Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 30, 2024, 08:21:10


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 20 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Argumenty PRZECIW przekazom En-ki  (Przeczytany 223921 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Stanley
Gość
« Odpowiedz #75 : Grudzień 07, 2008, 17:07:27 »

Cześć >Kapłan 718< !

   Proszę Cię nie szarp się już z Tymi "wojownikami mroku", ponieważ oni już dokonali wyboru jeszcze przed narodzinami i nie da się w żaden sposób ich przekonać . Oni po prostu nic już nie zrozumieją.
   Skompilowałem jeden plik zawierający ostateczną odpowiedź na wszystkie nawet najdrobniejsze wątpliwości co do Prawdziwości Projektu Cheops. Przy okazji dowiesz się z jakimi "kreaturami" toczysz konwersacje i dlaczego tak zażarcie atakują Samuela.
   
   Oto ten plik: Download here

Pozdrawiam LDW i OS 
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #76 : Grudzień 07, 2008, 17:23:52 »

witaj Stanley, dzięki BOGOM, że tutaj jesteś, widzę mam sprzymierzeńca, miło, a wiem, że to kreatury o moralności katolli, cóż żałosne ale taka karma, nic nie poradzisz na to. zobaczymy kto w 2012 będzie sprite a kto pragnienie  Zły

a ja mam coś dla Ciebie - dział Publikacje Projektu, pliki pdf spakowane rarem i zaszyfrowane hasłem - wysyłam hasło po kontkacie ze mną na PW (KAŻDEMU!)

powyżej masz pdfy wraz z graficznym przedstawieniem całego finalnego znaczenia proroctwa które otrzymałem (jestem prorokiem?!) - kierownictwo PCH było pod dużym wrażeniem


pozdrawiam,
718
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2008, 14:28:07 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #77 : Grudzień 07, 2008, 18:39:47 »

"kreatury o moralności katolli, cóż żałosne ale taka karma"
OK, to już jest poniżej krytyki. Proszę pana.
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #78 : Grudzień 07, 2008, 18:50:28 »

Septera, może ponizej krytyki, ale jesli odłożyć na bok ten nasz purytaniz,to czy na zdrowy rozum, nie jest tak?
Pomysl, zanim wyrazisz swe "święte oburzenie".
Zapisane
Rutkoś
Gość
« Odpowiedz #79 : Grudzień 07, 2008, 18:50:53 »

Kapłan, wiesz nie znasz mnie jeszcze, wiele razy wyrażałem na forum uznanie dla pracy Stanley-a , wiele razy deklarowałem sympatię dla Projektu, ale.......mocno przesadzasz, kto daje Ci prawo obrażać ludzi na forum, i cóż z tego Panie Kapłan, że ktoś jest Katolikiem ( nie sądź, że Ja identyfikuje się z tą religią , oj bardzo mi do niej daleko ) - to prywatna sprawa każdego człowieka w co i czy w ogóle w cokolwiek wierzy.
Opowiadasz się za Projektem, w zamierzeniu którego jesteś ochrona Ziemii, Jej mieszkańców i zainicjowanie epoki miłości - jesteś tego zagorzałym obrońcom, a plujesz jadem i złością na prawo i lewo.
Tak miał by wyglądać "nowy świat" - kto nie z nami , to przeciwko Nam......trochę już zyję na tej planecie i wiem, że już to przerabialiśmy, dziękuję za taki świat.
Opowiadam się za światem spokojnych dyskusji, wybaczania błędów, miłości i spokoju. Nie przyszedłem tutaj na forum, by kłócić się, wyzywać czy oglądać sceny żywcem wyjęte z naszego codziennego życia.
Może trochę się uniosłem, ale krew człowieka zalewa, jak na forum, gdzie tyle wspaniałych ludzi czyta nagle "widzę mam sprzymierzeńca, miło, a wiem, że to kreatury o moralności katolli, cóż żałosne ale taka karma, nic nie poradzisz na to. zobaczymy kto w 2012 będzie sprite a kto pragnienie"
......a może to taki dzień dzisiaj Mrugnięcie , niemniej ponownie WSZYSTKICH pozdrawiam , także Ciebie kapłan Uśmiech
Zapisane
Septerra
Gość
« Odpowiedz #80 : Grudzień 07, 2008, 18:54:51 »

Septera, może ponizej krytyki, ale jesli odłożyć na bok ten nasz purytaniz,to czy na zdrowy rozum, nie jest tak?
Pomysl, zanim wyrazisz swe "święte oburzenie".
Uważasz, że wszyscy katolicy to amoralne kreatury?
Nie spodziewałem się tego po tobie, zawiodłeś mnie, Dariuszu.

Rutkoś
Pomyślałem dokładnie to samo, co ty.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2008, 18:56:36 wysłane przez Septerra » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #81 : Grudzień 07, 2008, 19:38:59 »

Septera, mowa o systemie (ja mówię o syatemie), i tak to postrzegam. Ludzie w tym systemie, im należy współczuć i rzyczyć szybkiego przebudzenia. System zaś uwazam za przeklety, jak i wszystkie inne religie.
W tym kontekście to postrzegam.
Zapisane
Obiektyw
Gość
« Odpowiedz #82 : Grudzień 07, 2008, 20:32:04 »

witaj Stanley, dzięki BOGOM, że tutaj jesteś, widzę mam sprzymierzeńca, miło, a wiem, że to kreatury o moralności katolli, cóż żałosne ale taka karma, nic nie poradzisz na to. zobaczymy kto w 2012 będzie sprite a kto pragnienie  Zły
....


pozdrawiam,
718

Jestem pod wrażeniem  Niezdecydowany
Ciekawe, że nikt z wierzących w te bzdury, nie zakłada ,że wszystko to w roku 2012 okaże się tandetną mistyfikacją - co wtedy? Przyznasz się do błędu? Wątpię.
Z tego co wyczytałem, głównym wątkiem w tym biznesie jest znalezienie kasy na wykopaliska, ponieważ zbliża się Planeta X , lub Nibiru (chodzi o to samo ciało niebieskie). Ok. To ma sens (zarabianie na naiwniakach).
W jednej z sesji (nie pamiętam dokładnie w której, bo nie mam zamiaru wracać do tych bzdur), owa planeta ma być widoczna już w 2009 roku. To dziwne że świat o tym milczy, ponieważ mamy takie "coś" jak: teleskop Hubble"a - i co nikt nic nie wie? Ten teleskop ma zasięg ponad kilka miliardów lat świetlnych! Oto link: http://news.astronet.pl/news.cgi?2825
A tu nagle leci planeta, która ma zgładzić całe życie na ziemi. Nikt jej wcześniej nie widział, lub Masoneria ukryła ten fakt  Duży uśmiech.
Istnieją Świadkowie Jehowy, to może czas na Świadków Cheopsa? Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
A co na to amatorscy astronomowie, którzy wynajdują nowe planety w innych galaktykach?
Też nic nie widzą?
Nawet w Chinach ostatnio głośnio, że liczy się tylko kasa.
Na religii ("matka" Rydzyk coś wie na ten temat) jest złoty interes (niestety ja tego nie praktykuje - kwestia moralności).
Wierzących w ten interes pozdrawiam i współczuję naiwności.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2008, 20:34:24 wysłane przez Obiektyw » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #83 : Grudzień 07, 2008, 21:34:53 »

Kapłan 718, bo to do Ciebie są skierowane moje słowa. Wybacz to, co powiem, nie chciałem używać mocnych słów, ale to, co napisałeś w poście, który zaraz zacytuje, przechodzi już wszelkie pojęcie o dobrym smaku czy chociażby elementarnej ludzkiej kulturze. Nie mówiąc już, ze jest przejawem niebotycznej wręcz nietolerancji, zadufania w sobie i pychy. A oto i ów sławetny post:

Cytuj
popieram chanell - to nie forum ANTY PROJEKT CHEOPS - LUDZIE!!!!!!!!!!!

Po pierwsze zauważę, że channel NIGDY nie pisała, że to jest forum jedynie dla tych, którzy wierzą w PCh. Więc nie wkładaj w jej usta słów, których nie wyrzekła. Nie zgadzam się z jej podejściem, ale ją szanuję, i mnie krew zalewa, gdy tak manipulujesz wypowiedziami innych. Pomijam fakt, że jest to po prostu żałosne.

Cytuj
po co się rejestrujecie tutaj skoro TYLKO bluzgacie na PCh, Enki i wszystko inne?!?!?

Znowu kompletna manipulacja i jeszcze bardziej kompletne niedomówienie. Widzisz, tak się składa, że większość wypowiedzi "anty" jest w tonie spokojnym i rzeczowym (podobnie jak odpowiedzi na nie od ludzi "za"). Są to wypowiedzi ludzi, którzy widzą w Samuelu nie jedynie zbawcę i przewodnika, ale też nie są ślepi na jego błędy, niedociągnięcia i wszelkie kontrowersje z nim związane. Wolisz klapki na oczach i wzajemne lizanie tyłka (szczególnie Tobie)? Ok, to załóż temat "Lizanie d... Kapłanowi 718". Tam nakarmisz swoje rozdmuchane ego.

Cytuj
macie swoje X-forum prowadzone przez błazna którego zmieszałem z błotem na starym forum - nie wierzycie w PCH - to wasz problem, nei chcemy tutaj waszych postów, chcemy DYSKUSJI MERYTORYCZNEJ a nie ciągłego jechania wszystkich entuzjastów projektu i samego Samuela!!!

Po pierwsze, mów za siebie. Jakoś na razie żaden z rozmówców nie dał mi do zrozumienia, czy nawet lekko nie zasugerował, że głosy przeciw nie są tu mile widziane. Wpieprzasz się, za przeproszeniem, z butami, i mówisz tak, jakbyś był głosem wszystkich zwolenników PCh na tym forum.

Po drugie, chyba jednak coś szwankuje u Ciebie czytanie ze zrozumieniem, skoro wszelkie posty "ANTY" uznajesz za "bluzganie" na entuzjastów projektu i Samuela. Albo jesteś jak ten Twój znienawidzony kościół i inkwizycja - "kto nie wyznaje tego, co ja, ten bluźni!".

Po trzecie. Próba merytorycznej dyskusji z Tobą, prócz niewielu wyjątków, kończy się na tym, że piszesz rzeczy w stylu "z tobą rozmawiać nie będę, bo g... wiesz!" (oczywiście, w odpowiedzi jedynie na głosy PRZECIW). Jeśli dla Ciebie dyskusja merytoryczna to wzajemne głaskanie się po główkach i nadskakiwanie innym o tych samych poglądach - widać, ze jesteś o wiele bardziej ograniczony niż ten Twój znienawidzony kościół.

Po czwarte. Pamiętam, jak rejestrowałem się na forum. Z tego, co sobie przypominam, w regulaminie nie było nigdzie wzmianki, że musisz sympatyzować z PCh czy też się z nim w pełni zgadzać. Tak więc to forum jest tak dla sympatyków, jak i przeciwników projektu - właśnie po to, by mogła wyjść rozsądna, rzeczowa, poparta argumentami dyskusja. Natomiast jest w regulaminie zapis o nie obrażaniu innych. Ty natomiast, przez ten kilkudniowy okres bytowania na tym forum, zrobiłeś to już wielokrotnie. Więc może jednak jest to oznaka, że sam powinieneś się z tego forum wycofać, gdyż nie masz nawet podstawowych norm kultury osobistej?

Po piąte. Wybacz, ale wyzywanie wszystkich, którzy ośmielili się z Tobą nie zgodzić, od błaznów, świadczy nie o tych ludziach, a o Tobie. A jak świadczy? Pozostawiam to Twojej domyślności.

Cytuj
Tenebrael - to, że jestem na tym forum tyle czasu oznacza, że wiem dużo o tym co się dzieje i posiadam raczej rozległą wiedzę o PCH - dlatego napisałem ile lat tutaj jestem - aha i to znaczy, że przez TRZY lata moja wiara nie osłabła a wręcz wzrosła! dalej - ja sam jestem dowodem na to, ze Samuel JEST i że ma dobre zamiary

Hmmmmm. A kościół istnieje już od 2 tysięcy lat. I jego wiara też nie osłabła. Czy to znaczy, że jest to dowód na ich dobre zamiary? Ciekawa teza. Ale przy 2 tysiącach lat KK Twoje 3 latka brzmią marnie, oj, marnie...

Cytuj
to co od NIEGO otrzymałem nie jest wiedzą dostępną na ziemii, nie ma tego NIGDZIE w książkach, to jest wiedza przekazana a nie nauczona - to co piszę to po części słowa Samuela, dostałem wskazówki - wiele ich było - jestem praktykującym okultystą i potrafię nawiązać kontakt z Samuelem a raczej on ze mną, wybrał mnie, żebym mógł WAM to przekazać,

A słyszałeś, praktykujący okultysto, o czymś takim, jak pułapka pychy? Nie? To Ci to naświetle. Otóż ludzie zajmujący się tymi rzeczami, gdy zobaczą, jak dużą posiadają moc, czasami wpadają w pychę. Uznają, że posiadają wiedzę niedostępną na Ziemi, że kontaktują się z najwspanialszymi bytami, etc, etc. Uznają też, że są w pewien sposób wybrani. Hmmm, skądś to znasz? A może z Twojego cytatu kilka linijek wyżej? Taaak, o, właśnie, tam! To się może nad tym głębiej zastanów...

Cytuj
udowadniam swoją analizą prawdziwość przekazów od Samuela jak to określił tajemniczy ktoś, jestem dowodem na to, że to wszystko ma sens...

Jak na razie to tej Twojej analizy jest tyle, co kot napłakał. Za to obrażania innych ludzi i podkreślania swojej wiedzy i wyższości cały gros.

Cytuj
do myślących - w roku 2004 zafascynowałem się liczbą 718, w 2005 przeczytałem o PCH i o Ślęży a potem okazało się, ze ma dokładnie 718 metrów n.p.m., potem powiązałem liczbę 718 z Polską i Egiptem ponieważ została ona otrzymana od bytu duchowego podobnego do Samuela w Egipcie w kwietniu 1904 roku,

Mówisz o tej samej Ślęży, na której PCh poniosło sromotną porażkę? No, to to ma sens... dobrze, że się z tą Ślężą utożsamiasz, zdecydowanie.

Cytuj
otrzymał to Aleister Crowley największy mag XX wieku, ja zainteresowałem się tym w 2004 roku 100 lat później, to nie są przypadki, tylko ślepcy by tego nie zauważyli!!!

No i wszystko jasne, kolejny fascynat Crowley'em. Z tym, że znanych i cenionych magów było o wiele więcej, a Crowley akurat uchodził wśród nich za postać mocno kontrowersyjną. Do tego wiele jego myśli nie trzymało się kupy - przeczyły jedne drugim. Cenię Crowley'a, ale uznawanie go za największego maga XX wieku to zdecydowana przesada.

Cytuj
do pana o Obiektywnej ksywie - racja, każdy ma wybór - jesteś PRZECIW i uważasz, ze PCH to biznes?! zapraszam na x-forum tam myślą tak ja Ty a TUTAJ NIE!!!

Tia, racja. To jest forum dla lizodupstwa PCh, A jak nie chcesz, człowieku, owego zadka lizać, i nie chcesz uznawać madrości jaśnie oświeconego kapłana, to wypier.... na X-forum! Ych, żałosne....

Cytuj
P.S. liczę na to, że administracja i mody OFICJALNEGO FORUM PROJEKTU CHEOPS nie będą usuwać moich postów broniących Samuela i Projektu Cheops nawet jeśli to dział argumnety PRZECIW to ja i tak będę dawać argumenty ZA - to nie offtop ale próba MERYTORYCZNIE UZASADNIONEGO ATAKU na ATAKI INNYCH NA PCH, SAMUELA I MNIE TEŻ - was jest setki, ja SAM już trzeci rok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Och, nie dość że kapłan, to jeszcze romantyczny rycerz. "Za miliony umiera i cierpi katusze". Sam jeden błędny rycerz wśród hord wrogów. Wiesz co, dam Ci radę - poczytaj Don Kichota. Zachowujesz się podobnie nieco. Tylko Don Kichot jednak był nieco bardziej rycerski...


I na koniec przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni słownictwem, którego użyłem czy mocnym językiem. Jednak nie mogę tolerować pisania takich BREDNI, i to jeszcze obrażających jednego człowieka za drugim. Jeśli moderatorzy zechcą usunąć mojego posta, bo jest nie na temat, to w porządku, proszę jednak, usuńcie wtedy też post, który cytuję, bo to naprawdę jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.

Pozdrawiam WSZYSTKICH, bo nie mam zamiaru dzielić ludzi na tych dobrych, którzy są przeciw PCh i tych złych, którzy są za. Szanuję wszystkich, czego i niektórym tutaj bym życzył.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 07, 2008, 21:40:26 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
Obiektyw
Gość
« Odpowiedz #84 : Grudzień 07, 2008, 21:52:31 »

Tenebrael popieram twoje mocne słowa odnośnie użytkownika o nicku Kapłan 718 - "cokolwiek to znaczy"- jak mawiał Kuba Wojewódzki, masz dużo racji. Fanatyzm do uznania swoich przekonań, jest wręcz porażający (ostatnio modne słowo wśród polityków). Forum jak nazwa wskazuję, pozwala na wyrażanie swojego zdania: KAŻDEMU, bez względu na poglądy ,kolor skóry,majątek itp. Oczywiście widać, że i tutaj znajdują się, jak powiedział słusznie minister Sikorski: "Karły Moralne" (strzał w 10 odnośnie Kaczyńskich), to niestety nieuniknione. Zawsze znajdą się ludzie po jednej i po drugiej stronie - w końcu demokracja! To fakt. Mała modyfikacja znanego przysłowia:
"Jak piszesz, tak cię widzą"
Pozdrawiam
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #85 : Grudzień 07, 2008, 22:37:49 »

ODZUCĘ I WYJAŚNIĘ KAŻDY ARGUMENT PRZECIW EN-KI - NIKT MNIE NIE JEST W STANIE ZAGIĄĆ - SĄ CHETNI JACYŚ?!? myślicie, że to tylko słowa? jestem na forum od 2005 roku Uśmiech
buhahahaha, byłeś taki "mocny" w wyjasnianiu, że z forum wyleciałeś na pysk i to nie za merytoryczne wypowiedzi. 
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #86 : Grudzień 07, 2008, 23:42:19 »

"kreatury o moralności katolli, cóż żałosne ale taka karma"
OK, to już jest poniżej krytyki. Proszę pana.

Septerra zgadzam się z tobą.
Kapłan 718 trochę przesadziłeś !!! Nie możesz obrażać ludzi,nie tędy droga.Posiadasz taką wiedzę i takie posłannictwo że nie możesz sobie na to pozwolić.Zamiast zwolenników Pch ,pozyskasz przeciwników.
Serdecznie pozdrawiam chanell zwolenniczka Pch Uśmiech
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Obiektyw
Gość
« Odpowiedz #87 : Grudzień 08, 2008, 00:15:25 »

...Posiadasz taką wiedzę i takie posłannictwo że nie możesz sobie na to pozwolić....
Wiedzę? Jaką? Chyba tylko  poglądy a to co innego. Prędzej uwierzę w KSIĘGĘ WIEDZY niż w te bzdury o Mumii Cheopsa.  Małe wytłumaczenie pojęcia bogaty i biedny. Biedny zawsze będzie zazdrościł bogatemu majątku (cokolwiek to znaczy), natomiast bogaty zawsze będzie zazdrościł biednemu, czego? Moim zdaniem - skromności. Obrazując kilku wyznawców tego Projektu "Pieniądz", są tak ślepi, że nie widzą prawdy - a prawda boli (Ich). Tłumaczą sobie różne rozwiązania w różny sposób - Ich prawo, ale zazwyczaj takie osoby, widzą tylko swoją rację jak np.: Kapłan 718  - nie przyjmują innego zdania niż swoje do świadomości - to podkreśla jakim  karłem moralnym (cały czas podkreślam słowa Radka Sikorskiego) jest ta osoba.  Megalomania jest słabością niskich ludzi. Pamiętaj! Świadkiem Jehowy może zostać każdy, a świadkiem Cheopsa? Nie każdy! Ja w to: "tandetne" zmanipulowane "badziewie"  po prostu nie wierzę. Pan Andrzej i Rydzyk mają coś wspólnego: PIENIĄDZE ZA WSZELKĄ CENĘ! A można powiedzieć ,że naciągacz Rydzyk ślubował ubóstwo. Tylko komu? Swojemu EGO? Wątpię.
Zwykłe ograniczone karły..... 
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #88 : Grudzień 08, 2008, 00:43:58 »

Obiektyw
Teraz obrażasz mnie.To że popieram Pch nie znaczy że jestem żadna pieniedzy .Jeżeli nie podoba ci się to forum i to w co wierzą ludzie którzy się tu wypowiadają,to po co tu zaglądasz? Istnieje wiele różnych dróg żeby zdobywać wiedzę na przyszłość np. konkurencyjne fora o podobnej tematyce.Chyba że cię to kompletnie nie interesuje,ale myslę że tak nie jest.Przypominam że każdy ma prawo do swojego zdania ,bez obrażania innych i tego się trzymajmy.

Nie będę tolerować dłużej wzajemnego obrzucania się błotem i obrażania ludzi.Poprostu usune posty.Dotyczy to wszystkich !!!
wasz moderator
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2008, 09:28:08 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kiara
Gość
« Odpowiedz #89 : Grudzień 08, 2008, 01:15:24 »

Chanel moze Obiektyw ciutke przesadzil z dosadnoscia argumetow, ale czy nie zauwazylas jakimi poslugiwal sie Kaplan? Czy tylko jego gloryfikacja projektu stala sie dla Ciebie  przyslona jego swiadomego obrazania nas?
Pelnisz funkcje ktora wymaga bezstronnosci w podejmowaniu  decyzji, nie brudz twarzy prosze, bo ciezej to zmyc niz bloto.

Kiara


ps.Prawdziwości Projektu Cheops. Przy okazji dowiesz się z jakimi "kreaturami" toczysz konwersacje i dlaczego tak zażarcie atakują Samuela.

Stanley

Czy ta powyzsza wypowiedz tez umknela Twojej uwadze?  Przepraszam ale ja sie nie czuje "kreatura" ani nikogo za nia nie uwazam.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2008, 01:19:10 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #90 : Grudzień 08, 2008, 02:56:00 »

Oj,bylem zauroczony MF i P-Ch.oj,bylem w amoku i oj,wyszedlem z tego uleczony i zahartowany.Mialem nawet pomysl skomponowania nowej "miedzynarodowki"pod dyktatura GREYS!Brrrr.......A wszystko dzieki
bardzo uwaznym studiowaniu sesji i audycjom wtorkowym Bogini Barbary.Po kazdym doglebnym analizowaniu, mimo zapachu kadzidla na poczatku - zawsze przebijal swad siarki i nawet slyszalem echo
racic i swist ogona.Prawdziwy Enki istnieje naprawde a i pewnie byl Tworca wspolczesnego czlowieka.Znal sie na genetyce jak nikt dotad.Natomiast Byt,ktory opanowal umysl p.Lucyny Lobos to zwykly oszust,dyle-
tant w kazdej dziedzinie;i na dodatek, bandyta!Grozi,straszy nas Nibiru i zapewne z milosci opiekunczej do
ludzi napadal na Slawe i o malo nie pozbawil jej zycia.Dyletant dlatego,ze nawet na proste pytania udziela
pokretnych odpowiedzi lub czesto nie na temat a juz uklad i wielkosci planet w naszej galaktyce,to zenujaca
u niego wiedza.Dlatego zeby nie obrazac prawdziwych Bogow bede w dalszej czesci nazywal go Body,od
poczatkowych liter slow;Bandyta,Oszust,Dyletant.Otoz Body - "hartowanie" Slawy to byl Twoj najgorszy
wyczyn,blad jaki popelniles i zarazem Twoj KONIEC.Zdemaskowales Swoje prawdziwe oblicze i odkryles
karty.Czekaj teraz ,az ludzie dokopia Tobie,bo ludzie ulepszeni przez prawdziwego Enki dostali w prezencie
atrybuty boskie takie jak odwaga,wiedza,wolna wola i rozum,ktory pozwala im odroznic Boga od przebie-
ranca.Juz i tak ledwo zipiesz i ciagle brakuje Ci energii i dlatego upodabniasz sie coraz bardziej do mydlanej
banki.Uwazaj zatem abys o cos ostrego nie zahaczyl bo wtedy - puf -i nawet wspomnienia o Body uleca w sina dal.To dlatego tak spieszno Ci do uruchomienia Piramidy,ktora zamknal Jezus przed ponad 2000 lat temu
zeby takie gady nie mialy dostepu do zyciodajnej energii i nie macily na Planecie Ziemia.Dokopanie Tobie
przez ludzi bedzie o tyle bolesne,ze stracisz swoich wyznawcow i szanse w Egipcie na dokopanie sie czego-
kolwiek. Ogladalem zdjecia Slezy i szkoda mi tego pieknego zabytku ktory teraz straszy.Podobnie moze wy-gladac Ziemia,jesli dostanie sie pod Twoja Administracje.Do tego jednak nie dojdzie,bo Twoje misje,Body,
cienko przeda,dokopuja sobie wzajemnie,pograzaja sie i kompromituja.Bogini Barbara przedzie nawet samo-zwanczo bo przeciez 3 lata temu wykopales Ja z MF,wiec przedzie wbrew Tobie,Body,o czym sluchacze WPNA moze jeszcze nie wiedza.Ale szukajcie a znajdziecie....i dokopiecie sie ciekawych informacji i tu i tam.
Juz teraz wiem dlaczego tak bardzo wyszydzales te nasze atrapy;boisz sie ich panicznie jak swieconej wody,
bo przeciez za przycisnieciem jednego klawisza Twoj smrodek rozejdzie sie po calym swiecie!I to w ciagu za-
ledwie kilku sekund,Body.A ten moj elaborat to za Slawe!!!I to by bylo na tyle jesli chodzi o wykopaliska w
Hawarze  --  Drodzy Sluchacze.

P.S.
Bogini Barbaro!
Mamy to gdzies czy jestesmy czystej krwi Atlantydzi czy Nibiruanie.
Kochamy bardzo byc czystej krwi Polakami i Goralami!
Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #91 : Grudzień 08, 2008, 08:18:30 »

...
ps.Prawdziwości Projektu Cheops. Przy okazji dowiesz się z jakimi "kreaturami" toczysz konwersacje i dlaczego tak zażarcie atakują Samuela.
Stanley
Czy ta powyzsza wypowiedz tez umknela Twojej uwadze?  Przepraszam ale ja sie nie czuje "kreatura" ani nikogo za nia nie uwazam.

Cześć >Kiara< !

Wyobraź sobie, że nawet najdrobniejszy szczegół nie umknie już nigdy mojej uwadze. Wymienię Ci trochę inną kompilację zrozumienia owej zdolności z poniższego pliku:

Download here
01. Projekt Ujawnienie - Sonia i Miriam 36 - 37
02. Projekt Ujawnienie - Betty Ann Luca 44
03. Projekt Ujawnienie - Sherman i Żółta Księga 48
04. Projekt Ujawnienie - Linda Porter 49 - 50
05. Projekt Ujawnienie - Jim Sparks 51- 52
06. Projekt Ujawnienie - Wanna Lawson 53
07. Projekt Ujawnienie - Ken Rose 54

   Przeciwnicy PCh nie mają choćby bladego pojęcia o istocie i wadze działań PCH, pisząc swoje komunały wyssanych z palca argumentów udowadniających ich racje, czego jestem w stanie dowieść tym właśnie "zestawem".
   A na razie uzupełnię jedynie, iż w związku ze szkalowaniem Opiekuna Ziemi i przypisywaniem mu miana "gadziny", nie zasługujecie na AMNESTIĘ, o której poinformowały Jima Sparksa właśnie te istoty. Na szacunek z Ich strony trzeba się nieco bardziej rozwinąć duchowo. Tak, że słowo "Kreatury", którego użyłem to jest moje bardzo łagodne i delikatne określenie "wojowników mroku", którzy tak usilnie starają się przeszkodzić Misji Ratowania Ludzi Na Ziemi poprzez uruchomienie zabezpieczenia.
   Po raz kolejny powiem głośno i wyraźnie:

Nie Uda Wam Się Pokrzyżować Planu Stwórcy Najwyższego !!!

- A powyższy zestaw jest na to ostatecznym dowodem i oszczędzicie sobie wielu rozczarowań im wcześniej go zrozumiecie.

Pozdrawiam LDW i OS.

P. S. Proszę Wszystkich, którzy mają jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do intencji PCh o zapoznanie się z tym materiałem. Jestem w stanie przedstawić Wam 100 razy więcej dowodów z kompletnie niezależnych źródeł, nie mających najmniejszego pojęcia o takowej Misji Faraon, ale na zagłębianie się w taki ogrom materiałów nie ma już niestety czasu. I tak ostatecznie sprowadzi się do konstatacji zrozumienia, że WSZYSTKO JEST TAK NIEPRAWDOPODOBNIE PROSTE.

A tutaj dorzucam krótki wstęp do w/w zestawu: - http://chomikuj.pl/ShowVideo.aspx?id=34928489
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2008, 08:41:08 wysłane przez Stanley » Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #92 : Grudzień 08, 2008, 08:35:33 »

Zainteresowało mnie jedno.... Czytając sesje Samuel potwierdzał, że Bóg istnieje , Chrystus też, więc dlaczego drogi Kapłanie krytykujesz Kościół, to nie jest sama organizacja, ludzie starają się najbardziej jak mogą aby poszerzać miłość i wiarę na świecie. To że jest źle zarządzany to inna sprawa, ale chyba się chodzi tam dla pogłębiania duchowego a nie spraw administracyjnych

Pozdrawiam Uśmiech

P.S dodam jeszcze, że jestem gorliwym Katolikiem i mocno wierzę w PCh i nie wiem dlaczego to ma się kłócić
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2008, 08:37:15 wysłane przez muszin » Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #93 : Grudzień 08, 2008, 09:05:20 »

Droga Kiaro Uśmiech
Miałam nie wtrącać się w wasze dyskusje,bo pamiętam je jeszczeze starego forum ,ale wszyscy roche przesadziliscie.Nikogo nie gloryfikuję,zastosowałam troche dyplomacji i właśnie dlatego tak napisałam.Jeżeli macie zastrzeżenia do mnie jako moderatora,to proszę zgłosić to do Administratora Tomka.
chanell
 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2008, 09:27:42 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #94 : Grudzień 08, 2008, 10:30:43 »

Stanley

Wybacz, Stanley, ale widzę u Ciebie podobny fanatyzm, jak u Kapłana 718. A w związku z tym, należałoby wyjaśnić kilka rzeczy.

1. Wyzywasz przeciwników PCh od ignorantów, którzy nic nie wiedzą i nie rozumieją. Natomiast sam nie potrafisz zrozumieć, że inni mogą mieć inne poglądy niż Ty, w co innego wierzyć, ale też co innego DOSTRZEGAĆ. A w związku z tym:

2. Piszesz o nas "wojownicy mroku" (ekhem...ktoś chyba zbyt wiele się naczytał fantasy, aby takiej nazwy używać), którzy przez swoją ignorancję i wyssane z palca teoryjki chcą zaprzepaścić szansę dla Ziemi. Widzisz, problem w tym, że ja to samo mogę powiedzieć o PCh - że tu na Ziemi dzieją się fatalne rzeczy - wojny, głód, zaprzepaszczenie wartości moralnych, kompletna degradacja środowiska - i to rzeczy bardzo namacalne i widoczne! A grupki ludzi, jak PCh, zamiast coś z tym konstruktywnego robić, zamiast działać w celu zmienienia REALNIE stanu rzeczy, uganiają się po pustyniach za jakimiś mitycznymi mumiami faraonów, szukając z palca wyssanego "klucza" do jeszcze bardziej z palca wyssanego "pola ochronnego". Ale tak nie mówię, bo każdy ma swoje przekonania, i nazywanie innych "wojownikami mroku" dlatego, ze nie myślą tak samo, jest lekko niesmaczne.

3. Dalej o "wojownikach mroku". Piszesz tak, jakbyśmy celowo i z premedytacją niszczyli coś wspaniałego, coś, co da ratunek Ziemi. Tyle, że jak ktoś może celowo działać na szkodę PCh, skoro uważa, że to, co mówi PCh jest nieprawdziwe, skoro odcina się od sposobu myślenia PCh w ogóle? Tak krytykujecie KK, a np po Twojej wypowiedzi widać te same błędy, które popełniła Inkwizycja. Otóż posądzali pogan o podpisywanie paktów z Szatanem. Tyle, że Szatan to wymysł chrześcijański, poganie nie uznają kogoś takiego, jak Szatan. Jak więc mogliby go czcić czy wyznawać, skoro nie wierzą w koncepcję świata, którego Szatan jest częścią? Podobnie robisz Ty, nazywając wojownikami mroku tych, którzy sprzeciwiają się PCh.

4. Jako argumenty podajesz... kolejne channelingi! Niepotwierdzone chcesz potwierdzać niepotwierdzonym. Co mi po Twoich linkach, skoro ich wartość można ocenić jako 50 na 50 (może są wartościowe, a może to wydumanie czy autosugestia medium tam działających). Nie jestem skrajnym racjonalistą, ale uważam, ze, aby brać jakieś tezy na poważnie, należy mieć choćby częściowe poszlaki zdatne do zaakceptowania dla wszystkich, niezależnie od wiary w konkretne metody (np channelingi). Na moim przykładzie: wierzę w istnienie w przeszłości Lemurii. Dlaczego? Nie, nie tylko dlatego, ze Cayce (a nie Casey, jak to jest napisane na stronie PCh...) tak mówił. Wierzę, bo jednocześnie mówił tak Śpiący prorok, ale też istnieje wiele NAMACALNYCH dowodów na to, dowodów, które KAŻDY MUSI zaakceptować, bo są po prostu fizyczne, materialne i namacalne (polecam książkę Franka Joseph'a "Tajemnica najstarszej cywilizacji na Ziemi"). Natomiast teorie PCh pochodzą jedynie z przekazów i mitów, a jak na razie wszelkie możliwe próby udowodnienia ich realnie (np zapowiedzi Samuela co do Ślęży, czy co do Egiptu) zakończyły się spektakularnym fiaskiem.

5. Ja nie uważam, że PCh NA PEWNO się myli. Uważam, ze na razie nikt nie przedstawił przekonywujących argumentów za teoriami PCh, argumentów, które byłyby jednoznaczne i nie obarczone założeniem, że trzeba wierzyć w to czy tamto (np w przekazy channelingowe). Jeśli posiadasz takie namacalne argumenty - przedstaw je, chętnie się z nimi zapoznam.


I proszę, nie nazywaj mnie mianem jakiegoś fantastycznego "Wojownika Ciemności", bo trudno być takowym, nie wierząc w koncepcję zakładającą istnienie samej ciemności.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #95 : Grudzień 08, 2008, 10:32:18 »


JUŻ NIE MOGĘ PATRZEĆ NA TO, CO NIEKTÓRZY TU WYPISUJĄ!!!

Dlatego wkleję tutaj jeden z moich postów, który może choć trochę niektórym pewne rzeczy wyjaśni (mam nadzieję).

(...)Samuel nie jest jakimś "Panem" czy "Bogiem", któremu należy się cześć i chwała (o czym zresztą sam wspominał!!). Kto nie czytał nigdy innych channelingów z podobnymi bytami, jak Samuel, ten może źle sobie zinterpretować całą sprawę i traktować go z niezdrowym czcią, kultem, wysławianiem...

Należy mu się szacunek, ale co najwyżej taki sam jaki należy się każdemu z nas. Dla mnie jest to zrozumiałe, wszystkie (tzw.) Wyższe Byty pojmuję, jako równe ze mną i wszystkimi innymi ludźmi pod względem np. godności przed Bogiem i wielu innych rzeczy. Jeśli jakiś byt ma mniejszą gęstość materii od mojej, dużo szybszą prędkość myśli, o wiele większą podzielność uwagi, czy dostęp do Biblioteki Informacji Wszechświata (itd. itd.) - to nie znaczy przecież, że on jest "lepszy", a ja "gorszy", jesteśmy po prostu "inni od siebie nawzajem". On jest na innym poziomie rozwoju duchowego niż ja - "inny", "różny", nie znaczy "lepszy/gorszy".

Ehh... Nie będę się więcej rozpisywał, napisałem ogólnie i chciałbym napisać więcej. Ale ta sprawa była wiele razy wałkowana i ci co nie mogli tego zrozumieć, często nadal nie rozumieją. "Rozmowy z Bogiem" Walscha faktycznie, mogą bardzo pomóc w rozumieniu całego problemu i nie tylko, różne inne książki też.

Co do całej sprawy roku 2012, to zdaję sobie sprawę, że PCH nie ma jedynej propozycji na zbliżające się wydarzenia. Mnie samego też często boli, że niektórzy nasi zwolennicy, zapatrzeni w Projekt, widzą go jako "jedyny słuszny" plan w związku z rokiem 2012. Gdy tymczasem jest to jedna z wielu dróg, a nie "jedyna możliwa droga" i trzeba o tym pamiętać.

Choć aktywowanie energetycznej sieci piramid dookoła Ziemi jest naprawdę dobrym pomysłem. A Projekt Cheops jak dla mnie jest jedną z wielu inicjatyw, która ma w swoim planie konkretne działania, będące czymś więcej niż np. "codzienna godzinna medytacja na rzecz Ziemi". Ale jak ktoś woli np. medytować - nie ma problemu, tylko niech nie bluzga i nie wyklina pomysłów innych. Jeśli będzie medytował rzeczywiście regularnie, codziennie oraz z prawdziwą wiarą i zdecydowaniem - zdziała cuda.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #96 : Grudzień 08, 2008, 15:30:03 »

tom1ek

Co do tego, co napisałeś, w większości się zgadzam. Jeśli jest jakieś zagrożenie w tym stylu, to PCh jest jednym z możliwych rozwiązań (czy lepszych, czy gorszych - nie można ustalić na podstawie danych, które posiadamy). Jest tylko jeszcze jedna kwestia, a mianowicie kwestia tego, czy Ziemi faktycznie grożą te rzeczy, o których np mowa w różnych przekazach. Osobiście jestem skłonny przychylić się do tezy, iż w roku 2024 czeka nas nie lada wyzwanie, aczkolwiek natury czysto fizycznej, związanej z astronomią, chemią i biologią (po szczegóły odsyłam do książki Grahama Phillipsa "Zagłada ziemskiej cywilizacji w 2024 roku" - bardzo rzeczowo napisana i rozsądnie uargumentowana). Daje też do myślenia kalendarz Majów, aczkolwiek przy poprzednim "przeskoku" miało miejsce nic innego, jak nagłe katastrofy naturalne. A biorąc pod uwagę globalne ocieplenie nie można wykluczać takiej możliwości. Natomiast na gruncie tych danych narosło mnóstwo bardzo daleko idących teorii, często sprzecznych ze sobą, a i bardzo często pragnących w sobie zawrzeć WSZYSTKO - od mitów o Drakonach, poprzez inne rzekome rasy pozaziemskie, do tego Nibiru, do tego Iluminaci, tajne projekty rządu USA (bo kogóż by innego...) i wiele innych. Tworzy się wtedy kompletny misz-masz. Przykładem jest tocząca się niedawno rozmowa na forum o tym, czy to Plejadianie w sumie są nam przychylni, czy wrodzy, bo Samuel sam się gubił w zeznaniach, a różne przekazy wzajemnie sobie przeczyły.

I to jest mój główny argument przeciw (choć nie kompletnie przeciw) - to, że w wielu miejscach ludzi ponosi fantazja, że źródła są wzajemnie (a czasem i wewnętrznie) sprzeczne, że przekazy channelingowe nie idą w parze z rzeczywistością i dowodami namacalnymi.
Zapisane
Rutkoś
Gość
« Odpowiedz #97 : Grudzień 08, 2008, 15:55:49 »

Szanowni Forumowicze Uśmiech

I jak tutaj nie zauważyć, że być może, aczkolwiek niewykluczone, a jednak..........dobra to było na rozweselenie Uśmiech , a teraz do celu.....czy nie zastanawialiscie sie , że niejaki Kapłan jest...........totalnym przeciwnikiem Projektu Cheops.......popatrzecie jak w przeciągu kilku dni wywołał na forum kłótnie, inwektywy, powoli przekształcając dyskusje w tzw. nawalanke słowną, jak MEGA DUŻO złej energii wygenerował.
Popatrzecie z boku, na zimno, bez odwoływania się do kwestii co sądzicie o samym projekcie !!!!!!

Jest kilka kwestii które chciałbym napisać:

1. Pisałem już , że najważniejsze jest tutaj to że można podyskutować spokojnie , patrząc na tę samą sprawę jaką jest PCH z pozycji Arteq i z pozycji Stanley-a, żeby wymienić dwie skrajne osie wypowiedzi. Czy NAPRAWDĘ PRZYŚWIECA WAM CEL by poddać się tej manierze "pana" Kapłana i sprowadzić dyskusje na temat skądinąd tak naprawdę rozwoju duchowego do poziomu zera CośCośCośCoś Nie wierzę !!!!!!!

2. Andrzej Wójcikiewicz - znam tego Pana jeszcze sprzed kilkunastu lat, gdy byłem na początku mojej świadomej drogi rozwoju duchowego i trafiłem na jego kurs Metody Silvy. Po wielu latach spotkałem go i miałem wielką frajdę porozmawiać podczas prezentacji i promocji jego książki "Przebudzenie Cheopsa" - JEDNEGO ZŁEGO SŁOWA NIE MOGĘ POWIEDZIEĆ na temat tego człowieka, ujął mnie swoją skromnością, dowcipem i naturalnością, która sprawiła, że swobodnie mogłem z Nim rozmawiać na temat chanelingu, pramidy i projektu.
Można nie darzyć zaufaniem Samulea, wątpić w sam projekt, można wkurzać się jak Ja na fanatyczne wypowiedzi takich osób jak Kapłan, ale......nie wolno do jednego worka wrzucać osób, które WIERZĄ, które chcą zrobić coś dobrego dla Ziemii, które CAŁOKSZTAŁTEM swojego życia ( a nie jednym czy drugim słowem ) potwierdzają, że są osobami niezmiernie pozytywnymi.

3. Stanley - nieraz, nie dwa wyrażałem swoje uznanie dla Twojej pracy, bardzo blisko mi do Twoich poglądów, jakkolwiek mam liczne uwagi pod adresem Samulea ( nie PCH !!! ) , więc proszę nie popadaj w skrajność, nie "żegluj" w kierunku fanatycznego "Kto nie znami to na stos"

 "A na razie uzupełnię jedynie, iż w związku ze szkalowaniem Opiekuna Ziemi i przypisywaniem mu miana "gadziny", nie zasługujecie na AMNESTIĘ, o której poinformowały Jima Sparksa właśnie te istoty" - na wybaczenie ( bo tak rozumiem słowo "amnestia" zasługuje KAŻDY i to w oczach Boga, który jest MIŁOŚCIĄ, a esencją miłości jest przebaczenie, tak więc mogę przyjąć, że się mylisz

"Nie Uda Wam Się Pokrzyżować Planu Stwórcy Najwyższego !!!" - czy dyskusja, wątpliwości są chęcią pokrzyżowania planów i najważniejsze: O JAKIM STWÓRCY TY PISZESZ? O Bogu, który jest w Nas , o Bogu który jak wyżej jest Miłością, troską i przebaczeniem, o Bogu, który szanuje i kocha Nas WSZYSTKICH Coś? Czy może piszesz o Samuleu CośCoś? ŻADEN ON STWÓRCA NAJWYŻSZY !!!!!!! - a Ty popadasz w obłęd fanatyzmu , czego szczerze i z całego serca Ci nie życzę....

Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #98 : Grudzień 08, 2008, 16:13:36 »

...
... Natomiast Byt,ktory opanowal umysl p.Lucyny Lobos to zwykly oszust, dyletant w kazdej dziedzinie;i na dodatek, bandyta!Grozi,straszy nas Nibiru i zapewne z milosci opiekunczej do ludzi napadal na Slawe i o malo nie pozbawil jej zycia.Dyletant dlatego,ze nawet na proste pytania udziela pokretnych odpowiedzi lub czesto nie na temat a juz uklad i wielkosci planet w naszej galaktyce,to zenujaca u niego wiedza.Dlatego zeby nie obrazac prawdziwych Bogow bede w dalszej czesci nazywal go Body,od poczatkowych liter slow;Bandyta,Oszust,Dyletant. ... itd, itd.
...

Nikogo nie straszy, a informuje,
że dla wszystkich jest ratunek.

Zapoznaj się ze swoją niedaleką już przyszłością. To tylko 25 sekund od 4:25 do 4:50 minuty niniejszego fragmentu filmu: http://www.youtube.com/watch?v=6J1VIhgpZd8

- współczuję Ci niezmiernie. Pozdrawiam.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #99 : Grudzień 08, 2008, 16:22:02 »


JUŻ NIE MOGĘ PATRZEĆ NA TO, CO NIEKTÓRZY TU WYPISUJĄ!!!

Dlatego wkleję tutaj jeden z moich postów, który może choć trochę niektórym pewne rzeczy wyjaśni (mam nadzieję).

(...)Samuel nie jest jakimś "Panem" czy "Bogiem", któremu należy się cześć i chwała (o czym zresztą sam wspominał!!). Kto nie czytał nigdy innych channelingów z podobnymi bytami, jak Samuel, ten może źle sobie zinterpretować całą sprawę i traktować go z niezdrowym czcią, kultem, wysławianiem...

Należy mu się szacunek, ale co najwyżej taki sam jaki należy się każdemu z nas. Dla mnie jest to zrozumiałe, wszystkie (tzw.) Wyższe Byty pojmuję, jako równe ze mną i wszystkimi innymi ludźmi pod względem np. godności przed Bogiem i wielu innych rzeczy. Jeśli jakiś byt ma mniejszą gęstość materii od mojej, dużo szybszą prędkość myśli, o wiele większą podzielność uwagi, czy dostęp do Biblioteki Informacji Wszechświata (itd. itd.) - to nie znaczy przecież, że on jest "lepszy", a ja "gorszy", jesteśmy po prostu "inni od siebie nawzajem". On jest na innym poziomie rozwoju duchowego niż ja - "inny", "różny", nie znaczy "lepszy/gorszy".

Ehh... Nie będę się więcej rozpisywał, napisałem ogólnie i chciałbym napisać więcej. Ale ta sprawa była wiele razy wałkowana i ci co nie mogli tego zrozumieć, często nadal nie rozumieją. "Rozmowy z Bogiem" Walscha faktycznie, mogą bardzo pomóc w rozumieniu całego problemu i nie tylko, różne inne książki też.

Co do całej sprawy roku 2012, to zdaję sobie sprawę, że PCH nie ma jedynej propozycji na zbliżające się wydarzenia. Mnie samego też często boli, że niektórzy nasi zwolennicy, zapatrzeni w Projekt, widzą go jako "jedyny słuszny" plan w związku z rokiem 2012. Gdy tymczasem jest to jedna z wielu dróg, a nie "jedyna możliwa droga" i trzeba o tym pamiętać.

Choć aktywowanie energetycznej sieci piramid dookoła Ziemi jest naprawdę dobrym pomysłem. A Projekt Cheops jak dla mnie jest jedną z wielu inicjatyw, która ma w swoim planie konkretne działania, będące czymś więcej niż np. "codzienna godzinna medytacja na rzecz Ziemi". Ale jak ktoś woli np. medytować - nie ma problemu, tylko niech nie bluzga i nie wyklina pomysłów innych. Jeśli będzie medytował rzeczywiście regularnie, codziennie oraz z prawdziwą wiarą i zdecydowaniem - zdziała cuda.

no cóz, podyskutuję więc trochę z adminem - NIGDY nie pisałem, że Samuel jest BOGIEM bo ON jest JEDEN (!), Samuel jest Synem Boga bo ich jest bardzo dużo, jest wiele istot podobnych do Samuela, na przykład AIWASS, który się ujawinił w Kairze w 1904 roku Aleisterowi Crowleyowi, Aiwass przekazał na ziemię liczbę 718 w EGIPCIE (!) - miałem kontakt z wieloma bytam podobnymi do Samuela, jedne były relatywnie dobre i inne relatywnie złe - ale, że nie ma dobra i zła (nigdy nie twierdziłem, że jest!), jest energia pozytywna i negatywna ale to nie to samo co dobro i zło...

czuję, że ta aluzja o tym, że PCH nie jest jedyną drogą była do mnie - otóż musisz wiedzieć, że od prawie 10 lat zajmuje się szeroko pojętą ezoteryką i próbowałem każdej ścieżki, od białej magii do czarnej (wiem, ze tak się nie mówi ale inni lepiej zrozumieją), od kontaktu z aniołami po demony i tak dalej, zajmuję się WSZYSTKIM NA RAZ a PROJEKT CHEOPS stał się dla mnie czymś co je połączyło w JEDNO, tutaj mogę użyć tego czego się nauczyłem - więc prywatnie zajmuję się czymś zupełnie innym a tutaj po prostu się odnalazłem, tajemnicze kierownictwo PCH uznało, że to bardzo interesujące i tak się zacżęło właśnie - jednak ja nie podchodzę do PCH w sensie ezoterycznym a naukowym - słowa Andrzeja Wójcikiewicza...

P.S. napiszę coś o sobie i wszystkie fakty związane z moją aktywnością w PCH i zamieszczę to w dziale Inne o Projekcie - żeby ktoś w końcu zrozumiał co robię i po co, bo widzę, że prawie nikt nie wie po tym co tu piszecie... Nie będę WAS obrażać jesli wy mnie nie będzięcie pierwsi, nie mam moralności katolika i nie będę nastawiał drugiego policzka!

od 3 lat interesuje sie też WINGMAKERS, przekazy Stwórców Skrzydeł są podobne do Samuela ale ida o wiele dalej - w stronę techniczną a raczej ekstraterestialnej techniki - szczególnie interesuje mnie technologia LERM i naukowe udowodnienie istenienia BOGA (!)

pozdrawiam,
Kapłan 718
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2008, 16:28:29 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... 20 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.152 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

naszegry moloromme bbyfun stadomagicznychkoni eneaekstraliga2014