Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 21:11:10


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 783876 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #200 : Styczeń 06, 2010, 23:34:16 »

arteq niczego nie udowodniles , tak jak ja nie udowodnilam ze Lazar to arteq , jednak ja za to ze poczules sie dotkniety przeprosilam ciebie. A ty ta sytuacja usilujesz nadal prowadzic osbiste rozgrywki razem z janneth , ktora na forum wyrzuca swoje  animozje.
Nadal trwasz  w wielkiej nienawisci do mnie za to jak piszesz ,"ze uwazam sie za uduchowiona" , byc moze masz jeszcze glebsze ukryte niecheci.Ale to Twoja sprawa.
Caly czas starsz sie ksztaltowac i ukazywac moj obraz jak wyglada wedlug twoich odczuc, zrozum iz to tylko twoje odczucia a nie prawda o mnie i chcesz zeby wszyscy ja zakceptowali jako moj prawdziwy obraz. Jest to twoja ogromna praca na  forum niszczenie cudzych wizerunkow i nadawanie im wygladu tworzonego przez twoje interpretacje. Jest to tylko twoja prawda na twoj uzytek.

Wszystko co jest niezgodne z twoimi pogladami , oraz wiedza starasz sie niszczyc i osmieszac, starasz sie podporzadkowac swoi wizjom i wiedzy.
Ja uznaje swoja omylnosc , pisalam o niej bardzo wiele razy, wiedza sie zmienia, uznaje jej rozwoj oraz fakt iz to co bylo wczoraj aktualne dzisiaj juz byc nie musi. Poprawiam stare posty gdy zauwaze bledy z roznych powodow  , czasami jest to pomylka przestawienia wyrazow znakow a czasmi napisanie czegos nie w tym miejscu.
Naprawde mam do tego prawo.

Nie nazywam nikogo idiotom ni oszustem z premedytacojom , odnosniki takie daje do ideologji tworzonej przez ludzi , nie personalnie do kogokolwiek.
Staram sie nie wartosciowac ludzi, teksty i zdarzenia mam prawo.

Rozumiesz roznice w powiedzeniu do kogos iz to co robi jest chamskie a ty jestes chamem?
To co ktos pisze jest oszustwem , a ty jestes oszustem , lub klamca?
To jest roznica miedzy ocena czynu a osoby.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2010, 00:54:14 wysłane przez Kiara » Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #201 : Styczeń 07, 2010, 00:25:21 »

Arteq  , czasami przypominasz mi gości z NWO, którzy usiłują , jeden przez drugiego, jeszcze bardziej zasłynąć w swoim demaskatorstwie , co już bywa , wybacz, ale groteskowe. Tam , gdzie ktoś interpretuje rzeczywistość po swojemu , Ty nadużywasz słowa kłamstwo. Kiedy czytam to, o czym piszesz to mam wrażenie, że uwielbiasz taplać się w szczegółach. Przy tym zupełnie zatracasz meritum sprawy. 

Kiara, a Ty się zastanów dlaczego dajesz się ponieść emocjom nazywając czyjeś postępowanie chamskim. Mam wrażenie, że sama dajesz się wkręcać w niczemu nie służące potyczki. Ja wiem, że ego próbuje sprostać, ale chyba już wiesz, że to bezcelowe. To tylko strata energii. Współczuję Ci roli, którą na siebie wzięłaś. Jednakże to jest nieuniknione. Gdybym był Tobą to chociaż starałbym się wyciągnąć jakieś pozytywne wnioski na skutek zetknięcia z rzeczowością oponentów.


Wybaczcie te moje 3 grosze prosze
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #202 : Styczeń 07, 2010, 00:45:13 »

east, dziekuje ze je napisales, tak masz racje czasami jeszcze daje sie wciagnac w przestrzen nie moja. Widac mam to jeszcze nie do konca przepracowane , musze wiec zauwazyc i wyciagnac wnioski.

Taka dyskusja jest spontaniczna , ma za cel odkryc moje wady przedemna, w ten sposob traktuje kazda konfrontacje z emocjami , oraz z moimi slabymi stronami. Adwersarz jest  tylko moim lustrem , tak naprawde w dyskusji ogladam siebie przez  moje posty, wiem to.
Wbrew pozorom dla mnie arteq i  janneth  sa cennymi nauczycielami , bo szybko moge poznac siebie wszechstronnie.
Twoje uwagi rowniez  sa cenne gdyz wyplywaja ze szczerosci serca, dziekuje.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ps. bardzo zadko uzywam slowa  "chamskie", zrobilam to moze dwa lub trzy razy w trakcie ponad 3 lat na forum, nie mniej jednak taka dosadnosc jest jedynym slowem tlumaczacym zaistniala z premedytacja  po raz enty sytuacje. Czasami jest to jedyna mozliwosc dotarcia do swiadomosci.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 07, 2010, 00:49:57 wysłane przez Kiara » Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #203 : Styczeń 08, 2010, 13:01:51 »

Cytat: marek324
bez dwóch zdań - kiara, sarah i wam podobni... osiągneliście dno! nawet nie będę więcej pisał. szkoda gadać.
jeden z kultowych bardów powiedział kiedyś: "człowiek ma jedną twarz i jedną dupę. jak się raz "skurwi" pozostanie "kurwą" do końca życia!" i tyle tytułem podsumowania. krótko, rzeczowo i na temat.
marekileśtamcośtam:
niektórzy mają dwie dupy.
Możliwe że z powodu całkowitego braku twarzy.
Mozliwe że nie są ludźmi, podobnie jak Ci , co dwie twarze mają -a dupy ani widu.
Organ brakujący zastępowany jest wówczas nadwyżka innego organu.
Człowiek natomiast ma faktycznie i twarz i dupę.


Cytat: Kiara_o_arteq
Jest to twoja (arteqa) ogromna praca na  forum niszczenie cudzych wizerunkow i nadawanie im wygladu tworzonego przez twoje interpretacje. Jest to tylko twoja prawda na twoj uzytek.

arteq nie ma energii by pracować sam ze sobą.. dlatego potrzebuje zaangażować trochę energii z zewnątrz, by prawda na jego użytek odsłoniła swe oblicze.
To oczywista oczywistość!
..a im bardziej ona odsłania - tym bardziej nie ma energii.
Nie tędy droga Panie niedzieju.

Cytat: east_do_arteq
Kiedy czytam to, o czym piszesz to mam wrażenie, że uwielbiasz taplać się w szczegółach. Przy tym zupełnie zatracasz meritum sprawy.
Ułomność to czy premedytacja? - PREMEDYTACJA. imho.


Cytat: Kiara
Poprawiam stare posty gdy zauwaze bledy z roznych powodow  , czasami jest to pomylka przestawienia wyrazow znakow a czasmi napisanie czegos nie w tym miejscu.
Nieno.. Kiaruś, mi też zdarzają sie jedynie literówki i niekonteksty - a pomyłki merytoryczniej to nie zrobiłem nigdy.
Mrugnięcie))
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 20:30:15 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #204 : Styczeń 08, 2010, 15:20:14 »

fisioli: ble, ble, ble... kolejny męczydusza. jak nie masz nic konkretnego do powiedzenia to nie mów i się nie ośmieszaj.

nie skomentuje, ani tego ani tego powyżej obrażająco i Kiarę i Sarę, za to zrobię coś całkiem innego  Zły

EDIT:

dzięki Darku, może 7 dni go czegoś nauczy, potem sugeruje dawac bana na 14, 21, permanentny!

« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2010, 20:23:14 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #205 : Styczeń 09, 2010, 00:50:19 »

Ciebie nie nauczyło... ani pierwszy ani drugi...

O, to na forum jednak jest administrator i nawet regulamin potrafi przeczytać, i decyzję szybko podjąć, szkoda, że tak wybiórczo.

edit:
nie wiedziałem gdzie umieścić odpowiedź, w tamtym temacie byłby to off...

Arteg, i wlasnie to jest ta sytuacja, ze nie zrobisz dziury, ale krew wypijesz. Darek ma racje , jesli ktos nie nauczyl sie ze imiona i nazwiska pisze sie z duzej litery, to niech najpierw sie nauczy. Pani Lucyna nie jest niczyja kolezanka i nalezy miec do niej taki szycunek jak i do innych kobiet.
Twoja nieprzychylnosc do tej osoby znam doskonale, przykre to ze znowu ktos sobie pozwala na brak respektu, a ty stoisz za tym ze lecz : bądźmy wtedy równo "wrażliwi" na pozostałe przypadki odstępstw.
Zaraz napewno bedziesz obrazony ze nie mam racjii. A ja ci powiem ze nie jest to ok co ty tu robisz.

Rafaelo o co masz do mnie pretensje? Piszesz, że "dziury nie zrobię lecz krew wypiję" - czy w którymś słowie skłamałem, czy w którymś byłem wulgarny bądź niegrzeczny? Nie, po prostu odsłaniam hipokryzję, więc dlaczego mnie krytykujesz skoro to nie ja się jej dopuszczam. Powołałem się na konkretne zapisy regulaminu, którego uchybienia dopuścił się Darek [dodatkowo grzecznie zapytałem czy jego może ten regulamin którego przestrzegania ma pilnować, nie dotyczy]. Sam jestem za poprawną pisownią, już postulowałem to wcześniej - jeżeli i Darek jest PRAWDZIWIE za tym - zróbmy odpowiedni zapis w regulaminie i będzie ok. Czy boli Cię to, że proszę o równe traktowanie wszystkich? Czy to według Ciebie to coś nagannego, złego? Przecież nie napisałem, że jestem za pisaniem imion z małej litery, wręcz przeciwnie. Więc gdzie jest problem? Czy może w tym, że pewne osoby chcą mieć możliwość względnego traktowania rożnych forumowiczów? Ba, nawet dałem Wam w tym zakresie wolną rękę, byle wykazać się konsekwencją. Masz w tym momencie bliżej nieokreślone pretensje do mnie, chcesz mnie skrytykować, lecz nie potrafisz nawet uzasadnić co złego zrobiłem. Wskaż konkretnie co jest w moi9m wniosku/odpowiedzi "nie OK", potrafisz?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 09, 2010, 21:42:37 wysłane przez arteq » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #206 : Styczeń 11, 2010, 04:40:00 »

Wszystkie posty o Zahi Hawass'ie przeniosłam do działu Egipt --> ZAHI HAWASS
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #207 : Styczeń 11, 2010, 11:32:13 »

Dyskutowac z toba juz wiecej nie zamierzam. Dowodow zadnych nie dostaniesz odemnie, nigdy.
Jesli bedziesz dalej dokuczal i rozkrecal awantury, to bedziesz sie sotykal z moja nieprzychylnoscia, bardzo masywna. Przemysl sobie! Kazdy z nas zna tematy PCH, i nikt tu nie potrzebuje zadnych ciagnacych sie , ciagle
odgrzewanych historii. Pozdrawiam Rafaela
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #208 : Styczeń 11, 2010, 12:21:39 »

To, że nie dostanę dowodów na Twoje zarzuty - podejrzewałem. Nieprzychylność również jestem w stanie przełknąć, także tą masywną. Przemyślałem.
Nie zamierzam udawać, że nie dostrzegam kłamstwa i hipokryzji [tych ciągle powtarzajacych się/ciągnących również]. Jeżeli zwracanie na to uwagi nazywasz dokuczaniem czy wszczynaniem awantury - niech Ci będzie. Co do odgrzewania - toż to działacze PCh ciągle odgrzewają i przesuwają terminy realizacji tematów które miały być już dawno sfinalizowane i to na ich korzyść.
Nie wiedziałem, że apel o równe traktowanie i konsekwencję jest dla Ciebie tak drażniący.

edit: aha, Rafaelo, skoro jestes tak wrażliwa na poprawną pisownię imion jako objaw szacunku w zakresie zwracania się do innych osób, to zwroty bezpośrednie do osoby/osób, czyli:
"Tobie, Tobą, Ciebie, Wam, etc...
piszemy wielką literą ponieważ funkcyjnie zastępują imię.
Czasami po prostu przez pośpiech - szczególnie na forach ktoś je napisze [tak samo jak imię] z małej litery, bez żadnych podtekstów. Czy Twoim zdaniem w tych przypadkach powinniśmy autorowi od razu zarzucać brak szacunku dla innych? Czy w takim przypadku mamy automatycznie zarzucić tej osobie nieuctwo?

Rafaelo, dlaczego tak krytykujesz innych za to co samej zdarza Ci się zrobić?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 12:39:30 wysłane przez arteq » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #209 : Styczeń 11, 2010, 12:39:21 »

Atku, z reka na serdcu. Darek i inni sa naprawde bardzo spokojni na to co sie tu czesto dzieje. Ciebie nikt nie zaczepia osobiscie, za to wszedzie jestes tam gdzie czujesz ze mozna cos dalej rozkrecic. Tematy PCH sa tak samo znane jak tematy KK. Ty doskonale znasz nas tu wszystkich i my ciebie tez. Dlatego zastanow sie,
czy to ma ses ciagle szukac ofiar i im udawadniac to czego nie trzeba udawadniac bo o tym wszyscy wiedza.
Temat "Nibru", nie jest tylko tematem na naszym forum. Caly swiat dyskutuje na ten temat. Ja w niemieckiej telewizjii tez ogladalam pare razy dyskusje na temat "Nibru" i "Roku 2012. Sa rozni ludzie, maja rozne zainteresowania i przedstawiaja swoje informacje. Na temat upadku religii, nie jest to temat tylko na naszym
forum. Bardzo duzo ludzi dyskutuje tez na ten temat, tez w polityce i tez na calym swiecie. Wszystkie wojny i nieporozumienia spoleczne sa prawie na tle religijnym. Dlatego te ciagle awantury sa smieszne i denerwuja i to bardzo. Nawet Kaplan ma swoje miejsce na tym forum. Nie ma on z nikim problemow , nikt go nie zaczepia i on nikogo nie zaczepia. Przemysl sobie dobrze to wszystko, ja chcialaby Cie widziec w innej roli tu na forum. Moze sprobuj!.Ile otworzyles tematow na tym forum gdzie mozesz pisac o tym co cie interesuje?.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 12:40:55 wysłane przez Rafaela » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #210 : Styczeń 11, 2010, 12:52:16 »

Rafaelo, wiem, że admin jest w wielu przypadkach spokojny pomimo tego co się dzieje, jak juz napisałem - szkoda, że niekiedy wybiórczo. Nie znam Was, znam tylko pewne Wasze wypowiedzi, dlatego mogę jedynie podejrzewać jakimi osobami jesteście, ewentualnie jakie poglądy macie na pewne kwestie - te w których zabieraliście głos. Tak samo jak Wy mnie nie znacie.
Jak już pisałem - dopuszczam się krytyki lecz zawsze popartej konkretnymi argumentami, tak samo jestem otwarty na argumenty innych, ba - często o nie proszę. Dlatego sam również nie uciekam przed nią, proszę jedynie o argumenty - bo to one mogą skłonić mnie do przemyśleń i ewentualnego zapatrywania na daną sprawę.
Tak, jest wiele miejsc w których są poruszane zagadnienia np. nibiru, kierunku w jakim dąży świat, lecz to PCh uważa, że to jego działania są JEDYNYM ratunkiem na ocalenie świata. Nie zgadzam się z tym i piszę dlaczego. Nie zgadzam się, że wiele z przeklazywanych przez Łobos informacji jest prawdziwych - i również piszę które i dlaczego, wskazuję dowody. Jak długo Pch będzie w pewnych sprawach kłamało - tak długo mam prawo to wskazywać. Tak samo jak każdy w dowolnym temacie.  Jest to z założenia forum tematyczne i dlatego nie zakładam wątków które nie są związane z innymi zagadnieniami. Temat forum jest jednym z tych którymi się interesuję - stąd moja obecność.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #211 : Styczeń 11, 2010, 13:32:10 »

No coz Artku, wszystkie nasze dyskusje koncza sie tym samym. Ciagle niepokoje rozwijaja sie w taki sam sposob bez konca. Pomysl prosze, ze sa inni na forum ktorzy maja juz tego dosc i nalezy skozystac z nowego roku i rozpoczac budujaca prace, nie niszczaca. Jestem przeciwna ciaglym utarczkom jak w domu tak i poza domem, naszym obowiazkiem jest dbanie o dobry nastroj, zrozumienie i milosc czlowieka do czlowieka i raspekt
do wszystkiego gdzie sie znajdujemy. O to Cie prosze. Rafaela.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 13:33:43 wysłane przez Rafaela » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #212 : Styczeń 11, 2010, 14:19:07 »

Rafaelo, oczywiście zastanowię się nad Twoimi uwagami. Nie rozumiem dlaczego utożsamiasz mnie z siewcą niepokoju - to nie ja mówię: "przyleci nibiru i rozwali Was ogonem meteorytów". Mówię coś zgoła odmiennego. Być może mój język jest w pewnych wypadkach dosyć bezpośredni, może i oschły. Jednak w poważnych sprawach eufemizmy średnio mnie pociągają.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #213 : Styczeń 11, 2010, 14:33:08 »

Artku, to nie ty mowisz, ale mowia na calym swiecie, dlatego nalezy pozostawic w spokoju cala ta historie.
Niech sobie mowia, wszychcemy zyc w spokoju. Jesli ktos tak mysli, napisal to , bylo dyskutowane, jest wszystkim wiadomo- to jaki cel maja cigle utarczki. Pjawiaja sie nowe osoby na forum i zaraz atakuja pania
Lucyne czy tez PCH, a ty jestes zaraz na stanowisku i pomagasz rozkrecac stara kataryne.
Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #214 : Styczeń 11, 2010, 14:40:28 »

Arteq,
jeszcze raz się powtórzę, Twoja działalność, to jedna wielka destrukcja...
Cała destrukcja, której doszukujesz się w innych jest w TOBIE!!!


To tyle
Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #215 : Styczeń 11, 2010, 14:43:22 »

Dziekuje. Jest mi smutno, ale jeszcze smutniej ze to nie ma konca. Rafaela
Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #216 : Styczeń 11, 2010, 14:50:04 »

Dla mnie najciekawsze jest to, że im bardziej próbujesz Arteq zdyskredytować PCh i pewne osoby na forum tym bardziej dyskredytujesz instytucje KK. Ja to to tak odbieram.

typowy zawzięty katolik, któremu wszystko nie pasuje i do wszystkich, którzy mają czelność mieć inne zdanie od niego zionie nienawiścią ( moje subiektywne odczucie)

Doskonale rozumiem Rafaelę i to co chce Ci przekazać, ale pewnie jeszcze sporo czasu minie zanim do Cibie to dotrze.... smutne...

Pozdrawiam Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 14:51:10 wysłane przez wiki » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #217 : Styczeń 11, 2010, 14:54:25 »

Nie znalazłam się do tej pory w żadnej jednomyślnej grupie osób, wy z pewnością także nie. Różnice zdań trafiają się zawsze i wszędzie. Nie do końca rozumiem, dlaczego blokujemy jedną stronę rozmawiając o tematyce bezpośrednio związanej z tym forum. W każdym rządzie chcemy mieć lewicę, prawicę i centrum? Po co nam to? Ano po to, żeby jak jedni zaczną nawoływać do czegoś nie bardzo nam odpowiadającego, wierzymy że drugi zaczną stawiać opozycję. Dzięki temu my sami mamy wybór. Tak samo jest tutaj. Każdy ma prawo wierzyć w to, w co jest uwierzyć skłonny.
Ja osobiście się cieszę i że jest Kiara z Kapłanem i że jest Arteq z Val Dee'm. Równowaga zdaje się być zachowana.
Nie zakładamy tu kółek wzajemnej adoracji, a gdybyśmy w sprawach PCh wszyscy byli jednomyślni, to nazywanie Projektu sektą (jak to miało miejsce w mediach w minionym roku) byłoby po prostu stwierdzeniem faktu. Sekta zakłada, że w jej szeregach nie może być judaszy, nie może być mącicieli ani heretyków. Takich się stamtąd wydala. Nie róbmy tu podobnego sitka. Pamiętajcie, że tylko ze zdań sobie sprzeciwnych może powstać coś naprawdę kreatywnego i prawdziwego.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 14:55:36 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #218 : Styczeń 11, 2010, 15:20:18 »

OK Janneth, czy ty naprawde nie widzisz tego co sie tu dzieje? My wszyscy sie tu tolerujemy, sprawa Arteg i
czesto nowi pojawiajacy sie tez na styl Artka wolaja o dowody. Poczytaj prosze co ja dzis napisalam wczesniej.
Poza tym kazdego sie karze, jesli chodzi o Artka kary niem za nic. Caly rok pierze ciagle ta sama bielizne i wciaga roznych nowych do tego. Ciagle pretensje do naszych forumowiczow, tu sa wszyscy zli. Darek jest
najokropniejszy. Jezeli ktos ma ptretensje do Darka, to ja naprawde nie wiem co tu jest grane.Gdyby na tym miejscu byl inny mezczyzna, to juz dawno tego problemu na tym forum by nie bylo.Darek jest bardzo tolerancyjny i spokojny. Oczywiscie, musza ludzie moc wypowiadac swoje zdania. Tu Jannet nie chodzi
o to ze Atreg nie moze czegos powiedziec, tu chodzi o to ze mamy tu wszyscy tego dosc. Ten czarodziej tak wszystko nakreci, ze kazdy jest winny tylko nie on. Jest to zawodowa osoba do siania zamieszania i niepokoju.
Ostatnia klutnia z Kiara. To bylo ponizej pasa w calosci, dlaczego do takich historii dochodzi?
Mysle ze nie ja jedna jestem tu na forum ze ma tego poprostu dosc. Poza tym nalezy dbac o dobra atmosfere
tu gdzie spedzamy czesto duzo czasu.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 15:22:18 wysłane przez Rafaela » Zapisane
Elzbieta
Gość
« Odpowiedz #219 : Styczeń 11, 2010, 15:35:25 »

Rafaela - jak slusznie zauwazylas na tym forum sa rowni i rowniejsi.Jezeli  nie jestes za dana osoba i nie podzielasz zdania tej osoby - zostaniesz obrzucona tak zwanym przyslowiowym blotem.Odnosnie Dariusza jest On bardzo cierpliwa i wyrozumiala osoba.Dlaczego te klotnie trwaja az tak dlugo.Co jest tego powodem?Czyzby roznica zdan? Tak naprawde to wszystko jest bardzo dziwne.Ciagnie sie juz latami.Jezeli chodzi o Mnie - poprostu przestalam  zwracac uwage na co niektore osoby.Nie bede sie wdawala w  dziwne dyskusje, ktore  do niczego konkretnego nie prowadza.Nie chodzi tu o wlasne zdanie , kazdy powinien je miec. Te ciagle przepychanki - to jest to co niszczy atmosfere.Pozdrawiam - Ela
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #220 : Styczeń 11, 2010, 15:38:15 »

Dochodzi do "takich sytuacji" ponieważ Kiara - nie wiem, być może jak zwykle przekonana o trafności swoich informacji i "wiedzy" - przypisała mi czyjąś tożsamość. To samo zrobił Kot. Pomimo wyjaśnień ze mojej strony dalej to ciągnęli. Darek - jak przystało na osobę tolerancyją - NIC nie zrobił w tym zakresie - pomimo, że ewidentnie wskazałem gdzie i który zapis regulaminu [pomówienie] został złamany. Nie raczył nawet odpisać na moje zgłoszone uwagi. Nic nie pisałem także że "Darek jest najokropniejszy" - więc nie wciskaj mi tych słów. Wskazałem konkretny przypadek/ki, zrobiłem to oficjalnie, a nie za jego plecami. Zaproponowałem aby równo traktować wszystkich - także Ci to z jakiś powodów przeszkadzało.

Jeżeli uważasz Rafaelo, że w porządku byłoby gdybym na jakimś forum o którym nie masz pojęcia przypisywał Ci czyjeś słowa i wypowiedzi, do tego wskazując gdzie jeszcze się udzielasz, nie dając Ci mozliwości jakiejkolwiek obrony czy komentarza to szczerze współczuję. To nie są moje standardy. To są dla mnie po prostu pomówienia do tego prefidne bo za plecami. To właśnie było poniżej pasa. Do takich sytuacji dochodzi bo pewne osoby czują się bezkarne i bywają w poczuciu tej bezkarności umacniane.

Już Cię prosiłem [jak i innych] jeżeli gdzies skłamałem, pomówiłem, oczerniłem, zwyzywałem - zgłoście to. Zapewne Dariusz nie będzie dla mnie tak wyrozumiały. Dlaczego tego nie zrobicie? A dlatego, że chociaż wiele osób aż piszczy żeby mnie wywalić i uciszyć to nie ma do tego podstaw i rzeczowych argumentów. Zawsze o to proszę po Waszych narzekaniach i nic nie widzę poza ciszą = "nie będę dyskutować" czy... dalszym narzekaniem.

Tak, należy dbać o dobrą atmosferę i ukrócac pomówienia, obelgi, wulgaryzmy i kłamstwa. Tak, należy dbać o dobra atmosferę i mierzyć wszystkich tą samą miarką.
Zapisane
gosc5690
Gość
« Odpowiedz #221 : Styczeń 11, 2010, 15:48:02 »

Czytałem ten wątek, czytałem.... i wymiękałem coraz bardziej.
Rzadko spotyka się takie odwracanie kota ogonem jak na tym forum.

Rafaela:
"dlatego nalezy pozostawic w spokoju cala ta historie."
No Ty chyba żartujesz...
Rozsiewanie bzdur, które dla niejednego czytającego je może być wręcz szkodliwe należy zostawić w spokoju?
Po to, abyście w powstałym tu kółku wzajemnej adoracji mogli piać jak to wiele PCh robi dla ludzkości, jakie to ważne informacje L. Łobos ma do przekazania etc.?

Rafaela:
"My wszyscy sie tu tolerujemy, sprawa Arteg i czesto nowi pojawiajacy sie tez na styl Artka wolaja o dowody"
A niby co mają robić jak czytają o np. pochrzaniającej ku nam planecie - niszczycielce? Uwierzyć na słowo i zadzwonić do zakładu pogrzebowego celem zamówienia sobie trumny? Oddać oszczędności życia na jakiś bunkier, który ma delikwenta ocalić przed zagładą?

Mam pytanie - czy wy tu jesteście jacyś chorzy, czy po prostu tak przesiąknięci ideą PCh i pokrewnymi, że wasze spaczone spojrzenie na tę sprawę jest w waszych oczach najzupełniej normalne?

Rafaela:
"Tu Jannet nie chodzi o to ze Atreg nie moze czegos powiedziec, tu chodzi o to ze mamy tu wszyscy tego dosc. "
No taaak.... dość macie wytykania bzdurnych teorii i wiecznych uników, gdy ktoś poprosi o poparcie tychże teorii dowodami. Przecież - jak napisałem wyżej - uwierzmy we wszystko na słowo. A co!

I tak na końcu dyskusji, gdy już się nie ma sensownych argumentów z waszej strony, następuje odwrócenie kota ogonem i teksty w stylu: "Zajrzyj do swego serca, zamiast siać zamęt, więcej tolerancji, więcej miłości" i tego typu stwierdzenie, które mają na celu pokazania - TO MY JESTEŚMY CI DOBRZY, A WY CI ŹLI, SIEJECIE ZAMĘT I CZEPIACIE SIĘ... noo....czepiamy się, że Nibiru nie widać, czepiamy się, że religie nie upadły, czepiamy się, że wyciąga się kasę od ludzi wmawiając im, że ma się nadnaturalny kontakt z jakimiś "bytami", które nas uratują itd, itp.
I będziemy się czepiać. Znaczy ja będę.
A na pytanie, które słyszę tu co chwilę: "A dlaczego?" - odsyłam do mego pierwszego postu.

ps.
Tylu ilu adminów na różnych forach/czatach widziałem i miałem (nie)przyjemność z nimi obcować... nie zliczę Mrugnięcie)). Ale tak, jak zawsze uważałem, że admin to ciemiężyciel szarego ludu i należy szpilki mu w tyłek wtykać, tak tu chylę czoła przed administratorką "j" za jej merytoryczne i sensowne uwagi na tym forum Mrugnięcie)).



.....co nie oznacza oczywiście, że ów wyjątek ma potwierdzać jakąś tam regułę i zapewne na wyjątku pozostanie Mrugnięcie))))))
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 16:00:19 wysłane przez gosc5690 » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #222 : Styczeń 11, 2010, 15:56:19 »

Wybralam sie na to forum, gdzie byla ta osoba w dzialalnosci podobna do ciebie. Jest to forum na poziomie.
Ludzie wymieniaja z soba calkiem spokojnie informacje, badzo ciekawe. Taka jest prawda  ze naprawde
nie ma tam miejsca dla takiej osoby ktora ciagle miesza. To forum odwiedzalam juz czesciej, nawet przed rokiem.Czytalam tam tez Kiare, panowal tam spokoj i panuje. Zyczylabym sobie aby to forum Pch, mialo tez taka atmosfere i abysmy mogli tez wymieniac swoje wiadomosci tak jak dzieje sie na innych forach. Jestesmy tu na forum w roznym wieku, z roznym wyksztalceniem i jesli cie Artku nie ma , to panuje tu naprawde spokoj.
  Prosze, co pisze Ela, jej wypowiedz pokrywa sie z wypowiedziami innych na ten temat. Tu nie chodzi o to ze nie wolno czegos mowic, tu chodzi o to abysmy mogli swobodnie spotykac sie na forum, niekiedy tez dyskutowac, ale miec respekt miedzy soba bez dowogow , bez dowodo......to jest chore.
Jesli teraz w koncu nie zostanie zalatwiony ten problem, to bedzie sie dalej ciagnal bez konca.


No prosze muchy juz sie zlatuja........bzy,bzy,bzy
« Ostatnia zmiana: Styczeń 11, 2010, 15:57:24 wysłane przez Rafaela » Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #223 : Styczeń 11, 2010, 15:57:35 »

OK Janneth, czy ty naprawde nie widzisz tego co sie tu dzieje? My wszyscy sie tu tolerujemy

Rafaelo, nie miałam żadnych złych zamiarów wobec Ciebie i powinnaś doskonale zdawać sobie z tego sprawę. Jednak jeśli Cię w jakikolwiek sposób uraziłam, to serdecznie przepraszam.
Napisałam to, co czułam i obojętne pod czyją wypowiedzią mój post by się miał znaleźć i tak bym to napisała.
Nie jest prawdą, że wszyscy się tu tolerujemy, a jeden Arteq jest przeciwko. Zajrzyj na poprzednią stronę i zobacz, jakimi epitetami zostałam obrzucona przez te osoby, których Ty teraz zawzięcie bronisz.
Dariusz jest wspaniałym człowiekiem i nie mam co do tego żadnych wątpliwości, nigdy nie napisałabym na jego temat złego zdania.
Jesteśmy od siebie bardzo różni, mamy często kompletnie opozycyjne poglądy, ale szanujemy się wzajemnie i potrafimy stanąć ponad tymi podziałami.
Kilka dni temu odezwałam się w tym temacie prosząc pewne osoby o zaprzestanie pomówień, których się dopuściły. Może nie zrobiłam tego najdelikatniej, może mogłam napisać w bardziej "przyjaznej" formie. Jednakże nie był to pierwszy raz, kiedy musiałam te same osoby upominać o to samo, spodziewałam się takiej ich reakcji, z autopsji. Zarzucono mi nadużywanie władzy i zaskarżono na wyższe szczeble. Postąpiłam słusznie (w moim przekonaniu) i zgodnie z regulaminem.
Nie zgodzę się z tym, że jedni są cacy, a drudzy be, bo obie strony, o jakich rozmawiamy mają na swoim koncie poważne przewinienia.
Rozumiem, że można kierować się sympatiami i antypatiami w stosunku do innych użytkowników, ale zarówno Kiara czy Kapłan, jak i Arteq, dopóki nie będą łamać regulaminu, pozostaną na tym forum. Każde z nich ma też możliwość udzielać się we wszystkich tematach na forum i wyrażać własne poglądy. A nam nic do tego!
A jeśli chcemy cenzurować wszystkich, którzy są przeciwnikami PCh, to ja zamilknę pierwsza.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
arteq
Gość
« Odpowiedz #224 : Styczeń 11, 2010, 16:25:45 »

Wybralam sie na to forum, gdzie byla ta osoba w dzialalnosci podobna do ciebie. Jest to forum na poziomie.
[...]
Czytalam tam tez Kiare, panowal tam spokoj i panuje. Zyczylabym sobie aby to forum Pch, mialo tez taka atmosfere i abysmy mogli tez wymieniac swoje wiadomosci tak jak dzieje sie na innych forach.
Czy aby ten spokój Rafaelo nie ma podstaw w tym, że wszelkiego rodzaju pomówienia, wulgaryzmy bądź wyzwiska są ucinane? Podejrzewam, że tak musi być. Czy może atmosfera jest spokojna bo ludzie w dyskusji używają argumentów zamiast rozmydlać wypowiedzi, jak np. Kot?

Skoro czytałaś tamto forum i wypowiedzi Kiary czy możesz mi udzielić informacji:
1. Czy Kiara tam również zapewniała o upadku religii, czyli również że Judaizm upadnie?
2. Czy Kiara mówiła tam rówineż, że Judaizm [jak kazda - jej zdaniem - z religii] nie sprawdza się i ogranicza człowieka?
3. Czy równiez tam maniakalnie zapewnia o swojej unikalnej i w całej rozciągłości "prawdziwej" wiedzy?
4. Czy równiez tam propaguje myślicieli jako idealne i najbardziej aktualne przesłanie na dzisiejsze czasy?
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

companions madex fifa11 truegaming managerzuzlowy