Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 11:54:59


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Argumenty PRZECIW przekazom En-ki  (Przeczytany 222284 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #475 : Październik 17, 2009, 21:45:21 »

Może nie jestem specjalnie zorientowany w temacie, ale w przeciwieństwie do wszystkich wcześniejszych "końców świata" 2012 jest deczko inaczej postrzegany.
Tzn. są niejako dwa nurty:
  - definitywny "koniec świata"
  - zmiany -  jakie nastąpią 

Osobiście mógłbym podpisać się pod Twym twierdzeniem "głupota" w odniesieniu do pierwszego określenia.
Uważam jednak że drugie jest tym co przed nami.
« Ostatnia zmiana: Październik 17, 2009, 21:46:07 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Torton
Gość
« Odpowiedz #476 : Październik 17, 2009, 21:51:19 »

Najlepszym argumentem przeciw przekazom Enki jest to że wszystko w PCh się opóźnia co jasno pokazuje jak nie trafne są przekazy.



nie trafne może być to jak są ODBIERANE - pomyślałeś o tym???

718'

Kapłanie mam dość wymówek, mam dość prób tłumaczenia się. Enki robi to tak nie udolnie że nie wierzę jego słowom ja wiem że nie ma dobrych intencji(kimkolwiek jest).

Jedna lub dwie wtopy można zrozumieć ale nie ciągłe i to ciągłe naginanie prawdy. Nie które teorie Enkiego przechodzą pojęcie. W ogóle zastanówcie się o czym piszecie. Gwiezdne Wrota pod Bagdadem? Czyżby Star Gate ktoś za dużo się naoglądał?

Pierwsze co to osoba która to powiedziała niech dostarczy mi dowodów na istnienie tych gwiezdnych wrót a wtedy możemy podyskutować.

Dlaczego musi być tak że gdzie nie spojrzę to widzę manipulacje? To aż boli jak się czyta. Mam prośbę do paru osób przemyślcie sobie pewne sprawy albo może zacznijcie się zastanawiać co będzie jak za 5, 10, 15 lub 25 lat okaże się że te wasze teorie okażą się stekiem bez mięsa?

Im dłużej ktoś poddaje się kontroli(manipulacji) tym potem trudniej go wyciągnąć. I choćby dla przykładu podam zakonnice betanki z klasztoru(który został zamknięty). Te kobiety były tak zmanipulowane że wyjechały z swoim Guru nie wiadomo gdzie. Ba on je tak omamił że nawet nie myślą o powrocie do rodzin(było o tym w Rozmowach w Toku).

To jest jeden z wielu przykładów manipulacji który jest stosowany wobec ludzi dla osiągnięcia celu.
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #477 : Październik 17, 2009, 22:12:03 »

 Uśmiech
Cytuj
podobnie jak się bierze data 2012 jako koniec świata - też z głupoty...

No i oczywiscie....Jeśli uwierzymy w efekt "setnej małpy"..(w który ja uwierzyłam) to sami sobie ten koniec świata na głowę sciągniemy .To bezustanne sianie strachu w ludziach ,robi swoje i wywoła w końcu ten efekt.
Dla mnie za mało jest teorii równoważących te przepowiednie o roku 2012 .Skoro tworzymy rzeczywistosć to czy nie warto skupić się na tych teoriach ,które zaprzeczają a wręcz wykluczaja taki przebieg zdarzeń .
Rozmawiajmy wiec ze swoją podświadomoscią,kodujmy fantastyczną wizję świata i własnej przyszłosci. Zaszkodzić nie zaszkodzi.....może tylko pomóc... Chichot Chichot Chichot
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #478 : Październik 18, 2009, 06:43:50 »

Może nie jestem specjalnie zorientowany w temacie, ale w przeciwieństwie do wszystkich wcześniejszych "końców świata" 2012 jest deczko inaczej postrzegany.
Tzn. są niejako dwa nurty:
  - definitywny "koniec świata"
  - zmiany -  jakie nastąpią 

Osobiście mógłbym podpisać się pod Twym twierdzeniem "głupota" w odniesieniu do pierwszego określenia.
Uważam jednak że drugie jest tym co przed nami.

Zmiany w świecie zachodzą cały czas - więc i pewnie w 2012 też jakieś zajdą więc nie rozumiem za bardzo w czym problem ;P

Ale opieranie się na:
- bajkach Sumerów (dawno już wymarłej cywilizacji) i przedstawianie tego jako fakty historyczne
- bajkach dawno już wymarłej cywilizacji Majów - to tak jakby ktoś się zaczął martwić, że świat się skończy w tym roku - ponieważ kalendarz się na tym roku kończy - no sorki... to chyba lekka głupota... jakoś dużo kalendarzy się wcześniej kończyło i świat trwał jak trwa ;P
- przed każdą datą mogącą mieć jakieś znaczenie (z punktu widzenia fanatyków) powstają sekty i inne organizacje próbujące uratować ludzkość, lub jej część lub przygotować ją na nadchodzącą apokalipsę, ostatnia miała być w roku 2000... jakoś nic się nie stało ;P
Zapisane
Linda
Gość
« Odpowiedz #479 : Październik 18, 2009, 07:14:21 »

 Uśmiech
Cytuj
Ale opieranie się na:
- bajkach Sumerów (dawno już wymarłej cywilizacji) i przedstawianie tego jako fakty historyczne

Na forum Leszka jest świetny materiał mówiący o badaniach dr.Heisera,które całkowicie kwestionują prace Sitchina.
Według niego Sumerowie nie wiedzieli o istnieniu dwunastu planet.Uważali ,że istnieje pięc,a Nibiru nie istnieje jako planeta w tablicach astonomicznych.Naukowiec ten mówi o fabrykowaniu przez Sitchina faktów i materiałów.Podwaza jego wiaygodnosć.
Naprawdę warto przeczytać. Uśmiech
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #480 : Październik 18, 2009, 11:46:48 »

Lindo jesli możesz to podaj linka Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Torton
Gość
« Odpowiedz #481 : Październik 19, 2009, 11:35:35 »

Ehh nie lubię takich długich postów. Tego nie da się czytać. Jak dlamnie zbyt dużo inf. do ogarnięcia.
To nie problem długości tekstu. Mi też się go nie chce czytać ponieważ jest nieczytelnie umieszczony a po za tym jak widzę hasło gagoidy to... wątpię że ten tekst ma coś wspólnego z prawdą.
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #482 : Październik 19, 2009, 16:36:49 »

Ciekawe, co powie o tym Samcio w następnych przekazach.Uśmiech
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #483 : Październik 23, 2009, 07:06:38 »

Ciekawe, co powie o tym Samcio w następnych przekazach.Uśmiech

Samcio nie istnieje,jest on wymysłem wrocławskiej emerytki która postanowiła na starte lata przeżyć dość ciekawą przygodę,a przy okazji jeszcze zarobić jakieś pieniądze.
Ułożyć taką sesję jest bardzo łatwo,pytania które padną na sesji Lucia zna dużo wcześniej i może się do nich dobrze przygotować (oczywiście czasami nawet tego nie potrafi,ale to szczegół) Ludzie z projektu Cheops pomagają Luci w tworzeniu przekazów Enkiego,jest tam kilku bajkopisarzy,ale już niedługo to potrwa, w 2010 roku projekt Upadnie.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #484 : Październik 23, 2009, 16:08:44 »

Symeon napisał
Cytuj
... sprawa Sławy, profanacja Kościółka na Ślęży, który kiedyś był podobno miejscem kultu Maryi ...

a Kościółek - jego postawienie - jest sprofanowaniem  budowli ( świątyni ?)  , która stała tam wcześniej ...
Oburzysz się może, że tak piszę, może poczujesz złość, albo irytację , zniesmaczenie  ... ale fakt jest faktem. Zanim na tych ziemiach nastało chrześcijaństwo często wymuszane na rdzennej ludności ogniem i mieczem , ta ziemia była usłana miejscami wielkiej mocy i świadectwami ,które potem Kościół potraktował jako budulec dla swoich przybytków. Użalanie się nad losem najeźdźców to hipokryzja.
Zapisane
Lucyna
Gość
« Odpowiedz #485 : Październik 23, 2009, 17:12:56 »

HI
Tutaj coś pisza o przekrętach En-Ki  http://www.eioba.pl/a111130/projekt_cheops_czyzby_dezinformacja
Zapisane
BBernard
Gość
« Odpowiedz #486 : Grudzień 05, 2009, 01:08:04 »

pytania które padną na sesji Lucia zna dużo wcześniej i może się do nich dobrze przygotować

Są tacy co widzą w sesjach kilka teori spiskowych. Zakładając że to prawda, Ty tworzysz teorię spiskową do teorii spiskowych. Nieprawdą jest to co napisałeś. Inaczej mówiąc zmyśliłes to dla swoich potrzeb.

ps.Chyba że duzo wcześniej oznacz dla ciebie kilka minut.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2009, 01:09:36 wysłane przez BBernard » Zapisane
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

obozyjenieckie the-world-is-magic brygadaszarika my-very-cats schoolmonster