Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 17:05:28


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Argumenty PRZECIW przekazom En-ki  (Przeczytany 223867 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #425 : Sierpień 14, 2009, 17:33:34 »

Czy jeszcze do zwolennikow Enki nie dotarlo iz On Pan Ziemi jest odpowiedzialny w 100% za wszystko co sie na niej dzieje do dzisiaj? Ze te wszystkie plany szczepienia , czipy pandemia sa Jego osobistymi planami sluzacymi do podopzadkowania sobie ludzi, ktorzy odmawiaja posluszenstwa?

W tym planie jest wiele aspektow manipulacyjnych. Miedzy innymi i taki iz tworzy sie zagrozenie ( jakiekolwiek) a pozniej kreowanie sie na zbawce.
 Liczy sie efekt koncowy , ktory jest realizowany precyzyjnie przez pociaganie za "sznurki" ruznych osob i instytucji. A jest nim stworzenie z ludzi bezmyslnych zabi , ktorzy przestana byc nieposlusznymi, beda realizowac poslusznie zamysly wladcy. Beda tworzyli dla niego energie o odpowiednim potecjale.
 to ze Enki jawi sie poprzez projekt Cheops jako troche przyglupi , niedouczony i naiwny, wcale nie znaczy ze taki jest naprawde.
On jest bardzo inteligetny , wiedze techniczna ma w jednym palcu , kreuje precyzyjne plany i realizuje je perfekcyjnie jak widac.
Glupi jest dla glupich, madry dla madrych...
Czy mu sie uda? NIE, NIE, NIE!! nie uda mu sie , bo plan Stworcy przerosl jego perfidna przebieglosc, prostota i miloscia.

A jak myslisz Stanley , kto jest tworca tych wszystkich religji , ktorymi steruja Masoni? Twoj idol Enki, nikt inny. Jeszcze nie potrafisz zrozumiec gry z ujawnianiem niektorych faktow dla osiagniecia koncowego zwyciestwa. Poki co zachlystujesz sie drobnymi informacjami pozwalajac odplywac  w nieuwage duzym.

Wiele razy od dluzszego czasu o tym pisalam. Zwracalam uwage na perfidne socjotechniki i psychomanipulacje.
"Zabawa" trwa nadal....

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Byt
Gość
« Odpowiedz #426 : Sierpień 14, 2009, 17:53:28 »

Sadzisz,że jeżeli ktoś czegoś wyraźnie chce i pokazuje,ze mu zależy,bo sprawa dalszego życia nszego na Ziemii dotyczy,to jest to podejrzane?
I to bardzo. Szczególnie, że na Ziemi nie mieszka i szczególnie, że chce sobie nas przyporządkować zapylając nam oczy miłością i bajkami.

Cytuj
Czyli bardziej En-Ki wiarygodny byłby,gdyby tylko wspomniał o piramidzie,zabezpieczeniu,apokalipsie i zajął się przykladowo nowinkami kulinarnymi i podobnymi innymi ważnymi zagadnieniami.

Wtedy wiarygodnośc Jego W Twoich oczach wzrośnie?

A kto Go wtedy będzie słuchał,gdy o kluskach przekaz będzie?  Uśmiech Uśmiech
Palisz głupa, a dobrze wiesz, że popadasz w przesadę.

Cytat: Kiaruś
Czy jeszcze do zwolennikow Enki nie dotarlo iz On Pan Ziemi jest odpowiedzialny w 100% za wszystko co sie na niej dzieje do dzisiaj? Ze te wszystkie plany szczepienia , czipy pandemia sa Jego osobistymi planami sluzacymi do podopzadkowania sobie ludzi, ktorzy odmawiaja posluszenstwa?
Nie jestem zwolennikiem Enkiego i jeszcze do mnie nie dotarło i nie dotrze dopóki nie odbędę rozmowy ze Stwórcą, bo to przecież on sam chciał żeby to do mnie nie dotarło i żebym myślał, a nie popadał w pierdoły, żebym bawił się w tę jego grę niepewności w świecie tysiąca religii. A jeżeli bawi go ten cały kreacjonizm to mam go w dupie.

Cytuj
Wiele razy od dluzszego czasu o tym pisalam. Zwracalam uwage na perfidne socjotechniki i psychomanipulacje.
"Zabawa" trwa nadal....
O tym mówię...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2009, 17:54:28 wysłane przez Byt » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #427 : Sierpień 15, 2009, 20:58:48 »

Ja Ciebie kolego nie palę.

A czemu sądzisz,że ten,kto wykazuje troskę o nasze losy jest niewiarygodny? Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #428 : Sierpień 15, 2009, 22:37:25 »

Ja Ciebie kolego nie palę.

A czemu sądzisz,że ten,kto wykazuje troskę o nasze losy jest niewiarygodny? Uśmiech Uśmiech

Chyba jesteś jeszcze za mało doświadczony, rozejrzyj się dookoła, praktycznie wszędzie są oszuści/manipulanci, którzy specjalizują się w nabijaniu ludzi w przysłowiową butelke.


Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #429 : Sierpień 15, 2009, 22:59:21 »

Symeonie drogi!!

Miej troszkę zaufania do tych dookoła.

To nie są sami złoczyńcy.

Rozróżnić należy Symeonie drogi głodnych i bezdomnych od innych nas,chwilowo nic od innych niepotrzebujących.

Ci MY-prawdę głoszący-nie potrtrzebują Twoich grosików.

W przypadku PCh wszyscy mają swoje źródełko i nie potrzebują Twojej łaski aby zasilić swoje Uśmiech Uśmiech Uśmiech Uśmiech niedobory.

Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #430 : Sierpień 15, 2009, 23:04:26 »

Uśmiech Kocie, dobrze będzie jeśli wkońcu pojmiesz, iż zasada ograniczonego zaufania powinna obowiązywać nie tylko na drodze, lecz wszędzie, to taka dobra rada Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 15, 2009, 23:05:28 wysłane przez Symeon » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #431 : Sierpień 15, 2009, 23:32:00 »

Jeśli bezgranicznie taką zasadę stosować będziesz Symeonie drogi,to odbierasz sobie szansę na przysposobienie prawdy,której poznać Ci dane nie będzie. Uśmiech Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #432 : Sierpień 15, 2009, 23:50:58 »

Jeśli nie będe zbyt łatwowierny i naiwny to właśnie będzie mi dane poznać prawdę. Gdybym całkowicie ufał różnego rodzaju naciągaczom, to trwałbym w quasi rzeczywistości Uśmiech
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #433 : Sierpień 16, 2009, 00:07:11 »

Naciągaczy rozróżniać należy się nauczyć.

Ci ludzie,którzy są w PCh są krystalicznie uczciwi.

Oni mają swoją receptę  na życie i nie potrzebują niczyich pieniędzy.

Nie idź Symeonie drogi za przykładem tych,co ganią wszystkich,bo się im zbyt mocno powodzi.

Wiedz o tym,że działanie na rzecz PCh upierdliwości jedynie przynosi i nigdy się to nie zmieni.

Ludzie torpedują każdą inicjatywę,bo aktywiści torpedujący tylko to widzieć chcą.

Nie równaj się wiec drogi Symeonie z nimi,bo Ty nie musisz taki być. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
JACK
Gość
« Odpowiedz #434 : Sierpień 16, 2009, 07:38:55 »

Oto najnowszy tekst z którego wynika, że włączenie zabezpieczenia jest najbardziej optymalną opcją dla ludzkości.
Tytuł posta: Prawdopodobny scenariusz roku 2012 z włączonym zabezpieczeniem.
 
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2367.msg38894#msg38894
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #435 : Sierpień 16, 2009, 11:00:50 »

Drogi Kocie, być może ludzie związani z PCH są bardzo uczciwi, ale są moim zdaniem narzędziem w rękach tego, który ma w stosunku do nas złe zamiary. Wszyscy chcą uruchomić jakieś zabezpieczenie w Egipcie, a ja Wam mówie, że najlepszym zabezpieczeniem jest pełne zaufanie nie jakimś bożkom, lecz Bogu Stwórcy i przestrzeganie Jego przykazań.
Zapisane
Voideg
Gość
« Odpowiedz #436 : Sierpień 19, 2009, 08:17:42 »

witam, jestem właśnie po lekturze wszystkich sesji Lucyny Łobos, w tych przekazach znalazłem kilka sprzeczności czy jakaś osoba, która jest jak najbardziej za ich prawdziwością, mogła by wyjaśnić kilka spraw:
- Samuel twierdzi, że planeta która znajdowała się między Jowiszem a Marsem posiadała własne "Słońce", które się wypaliło,
- Arka Przymierza - raz Samuel twierdzi, że jest to urządzenie dostarczające energię dzięki, któremu Mojżesz na pustyni mógł przerobić mannę na chleb, by w kolejnej sesji stwierdzić, że Arka Przymierza jest skrzynią zawierającą ukrytą wiedzę,
- Święty Graal - w jednej sesji Samuel stwierdza, że Święty Graal to informatyk, inżynier, który zajmuje się Arką Przymierza, by w kolejnej sesji stwierdzić, że Święty Graal to żołnierz, który podał Jezusowi kielich z narkotykiem uśmierzającym ból, podczas ukrzyżowania,
- po 2012 roku, będzie jeden światowy język: esperanto:)
- Nibiru to w rzeczywistości Uran albo jego część, cały ten wątek z planetą Nibiru był dość zagmatwany,
- Obama zbawcą narodu amerykańskiego, patrząc na dotychczasowe poczynania Obamy, który w ostatnim czasie zatrudnił J.P. Holdrena propagatora aborcji, eugeniki itd. jako Głównego Doradcę ds. Nauki i technologii, a to tylko wierzchołek góry lodowej, nie świadczy o nim dobrze, chyba, że rzeczywiście jest sterowaną marionetką,
Chciałbym żeby moje wątpliwości rozwiała jakaś osoba, która jest jak najbardziej za Projektem Cheops, ogólnie moje wrażenie na temat sesji jest pozytywne:)
Zapisane
Silver
Gość
« Odpowiedz #437 : Sierpień 19, 2009, 08:43:47 »

witam, jestem właśnie po lekturze wszystkich sesji Lucyny Łobos, w tych przekazach znalazłem kilka sprzeczności czy jakaś osoba, która jest jak najbardziej za ich prawdziwością, mogła by wyjaśnić kilka spraw:
- Samuel twierdzi, że planeta która znajdowała się między Jowiszem a Marsem posiadała własne "Słońce", które się wypaliło,
- Arka Przymierza - raz Samuel twierdzi, że jest to urządzenie dostarczające energię dzięki, któremu Mojżesz na pustyni mógł przerobić mannę na chleb, by w kolejnej sesji stwierdzić, że Arka Przymierza jest skrzynią zawierającą ukrytą wiedzę,
- Święty Graal - w jednej sesji Samuel stwierdza, że Święty Graal to informatyk, inżynier, który zajmuje się Arką Przymierza, by w kolejnej sesji stwierdzić, że Święty Graal to żołnierz, który podał Jezusowi kielich z narkotykiem uśmierzającym ból, podczas ukrzyżowania,
- po 2012 roku, będzie jeden światowy język: esperanto:)
- Nibiru to w rzeczywistości Uran albo jego część, cały ten wątek z planetą Nibiru był dość zagmatwany,
- Obama zbawcą narodu amerykańskiego, patrząc na dotychczasowe poczynania Obamy, który w ostatnim czasie zatrudnił J.P. Holdrena propagatora aborcji, eugeniki itd. jako Głównego Doradcę ds. Nauki i technologii, a to tylko wierzchołek góry lodowej, nie świadczy o nim dobrze, chyba, że rzeczywiście jest sterowaną marionetką,
Chciałbym żeby moje wątpliwości rozwiała jakaś osoba, która jest jak najbardziej za Projektem Cheops, ogólnie moje wrażenie na temat sesji jest pozytywne:)

 Co mamy Ci rozwiewać ?
Sam sobie udowodniłeś, że to stek bzdur.
Zapisane
Voideg
Gość
« Odpowiedz #438 : Sierpień 19, 2009, 08:51:56 »

Co mamy Ci rozwiewać ?
Sam sobie udowodniłeś, że to stek bzdur.
wyraźnie napisałem, że te wątpliwości miały rozwiać osoby, które są jak najbardziej za Projektem Cheops, a Ty raczej do nich nie należysz, interesuje mnie ich stanowisko w tych sprawach, w tej chwili pomimo tego, co przeczytałem na forum nadal mam pozytywne odczucia względem projektu:)
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #439 : Sierpień 19, 2009, 09:06:48 »

Podobno,zaznaczam że podobno w channelingu często zdarzają się sprzeczności,najlepiej zrobisz jak pojedziesz na sesję prywatną.Parę osób z tego forum było na takiej sesji i wtedy bedziesz mógł rozwiać swoje wątpliwości .
Pozdrawiam i witam cię na naszym kosmicznym forum Chichot
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Mobius
Gość
« Odpowiedz #440 : Sierpień 19, 2009, 12:07:56 »

Voideg,niestety ale z osoby które jak napisałeś (są jak najbardziej za Projektem Cheops) nie odpowiedzą Ci na te pytania,takich pytań były dziesiątki i żaden dyskutant nie podniósł rękawicy,większość z nich jeśli nie wszyscy wierzą w projekt "bo czują że to prawda" mimo wskazywanych,błędów,uchybień,kłamstw i manipulacji i nie ważne jakie argumenty tu przytoczysz
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #441 : Sierpień 19, 2009, 14:19:30 »

: Voideg naucz sie odczytywania symbolicznego , nie doslownego tych przekazow a uzyskasz dostep do prawdziwej informacji.Bo tak jest w wielu  przypadkach tych przekazow , wowczas zrozumiesz iz te pozornie rozne  informacje mowia  o tym samym.

Ja tez Tobie tego nie bede objasniala bo nie jestem zwolennikiem projektu.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2009, 14:20:23 wysłane przez Kiara » Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #442 : Sierpień 19, 2009, 14:25:09 »

: Voideg naucz sie odczytywania symbolicznego , nie doslownego tych przekazow a uzyskasz dostep do prawdziwej informacji.Bo tak jest w wielu  przypadkach tych przekazow , wowczas zrozumiesz iz te pozornie rozne  informacje mowia  o tym samym.

Ja tez Tobie tego nie bede objasniala bo nie jestem zwolennikiem projektu.

Kiara Uśmiech Uśmiech

A jakież ukryte informacje znajdują się w symbolicznych przekazach En-kiego???
Zaraz będziecie usprawiedliwiać,że przybycie nibiru jest tylko symboliczne i należy je interpretować inaczej.
Paranoja....
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2009, 14:27:06 wysłane przez kamil771 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #443 : Sierpień 19, 2009, 14:51:01 »

Kto ma w swoim mozgu paranoje ten tylko paranoje moze zobaczyc na zewnatrz.

Kiara Uśmiech
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #444 : Sierpień 19, 2009, 17:21:54 »

Kto ma w swoim mozgu paranoje ten tylko paranoje moze zobaczyc na zewnatrz.

Kiara Uśmiech


 Oczywiste jest to,że oczekujemy konkretów od En-kiego a nie zabawy w kotka i myszkę.
I nie musisz  mnie atakować i tak się denerwować!
A może masz dzisiaj zły dzień? Słyszałem,że we Francji panują bardzo duże upały i może stąd takie twoje reakcje.Dlatego, wybaczam Ci.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 19, 2009, 17:22:52 wysłane przez kamil771 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #445 : Sierpień 19, 2009, 20:12:46 »

Kto ma w swoim mozgu paranoje ten tylko paranoje moze zobaczyc na zewnatrz.
a czy Ty potrafisz dostrzec paranoję?
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #446 : Sierpień 20, 2009, 11:38:09 »

"Czy jeszcze do zwolennikow Enki nie dotarlo iz On Pan Ziemi jest odpowiedzialny w 100% za wszystko co sie na niej dzieje do dzisiaj? Ze te wszystkie plany szczepienia , czipy pandemia sa Jego osobistymi planami sluzacymi do podopzadkowania sobie ludzi, ktorzy odmawiaja posluszenstwa?" (Kiara)

Kiarko- zlituj się...
Masz wolną wolę, jak Illuminaci, żydzi i masoni , wodzowie korporacji oraz wszyscy na tym forum.
Nie obarczaj Samuela-Enki za to, co na ziemi...
 Odpowiedz może, dlaczego umierają małe, chore dzieci... dzieci
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2009, 11:39:05 wysłane przez sarah54 » Zapisane
Hutier
Gość
« Odpowiedz #447 : Sierpień 20, 2009, 12:54:18 »

Kiaro jeśli posiadasz jakieś rzeczowe argumenty przeciwko En-ki,to je podaj,zamiast ciągle oskarżać go  bezpodstawnie on jest zły.(Ja również wiele razy zastanawiałem się nad jego intencjami,ale do niczego nie doszedłem,dlatego dopuszczam możliwość,że jednak jest dobry.Chciałbym wreszcie rozstrzygnąć tą kwestię i nareszcie go osądzić)
Zapisane
Geist
Gość
« Odpowiedz #448 : Sierpień 20, 2009, 13:36:48 »

"Odpowiedz może, dlaczego umierają małe, chore dzieci... dzieci"  (sarah)

Chyba brniemy w ciąg pytań na które nie ma odpowiedzi.
np.  1) dlaczego umierają małe zdrowe dzieci?
      2) dlaczego umierają duże chore dzieci?
      3) dlaczego umierają duże zdrowe dzieci?
      4) dlaczego umierają chorzy dorośli ludzie ?
      5) dlaczego umierają zdrowi dorośli ludzie ?
      6) dlaczego ludzie w ogóle umierają ?
Teoria ewolucji daje nam na te pytania przynajmniej jakąś odpowiedź
Słabe i chore osobniki nie posiadają odpowiedniego potencjału przystosowawczego by pokonać   bariere  istnienia. Można spokojnie rozszerzyć pojęcie "osobniki " na twory pochodne od obiektów biologicznych takich jak ludzie . Obiektem pochodnym od ludzi może być np. PCH . Zwróćmy uwagę że twór ten też ma zakodowany w sobie imperatyw istnienia i posiada mechanizmy dostosowujące go do zmieniających się warunków otoczenia i zapewniające mu przetrwanie. Nośnikiem jego istnienia jest nasza wyobraźnia i wiara. Karmi się nią nie tylko w sferze ducha , ale i jak najrealniejszej sferze materialnej, wręcz przeliczalnej na konkretną walutę. Oczywistym jest fakt , że koniec tego bytu (PCH) nastąpi w przypadku nie wypełnienia sie przepowiedni, o ile wcześniej nie znajdzie sobie nowego celu i nowych metod pozyskiwania nośnika swego istnienia .  Oczywiście zamiast PCH możemy użyć terminu En-ki   
« Ostatnia zmiana: Sierpień 20, 2009, 13:41:33 wysłane przez Geist » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #449 : Sierpień 20, 2009, 14:01:17 »

"Czy jeszcze do zwolennikow Enki nie dotarlo iz On Pan Ziemi jest odpowiedzialny w 100% za wszystko co sie na niej dzieje do dzisiaj? Ze te wszystkie plany szczepienia , czipy pandemia sa Jego osobistymi planami sluzacymi do podopzadkowania sobie ludzi, ktorzy odmawiaja posluszenstwa?" (Kiara)

Kiarko- zlituj się...
Masz wolną wolę, jak Illuminaci, żydzi i masoni , wodzowie korporacji oraz wszyscy na tym forum.
Nie obarczaj Samuela-Enki za to, co na ziemi...
 Odpowiedz może, dlaczego umierają małe, chore dzieci... dzieci

Sarach 54 , ja mysle ze zadalas mi pytanie retoryczne? Mysle ze Ty nie masz problemu z wytlumaczeniem ogolowi tego zagadnienia, dlaczego umieraja male dzieci?
Jest tylko jedna odpowiedz , wybor planu przedurodzeniowego. I w tym naprawde jest wielka madrosc.

Natomiast Samuel - Enki ponosi calkowita odpowiedzialnosc za wszystko co dzialo i dzieje sie na Ziemi w czasi Jego bycia Panem Ziemi.
Naprawde nie mysl Sarach 54 iz cokolwiek co sie dzieje w skali globalnej jest dla Niego niewiadoma.
Energia tej wielkosci jak On planuje kierunek rozwojowy ziemi z wyprzedzeniem na setki i tysiace lat.
Od Atlantydy do naszych czasow minelo juz  ciutke czasu, mial szanse, wykorzystal ja calkowicie. Jednak ogladajac wspolczesne  owoce Jego dzialan mozna powiedziec nie tedy droga, nie przez kalkulacje umyslowe prowadzi rozwoj ludzkosci, nie przez wybujalosc mozgu , ni otworzenie dostepu do jego depozytu informacyjnego.
W tym wszystkim zabraklo uczuc i w sercu Samuela i w sercach ludzi , ktorzy wybrali kierunek drogi  ukazany przez Niego.

W swiecie Enki , to On ustalal system wartosci oraz prawa , ktore realizowaly ten system, to On ustalal , kanony mysli filozoficznej , ktore prowadzily rozwoj , lub zmienialy tak jego kierunek by ludzie krecili sie w kolo nie mogac przekroczyc pewnej granicy.
Tak , wolna wola, ale mozemy z niej korzystac w granicach filozofi nakazu i zakazu , ktorym dla wiekszosci jest 10 przykazan.
 Tam gdzie rozwija sie wolna mysl nie ma zakazu ni nakazu , jest system wartosci do ktorego szczytow daza ludzie samoswiadomi.
Tych ewidetnosci zabraklo w w swiecie Enki, jest natomiast tedecja do stworzenia swiadomosci zbiorowej bez wolnej woli , by taka spolecznoscia wladac bezproblemowo.
A gdzie jest tak szumnie gloszona milosc z jej prawami? Enki zastepuje ja bezwzglednym wymogiem posluszenstwa. Naprawde zenujece i smutne.
Milosc to wolnosc, tam nie ma wladzy nad nikim, tam nie ma wymuszania wlasnych swiatopogladow na nikim. Tam jest przekaz wiedzy z ktorego mozna korzystac lub nie.
Czy miedzy taka ideologia ,  a Enki mozna postawic znak = ? Nie , oczywiscie , ze nie, bo to nie Jego swiat, jeszcze nie Jego.

Enki posiada madrosc glowy i to przeogromna , nie posiada jeszcze rozwinietych uczuc w sercu. Dluga droga przed nim, jednak wiem ze dojdzie, teraz juz to wiem.
Gdy polaczy swoja madrosc glowy z uczuciami ( do ktorych dojdzie), wowczas osiagnie Madrosc Serca rowna Stworcy.Tego zycze Mu z calego mojego  serca.

Kiara Uśmiech Uśmiech

========================

Kiaro jeśli posiadasz jakieś rzeczowe argumenty przeciwko En-ki,to je podaj,zamiast ciągle oskarżać go  bezpodstawnie on jest zły.(Ja również wiele razy zastanawiałem się nad jego intencjami,ale do niczego nie doszedłem,dlatego dopuszczam możliwość,że jednak jest dobry.Chciałbym wreszcie rozstrzygnąć tą kwestię i nareszcie go osądzić)

Tak Enki jest dobry , dla tych , ktorzy  Jego system wartosci uznaja za wlasny , dobry i prawidlowy.
Ja nie jestem od osadzania kogokolwiek. Enki bedzie musial sam siebie osadzic , jak kazdy z nas.
Ten osad jest sprawiedliwy i uczciwy, siebie samego oklamac nie mozna. Kazda Dusza Boska niesie w sobie kryteria bezwzglednej ucziwisci, w obliczu osadzania siebie samej , ona  nigdy nie klamie.


Kiara Uśmiech Uśmiech

ścaliłem posty
Darek


Kiaro, a wystarczy nacisnąć "Modyfikuj wiadomość" i zaoszczędzisz nam roboty.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 22, 2009, 00:37:29 wysłane przez Kiara » Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.12 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

pyn naprawiacze k-l grotasmierci world-anime