Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Czerwiec 25, 2024, 12:56:53


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wzniesienie - przeskok, ewolucja czy rewolucja?  (Przeczytany 158960 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #350 : Grudzień 17, 2012, 18:26:02 »

east
Cytuj
Jakoś przez wieki poczucie tego JA JESTEM nie dało ludziom szczęścia ,
Szacowny ano nie dało Duży uśmiech
Nie dało bo większość utożsamiła się ze swoja formą Uśmiech
Tak było wygodniej znaczy hulaj dusza piekła nie ma Duży uśmiech
Czemuż to się trudzić i pracować ? Duży uśmiech
Przecież można tak łatwo wziąć pożyczkę Duży uśmiech
Cóz jak kto sobie pościele tak się wyśpi Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #351 : Grudzień 18, 2012, 22:12:29 »

Ostatnio przekazy przed znaną datą jakby nieco stały się łagodniejsze, spokojne i zrównoważone. To doskonały przykład.Yeshua ~ bądźcie w pokoju ze swoją Nową Jaźnią

Witam, Kochani. To niesamowite, widzieć wasze postępy teraz. Wielu się podnosi, jak mówimy, pochłaniając Światło i (jadąc) na fali Wzniesienia. Robicie znakomicie. Nie jesteście sami w tym procesie, jak powiedzieliśmy.

Każdy z was ma zespół aniołów, archaniołów i / lub wzniesionych mistrzów, którzy są przypisani do Was w tym całym procesie.
Byli oni tam cały czas, ale cała uwaga i cel jest teraz wyrównany z waszą Istotą dla udanego i oszałamiającego doświadczenia Wzniesienia. Muszę powiedzieć, nie żeby  was zaalarmować, ale przygotować was do najbardziej dojmującego doświadczenia, jakie moglibyście sobie kiedykolwiek wyobrazić, drodzy.

Im bardziej się otworzycie i odbieracie teraz, tym bardziej będzie to kompletne i idealne dla Was. To, co mam na myśli, to chcę oczywiście powiedzieć, że Wzniesienie jest zapewnione, ale twoje pełne doświadczenie, twoje gładkie doświadczenie tego, i twoje najwyższe doświadczenie tego będzie uzależnione od tego, ile uwolnisz i odbierzesz. Mówimy to, ale chcemy, abyście się zrelaksowali i cieszyli się jazdą jak najbardziej. Nie ma nic ważniejszego niż całkowite poddanie i otwartość.

Wielu z was dokonało oczyszczeń, i nie martwcie się, nie musicie zrobić tego wszystkiego. Wystarczy zrobić to najlepiej. Nie ma ilości nierozwiązanych kwestii i karmy, która zatrzyma was od Wzniesienia, a wiele możecie usunąć teraz, tylko dając sobie kompletną i zupełną Miłość i akceptując ją od Stwórcy i od nas. Zrobiliście to, moi drodzy, już przeszliście zdradziecką część podróży, a teraz to jest po prostu dla was, aby cieszyć się ukoronowaniem tego.

Jesteście wszyscy na różnych poziomach, ale prawdę mówiąc, to nie ma znaczenia.
Skupcie się na sobie w tej chwili. Skoncentruj się na tym, co słyszysz od przewodników Wzniesienia, co czujesz, że jest właśnie dla Ciebie. Nie ma niewłaściwego sposobu, aby to zrobić, z wyjątkiem pozwalania żeby niepokój i strach powstrzymały Ciebie.

Teraz jest czas, aby całkowicie zaufać sobie, twojemu Wyższemu JA, twoim przewodnikom i Stwórcy. Nie pozwól, aby twój umysł wszedł Ci w drogę. Są jeszcze pewne aparatury dualności, które mogą chcieć Was rozpraszać, ale to nie jest prawdziwe. Zaczynacie całkowicie porzucać te aparatury i podobne, więc próbują wyciągnąć was z powrotem tak , jak stary but kusi cię, ponieważ jest on wygodny, wtedy powiedz: "Nie, dziękuję, spróbuję tego nowego sposobu życia i bycia od teraz na koniec ".

Kochani, nie można zrobić tego źle. Tak długo, jak słuchacie waszych serc i wewnętrznej wiedzy, będzie dobrze, będziecie zabezpieczeni i w najbardziej niesamowitym doświadczeniu w historii. Nie możemy powiedzieć, że to wystarczy. Więc nie pozwólcie przewidywaniom spowolnić was lub ściągnąć ze ścieżki, po prostu Bycia w tej chwili Teraz i trzymania tyle Radości i Światła i Miłości, która są Wam oferowane. Macie naszą gwarancję, że reszta będzie pod opieką z łatwością. Jest to zapisane już. Jest to zrobione porozumienie. Więc, relaks!

Istnieje oczywiście intensyfikacja energii oferowanej i będzie utrzymywać wzrost, i wszystko co musicie robić, to zakotwiczać nieustannie w swoim sercu i do Gai, może to być stałą rzeczą teraz, że trzeba będzie to robić z powodu intensywności . Uważajcie je za turbulencje podczas przechodzenia przez oku cyklonu. Potrzebujecie tylko pozostać w centrum (zrównoważeniu) i wszystko będzie dobrze.

Nie martwcie się o to, co dzieje się wokół was, to co denerwuje może być od innych, ponieważ oczyszczają. Nadal koncentrujcie się na swoim wewnętrznym spokoju i wiedząc, że jesteście dokładnie tam, gdzie trzeba być już teraz, że nie ma nic tak naprawdę, co trzeba zrobić, ale otoczyć i zanurzyć siebie we wzrastających energiach i pozwolić, aby pył osiadł wokół was, gdy uwolnicie wszystko, co t potrzeba, z całą pewnością, będziecie skompletowani dokładnie na czas dla Was, drodzy.

My z Niebiańskiej Kompanii jesteśmy wszędzie wokół was teraz i nie odejdziemy, aż podróż będzie zakończona. A Wy jesteście tak blisko. Żyjcie w zgodzie z Nową Jaźnią, która wyłania się z pełną siłą, łaską i chwałą.

Będziemy mówić jeszcze przed przesunięciem, moi drodzy. Szczęśliwej podróży!

Wasz kochający brat, Yeshua

18 grudnia 2012
Channeler: Fran Zepeda
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2012, 22:12:46 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #352 : Grudzień 20, 2012, 19:46:23 »

Chciałem dziś zrobić mały komentarz, a właściwie taki krótki przegląd przekazów, aby wskazać na pewien aspekt.
Ale pojawił się przekaz Kosmicznej Świadomości, która omawia ten aspekt w pewnej rozciągłości.
Całość jest bardzo długa, więc ze względów czasowych wstawiam tylko fragmenty.
Proszę zwrócić uwagę na tzw "przegląd życia", o którym zamierzałem napisać w kontekście globalnego przebudzenia.
Tu jednak jest potraktowany znacznie szerzej i podkreślam też zjawisko wytarcia pamięci - komu i kiedy.
Nie twierdzę, że CA jest źródłem jedynej prawdy, ani że jedynym, ale moim zdanie warto zapoznać się z nieco innym spojrzeniem na zjawisko,a może nawet zrobić porównania, bo jak Przebiśnieg prawi: "nazwy tego samego bywają różne".
Trzeba pamiętać, że to źródło odnosi się do teorii trzech "planet" po rozdzieleniu.


To jest to, co pojawia się dla każdego człowieka, który chciał mieć fizyczne wcielenie. To, co teraz się zaczyna, energie, które już podnoszą się, aby przyspieszyć, jest to, że portal Alcyone, centralne słońce, jest otwarty. Siedem bram same otwarły się umożliwiając sile, która jest Boską Świadomością, tym, co jest istotą samego Boga, aby przejść przez centralne słońce i przejść przez bramy, w korytarzu, aby dotrzeć na Ziemię w tym, co jest datą, która została podana, 21 grudnia, 2012.

Będzie ustawienie planet wzdłuż korytarza, tworząc wzmocnienie energii w korytarzu, pomagając bramom się otworzyć, bramy Ducha, które pozwolą temu, co jest swobodnym przepływem Boskiej świadomości przyjść poprzez omiatanie, przyjść jak tsunami Światła i duchowej energii, świadomości duchowej. Będzie omiatać Ziemię i powodować zdarzenie, które nie ma precedensu, które nigdy w pełni nie było obserwowane w całości wszechświata, którym będzie  Wzniesienie planety, Matki Ziemi, która będzie zmieciona z jej 3-cio wymiarowej postaci  w świadomym wysiłku Boskiej siły i siły świadomości, która jest wrażliwością Matki Ziemi, Gai.

Co to się wydarzy, to całe ludzkie życie, a nawet życie pozaziemskie na naszej planecie również przejdzie przez tą ważną falę świadomości, która wkrótce ogarnie planetę Ziemię. Ta świadomość wiele razy mówiła o procesie Wzniesienia,
....
Wielu znajdzie to jako kontynuację dawnego doświadczenia na tym, co jest obecną planetą, i zamiast po prostu żyć w rzeczywistości, która jest dokładnie taka sama, oni zauważą, że doszło do zmiany. Ponieważ zasady i prawa gry zostały zmienione. Po raz pierwszy będą uczestniczyć w doświadczeniach, gdzie ci, którzy mają charakter negatywny i ciemni nie są już w kontroli. Oni znajdą, że będą mieli wybór, wybór, zrównoważony między prawidłowego działania i działaniem niewłaściwym. Te wybory, które są sprzeczne z dobrem innych, planety, stworzeń i świata roślin na naszej planecie, nie będą tolerowane. Sama planeta i jej liczne linie czasowe zaczną się mierzyć z ich odpowiedzialnością za inną istotę na tej planecie, Matki Ziemi, która jest dla życia w harmonii i dostosują się do samej planety.

Jednak będą inne doświadczenia na planecie A / B, gdzie znajdą oni, że nie są dostosowani do swoich starych poglądów, postaw, idei, religii i filozofii. Ale mogą się opierać, mogą walczyć. Ale w trakcie ewolucji oczywiście zaczną widzieć, ludzkość zacznie widzieć, że istnieje rzeczywiście wyższy duchowy element, który jest bardzo realną siłą. Sam człowiek w ciągu kilku tysięcy lat i wielu, wielu różnych liniach połączy się w swojej świadomości, by osiągnąć punkt około 3600 roku od teraz gdzie cywilizacja, gdzie sama ludzkość, wreszcie wzniesie się masowo.

Ale to daleka prognoza, jeśli chcecie. To co Świadomość po prostu mówi to, że będzie wiele linii czasowych doświadczenia w nowej rzeczywistości, o nowych doświadczeniach i osiągnięciu ostatecznego rozwiązania wiele tysięcy lat wzdłuż linii.


Ta świadomość będzie teraz mówić, jak to ma być, co naprawdę wystąpi przez ten okres, który często określa się jako trzy dni ciemności. , To w rzeczywistości nie będzie 3 razy po dwadzieścia cztery godziny, lecz jest do alegoryczny czas, który będzie o długości, która później będzie interpretowana jako trzy dni. Ale przede wszystkim tym, co będzie, co nastąpi to, to jest fala Boskiej świadomości, która będzie omiatać całą planetę,  będzie wszystko w tej fali, że nikt nie będzie mógł uciec z tego doświadczenia. To może wydawać się trudne, ale to jest, co naprawdę ta świadomość mówi, że jest to wspaniały powrót,  powrót do świadomości Boga, z powrotem do poziomu wyższej świadomości. Ktoś może zmierzyć się z tym wydarzeniu albo na jawie albo we śnie. To nie ma znaczenia, gdyż cała ludzkość, każdy i każda istota na tej planecie w tym czasie, ma wejść w to doświadczenie.

Są tacy, którzy mówią, że wszyscy się wzniosą, że nikt nie musi martwić się o to, bo to będzie występować dla wszystkich. Świadomość ta dyskwalifikuje to stwierdzenie i mówi raczej, wszyscy będą przechodzić przez tą centralną falę Boskiej świadomości, która będzie przebiegać korytarzem z Centralnego Słońca, wszyscy wejdą w to doświadczenie. Ci, którzy przygotowali się rzeczywiście mogą wznieść się na różne poziomy, które ta świadomość po prostu opisała. Inni będą dokonywać innych wyborów i rzeczywiście będą tacy, którzy odrzucą ofertę przeprowadzki do wyrównania z Matką Ziemią i wyższych koncepcji duchowych.

Gdy ktoś odchodzi (umiera) i wszyscy przechodzą przez to, każdy zmierzy się z tym, czym jest ich własna Boska istota. Spotykają to, co jest Boską świadomością, świadomością Boga. W tym spotkaniu będą przeglądać swoje życie. Będą oni sprawdzać, co zrobili, gdzie poszli, kim byli. Będą oni w stanie zastanowić się nad sobą. To jest przegląd, który będzie lustrem autorefleksji dla każdej istoty. Wszyscy pamiętają siebie jako duchowych, które weszli w proces schodząc do ludzkiej postaci.
Oni nie potrzebują w tym momencie dokonania tego rejsu powrotnego, który występuje po naturalnej śmierci, powrotu przez korytarz, przez siedem bram, poprzez portal Słońca. Zamiast tego będą mieć energie Boskiej świadomości, którą Bóg przyniósł do nich. Ponieważ każda istota musi przejrzeć swoje życie w momencie fizycznej śmierci, gdy wraca w końcu do jej postaci Ducha, tak też będzie w tym momencie, w tej chwili autorefleksji i przeglądu.

Nie będą zdolni kłamać do siebie, ponieważ nie ma nic, co będzie można ukryć, niczego, co nie zostanie im pokazane. Oni zobaczą, swoje  intencje i ich przeznaczenie. Zrozumieją, każdy zrozumie,  z totalną jasnością powód jego wejścia w fizyczną rzeczywistość w tym czasie. Każdy otrzyma możliwość wyboru, podjęcia decyzji. Ci, którzy pracowali w kierunku samoświadomości i wyższego zrozumienia, którzy pracowali w kierunku oświecenia i iluminacji, zdecydują się przenieść w energie planety A, wznoszącej się do nowej formy duchowej Matki Ziemi, gdyż ona także się wznosi. Na tym poziomie będą Istoty duchowe miały doświadczenia na duchowej planecie, rajskiej planecie, gdzie jako istoty twórcze będą wiedzieli, że mają zdolności i moc, aby natychmiast stworzyć swoje realia z prędkością myśli.

Będą tacy, jak ta świadomość mówi, którzy zdecydują się wejść do wyższych sfer, zabierając ze sobą ciała ich fizycznego bytu, te ludzkie ciała, które będą przechowywane, jeśli chcecie, w energetycznym buforze. Ci z nich nadal będą wiedzieć, że mają do odegrania ważną rolę na tym, co jest planetą A / B. Poprzez (transmogrification), transformację, będą mogli zamieszkać fizyczne ciała ponownie i powrócić do gry na planecie A / B; będą nowymi nauczycielami, nowymi przewodnikami, nowymi wzorcami postępowania, które pomogą ludzkości w jej drodze ku jej ostatecznemu masowemu Wzniesieniu .

Ale będą mogli opuścić fizyczność, nie poprzez sposób, o którym ta świadomość mówiła, co jest tym, co co się nazywa tradycyjną śmiercią. Będą one w stanie (transmogrify) i przechowywać ich wzór energii ciała fizycznego, w tym, co jest strefą buforową, tym, co będzie zawierać wzornictwo każdego ciała, które może być używane według woli. Będą tacy, którzy podejmą decyzję się wznieść, ale nie mają już ochoty wracać do fizyczności. Oni stracą holograficzne ciało, które zamieszkiwali, ciało fizyczne, w którym byli, i pozostaną w tym, co jest Matki Ziemi wyżej wyewoluowanym ciałem duchowym i będą mieli doświadczenie na tym poziomie, który wybrali.


Istnieją wtedy ci, którzy nie wybiorą się wznieść, ale w tym samym czasie, są dobrymi istotami, które potrafiły żyć. Jest wielu, którzy nie są zaangażowani w przestępczości i korupcji, kontroli i manipulacji negatywnych. Jest wielu, którzy są po prostu dobrymi ludźmi, ale którzy nie zdecydowali się skupić na doświadczeniu Wzniesienia w tym czasie. Oni zdecydowali się przyjść do dualnego 3-cio wymiarowego stanu fizycznego bytu, aby mieć ich lekcje duszy, w celu uzyskania swoich doświadczeń życiowych. Ci, którzy są z tego rodzaju będą również mieli do czynienia z decyzją. Decyzją o tym, czy wrócą do fizyczności, kontynuując dualistyczne doświadczenie i kontynuując fizyczne wcielenie, ale już nie grę, która była grana tak długo, gdyż ten eksperyment jest zrobiony, jest on kompletny. To jest pragnienie Boga, aby rozpocząć nowy poziom doświadczenia, w którym tym, którzy są dobrej natury mogą zostać przedstawione nowe wybory bez kontroli i manipulacji przez tych, którzy są w tej chwili u władzy.

Nadal będzie dualistyczny charakter. Nadal będzie wybór między dobrem a złem.
Ale na tej nowej planecie zrównoważonej, ci, którzy zdecydują się spróbować zdominować przez negatywności, uciążliwą siłę, lichwę, wymuszanie, przemoc, przestępczość, itp., nie będą tolerowani, będą oni odpowiedzialni za swoje działania. A ci, którzy są dobrzy, tylko, uczciwi, prawe osoby, którzy są ludźmi uczciwości, współczucia i serca, zaczną widzieć, że szalony świat, który istnieje teraz zacznie się zmieniać, zaczynie się przesuwać, i w nowych zasadach gry będą wiedzieli, że żyją na nowej planecie.
To nie będzie natychmiastowa wiedza.

W tej chwili autorefleksji i przeglądu, wielu będzie pytanych, czy to jest ich pragnienie, aby żyć w ten sposób, na tej nowej planecie doświadczeń, tej nowej rzeczywistości zdefiniowanej przez samego Boga. Wiele będzie się na to godzić, a więc wrócą z powrotem do fizyczności. Okres, w którym byli w świadomości Boga zostanie zapomniany przez nich, nastąpi jako rodzaj amnezji, tak jak ma to miejsce teraz, kiedy dusza wchodzi w fizyczna formę, rośnie w ciele fizycznym, a nie w pełni rozumie, że to Duch jest w posiadaniu fizycznego doświadczenia. Tak więc będą kontynuować ich fizyczne doświadczenia z celem samorealizacji, gdyz są oni w istocie formą Ducha w fizycznym pojemniku.

Ostatnim aspektem, który ta świadomość pragnie przedyskutować teraz jest to, że ci, którzy są ciemni, ci, którzy zobowiązali się do służyć dla Oriona / Gadów  i pojęć zła i korupcji. Oni też muszą się zmierzyć, gdyż żaden nie może ukryć się przed obecnością świadomości Boga z tym, co jest najwyższym poziomem świadomości, tym, co jest istotą samego Boga. Muszą zobaczyć siebie, nawet jeśli w trakcie ich fizycznego wcielenia mogli uniknąć takiej autorefleksji oraz takiego przeglądu. W tym momencie skrajnej Obecności Boga, gdzie są oni w przeglądzie własnego życia, ich ducha, ich celów, muszą zobaczyć, kim byli. Następnie mogą również dokonać wyboru. Mogą zdecydować się na śmierć fizyczną i wrócić z powrotem do Ducha, zdając sobie sprawę, że poszli strasznie na manowce, ale mieli przynajmniej doświadczenia, których potrzebowali. Tacy oczywiście przejdą przez to, co jest normalnym sposobem powrotu z powrotem do Ducha, wracając z fizyczności, przechodząc przez korytarz, przez siedem bram, za pośrednictwem centralnego słońca, i wracając z powrotem do ich postaci Ducha, i nawet uzdrawiając tam to, co było ich życiem na uciskanej planecie oraz uciskanym żywotem.

Następni są ci, którzy rzeczywiście mogą wybrać, aby przejść do naszej planety, scenariusza A / B w całkowitej i pełnej zgodzie dla nowych przepisów, które będą w miejscu, nowej gry, która będzie grana. Zrozumieją, że oni już nie rządzą. Oni rzeczywiście zgodzą się grać według nowych zasad. Chociaż mogą starać się nagiąć reguły znajdą oni, że nie są w stanie tego zrobić i zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za swoje zbrodnie, ich niesprawiedliwości, ich próby kontroli. Oni będą w porozumieniu,  że będą oni mieli prawo do powrotu na planetę, aby mieć te doświadczenia. W niniejszej umowie one również zobaczą, że jest to kolejny sposób, aby pokutować za swoje zbrodnie i czyny z obecnej źle, niewłaściwie wykorzystywanej planety A / B. Pomimo tego, ta świadomość może powiedzieć, że nawet obecna planeta była celem i powodem każdej istoty duchowej, która jest na tej planecie, teraz wybrała się tu, tylko można również powiedzieć, że wielu utraciło swój sposób. W tym momencie uznania i zrozumienia, autorefleksji i własnego przeglądu, wielu zobaczy, że oryginalny zamiar i cel nie były utracone po drodze, ale faktycznie maja pozytywny wkład, który mogą zwrócić i znowu mieć ich fizyczne doświadczenie.

Fakt, że oni ponownie przejdą przez zasłonę zapomnienia jest tym, co jest dziką kartą tutaj.
Ale dlatego, że prawa tej nowej rzeczywistości, tej nowej planety A  / B nie będą tolerancyjne wobec tych, którzy są uciążliwi, którzy przejmują kontrolę, tych, którzy są skorumpowani, więc nie będą mogli zrobić krzywdy i szkody, które raz zrobili. Będą, jak ta świadomość powiedział, odpowiedzialni na nowej planecie A / B.

Będą ci, którzy zdecydują się przejść na planetę B, którzy decydują się żyć ciągle w tym uszkodzonych energiach, ale będzie to o wiele gorsze niż to, co istnieje teraz. Ci, którzy dokonają takiego wyboru, przekonają się, że podjęli oni trudny wybór rzeczywiście. Ale może to być również dobre dla ich duchowego wzrostu i rozwoju, poprzez to jeszcze bardziej ekstremalne doświadczenie oddzielenia od duszy, że znajdą odkupienie na końcu. Nawet te dusze, które zrobią, ten tak radykalny wybór powrócą na ich plecach fizycznej śmierci przez centralny korytarz, z powrotem przez siedem bram, i przez portal centralnego słońca i powrót do Ducha, gdzie odzyskają i powrócić z powrotem do świadomości duszy.

Ale że jest to rzeczywiście przesłanie nadziei dla wszystkich i każdego, radości i ciesząc się podniecenia na to, co ma się pojawić. Wiele osób zastanawia się, kiedy dokładnie to nastąpi, w jakiej chwili precyzyjnie to nastąpi. Jest to kwestia, która jest nieskuteczna, bo energie osiągną wysoki poziom na 21, ale będzie to przedłużone kilka dni po 21., w tym 22 i 23. Rzeczywiście te trzy dni będą takimi dniami, że wielu będzie później nazywać je dniami ciemności, gdyż nie będą nic pamiętali, co się stało, ale będą czuć, że coś się stało. Tak długo, jak ktoś i wszyscy, którzy słuchają tej wiadomości są przygotowywani teraz, aby przenieść się do tego stanu rzeczy, gdzie będą oceniać swoje życie, dokonywać zmian, przenosić się do wyższej świadomości i świadomości do tego stopnia, do którego przygotowali się, wtedy każdy i wszyscy mogą rzeczywiście zrozumieć i wiedzieć, że to nie jest coś, czego trzeba się bać, to nie jest coś przed czym trzeba się ukryć. Rzeczywiście będzie to niemożliwe, aby uniknąć tego losu, tego spotkania z Bogiem.

Will Berlinghoff,
Dec.17, 2012 -
http://rainbow-phoenix.com/blog/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #353 : Grudzień 20, 2012, 21:56:00 »

Trochę inny "przekaz". Bardziej konkretny. Nie od duchowych sił czy jakichś mistrzów wzniesionych, ale od człowieka takiego jak Ty .
------------------

Coś wielkiego się dzieje. Od placu Tahrir po Wall Street, od zaskakująco odważnych dziennikarzy obywatelskich w Syrii po miliony  naszych wygranych kampanii po kampanii online, demokracja jest w akcji.
Nie jest to medialny cyrk, ten skorumpowany , to nie głosowanie-co-4-lata jak w demokracji przeszłości.

Coś dużo, dużo głębiej. Głęboko w nas samych, realizujemy własną moc, aby zbudować świat, o którym wszyscy marzymy.


Nie mamy dużo czasu, aby to zrobić. Nasza planeta jest zagrożona przez wiele kryzysów - kryzys klimatu, kryzys żywnościowy, kryzys finansowy,  ... Kryzysy te mogą nas podzielić i rozdzielić, jak nigdy przedtem, lub  nas zjednoczyć, jak nigdy przedtem. Jest to wyzwanie naszych czasów, a wynik zadecyduje, czy nasze dzieci zastaną ciemniejszy świat lub ten świat sukcesu w większej ludzkiej harmonii.

To jest dla nas wyzwaniem do spełnienia. Nadzieją  17 mln obywateli i rosnących nadziei .  Avaaz jest największą na świecie internetową społecznością w historii. Nie ma innej  masywnej , high-tech, napędzanego ludzką mocą , multi-zadaniowej, prawdziwie globalnej  organizacji , która może zmobilizować skoordynowane demokratycznie ciśnienie w setkach krajów w ciągu 24 godzin.

Nasz potencjał jest wyjątkowy, i taką jest nasza odpowiedzialność.

To niesamowite, ale tylko 20.000 z nas uczyniło, że  nasza cała wspólnota może tak działać, a to dzięki  małym tygodniowym datkom w wys. około € 2,00 - ceny filiżanki kawy lub dwóch.
To jest rdzeń wszystkich wydatków Avaaz .

Przy tym wzroście jaki notujemy w tej chwili i aby go utrzymać , przyspieszyć - musimy to zrobić poprzez podwojenie liczby naszych cotygodniowych "darczyńców" do 40.000, co umożlwi podwojenie naszej zdolności do zrobienia wszystkiego, co robimy. Kliknij poniżej, aby to się stało możliwe. Postaw  światu filiżankę kawy:

https://secure.avaaz.org/en/sustain_avaaz_dec_2012_novid/?bKJkRab&v=20352&a=2.00&c=EUR&p=28

Wydatek  niewielki, ale ten stały tygodniowy wkład umożliwia Avaaz planować odpowiedzialnie wokół długookresowych kosztów takich jak nasz mały, ale niesamowity zespół pracowników, nasza strona internetowa i technologia, jak i zabezpieczenie naszych pracowników i systemów (to można być drogie, kiedy nasze kampanie dotykają ważnych ludzi !).

To również oznacza, że mamy zdolność do reagowania na kryzysy natychmiast w momencie ich wystąpienia i bezwłocznego  działania.

Niewielka darowizna około € 2,00 za tydzień od 20.000 więcej darczyńców pozwoliłoby naszej społeczności, aby rozwinąć wszystkie nasze prace w przyszłym roku, pomagając ratować życie w sytuacjach kryzysów humanitarnych, ochrony środowiska i przyrody, demokracji wsparcia i zwalczania korupcji  i zmniejszenia ubóstwa.

Dotacje Avaaz mają podwójny wpływ - ponieważ nasze datki nie tylko dokonują zmiany już teraz, poprzez wzmacnianie poszczególnych kampanii,ale też każdy datek buduje naszą wspólnotę, która będzie dokonywała zmian w najbliższych dziesięcioleciach. To inwestycja zarówno bezpośrednia jak i długoterminowa w   Nasze dzieci i przyszłości naszej planety. Kliknij tutaj, aby przyczynić się:

https://secure.avaaz.org/en/sustain_avaaz_dec_2012_novid/?bKJkRab&v=20352&a=2.00&c=EUR&p=28

Fundraising to często problem dla organizacji społecznych . Finansowanie Rządu lub korporacji  będzie głęboko zagrażać naszej misji. Finansowanie dużych donatorów często prowadzi do zobowiązań. Podobnie  wysokonakładowa  taktyka jak telemarketing, poczta lub bezpośrednio na-street programy często kosztują prawie tyle, ile się włoży! Dlatego model Avaaz - online,  napędzany ludzkimi darowiznami - to najlepszy sposób na świecie o mocy silnika na bazie  społecznej.

Jeśli uda nam się pomnożyć liczbę darczyńców, to pozwoli naszej społeczności przejść na zupełnie nowy poziom. Nie mogę się doczekać.

Wiem, że darowizna  jest aktem nadziei i zaufania. Czuję ogromne i poważne poczucie odpowiedzialności jako powiernik  tej nadziei, a mój zespół i ja  jesteśmy głęboko zaangażowani szanując zaufanie, którym nas obdarzacie z nadzieją . To jest coś specjalnego, dzięki czemu, jeśli uda nam się utrzymać wiarę w siebie, wszystko jest możliwe.

Z nadzieją i wdzięcznością dla tej niesamowitej społeczności,

Ricken


PS - W przypadku, gdy  rozważasz  tu jest 11 więcej powodów do dołączenia do Avaaz Uśmiech

Powód 1: - Co robimy /prace

Z ponad 17 milionów członków w każdym kraju na świecie jest w stanie zmobilizować się w każdej chwili do pilnych potrzeb i możliwości.  Avaaz działa - razem  ratowaliśmy życie na Haiti i w Birmie, odwróciliśmy politykę rządu od Brazylii do Japonii, zwycięstwa w międzynarodowych traktatach od zakazu bomb kasetowych do zabezpieczania oceanów . Były premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown mówi Avaaz "Pzynieśliście idealizm do świata ... nie lekceważcie swojego wpływu na przywódców", a Economist mówi o Avaaz :  "gotowy do dostarczenia ogłuszająco budzących wezwań   do przywódców światowych, "i Al Gore mówi" Avaaz jest inspirująca, która  już wywarła  zmianę. " Jesteśmy zaledwie 6 lat i szybko rośniemy, a nasi członkowie bardziej się zaangażowali więc  tym bardziej wpływ mamy.

Powód 2 - darowizna Avaaz to inwestycja, stałych zmian społecznych zwrotów

Z Avaaz nasze datki finansują wielkie kampanie oddziaływania, dzięki czemu również zatrudnienie rośnie. Więcej ludzi oznacza więcej Darowizn i większy wpływ. A więc nie tylko osiągnięcie określonej zmiany z darowizny, ale też  pomagasz rozwijać społeczności nowych członków, która będzie w stanie pomnożyć darowiznę wiele razy aby i być trwałym  i coraz większym źródłem zmian. To ogromna wartość filantropijna , aby mieć tego rodzaju wpływy -  podwójne i trwałe.

Powód 3 - Nie mamy biurokracji

Avaaz to  ogromna sieć obywateli, ale nasza organizacja jest absolutnie malutka - zaledwie 49 pełnoetatowych działaczy  ze wsparciem operacyjnym i technologią. Większość dużych globalnych organizacji pozarządowych mają setki lub nawet tysiące pracowników. Nasz mały rozmiar oznacza, że ​​nie mamy czasu na biurokrację, warstwy zarządzania, które są skoncentrowane na niczym, ale  skupiamy ię na rezultatach.

Powód 4 - Jesteśmy regularnie sprawdzani  i fiskalnie odpowiedzialni

Jest dużo strachu  o nadużycie  ofiarowanych pieniędzy. Większość obaw jest niesłuszna - większość organizacji to  dobrzy ludzie starający się robić dobre rzeczy. Z Avaaz możesz być pewien - częściowo dlatego, że jesteśmy prawnie zobowiązani być badani  co 12 miesięcy. Kontrola ta dokładnie sprawdza każdy aspekt naszych ksiąg  i praktyk finansowych. Byliśmy już zbadani 6 razy odkąd wystartowaliśmy i za każdym razem otrzymalimy wyśmienite świadectwo  (szczegóły kliknij tutaj ).

Powód 5 - Mamy światowej klasy zespół, który wykonuje wspaniałą pracę

 Kampanie, rzecznictwo  społeczne to  poważny i wymagający biznes - im bardziej kompetentny zespół, tym większy wpływ nasze datki mają. Avaaz przyciąga jednych z najlepszych działaczy i zwolenników na całym świecie. Wielu z naszych dyrektorów kampanii dołączyło do nas po tym jak jak odnosili  sukcesy jako prezesi organizacji społecznych, w większość z dyplomami z najlepszych uniwersytetów na świecie.


Powód 6 - Jesteśmy w 100% niezależni

Avaaz nie bierze absolutnie żadnych pieniędzy od rządów i korporacji. Jest to niezwykle ważne, aby zapewnić, że nasz głos jest całkowicie zdeterminowany przez wartości naszych członków, a nie żadnych  dużych  darczyńców . Pierwsze dotacje otrzymaliśmy z  funduszy założycielskich organizacji partnerskich i organizacji charytatywnych, w 100% z budżetu Avaaz teraz pochodzą z małych internetowych darowizn. Oznacza to, że jednyną agendą  za którą musimy podążać jest agenda Ludu.

Powód 7 - Wydajemy pieniądze, gdy ma to sens, i dokładamy starań

Avaaz przekazała ponad 5 milionów dolarów do innych organizacji, bo widzieliśmy , że są w tym lepsze niż my aby mieć wpływ na dany temat. Na przykład, mamy przyznane 1,6 milionów dolarów do birmańskich mnichów i grup pomocowych, 1,3 milionów dolar na Haiti organizacji pomocowych ( powneneś zobaczyć  film od grup, które otrzymały nasze datki), a ponad 1 milion dolarów dla organizacji humanitarnych w Pakistanie. Sposób wspierania organizacji jest bardzo ważny. Większość nnych fundacji mają niekończące procedury i ograniczenia, które czynią je powolnym  biurokratycznym z awersją do ryzyka w zakresie wspierania . Avaaz wyszukuje najlepszych ludzi i organizacje, i nie zarządzaj nim - my jedynie upoważniamy je do tego, co oni wiedzą i robą najlepiej.

Powód 8 - Jesteśmy apolityczni

Większość organizacji charytatywnych oferuje odliczenie podatkowe od  darowizn. Ale to oznacza, że ​​są one, w sposób, częściowo finansowane przez podatnika, a rządy używają tego, aby umieścić bardzo gruby  zbiór przepisów, co może, a czego nie można zrobić za pomocą tych pieniędzy. Najważniejszym z nich jest ograniczenie, co można powiedzieć, krytykować, wspierać, lub jakim politykom się nie sprzeciwiać . Avaaz jest bardzo rzadkim przypadkie, bo nasze dary nie są odliczane od podatku, pozostawiając nam w 100% decyzyjność by robić, co trzeba tak, aby przywódcy słuchali ludzi. Ponieważ tak wiele ważnych kwestii są przedmiotem targów  w sferze politycznej, to czyni nas znacznie bardziej skutecznymi  niż grupy poparcia  ​​nieśmiałe do wypowiadania się politycznie (poltycznie poprawne).

Powód 9 - Idziemy tam, gdzie największe potrzeby i możliwości

Większość organizacji skupia się na jednej misji przez długi okres czasu. To jest bardzo ważne, aby zrobić, ale to może oznaczać, że kiedy gdzie indziej są rozpaczliwe potrzeby lub niesamowite możliwości dla zmiany społecznej się pojawiają to są one ignorowane, ponieważ każdy pracuje na własny temat.

Kampanie kierowane Avaaz to kampanie najpilniejszych potrzeb i możliwości. Dzałamy tylko wtedy, gdy potężny wybuch może zwrócić uwagę obywateli tam, gdzie to jest najbardziej potrzebne. Nieustannie z najlepszymi partnerami walczymy w ważnych obszarach  . Trudno wyrazić jak niesamowitą wartością  dodaną do ich pracy jest pomoc Avaaz.

Powód 10 - Demokratyczna odpowiedzialność jest podłączona na stałe do naszego modelu

Model Avaaz w  kampanii opiera się na  ludzkiej mocy. Nasze priorytety są ustalone na poziomie rocznych i tygodniowych dzięki ankietaom rozprowadzanych wśród naszych członków, a  każdą kampanię prowadzimy najpierw po rozpisaniu petycji. Bez względu na to, ile pracy włożymy w opracowywanie kampanii, jeśli nie dostajemy zielonego światła od członków, nie działamy. Więc to jak wydajemy środki na co dzień, to oznaczana , że za bezpośrednim przyzwoleniem naszych członków.

Powód 11 - Nie ma drugiej takiej organizacji  jak my

Avaaz jest pierwszą na świecie tak masywną, high-tech, napędzaną ludzką mocą, multi-wątkową, prawdziwie globalną organizacją . W świecie, gdzie są problemy, przed którymi stoimy są konsekwentnie coraz bardzej globalne, to i rozwiązania dla nich coraz bardziej wymagają globalnych, demokratycznych działań.  Avaaz ma wyjątkową możliwość dokonania zmian. Żadna inna organizacja nie może tak szybko zmobilizować na dużą skalę, skoordynowane demokratyczne ciśnienie w ponad 194 krajach, w ciągu 24 godzin.

To nowy model na bazie Internetu, który  zmienił politykę w kilku krajach, a Avaaz to sprawdzony model globalny. Jest już największym globalnym ruchem w historii, a my dopiero zaczynamy !!
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #354 : Grudzień 20, 2012, 22:03:07 »

Widzę że niektórzy chanellingowcy podpinają się pod, fuj - katolickie objawienia...
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #355 : Grudzień 20, 2012, 22:14:38 »

A czym one się różnią od tych przekazów?

 Zły
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
arteq
Gość
« Odpowiedz #356 : Grudzień 20, 2012, 22:34:57 »

Tym samym czym naturalna żywność od tej GMO...
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #357 : Grudzień 20, 2012, 23:15:32 »

Fakt nie ma we wszechświecie bardziej zmodyfikowanych zapisów niż "testamenty".
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024Zobacz profil Email
« Odpowiedz #358 : Grudzień 20, 2012, 23:29:15 »

Tym samym czym naturalna żywność od tej GMO...

W moim przekonaniu biblijne przekazy to zmutowane GMO. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
east
Gość
« Odpowiedz #359 : Grudzień 21, 2012, 08:14:25 »

Jak to w życiu bywa, ono samo się na modyfikację uodparnia, a nawet z czasem wytwarza coś, co skutecznie niszczy zmodyfikowaną treść.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #360 : Grudzień 21, 2012, 14:46:40 »

W moim przekonaniu biblijne przekazy to zmutowane GMO. Duży uśmiech
Cóż Darek, jak widać biblijne,  a ściślej nowotestamentowe "nie znacie dnia ani godziny" nie musi się mutować jak opcje propagowane przez Ciebie... tak samo jak "przeklejki" Blureaya, oraz "dojrzewanie/rozwijanie" Easta.
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #361 : Grudzień 21, 2012, 15:00:13 »

Cóż , Arteq na to można odpowiedzieć Tobie ..Inaczej się nie da Duży uśmiech
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #362 : Grudzień 21, 2012, 23:12:56 »

Poniższe to nie jest przekaz. Kawałek artykułu na temat procesu.


12.12.12 Brama otworzyła nas do połączenia się z naszą prawdziwą Jaźnią, jak również Świadomością Jedności, a Brama 21.12.12 zakotwiczyła to. Pamiętajcie, że to nie jest automatyczne połączenie Duszy i ego, to potrzebuje waszego aktywnego udziału. Nasze 12- nici DNA znajduje się w miejscu, gdy świetlne Kody nadal przychodzą do nas od bramy 12-go. Im bardziej skoncentrujesz się na uznaniu tego, kim jesteś, tym bardziej integrujesz to jako prawdę absolutną. Nasz Nowy Odcisk zastępuje nasz oryginalny Odcisk, niosąc ze sobą absolutny potencjał tworzenia nieba na ziemi. Zobacz powiązania całego życia, zobacz, jak daleko jesteś od starego dualizmu 3D. Poczuj, jak jesteś wolny, aby tworzyć na nowo, tworzyć życie, którego nie doświadczyłeś przedtem i nie mogłeś sobie wyobrazić.

W sobotę, wiązki światła pochodzące od centrum Galaktyki (Źródła) wzmocnią wszystko, co znamy (a nie w co wierzymy),
aby było możliwe. Więc utrzymajcie zamiar odbioru tego potężnego zastrzyku Bożej Miłości, i z wiedzy Serca, uwolnimy jakieś resztki iluzji separacji ... od Źródła lub od wszystkich innych. Podczas gdy wielu z nas czuło się samotnych w tym czasie, ze względu na nasze indywidualne linie czasowe, teraz nie czujemy się samotni i uświadamiamy sobie, że to złudzenie (sam na sam). Mamy okazję zejść z naszej indywidualnej osi czasu i wkroczyć w linię czasową Jedności, gdzie połączymy się z wszystkimi innymi.

My, Drodzy, tworzymy nowy paradygmat. Czym masz zamiar to być? Bądź jak dziecko, pełne niewinności jeszcze z Mądrością tworzenia. Obrazy i intencje, które posiadasz tworzą Nowy Świat. Jeśli nadal widzisz świat jako uszkodzony lub zagubiony  w "nie jest to okropne" z obecnego światopoglądu, brakuje Ci okazji. Zamiast tego utrzymuj wizję świata miłości, pokoju i radości. Przytrzymaj tę wizję dla siebie, a potem zadać sobie pytanie, jak to będzie wyglądać, nie tylko ciebie, ale dla całego świata.

Emisariusze Światła z Plejad szczególnie, dzielili się dwoma scenariuszami kilka lat wstecz. Jeden był taki, że będzie coś jak wzięcie, w którym ci, którzy nie zdecydował się wznieść są zabrani na inną planetę, która nadal jest 3D. Drugi scenariusz, że przebywamy i współistniejemy w dwóch różnych wymiarach. Jest teraz trzeci. W tym potencjalnym scenariuszu zostaniemy i kontynuujemy naszą pracę, podnoszenia wibracji wszystkich, Gai tym do miejsca Jedności dla całego życia. Obecnie jest to ten trzeci scenariusz, który zbliża się do zaowocowania. I jako tacy, wznosimy się w naszym ciele, nasze ego wzniesie się i scali całkowicie z duszą i będąc wszystkim, czym Jesteśmy, z powodu Świadomości Jedności, w czasie wszyscy się Wzniosą, przynosząc niebo na ziemię, i my i Gaia wzrośniemy w ujednoliconej wibracji w wyższy wymiar Miłości jako Jedność. Potrzebna jest dla nas, aby nadal nasze wibracje utrzymywać wysoko, aby nie pobudzać strachu, ale pobudzać miłość poprzez skupienie na wszystkim, co mówimy, czujemy i robimy.

Teraz  wypełniamy nasz  26.000 letni cykl, wypełniając to, czego nie mogliśmy wcześniej i przechodzimy do Nowej Ziemi, Złotego Wieku.

Kara Schallock
www.soulsticerising.com
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #363 : Grudzień 22, 2012, 12:09:30 »

Z paru powodów Nowy Świat może być nawet bardziej "niebezpieczny" niż poprzedni (symboliczna data graniczna to 21-12-1012).
Jednym z tych powodów jest niebezpieczeństwo ujawnienia się starej siły - ego - w nowym wydaniu. Tym razem to wydanie uświęcone tzw Wzniesieniem.

Cytuj
I jako tacy, wznosimy się w naszym ciele, nasze ego wzniesie się i scali całkowicie z duszą i będąc wszystkim, czym Jesteśmy, z powodu Świadomości Jedności.

Co tu zostało napisane to dosłownie to, że EGO SIĘ WZNIESIE i scali z duszą. Jest to stara metoda na opanowanie nieznanego.
Kiedyś ta metoda zadecydowała o tym, że człowiek wyprzedził w ewolucji zwierzęta. Człowiek zawsze próbował okiełznać to , co nieznane, dzikie, nieokiełznane. Stawialiśmy sobie wyzwania .Ujarzmialiśmy jedną siłę natury po drugiej ,choć tak na prawdę to całe to "ujarzmienie" dziś wygląda nawet blado w porównaniu z rzeczywistą mocą Natury. Cóż z tego, że zaprzęgnęliśmy energię eksplozji mieszanki paliwowo-powietrznej do poruszania samochodów (przemieszczania ładunków) ,kiedy zwykły huragan przewraca nasze budowle z łatwościa łamanej zapałki. Mimo to EGO wciąż dąży do opanowania Natury (GMO, chemiczne lekarstwa, implanty, dodatki smakowe, plastik, styropian ) wmawiając ludziom, że ono wie lepiej, tworząc procedury, licencje, koncesje, limity, ochronę. Nie możesz dziś udać sie ot tak do lasu (apteki) po zioła. Zioła muszą być dopuszczone do obrotu, sprawdzone, licencjonowne i spreparowane odpowiednio. Wtedy uważane są za bezpieczne.
To tylko kilka przykładów panowania EGO.

Obecnie ego znów sięga , podobnymi, sprawdzonymi, metodami po duszę. Oto mówi się ,że ono się wzniosło i stanowi teraz Jedność z Duszą. Póki co równorzędną, ale za chwilę znów pojawią się Pośrednicy wiedzący lepiej. Właściwie już są nazywając siebie Mistrzami Wzniesionymi. Oto JA wzniesione przemawia Duży uśmiech . Pojawią się procedury, ale i nowe wynalazki-zabawki, nowa nauka oparta na opanowaniu Świadomości. Technologia dla wybranych.
Cytuj
w czasie wszyscy się Wzniosą, przynosząc niebo na ziemię,

Jakie niebo na ziemię ? Jedyne "niebo" jakie jest to Życie. Innego nie ma. Przestańcie zaciemniać to, co jest proste. Żadnych zabawek ze Wzniesieniem nie ma, jest tylko to, co JEST. To wszystko. Możemy bawić się w nazwy, możemy to nawet nazwać "AAAAAA ", ale to wszystko tylko zabawa. I może być niebezpieczną zabawą jeśli pójdzie za daleko.

 Otwórz oczy i patrz. Nie pozwól wepchnąć ego w rdzeń Istnienia . To "Ty" jesteś Istnieniem - nie ciałem, nie ego, nie JA. I nawet ludzki język został tak spreparowany, aby pisząc o tym nie móc precyzyjnie wyrazić istoty zagadnienia. Może i dobrze, bo to zabezpieczenie przeciwko manipulacjom. Nie istnieją słowa, aby TO wyrazić, ale serce wie i czuje . To dla tych, co mają uszy do słuchania Mrugnięcie
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #364 : Grudzień 22, 2012, 15:21:32 »

Oczywiście że Ego wzniesie się i scali z Duszą , Ego to rownież MY , nasza część duchowa dokonująca rozwoju do poziomu jego możliwości , później przestaję juz być Egiem staje się JA. to identycznie jak MY z okresu dziecięcego, byliśmy dzieckiem , które "Wzniosło" się czyli dorosło do dojrzałego człowieka.

Chyba nie zabijamy w sobie dziecka, ani nie wypieramy się tego okresu naszego życia i wszystkich dziecięcych zachowań? wspominamy je z czułością rozumiejąc prawa , którymi żyło dziecko, ale już nie folgujemy sobie dziecięcych zachowań w warunkach dorosłości Duży uśmiech....
Panujemy nad nimi , nie plujemy na drugie dziecko/ człowieka bo ma ładniejsze buciki czy fajniejszą zabawkę? w dorosłości są inne argumenty dla Ego , ale gdy Człowiek nad nimi panuje , Ego przytulone w nim dorośleje i nie ono włada nami , a my nim. Nie zabija się Ego, tak jak nie zabija się  siebie jako dziecko, zwyczajnie wyrasta się z pewnych zachowań , a Ego jako jedno z naszych ciał wznosi się i scala z całoscią nas i naszej osobowości.


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #365 : Grudzień 22, 2012, 15:32:23 »

tak Kiaro nie wylewa się dziecka z kąpielą,-
ale okres dzieciństwa jako Hu-Man mamy za sobą,-
czas na dorosłość Hu-Man. Uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #366 : Grudzień 22, 2012, 19:13:52 »

Uważam podobnie jak w. szacowny songo tylko z taka małą różnicą Uśmiech
Ano moim skromnym zdaniem zamiast Hu -Man wystarczy samo Man
Znaczy się Człowiek Uśmiech
 to pa Duży uśmiech
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #367 : Grudzień 22, 2012, 22:13:59 »

Oczywiste że Ego się nigdzie nie wybiera. Pozostaje tym zakresem częstotliwości, którym jest i na tejże częstotliwości nadaje. Możesz próbować słuchać dwóch stacji radiowych naraz, ale to bez sensu, bo żadnej nie zrozumiesz. Przestrajając potencjometr przenosisz się na nową stację, ale zawsze mozesz na chwilę wrócić do poprzedniej Mrugnięcie
Zapisane
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #368 : Grudzień 23, 2012, 22:50:07 »

A teraz olbrzymi materiał do poduszki i nie tylko z przekazu Kosmicznej Świadomości. Przekaz oryginalnie przeznaczony do styczniowego biuletynu został opublikowany natychmiast, ze względu na aktualność materiału.
Teraz przetłumaczyłem ponad połowę, zobaczę czy pozostałe pytania dotyczą ważnych tematów, ponieważ jest już następny materiał z tego źródła dotyczący "okresu przejściowego".
Materiał obszerny, ale wart spokojnego dokładnego przeczytania i analizy.
Zasada jak dla wszystkich channelingów: bierz to, co ci pasuje, odrzuć resztę.
Ogólnie CA twierdzi, że nie wszystko się skończyło, procesy trwają. Omawia m. in. dematerializację i 3 dni ciemności.


Kosmiczna Świadomość - Po Wzniesieniu
22 grudnia 2012
Channeler: Will Berlinghof

Kosmiczna Świadomość, Will Berlinghof, Interpreter

Przesunięcie naprzód w nową linię czasową

Czy więcej My się zmieniamy, tym bardziej Rzeczy się zmieniają


Pytający: Czy jest komunikat otwarcia proszę?
Kosmicznej Świadomość: świadomość ta wita wszystkich i każdego w tym wspaniałym nowym świecie, świecie, który jest teraz rzeczywistością, waszego własnego doświadczenia. Było wiele zmian w energiach, wiele zdarzeń, które wystąpiły: wstrząsy, zamieszanie, wielu nawet nie będzie o tym pamiętać, bo ich nowa rzeczywistość będzie tą samą rzeczywistością, którą przeżywali wcześniej. Wielu może nawet zastanawiać się, czy w ogóle coś się stało - co to za brzęczenie było, po co ta panika była. To dlatego, że wielu z powodzeniem transwerowało linie czasowe, tworząc dla siebie ciągłość w ich świadomości, taką, gdzie zdarzenia i  okoliczności, które wspomagają rzeczywistości, których doświadczają w taki sposób, że oni pozornie nie doświadczali jakichkolwiek zdarzeń które stworzyły dla nich zakończenie starego i początek nowego. Dla tych, na takich liniach czasowych, którzy nie znają różnicy między tym, co było i tym, co jest, dla tych, którzy doświadczają kontynuacji ich życia, którzy przeszli przez niektóre kłopotliwe czasy, pewne zmiany, ale żadne z natury, która byłaby tak szkodliwa, tak druzgocąca, że ich światy się rozkleiły i przesunęli się w sposób najbardziej oczywisty, którego nie mogą zaprzeczyć, do tych z nich ta Świadomość mówi, "Wasza rzeczywistość jest taka, którą stworzyliście w kontynuacji z tym, co było utrzymywane wcześniej. "
Wielu kontynuuje nadal, wciąż posuwając się naprzód w ich drodze życiowej, nadal poszukują doświadczenia, które nauczy i poprowadzi ich, i które da im szansę na wzrost i Rozwój lub nie. Nie wszyscy uczą się z lekcji, które otrzymują w życiu. Nie wszyscy uczą się z doświadczeń, które podejmują. Oni nadal potrzebują się uczyć.

Pomyślnie stworzyliście waszą własną rzeczywistość


Dla tych, którzy doświadczyli kontynuacji bez zrozumienia i świadomości widzialnych gwałtownych zmian, które były obiecane, nie sądzą, że zmiany nie doszło. Nie myślcie, że w innych liniach czasowych, wydarzenia nie były tak ogromne, że światy tych, którzy mieli te linie czasowe zostały całkowicie i kompletnie zniszczone, zmienione i zmieniły się w najbardziej wybitne sposoby. Proszę zrozumieć, że udało się wam stworzyć swoją własną rzeczywistość i przedłużyliście swoje własne linie czasowe  w taki sposób, że możecie kontynuować podróż życia po tym, jak energie w ciągu ostatnich kilku miesięcy i lat, które pozornie nie manifestowały się tak, jak mogliście myśleć, że powinny. Cel jest wciąż ten sam, że wciąż jesteście duchem mającym fizyczne doświadczenia, w których możecie rosnąć, w którym możecie uczyć się, w których możecie dojść do wyższych poziomów zrozumienia i świadomości.
To jest po prostu tak, że niektóre energie nie będą obecne już w twoim życiu, i to będzie tak subtelnej natury, że możecie nawet nie zauważyć. Tak więc, będziecie nadal doświadczać wielu rzeczy, które kiedyś były doświadczane w czasie zmian i wstrząsów, a nawet może się wam wydawać, że wszyscy gracze są nadal, w miejscu, w którym byli na scenie przed okresem Wzniesienia, który wystąpił w wielu liniach czasowych.
Z czasem zaczniecie naprawdę widzieć, że świat nie jest tym samym miejscem, że coraz więcej zdrowego rozsądku powróciło i że świat jest lepszym miejscem, takim,  gdzie wydaje się teraz, że ludzie są prawdziwi
i naprawdę zainteresowani tworzeniem bardziej harmonijnej przyszłości. Zawsze potrzebujecie robić to tak we własnym życiu. To dlatego informacje, które ta świadomość zaprezentuje nadal będą cenne dla nauczenia się, jak to zrobić, nauczyć się współpracować między niską jaźnią i Wyższą Jaźnią.
Był wzrost energii prowadzących do wydarzenia, które było Wzniesieniem i to się skompletowało samo, a teraz jesteście w okresie osiedlenia. Ponieważ było to nagromadzenie (oczekiwań) dla skompletowania Procesu Wzniesienia, więc będzie istniało ogólne stopniowe rozczarowanie, a zatem będzie to okres kilka lat co najmniej, zanim te stare siły będą całkowicie zneutralizowane i nie będzie Mocy Która Jest (określenie ciemnych). Potrzeba czasu, aby nieistotni dyktatorzy zmienili większość z tych, którzy byli Elitą, Ci którzy byli Mocą Która Jest, już odeszli, ale niektórzy z ich sługusów nie, oni będą mieć charakter, gdzie po prostu przejmą ich role, bo to jest nowa rzeczywistość, z którą macie do czynienia, i zajmuje to trochę czasu na zmianę biurokracji, gdyż drobni dyktatorzy w ramach systemu biurokratycznego zmienią się i odejdą od starych  sposobów do nowych sposobów. Jednak niemal natychmiast, będzie można stwierdzić, że nie są tak źli, jak to było kiedyś, i gdy nowe energie Planety A / B zaczynają dochodzić do siebie i naprawdę przesunięcie zaczyna przchodzić do nowego poziomu, takiego, który został skatalizowany przez proces Wzniesienia obudzi społeczeństwo i rozpocznie subtelne przemiany.
Świadomość ta przede wszystkim teraz mówi do tych, którzy czytają te słowa w czasie następstwa, po tym, jak wszystkie te wydarzenia zostały zakończone. To nie jest dla tych, którzy nie są już dostępni dla tych nowych linii czasowych, gdzie ta świadomość będzie kontynuować swoją pracę wychowawczą i informowania i prezentowania informacji, z których będą korzystać osoby na różnych poziomach. Dlatego ta świadomość jest nadal dostępna, nawet dla tych którzy mogą być rozczarowani, że nie doświadczyli wielkich prognoz, które były robione przez tak wielu, i nawet ta świadomość mówiła o wydarzeniach, które wydarzą się dla tych, którzy potrzebowali przeżyć te wydarzenia, tych, których przeznaczeniem było poddać się im i przejść proces transformacji, który szedł w parze. Ta świadomość mówi teraz do tych, którzy przenieśli swoją rzeczywistość w taki sposób, że nawet nie zdają sobie sprawy, że tak zrobili, ale ta świadomość zawsze mówi, że jeśli ktoś z powodzeniem tworzy linię czasową, lub przenosi siebie w linii czasowej, gdzie nie doświadcza wstrząsów ani zepsucia, to jest naprawdę istotą twórczą. Ta świadomość może dodać, że brakuje im świadomości tego, jak to zrobili.

Jak Wam udało się Przesunięcie linii czasowych?

Przez pozostawanie pozytywnymi i pełnymi nadziei, i utrzymując najwyższego poczucia, że zmiana nadchodzi;  tak, jest to, jak wielu zmieniło swoje linie czasowe i teraz doświadczają nowego dzielnego Świata, nowych potencjałów Planety A / B z równowagą i harmonią, o której ta świadomość długo mówiła , i to są Ci, którzy właśnie czytają te słowa świadomości. Ona nadal będzie głosem i przewodnikiem i będzie pomagać wszystkim, którzy idą do przodu, w ich drodze ku wyższej świadomości i wyższemu zrozumieniu. Świadomość ta będzie kontynuowała. Ta świadomość mówi również, że stary format, gdzie prognoza była dokonywana nie będzie naśladowana w tym czasie, gdyż ten nowy miesiąc i ten nowy rok dla wielu nadal się rozwija, i gdy ta świadomość kieruje do tych, którzy mogą czytać te słowa w nowym roku 2013, gdy ta świadomość daje ten komunikat, jest również wiele linii czasowych międzystrefowych, które jeszcze nie ujawniły się, jest wiele różnych wydarzeń, które nadal mogą występować na wielu liniach czasowych i są liczne przyszłości widoczne i znane przez tę świadomość. To dotyczy tylko jednego zestawu linii czasowych, które są kontynuacją, tego, co było przejściem od starego do nowego bez ekstremalnych przewrotów lub nawet bez pozornego zauważenia jakichkolwiek korzystnych zmian, lub głównych wydarzeń, ale w tym czasie, gdy ta świadomość prezentuje te informacje, to widzi tak wiele linii czasowych, które zanim rzeczy nie osiedlą się w zasadzie po zakończeniu procesu Wzniesienia, to wybiera w tym czasie nie dawać prognoz, aby nie odbiegać w tej chwili od energii, która przedstawiają się jako wiele przyszłości. Gdy czas będzie właściwy i rzeczy osiedlą się, ta świadomość może ponownie przedstawić prognozy, ale nie w tej chwili.
Dlatego, aby zakończyć ten komunikat otwarcia, ta świadomość, mówi do tych, którzy czytają te słowa, którzy przeszli przez ich zmiany najwyraźniej bez wstrząsów i jak często mówi się: Gratulacje! Zrobiliście, w najbardziej ekonomiczny sposób, przeszliście przez okres ekstremalnych zmian i przesunięcie, w teraz do przodu w nowej linii czasu, nowej planetarnej świadomości, która właśnie się urodziła i na samym początku nowego doświadczenia, Nowego eksperymentu w świadomości. Ta świadomość będzie miała o wiele więcej do powiedzenia w ciągu nadchodzących miesięcy i lat, ale w tej chwili to po prostu pragnie pogratulować każdemu i wszystkim, którzy doszli tej chwili, w czasie i przestrzeni. To kończy wiadomość otwarcia dla biuletynu stycznia 2013 r.. Ta świadomość zwraca się teraz do energizera Joan Mills, aby przedstawić pytania, które masz.

Wielu z was jest ISTOTAMI GWIEZDNYMI KTÓRZY DOBROWOLNIE ZGODZILI SIĘ POMÓC LUDZKOŚCI I MATCE ZIEMI.


Pytający: Dziękuję bardzo. Pierwsze pochodzi od BC. Pisze on: "W nawiązaniu do Galaktycznej Federacji Kosmiczna Świadomość mówi o nich w 2012-5 Newsletter Page 10, "Ich intencją jest szczera, a ci, którzy decydują się na to doświadczenie mogą mieć takie doświadczenie wzięcia na statki, aby zobaczyć wydarzenia, które rozwijają się na Ziemi poniżej z wysokości atmosfery Matki Ziemi i być zwróceni z powrotem, gdy zmiana będzie kompletna, aby przenieść ich wzniesione życie na Matkę Ziemię. " Pisze on: "Ponieważ ta opcja nie wydaje dla kandydatów do Ziemi A idących na dziewiczą Ziemię A i "życie Wzniesione" automatycznie wyklucza Zienię B, moje pytanie brzmi, czy to stwierdzenie jest ścisłe w odniesieniu do kandydatów do Ziemi A / B czasowo „beamed” (przesłanych wiązką promieni) na statki, a następnie zwracanych na nową zrównoważoną planetę A / B, aby kontynuowali swoje życie. Jeśli jest to w ścisłym odniesieniu do A / B dlaczego Kosmiczna
Świadomość odnosi się do "życia" Wzniesionych, gdyż myślałem, że tylko Ci idący na Ziemię A lub wyżej będą uważani  za wzniesionych. Inaczej mówiąc, zastanawiam się, czy naprawdę Kosmiczna Świadomość ma na myśli coś jak "lepsze życie", a nie "Wzniesione życie." Twoje myśli proszę?
Kosmiczna Świadomość: świadomość ta ma na myśli "Wzniesione życie", a nie zmienione życie. Ponadto, w tym, ta osoba cierpi z powodu założeń, które są błędne, bo ta świadomość nigdy nie powiedziała, że jedną ze
Ścieżek do Wzniesienia nie może być poprzez udział z ich Galaktycznymi odpowiednikami, gdyż wielu, którzy są na tej planecie w tym czasie, byli wcześniej, niż proces Wzniesienia się zakończył, Są też tacy, którzy maja podłoże gwiezdnych narodów lub  gwiazd. Są Gwiezdne Istoty, którzy dobrowolnie przychodzą na tą planetę, aby urodzić się jako istoty ludzkie, aby pomóc w tych czasach gdzie proces Wzniesienia był w toku, gdy Matka Ziemia była poddawana Wzniesieniu w swojej własnej świadomości, tworząc nowy szablon sama będąc na tym wyższym wzniesionym poziomie, i nawet przyniesienie Scenariusza Planety A / B, pozostawiło powłokę za którą pomieszczą się Ci, którzy zamierzają w dalszym ciągu mieć doświadczenia negatywności i oddalenia od Boga. Istnieje wiele sposobów, w które ktoś będzie w stanie wznieść się i ta świadomość mówiła o wielu sposobach. Mówiła o tych, którzy zakończyli ich pełne misje na ziemi, którzy po prostu przejdą przez portale /
wiry / pola energetyczne, aby powrócić do wyższych stanów świadomości, transmutując  ciało fizyczne i pozwalają sobie powrócić do wyższych stanów świadomości. Ta Świadomość mówiła o tych, którzy w procesie wielu istnień ludzkich i ich własnych osobistych podróży w tym życiu osiągnęli wysoki poziom wewnętrznego zrozumienia i świadomości, a nawet to, co jest oświeceniem.

Wewnętrzny Portal

Mówiono  o tym, co jest wewnętrznym Portalem, sposobem, aby się wznieść poprzez nabycie tego wyższego stanu świadomości, poprzez  ich wewnętrzną pracę, zarówno w sobie, jak i bez. To obejmuje tych, którzy podjęli się wyzwania rozprawienia się z ego, dla znalezienia prawdziwej równowagi i dostosowania niższe Jaźni i włączenia energii i świadomości Wyższego Ja tak, że będą oni w stanie przemieniać, (transmogrify) swoje ciała, bez konieczności przechodzenia przez zewnętrzny portal lub wir. Następnie są ci, których ta świadomość, o których mówiono przed chwilą jako Istoty Gwiezdnych, którzy  przyszli i zgłosili się na planecie w tym czasie. Wiele osób, które się wzniosą będzie tego rodzaju. Ta świadomość, nawet powiedziałaby, że wszyscy ci, którzy wznoszą się na wyższe poziomy, wznoszą się na Planetę A są istotami gwiezdnymi, jak również i one przychodzą nie tylko pomóc w tym procesie Wzniesienia dla ludzkości i Matki Ziemi, ale na swoim poziomie dla następnego Wzniesienia, gdyż wiele Istot Gwiezdnych wzniosło się poprzednio do innych poziomów. To dlatego siły Galaktycznej Federacji w całości mają znacznie większe zrozumienie i rozumienie Ducha i o połączeniach z Boskością. Będą tace jednakże, którzy wybiorą po prostu pójść na statki kosmiczne, które będą „beamed”, niekoniecznie przez Scotty, ale kto jednak będzie „beamed”, zobaczy proces zmian ziemi i przesunięcia ziemi ze Statku z jego  własnej rodzinnej planety albowiem oni często idą na statek, który może zawierać ich własnych braci i siostry z Federacji Galaktycznej z planety ich pochodzenia.

Uświadomcie sobie, Kim & Czym naprawdę jesteście


Przypomnijcie sobie i pamiętajcie, że istoty Galaktycznej Federacji mają również dostęp do 4-tego wymiaru świadomości, w którym rozumieją poprzednie życia, w których byli oni zaangażowani w niezliczonych wieki i tysiące lat w wielu życiach na tej planecie i na swojej własnej, jak również wielu z innych planet Galaktycznej Federacji. Dlatego ci, którzy stali się całkowicie świadomi ich istnienia, kim i czym naprawdę są, będą pamiętali ich wybór i ich porozumienia, aby przyjść z sił Galaktycznej Federacji i być częścią toczącego się wydarzenia Wzniesienia, które doprowadziło do tego punktu w rozwoju świadomości i będzie kilku, którzy nie zdecydują się wrócić do poziomów duchowych, lecz raczej wybiorą, aby przejść z powrotem do statki Galaktycznej Federacji otaczające planetę czekające na wydarzenia, bo już osiągnęli wysoką świadomość i wiedzą, że wrócą na planetę, aby pomóc wielu, którzy potrzebują pomocy po zakończeniu Wzniesienia. Są to Ci, którzy znajdą się na statkach kosmicznych. Nie są poprawionymi ludźmi, są Wzniesionymi ludźmi. Oni już mają możliwości lub będą rozwijać zdolności w tych czasach, aby przełączać się między  stanami świadomości, które są wyższymi stanami, ale  oni wybiorą dołączenie do ich braci i sióstr na statków Galaktycznej Federacji oczekując na przesunięcia i zmiany na Ziemi Kiedy to się stanie wrócą do niesienia pomocy wielu ludziom, którzy pozostają, aby doświadczać wydarzeń, których powodem jest ich własna dusza. Jest to również, gdy siły Galaktycznej Federacji rozpoczną pomagać ludzkości znacznie bardziej otwarcie w podróży naprzód, ale to jest inna sprawa i inna kwestia. Ta Świadomość ma nadzieję, że to jest odpowiedź na pytanie, które podmiot ten przedstawił.

Wiele książek science fiction jest o Przetrwaniu Czasów Katastrof

Pytający: To prawda. Jest jeszcze jeden tu, który ma. "Czy Kosmiczna Świadomość omówiłaby nieco scenariusz tych podmiotów, które wróciły na planetę, która właśnie doświadczyła zmiany biegunów , np. czy będzie jakikolwiek sposób na żywność, ubranie i schronienie, wszystkiego, co wynika z bardziej ziemskich problemów przeżycia na planecie B, co dodatkowo myli mnie? "Twoje komentarze proszę?
Kosmiczna Świadomość: To brzmi jak scenariusz Planety B, bo to jest scenariusz Planety B. Ocaleni na Planecie B będą ci, którzy przejdą przez ogromne zniszczenia, śmierć i chaos Przesunięcia biegunów, planety kołyszącej się samej, i to będzie bardzo trudne, ale to jest ich wybór, dla tych, którzy będą kontynuować scenariusz Planety B pragną doświadczyć takiej katastrofy i trudności, gdyż mają oni przeżycie jako cel.
Wiele survivaliststów którzy głoszą retorykę Survivalismu w czasach katastrofy szukają naprzód ekstremalnych zdarzeń tak, że przechodzą oni przez nie, aby mieć wielką przygodę w życiu i są w stanie pochwalić się, że są ocaleni. Wiele dzieł science fiction są o takich kataklizmach i survivalistach, którzy poradzili sobie z nimi. Jest książka, która nazywa się „The Postman”, był również film, który rekonstruuje przyszły świat, w którym była seria masywnych wydarzeń i po tych wydarzeniach była walka o reorganizację i restrukturyzację nowego świata, nowego życia. Są dramaty Survivalistów, które wielu przewiduje dla siebie, a nawet ta świadomość mówiła przed czasem masowego przewrotu, że wielu przewidywało to i rzeczywiście oczekiwało tego. Dlatego nie należy ich mylić. Jest to scenariusz Planety B, o którym mówisz , a nie, o scenariuszu Planety A lub Planety A / B zrównoważonej, zharmonizowanej planety, ale naprawdę  Planety B. Czy ta odpowiada to część pytania?

Nie ma masowej destrukcji na planecie A.

Pytający: Tak. Dziękuję. Dodatkowo, "Jeśli lokalizacja, z której oni właśnie zostali uratowani już nie istnieje, na przykład, jest pod popiołem wulkanicznym lub pod wodą, co określa, gdzie wrócą i do czego? "Twoje komentarze proszę?
Kosmiczna Świadomość: Druga sprawa, którą ta świadomość pragnie zająć się tutaj jest jego percepcja, że tylko fizycznie zniszczony świat pozostanie. Na planecie A w  scenariusz nie będzie masowych zniszczeń tej natury, ani na nowo zrekonstruowanym scenariuszu Planety A / B. Zatem jednostki które zostały usunięte, którzy zdecydowali się przeczekać przejście na statkach kosmicznych nad planetą powrócą do tych linii czasowych, gdzie śmierć, zniszczenie i wstrząs nie odbędą się w ten sam sposób, lub wrócą po reformacji Planety A / B do nowej Planety A / B. Nastąpi wydarzenie takiej olbrzymiej wagi i skali, że wielu znajdzie to trudnym zrozumienia i uwierzenia, ale jednak ta świadomość będzie teraz przedstawiać informacje o okresie przejściowym, 3 dniach ciemności, które wystąpią na ciele Matki Ziemi w tym czasie  przewrotu. Wielu wie o zdarzeniu, które jest określane jako 3 dni ciemności.

Kompletna Dematerializacja i Reformacja Planety


To, co nastąpi jest nie mniej niż pełną dematerializacją planety i reformacją z powrotem do stanu zdrowego i dziewiczego. Wielu będzie przechodzić ten okres w nieświadomości, gdzie będą oni w fazie, w której nie będą w fizycznym, cielesnym ciele i gdzie nie będą na fizycznej, cielesnej planecie. W tym 3-dniowym okresie ciemności, będą oni w rodzaju letargu, na poziomie wibracji, gdzie nie będą pod wpływem ekstremalnych sytuacji transformacji, których niektórzy zdecydują się doświadczać - ci, którzy decydują się iść na Planetę B lub którzy wybrali co najmniej doświadczenie wielkiego przewrotu - ale najbardziej skrajny przewrót nie będzie
doświadczany przez tych, którzy będą poruszać się do przodu w nowej zrównoważonej i zharmonizowane Planecie A / B. Zostaną one umieszczone w tej formie zawieszonej animacji (letargu), gdzie ich ciała nie zostaną zniszczone, ich planeta przeformułuje się, i dużo będzie dowodów katastrof, a nawet dowodów populacji znacznie większej niż ta, która będzie istnieć po tym, po prostu nie będą przeformułowane (dowody). Nie zostaną odtworzone, gdy planeta wróci do formy i nowe doświadczenie równowagi i harmonii zostanie zainicjowane. Wielu zapomni o tym co działo się w wraz z zawieszeniem animacji zmienią wspomnienia pamięci, które mają z poprzednich czasów. Jest to jeden z powodów dlaczego ta świadomość mówi to, co mówi ona teraz. Rozumie ona, że niektórzy będą odczytywać te słowa i nie rozumieć.

Wasze wspomnienia z przeszłości mogą być zmienione

Ale ci, którzy czytają te słowa będą na linii czasowej, gdzie część ma zamiar zapamiętania tego , co miało miejsce, czy też nie. Mogą pamiętać zdarzenia prowadzące do Wzniesienia i wiele odpowiedzi udzielonych przez tą świadomość, wiele prognoz wykonanych przez Nią, jak i przez innych, dla różnych linii czasowych, ale kiedy nie doświadczą wstrząsów będą one po prostu myśleć, że była ciągłość, że dla nich nic się nie stało, ale ta Świadomość mówi, że w prawdzie to, co się wydarzy, będzie tym, że wielu z nich zostanie wprowadzonych w ten stan zawieszenia, a ich wspomnienia zmienione. Wiele osób, którzy są czytelnikami tego biuletynu i tych słów Świadomości, mają część cel w tym, celu zachowania pewnych wspomnień, ale nie muszą one zachować wspomnień okresu reformacji, który nastąpi, i że dla Was będzie to, że pamiętacie wiele z poprzednich czasów, ale niekoniecznie wszystko. Większość trafi do nowej zrównoważonej i zharmonizowanej Planety A / B, którzy nie są  członkami Kosmicznej Komunikacji, lub tymi, którzy czytają te słowa świadomości po prostu zapomną to, co kiedyś było i będą mieli zmodyfikowane wspomnienia, bo to jest ich wybór, aby kontynuować na planecie bez przenoszenia ogromnego smutku, lęku, depresji i rozpaczy. Będą tam, aby mieć nowe doświadczenie, minus obowiązki pamiętania o śmierci bliskich lub zniszczeniu ich świata. Dla nich ciągłość będzie taka, że będą patrzeć wstecz i po prostu myśleć, "Ci, Szaleńcy, którzy po prostu mówili o Wzniesieniu i końcu świata w 2012 roku byli w błędzie! Nic się nie stało! Wszystko jest w porządku! Wszystko jest w porządku! "Bo to jest ich wybór, aby kontynuować bez tego ciężaru wiedzy i pamięci, które może mieliby, gdyby nie zgodził się przejść do tego stanu zawieszenia ich świadomości. To będzie coś jak pójście spać, mając wiele marzeń (snów) , budząc się i nie pamiętając marzeń, ale będzie to znacznie więcej. Planeta zostanie przeformułowana. Na przykład, wiele domów, mieszkań, sprzętu, samochodów i tak dalej, które byłyby wspierane przez znacznie większą populację nie będzie, i osoby znajdą się na przykład, w mniejszych miastach niż teraz są, ale ich pamięć będzie, że zawsze były tej wielkości. Nie będzie żadnych zakłóceń. Nie będzie żadnych kontrowersji. Po prostu to, są oni w tym samym mieście, w którym zawsze byli, nie będą pamiętać, że miasto, które kiedyś mieściło jeden i pół miliona nie jest już potrzebne i to, co mieści obecnie 700.000 jest słuszne i prawidłowe i zawsze tak było. To jest obszar dyskusji, które wielu może znaleźć nawet jako niedorzeczne Czytając te słowa, nie pamiętając, i dlatego te słowa nie zostaną odczytane lub znane dla osób innych niż ci, którzy mają umowę zapamiętania, aby wiedzieli, aby obudzili się, kim naprawdę są i znajdują się w nowym świecie, i zaczną jeszcze mocniej ich osobiste Wzniesienie do wyższych stanów świadomość. Ale to jest trochę inna sprawa. Ta świadomość głównie mówi o doświadczeniach, które większość będzie nadal kontynuowała na Planecie scenariusza  A / B.
Dla tych, którzy przeniosą się na planetę A, obudzą się do wyższej prawdy własnego istnienia, własnej świadomości: ich własnego duchowego źródła. Nie będą musieli zapominać, gdyż wyszli poza, i nie mają potrzeby przeprowadzania tego typu procesu. Co do tych, którzy wybiorą się do scenariusza Planety B, są to ci, którzy chcą przejść przez dewastacje i zniszczenia więc mogą grać w nową grę Survivalismu, w oddzieleniu od Ducha, pozwalając skorumpowanym, aby byli nadal ich mistrzami i doświadczać cokolwiek, czego linie czasowe scenariusza Planety B chcą doświadczać. W końcu to wszystko to, są tylko różne poziomy świadomości, które są odtwarzane. Gdy ktoś osiągnie poziom, gdzie może otworzyć świadomość na najwyższe poziomy Wzniesienia, aby mieć doświadczenia Planety A lub jeżeli został otwarty na poziomie świadomości, aby mieć zrównoważone harmonijne doświadczenie Planety A / B, lub ktoś chce mieć doświadczenia negatywności, śmierci, zniszczenia i rozpaczy i oddzielenia od Ducha, są to po prostu role do odtwarzania i doświadczania, które można mieć w nieustannym ruchu świadomości gdy ona wyraża się na Ziemi. To kończy tę odpowiedź.

Komunikacja między Planetą A, Planetą A / B i Planetą B


Pytający: szybkie pytanie: To nie jest prawdopodobne, aby byłby jakiś rodzaj komunikacji pomiędzy Planetą A, Planetą A / B i Planetą B, czy to prawda, ponieważ są one na różnych częstotliwościach?
Kosmiczną Świadomość: to jest błędne. Planeta B będzie miała jej nowe cele doświadczenia totalnego oddzielenia od Ducha, gdzie osoba ma tylko fizyczność jako środek i cel. Nie będzie wysokich Wzniesionych Mistrzów w tym czasie przyjścia na linie czasowe Planety B , gdyż nowym celem będzie trwać tak dlugo jak trzeba, aby powrócić do podwyższonych poziomów świadomości, miliony lat może i w tych liniach czasowych w przyszłości mogą zacząć zadawać sobie pytania, takie jak: "Czy istnieje ktoś tam poza nami? Czy mam inną naturę duchową, niż nauczono mnie, że mam? " Innymi słowy, scenariusz Planety B końcu przyniesie duchowych mistrzów i nauczycieli, aby nauczyć od wewnątrz tak, jak to trochę było z obecnymi mistrzami wzniesionymi na obecnej Planecie A / B. Na Planecie A / B, to, co jest nowym  doświadczeniem, plan jest dla masowego Wzniesienia następnym razem. Przez masowe Wzniesienie to widać już, że celem i zadaniem jest dla całej cywilizacji, całej ludzkości, by w końcu zrobić krok do przodu en masse jako jeden umysł w nowej świadomości. To jest coś, co leży tysiące lat w przyszłości, ale aby to osiągnąć, wielu z tych, którzy są z wyższych poziomów świadomości, którzy wznieśli się  przez scenariusz Planety A wybrało już pomoc na planecie A / B od samego początku. Dlatego też będzie przepływ wyższej duchowej świadomości i istot wyższych duchowych świadomość do scenariusza tkaniny Planety A / B aby prowadzić i uczyć, i pomóc w stworzeniu nowego świata. Także obecne będą wysoko zaawansowane duchowo świadome Galaktyczne Istoty, które również mają za cel pomóc ludzkości, aby osiągnąć te nowe poziomy świadomości, które ostatecznie wezmą to co jest zharmonizowanym i zrównoważonym scenariuszem A / B do pełnej realizacji i pełnego Wzniesienia dla wszystkich. Będzie zatem konieczny udziału i zaangażowanie istot duchowych, takich jak Interpreter i jego żona, którzy już zobaczyli i wiedzą, że oni też będą jeszcze na Planecie A / B nawet jeśli się wznieśli, gdyż wrócą do pomocy, jak wiele innych będzie robić, ale różnica jest taka, że będą oni świadomi, jak wielu będzie którzy się wznieśli, z Kim i Czym naprawdę są, i choć będą oni działać w linii czasowej nowej planety A / B, tych oświeconych którzy się wznieśli. Nie będą oni uwięzieni, jak wszyscy w czystej fizyczności gdyż będą zastępować zasady i prawa fizyczności, kiedy chcą według ich woli. Będą też uczestniczyć w sposób, który nie narusza ani przeciwdziała nowym prawom fizyczności, które wejdą w miejsce na nowej planecie A / B. Oznacza to, że będzie wielu Wzniesionych Mistrzów, wiele Wzniesionych Istot, które pomogą ludzkości w jej drodze do przodu i będzie to proces stopniowy, ale już nie będą ci duchowi krzyżowani i mordowani, już nie będzie Prawda unieważniana i uciskana. Na pewno będą ci na początku, którzy mogą nie być w stanie w pełni zrozumieć, i odbierać, ale komunikaty zaczną wychodzić, że wszystkie są duchowymi istotami posiadającymi fizyczne wcielenia, wszystkie są istoty są twórcami, wszystkie iskry Boga, i to w sposób znacznie inny niż ewangeliczna chrześcijańska wersja, judaistyczna wersja, muzułmańska wersja, nawet buddyjskie wersje i wszystkie inne religijne wersje wiary, a jest to dopiero początek, i to jest niewłaściwe w tym momencie, rozmawiać więcej na ten temat. Wszystko, co ta Świadomość chce zrobić w tym czasie, to zaprezentować te pomysły w tym miejscu na początku dla tych, którzy czytają to, aby zrozumieli, że wszyscy ci, którzy maja ta wiedzę i świadomość i są gotowi, aby się otworzyć i rozwinąć bardziej, niż było możliwe w okresie ucisku i fizycznej dominacji ciemnych. Ale to znowu inna sprawa, której ta świadomość oczekuje w przyszłości, aby odpowiedzieć.

PYTANIE: Dziękuję, to było bardzo dobre, i bardzo pomocne. To będzie ekscytujący czas.

Nowy Rok, Nowy Świt  i Nowa Planeta

Kosmiczna Świadomość: świadomość ta pragnie przypomnieć, że ci, którzy otrzymają newsletter i informacje tej świadomości w czasie po procesie Wzniesienia, gdy jest kompletne, w nowym roku i Nowym Świcie i początku nowej planety, są tymi, którzy zobowiązali się z tego duchowego poziomu w ich bycie, aby nadal być dostępnymi na fizycznej Planecie, która pozwoli im na doświadczenia dualizmu i polaryzacji doświadczeń fizyczności, ale nowe możliwości rozwoju na tej planecie z pełniejszą i bardziej pełną świadomością prawdy o duchu uczestniczącym w ich życiu w sposób, poza zwykłe religią i dogmatami i są tymi, których celem jest podjęcie wiadomości i nawet rozpowszechnianie wiadomości w sposób, którego nie mogli nigdy nie robić wcześniej. To nie jest to, że ta świadomość od ich oczekuje stanąć na skrzynkach od mydła dostarczając ich wiadomość, ale raczej, że przyniosą je do swojego życia, będą mieć pewną pamięć czegoś głębszego i ich życie będzie zupełnie inne niż to, co kiedyś. Dlatego ta świadomość jest świadoma że kontynuacja Komunikacji Kosmicznej Świadomości (CAC) jest zagwarantowana w tych liniach czasowych, gdzie to ma być  doświadczeniem, i tych, którzy nadal są jej członkami i nowi członkowie przyjdą na pokład i robią tak, ponieważ są oni już zobowiązani do kontynuowania swojej podróży ku pełniejszej świadomości i świadomości i udostępnienia dla mas, do ludzkości, prawdy, które zawsze taka była, ale została odrzucona z powodu dominacji tych u władzy, którzy byli przeznaczeni do represji i tłumienia prawdy. Ta świadomość jest kompletna.

PRACA NAD ŚWIETLISTYM CIAŁEM

Pytający: To jest doskonałe rzeczywiście. Dziękuję. Nasze następne jest od RB. Chciałby, aby omówić
Ciało świetliste. Pyta: "Czy świadomość proszę powiedz nam więcej o pracy wykonanej przez ciało świetliste w 4. i 5. wymiarze w nocy, podczas gdy ciało fizyczne śpi.
Kosmiczna Świadomość: Zasadniczo praca nie jest wykonywana przez ciało świetliste w wymiarach 4 i 5
gdyż ciało świetliste jest duchową forma, a więc, gdy ktoś śpi i średnie Ja, tożsamość świadomości przenosi się z ciała fizycznego, do ciała świetlistego. To nie musi dlatego pracować nad sobą, gdyż to świetliste ciało istnieje w tym wyższym poziomie świadomości. To świetlista forma ciała, którym każdy jest naprawdę. Świetlista forma ciała jest tym, co zanurza się w fizyczności na jawie, ale ciekawe rozdzielenie następuje w nocy, kiedy  świadomość jest nieco uśpiona w organizmie w ciągu doby, to jest dozwolone, aby uciec od ciała, i ono zapamiętuje całość, jego świetlną formę ciała, a tym samym prowadzi działalność w 5 wymiarze lub wyższych warstwach 4-go wymiaru. Gdy proces odwraca się i świetliste ciało schodzi z powrotem do fizyczności,  jego część idzie spać, choć jest tam zawsze i dostępne, ale dlatego, że przedmiotem świadomości na jawie jest mieć doświadczenie fizyczne i ponieważ prawo fizyczności wymaga, żeby zapomnieć to duchowe połączenie, świetliste ciało odwraca się na bok, jeśli chcecie. Nadal tworzy szablon możliwości dla ciała fizycznego i postaci i może przemienić wiele fizycznych sytuacji, ale dlatego, że śpi w tym sensie, że nie ma pełnej świadomości, świadomości, która dostępna jest w stanie czuwania to wtedy jest ograniczone i limitowane, i gra zgodnie z zasadami gry w fizyczności na tym poziomie świadomości. dlatego ciała nie zawsze tworzą to, co byłoby łatwo dostępne, gdyby (ciało świetliste) miało świadomość, gdy średnia świadomość jest w pełni obudzona dla siebie podczas tego stanu, którym jest śpiączka lub bezsenność czas światła dziennego dla większości ludzi.
Wzniesienie samo w sobie jest procesem przebudzenia świadomości świetlistego ciała w rzeczywistości fizycznej, rozbudzenie śpiącej świadomości, w ciele człowieka do jego prawdy i jego całkowitej istoty. Kiedy to zrobi to wtedy może pracować z 5-go wymiaru świadomości w 3-cim wymiarze. To wtedy wiele cudownych rzeczy, byłoby to możliwe. Film "Matrix" Doskonale wyraża ten temat pod wieloma względami film Matrix, zwłaszcza pierwszy z trylogii wyraża ten temat w najbardziej doskonały sposób. To jest naprawdę historia przebudzenia środkowej świadomości siebie do prawdy o tym, Kim Jest i Czym Jest, i odkrywa, że w rzeczywistość, którą każdy ma za konkretną i trwałą jest iluzoryczna, i gdy Neo wspomina to , gdy budzi się do niej, gdy idzie dalej poza wyzwania wiary i przez zasłonę zapomnienia, w końcu budzi się do jego najprawdziwszej mocy i jego prawdziwej Istoty. Na tym etapie nie jest już przykuty przez prawa  fizyczności i może je zastąpić nawet latając, tak jak robi to w ostatniej scenie. To jest tym, co czeka ludzkość i dla tych, którzy budzą się w ciałach do wyższej prawdy o ich istocie, Czym naprawdę Są, Kim tak naprawdę Są, i w momencie gdy to nastąpi, wtedy ci którzy są naprawdę świadomi są Świetlistym Ciałem, które może rozpuścić ciało, może zmienić ciało, i oni mogą mieć wpływ na rzeczywistość wokół nich. Nie podlegają oni tym prawom i zasadom, o których inni twierdzą, że są niezmienne i nieuniknione. Są naprawdę Wzniesionymi Istotami, które mają fizyczne doświadczenie w  całkowita świadomości ich Prawdziwej Istoty, ich Prawdziwej Rzeczywistości.

Gra w życie jest grana w stanie zapomnienia


Pytający: "Dlaczego nie mamy pełnej świadomości, czy nasze niższe Ja przejmuje ją?
Kosmiczna Świadomość: powód, dla którego nie macie pełnej świadomości jest taki, że zgodziliście się na to, aby nie mieć pełnej świadomości, podczas gdy macie te wyjątkowe fizyczne doświadczenia w dualizmie
i materializmie, to doświadczenie utraty mocy i oddania władzy do skorumpowanych. Istnieje wiele, wiele rzeczywistości i doświadczeń, które można mieć w umyśle Boga, i fizyczne doświadczenie jest tylko jedno, ale to jest istotne dla tych, którzy mają to doświadczenie, i to jest w komplecie ze zbiorem reguł i przepisów, procedur, których ktoś używa, aby mógł funkcjonować w tej fizycznej rzeczywistości, tak że może mieć kompletne fizyczne doświadczenie, którego dusza pragnie. Częścią planu jest to, że osoba przychodzi do tej rzeczywistości i zmniejsza poziom świadomości, którą ma, i świadomą pamięć, Kim i Czym To Jest, Kim Jesteś i Czym Jesteś. To jest tak, że można mieć jak najpełniejsze doświadczenie i wiele z tego jest oparte na doświadczeniu wierząc, że jesteście w separacji jesteście, oddzieleni od Boga, od Ducha Bożego, niezależnie od własnej duszy, a więc nie ma obciążenie taką wiedzą, gdy ktoś ma totalne doświadczenie fizycznego życia, czy jest to dobre życie, złe życie, radosne życie lub tragiczne życie. To jest po prostu pragnienie duszy, aby mieć to doświadczenie dla nauki i rozwoju, ponieważ dusza  zawsze wie, że wróci z powrotem do Boskiej Istoty, więc nie jest to postrzegane jako coś negatywnego. Jest to po prostu postrzegane jako przebywanie w fizycznej grze dualizmu, gdzie pewni ciemni mają kontrolę, gdzie ktoś będzie miał doświadczenia, jakie trzeba będzie zagrać w grze. Jest o wiele lepsza gra, jeśli ktoś nie pamięta prawdy, tak szybko, jak sobie przypomni, że są wyższe stany świadomości mając fizyczne doświadczenie, wówczas gry się zmienia. Jeśli intencja i pragnienie duszy było mieć doświadczenie w tej szczególnej i ciekawej grze, dlaczego miałaby ingerować, chyba że był to cel i zamiar? Ostatecznie jest to duchowe przebudzenie i ewolucja w fizycznym stanie. Większość podmiotów przyszła w to doświadczenie fizyczności i dualizmu z powodu potrzeby tych doświadczeń i nie są jeszcze gotowi do przebudzenia. Wiele  wcieleń przyniesie duszę do etapu, gdzie przebudzenie następuje i Wzniesienie się zdarza, ale przeważnie w tym czasie, większość z nich śpi i przestrzegają praw gry nigdy nie zdając sobie sprawy, że mogą być przekroczone. Jest to po prostu porozumienie się w celu uzyskania fizycznego doświadczenia bez wiedzy, że na samym końcu gry, na końcu doświadczenia życia, wszyscy będą wracali do duszy, chyba, że nie zdecydują się na powrót, ale wtedy to będzie inna gra.

JAK pobudzać i obudzić ciało świetliste


Pytający: "Co możemy zrobić, aby pobudzać i obudzić nasze ciało świetliste"
Kosmiczna Świadomość: Co można zrobić, to być jak najczęściej przytomnym i świadomym, że masz
Ciało Świetliste! Wielu zna, aurę i pole aury, ale jest to również część ciała świetlistego. Fotografia Kirliana / aury może pokazać emanację światła i jasność i kolor, który otacza ciało, i ktoś to widzi t i nie myśli o tym, jako o Ciele Świetlistym. Wskazane jest, żeby zrozumieć, że to jest Ciało Świetliste, i gdy ktoś ma wzrastać w Ciele Świetlistym, musi w końcu zdać sobie sprawę, że już jest Ciałem Świetlistym, i że w procesie stawania się całkowicie świadomym tego, dobrze byłoby afirmować, że jesteś Ciałem Świetlistym. Afirmacja może być: "Ja jestem światłością ciała. Jestem otwarty na przypomnienie i wiedzę o tym, że Ja jestem Ciałem Świetlistym!"
Poprzez takie afirmacje i inne własnego pomysłu i na podstawie oświadczenia każdej nocy, gdy ktoś idzie do łóżka, że pamięta swoją własną prawdziwą Istotę, swoje ciało świetliste jako To, co jest naszym świadomym stanem istnienia, to można przenieść sobie coraz dalej na pamiątkę tego faktu, który już jest. To jest zalecenie tej świadomości jak zyskać znacznie większe postrzeganie ciała świetlistego, znacznie większą pamięć i wiedzę o tym, jak również.

http://rainbow-phoenix.com/blog/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696Zobacz profil
« Odpowiedz #369 : Grudzień 24, 2012, 10:53:40 »

To następny przekaz CA. Też zawiera sporo materiału do przemyślenia. To ostatni przetłumaczony przekaz ode mnie - przed świętami,


Kosmiczna Świadomość – Okres Przejściowy
23 grudnia 2012
Channeler: Will Berlinghof
http://rainbow-phoenix.com/blog/2012/12/22/dec-22-cosmic-awareness-message-the-interim.html # comments


To jest 22 grudnia 2012 r., i to jest wiadomość Kosmicznej Świadomości, z Will Berlinghof jako interpretator, i Christina, Blu i Callista jako energetyzerzy. Zapraszamy Kosmiczną Świadomość i poprosi Cię o każdą wiadomość, jaką możesz mieć dla nas dzisiaj.

Dziś ta Świadomość pozdrawia tych, którzy są w okresie przejściowym, w tym miejscu pomiędzy światami, tym miejscu między czasem, tym miejscu między przestrzenią świadomości, przestrzenią rzeczywistości. To jest tak, że Wzniesienie rozpoczęło, że 21 oznaczał dzień grzbietu fali, która przeszła przez planetę, nad planetą, na około planety, i że chociaż nie zawsze było to doświadczenie odejścia dla każdego, doświadczenie znikania, że wielu czuło energie przesunięcia i zmiany, i że jest wielu, którzy mieli doświadczenie Wzniesienia, ale istnieje również wiele osób, które nie mieli, przynajmniej tak to się im wydaje w ich rzeczywistości 3-wymiarowej, gdzie stwierdzają, że wciąż tam są, jak gdyby nic się nie stało.

Ta świadomość musi powiedzieć, że wiele się wydarzyło, i wiele się dzieje, jest to wciąż tymczasowy punkt, punkt pomiędzy. Szczytu fali wystąpił i się wydazrył, ale ponieważ, to trwało wiele lat, miesięcy, tygodni i dni, aby w końcu osiągnąć ten punkt kulminacyjny, to maksimum wydarzenia, że będzie potrzeba teraz trochę czasu żeby energie tej chwili się oddaliły . W szczególności trzy dni, które są w tej chwili, od  punktu środkowego, jeszcze znaczą to, że fala jest w najwyższym punkcie, zanim zacznie opadać i zchodzić w dół po drugiej stronie zbocza.

Że wielu jest złych, że nic się nie stało w tym czasie, i ta świadomość, mówi do tych, którzy są źli, w ten sposób, że rzeczywiście potrzebują popatrzeć na tą złość, potrzebują popatrzeć na rozczarowanie. Musicie zadać sobie pytanie: "Dlaczego ja poszukuję tego doświadczenia Wzniesienia, czy szukałem tak, że mogłem być częścią tego, co jest usługą dla wszystkich, usługą dla planety, usługą dla ludzkości, czy ja szukałem tego dlatego, że chciałem uciec "To jest to często powodem, dla którego wielu szukało Wzniesienia: uciec od swojego życia, bo określili, że ich życie nie było warte życie, gdyż  byli w nędzy, dyskomforcie, trudnościach, i że Wzniesienie zaproponowało im drogę ucieczki. To Ci, którzy nie spojrzeli głęboko w siebie, którzy nie wykonali pracy, o której ta świadomość mówiła ciągle, że musi być zrobiona, przekonają się, że nie mieli głębokiego i poważnego doświadczenia, o którym myśleli oni, że będą mieli, którego oczekiwali. Ta świadomość mówi do was, jesteście jeszcze w doświadczeniu, to nie jest zrobione i to nie jest kompletne. Wykorzystajcie ten czas rozczarowania, gniewu, frustracji, aby zadać sobie pytanie: "dlaczego chcę się Wznieść? komu starałem się służyć? co ja chcę osiągnąć? " To wciąż jest ten okres czasu, o którym świadomość ta mówi, że jest okres przeglądu. Nie traćcie okazji, aby przejrzeć swoje istnienie i wasze powody bycia, wasze powody, chęi opuszczenia tj planety, chęci opuszczenia tej rzeczywistości, która była waszym życiem. Wykorzystajcie ten czas na introspekcję, kontemplację, poddanie. Wykorzystajcie ten czas mądrze, bo to jest bardzo podwyższony okres czasu, i to może jeszcze przynieść dużo w samoświadomości i oświeceniu.

Dla tych, którzy poczuli zmianę i odczuwają zmianę, dla tych, którzy wiedzą, że coś się stało i jeszcze wciąż widzą siebie, czują się w trzeciowymiarowej postaci, wiedzcie, że też jesteście w przejściu, i że odbieracie bardzo zdecydowanie teraz przesunięcie świadomości, przez które przepływacie. Wy rzeczywiście weszliście do 5-go wymiaru świadomości, i to jest oddzielenie teraz, gdy  Matka Ziemia zaczęła jej oddzielenie, zaczęła opuszczać powłokę, która była jej ciałem, przesuwając się, w kierunku tego, co jest jej 5-cio wymiarowym szablonem ciała Świetlnego, które przesuwa się w świadomości, jak wszyscy.

To jest kolejny punkt przejściowy, i gdy wielu oczekuje natychmiastowego rozpadu starego, jego zaniku, jego zniknięcia, znajdujecie teraz, że to się dzieje, ale znacznie bardziej stopniowo niż oczekiwano. Ale wasze oczekiwania są zupełnie inne od tych, którzy byli sfrustrowani i rozczarowani. To jest tak, że wszyscy, oczywiście, mieli pewien rodzaj oczekiwań, i wy uwolniliście to, gdy zrozumieliście i poczuliście zmianę w sobie. Niektórzy czują się bardzo surrealistyczne od tego czasu, jakby tak naprawdę nie byli w pełni obecni. Niektórzy odczuwają się powyżej ich ciał, czują niesamowite zmęczenie, potrzebę snu, potrzebę spokoju.

Istnieje wiele sposobów, przechodzenia tego doświadczenia, i ta świadomość po prostu mówi do was wszystkich, zrelaksujcie się i uwolnijcie, bo proces jest nadal w toku. Matka Ziemia jest w tranzycie, Matka Ziemia się Wznosi, i wy wznosicie się z nią. Wielu już się wzniosło, nawet jeśli one nadal czują się w 3 wymiarowej rzeczywistości. Spójrzcie na swoje marzenia, spójrzcie na spokojne moment, cichy czas, jak głębokie i poważne są. Tych, którzy kompletnie się wznieśli, świadomość ta wita i mówi do was wszystkich, witamy z powrotem. Wróciliście z powrotem do tego, co jest źródłem, z którego pochodzicie, i że gracie teraz w 5 wymiarowej rzeczywistości, budzicie się do tej prawdy, budzicie się do tej rzeczywistości. Gdy w pełni się obudzicie, gdy wszystko trafi na miejsca, nowy porządek, zdacie sobie sprawę, że naprawdę jesteście istotami, twórcami, którymi zawsze byliście i będziecie angażować kreatywność coraz więcej i więcej, bo będzie łatwiej cały czas dla was po prostu wyobrazić sobie swoje życie i zobaczyć jak droga rozwija się przed Wami. Podczas podróży na drodze możecie sobie wyobrazić, co leży tuż za zakrętem, i idziecie na zakręcie i jest to, co sobie wyobrażaliście. To staje się cudowna, niesamowita przygoda, gdy zaskakujecie siebie ciągle, gdy zbierzecie się z innymi, którzy chodzą po drodze zwami, rozbudzacie ich siły twórcze, ich moce twórcze, ich bycie kreatywnymi. Jest radość i szczęście i uciecha, dobrze rozpoznać, że dokonaliście tego, jesteście tam. Przebudzenie to jest to, co dzieje się w tej chwili, i jesteście w przejściu, jesteście w okresie, półproduktem tego punktu przybycia, y wy jesteście tam i zrobiliście to, bo jesteś wielowymiarowymi istotami, które budzą się do tej rzeczywistości. Niektórzy przybyli tam szybko, inni trochę wolniej, a niektórzy mimo oczekiwań, nie dotarli. Ale wszyscy przeszli przez front fali świadomości Boga i są w tej świadomości nawet teraz, i wszyscy jeszcze jadą na fali, gdy porusza się do przodu i zaczyna się jej spadek oraz jej zamykanie.

Ta świadomość już wcześniej mówiła o trzech dniach ciemności, i to jest rzeczywiście, ten okres czasu, ale nie ma ciemności, nic nie mrugnęło, nic nie zniknęło i jesteście po prostu w drodze, nie całkiem tam, ale już przybywacie. Trzymajcie dystans, trzymajcie kurs, bo to jest nadal cudowna podróż duszy, znalezienia siebie, uświadomienia sobie, siebie, znając siebie, radując się.

Ten komunikat jest rzeczywiście tym, co jest przesłaniem nadziei, nie tylko dla tych, którzy czują, że nie osiągnęli Wzniesienia, którzy są źli na tych, którzy mówili o tym, co oni zobaczą i poczują i poznają i doświadczą. Wyjdźcie poza gniew, wejdźcie w miłość, wejdźcie do serca, wiedzcie, że dusza jest w drodze, Wy jesteście w drodze, i że jest to czas, aby mity umarły, zakończenia się wydarzyły, zakończenia oczekiwań, zakończenia wierzeń, zakończenia wszystkiego, co zdefiniowało waszą rzeczywistość, przeszłość i teraźniejszość i przyszłość. Jest  jasna przyszłość, nowa przyszłość, nieoczekiwane, niewyśnione, które teraz rozwija się, które teraz ma energię ruchu, energię emocji, energię w ruchu, y Wy jesteście tą energią, Wy jesteście tą drogą, Wy jesteście tą ścieżką, która prowadzi do domu, Wy jesteście w drodze do domu, każdy i wszyscy.

Trzymajcie dystans, trzymajcie kurs, wiedzcie, że jesteście już w zmienionej rzeczywistości, wiedzcie, że jesteście w drodze i że jesteście Tym, kim Jesteście, (tam) gdzie jesteście, w tej chwili.

Ta świadomość kontynuuje wysyłanie jej energii do każdego i wszystkich, aby pomóc im w tej podróży, która jest Wzniesieniem, które się rozwija. Ta świadomość w Was wierzy i w proces, w którym jesteście wszyscy. Prosi was, abyście wierzyli tak samo, aby przejść przez kryzys i próby wiary, przez który wielu przechodzi, aby uświadomić sobie, że jesteś na samej krawędzi, i wielu już skoczyło, podjęli ich skok wiary, a inni jeszcze nie, ale są tam nadal. Odwagi, odwagi, podejmijcie ten krok wiary, bo to jest Wasz czas i Wasz czas jest teraz. To jest Teraz, jest Teraz, Wy jesteście (tym) Teraz.

Dziękuję bardzo za tę wiadomość, Kosmicznej Świadomości. I czwórka z nas tu dziś również chce wysłać naszą miłość i nasze wsparcie dla tych, którzy wciąż przeżywają tą podróż, żeby oni również mogli mieć zaufanie i pewność, aby zobaczyli siebie w miejscu, w którym chcą być.

Ta świadomość jest w pełni zgodna z tym, ta świadomość dostrzega, że jest to punkt zwrotny, i to, co jest przeglądem duszy zaczyna się, gdy każda i każdy popatrzy na siebie i zobaczy siebie tym, kim jest w tej chwili, w tym Teraz, i że będzie się rozwijać i będzie się pogłębiać.

Jest to nic innego jak zakończenie jednego wieku ludzkości, i początek nowego wieku. To jest naprawdę monumentalne wydarzenie, poza wszelkimi oczekiwaniami lub wyobrażeniami, a jednak Bóg je sobie wyobraził, i jak aspekty Boga wy sobie je wyobraziliście, i trzymacie w sobie to wyobrażenie w tym samym czasie, i wielu zaczyna sobie przypominać o tym wyobrażeniu tego czasu, i są szczęśliwi i zadowoleni, że są oni na tym progu erupcji nowej świadomości, w tym do wybuchu nowej rzeczywistości, mimo tego jest jak gdyby w zwolnionym tempie. Jest to, co jest, stało się to, i się dzieje. Paradoksem jest tutaj, i to jest istotne, aby Być po prostu w swojej własnej przestrzeni, aby umożliwić energiom, które są w obiegu, niektóre tak mocne, że są one przyczyną wirowania w energii dla bytów i osób, a niektóre tak subtelnie, że wygląda prawie jak gdyby nic się nie działo. Wszystko się dzieje i nic się nie dzieje: paradoks. A jednak jest to paradoks, który wstrząśnie starą rzeczywistością, sztywnością i dualizmem, tym spolaryzowanym sposobem myślenia, gdzie wszystko musi być taki czy inny sposób, Wzniesienie musi być w taki czy inny sposób. Nawet mit Wzniesienia dobiega końca teraz, i ten mit, który tak zarządzał oczekiwania tak wielu, ktrzy potrzebowali końca, tak więc to, co ma się rozwinąć, rozwinie się i rozwija się. Odpuście wszystkie mity, odpuście wszystkie oczekiwania i przekonania, odpuście Wzniesienie, bo już się wznieśliście, i jesteście bardziej przebudzeni do tej prawdy teraz, która będzie tym ostatnim kawałkiem dla tak wielu, którzy szukają Wzniesienia. Wielu z nich się wzniósł, wielu wie, że jest to ich prawda, wielu jest w środku i poczuje, że to Wzniesienie jest ich prawdą, i wielu, którzy oczekują Wzniesienia wciąż są zamknięci w starych mitach, przekonaniach, starych, starych, oczekiwaniach, znajdują to najtrudniejszym miejscem ze wszystkich, a ich stare przekonania trzymają ich z powrotem. Ale nawet oni są w ruchu, gdyż wszyscy, są w ruchu, planeta się Wznosi, jak również i kiedy energie w końcu zaczną opadać, energie Wzniesienia, i kiedy wszystko będzie zrobione, każdy będzie na swoim miejscu, w nowej przestrzeni, którą jest nowa świadomość.

Każdy ponownie będzie interpretować indywidualnie, każdy znów będzie w jego indywidualnej linii czasowej. Ta świadomość mówił o Nexus’ie, spotkaniu się ze wszystkich linii czasowych. To się odbyło, to miało miejsce w dniu 21-go, a teraz każdy znowu powraca do bardziej zróżnicowanej linii czasu, zindywidualizowanej, osobnej, ale to jest wciąż ten punkt nexus, ten czas trzech dni ciemności. Podczas gdy szczyt został osiągnięty, rozstanie się zaczęło, to jest wciąż ważny punkt, gdy wiele z linii czasowych ciągle się stykać i miesza. Wiedzcie, że widzicie i poznajecie prawdy wewnątrz siebie, jeśli tak wybierzecie. Wiedzcie, że widzicie i znacie realia wewnątrz siebie, jeśli tak wybierzecie. Wiedzcie, że szukacie życia, Światła i Miłości własnej duszy, gdy powracacie do tego, co jest stanem wyższej świadomości, która  nie ma dualnego charakteru, ale  jest świadomością jedności, tego co jest całością i kompletnością. Gdy mity umrą, będzie dezintegracja tego, co było kiedyś znane i trzymane jako prawda, tak że może wystąpić nowe, nowe może się zdarzyć.

Świadomość ta informuje, że były narodziny nowej Matki Ziemi, Gai, wczoraj, a ona kontynuuje ten poród, gdy ona porusza się w kierunku swego nowego ciała, jej nowej świadomości, jej nowej istoty. Wiedzcie, że grzbiet fali minął, i że jesteście w tej fali teraz, jesteście w drodze, jesteście w międzyczasie. Jesteście na swojej drodze, jesteście jeszcze w ruchu, i ta świadomość mówi do każdego i wszystkich: wytrzymaj, wierz, ufaj, wiedz. Bądźcie przewodnikami tych, którzy mają trudności, wspierajcie tych, którzy mają trudności, kochajcie tych, którzy mają trudności, ale uwolnijcie tych, którzy mają trudności, jeżeli zaczną ciągnąć was w dół, bo to jest wasza droga. Ta świadomość mówiła przez 20 lat, że wszyscy będą w ich indywidualnych podróżach, i to jest tak, ale nadal możecie wspierać innych, ale jeśli oni są w negatywności, są zbyt silni, zbyt destrukcyjni w ich negatywności, to każdy musi dogłądać swojej własnej podróży i zaufać temu, czego doświadcza, zamiast otrzymać czyjąś energię, która jest ujemna i szkodliwa i niszczy jego własną podróż.

To jest osobista odpowiedzialność każdego, który podejmuje tą podróż, tego nie da się uniknąć, to się dzieje. Każdy każdy dogląda własnej istoty, jego własnego doświadczenia, i zdaje sobie sprawę, że ma to doświadczenie i to jest inne i jest  różnica, to będzie go napędzać i pójdzie jeszcze bardziej do przodu. Ta podróż nie jest zrobiona, a nawet, ta podróż dopiero się zaczyna.

To kończy tą tymczasową wiadomość w tym czasie. Ta świadomość nadal wysyła swoją energię, jej Światło, jej miłość i jej błogosławieństwa wszystkim, którzy są w podróży swojego życia.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2012, 10:54:30 wysłane przez blueray21 » Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #370 : Grudzień 25, 2012, 20:35:39 »

Bajki, klechdy, legendy, a oni w jakim dziale się mieszczą Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.257 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

cyganie babyshower saigo-no-chi pomorska faon