deklaracji o udzieleniu odpowiedzi, niby odpowiadasz ale bez odpowiedzi... Robisz tak aby bronić swój wizerunek lecz wszelkie zabiegi przynoszą odwrotny efekt, a to za sprawą tego, że na siłę chcesz dorobić teorię do zaistniałych faktów. Zamiast wcześniej pomyśleć coś chlapnąłeś i teraz zamiast wprost się do tego przyznać jak przyzwoita osoba, kręcisz
....

Arteq - popieram, właśnie opisałeś coś, co można często zauważyć u osób zajmujących się polityką w naszym kraju (celowo nie nazywam ich politykami). Śmiać mi się chcę, jak widzę, jak sztabowcy się wiją tłumacząc, co ich szefunio miał na myśli, zamiast powiedzieć, że gościu po prostu coś głupio chlapnął.
Niestety czasem to można spotkać na tym forum również. Ja w takim przypadku pasuję i staram się unikać niepotrzebnego ruchu na forum i wchodzenia w pyskówki.

Erystyka i retoryka - jestem mocno za tym, żeby te przedmioty były nauczane w szkołach.

PS. Aha i jeszcze jedno, nie jestem dinozaurem tego forum, nie mam nawet 100 na koncie, także można mnie śmiało leszczyć.  Zachęcam !!!   Afro
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #797 : Lipiec 05, 2010, 09:08:17 »

Arteq Uśmiech rzadko się z toba zgadzam ,ale teraz w 100 %  Po przeczytaniu tego ,poprostu ręce mi opadły
Cytuj
Mysle tez ze dopuki moderatorzy i administratorzy nie zmienia pogladow co do swoich obowiazkow na tym forum to do niczego pozytywnego nie dojdzie, bo to przeciez Oni powinni pokazywac przyklad. Nie miejcie mi to za zle bo was wcale nie proboje obwinic o cokolwiek tylko wam proboje wytlumaczyc jak nie dojsc do chaosu na tym forum.

Wydaje mi się mani że chaos wprowadziłeś osobiście ,pisząc post pod postem,w dodatku nie na temat wątku i w nie odpowiednim dziale ,dodając pracy moderatorom Szok  próbujesz nas zastraszyć ? - pisząc że twój kolega chce nam zamknąć forum  Szok

Moze napisz nam jakie mają według ciebie obowiazki moderatorzy i administrator ,bo może my zyjemy w nieświadomości ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2010, 09:20:36 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
ptak
Gość
« Odpowiedz #798 : Lipiec 05, 2010, 10:39:13 »

Oczywistym jest, że ludzie funkcjonują na różnych poziomach intelektualnych, emocjonalnych, uczuciowych. Każdy jest inny i to piękne. Jednak nie każdy będzie rezonował z każdym, bo po prostu tak się nie da. Owszem, przy dużej empatii można zbliżyć się do rozmówcy, jednak rozmowa taka nie będzie satysfakcjonująca, gdy są różne pojmowania  świata i wyrażania siebie. Często pojawiają się wówczas nieporozumienia, żale i pretensje, przynajmniej z jednej ze stron.

Czy jest zatem sens tracić czas i energię na udowadnianie czegokolwiek, gdy rozmówca nie jest otwarty i brak mu najzwyklejszej tolerancji na inny punkt widzenia? Ja w takich przypadkach na ogół pasuję, bądź w ogóle nie wchodzę w dyskusję. Nie z każdym da się dochodzić do konstruktywnych wniosków i nie z każdym nam po drodze, choć można darzyć taką osobę sympatią. 
To tak ogólnie, bez personalnych odniesień. 

Pozdrawiam  Uśmiech
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #799 : Lipiec 05, 2010, 11:03:28 »

Masz rację  Ptaszku Uśmiech ja już odpuszczam nie mam siły ,czasem poglady innych zamiast nas czegoś nauczyć ,odstraszają i ty doskonale wiesz co mam na mysli  Mrugnięcie Duży uśmiech
Pozdrawiam serdecznie
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.149 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

eye loki nazarinh bestgame wartune