Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 10:57:47


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 759853 razy)
0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.
Thotal
Gość
« Odpowiedz #1900 : Grudzień 19, 2012, 17:59:22 »

Wystraszona żabka,
przycupnęła w wodzie,
-pomyślała Francuż,
 czy zwykły przechodzeń...?

Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #1901 : Grudzień 19, 2012, 19:11:46 »

a to tylko Polak był
nie zoczył małej żabki
bowiem schabowego
przede wszystkim czcił

zimniej jemu bowiem, niźli Francuzowi
co sałatę i śliamki zżera,
a na deser trochę wina, no i trochę sera!


 Chichot
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1902 : Grudzień 19, 2012, 19:41:55 »

A teraz po tej dozie radości trochę ... powagi. To na pewno ostatni przekaz tego źródła zgodnie z tytułem z instrukcjami na 21-ego.
Fajerwerków nie zapowiada, niedługo zobaczymy, bo przepisywanie i tłumaczenie trochę czasu zajęło.


Archanioł Michał: Szczegółowe instrukcje dotyczące 21 grudnia 2012 i potem



18 grudnia 2012
Wysłany przez: Steve Beckow

Jest to przeredagowana wersja mojego osobistego czytania, które miałem u Archanioła Michała 18 grudnia 2012. Stało się jasne, że na początku dużo materiału było bardzo przydatne dla innych, więc poprosiłem go o pozwolenie na podzielenie się nim. I zostały usunięte te, które były bardzo osobiste. Wielkie dzięki Ellen która zrobiła transkrypcję w ciągu kilku godzin, tak, że wszyscy mogą mieć korzyści z niej przed 21 grudnia 2012.

Czytanie Archanioła Michała i Steve Beckow, 18 grudnia 2012

Archanioł Michał: Witajcie, jestem Michael, wojownik pokoju, Archanioł miłości. Witamy. Witaj, mój ukochany bracie i siostro [D'Arcy]. Witamy w tym czasie rozwinięcia,  co uważacie jako cudowne, i na co wszyscy czekali, przez wieki, od czasu rasy Stwórcy, która teraz powraca.

Jesteście już w toku, i podróż rozpoczęła się na dobre. Ale tak, moi ukochani przyjaciele, rozumiem, że są pytania i pytania, pytania serca i pytania umysłu. Więc gdzie chcesz zacząć?

Steve Beckow: Panie, pierwszą rzeczą, chciałbym od was są moje rozkazy. [Wiele dyskusji usunięto.]

AAM: To, co robisz jest, aby pomóc ludziom zrozumieć ten proces, gdy idą przez niego. I robisz, to dosłownie poprzez artykuły i komunikaty, które są publikowane na twojej i mojej platformie.

O danym dniu, tak, a ja odnoszę się do 21 dla ciebie i dla twojej rodziny, chcę się, abyście się zrelaksowali, i chcę, abyście byli jak najbardziej w stanie medytacji, nie głębokiej medytacji, ale Stanie dostosowania, gdzie jesteście świadomi tego, co wychodzi na jaw wokół was, ale także jestescie świadomi tego, co w waszym polu wychodzi na jaw, w waszym życiu, w tym w ciałach, oraz w waszym sercu.

Więc to, co proponuję do was to,  jest to, żeby nie był to dzień dużych zewnętrznych zakłóceń. Aby znaleźć się w przestrzeni sakralnej, samemu albo z ukochaną, lub kółkiem, małym kółkiem, twoich ukochanych przyjaciół, ale to musi być w sytuacji, gdy jesteś w stanie usiąść, położyć się, zrobić to, co potrzebujesz. Chcielibyśmy prosić, abyście zwracali uwagę. Jeśli zamierzasz robić konkretne głębsze medytacje, to jest to, o co właśnie proszę.

Od 10:01 do 11:11, w godzinach porannych, waszego czasu, połóżcie się lub usiądźcie w pozycji medytacyjnej, tak, aby czakry były otwarte i wyrównane. Poczuj i zobacz, zwizualizuj - to nie ma znaczenia, to przyjdzie - ta wiązka białego światła bezpośrednio od serca Matki / Ojca / Jednego przychodzi aż z centralnego słońca, w dół od czakry korony, przez ciało , wybucha w twoim sercu i otwiera twoją prawdziwą świadomość serca.

I kiedy to się dzieje, chcesz zachować je otwarte. Teraz, w czasie, kiedy przygotowujecie się do tego, to również pozwalacie waszej siatka stać się lżejszą, bardziej rozpaloną, bardziej połączoną, bardziej zjednoczoną ze wszystkim, to są instrukcje, jakie dałem ci w innych rozmowach. Ale dla ciebie, dla twojej osobistej praktyki, bo jesteś gotów do odbioru, i to w bardzo świadomego rodzaju sposób, to jest moja instrukcja.

Jedzcie lekko tego dnia. Nie mam na myśli nie jeść, ale po prostu jeść w sposób, który nie będzie trudny dla waszego fizycznego ciała, dla trawienia. Zielony Kolor jest zawsze wyborem, ponieważ jest z miłości.

Ale mam drugi wniosek o Ciebie.

SB: To dobrze.

AAM: kąp się w niebieskim (kolorze) i zacznij obecnie, i rób do końca roku. Po prostu poczuj, że jesteś skąpany, powietrze wokół siebie, ubrania - co nie jest problemem - ale nawet woda, kiedy bierzesz kąpiel, to jesteś dosłownie kąpany i pieszczony moim niebieskim.

To także jest energia nie tylko komunikacji, ale spokoju i zmiany. Więc wprowadzamy tę energię przez i na naszą platformę, w osobistych relacjach, w partnerstwie. Więc pozostawaj w kolorze niebieskim.

Teraz możesz czuć się 20, 21, 22, możesz czuć pewne odczucia - dobrze, poczujesz, a nie rozmawialiśmy dużo o tym na publicznych forach, ale może powinniśmy - poczujesz poczucie odłączenia i dysocjacji. Nie ciężkie, nie "Gdzie ja jestem? Kim jestem? Co ja tu robię? ", Ale z pewnością poczucie dysocjacji, jakbyś wziął jakiś halucynogen roślinny lub chemiczny, nie, że ciężkie, ale poczucie," Oh, widzę rzeczy zupełnie inaczej. Jestem w innym procesie. "

Nawet wasze ruchy, możecie poczuć, gdy poruszacie się w powietrzu tak, jak gdybyś był w ruchu w wodzie. Nie martwcie się o to. To właśnie korekty i inicjacje, gdy jesteście mocno zakotwiczani w innym wymiarze.

Teraz miałem prośbę o pozostanie i zgaszenie światła, jak to było, ale nie prosiłem o pozostanie i bycie częścią holograficznej Ziemi, bo jesteście potrzebni gdzie indziej, drogie serca! Mamy wiele do zrobienia!

Więc pozostańcie połączeni od 21-szego. Zobaczcie, kto kto gromadzi się wokół Was.
Przynieście ich ze sobą, pielęgnujcie ich, a następnie wyłączcie światło.

SB: Zebrać ich wokół mnie fizycznie, Panie, czy ...

AAM: Nie ....

SB: ... w duchu?

AAM: ... eterycznie wizualnie.

SB: Okay. Gdzie pójdziemy?

AAM: To nie jest miejsce, gdzie macie zamiar iść, to nie jest to, że fizycznie - choć wybierzecie zmianę sytuacji fizycznej bardzo szybko - ale to nie jest tak, że idziecie gdziekolwiek, gdyż jest to  połączenie wymiarów, podwyższanie wibracji w tym, co myślisz, jako o istnieniu teraz, to będzie punkt koniunkcji. Więc nie idziecie nigdzie. Po  prostu otrzymacie wyższe częstotliwości świadomości w zakresie tego, kim jesteście.

Więc nie podniesiemy cię z twojego mieszkania. Nie zabieramy cię gdziekolwiek, bo cała Ziemia idzie. Więc to nie będzie możliwe - dobrze, możemy to zrobić, ale to nie jest tak, jak zaplanowano - że weźmiemy ludzi jeden po drugim i przeniesiemy ich.

SB: Czy to jest w porządku, jeśli podzielę się tym, co mówisz o mnie z ludźmi na blogu, Panie? Czy to dotyczy tylko mnie?


AAM: Nie, możesz dzielić się tymi informacjami.

SB: W porządku.


AAM: Nikt nie zaszkodzi sobie w kąpiąc się w niebieskim. I tak, jest wielu, którzy myślą, że idą gdzieś. Dlatego ważne jest, że zrozumieją, na przykład, jeżeli robią ich medytację, a potem wyjdą z medytacji i będą nadal w ich sypialni, na przykład, że ich zdaniem "Cóż, to się nie stało."

Ale nie, to nie jest tak. Poświęć chwilę, pauzę - nawet nie wstawaj. Pauzę, rozejrzyj się, zauważ, jak się czujesz, jak twoje serce działało przed rozpoczęciem wejścia w twoją przesuniętą rzeczywistość.

SB: Co ja mógłbym się zauważyć jeśli się Rozejrzę, Panie?

AAM: możesz zobaczyć wzorce energetyczne, kolory w powietrzu .... Nie idziemy do ... możesz to zobaczyć, ale wiele osób nie zauważy jak pełne energii są inne istoty. Tak na przykład, wielu ludzi wierzy, że żyją samotnie lub żyją na cichej ulicy. Ale kiedy przesunięcie wymiarów nastąpi, będą mogli zobaczyć obecność innych istot.

Będzie można zobaczyć cząsteczki, które tworzą, powiedzmy, książki lub szufladę, komodę lub biurko. I będziesz miał możliwość wiedzieć, tak, zdecydowaliśmy, że to konstrukcja sztywna, ale jestem w stanie świadczyć i naprawdę zobaczyć mieszaninę promieni i energii i kolorów, które udają się do sformułowania tego, co uważamy za postać stałą.

Będziesz mieć wrażenie głębszego związku, tego, co uważacie za euforię. Zrozumiesz, co się dzieje. Twoja świadomość serca, Twoja wiedza, będą szeroko otwarte.

SB: To jest Sahaja Samadhi, nie jest to, Panie?

AAM: Tak, jest.

SB: Czy będziemy mogli spędzić trochę czasu na wakacje w [XXX], lub chcesz, abym pozostał na posterunku?


AAM: Nie, zasługujcie na wakacje. Oczywiście idę z wami!

[Śmiech]

SB: Czy lubisz koktajle mleczne kawy?


AAM: Tak, ja!

Teraz mam do powiedzenia wam, i tak, możesz się tym podzielić z czytelnikami, również, poczucie fizyczności i bycia w ciele fizycznym, gdy jesteś w piątym wymiarze, jest zupełnie inne, i jak dotąd tak wielu z was było wyczerpanych. A to dlatego, że przyzwyczajacie się utrzymywać te wibracje i częstotliwości.

I zrobiłeś dobrą robotę, tak przy okazji. Wszyscy z was wykonali wspaniałą pracę. Twoja determinacja jest bardzo imponująca. Ale kiedy jesteś w piątym, poczujesz ... tak pełną tętniącą energię. Poczujesz, że możesz przejść dni bez snu, i po prostu działać na czystej energii.

Będzie większe poczucie dobrego samopoczucia, że ciało wasze buczy, że w końcu, nie tylko - bo postęp każdego człowieka jest w innym punkcie, jest to indywidualny proces. Ale ogólne stwierdzenie jest takie, że narządy, Twój mózg, twoje funkcje, twoje funkcje organizmu, krążenie zaczną funkcjonować w zgodzie z doskonałością waszego projektu.

Teraz, jeśli bralibyście [chemiczny] dopalacz
, moglibyście pomyśleć, "Och, mogę przejść przez dzień, a ja nie potrzebuję snu." To oferujemy jako braterską radę, kiedy mówimy, że trzeba świętować, mamy dokładnie to na myśli. Więc weźcie czas na sen, na odpoczynek, ponieważ to, czego również będziecie doświadczać w stanie spoczynku, w stanie snu jest bardzo świadomym snem i rozszerzenie tego, co nazwalibyśmy egzaltacją.

Więc nie pomijajcie snu. Gdy twoje ciało dostosowuje się, nawet jeśli uważasz, że jesteś w piątym, jesteś w domu, nowym domu, i możesz iść zawsze (ciągle), bądźcie łagodni dla waszych ciał.


Więc poświęćcie trochę czasu na odpoczynek. Poświęć czas, aby poleżeć - tak, nawet w tym czasie, weź koc, poleż na plaży, popatrz na gwiazdy, poczuj słońce na twarzy i wspaniałość błękitnego nieba.

A także pamiętaj, że nie mówiłem tego ... niebo pojawi się i będzie odczuwane inaczej. Nie będę wyjaśniać w jaki sposób, bo możecie odkryć w jaki sposób. Nie sadzę nasion, aby dać Ci wrażenie, po prostu zwróć uwagę na niebo. Pojawi się ono i poczujesz je  inaczej.

SB: W porządku. I możesz nam opisać nowy kształt relacji w jakimkolwiek będziemy wymiarze.

AAM: Masz na myśli święte związki w relacji? Czy po prostu masz na myśli relacje z przyjaciółmi, z rodziną, z kolegami?

SB: Oh, święte związki, myślę, że jest dużo ludzi, którzy chcą wiedzieć, jakie będą relacje, święte relacje.

AAM: Będą wysublimowane. Teraz jedną z tych rzeczy, które robiliście w tym, co nazywamy, proces, uwolniliście wiele waszych karmicznych powiązań, wyobrażonych bóli, bóli rzeczywistych, historycznych bóli, przeszłe systemy przekonań życiowych, paradygmaty, które Was spętały i ograniczały, z naszej perspektywy, na dziwne i niezwykłe sposoby.

Pomyśl o związku, w którym wrażliwość jest obecna, ale także prawda o miłości, bez żadnych masek. Teraz, czy to nastąpi natychmiast? Potrzebujecie kilka dni.


Może trochę potrwa tydzień lub miesiąc, ale mówię wam, mojemu bratu, i tobie, słodki aniele. Maski znikną. A więc będzie nowy paradygmat, dla którego jestem raczej preferencyjny, i nazywa się prawdą.

Jest to sposób, aby być w stanie w pełni kochać i angażować innego, bo w końcu kochasz i angażujesz siebie. Tak, to cudowne lustro i uzupełnienie, które wybrałeś w tym życiu jest dostępne. Teraz, nie odnoszę się do relacji, pozwól mi być jasnym, wo tym, Twoja relacja ma potencjał, aby rozwijać się w sposób, o którym nikt z was nie marzył.

Ale w innych relacjach, co widać, bez urazy, nie, hmm, dewastacji, tam nastąpi rozwidlenie dróg, bo wybór będzie postrzegany jako niedokładny lub nieprawidłowy, z braku lepszego słowa.

Więc mogą być pewne podziały, bo serce i świadomość serca naprawdę szuka czegoś, co jest bliższe mieszance i dopasowania i uzupełnienia. Dla tych, którzy są sami będzie spotykanie się ze sobą, ponieważ istnieje możliwość, aby dobrze zobaczyć innych.

Teraz, nie mówię, że to się stanie z dnia na dzień, ponieważ, nie zapomnij dodać do mieszanki nowe misje, nowe zadania, braci i siostry, z gwiazd na zjednoczonej planecie. Są to rzeczy, którymi jesteśmy tak podekscytowani! [Śmiech]

Więc święty związek będzie w rzeczywistości normą. To, co myślisz o dysfunkcyjnych relacjach - i to nie rozciąga się przyjaźnie lub rodzinę lub współpracowników - po prostu się rozproszy. Nie od razu, ale się rozproszy.

I oczywiście każdy ma okazję do skorygowania kursu, jak to było. Bo znowu, możesz zobaczyć, jaka prawda o tej osobie jest. A dla wielu zobaczenie prawdy, kim są, będzie po raz pierwszy.

Tak to jest, to jest duże, i dlatego niektórzy będą dopasowywać się w wolniejszym tempie. Jednak stosunki przyjmą inną formę. Będą one bardziej przystępne, bardziej cenione. Będą  one silniejsze. Będą bardziej przychylne. Będą bardziej jednolite. Będą bardziej połączone. Będą bardziej współ-twórcze. Jest to tym, na co czekaliśmy tak długo.

Ostatniej nocy, rozmawiałem z drogim przyjacielem Stephenem Cookiem. I rozmawiałem z nim o naszej rodzinie i jak archaniołowie współpracują. W ten sposób będziemy pracować razem.

To nie jest tak, że to jest mój Okręg, i nie dotykać. To, jest to, co ja znam, jak to zrobić i stworzyć naprawdę pięknie. Co możecie dodać do niego, lub w jaki sposób moje talenty i umiejętności uzupełniają twoje?

SB: Myślę, że jest dużo mężów i wiele żon, którzy mówią do siebie: "O, mój Boże. Co się dzieje, gdy mój partner spotka bliźniaczy płomień? Wszelkie słowa dla nich?


AAM: Cóż, przede wszystkim, bliźniacze płomienie nie są aktywowane do wystąpienia w charakterze partnerów. Na wiele sposobów, pozostaną one, tak, bardziej świadomie przyłączone, powiedzmy, ale pozostaną one bardziej jako opiekunowie i doradcy.

Ale trzeba pamiętać, mężowie i żony, że obecnie, jeśli byliscie w szczerym związku, jeśli byliście w prawdzie, jeśli szukaliście z całej planety, a niektórych przypadkach nawet dalej, twój ukochany bliźniaczy płomień wybrał tobie partnera jako idealną osobę do podróży tego życia, które jest tak spektakularne.

Więc jesteś wybrańcem. Nie będziecie przesunięci (zmieniać partnerów).

SB: Będą zadowoleni, że to słyszą.

AAM: I to jest prawdziwe dla obu stron! Więc tak. To jest, jeśli macie spotkać, na przykład, twojej żony bliźniaczy płomień lub męża bliźniaczy płomień, spotykacie kogoś, kto już myśli, że jesteście niesamowici, że jesteście tak niesamowici, że jesteście godni podróży z ich innym ukochanym. To jest komplement, a nie wyzwanie.

SB: Tak. Okay. Próbuję dowiedzieć się, kiedy będę w końcu mieć swoją oryginalną wymiarowość? Czy mogę zostać w niższej wymiarowości w najbliższej przyszłości?

AAM: Będziesz mieć możliwość wyboru. Jak już powiedziałem, po wypełnieniu tej misji, możesz mieć 200 lat wyłączenia. Ale co zrobić z tym zależy od ciebie, mój drogi! Na pewno masz pełny dostęp do inter-wymiarowości.

SB: Więc nie ma znaczenia, co wybiorę, będę mieć do niej dostęp?


AAM: Tak.

SB: Okay. Cóż, to tak naprawdę zależy od tego, co się chce i potrzebuje, poza tym.

Zobaczmy .... coś słowa dla Radia InLight, dla ludzi, którzy ... słyszałeś nasze rozmowy prawdopodobnie w ciągu ostatnich kilku dni. Czy jesteśmy na dobrej drodze? Bierzemy dwa tygodnie wolnego, aż po Nowy Rok.

AAM: Jesteście na dobrej drodze, a to nie jest ... to jest ważne, że kolektyw ma szansę zintegrować zmiany. Oraz, że osoby zaangażowane w Radio InLight będą całkiem zajęte w tym czasie, tak jak mówisz, spotkania, et cetera. Ale chcemy was, potrzebujemy was - i jest bardzo mało wymagane od Was - chcemy, abyście zrobili sobie przerwę.

SB: Cóż, prawdopodobnie będziesz musiał powiedzieć mi prosto ca zrobić, zanim to zrobię. Ale ... w porządku. Czy masz jakieś słowa dla redaktorów 2012 scenario, zważywszy, że wycofujemy się teraz do stacji dokującej?

AAM: Noszę przesłania całej sfery Nieba, Matki - Boga, Serafinów, a na pewno, moi bracia i siostry, cała Rada Miłości i waszych własnych przewodników. Dziękuję.

Wykonałeś obowiązek gospodarza, i rozszerzyłeś i przeciągnąłeś się, a czasami byłeś odurzony, zniechęcony, podniecony, zmęczony, bez końca. To jest początek, moi przyjaciele, nie jest koniec. I potrząsacie głowami i mówicie: "Och, nie!"

Ale będzie łatwiej nie trudniej.
Ale dziękuję. Dziękuję ci za twoje usługi. Dziękuję za zaangażowanie serca. I dziękuję za bystrość umysłu. Dziękuję z głębi naszych serc. I błogosławię każdego z was. Jesteś gotowy do lotu.

SB: W porządku. Bardzo dobrze. Cóż, jestem podekscytowany, że jestem trochę roztrzepany, skaczę z radości, a ja postaram się i utrzymać spokój wszystkich w ciągu najbliższych kilku dni.


AAM: Niebieski, drogie serce, niebieski.

SB: Tak.


AAM: kocham cię.

SB: Dziękuję, Panie. Kocham cię i ja bardzo lubię pracować z tobą. I kontynuacja pracy z Tobą to moje marzenie.

AAM: Mamy dopiero początek, mój przyjacielu, mój bracie.

SB: To ekscytujące.


AAM: Żegnaj.

SB: Żegnaj, Panie.

[Koniec]
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1903 : Grudzień 19, 2012, 19:44:02 »

Żabka we Francji....


Żabka we Francji barwy zmieniać musi
bowiem rod...owymi za bardzo  wciąż kusi
a, że koniec świata wydał wyrok wielki
żabka się już stroi w rod..owe sukienki
chrzest żabce gotuje Szwajcar z Eskimosem
Hebrajczyk potrząsa lubo swoim trzosem
żabka zaś rechocze i piosenki śpiewa.....
za głowy się łapią aż w Bieszczadach drzewa
żabusia czerwona w gardle Francji stoi
łyknąć czy nie łyknąć ... Francuz się wszak boi
co będzie gdy zeżre czarodziejską żabkę?
zacznie pawia puszczać, czy dostanie czkawkę?
Frankol długo dumał co z tym fantem zrobić...
żabkę odczarować czy jedynie obić?
żabusia słowiańska Francję polubiła
siedząc na kamieniu rechotki czyniła
i czynić tak będzie aż do końca świata
co zaś będzie dalej..... ? żabusi to lata! Buziak


Kiara Uśmiech Uśmiech
 

« Ostatnia zmiana: Grudzień 19, 2012, 19:55:57 wysłane przez Kiara » Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1904 : Grudzień 19, 2012, 20:09:10 »

biedna żabka Mrugnięcie

ONZ, 26 września 2012...

PREZYDENT BOLIWII NA FORUM ONZ o 21 XII 2012 !!!



 "Prezydent Boliwii Evo Morales, pierwszy i jedyny prezydent Indianin (z ludu Ajmara) we wrześniu tego roku (26.09.2012, kin 90 – 12 Oc /Pies, przyp.) na forum ONZ oficjalnie wypowiedział się na temat 21 grudnia 2012 jako szczególnej dacie w Kalendarzu Majów.

 Powiedział, że ten szczególny dzień to koniec „czasu poza czasem" i początek prawdziwego czasu; koniec Macha (męskiej hegemonii) i początek Pacha (odzyskania należnego miejsca dla żeńskiej energii); koniec samolubstwa, początek braterstwa; koniec skrajnego indywidualizmu i początek wspólnoty.

 Moralez wyznał, że naukowcy dobrze wiedzą, że ta symboliczna data oznacza koniec antropocentryzmu, a początek życia nastawionego biocentryzcznie; koniec nienawiści, początek miłości, koniec zakłamania, początek życia w prawdzie; koniec smutku, początek radości; koniec podziałów, a początek jedności. Dodał, ze to są tematy, które muszą być rozwijane.

 Zaprosił na uroczyste międzynarodowe spotkanie 21 grudnia 2012 r. Powiedział, że ta data to początek równowagi i harmonii dla Matki Ziemi – że dużo by tu opowiadać o mądrości jego indiańskich braci z Meksyku, Gwatemalii, Ekwadoru i Boliwii, ale nakreślił punkty debaty dotyczącej ich wiedzy".

 [Źródło: http://indiancountrytodaymedianetwork.com/article/evo-morales-looks-december-21-%E2%80%93-%E2%80%98mayan-apocalypse%E2%80%99-%E2%80%93-new-beginning-146322]

*

 Sprawa 21 grudnia 2012 r. jest o tyle istotna, że została po raz pierwszy oficjalnie poruszona przez głowę państwa i to na forum ONZ. Dotychczas traktowano ją trywialnie, jako głupi przesąd, na którym można nawet zarobić – katastroficznie i apokaliptycznie. Żadne z tych punktów widzenia nie oddaje prawdy, a tylko ją zaciemnia.

 Oczywiście, to co nakreślił Prezydent Morales, to są jakości, które nie zrodzą się same z siebie, ale tylko i wyłącznie dzięki nam, naszej pracy i staraniom. Sprzyjać im będzie nowy duch czasu.

 Dziękujemy Tomkowi za opracowanie i udostępnienie streszczenia. In lak’ech

Czy wiesz, że:

 Język ajmara uchodzi za najdoskonalszą mowę świata. Jest on niezwykle regularny, a opiera się na dwóch elementach: korzeniach i sufiksach. Elementy te osobno nie oznaczają nic, lecz kiedy się je połączy, tworzą spójną, logiczną całość. Na podobnych zasadach zbudowane są kody programów komputerowych. Nawet Wikipedia ma swoją wersję w języku ajmara.
 Zasadniczo im dany język jest starszy, tym bardziej regularny. Ewolucja języków polega na utracie regularności i powstawaniu wyjątków od zasad, które z początku traktowane są jako błędy, ale później stają się nowymi regułami. Tę drogę przeszły wszystkie języki świata. Ale nie język ajmara. Ta mowa pozostała niemalże niezmieniona przez tysiąclecia (wg niektórych badaczy może liczyć sobie nawet 13 tys. lat).
 Ajmarowie utrzymują, że mowę otrzymali w darze od bogów (ten motyw pojawia się w wielu religiach świata: „na początku było Słowo”). Z tego powodu traktują ją jako świętość, której nie można naruszać. Zwolennicy teorii, wedle której wszystkie języki świata wywodzą się z jednego pnia, skłonni są uznać język ajmara za ów pień. Sami Ajmarowie swą mowę określają mianem „Jaqui Aru”, co oznacza „Mowa Ludzi”. Sami o sobie natomiast mówią „Lud odległych czasów”. Ajamara – język Adama i Ewy.

 Ajmarowie uważają się za bezpośrednich potomków budowniczych Tiahuanaco – starożytnego miasta nad jeziorem Titicaca. Jest to jedno z najsłynniejszych, a zarazem najmniej zbadanych południowoamerykańskich zabytków.

[Źródło: K. Wasilonek "Ajmarowie - strażnicy mowy bogów"]
http://www.maya.net.pl/opinie.php?LANG=pl&sub=listy&id=587
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1905 : Grudzień 19, 2012, 20:42:44 »

songo1970
Cytuj
Sprawa 21 grudnia 2012 r. jest o tyle istotna, że została po raz pierwszy oficjalnie poruszona przez głowę państwa i to na forum ONZ. Dotychczas traktowano ją trywialnie, jako głupi przesąd, na którym można nawet zarobić – katastroficznie i apokaliptycznie. Żadne z tych punktów widzenia nie oddaje prawdy, a tylko ją zaciemnia.

No to ,,wreszcie merytorycznie"  Duży uśmiech
to pifko Duży uśmiech
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1906 : Grudzień 19, 2012, 23:25:08 »

Jedni będą uporczywie kłamać , a inni odsłaniać te kłamstwa.... ważne jest by potrafić je zauważyć i nie dać się nimi manipulować. chyba szykuje się jakaś niespodzianka typu HAARP, albo jeszcze coś inszego?

Kiara Uśmiech Uśmiech


19.12.2012 Historia Świata. ASANA MAHATARI (Saint Germain)

NOAH - SARA - MAHATARI - Saint Germain




Ukochana Ludzkości,
My wchodzimy w Nowy Czas. Wielkimi krokami.

Niezależnie od tego co jest Wam opowiadane i jak się Was oszukuje,
Świat będzie zmieniany w każdej jego części.


W nadchodzących tygodniach będzie pisana Historia.
„Historia Świata”, można tak określić.
To że nie pozostanie kamień na kamieniu – to już wiecie, jednak że ten czas TERAZ już nadszedł, to mogę Ja teraz ogłosić.



W tych Dniach uważajcie przede wszystkim na jedno:
na nowe obietnice Starych Władców.

Przejrzyjcie ich Grę albowiem jedno jest pewne, oni chcą tak długo utrzymać się w Grze, jak jest to dla nich tylko możliwe i przy tym każda sekunda u władzy jest dla nich wystarczająco wartościowa aby bezwstydne kłamstwa rozsyłać w Świat.

Ważnym jest przede wszystkim abyście rozpoznali CO JEST.
Gdzie leży Prawda, gdzie jest Kłamstwo – nawet jeśli przebiera się ono w Prawdę – na to należy spojrzeć dokładniej, ponieważ Kłamstwo w tych Dniach jest narzędziem tych którzy chcą poprowadzić Świat ku przepaści.



Lecz żeby dać Wam klarowność:
TO ZAWIEDZIE! I to NA WSZYSTKICH LINIACH!


Świat narodzi się na nowo, radujcie się.
Jak długo celowo szliśmy w tym kierunku, jak długo na to pracowaliśmy – nadszedł ten czas.


Z tym Przesłaniem wiedzcie że jesteście chronieni ponad wszystkie miary, albowiem to co teraz żyjecie jest Życiem jakiego jeszcze nie było, wraz ze mną i Mistrzami którzy przybyli w Zastępach na tą Ziemię.


Ja Jestem
ASANA MAHATARI
(Saint Germain)



http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/12/19/19-12-2012-historia-swiata-asana-mahatari-saint-germain/
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1907 : Grudzień 20, 2012, 00:07:55 »

Przerzucali dużo wojska, sprzętu i rakiet naokoło Syrii, już prawie dwa tygodnie, może tam chcą coś wysmażyć.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1908 : Grudzień 20, 2012, 20:02:30 »

Mam jeszcze przetłumaczony przekaz Yeshua przez Pamelę Kribe. Przekazy z tego źródła charakteryzują się delikatnością, pięknym językiem i łagodnością. Dla mnie to dosłownie inny świat.

Jeshua: będąc w Świecie, ale nie z Niego


Ja jestem z wami ponownie i cieszę się z wami. Poczujcie moją radość. Wystarczy, że podzielę się z wami tą chwilą, to podnosi moje serce, ponieważ jesteście jednym ze mną, tak blisko mojego serca. Poczujcie radość, która pędzi nad wami i przez was. Radość jest istotą kreacji. Wszystko, każdy akt tworzenia zaczyna się radością. Sama wasza podróż na Ziemię kiedyś zaczęła się z poczuciem radości. Zapamiętajcie to uczucie.

Kiedyś w swoim sercu trzymaliście wizję pięknej i wyważonej Ziemi. Wizja ta jest wciąż żywa, i teraz przychodzi coraz bliżej codziennie. Wiem, że jeśli spojrzycie naokoło tego świata, możecie zobaczyć wiele chaosu i negatywności, ale wszystko się miesza i zmienia i nie musicie być częścią chaosu i negatywności w świecie. W Twoim sercu, możesz powrócić do ogrodu Eden, do raju. Możesz zachować żywą wizję w twoim sercu i pielęgnować ją codziennie. Możesz być w raju, żyjąc teraz na Ziemi. I to jest rzeczywiście tak, jak przynosicie energię raju na Ziemię.

Więc widzicie, że misją jest być częścią tego świata i tym samym czasie, aby nie być jego częścią. I w jaki sposób to zrobić? To możecie osiągnąć przez energię miłości. Jeśli walczysz ze światem i energiami w nim, jesteś wciągany w negatywności i chaos. Ale jeśli zaakceptujesz te energie jako część etapu ewolucji, energia w twoim sercu staje się bardziej łagodna, bardziej delikatna.

Czasami, utrzymać tę wizję w twoim sercu, oznacza, że musisz wycofać się ze świata, przynajmniej do pewnego stopnia. Wy wszyscy tu obecni jesteście wrażliwymi istotami, odpowiadającymi na energię wokół was, tak często trzeba być na własną rękę (osobno) i spędzać czas na łonie natury, aby odświeżyć się. Kiedy żyjesz zbyt długo w energii świata, twój umysł może stać się pochłonięty negatywnymi formami myślowymi w nim, i to jest czas do odwrotu do siebie, do swojej istoty, być w ciszy w sobie. Teraz weźmy  kilka chwil ciszy, aby poczuć wieczne źródło, którego jesteście częścią.

Pozwólcie sobie być wypełnionymi tą energią i umożliwić jej uzdrowić. Posmakujcie energii Domu i miejcie świadomość, że jesteście kochani i pielęgnowani w nieskończoność. Jesteście dzieckiem wszechświata, i jako tacy, macie prawo do wyrażania siebie i odkrywania życia na wszelkie możliwe sposoby. Poczujcie energię radości stojącą za tym. Jesteście zachęcani do badania życia z poczuciem radości i ciekawości, to jest wasze przyrodzone prawo.

W przeszłości uczono was, że trzeba ciężko pracować, aby zdobyć uznanie, że jesteś grzeszni zasadniczo jako człowiek, że musicie  być zdyscyplinowanym i że musicie cierpieć, aby poprawić siebie. Poczujcie przez chwilę ciężkie i gęste energie w tych pomysłach. Przez chwilę wyobraźcie sobie, że ta energia pojawia się w postaci kształtu lub koloru, być może zobaczycie ciężką brązową lub szarą energię.

Teraz wyobraźcie sobie, że jesteście całkowicie wolni od tej energii, a kiedy jesteś wolny, możesz spontanicznie odczuwać współczucie w swoim sercu. Czujesz żal do tej energii, ponieważ nie należy do naturalnego sposobu tworzenia. Więc wyciągnij rękę i dotknij, tej brązowej i brzydkiej energii, i twoja ręka dotknie jej z miłością. Energia ta reprezentuje twoje cierpienia i cierpienia ludzkości, a wy jesteście jej uzdrowicielami. Pozwólcie uzdrawiającej energii płynąć z wami ku tej energii. Poczujcie, jak to tęskni za Twoim dotykiem. W głębi, jest jak zagubione dziecko chce wrócić do domu. Zobacz siebie promieniującego miłością, współczuciem i zrozumieniem.

Nie masz nic do udowodnienia, ponieważ jesteś doskonały jaki jesteś, dziecko wszechświata.
I to poczucie siebie, określa swój prawdziwy stosunek do świata: jesteś jego uzdrowicielem. Kiedy uświadomisz sobie ten fakt, stanie się łatwiejsze dla Ciebie znaleźć się w energii negatywnej lub gęstej i nie będziesz czuć się pokonanym przez nią. I nawet jeśli potrzebujecie czasu dla siebie, aby się odświeżyć i utrzymać swoją wibrację, również jesteście gotowi do bycia w świecie, a wiecie dlaczego? Bo jesteście istotami miłości. Boli Was widzieć cierpienia świata i chcecie uzdrowić ludzkość. Zaprawdę, jesteście aniołami w sercu i dlatego jesteście tu na Ziemi. To nie jest z obowiązku przymusu lub misji, to jest wyłącznie z miłości, że jesteście tutaj. Tak więc, gdy proszę was, aby świecić światłem waszej duszy do tej rzeczywistości, nie proszę o zmaganie się lub walkę ze światem. Proszę was, abyście  rozpoznali swoją prawdziwą naturę i przynieśli energię raju, energię miłości, do tego świata.

Jesteście umiłowani przez nas wszystkich po drugiej stronie; szanujemy i czcimy was. Jesteście nam równi. Nie przychodzimy tu z litości, jesteśmy tutaj, bo mamy zaszczyt dzielić się z wami i objąć was jak bracia i siostry. Dziękuję bardzo za przybycie.

18 grudnia 2012
Channeler: Pamela Kribbe
www.jeshua.net
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1909 : Grudzień 21, 2012, 16:27:10 »

Cóż merytorycznie można było by krócej - moim skromnym zdaniem Duży uśmiech
Zmieniając  siebie zmieniasz wszechświat  Uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1910 : Grudzień 21, 2012, 20:08:50 »

Ponieważ niebiańscy nieco milczą dzisiaj, to smok Brian zrobił odważnie leciutkie podsumowanie.

Nie bądźcie rozczarowani ~ Brian, smok

Cześć wszyscy,

Będzie to krótkie. Miejmy nadzieję, że kierując się do dziś mieliście dość ostrzeżeń od nas i innych, że choć dziś jest ten szczególny dzień, aby świętować, to tylko jest on znacznikiem w procesie stopniowego wznoszenia się, który wciąż, według większości potencjałów, ma lata pozostawione dla niego ( dokładny czas zależy od Was).

Oczekujemy jednak, że większość z was była na to przygotowana. To co może być rozczarowujące dla niektórych z was, jest to, że media powiesiły się na tym dniu jako Armegeddon’ie i przez to wszystko wydaje się, że nikt nie zwracał uwagi na wiadomości o transformacji. Teraz, jak się wydaje, wiele osób nie przejmowało się całością i nigdy nie słyszało waszych wiadomości transformacyjnych.

Cóż to, co mamy do powiedzenia to, że choć może trudno w to uwierzyć, wielu zauważyło to świadomie lub podświadomie.

Teraz nadszedł czas, aby świętować i odpoczywać. Wykorzystajcie ten czas, gdyż dla wielu z was to są wakacje, aby dostać trochę więcej snu. Nadal śledźcie subtelne energie, które czujecie. Świętujcie, gdy jesteście przebudzeni.

Nigdy nie bądźcie rozczarowani.

Smok

21 grudnia 2012
Channeler: Brian, smok
http://lightworkers.org/channeling/173622/dont-be-disappointed
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #1911 : Grudzień 22, 2012, 01:31:30 »

Spokojnie Smoku, wiele osób nie jest rozczarowanych... bo nie dali wiary prezentowanym wcześniej... wypocinom.

Mam nadzieję, że uspokoiłem nieco.
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1912 : Grudzień 22, 2012, 16:26:04 »

No to smok jeszcze podsumował.


21.12.2012 - było blisko

Cześć wszyscy,

Cóż, jeszcze kilka godzin pozostało w dniu, w zależności od tego, gdzie jesteś na świecie. Czas na relaks przez następne kilka dni, a Wasze życie trwa tak, jak było, z nieco lepszymi energiami: wiatr w żagle. To potrwa dla fali, ale to się stanie.

W międzyczasie, to zrobiliście ! 12/21 mogło wydawać się tak daleko w przyszłości i dokonaliście tego w takim burzliwym czasie. Udało wam się! Nie, praca nie jest skończona, ale nadszedł czas, aby być dumnymi z waszych osiągnięć. To były trudne dziesięć lat. Zrobi się łatwiej od tej chwili, powoli.

Z naszego punktu widzenia, istnieją nieskończone rzeczywistości, gdy ludzkość wznosi się z bieżącego życia, i wszelkiego rodzaju poziomów trudności, które ludzkość przeszła, aby to osiągnąć. Jeśli byłby to gradient od 0 do 100, gdzie 0 oznacza czysty chaos i 100 jest najbardziej przyjemnym przejściem fizycznie możliwym, nawet jeśli nieprawdopodobne. Jesteście zdecydowanie powyżej 75 procent. Możecie prosić o więcej? Podbiliście  kurs. 20 lat temu kierowaliście się do czegoś znacznie bardziej ponurego, ale czas już minął i wznieśliście się ponad to. Jesteście lata przed planowanym terminem.

To nie znaczy, że wszystko było łatwe. Nie, negatywna energia musiała być wyrażona, systemy musiały zostać przerwane. Dlatego trzeba jeszcze wiele pochwał, bo uczyniliście to. Większość dusz nie była na tyle odważna, aby nawet próbować.

Więc możecie nie być świadomi tego, co osiągnęliście,
ale brawo! Nadszedł czas, aby samych siebie poklepać po plecach.

Teraz, znajdźcie radość w te święta. Dajcie  sobie przerwę (czyli Ty też, channelerze!). Nie myślcie o tych wszystkich pozostawionych w świecie rzeczach, które trzeba rozwiązać przez kilka następnych dni. Po prostu zrelaksujcie i odpocznijcie. Zarobiliście na to.

Smok

22 grudnia 2012
Channeler: Brian, smok
http://lightworkers.org/channeling/173662/12212012-nearing-close
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #1913 : Grudzień 23, 2012, 09:02:49 »

Czy smok także zrobi sobie przerwę?
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #1914 : Grudzień 23, 2012, 11:46:21 »

 Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #1915 : Grudzień 23, 2012, 14:29:11 »

Czy smok także zrobi sobie przerwę?
A co, każesz mu w Święta pracować ?
Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1916 : Grudzień 25, 2012, 20:39:55 »

Smok jak smok pewnie będzie żłopał  Duży uśmiech
Po treści jego przekazów można wyciągnąć wniosek, że od wody ognistej nie stroni Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1917 : Grudzień 28, 2012, 13:12:53 »

Wiadomo, że woda ognista, jest jak najbardziej dobra dla smoka, ale jaki płyn jest potrzebny archaniołowi, który zapowiada kontynuację "party", tym bardziej przed Sylwestrem?


Party jest w toku, kochani. - Michael


Photo by Gretchen Wild Iris Hermey


Witamy, drodzy przyjaciele. Witajcie w świecie, w którym Wasz poród przebiega doskonale.

Poprosiliśmy naszego skrybę, aby dołączył fotografię, zrobioną przez kochaną, kochaną, która ilustruje dokładnie to,  jakie są uczucia dziś rano. Niech każdy z was otworzy się na te uczucia.

Niektórzy z was mają teraz zamiar zacząć rozumieć sposoby, w które wasze miejsca i starania przyczyniają się do powstawania całości. Inni zobaczą ogromne nowe możliwości, które pojawiają się dla nich. Niezależnie od tego, w której z tych kategorii znajdziesz się, należy pamiętać, że jesteście niezastąpionym elementem tego największego przedsięwzięcia. Tak, to się stanie bez ciebie. Nie, to nie będzie już takie samo.

Ty, który to czytasz, czy słyszysz to, jesteś niezbędny, i zawsze byłeś. Nic, co się tobie przydarzyło nie zostało zmarnowane. Wszystko, czego doświadczyłeś, i czego każdy z twoich braci i sióstr doświadczył, przyczyni się do doskonałości Jedności. Ponieważ, najdrożsi, dlatego jesteście. To pytanie już rzucaliście w niebo niezliczoną ilość razy. DLACZEGO? Dlatego. A teraz zbliżacie się do miejsca przeznaczenia, z którym zawsze byliście związani.

Teraz wielu, wielu więcej z was czuje, niż było zdolnych to poczuć kilka dni temu. Być może jesteś jednym z tych, drogie serce. Spójrz na zdjęcie powyżej. Czy czujesz, to? Jeśli nie, to wkrótce będziesz.

Bądź gotowy do odpowiedzi na pytanie, krótko, krótko, gdyż wkrótce zaczniesz słyszeć, "Co się dzieje?" Nie przeciążaj odpowiedziami pytających. Jak już wspomniano wcześniej, raczej daj trochę, aby podkręcić ich zainteresowanie. Pamiętacie, jak w przeszłości, nie lubiliście nie proszenia o radę. Nie dawajcie rad. Daj odpowiedź, o którą jesteś proszony i pozwól niech to będzie zbadane. Pytający jest w drodze i nie zejdzie na bok, tak jak Ty nie zszedłeś.

Party jest w toku, kochani. Cieszcie się w pełni,
częścią do której zostaliście przeznaczeni przez własne wysiłki, aby tam zagrać. Tańczymy przy was i zapewniamy wszelkie możliwe wsparcie. Wystarczy poprosić.

Nasze kochające myśli są z wami w każdej chwili, jak zawsze były. Zachwyca nas, że wielu z was zaczyna to odczuwać. Nowy rok ma się rozpocząć dla Was. Będziemy mówić przed tym dniem. Dobrego dnia.

27 grudnia 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #1918 : Grudzień 28, 2012, 19:01:30 »

Cytuj
Wszystko, czego doświadczyłeś, i czego każdy z twoich braci i sióstr doświadczył, przyczyni się do doskonałości Jedności. Ponieważ, najdrożsi, dlatego jesteście. To pytanie już rzucaliście w niebo niezliczoną ilość razy. DLACZEGO? Dlatego.

No pięknie, tylko czym DLA NICH jest owa Jedność ?
Przykładowo dla człowieka ważny jest jego organizm, dlatego zabija inne. Kiedy ludzie są najedzeni to chętnie zasiadają razem pogaworzyć, pośmiać się i tak tworzą Wspólnotę. Swoją. Nie baczą na to, że dokonali zniszczenia środowiska w którym zabito ileś tam zwierząt, lub zżęto ileś tam ziarna na wyjałowionej teraz ziemi ( i znów trzeba ją będzie nawozami sztucznymi nafaszerować aby plon był na święto Jedności ).
Mało kto nad tym ubolewa. Otóż być może ten sam schemat powiela się na  wyższych poziomach. Jedność o której mowa to dla Nich, a ludzie oraz ich emocje to pokarm. Bądź dumny, że jesteś pożywieniem Głosu. Dlaczego ? Dlatego Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1919 : Grudzień 28, 2012, 19:08:19 »

..jak widać z tekstów w.mistrzów, aniołów i archaniołów,-
"jeszcze się taki nie urodził, co by każdemu dogodził" Duży uśmiech
tak sobie również myślę, że oni mają spory problem właśnie teraz, bo jeśli tak właśnie jest, iż w tym momencie okresu czasów na planecie ziemia,-
duch budzi się w materii- czyli człowiek budzi się w swej świadomości- to każde uchybienie z ich strony nawet w jednym słówku będzie od razu widoczne jak na dłoni.
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1920 : Grudzień 28, 2012, 19:40:14 »

Jedność, to było wspominane, to właściwie związek odrębności, odrębności, które mają świadomość siebie i połączenia ze wszystkim, co istnieje, to ocean odrębności, a nie pulpa.
Masz rację songo, ponieważ nie możemy im patrzeć na ręce (jeszcze) to będziemy znacznie bardziej wnikliwie uważali na słowa.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #1921 : Grudzień 28, 2012, 19:58:48 »

Jedność, to było wspominane, to właściwie związek odrębności, odrębności, które mają świadomość siebie i połączenia ze wszystkim, co istnieje, to ocean odrębności, a nie pulpa.
Świadomość połączenia ze wszystkim-co-istnieje objawia się czynami , nie słowami. Pouczanie "maluczkich" jest mało znaczące. Niech pokażą w fizyczności jak ta Jedność się objawia. Mamić pięknymi słówkami można do końca świata.
Na chwilę obecną jedynie ludzie mają taką możliwość, aby odczuć i pokazać ową Jedność w fizyczności. Tyle, że to "wymaga" rozpoznania i rozpuszczenia wszystkiego, co tą Jedność blokuje i tutaj właśnie spotykamy największy opór materii. Nie tyle w świecie wielkiej polityki, co w nas samych i przez nas samych.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1922 : Grudzień 28, 2012, 20:11:40 »

Tyle, że to "wymaga" rozpoznania i rozpuszczenia wszystkiego, co tą Jedność blokuje i tutaj właśnie spotykamy największy opór materii. Nie tyle w świecie wielkiej polityki, co w nas samych i przez nas samych.

widzisz sam east i ciągle o tym piszesz,-
że problem jest w nas, ale to co stanowi problem w tej chwili- to fakt, że znamy teorię,-
ale trzeba przejść do praktyki, a tu nie wiadomo za bardzo jak i podpowiedzi też mało, a może rzeczywiście musimy trochę poczekać aż się zadzieje impuls dziejowy i wtedy,-
"pójdziem kiedy zabrzmi złoty róg"
Chichot

jeszcze jedno, oni nie zejdą teraz w gęstą materię 3G/W, sam widzisz ile czasu nam trzeba było aby dojść do tego przełomowego momentu,-
3G ma swoje zalety i mogliby tu ugrząźć na eony Mrugnięcie a przecież to my mamy się wznosić a nie odwrotnie, oni spadać.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2012, 20:22:51 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1923 : Grudzień 28, 2012, 20:30:24 »

East, to nie są przekazy, tylko artykuły i ta pani nic nie mówi o jakichkolwiek przekazach, to komu i co każesz pokazywać?
Oczywiście, że mamy opory przed wszelakim jednoczeniem, skoro tyle lat tłuczono o naszej niezależności, separacji itd.
Efekty widoczne: po 20 latach mieszkania na klatce możesz liczyć na 2 sąsiadów. jak dobrze pójdzie.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #1924 : Grudzień 28, 2012, 20:40:09 »

Tyle, że to "wymaga" rozpoznania i rozpuszczenia wszystkiego, co tą Jedność blokuje i tutaj właśnie spotykamy największy opór materii. Nie tyle w świecie wielkiej polityki, co w nas samych i przez nas samych.

widzisz sam east i ciągle o tym piszesz,-
że problem jest w nas,
- tak, a konkretnie w trzymaniu się SIEBIE, swoich wyobrażeń i utożsamień .

Cytuj
ale to co stanowi problem w tej chwili- to fakt, że znamy teorię,-
ale trzeba przejść do praktyki, a tu nie wiadomo za bardzo jak i podpowiedzi też mało

Paradoksalnie - odpowiedzi są w Tobie Duży uśmiech Praktyką jest uważność , rozpoznanie iluzji i nie tracenie jej z oczu w każdym aspekcie życia. Niewzruszenie.
Praktyczne ćwiczenia to ... życie. Odnosisz się jakoś wobec konkretnych życiowych problemów, wchodzisz w relacjie przyczynowo skutkowe. Co czyni je Twoimi problemami i Twoimi relacjami ? Czemu nie są problemami innych ? Są Twoje, zatem rozpoznaj co to jest JA , czy jest ?
Tych odpowiedzi brakuje w przekazach ponieważ one tak na prawdę nie służą Istnieniu tylko utrzymaniu separacji podobnie jak bogactwo nie czyni człowieka wolnym tak i tu "słodzenie" nie sprawia, że się wzniesiesz do nich "na górę". Może to właśnie tu jest góra a "tam" dół ?

Cytuj
, a może rzeczywiście musimy trochę poczekać aż się zadzieje impuls dziejowy i wtedy,-
"pójdziem kiedy zabrzmi złoty róg"[/i] Chichot
Z tym można by się zgodzić jeśli za tzw "impuls dziejowy" przyjąć masę krytyczną Świadomości.

edit .
Blue, ok, nazwijmy to pouczającym artykułem, ale to też forma przekazu. Przekaz dla ludzi od człowieka.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 28, 2012, 20:42:08 wysłane przez east » Zapisane
Strony: 1 ... 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.159 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

halotupsy kursor wild-reign truegaming madex