Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 08:58:19


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Argumenty PRZECIW przekazom En-ki  (Przeczytany 223840 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Constantin
Gość
« Odpowiedz #400 : Sierpień 12, 2009, 16:37:20 »

Pozwoliłem sobie skomentować informacje o Boskim palnie jakie przedstawił użytkownik jack i sensacyjne informacje jakie są tam zawarte.
Zapisane
kubraczek
Gość
« Odpowiedz #401 : Sierpień 13, 2009, 19:53:19 »

Cytuj
A słyszałeś o własnowierstwie? Z politowaniem
Czy my wszystko musimy nazywać po imieniu? Uśmiech

 a czemu by nie? etykiety - twórzmy, nawet zmyślajmy etykiety - może będą bardziej adekwatne/pomocne niż te, którymi przyszło nam dzisiaj operować.

pozdro Duży uśmiech
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #402 : Sierpień 13, 2009, 20:08:20 »


Exodus upadłych aniołów który opisuje Biblia na pewno nie jest wypełniony miłością która niby bóg darzył wszystkich ludzi a Chrystus był jego synem. Czy według Ciebie kierując się rozumowaniem Jezusa, Exodus upadłych aniołów powinien trwać dalej?


Exodus upadłych aniołów powinien trwać dotąd, aż te anioły obdarzą miłością ludzi, którzy są stworzeniem Boga. Przez swoją zazdrość i pyche te anioły "upadly", bo uważały, że tak "marne" istoty jak ludzie nie zasługują na Bożą miłość i dlatego szatana porównuje się do prokuratora, który chce pomniejszyć wartość ludzi w oczach Boga.
Zapisane
kudrys
Gość
« Odpowiedz #403 : Sierpień 13, 2009, 20:35:10 »

Mnie zastanawia jedno zagadnienie. Enki często powołuje się w swych wypowiedziach na koligacje rodzinną " z innym bytem Enlilem. Enlil w/g informacji pochodzących od Enki jest jego bratem i żył na ziemii jako Jezus z Nazaretu. Enlil = Jezus. Nasuwa się pewne pytanie. Dlaczego Jezus ani razu nie wspomniał , ze w sferze duchowej ma brata Samuela czy Enki.Jezus twierdził że stworzeniem człowieka zajmował się Jahwe. Enki twierdzi że to on i jego kuzynka dali początek rodzajowi ludzkiemu. Gdzie jest prawda - już się pogubiłem.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #404 : Sierpień 13, 2009, 20:43:13 »

No to myśl kolego a się odnajdziesz.

Porównujesz słowa w przenośni wymawiane do tych,ktore opisywały wydarzenia przenośnią nieposługując się.

 Uśmiech Uśmiech
Zapisane
kubraczek
Gość
« Odpowiedz #405 : Sierpień 13, 2009, 21:04:45 »

Tak tak koledzy wszystko w przenośni, nic w praktyce. Tzn jeżeli czegoś nie rozumiesz to użyj przenośni, porównania, personifikacji - jednym słowem kombinuj dziecino dopóty dopóki coś Tobie z tego bełkotu wyjdzie....ale żeby samemu zastanowić się nad tym dla czego ludziska oceniają, porównują i wierzą w "takie" przekazy? No cóż, każdy ma swoją role do odegrania zaś wszechświar nie cierpi przypadków.... Z politowaniem Język
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #406 : Sierpień 13, 2009, 21:24:48 »

Czyli Enki dał początek rodzajowi ludzkiemu, a później sam stał się człowiekiem? Podobno był tu na Ziemi w powłoce materialnej i jak sam przyznał, nie był w tym czasie święty.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #407 : Sierpień 13, 2009, 21:39:33 »

Czyli Enki dał początek rodzajowi ludzkiemu, a później sam stał się człowiekiem? Podobno był tu na Ziemi w powłoce materialnej i jak sam przyznał, nie był w tym czasie święty.

Polecam Wam pozycę "Zaginiona księga Enki* Zacharii Sitchina,to o nader ciekawych wydarzeniach tam opisanych sie dowiecie. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
kudrys
Gość
« Odpowiedz #408 : Sierpień 13, 2009, 21:51:40 »

Kocie ; przeczytałem "zaginioną księgę Enki " oraz wszystko co mogłem znaleźć na temat projektu Cheops. Zapoznałem się z treścią wszystkich sesji Lucyny. Z tego chaosu informacji nasuwa mi się dziwne skojarzenie że komuś ( samuelowi  ) coś za bardzo zależy na tym Uruchomieniu Osłony Ziemii. Może ma to być osłona przed interwencją Chrystusa zapowiedzianą w apokalipsie . Nie jestem Katolikiem ale postrzegając sytuację w dzisiejszym świecie byłbym skłonny przyznać rację siłom dobra że trzeba tu zrobić porządek.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #409 : Sierpień 13, 2009, 21:52:48 »

Wszystko fajnie i ciekawie, tylko jak to się ma do głównego tematu?
Może przenieśmy to w inne miejsce, albo utwórzmy nowy wątek?
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
kot
Gość
« Odpowiedz #410 : Sierpień 13, 2009, 22:06:10 »

Kocie ; przeczytałem "zaginioną księgę Enki " oraz wszystko co mogłem znaleźć na temat projektu Cheops. Zapoznałem się z treścią wszystkich sesji Lucyny. Z tego chaosu informacji nasuwa mi się dziwne skojarzenie że komuś ( samuelowi  ) coś za bardzo zależy na tym Uruchomieniu Osłony Ziemii. Może ma to być osłona przed interwencją Chrystusa zapowiedzianą w apokalipsie . Nie jestem Katolikiem ale postrzegając sytuację w dzisiejszym świecie byłbym skłonny przyznać rację siłom dobra że trzeba tu zrobić porządek.

Sadzisz,że jeżeli ktoś czegoś wyraźnie chce i pokazuje,ze mu zależy,bo sprawa dalszego życia nszego na Ziemii dotyczy,to jest to podejrzane?

Czyli bardziej En-Ki wiarygodny byłby,gdyby tylko wspomniał o piramidzie,zabezpieczeniu,apokalipsie i zajął się przykladowo nowinkami kulinarnymi i podobnymi innymi ważnymi zagadnieniami.

Wtedy wiarygodnośc Jego W Twoich oczach wzrośnie?

A kto Go wtedy będzie słuchał,gdy o kluskach przekaz będzie?  Uśmiech Uśmiech
Zapisane
kudrys
Gość
« Odpowiedz #411 : Sierpień 13, 2009, 22:10:53 »

Darku trochę cierpliwości. Znam temat forum.

Kocie; dla mnie Enki wcale nie jest wiarygodny. Całe chalo wokół projektu Cheops to tylko jeszcze jeden sposób na wyciągnięcie kasy od maluczkich przerażonych wizją roku 2012
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #412 : Sierpień 13, 2009, 22:12:59 »


A kto Go wtedy będzie słuchał,gdy o kluskach przekaz będzie?  Uśmiech Uśmiech


Ja, bo może przynajmniej wtedy poda przepis na zrobienie czegoś dobrego Mrugnięcie Chichot
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #413 : Sierpień 13, 2009, 22:15:15 »

Darku trochę cierpliwości. Znam temat forum.

Kocie; dla mnie Enki wcale nie jest wiarygodny. Całe chalo wokół projektu Cheops to tylko jeszcze jeden sposób na wyciągnięcie kasy od maluczkich przerażonych wizją roku 2012

Ale po co istotom duchowym Twoja cieżko zarobiona kasa?

Oni na tamtym świecie mają tego tyle,że im do pierwszego zawsze styka i to z nawiazką. Uśmiech Mrugnięcie
Zapisane
kudrys
Gość
« Odpowiedz #414 : Sierpień 13, 2009, 22:21:06 »

Kocie : cały czas w treści sesji Lucyny przewija sie problem zdobywania kasy. Jak myślisz komu ta kasa jest potrzebna? Enki jej nie potrzebuje dla siebie ale jest grupa ludzi związanych z tym projektem. Co do tej pory odkopali ? Gdzie idzie ta kasa którą ludzie łatwowierni przelewają na konto projektu? Ktoś wymyślił całą ta szopkę zby szybko się nachapać.
Zapisane
Symeon
Gość
« Odpowiedz #415 : Sierpień 13, 2009, 22:21:42 »

W moim przekonaniu pieniądze nie są potrzebne Samuelowi, tylko ludziom z projektu, żeby mogli zrealizować cel, oczywiscie Enkiemu też jest to bardzo na ręke, ale jest to tylko środek pomocniczy do wykonania zadania, które powierzył pani Lucynie i spółce. To wydaje sie oczywiste.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #416 : Sierpień 13, 2009, 22:36:37 »

Ale to odkopanie ( tego co ma byc odkopane) i tak nastapi bez zadnej kasy.....  Mrugnięcie Uśmiech, bedzie wielkie zdziwienie , zaskoczenie..  Ale to juz nie pojdzie na konto korzysci Enkiego ni projektu.
Zamysl Stworcy zaskoczy bardzo wielu ludzi , ktorzy swoja przebiegloscia chcieli uzyskac korzysci.
No coz, madrosc okaze sie prostota.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
kudrys
Gość
« Odpowiedz #417 : Sierpień 13, 2009, 22:47:09 »

Kiaro ; wyjaśnij mi na jakiej podstawie uzyskałaś pewność ,że Enki reprezentuje zamysł stwórcy, a nie interesy obozu przeciwnego.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #418 : Sierpień 13, 2009, 23:00:52 »

Kiaro ; wyjaśnij mi na jakiej podstawie uzyskałaś pewność ,że Enki reprezentuje zamysł stwórcy, a nie interesy obozu przeciwnego.

Ale ja wcale tak nie uwazam , cos nie tak zrozumiales moj post. Moge tylko dodac iz nic na ziemi nie dzieje sie bez wiedzy i akceptacji Stworcy, i ze w kazdym planie miesci sie inny plan , chociaz niektorym wydaje sie ze ich ludzkie plany sa doskonale i moga je zrealizowac. Nic z tego, to tylko tak wyglada do czasu.
Zamysl Enki sie nie zrealizuje, to wszystko.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2009, 23:02:40 wysłane przez Kiara » Zapisane
kudrys
Gość
« Odpowiedz #419 : Sierpień 13, 2009, 23:11:21 »

Przepraszam Cię Kiaro.Masz racje, źle odczytałem.Jestem z tobą. ale jeżeli pozwolisz na dzisiaj już dosyć bo godzina późna. pozdrawiam
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #420 : Sierpień 13, 2009, 23:38:39 »

...
Ale ja wcale tak nie uwazam , cos nie tak zrozumiales moj post. Moge tylko dodac iz nic na ziemi nie dzieje sie bez wiedzy i akceptacji Stworcy, i ze w kazdym planie miesci sie inny plan , chociaz niektorym wydaje sie ze ich ludzkie plany sa doskonale i moga je zrealizowac. Nic z tego, to tylko tak wyglada do czasu.
Zamysl Enki sie nie zrealizuje, to wszystko.
Zamysł Enki Właśnie Się Realizuje.
Dla uzupełnienia info dopowiem więcej:
- To wielkie plany i ludzi, i myszy
- Najczęściej spełzają na niczym.

Pozdrawiam LDW i OS.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #421 : Sierpień 14, 2009, 09:25:20 »

Sadzisz,że jeżeli ktoś czegoś wyraźnie chce i pokazuje,ze mu zależy,bo sprawa dalszego życia nszego na Ziemii dotyczy,to jest to podejrzane?
Oczywiście, że nie. Zaczyna robić się mocno podejrzanym z chwilą gdy jest przyłapywany na kłamstwie, a jego zachowania stoją często w opozycji do tego co głosi...

Czyli bardziej En-Ki wiarygodny byłby,gdyby tylko wspomniał o piramidzie,zabezpieczeniu,apokalipsie i zajął się przykladowo nowinkami kulinarnymi i podobnymi innymi ważnymi zagadnieniami.
Byłby wiarygodny gdyby owoce jego poczynań były tak wspaniałe i czyste jak zapowiadał. Niestety dla niego i jego popleczników jest inaczej.
Zapisane
alex
Gość
« Odpowiedz #422 : Sierpień 14, 2009, 14:53:28 »

witam.przygladam sie z boku temu wszystkiemu i powiem ze to bajki na dobranoc;))duzo gadki malo faktow.dlaczego en-ki nic nie mowi o zagrazajacym nam niebezpieczenstwie poprzez przymusowe szczepienia?nie ma o tym ani slowa a przeciez taki plan jest i zostal wprowadzony downo temu,czy en-ki nie powinien nas ostrzec?predzej zostanie zawieszona konstytucja niz odkopia ten labirynt i to jest chyba pewne.
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #423 : Sierpień 14, 2009, 15:29:48 »

witam.przygladam sie z boku temu wszystkiemu i powiem ze to bajki na dobranoc;))duzo gadki malo faktow.dlaczego en-ki nic nie mowi o zagrazajacym nam niebezpieczenstwie poprzez przymusowe szczepienia?nie ma o tym ani slowa a przeciez taki plan jest i zostal wprowadzony downo temu,czy en-ki nie powinien nas ostrzec?predzej zostanie zawieszona konstytucja niz odkopia ten labirynt i to jest chyba pewne.


Poczytaj sesje Alexsie.

Niejednokrotnie w nich w temacie szczepień En-Ki ostrzega przed ich stosowaniem. Uśmiech Uśmiech

Zapisane
alex
Gość
« Odpowiedz #424 : Sierpień 14, 2009, 15:37:47 »

 mowi tylko o chipach a nie o zmniejszeniu populacji. mysle ze to bardzo istotne biorac pod uwage ze pandemia zostala ogloszona w czerwcu a szczepienia maja rozpoczac sie na jesien. chyba ze sie myle i cos przeoczylem.pozdrawiam.
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.13 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rekogrupastettin brygadaszarika st-fu foxlive world-anime