Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 30, 2024, 08:29:55


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 20 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Argumenty PRZECIW przekazom En-ki  (Przeczytany 223922 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #100 : Grudzień 08, 2008, 16:46:54 »

no.
cieszę się, że wreszcie piszesz spokojniej - bo wparowałeś na to forum z naprawdę wielkim "hukiem".

Zgadzam się z tym co napisałeś. Pamiętam o twojej poprzedniej działalności dla PCH. Wiem, że PCH jest dla ciebie ważny - dla mnie też. Rozumiem jednak i akceptuję to, że nie jest on JEDYNĄ drogą w związku z rokiem 2012. Czy najskuteczniejszą? Niech każdy sam osądzi.

Ja zaś (i Samuel w sesjach też) występuję na pewno przeciwko wszelkiemu fanatyzmowi, albo chociaż jego śladom - bo fanatyzm dla Projektu na pewno jest szkodliwy. Obrażanie przeciwników też nie jest dobrą metodą argumentacji i odstrasza od Projektu wszystkich, a wtedy obrażani przeciwnicy tylko "zacierają ręce" - i prowokują dalej.

Cieszę się, że w życiu interesowałeś się ezoteryką szerzej. To bardzo dobrze. Uśmiech Ja też interesuje się tymi sprawami od ok. 15 lat. Jest to przydatne, gdyż warto mieć szersze pole widzenia odnośnie tego typu rzeczy.

pozdrowienia
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2008, 16:48:11 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #101 : Grudzień 08, 2008, 16:53:13 »

jednak ja nie podchodzę do PCH w sensie ezoterycznym a naukowym

Dlaczego więc tak wzbraniasz się przed podaniem jakiegokolwiek NAUKOWEGO dowodu na słuszność działań PCh?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #102 : Grudzień 08, 2008, 17:02:35 »

..... jest energia pozytywna i negatywna ale to nie to samo co dobro i zło..
Kaplan


Energia nie jest ani "ani pozytywna ani negatywna", energia to energia. Jak mozna myslec iz prad jest " pozytywny lub negatywny"? On ma potecjal  ,+ lub -. To ludzie tworza  pozytyw i negatyw korzystajac z energii. Wowczas  przyblizaja sobie ( poprzez zdarzenia) przestrzen , ktora jest blizsza ich osobowosci.
W zaswiatach nie jest to wartosciowane, akceptowane sa na rowni odmiennosci osobowosci.

Kiara
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #103 : Grudzień 08, 2008, 17:12:31 »

Tenebrael, odpowiadając na Twoje pytanie zacytuję Andrzeja Wójciekwicza sprzed roku albo dwóch do mnie "jak znajdziemy się w Egipcie twoja wiedza może się przydać w jakiś unikalny sposób" odpowiadając dalej - naukowe dowody są na głebokościplus / minus 30 metrów pod tonami piasku, gdyby były na wierzchu Zahi Hawass by to znalazł już dawno temu (!)

dlatego właśnie podchodzę naukowo - oglądałeś Gwiezdne Wrota? połączenie ezoteryki z nauką - wiele odcinków było temu poświęconych, uważam, że w Egipcie coś jest co udowodni w unikalny sposób to WSZYSTKO, za jakiś czas się tam wybieram ale dobiero "za pięć dwunasta" jak to mawia Samuel - przed rokiem 2012 jak zostanie odkryte to co ma być - chodzi o labirynt głównie, tam jest zapisana wiedza naszych przodków - Andrzej Wójcikiewicz ceni we mnie to, że złotem jest dla mnie WIEDZA a nie bogactwa materialne - tacy ludzie są tam potrzebni ponoć Uśmiech

póki co zgromadziłem dużo informacji i analiz dotyczących CAŁEGO Projektu Cheops i GŁÓWNYCH CELÓW (patrzcie Publikacje Projektu - Księga Cheopsa [to się czyta a nie oglada]), tam się tak wszystko zgadza, że nawet ja byłem w szoku, a zajmuję się tym od dawna, każda analiza prowadziała mnie do kolejnych rewelacji i mając teraz "podsumowania" na miejscu w Egipcie będę szukać rozwiązania (muszę być wolontariuszem z ramienia projektu, żeby się tam swobodnie poruszać i wiem o tym dobrze!)

Kapłan 718!
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #104 : Grudzień 08, 2008, 20:01:27 »

Jesteś niezwykle skromny Kapłanie.
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #105 : Grudzień 08, 2008, 20:09:00 »

...
... Natomiast Byt,ktory opanowal umysl p.Lucyny Lobos to zwykly oszust, dyletant w kazdej dziedzinie;i na dodatek, bandyta!Grozi,straszy nas Nibiru i zapewne z milosci opiekunczej do ludzi napadal na Slawe i o malo nie pozbawil jej zycia.Dyletant dlatego,ze nawet na proste pytania udziela pokretnych odpowiedzi lub czesto nie na temat a juz uklad i wielkosci planet w naszej galaktyce,to zenujaca u niego wiedza.Dlatego zeby nie obrazac prawdziwych Bogow bede w dalszej czesci nazywal go Body,od poczatkowych liter slow;Bandyta,Oszust,Dyletant. ... itd, itd.
...

Nikogo nie straszy, a informuje,
że dla wszystkich jest ratunek.

Zapoznaj się ze swoją niedaleką już przyszłością. To tylko 25 sekund od 4:25 do 4:50 minuty niniejszego fragmentu filmu: http://www.youtube.com/watch?v=6J1VIhgpZd8

- współczuję Ci niezmiernie. Pozdrawiam.
[/Dziekuje,wzajemnie!!!
Te wszystkie" filmiki" znam na pamiec chomiku.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #106 : Grudzień 08, 2008, 20:23:04 »

Jesteś niezwykle skromny Kapłanie.

zapoznaj się z moimi tekstami w dziale Publikacje Projektu a zrozumiesz skąd ta skromność Uśmiech

pozdrawiam,
Kapłan 718!
Zapisane
ramedlaw
Gość
« Odpowiedz #107 : Grudzień 08, 2008, 21:59:16 »

Skoro Enki nie odpowiada na pytania sprawdzające to może podejść go w taki oto sposób:
Zadać pytanie mające się nijak do rzeczywistości: np. poprosić o poradę w jakimś problemie, którego nie ma albo spytać kto stoi za zamachem terrorystycznym w Stuttgarcie ...
Czy wiecie jaka byłaby odpowiedź?

To mój pierwszy post. Mam nadzieję, że nie powtarzam po kimś.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #108 : Grudzień 08, 2008, 22:05:25 »

wiemy jaka dobrze - "zapraszam na sesję prywatną" bo publicznie się tego nie ujawnia...

@edit - Samuela nie podejdziesz, byli lepsi co próbowali a po za tym nie widzę powodu, żeby go podchodzić!

Kapłan 718!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2008, 22:07:51 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
ramedlaw
Gość
« Odpowiedz #109 : Grudzień 08, 2008, 22:14:45 »

Chodzi mi o to, że pytanie może być łatwe i standardowe - nie na sesję osobistą. Ciekawi mnie czy Enki powinien wyczuć intencje zadającego pytanie, czy może nie jest na tyle potężny (daje się nabierać, ma ludzkie słabości)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2008, 23:41:19 wysłane przez chanell » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #110 : Grudzień 08, 2008, 23:02:29 »

wyczuwa i wtedy spławia delikwenta - poczytaj 90 sesji (kilka ostatnich nawet) a zobaczysz ile osób chciało go podejść i jak się to kończyło, jest na tyle potężny, że to nie przejdzie, powtarzam, że nie ma sensu go podchodzić....

Kapłan 718!
Zapisane
ramedlaw
Gość
« Odpowiedz #111 : Grudzień 08, 2008, 23:14:01 »

Byłbym pod dużym wrażeniem gdyby to wyczuł. Nie jestem wtajemniczony więc nie wiem jak ludzie próbowali - byłem tylko wczoraj na sesji we Wrocławiu i nic takiego nie było (były inne próby demaskowania  Uśmiech )
Jeśli zadałbym pytanie: jak mogę sprawić by moja córka znowu chodziła ... a on powiedziałby, że jestem maluczkim demaskatorem to kopara by mi opadła ...
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #112 : Grudzień 08, 2008, 23:19:32 »

nie odpowiedział by tak - zaprosił by na sesję prywatną i doradził co zrobić dokładnie bo on POMAGA a nie szkodzi!

Kapłan 718!
Zapisane
ramedlaw
Gość
« Odpowiedz #113 : Grudzień 08, 2008, 23:26:28 »

no więc nabiera się, chyba się nie rozumiemy
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #114 : Grudzień 08, 2008, 23:42:43 »

Chodzi mi o to, że pytanie może być łatwe i standardowe - nie na sesję osobistą. Ciekawi mnie czy Enki powinien wyczuć intencje zadającego pytanie, czy może nie jest na tyle potężny (daje się nabierać, ma ludzkie słabości)



Nie da się nabrać ,wierz mi !!. Byłam swiadkiem na sympozjum w Kielcach.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #115 : Grudzień 08, 2008, 23:43:20 »

chyba się nie zrozumiemy, ja jestem zwolennikiem Projektu Cheops i bojkotuję wątek Argumenty Przeciw En-Ki, co chyba widać Uśmiech

Kapłan 718!
Zapisane
ramedlaw
Gość
« Odpowiedz #116 : Grudzień 08, 2008, 23:56:52 »

Ja natomiast jestem zupełnie neutralny.
Może nie doceniłem twojej odpowiedzi, może chodziło ci o to, że jakie bym sobie nie wymyślił pytanie (oderwane od rzeczywistości) to  i tak zaprosi na sesję prywatną.

Przykład:
Załóżmy, że na poprzednich sesjach już 20 razy zdarzyło się, że znalazł się ktoś(niekoniecznie ciągle ta sama osoba) kto zadał pytanie "jak mogę sprawić by moja córka znowu chodziła" (pytanie szczere, faktyczny problem córki) na co Enki dawał jakieś rady (ewentualnie dodatkowo zapraszał na sesję prywatną)
Teraz ja idę na sesję i zadaję takie pytanie podczas gdy nawet nie mam córki. Jak rozumiem Enki w tej sytuacji nie daje mi żadnych rad, jedynie zaproszenie na sesję prywatną.

czy tak to wygląda?
Zapisane
chanell


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #117 : Grudzień 09, 2008, 00:00:27 »

NIE !!!
Poprostu mówi że to podchwytliwe pytanie i że ta osoba nie ma dobrych zamiarów bo chce go sprawdzić.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
ramedlaw
Gość
« Odpowiedz #118 : Grudzień 09, 2008, 00:07:09 »

byłbym pod wrażeniem
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #119 : Grudzień 09, 2008, 00:29:39 »

to pójdź i bądź, to proste - ale możesz oberwac SŁOWNIE, Samuel potrafi być ostry jak żyetka ale i łagodny jak baranek, taka cecha istot duchowych...

uważam, tak jak chanell - z resztą, to co uważam, nie ma większego znaczenia - w sesjach to pojawią się setki razy i jest widoczne, zawsze Samuel widzi, że ktoś go chce sprawdzić i odpowiada tak jak pisała chanell...

Kapłan 718!
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #120 : Grudzień 09, 2008, 18:17:25 »

Z jednej strony się zgodzę, z drugiej - nie. Zgodzę się, że takie próby prowokacji się zdarzają, aczkolwiek raczej od razu widać, że jest to prowokacja. Takie pytanie musiałoby być skonstruowane bardzo naturalnie, tak, by reakcja NIENATURALNA, nieprzewidywana była tą właściwą. Zastanowię się nad takim. O tyle źle, że pytania są segregowane, że nie można bezpośrednio takiego zadać. To stwarza poważny problem. Aczkolwiek zadanie takiego pytania i odpowiedź na nie mogłaby wiele wyjaśnić (in plus lub in minus)
Zapisane
ramedlaw
Gość
« Odpowiedz #121 : Grudzień 09, 2008, 19:30:30 »

no właśnie trzeba by to dobrze obmyślić, tak by zwykły człowiek się na tym nie poznał
Proponuję jednak szczegóły techniczne zachować dla siebie ;-)
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #122 : Grudzień 09, 2008, 19:39:18 »

Samuel wie już o waszej dyskusji na forum - wystarczy że myślicie o tym i juz, tak to działa, jego możliwości są dość duże bo nie jest zwykłym aniołkiem jakimś, ale jest "Elohim" i należy do rasy Świetlistych - siódmy krąg nieba - najwyższy...

718!
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #123 : Grudzień 09, 2008, 20:03:01 »

Siodmy krag nieba nie jest najwyzszy, dotyczy on tylko wzorca dla materii, dla tworzenia w materii jest najwyzszy. Jednak kregi duchowe pozamaterialne sa wyzsze.

Kiara Uśmiech
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #124 : Grudzień 09, 2008, 20:07:09 »

dżizys! ja mówię o KRĘGACH NIEBA i SIÓDMY jest NAJWYŻSZY - jeśli wiesz co innego to gratuluje nie prawdziwej wiedzy, każdy okultysta wie ile jest i o tym się nie dyskutuje bo fakty! jeśli zaś chodzi o inne kręgi to jest ich więcej ale kręgów nieba jest siedem i nic tego nie zmieni...

718!
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 20 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

stadomagicznychkoni ogrodowe countrylife kalinowatyper naszegry