Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 18, 2024, 06:53:36


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 442909 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #800 : Styczeń 24, 2012, 20:09:38 »

Panie Phi.
Pański stary post ukazał się tutaj jako przykład wulgarnej forumowej twórczości, której miejsce jest oczywiście w śmietniku. Dlatego proszę nie sugerować się entuzjazmem Pani Ptak, bo każda taka nowa ''perełka'' znajdzie się naturalnie w tym samym miejscu co poprzednie ''dziełko''.
Nie jest to żadne zamykanie ust, tylko przypomnienie o kulturze pisania, obowiązującej każdego użytkownika naszego forum.
Zapisane
between
Gość
« Odpowiedz #801 : Styczeń 24, 2012, 23:20:07 »

[...]
Nie jest to żadne zamykanie ust, tylko przypomnienie o kulturze pisania, obowiązującej każdego użytkownika naszego forum.

Heh, bo co? Dzieci przeczytają? I dowiedzą się co to "picza"?


<a href="http://www.youtube.com/v/_URX68U7wEc?version=3&amp;feature=player_detailpage&quot;&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;param name=&quot;allowScriptAccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/_URX68U7wEc?version=3&amp;feature=player_detailpage&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; allowScriptAccess=&quot;always&quot; width=&quot;640&quot; height=&quot;360&quot;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/_URX68U7wEc?version=3&amp;feature=player_detailpage&quot;&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;param name=&quot;allowScriptAccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/_URX68U7wEc?version=3&amp;feature=player_detailpage&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; allowScriptAccess=&quot;always&quot; width=&quot;640&quot; height=&quot;360&quot;</a>

d_u_p_a, d_u_p_a, d_u_p_a
i
f_i_u_t_e_k

Dulszczyzna panie Janusz.
Dulszczyzna.





Śmiech pusty ogarnia jedynie.

pozdrawiam




« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2012, 23:41:08 wysłane przez janusz » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #802 : Styczeń 24, 2012, 23:42:56 »

>Betven<, znam dużo dzieci, które posługują się jeszcze soczystszą mową. Taki urok dorastania.
inna sprawa z dorosłymi. Jeśli dalej tak się zachowują to o czym to świadczy?
Będąc dzieckiem nie wyróżniałam się spośród rówieśników, ale dziś, choć mógłbym "rzygnąć kwieciście" wolę to samo wypowiedzieć w przystępniejszy sposób i nie uważam się za "dulszczaka".
Czym innym jest obłuda, a czym innym kultura.

>Barneyos<, przepraszam Cię, że do Ciebie adresowałem moją uwagę.
Adresatem jest kto inny i gafę już naprawiłem.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2012, 17:50:10 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #803 : Styczeń 25, 2012, 00:29:55 »

Mylisz pojęci Between. Dulszczyzną zalatywałoby gdyby Janusz równie wulg... o przepraszam "kwieciście" prezentował swoje myśli.

Do tego cóż w tym złego, że dzieci dowiedzą się o narkotykach (takowe klipy - ukazując osoby pod wpływem środków odurzających) również Phi zamieszczał - jednak za to nikt go upominał. Dlatego rozumiem, że Ty nie będziesz miał nic przeciwko temu gdyby ktoś w przyszłości Twoim dzieciom ukazywał "nieznane uroki" tego świata.

*rozumiem również, że poza forum zdrowo ponarzekaliście sobie z Phi jakie uciemiężenie dla świetlistych wypowiedzi panuje na tym forum...  poklepanie po plecach pomogło?  :]
Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #804 : Styczeń 25, 2012, 00:55:58 »

Aktorzy występujący w powyższym kabarecie pokazują swoje oblicze i to co robią jest traktowane jako dobra zabawa. Tutaj na forum są tacy osobnicy, którzy wykorzystując swoją anonimowość obrażają i prowokują do kłótni innych, kreując się przy tym na poszkodowanych i cierpiących za miliony, przewodników dążących do przekazania jedynej prawdy. I to właśnie można nazwać obłudą i dulszczyzną drogi Panie Between. Regulamin jest właśnie po to, aby takim działającym za zasłoną ''kabareciarzom'' przypomnieć, że ich ''kawałki'' nie wszystkim się podobają (chyba, że im samym) oraz nie zawsze każdego śmieszą i bawią.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2012, 01:04:06 wysłane przez janusz » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #805 : Styczeń 25, 2012, 01:13:03 »

Chwila... bo ja tu czegoś nie rozumiem... Z politowaniem Fakt, że trochę mnie nie było, ale to chyba nadal to samo forum i nadal ten sam regulamin (sprawdziłam przed chwilą, więc szczypać się zamiaru nie mam).
Jak to możliwe, żebyśmy pozwalali nie tylko na:
a. wulgaryzmy
b. wulgaryzmy wymierzone w moderatorów
c. pleniącą się w zastraszającym tempie samowolkę i chamstwo
Between wyraźnie sprowokował moderatora! Darku, ty jako admin powinieneś stanąć nie tylko na straży regulaminu w tym wypadku, ale także w obronie kogoś, kto na co dzień pomaga ci w prowadzeniu tego forum.
Najpierw upiekło się Phirioori, teraz Betweenowi. Może niedługo (śladem biorących urlopy w czasie Euro 2012 policjantów) w ogóle zrobimy sobie wolne od moderowania?
Jeśli tak to ma wyglądać, że regulaminu przestrzegamy w zależności od własnego nastroju (bądź rangi tego, kto podpadnie), to mi funkcja moda niepotrzebna! Zawsze będę mogła naubliżać każdemu, co mi się nawinie (zamiast dawać przykład), a jak mi jakiś moderator ostrzeżeniem czy upomnieniem sypnie, to obszerny elaborat (z następnymi bluźnierstwami) wyprodukuję.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
arteq
Gość
« Odpowiedz #806 : Styczeń 25, 2012, 16:01:08 »

Podszedłbym do zagadnienia z mniejszą dozą emocji, przynajmniej spróbowałbym. Podejrzewam, że mogą być to celowe działania, aby w ten sposób perfidnie podokuczać komuś. Zauważyłem już jakiś czas temu pewną prawidłowość, cykliczność w zachowaniu Phi - wrzuca jakieś obelżywe treści z premedytacją, potem ewentualnie jeszcze jeden post podbijający temperaturę i/lub w którym kreuje się na pokrzywdzonego i ciemiężonego. Następnie gdy znacznie wzrasta ryzyko poniesienia za to konsekwencji... znika na jakiś czas, wyglądając ukradkiem zza zasłony i chichocząc. Po pewnym czasie powraca i karuzela kręci się od nowa. Raz na jakiś czas sonduje jakie ma "plecy"/poparcie na tymforum poprzez ogłoszenie odejścia - w którego prawdziwość nie wierzyłem nigdy, wbrew opiniom osób wołających do niego "please, don't go".

Odbieram dlatego jego zachowanie jako skierowane na kąsanie innych - ulubiona grupa to "katole" - być może to daje mu poczucie jakiegoś spełnienia, jakąś powykrzywianą przyjemność, satysfakcję (może ma jakieś poczucie krzywdy wyrządzonej przez osobę/osoby związane z KRK). Do tego powyższe działania mogą być również próbą znieczulania i przygotowywania sobie gruntu pod coraz to "śmielsze" poczynania. Przecież wiadomo że ten sam bodziec - jego wartość, powoduje coraz to mniejsze skutki.
Takie jest moje prywatne zdanie, oczywiście nikt nie musi się z nim zgadzać. Jednak za wiele rzeczy współgra z tą układnaką aby postrzegać to inaczej.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2012, 16:04:11 wysłane przez arteq » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #807 : Styczeń 25, 2012, 16:45:18 »

Jeśli miałabym wybierać, to wolę już „Stwora z moherową piczą ze Ślężą w tle”,
jako modern art picture, niż zezowatego, usiłującego dobierać się do prawdy obrazu patrząc wprost.
Bo co komu po zezowatym widzeniu świata?

Dreptanie po obrzeżach horyzontalnych jest może i poznawcze, ale w stosunku do owych obrzeży.
A prawda główna nadal skryta dla oczu ze skazą.  Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 25, 2012, 16:59:34 wysłane przez ptak » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #808 : Styczeń 25, 2012, 18:18:22 »

No i uczcie się moderatorzy od Ptaka, jak subtelnie można zmoderować "niezamoderatowywalnego" Mrugnięcie .. majstersztyk
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #809 : Styczeń 25, 2012, 19:54:02 »

Cytat: Janneth
Jak to możliwe, żebyśmy pozwalali nie tylko na:
a. wulgaryzmy
b. wulgaryzmy wymierzone w moderatorów
c. pleniącą się w zastraszającym tempie samowolkę i chamstwo

Nie pozwalamy, czego najlepszym przykładem jest obszerność tego wątku >>, w którym widać również Twój udział.
Nie dostrzegam na tym forum zjawiska w takiej skali jak opisałaś to w punkcie "c". Fakt, jest kilka osób, które może i chciałyby namieszać na ich modłę, ale nie można tego zakwalifikować jako "zastraszające tempo", a moderatorzy skutecznie ukracają te zapędy.

Cytat: Janneth
Between wyraźnie sprowokował moderatora!

Uważam, że >Janusz< podobnie jak ja, nie odebrał posta >betvena<, jako "wylgaryzmu wymierzonego w moderatora". Gdyby tak było zapewne zareagowałby odpowiednio, czego wyraz dał już nie jednokrotnie w innych przypadkach.

Cytat: Janneth
Darku, ty jako admin powinieneś stanąć nie tylko na straży regulaminu w tym wypadku, ale także w obronie kogoś, kto na co dzień pomaga ci w prowadzeniu tego forum.

Jeśli uważasz, że jest inaczej, no to cóż. Osobiście nie podzielam Twej opinii o mnie jako adminie i o naszym forum. Doceniam moderatorów i w miarę swych możliwości im pomagam. Jeśli uważasz, lub inni uważają inaczej, to zawsze można to zmienić.
myślę, że problemy, jakie pojawiają się co jakiś czas można rozwiązywać nie tylko za pomocą "kija i marchewki" i tego będę się trzymał.
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #810 : Styczeń 25, 2012, 21:01:13 »

Panie Phi, ma sie pan za bardzo inteligentnego i wszystko wiedzacego. Musze przyznac ze zawsze czytam pana wypowiedzi, potrafi pan bardzo dosadnie wyrazic swoje racje.
Mysle ze dobrze by bylo. aby pan zadbal o klase swoich wypowiedzi no i imiona czy nazwiska w jezyku polskim piszemy duza litera, chocby nawet z powodu szacunku do czlowieka. Pozdrawiam Rafaela.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #811 : Styczeń 25, 2012, 21:58:49 »

Phi, zdecydowanie przeceniasz swoją rolę i zachowanie, więc cytując kawałek Grechuty: "nie dokazuj miły nie dokazuj, przecież wcale nie jest z Ciebie taki cud...". Zarówno w temacie wiedzy, jakości i rzetelności wypowiedzi, dosadności, jak również tego, że ktoś Ci tutaj dokucza. Przeceniasz również moje zainteresowanie Twoją osobą.

Na lwią część Twoich opinii mogę podać Twoje własne zalecenia, idealnie pasujące:
Jak ktoś sobie napisał że coś udowodnil - a nigdy tego nie udowodnił to nie można brać takich pomówień za dowody (jesli ceni się rzetelność), bo to jest to kompletna kompromitacja osób, które dają się manipulować (lub mają w tym swój interes).

I jeszcze jedno - jeżeli wg. Twojej opinii - tak łatwo manipulować na forum modami/adminami, oraz to, ze wg. Ciebie jestem maluczki i miałki w porównaniu do Ciebie i Twoich umiejętności, wiedzy doświadczeń to jak to jest, że rzekomo moje wypowiedzi "działają" manipulująco, a takiego guru jak Ty - ani trochę? Wygląda na to, ze sam sobie zaprzeczasz.

Dlaczego nie przyjdzie Ci w końcu do głowy oczywisty fakt, że to żadna manipulacja, tylko Twoje działania są po prostu nieakceptowalne dla ludzi z minimum poczucia przyzwoitości i uczciwości.

Zastanawia mnie również swoisty masochizm niektórych forumowiczów - mają własne strony/fora gdzie mogą pisać co im się żywnie podoba, ale z uporem maniaka siedzą tutaj i lamentują, że są prześladowani czy cenzurowani...

Jak widzę aktualnie nie da rady się dogadać, inne światy, inne poglądy, inne wartości. Może kiedyś, pewnym jest, że co najmniej jeden z nas musi dorosnąć, być może obaj. Dlatego uważam za stosowne nie wchodzić w szersze dyskusje z Tobą bo z definicji nie chcesz/nie potrafisz dyskutować z kimś kto mówi o sobie - katolik, dostajesz wtedy dziwnych spazmów, klapki spadają na oczy, przełącznik nienawiści i agresji leci w położenie ON...

Modlę się za osoby które w moim mniemaniu potrzebują pomocy, zmiany pewnych cech, wzrostu - więc zarówno ja jak i Ty.

Dziękuję, tyle.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #812 : Styczeń 25, 2012, 23:58:11 »

PHI, nie warto, chyba nie było Cię tutaj jak ja miałem swoje "5 minut", ale to mija, z wiekiem, z czasem...

pozdrawiam,
718'
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #813 : Styczeń 26, 2012, 00:08:25 »

A mnie bardzo zastanawia desperacja i masochizm wszelkiej maści zdeklarowanych katolików , którzy od lat wrzeszczą iż są w złym towarzystwie myślących inaczej niż oni i nadal tu siedzą ze swoją misją nawracania na "jedyną słuszną drogę" myślenia jak oni.
To jest bardzo zaskakujące i zadziwiające , jak to możliwe iż temu tak obrzydliwemu tematowi "Forum Ezoteryczne" poświęcają swój cenny czas i piszą po kilka tysięcy postów  właśnie tu a , nie na jakiś bliskim ich światopoglądowi forum katolickim?
To jest ten fenomen Projektu Cheops! Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech

A może to jakaś  tajna misja czy cóśś? Zły Afro Cool Zły

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Czy na internetowych forach działają różni agenci???

http://forum.swietageometria.info/index.php?board=33.0
« Ostatnia zmiana: Styczeń 26, 2012, 00:57:52 wysłane przez Kiara » Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #814 : Styczeń 26, 2012, 00:45:10 »

Wypowiedzi Pana Phi są ciągle w tym samym stylu. Dlatego dalsza dyskusja o nim i z nim mnie nie interesuje. Zadaniem moderatora jest przypominanie o przestrzeganiu regulaminu. Jeśli ktoś tego nie chce przyjąć do swojej świadomości to trudno, ale to on sam ponosi kosekwencje swojego postępowania.

Acha..... towarzystwo jest tutaj różne, dlatego uczmy się szanować nawzajem i nie prowokujmy do następnych bezsensownych dyskusji (Przypominam o regulaminie). Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
between
Gość
« Odpowiedz #815 : Styczeń 27, 2012, 19:31:37 »

Between wyraźnie sprowokował moderatora!
[...]

Komuś tu wyraźnie brakuje poczucia humoru.
I odrobiny autorefleksji.

Cytuj
Najpierw upiekło się Phirioori, teraz Betweenowi.  [...]
Och jaka szkoda. To ja poproszę o jakieś ostrzeżenia, nagany, ujemne punkty czy bana.
Żeby nie było, że mi się upiekło.

Cytuj
[...]
Jeśli tak to ma wyglądać, że regulaminu przestrzegamy w zależności od własnego nastroju (bądź rangi tego, kto podpadnie), to mi funkcja moda niepotrzebna! Zawsze będę mogła naubliżać każdemu, co mi się nawinie (zamiast dawać przykład), a jak mi jakiś moderator ostrzeżeniem czy upomnieniem sypnie, to obszerny elaborat (z następnymi bluźnierstwami) wyprodukuję.

Czy nie za bardzo przejęliście się swoją funkcją - moderatorzy?...
Zaczyna się niewinnie - a kończy jak poniżej:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_więzienny


pozdrawiam

ps

_d_u_p_a
_f_i_u_t_e_k_

« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2012, 19:34:11 wysłane przez between » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #816 : Styczeń 27, 2012, 21:23:04 »

Skoro już wszyscy się przedstawili...
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #817 : Styczeń 27, 2012, 21:27:01 »

Cytat: Janneth
Jak to możliwe, żebyśmy pozwalali nie tylko na:
a. wulgaryzmy
b. wulgaryzmy wymierzone w moderatorów
c. pleniącą się w zastraszającym tempie samowolkę i chamstwo

Nie pozwalamy, czego najlepszym przykładem jest obszerność tego wątku >>, w którym widać również Twój udział.
Nie dostrzegam na tym forum zjawiska w takiej skali jak opisałaś to w punkcie "c". Fakt, jest kilka osób, które może i chciałyby namieszać na ich modłę, ale nie można tego zakwalifikować jako "zastraszające tempo", a moderatorzy skutecznie ukracają te zapędy.

Czy w związku z powyższym postem Betweena nadal nie dostrzegasz efektów swojej pobłażliwości oraz cyt. (samą siebie, rzecz jasna) "w zastraszającym tempie pleniącej się samowolki i chamstwa"? Uśmiech

Och jaka szkoda. To ja poproszę o jakieś ostrzeżenia, nagany, ujemne punkty czy bana.
Żeby nie było, że mi się upiekło.

Mówisz i masz  Duży uśmiech (...cobyś w rutynę z tego rozbestwienia nie popadł)
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
between
Gość
« Odpowiedz #818 : Styczeń 28, 2012, 13:03:47 »

Och jaka szkoda. To ja poproszę o jakieś ostrzeżenia, nagany, ujemne punkty czy bana.
Żeby nie było, że mi się upiekło.

Mówisz i masz  Duży uśmiech (...cobyś w rutynę z tego rozbestwienia nie popadł)

Acha.
Świetnie.

A jakimiż to słowy czy wypowiedziami obraziłem szanownych moderatorów?
Czy może ich prowokowałem?
Tylko konkretnie proszę.

Za co dostałem ujemny punkt?

Za napisanie:"Dulszczyzna Panie Janusz?"
Czy może użyłem najgorszego wulgaryzmu na świecie tzn - d_u_p_a?

A może dostałem ujemny punkt na własną prośbę?
Tylko nie wiem, który punkt regulaminu dopuszcza taką możliwość.
A jeżeli nie ma takiego punktu to sam nie wiem co sądzić o modach, którzy nie przestrzegają regulaminu.

pozdrawiam


ps
nie dostrzegacie absurdu całej tej sytuacji?



Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #819 : Styczeń 28, 2012, 13:26:38 »

Cytat: Regulamin
- Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf).
 

http://www.sjp.pl/dupa
http://www.sjp.pl/fiut

Uwaga na przyszłość: na tym forum karane też były wulgaryzmy wykropkowane, wykreskowane i wygwiazdkowane - z głupoty ukryte, ostentacyjnie sugerowane. Tego także się wystrzegaj, w jakimkolwiek celu miałoby ci służyć.
Natomiast, jeśli już absurd insynuujesz, to dla mnie niedorzecznością jest prowadzące do zobojętnienia przyzwalanie na prostackie, ubogie lingwistycznie odzywki, i nawet, jeśli inni będą w tej kwestii pobłażliwi, ja kierować się będę własną etyką (ta pasywności nie uwzględnia; tak w Internecie, jak i życiu codziennym).
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
ptak
Gość
« Odpowiedz #820 : Styczeń 28, 2012, 15:28:02 »

"Rzeczpospolita" nie musi przepraszać za opublikowanie 2,5 roku temu rysunku satyrycznego oraz  artykułu odnoszących się do postulatów środowisk homoseksualnych. Warszawski Sąd Okręgowy oddalił pozew dwóch osób i kilku organizacji przeciw naszej gazecie. Poczuły się one urażone rysunkiem satyrycznym Andrzeja Krauzego.

Sąd wskazał jednak, że zgodnie z konstytucją każdy ma prawo do wolności wyrażania opinii, a wolność słowa i prasy jest jedną z podstawowych wartości obywatelskich. [pogrubienie moje]

http://www.rp.pl/artykul/2,798565--Rzeczpospolita--wygrala-proces-o-koze.html

----------------------------

"Uznanie danej wypowiedzi za oburzającą i nieakceptowalną nawet przez znaczną grupę społeczną nie wystarcza do zastosowania sankcji w postaci normy chroniącej dobra osobiste jednostki" - uzasadniał orzeczenie Sądu Okręgowego w Warszawie sędzia Andrzej Sterkowicz.
Dodał, że publikacje gazety musiałby "wyraźnie wskazywać" na osoby powodów, aby doszło do naruszenia ich dóbr.

Więcej:
http://wpolityce.pl/wydarzenia/22156-rzeczpospolita-nie-musi-przepraszac-za-opublikowanie-slynnego-juz-rysunku-pt-jeszcze-tylko-ci-panowie-wezma-slub

----------------------


Pod rozwagę naszym moderatorom…  Uśmiech
Zapisane
between
Gość
« Odpowiedz #821 : Styczeń 28, 2012, 18:56:09 »

Ok.
Wyrok pokornie przyjmuje.

[...]
Natomiast, jeśli już absurd insynuujesz, to dla mnie niedorzecznością jest prowadzące do zobojętnienia przyzwalanie na prostackie, ubogie lingwistycznie odzywki, i nawet, jeśli inni będą w tej kwestii pobłażliwi, ja kierować się będę własną etyką (ta pasywności nie uwzględnia; tak w Internecie, jak i życiu codziennym).

Dla mnie absurdem jest to, że jakiś mod zasłaniając się regulaminem przeprowadza różnego rodzaju cenzurę forumową. I na dodatek informując, że kieruje się przy tym "własną" etyką.

A już trochę z boku patrząc to mogę jedynie zauważyć, że aby móc powiedzieć "własna" etyka najpierw należy ją sobie wypracować.
To że się posługujesz jakąś etyką niekoniecznie oznacza, że jest ona "Twoja".
Powiedziałbym nawet, że nic na to nie wskazuje.

Ale rozumiem. Business is business i sorry Winnetou.

pozdro

ps
pośladki i męski członek.

Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #822 : Styczeń 28, 2012, 20:02:28 »

Tak dla przypomnienia jeszcze raz wyciąg z Regulaminu Naszego forum.

Regulamin Forum Projektu Cheops obowiązuje KAŻEGO zarejestrowanego użytkownika. Użytkownik zobowiązany jest zapoznać się z jego treścią oraz przestrzegać zapisów regulaminu. Jeśli nie odpowiada ci treść regulaminu, usuń swoje konto.

Jest więc min. czarno na białym....
- Zwalczane będą wszelkie przejawy chamstwa i obrażania użytkowników. Posty stanowiące
  naruszenie czyjejś godności będą sukcesywnie usuwane przez moderację. W wypadku wypowiedzi z
  użyciem słów powszechnie uznanych za obraźliwe, autor zostanie ukarany ostrzeżeniem (-1pf). 

a nawet....
- Osoby działające w jakikolwiek sposób na niekorzyść forum zostaną ukarane ostrzeżeniem, a w
  skrajnych przypadkach dopuszczalne jest zablokowanie ich kont.

Naiwnym nie jestem Panie Between i wiem o co chodziło w tym napisanym poście. Poczucie humoru też mam, a o autorefleksje niech się martwią ci którzy piszą takie ''śmieszności''. Mogłem też przyznać Panu ten ujemny punkt już wcześniej ale ''wyluzowałem''. Teraz ponowne jego nam przypomnienie wypracowało Panu punkt ujemny.

Moderatorzy widocznie pracują na jednej fali i wychwytują takie ''subtelności'' forumowe i wiedzą oczywiście co z nimi dalej uczynić.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 28, 2012, 20:11:44 wysłane przez janusz » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #823 : Styczeń 28, 2012, 20:27:04 »

Edit:

Post był, ale się zmył. Dokonano autocenzury. Pozdrawiam, ptak.  Uśmiech



« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 20:48:02 wysłane przez ptak » Zapisane
janusz


Wielki gaduła ;)


Punkty Forum (pf): 29
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1370



Zobacz profil
« Odpowiedz #824 : Styczeń 28, 2012, 21:48:56 »

Jeśli miałabym wybierać, to wolę już „Stwora z moherową piczą ze Ślężą w tle”,
jako modern art picture, niż zezowatego, usiłującego dobierać się do prawdy obrazu patrząc wprost.
Bo co komu po zezowatym widzeniu świata?

Dreptanie po obrzeżach horyzontalnych jest może i poznawcze, ale w stosunku do owych obrzeży.
A prawda główna nadal skryta dla oczu ze skazą.  Uśmiech


To może i ''śmieszne'' dla Pani, ale nie dla mnie. Moje spojrzenie na świat mimo jego wady jest na pewno diametrialnie inne. Takie osobiste, obraźliwe ''wycieczki'' wobec innych, jeśli nie wiemy z czym i z kim mamy do czynienia, są co najmniej nie sprawiedliwe. Czytając ten panegiryk czułem się wręcz zawstydzony za piszącego te wyluzowane i beztroskie słowa, myślałem też, że ''duch'' na ten moment opuścił ich twórcę. Ale jak widać powyżej myliłem się...... to inna etyka. Smutny
Zapisane
Strony: 1 ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

artofwar blackmoon 1sdh twojareklama pogromcymitow