Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 30, 2024, 02:35:57


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 20 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Argumenty PRZECIW przekazom En-ki  (Przeczytany 223884 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #50 : Grudzień 06, 2008, 17:30:04 »

cóz, więc ja napiszę krótko lecz dosadnie - nie da się POWSTRZYMAĆ czegośc co zaplanował NAJWYŻSZY (nie mylićz z bogiem z biblii!) a Samuel jest JEGO wysłannikiem...

« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2008, 17:30:53 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #51 : Grudzień 06, 2008, 18:30:30 »

Mora,
chyba telepatia jednak działa.
Wczoraj o tobie pomyślałem, a dziś pojawiłeś się.
Zmartwychwstanie?
Hehe Cześć Dariusz Uśmiech
Zapisane
kabaretka28
Gość
« Odpowiedz #52 : Grudzień 06, 2008, 21:25:25 »

Kapłan 718 fajnie, że masz tyle wiadomości.. ale Samuelowi chyba nie o to chodziło żeby sie przechwalać hehe. Miłość i pokora!  Mrugnięcie Uśmiech 2
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #53 : Grudzień 06, 2008, 21:44:34 »

nie uznaje katolickiej wersji pokory i miłości i się nie przechwalam - przekazuję wam wszystkim tutaj to co wiem już prawie 4 rok!!! robię to bezinteresownie, byłem już tak poniżany i atakowany, że szkoda gadać ale przetrwałem to i dalej będę robić swoje...

pozdrawiam,
718!
Zapisane
kabaretka28
Gość
« Odpowiedz #54 : Grudzień 06, 2008, 21:52:59 »

Kapłan 718 a dlaczego zakładasz, że mówię o wersji katolickiej? Nie "należę" do żadnej religii. Nie poniżam Cię i nie atakuję. Fakt, było to zaczepne ale nie wredne. Mam wrażenie, że czegoś sie boisz. Nie zamierzam odbierać Ci wiary. Bynajmniej nie jestem tu po to by kogokolwiek atakować. Pozdrawiam Język
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #55 : Grudzień 06, 2008, 22:19:04 »

ale ja nie pisałem o Tobie w tej chwili absolutnie! nie boję się niczego (oprócz siebie), czwarty rok już bronię dobrego imienia Samuela i odrzucam konkretnymi argumentami PRZECIW innych, po prostu mam taką umiejętność, że potrafię wyjaśnić wszystko co dotyczy Samuela i nikt mnie nie zagnie, jego intencje są szczere i dlatego zawsze mi się uda bo moje też są takie, tyle...

pozdrawiam,
718
Zapisane
kabaretka28
Gość
« Odpowiedz #56 : Grudzień 06, 2008, 22:31:59 »

Ciekawi mnie skąd masz takie wiadomości? miałeś okazję porozmawiać z En-Ki? Ja mam nadzieję, że kiedyś mi się uda.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #57 : Grudzień 06, 2008, 22:43:28 »

Ciekawi mnie skąd masz takie wiadomości? miałeś okazję porozmawiać z En-Ki? Ja mam nadzieję, że kiedyś mi się uda.

miałem i to nie raz ale nie przez sesje, była jedna tylko prywatna i zadałem tam pare ważnyc pytań, Samuel się ze mną skontaktował - podrzucił mi do głowy kilka liczb i od tego wyszedłem - nie wyjaśnię tego jaśniej! skontaktował się ze mną tak, żebym go zrozumiał, jestem analitykiem liczbowym więc poprzez liczby, gdybym zajmował się scrayingiem (magia luster) skontaktował by się poprzez lustro i tak dalej, tak co działa właśnie..
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #58 : Grudzień 06, 2008, 23:03:44 »

cześć Kapłan 718!!!
Kopę lat...
W temacie "argumenty przeciw PCH" trochę ironicznie wyraziłem swoje wątpliwości dotyczące PCH. Czy mógłbyś się do nich jakoś ustosunkować?
Tzn niekoniecznie do cytatów gdzie Enki mówi raz że Pleyady to zło wcielone, a za drugim razem że jest stamtąd - bo żeby mi to wytłumaczyć musiałbyś nieźle mnie upić, zahipnotyzować i nafaszerować jakimiś mocnymi dragami - odnieś się może do kwestii gadów, przerabiania naszego DNA tak żebyśmy za dużo nie kumali czy międzywymiarowego przejścia w 2012.
Uszczęśliwisz mnie też jeśli podasz mi jakieś informacje na temat Nibiru z sumeryjskich tabliczek, bo z tego co wiem za dużo tego nie ma...
Pozdrawiam
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #59 : Grudzień 06, 2008, 23:22:26 »

Cześć Radosław-kopę lat!!!
Pozdrawiam serdecznie.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #60 : Grudzień 06, 2008, 23:27:25 »

a witaj radosław! pamiętam Cię i temat o wykopaliskach w Egipcie - wtedy jak tylko o tym mówiono i zbierano chętnych, to był chyba 2006 albo 2007 nie pamiętam już dokładnie... jeśli Ci chodzi o modyfikację DNA to nie tylko według En-Ki ale także Zecharii Sitchina, nasze DNA jest nie tyle stworzone ale wytowrzone genetycznie, niestety ale to wynik eksperymentu, poczytaj pozycję "Księga Enki" wspomnianego autora, jest tak o Nibiru i całej reszcie - potwierdza to słowa Samuela a autorem tej książki jest światowej sławy profesor właśnie Zecharia Sitchin...

Samuel tak to rozegra, że właśnie będziemy WSZYSTKO kumali bo 2012 roku, taka jest kolej rzeczy, zmodyfikowali nie DNA a mózgi i nie gady ale kler!

tu masz linka do tej książki i wszystkich pozostałych z cyklu "Kroniki Ziemii"

http://sklep.tarotnet.pl/product_info.php?products_id=1790

pozdrawiam,
718!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2008, 23:28:11 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #61 : Grudzień 06, 2008, 23:44:22 »

Nie mozg a szyszynke, nie kler a opcja opiekuna Ziemi Enki. Odcieli doplyw swiatla do szyszynki , informacja z kazdego wcielenia wpisuje sie w tym "twardym dysku" Czlowieka. Jednak odczytac jej nie mozemy bo czytnikiem jest SWIATLO , jego energia, ktorej nie mamy z wielu wzgledow.
Od odejscia od zrodla swiatla, po przez kolejne go zaslanianie roznymi blokadami ( od przestrzennych do zywieniowych) wlacznie.
A co chcial nasz "ukochany" Enki zrobic w Egipcie? Po raz kolejny dostac sie do szyszynki i wyzerowac w niej wiedze. Zaczeli bysmy rozwoj od zera z programem Enki , ktory w prosty sposob stworzyl by sobie zastepy nowych niewolnikow.
666 to czas rozpoczecia wladania Ziemia przez Enki ( to koniec 2 cywilizacji i poczatek trzeciej), natomiast 999 odwrotnosc poprzedniej , to koniec wladzy Enki zakonczenie 3 etapu rozwoju i wejscie w czwarty.
Byly 3 cykle rozwojowe , kazdemu odpowiadala 3 ( 3 cykle w 3 etapach) , tak wiec I , to 333, II , to 666, III, to 999, ktory obecnie dobiega konca.
Rozne grupy roznie okreslaja te poziomy, ja opisalam z uzyciem cyfry 3.

Kiara.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #62 : Grudzień 06, 2008, 23:48:33 »

z tobą skończyłem już dyskusję bo twoja ignorancja na poprzednim forum już mnie dziwiła!

bez odbioru...
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #63 : Grudzień 06, 2008, 23:49:21 »

Hej Kapłan 718, pozdrawiam Sarah!
Chyba nie przeczytałeś mego wcześniejszego posta do którego się odwołuję...
DNA - dlaczego Enki odciął nam dostęp do 12 helis i skrócił życie?
Pominąłeś pytanie o gady, występujące wszędzie na Ziemii w mitach, w Sumerze także.
Ponieważ mówisz że wiesz wszystko o Enkim pytałem o Nibiru - o texty źródłowe, tj o jakieś 4 linijki z sumeryjskich tabliczek w których pada słowo Nibiru...
Widzę że Sitchin jest dla Ciebie autorytetem, podobnie jak dla mnie, czytałem go, ale mam troche zastrzeżeń do jego prac i pewne poszlaki typu http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=60.150 wskazujące że zarówno Sitchin jak i Gardner to raczej ta mniej przyjazna ludziom opcja.
Zauważyłem też że oddzielasz jakąś wolną masonerię od iluminatów - to trochę tak jakby oddzielać PZPR od SLD. Oczywiście nie wszyscy w niej kumają o co chodzi, ale Ci na szczycie to ciągle te same gęby...
pozdrawiam
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #64 : Grudzień 06, 2008, 23:52:53 »

no cóz ja pisałem, że umiem odeprzeć ataki na Samuela a nie, że wiem coś o tabliczkach sumeryjskich i Nibiru a to spora różnica...

718!
Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #65 : Grudzień 07, 2008, 00:00:07 »

Odpowiem na pytanie o skróceniu życia:
Radosławie- jedź do Wrocławia i zapytaj Samuela. Ja odpowiem, że człowiek sam skraca swoje życie ignorancją wobec praw ziemskich i kosmicznych. Jest zniewolony i poddany w  niewolę drugiego człowieka. No i jeszcze szuka winnych za taki stan rzeczy. Ale żeby nie było niedomówień-dostał wiele praw do przestrzegania, by mu się dobrze wiodło na ziemi.
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #66 : Grudzień 07, 2008, 00:21:10 »

Sarah ja mam trochę inne zdanie i żadna wyprawa do Wrocławia tego nie zmieni. Wg mnie to jest tak że Enki i jego ziomkowie skrócili nam życie, stworzyli religie i wpoili strach przed śmiercią. I człowiek nie jest zniewolony przez drugiego człowieka - jesteśmy zniewoleni ciągle przez tych samych kolesi z Oriona i Draco.
pozdrawiam
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #67 : Grudzień 07, 2008, 00:28:40 »

Radek,
wklejałem już fragment, w którym to Plejadjanie wprost przyznają się, że to oni namajstrowali nam w genach.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #68 : Grudzień 07, 2008, 00:41:01 »

ODZUCĘ I WYJAŚNIĘ KAŻDY ARGUMENT PRZECIW EN-KI - NIKT MNIE NIE JEST W STANIE ZAGIĄĆ - SĄ CHETNI JACYŚ?!? myślicie, że to tylko słowa? jestem na forum od 2005 roku Uśmiech

To, ile jesteś na forum, nie świadczy wcale o niczyjej mądrości czy wiedzy (bez urazy - po prostu beznadziejnie dobrany argument do tezy). A pytanie masz, w wątku "Pytania do Kapłana 718". Jeśli z nim sobie poradzisz, będę pod wrażeniem.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #69 : Grudzień 07, 2008, 01:29:49 »

to tam zajrzyj - odpowiedziałem...
Zapisane
Obiektyw
Gość
« Odpowiedz #70 : Grudzień 07, 2008, 12:56:02 »

Witam. Każdy człowiek ma prawo wyboru. Jego wybór ograniczmy do dwóch  możliwości: tak lub nie. Ja stanowczo mówię Nie! Cały PCH to zwykły biznes, o czym napisałem na starym forum. Wszystkim ograniczonym na wiedzę, głęboko współczuję, ponieważ wątki zawarte w sesjach, są ogólnodostępne (wystarczy poszukać troszkę). Chętnie chciałbym aby mnie "coś" w tym biznesie zaskoczyło, ale niestety jak dotąd  nie miało to jeszcze miejsca. Szkoda. Dla ograniczonych i łatwowiernych, archiwalny materiał na temat, tego co może się zdarzyć, (lub miało już miejsce Mrugnięcie) czyli Armagedonu? http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,55670,2801157.html
Pozdrawiam
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #71 : Grudzień 07, 2008, 13:18:33 »

Obiektyw Uśmiech
Nie wiem czy zauważyłes,ale jesteśmy na tym forum ponieważ, nie jesteśmy ograniczeni na wiedzę !!! Twoja uwaga jest słuszna "każdy ma prawo wyboru" i ja jestem na TAK,ale nie widzę powodu żeby obrażac innych i wytykać im w co wierzą lub nie.
Pozdrawiam chanell
ps; to chyba jakies stare wiadomosci zobacz jaka tam jest data !!!!!!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2008, 13:54:11 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #72 : Grudzień 07, 2008, 14:59:09 »

popieram chanell - to nie forum ANTY PROJEKT CHEOPS - LUDZIE!!!!!!!!!!! po co się rejestrujecie tutaj skoro TYLKO bluzgacie na PCh, Enki i wszystko inne?!?!? macie swoje X-forum prowadzone przez błazna którego zmieszałem z błotem na starym forum - nie wierzycie w PCH - to wasz problem, nei chcemy tutaj waszych postów, chcemy DYSKUSJI MERYTORYCZNEJ a nie ciągłego jechania wszystkich entuzjastów projektu i samego Samuela!!! Tenebrael - to, że jestem na tym forum tyle czasu oznacza, że wiem dużo o tym co się dzieje i posiadam raczej rozległą wiedzę o PCH - dlatego napisałem ile lat tutaj jestem - aha i to znaczy, że przez TRZY lata moja wiara nie osłabła a wręcz wzrosła! dalej - ja sam jestem dowodem na to, ze Samuel JEST i że ma dobre zamiary, to co od NIEGO otrzymałem nie jest wiedzą dostępną na ziemii, nie ma tego NIGDZIE w książkach, to jest wiedza przekazana a nie nauczona - to co piszę to po części słowa Samuela, dostałem wskazówki - wiele ich było - jestem praktykującym okultystą i potrafię nawiązać kontakt z Samuelem a raczej on ze mną, wybrał mnie, żebym mógł WAM to przekazać, udowadniam swoją analizą prawdziwość przekazów od Samuela jak to określił tajemniczy ktoś, jestem dowodem na to, że to wszystko ma sens...

do myślących - w roku 2004 zafascynowałem się liczbą 718, w 2005 przeczytałem o PCH i o Ślęży a potem okazało się, ze ma dokładnie 718 metrów n.p.m., potem powiązałem liczbę 718 z Polską i Egiptem ponieważ została ona otrzymana od bytu duchowego podobnego do Samuela w Egipcie w kwietniu 1904 roku, otrzymał to Aleister Crowley największy mag XX wieku, ja zainteresowałem się tym w 2004 roku 100 lat później, to nie są przypadki, tylko ślepcy by tego nie zauważyli!!!

do pana o Obiektywnej ksywie - racja, każdy ma wybór - jesteś PRZECIW i uważasz, ze PCH to biznes?! zapraszam na x-forum tam myślą tak ja Ty a TUTAJ NIE!!!

P.S. liczę na to, że administracja i mody OFICJALNEGO FORUM PROJEKTU CHEOPS nie będą usuwać moich postów broniących Samuela i Projektu Cheops nawet jeśli to dział argumnety PRZECIW to ja i tak będę dawać argumenty ZA - to nie offtop ale próba MERYTORYCZNIE UZASADNIONEGO ATAKU na ATAKI INNYCH NA PCH, SAMUELA I MNIE TEŻ - was jest setki, ja SAM już trzeci rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

718!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2008, 15:03:40 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
sarah54
Gość
« Odpowiedz #73 : Grudzień 07, 2008, 15:42:32 »

"wklejałem już fragment, w którym to Plejadjanie wprost przyznają się, że to oni namajstrowali nam w genach."(Dariusz)
 Darku- jeśli prześledzisz liniowo historię istot z Rodziny Hominidae i przebadasz parę teorii antropologicznych, możesz dojść do dziwnego wniosku i powiedzieć słowami Kuby Sienkiewicza:
"co ja tutaj robię"Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #74 : Grudzień 07, 2008, 15:52:21 »

jest tyle różnych dróg, co ty tutaj robisz, trzy razy wysłuchał dobrze mnie, wszyscy zgadzają się ze sobą a będzie nadal tak jak jest! - pasuje to jak w mordę strzelił Uśmiech

powyższe słowa kieruję do PRZECIWNIKÓW PROJEKTU CHEOPS a szczególnie te pogrubione na początku...

718!
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... 20 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.268 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

rekogrupastettin foxlive k-l grotasmierci naprawiacze