Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 30, 2024, 02:59:59


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 20 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Argumenty PRZECIW przekazom En-ki  (Przeczytany 223888 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
arteq
Gość
« Odpowiedz #150 : Styczeń 02, 2009, 11:19:28 »

@poufne - chodzi o to, że to co może Samuel w świecie materialnym zależy od tego ile potrafio medium - na sesjach jest wyjaśniane wielokrotkie, że jak medium nie zrozumie to wtedy nie odpowie słowami Samuela - to logiczne i wszystko tłumaczy...
Załóżmy, ze tak własnie jest. Jednak takie założenie każe nam z pewnym niedowierzaniem patrzeć na KAŻDĄ z informacji przekazanych przez niejaką lucynkę, no bo skąd mamy wiedzieć, że w danym przypadku wszystko pojęła w 100% i przekazała "niezmodyfikowaną" wersję. W takim przypadku nalezy poczekać aż zycie zweryfikuje dana informację, no a jak widać raczej słabo to wychodzi. Stąd też przekazywane informacje są coraz bardziej rozmyte, coraz mniej szczegółów, które dają się w prosty sposób zweryfikować.
Jeżeli natomiast takie tłumaczenie ma być futką dla wyłgania się od kłamstw samcia, to chyba nie ma maiejsca na poważną dyskusję...

o jeszcze dodam, że mamy już 2009 r. - i kolejne kłamstwo samcia dokonało się, kolejna wtopa - na Ślęży prace miały ruszyć i nic...
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #151 : Styczeń 02, 2009, 11:32:54 »

arteq - całkowicie się zgadzam. Dlatego też uważam, że WSZELKIE channelingi należy brać mocno z przymrużeniem oka, nie traktować zawartych w nich informacji jak wyroczni. I również tak przeciwny jestem argumentowaniu jednych channelingów innymi channelingami. Rozmowy z Bogiem, cykl Plejadian czy też PCh - to wszystko ciekawe, ok, ale branie wszystkiego, co tam opisują, za dobrą monetę, jest równoznaczne ze świadomym ignorowaniem faktu, że channeling w dużej mierze zależy od poglądów i własnego nastawienia medium.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #152 : Styczeń 02, 2009, 14:57:34 »

ale Samuel przecież nie ukrywa tego i jasno powiedział, że "medium się wypala" - jak wiedzą wszyscy medium nie może być jedno przez bardzo długi czas bo to ogromne obciążenie psychiczne i duchowe - tylko najlepsi potrafią unieść taki ciężar...

Kapłan 718'
Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #153 : Styczeń 02, 2009, 15:00:18 »

Trzeba też rozważyć fakt iż Planeta Ziemia jest jakoby własnością Ziemian ....prawdą jest że każdy z nas w jakiś sposób przyczynia się do jej niszczenia ale również robimy to co w naszej ludzkiej mocy aby ją ulepszyć .Odnoszę wrażenie że PCH pragnie ten monopol ratowania Ziemi przenieść na własne barki a właściwie takie założenie mieli od dnia idei ochronnego pola magnetycznego. En-ki chce aby po 012 życie tworzyli tylko wyselekconowani ludzie....teraz pojawia się pytanie ...selekcja tych super dobrych mądrych i ogólnie doskonalych ok...w takim razie DLACZEGO wybrał sobie takie liche medium , które nie jest w stanie zrozumieć ,zapewne bardzo ważnych i istotnych informacji Coś Myślę że gdyby Samcio chciał rzeczywiście pomóc NAM w ocaleniu Ziemi i Nas samych zrobiłby to w mniej krętacki sposób robiłby wszystko abyśmy My ludzie obdażyli jego słowa i czyny ZAUFANIEM. Póki co w większości z nas ( i nie piszę tu o Kapłanie 718 ) Samcio wzbudza cały ogrom uczuć ale daleko mu do zaufania.

Gdybysmy my ludzie mieli możliwość zostawienia informacji bądź pomocy innym cywilizacjom w ocaleniu ich planety i ich samych ,czy bawilibyśmy się w podchody ?......
Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #154 : Styczeń 02, 2009, 15:13:37 »

ale Samuel przecież nie ukrywa tego i jasno powiedział, że "medium się wypala" - jak wiedzą wszyscy medium nie może być jedno przez bardzo długi czas bo to ogromne obciążenie psychiczne i duchowe - tylko najlepsi potrafią unieść taki ciężar...

Kapłan 718'
Zgodzę sie.
Sam analizując owe przekazy, natknąłem sie na 2 rózne argumenty- które to teraz spowodowały burze.
I co wszystko sie bierze jako daleko idące wątpliwości.
Samuel wyrażnie przekazał nam : że Orionom nie zależy na nas, lecz na Ziemi.
My ich nie obchodzimy.
Lecz w obliczu -katastrofy, nietylko Ziemskiej, jak i też całego Universum, jest w Ich gestiiOrion ora Ziemian z Aszun(FGŚ) ratowanie Nas.
Już ten problem był przedstawiony w przekazach z Kasjopejanami z Laurą w 2003r.

Dlatego, jesli jest ta naprawdę struktura generatorowa- trzeba kopać i to uruchomić, lub też zginąć razem z Ziemią.
Wiadomo już od Samuela,że również mieści się w piramidzie "Teleporter do Oriona, lub też i do Syriusza B.
Pozdrawiam.
Ps.
Jak już wspomniałem , to jest ta nasza sytuacja "patowa".
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #155 : Styczeń 02, 2009, 15:53:38 »

oczywiście, że TAK!!! jeśli mamy zginąć to lepiej wydac grube miliony i uratować tą "cholerną" planetę niż umrzeć i być milionerem!!! po co później będą ludziom potrzebne te majątki skoro PRZESTANĄ ISTNIEĆ?!? sam mam zamiar polecieć do Egiptu i pokopać - jeśli się uda to będę mieć wkład w ratowanie ZIEMII a jak nie to będzie to przygoda życia i archeologiczne spełnienie się! od dziecka interesuje mnie archeologia (jak byłem mały mama nie kupowała mi bajek ale obrazkową encyklopedię Larousse - pamięta to ktoś jeszcze?!)

to, że piramida jest generatorem a faraon siłą napędową jest logiczne - przecież gdy otworzono piramidę komora była pusta i nie było tam ciała - ktoś to przewidział dawno temu i ukrył je (nie wiadomo jaki miał cel w tym!) ale teraz my ZIEMIANIE mamy mission-quest i go odkopać - jest to bardzo logiczne, gdy się wychodzi myśleniem poza logikę znaną współcześnie - jak kolwiek to brzmi to tak chciałem właśnie napisać...

pozdrawiam wszystkich entuzjastów bo przeciwnicy źle skończą, czemu? bo nie chcą ratować tego co mają najcenniejsze - ZIEMIA

EDIT: pamiętajcie wszyscy, że na ziemi była i JEST super technologia tysiące lat temu już - spytacie gdzie się nagle podziała? boję się, że w Watykanie (każdy musi zrozumieć czemu bo nie będę tłumaczył tego bo książkę z tego bym napisał tyle tego by było i napiszę, żeby utrzeć nosa tym ludziom - nie boję się) - a dlaczego w WATYKANIE jest poziom w podziemiach do którego nie ma wstępu papież i dlaczego reguluje to uchwała sprzed wielu wieków?! NO WŁASNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kapłan 718'
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 15:57:43 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #156 : Styczeń 02, 2009, 16:05:44 »

Kaplan nie zciemniaj , piramida nigdy nie byla zadnym grobowcem, wiec nie moglo tam byc zdeponowane zadne cialo. Bzdury. Ona sluzyla jako centrum metalnego polaczenia z wiedza kosmosu. w sarkofagu zawsze kladl sie ZYWY ADEPT ( oczywiscie w okreslonycch astronomicznych porach) i odbieral przekaz czystej wiedzy ( oczywiscie na miare swojego rozwoju), byla i jest to komnata KROLOWEJ, na dole jest KOMNATA KROLA. Ale ktos zmienil specjalnie nazwy, bo zacieral wiedze.
Po co mumie klasc do sarkofagu na 3 dni w czasie gdy na ziemie bedzie przechodzil najwiekszy strumien energii zycia? Przemysl to!  Ogladales film MUMIA? jest tam ciutka prawdy miedzy fantazjom.
Ale ale.... os ziemi juz nie jest w dokladnie tym samym miejscu, poszukaj nowej informacji..... Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie Mrugnięcie
wiec cala ta sciema odsloni twarz szybciej niz myslisz. Mysl samodzielnie i odkrecaj wszystko o 180 stopni wowczas zobaczysz cos innego w tym samuelowym lustrze.

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #157 : Styczeń 02, 2009, 16:16:55 »

Kiara ale ja dobrze wiem, ze nie była grobowcem - przeczytaj co napisałem - nie było tam ciała, wiem, że w komnacie króla kladł się adept (mówi o tym prawdziwa wiedza Różokrzyżowców i Masonów) - jak to po co ma tam być położony faraon w chwili gdy przez Ziemię przejdzie największy strumień energi? po to aby FARAON zaznał spokoju - cóż tren świat jest skonstruowany inaczej niż myślą współcześni i teraz magia zacznie się wiązać z techniką - zajmę się dokładną analizą całej koncepcji przedstawionej przez Samuela, siegnę do Księgi Umarłych, DUAT oraz innych źródeł na ten temat i zobaczę co tam odnajdę - już to dla mnie jest logiczne, ale chcę odnaleźć dowody na te koncepcje...

P.S. Kiara tego nigdzie nie odnajde raczej - możesz mi wyjaśnić po swojemu jak byś rozumiała koncepcję połączenia symboliki Kamienia Grobowego oraz Gwiazdy? (ważne nie odnoś tego do PCh ale uniwersalnie)

EDIT: urażę pewnie wielu ale odkręcanie wszystkiego o 180 stopni to jak dla mnie MIĘDZY INNYMI odrzucenie wszystkiego co przekazuje Kościół Katolicki od 2 tysięcy lat, tam gdzie oni piszą, że jest TAK oznacze, że NIE, a tam, gdzie piszą, że TAK nie było to prawdopodobnie było - wtedy widać jak wszystko jest nagle logiczne! ja nazywam tą religię Kościół Zaciemnienia - taka jest jego funkcja a dlaczego to Samuel powiedział między wierszami - kto ma uszy ten usłyszy - ale ze mnie bluźnierca i heretyk Uśmiech

Kapłan 718'
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 16:20:15 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #158 : Styczeń 02, 2009, 16:32:47 »

Kaplan magia konczy swoja egzystecje na ziemi ( magia to wplyw mysli na uczucie i dusze, ktore tworzyly w materii, ale rownoczesnie uzaleznialy sie od niej), ten czas zmienil swoj elemet mocy i wplywu. Teraz juz nie wilkamy sie w uzaleznienie od materii . Energia wplywamy (moca uczuc)na materie ona ksztaltuje sie w zaleznosci od mocy uczuc , ktora jest w nas.
Wec calz bajer o spokoju faraona ( to ynacyz kogo od kogo uyaleyniam) dusze od kupki rozlozonej materii?
Czy materie chcemy pobudzic do zycia wiaZka energii zycia , ktora przyplynie z kosmosu? Zastanow sie nad tym bo sie to kupy nie trzyma.Co chce osiagnac Samcio? Ozywic swoje cialo materialne z przed tysiecy l;at zeby sie w nie mogl wcielic jako dusza z tamtych czasow i "poszalec na ziemi" w tej postaci ze wszystkimi swoii zaswiatowymi mocami?
Bo on nie chce skorzystac z kolejnego wcielenia przez narodziny, byl by juz nie tym samym czlowiekiem, nie mial by tych samych mozliwosci ( inny plan przedurodzeniowy w kazdym wcieleniu), on chce wladzy i mocy z okresu Faraona. Nic z tego to marzenia niewykonalne. Dlaczego? Napisze za kilka dni.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. Co dla Ciebie znaczy , Kamien Grobowy i Gwiazda, tak zeby bylo wszystko jasne.
Wszystko o 180 stopni i to co mowi Samuel tez , bo on tak sciemnia az iskry leca..... Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 16:38:08 wysłane przez Kiara » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #159 : Styczeń 02, 2009, 16:57:59 »

Kiara, ż tego co wnioskuję, to teraz Mumia i Mumia II - osiąga apogeum i sprawdza się w 60%.
I jeśli dając wiarę wszystkim filmom , o podobnych znaczeniach, to jest to nic innego, jak owe znaki duchowe na Reżyserów w obecnych czasach.
Teraz jeszcze tylko czekać na zmaterializowanie owej królowej w piramidzie w komnacie Królowej, oraz odwiedziny Seta z flaszką, żeby to uczcić. Duży uśmiech
Pozdrawiam. Cool
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 16:58:44 wysłane przez komandos040 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #160 : Styczeń 02, 2009, 17:15:23 »

No pewnie ze do tego nie dojdzie, ale pewne grupy by chcialy takiego scenariusza. Koniec magii.Materializacja jest mozliwa bez piramidy Mrugnięcie, ale nie o to chodzi, bo to efekt krotko trwaly.Chodzi o dojscie do wiedzy STWARZANIA. A to juz cos zupelnie innego, tego nie da sie zrobic magicznymi sztuczkami.
Ogladaj to bez butelki Mrugnięcie lepszy efekt. Z politowaniem Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2009, 19:04:33 wysłane przez Kiara » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #161 : Styczeń 02, 2009, 17:22:21 »

Kiedyś mi gościu opowiadał o ciemnej stronie mocy-tzn sposobach wskrzeszania ludzi.
Robili to ponoc plemienia - króre posiadli magiczna wiedze.
Owa ksiega, pochodziła od nich, a kto ją czytał -to przy okazji działy sie rózne rzeczy.
Chodzi mi tu o Olmeków i Tolteków.
Owa księga była przełożona na j.ang. oraz trudna do dostania"miała ona nazwę: dziwnej i tajemniczej księgi - którzy znali jedynie okultyści i uprawiacze "ciemnej" magii.
Pozdrawiam. Cool
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #162 : Styczeń 03, 2009, 12:52:41 »

Iwona:
Bardzo dziękuję, kolejne pytanie od Damiana.  Rozumiem, że rządowe teleskopy mogą ukrywać prawdę o Nibiru, ale czemu amatorscy astronomowie z całego naszego globu nie zauważyli jeszcze obiektu wielkości Jowisza, jakim jest Nibiru?  Przecież za rok ma być widziany „gołym okiem“, więc w tym momencie zapewne też go już powinno być  gdzieś widać z naszej planety?
En-Ki:
Kto tobie powiedział, że to jest wielkości Jowisza? Chcesz wiedzieć jaka wielkość – no to usłyszysz.  Kilka razy większa od Ziemi – taką wielkość posiada owa planeta.  Jest już widoczna….
A Jowisz jest planeta 3.5 razy wieksza od Ziemi!!!Oto kolejny dowod dyletanctwa Samcia.Zna sie mniej
wiecej na planetach naszego ukladu slonecznego jak swinia na gwiazdach.Pamietam,ze w poczatkowych
sesjach wspominal,ze Nibiru jest kilkanascie razy wiekszy od Ziemi.Takich “kwiatkow”jest dosc sporo
i jakby je pozbierac z wszystkich sesji,to mozna by otworzyc mala kwiaciarnie.Nie mowiac o tym,ze Samcio powoluje sie na N.Testament i cytuje slowa Jezusa.Ale Kaplan 718 i jego przyboczny chomik
(Stanley W) uwazaja,ze biblia to stek bzdur.Uczniowie –wyznawcy przerosli “mistrza”i zalozyli,ze sa
wstanie obalic kazdy argument,ale jak do tej pory jakos im to sie nie udaje!Co za pycha!!Tenebrael,Arteg,
Kiara i inni wygrali z wami kazda runde.Kiedys Samcio w ktorejs tam sesji chelpil sie,ze On, jako stary
Duch, moze rozmawiac we wszystkich jezykach bo bariera jezykowa dla takich bytow nie istnieje.W takim
Razie po co byl potrzebny tlumacz w sesji w Bazylei!!??Mozna sie skrecac ze smiechu ile warte sa slowa
KLAMCY- Samcia.Rok 2009 to ostateczny koniec Samcia i jego wyznawcow.Chomik zapewne zaryje
sie gleboko pod ziemia,Kaplan 718 przyciemni sobie skore(rozumu nie musi,bo juz ma odpowiedni),wy-
jedzie do Egiptu i moze “robic”za Egipcjanina.W razie gdyby turysci mieli jakies watpliwosci,to zawsze
moze im palnac:”Nu szto ty,Egipcjana nie widiel!!??PCH moze przetrwac tylko, jesli uda Im sie cos
rewelacyjnego odkryc.Boginii Barbara Choroszy –nie wiem-pewnie zakon bedzie dla niej najlepsza
kryjowka….W najlepszym polozeniu jest p.Lucyna Lobos  --  moze zawsze powiedziec,ze to nie Ona,
tylko Samcio ja wykorzystal!!??I wszystko ucichnie i bedzie CACY …dopoki jakies nowe medium nie
pojawi sie na horyzoncie.Wtedy bedziemy bardziej ostrozni…i zahartowani…tak jak Slawa !!
   Wszystkiego najlepszego w 2009 Roku!
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #163 : Styczeń 03, 2009, 13:33:52 »

Bardzo mocny, a do tego 100% rzeczowy. Ale jak znam życie, minie...bo ja wiem? godzina? i zaraz zaczną się sypać usprawiedliwienia zwolenników PCh, ze "to nie tak, bo widzisz, on to, on tamto, no i siamto też". Tak jest zawsze. Gdy podasz argument falsyfikujący, zawsze znajdzie się niesprawdzalne i naciągane "ale", byle tylko samcia bronić.

Co do tego, po co był tłumacz w Bazylei - tu chyba jedynie mam zastrzeżenie, bo fakt jest faktem, muszę przyznać - channeling to nie udostępnienie swojego ciała bytowi, a odbieranie od niego obrazów/wizji/jakkolwiek to zwać, i przekazywanie dalej innym ludziom. Stąd bariera językowa jest zrozumiała.

Ale cała reszta - jak najbardziej trafnie.

EDIT - drobna poprawka: Jowisz jest około 10-11 razy większy od Ziemi, jeżeli brać pod uwagę jego średnicę
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2009, 13:39:23 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #164 : Styczeń 03, 2009, 13:52:58 »

e tam co za różnica jak wielkość wiadomo że większa od Ziemi i tyle ; i tak za rok dwa się przekonamy czy taka planeta istnieje więc spokojnie

A z innej strony patrząc to nie wiemy czy istoty duchowe mają zdolność oceniania ile razy większa jest planeta ; ale z drugiej strony wybiega mocno w przyszłosć

Wiesz, na takiej podstawie mozemy powiedzieć, że nie wiemy, czy Istoty Duchowe mają blade choćby pojęcie o naszym swiecie materialnym, więc nie ma sensu się nimi przejmować. I też by to nie był bezsensowny wniosek wyciagnięty z argumentów zwolenników, ze "pomylił się, bo to nie jego wymiar"
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #165 : Styczeń 03, 2009, 14:00:06 »

A w/g mnie tekst wszechwiedzącego astronoma Kachuna jest agresywny,obrażliwy dla wielu wymienionych i obiektywnie debilny.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #166 : Styczeń 03, 2009, 18:58:50 »

Cytuj
Ja się nie orientuje

Wiesz, to już taka stała - kiedy ktoś mocno krytykuje PCh, to aż nazbyt często jest podejrzewany, że on to jedna z, jak to mawiają w PCh - "byłych jaskółek" - czyli ludzi, którzy byli w projekcie, ale zobaczywszy, co się tam dzieje, dali sobie spokój i albo olali sprawę, albo przeszli do przeciwnego "obozu". Nie przejmuj się tym, że zwolennicy PCh od razu w przeciwnikach widzą "spisek byłych jaskółek" - to tu norma ;]
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #167 : Styczeń 03, 2009, 19:06:57 »

Nie zgodziłbym się z tym twierdzeniem, na prwno nie wszyscy tak do tego podchodzą. Nie można tak tego generalizować.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #168 : Styczeń 03, 2009, 19:59:39 »

Nie zgodziłbym się z tym twierdzeniem, na prwno nie wszyscy tak do tego podchodzą. Nie można tak tego generalizować.

Jasne, że nie wszyscy, ale aż nazbyt dużo razy słyszałem, gdy ktoś krytykował naprawdę OSTRO PCh, że "może/chyba/zapewne to była jaskółka, pod pseudonimem". Oczywiście, ze nie można generalizować, ale niestety, wielu członków/zwolenników PCh ma jakieś dziwne wyobrażenie, jakby byli zewsząd otoczeni spiskiem, jakby PCh było w centrum zainteresowania i całym hordom ludzi zależało na zneutralizowaniu projektu. Powiesz, że nie?

A moim zdaniem jest to lekkie "spaczenie". Nie chcę nic przesądzać, ale wydaje mi się, że większość byłych "jaskółek" ma obecnie PCh głęboko tam, gdzie światło nie dochodzi. To, że niektórzy z Was, zwolenników (podkreślam - niektórzy) czują się wręcz "paladynami sprawy PCh", nie znaczy, ze byłe "jaskółki" są "paladynami anty-PCh". Ich posty, przemyślenia etc świadczą raczej o tym, że olewają to, co robi PCh i kroczą własną ścieżką.

EDIT:

Podobnie sprawa wygląda w sytuacjach, gdy predykcje Samuela okazują się nietrafne. Od razu wina zostaje zrzucona na "manipulacje" kościoła czy "spiski" Iluminatów. Brzmi to o tyle kuriozalnie, że powiedzmy sobie uczciwie: Iluminaci (o ile istnieją...) nie zaprzątaliby sobie głowy jakąś małą grupką, której guru (samcio) nawet nie wie, skad pochodzi, zmienia zdanie co kilka sesji, i to w ważnych sprawach, czy też popełnia błąd za błędem. A wielu zwolenników PCh z miejsca tak usprawiedliwia wszelkie błędy Samuela. Mam wrażenie, że po prostu nie chcą czy też boją się spojrzeć prawdzie w oczy - samcio się myli, w wielu miejscach podaje sprzeczne informacje, a 90% jego odpowiedzi to mało maślane. Chociaż to nie dziwne - działa tu mechanizm obrony samooceny - w końcu nikt nie lubi, gdy jego brane za pewnik poglądy okazują się sprzeczne z faktami.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2009, 20:16:34 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #169 : Styczeń 04, 2009, 07:02:40 »

Tak,Tene.Jowisz jest 11 razy wiekszy od Ziemi.Moja Pomylka byla celowa
i tylko 2 osoby zareagowaly prawidlowo – Ty i Kot.Lubie koty, te duze i te
male,bo maja wyostrzony sluch i wech.Damian z sesji byl zasugerowany tym,
ze Samcio w pierwszych sesjach wspomnial,ze Nibiru jest kilkanascie razy
wiekszy niz Ziemia.Mial wiec pelne prawo porownac go do Jowisza.Ale Samcio,
jak to Samcio, w pozniejszych sesjach “przerobil”Nibiru na kilka razy wieksza
od Ziemi.A tak naprawde,to Nibiru musialaby sie poruszac z predkoscia ponad-
swietlna,zeby do nas dotrzec na czas wyznaczony przez Samcia.A to jest tylko
mozliwe w “twillight zone”,lub inaczej  -- w innym wymiarze.Tak wiec wrzu-
cam Nibiru do kosza na smieci i ide spokojnie spac.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczow ,bez wyjatku.

Edit:Nigdy nie bylem jaskolka i nigdy
nie posiadalem “pierwiastka zenskiego”
jak to ladnie mowi Samcio n/t plci.
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #170 : Styczeń 04, 2009, 10:38:16 »

http://www.cheops.fora.pl/inne-o-projekcie,4/do-samuela-basi-i-andrzeja,1155.html
http://www.ndw.v.pl/forum/zobacz_artykul.php?id_artykulu=13327
Czytałem to duuużo wcześniej a mam wiele stronek w ulubionych więc znalazłem szybciej Mrugnięcie

EDIT - właśnie prześledziłem rozwój dyskusji na starym forum, ciekawe zmiany zaszły w ludziach od tamtego czasu (pierwszy link)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 11:23:51 wysłane przez Blad » Zapisane
komandos040
Gość
« Odpowiedz #171 : Styczeń 04, 2009, 10:43:57 »

Tak błąd, Duży uśmiech Trafiłeś wcześniej ode mnie.Uśmiech
Pozdrawiam.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #172 : Styczeń 04, 2009, 16:05:27 »

@Komandos, przeczytaj DOKŁADNIE moje uwagi w tym wątku http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=875.0 a potem wyrób sobie swoją opinię o "ataku" na Sławę Malarz - zarząd PCh się do tego odniósł, administracja forum zamknęła temat bo się wyczerpał już - konkluzja jest taka, że to zemsta byłej jaskółki i jest absolutnie nie wiarygodna - jeszcze raz zapraszam do zapoznania się z FAKTAMI a nie spekulacjami - mówię tutaj o fizycznym ataku, który niby miał miejsce...

718'
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #173 : Styczeń 04, 2009, 16:15:26 »

Kapłan 718 - czytałem Twoje wyjaśnienie "hartowania" Sławy. Problem polega na tym, że popełniłeś w nim kilka błędów:

1. Owszem, istoty duchowe MOGĄ wpływać na materię (patrz choćby najprostsze poltergeisty, coby daleko nie szukać)

2. Jak już tam ustaliliśmy, atak na Sławę jest niejasny, i nie możesz jednoznacznie stwierdzić, że to była wina Sławy (ani też czyjakolwiek). Dlatego też nic nie udowodniłeś, a po prostu pozostaliśmy w sytuacji patowej.

3. Natomiast jedno można powiedzieć na 100%, bo potwierdzają to wszystkie strony: Sława została zaatakowana BEZ JEJ WIEDZY I ZGODY. Co jest naruszeniem wolnej woli, ergo - jest sprzeczne z tym, co samcio tak gorąco głosi. Wiem, czym jest hartowanie przez sprzyjające nam istoty duchowe. Ale jest jedna różnica między nimi a samuelem - one zawsze PYTAJĄ o zgodę, lub też nie robią tego bez wyraźnej naszej woli. Tak więc był to po prostu atak.
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #174 : Styczeń 04, 2009, 17:22:25 »

Koniec offtopa !!! odbiegacie od tematu !!!!
Istnieje juz wątek o Nibiru.
Usuwam posty nie na temat i przepraszam tych ktorzy je napisali.Nie było mnie pare dni i zrobił się bałagan.
chanell
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2009, 17:22:46 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 20 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

grotasmierci pyn k-l naprawiacze st-fu