Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 28, 2024, 19:26:39


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 759887 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1800 : Listopad 30, 2012, 21:17:48 »

W tym przekazie Archanioł stawia sprawy jasno, jeśli chodzi o temat channelingu. Oczywiście trochę tez mówi o tym, co za niedługo ma nastąpić.

Zrozumcie, proszę, że Wasza intuicja jest głosem ducha. - Michael

To dobrze, że otworzyłeś się na wiadomość od naszego najdroższego przyjaciela Franciszka. Proszę pozostać otwartym na innych. Będziemy nadal zachować dostęp do was, jasne, tak długo, jak będziecie się trzymali swoich procedur przygotowawczych.

Wysoko cenimy zasięg i skuteczność naszych zaufanych channelerów w tym czasie. Oni działają wspaniale w bardzo trudnych warunkach. W niewielu tygodniach, znajdą siebie nagle z większą świadomością, możliwościami i łatwością w ich rolach, Gdyż cały otaczający i wewnętrzny opór zostanie usunięty. Prawdopodobnie będzie także konieczne, aby znaleźć sposoby ograniczenia dla siebie liczby nas których channelujecie. Nawet teraz wielka wrzawa jest słyszana. To jest powód, dla którego często używamy zbiorowego "my". A gdy tego nie robimy, często identyfikujemy się jako rady, kolektywy, federacje itp. Jest osiągnięte porozumienie i wybrany rzecznik dla tych połączeń, inaczej twoje początkujące zdolności wkrótce byłyby przeciążone.

Ponadto, podczas gdy jesteście w trzeciowymiarowej polaryzacji środowiska, to jest pożądane, a nawet prawie obowiązkowe, aby zabezpieczyć się przed negatywnością i zakłóceniami. Wkrótce osiągniecie punkt, który wyklucza takie rzeczy, gdyż one zależą od iluzji, a wy zostawiacie to za sobą.

Jeden punk chcielibyśmy omówić tego dnia. Dostrzegamy rosnącą częstotliwość żądań od wielu naszych channelerów potwierdzenia tego czy tamtego. Często mówimy, że  te informacje, dawane w ten sposób, są dostępne dla wszystkich. Gdy znajdziesz potrzebę prośby o poświadczenie kogoś innego, to naprawdę, mówisz: "Nie ufam mojej intuicji." To jest w porządku, drodzy. Ale zrozumcie, że waszym celem powinno być teraz, znaleźć wewnątrz siebie zaufanie, które pozwoli Wam to uwierzyć w to,  co się do was mówi.

Zrozumcie, proszę, że Wasza intuicja jest głosem ducha. Grzmiące głosy nie pochodzą z Nieba i nie instruują ludzi. Jest to, taki cichy "głos" w sercu, który musisz usłyszeć i posłuchać go. I każdy z was ma tak wielki dostęp do prawdy, jak każdy inny. W rzeczywistości, może wkrótce dla was stać się to niemal trudne, aby go zignorować.

Teraz osiągnęliście punkt, gdzie wielu czuje "jak gdyby mieli pęknąć". Być może czujecie się jak tańczący na ulicy. Nasze oczekiwanie jest tak wielkie, jak wasze własne. Zmiana w waszych sercach i świadomości idzie w górę. Wkrótce będzie czas dla nas, aby powiedzieć: "Zapraszamy do naszego świata."

Zbędne wydaje nam mówić, abyście byli dobrej myśli, ale możemy powiedzieć, to tak. Otaczamy was miłością. Dobrego dnia, drodzy przyjaciele.
 

30 listopada 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1801 : Grudzień 01, 2012, 09:47:29 »

To też króciutki przekaz od smoka, co to się porobiło.

Trzy rzeczy, które możesz zrobić, od teraz do 12/21.12.3012

Smok Brian:

Istnieje wiele tego, co możecie zrobić od teraz do 12/21 grudnia (i nie poza to), jednak mamy kilka sugestii w przypadku gdy jesteście zablokowani:

1. Rozpocząć wiązanie luźnych końców. Nie musisz tego zakończyć przed 12/21 grudnia, ale radzimy zacząć. Ponadto, podczas gdy to robicie, dowiedzcie się, od których luźnych końców możecie po prostu odejść.

2. Bawcie się dobrze, a nawet dołóżcie starań, aby oczyścić drogę dla rzeczy, które przynoszą radość. Mając więcej radości, będzie wam łatwiej połączyć się ze swoim sercem.

3. Miejcie oko na subtelne energie, obserwujcie, i zastanówcie się. Jest wiele do "zobaczenia", co łatwo przegapić. Część waszego zadania bycia tutaj, to jest być obserwatorem. Ale poza tym, przecież nie chcesz przegapić czegoś cool!

Z tych rzeczy, i wszystkich innych rzeczy, róbcie wszystko z miłością. Nie chcielibyśmy rozważać miłości, jako rzeczy do zrobienia, bo to coś należy zawsze nosić w swoim sercu. Miłość jest oczywiście najważniejsza i jest czymś, co jest najbardziej zniekształcone w rzeczywistości Ziemi teraz.

Wyobrażamy sobie, że docenicie nas utrzymanie tego krótkim.

Od smoka.

01 grudzień 2012
Channeler: Brian, smok
http://lightworkers.org/channeling/172200/three-things-you-can-do-between-now-and-1221
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1802 : Grudzień 01, 2012, 19:06:35 »

songo1970
Cytuj
..w końcu "na początku było słowo"- dźwięk/wibracja.
OM 

Hm szacowny ale w wersji podstawowej Duży uśmiech
Wersja ful wypas głosi, że na początku była Myśl Duży uśmiech
Cóż dla każdego co innego Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1803 : Grudzień 01, 2012, 19:54:23 »

Tutaj też raczej krótkie przemyślenia Joe'go na temat obecnego okresu przed Wzniesieniem. Terminologia Planety A, A/B, B pochodzi z przekazów Kosmicznej Świadomości.


01 grudnia - Aktualizacja nt Wzniesienia

Jest już trzy tygodnie do 21.12.12, prorokowanego zakończenia Wzniesienia Gai. Gdzie my jesteśmy? Co my teraz postrzegamy? Dla mnie przynajmniej, Gaia pozostaje silnie na jej drodze zakotwiczona w nowej postaci krystalicznej 3d, która staje się bardziej solidna i realne codziennie. Presja przeżycia konfrontuje wielu, jak również wielu nowych możliwości wzrostu i życia.

W moim własnym życiu zupełnie nieoczekiwane zdarzenie w moim miejscu pracy całkowicie przebudowało moje życie zawodowe, kiedy będziemy usiłowali pokryć straty kluczowego pracownika. Jeden z naszych głównych techników, tylko jeden, który pracował problemami produktu, z którym osobiście pracuję, stała tak zła, że ona odeszła z pracy i nigdy nie wróciła zabierając wszystkie jej lata doświadczeń i rozwiązywania problemów z nim. Zrobiła to w czasie, kiedy była najbardziej potrzebna. Więc radzimy sobie, adaptujemy i zmieniamy.

Widzę, że Bliski Wschód staje się coraz odizolowany od reszty świata, zakorzeniony w sposobie bycia, myślenia i życia, które niewiele ma wspólnego z resztą świata. Jednak nie pozostaje zbyt wiele, witalności, ducha i kreatywności, aby zginąć. Bliski Wschód stał się tym, co ludzie pojmowali jako Planeta B. Tym, przyciąganym do takiego życia i jego wyzwań wystarczy wsiąść do samolotu i udać się tam na doświadczenie Planety B. Wierzę, że to będzie kontynuowane daleko w przyszłość.

Ci, związani z Planetą A nie chcą tu być i znajdują coraz więcej życia w ich głowach w rzeczywistościach, które nie są w zgodzie z faktami fizycznymi ich środowiska, obecnych realiów nowej 3d krystalicznej Gai. Oni stają się duchowymi pustelnikami, którzy znajdują różne miejsca bezpieczeństwa, zakonnego stylu życia i zwiększenia komunikacji z królestwami nie-fizycznymi i ze sobą nawzajem. Prawdziwa Planeta A nie jest na tej planecie w fizyczności i może zostać osiągnięta jedynie po śmierci i uwolnieniu ciała krystalicznego 3d lub jego przekształceniu / Wzniesieniu do czystego światła. To przekształcenie rzeczywiście zdarzy się dla niektórych osób. Ale przede wszystkim życie na planecie A jest życiem w sferze ducha.

Pozostały krystaliczne szczątki 3d Gai, to, co zostało nazwane Planetą A / B. Widzę wielu, w tym siebie, coraz bardziej podekscytowanym tym nowym światem, tym nowym życiem, które teraz otwiera się przed nami pod nowym kierownictwem i nowymi zasadami fizycznej manifestacji. Widzę moje życie ułożone przed sobą w ścisłym związku i harmonią z Gaią, jej ochronę i jej wsparcie.

Technologia jest na pierwszym planie, gdyż większość wydaje się umieszczać swoje nadzieje w nowoczesnej technologii i młodym pokoleniu, aby znaleźć rozwiązania dla wyzwań, przed którymi obecnie stoimy. Nie ma odwrotu od tej technologicznej fali. Jednak niewielu z nas rycerzy Jedi pozostało, tych którzy wierzą w "siłę".

Podsumowując, jesteśmy na dobrej drodze. Energie rosną; na Bliskim Wschodzie jest eskalacja, ci przyciągani do Gai znajdują emocje nowego świata i przyszłości, natomiast ci, tęskniący za Planetą A czują się coraz bardziej odlegli od współczesnej rzeczywistości. Oczekuję, że wszystkie trzy z tych rzeczy będą kontynuowane aż do ostatniej chwili, przesilenia zimowego 2012 roku. Wtedy nowa energia przyjdzie dla nadchodzącego roku i zaczniemy kolektywnie ruszać do przodu na serio.
[/b]
Jasne błogosławieństwa

-Joe

01 grudzień 2012
Channeler: Anarchistbanjo
http://lightworkers.org/channeling/172218/1-december-ascension-update
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1804 : Grudzień 01, 2012, 19:59:02 »

songo1970
Cytuj
..w końcu "na początku było słowo"- dźwięk/wibracja.
OM 

Hm szacowny ale w wersji podstawowej Duży uśmiech
Wersja ful wypas głosi, że na początku była Myśl Duży uśmiech
Cóż dla każdego co innego Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

dziękuje w.szacowny Przebiśnieg- to oczywista oczywistość,-
ja to odnośnie tego pisku w głowie co podnosi oktawy Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1805 : Grudzień 01, 2012, 20:44:47 »

Szacowny songo wiem, że Wiesz, wiem tez że jak bym odkrył, ze jesteś moim kuzynem ze strony mamy ojca czy też kogoś tam to pewnie bym się ucieszył Uśmiech
Ucieszył i zapytał co musi się zadziać by szacowny blu zszedł na Ziemię Cool
Bo mi np ręce opadają Zły Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1806 : Grudzień 01, 2012, 21:07:14 »

Szacowny songo wiem, że Wiesz, wiem tez że jak bym odkrył, ze jesteś moim kuzynem ze strony mamy ojca czy też kogoś tam to pewnie bym się ucieszył Uśmiech
Ucieszył i zapytał co musi się zadziać by szacowny blu zszedł na Ziemię Cool
Bo mi np ręce opadają Zły Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

no nie wiem szacowny co ci poradzić,-
jeden jest, kogoś innego znów nie ma,-
lustra, lustra, lustra..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1807 : Grudzień 01, 2012, 22:02:40 »

Ależ Ja Jestem, tu na ziemi, nigdzie nie odleciałem.
To, że tłumaczę byty i inne twory, to nie znaczy, że z którymkolwiek się utożsamiam, czego arteq do tej pory nie może zrozumieć, bo jak wstawiam tłumaczenie to jakby moja idea była, a tak wcale nie jest. I nie dyskutuję treści, choć mogę coś dla wyjaśnienia zawartej tam myśli ująć to innymi słowami. Zresztą jako tłumacz różnych nie mogę prezentować swojego stanowiska, bo tłumaczenia przestaną być tłumaczeniami.
"Dla każdego co innego" i ja właśnie zapewniam to inne, aby inni mogli zobaczyć inny punkt widzenia, poczytać między wierszami, a nawet niektórzy między słowami w prostym zdaniu. Podobno od przybytku głowa nie boli, co najwyżej żyć, ale to już nie moje zmartwienie.
Każdy swój rozum ma, to niech z niego korzysta.
Nie da się zrealizować wizji arteq - niedzielnej szkółki - gdzie będzie królowała jedna prawda podana na talerzu ze wszystkimi zalecanymi dodatkami, czyli komplet, to zbyt dobrze znamy.
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #1808 : Grudzień 02, 2012, 00:06:34 »

Nie mam żadnej wizji niedzielnoszkółkowej. Zadawałem proste pytania na które nie potrafisz/nie chcesz odpowiedzieć, nie potrafisz się nawet odnieść (mieć własnego zdania) do tekstu który zamieszczasz i tyle, może dlatego że w przypadkach gdy już zabierałeś głos wychodziła niewiedza bądź wymysły (jak było np. w Twoich wypowiedziach nt. 5 gęstości...), ostatnio próbowałeś "czuwać" nad wypowiedziami dotyczącymi wpadek pch, efekt ten sam - ucieczka "nie będę dyskutował"... ok nie musisz, tylko po co stroszyć piórka.

Panowie koledzy "ręka rękę myje", proszę chociaż stwarzajcie pozory obiektywności i minimum przyzwoitości... i gdy już personalnie do kogoś pijecie, to nie wywalajcie lotem błyskawicy postu osoby która odnosi się do Waszych prywatnych wycieczek - to tak na zasadzie poszanowania wzajemności środków.

P.S. Blueray - wszak ja też mówię o Twoich poglądach i opiniach... oraz sposobie ich prezentacji...
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1809 : Grudzień 02, 2012, 00:09:43 »

Manipulujesz zmieniłeś tekst w porównaniu tym ze śmietnika! I nie dyskutuję  z tobą!
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
arteq
Gość
« Odpowiedz #1810 : Grudzień 02, 2012, 03:54:34 »

Darowałem sobie "ot kopiarka" i - co oczywiste - wkleiłem P.S., kto zechce sprawdzi.
Na temat "dyskusji" też się wypowiedziałem.

Tyle.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1811 : Grudzień 02, 2012, 09:18:06 »

Bardzo sympatyczny ciepły wspierający tekst, takie przekazy warto czytać , by zrozumieć iż jesteśmy na właściwej drodze.
Człowieku skup się na sobie , swoim sercu i nie słuchaj tych , których jedynym celem jest wmawianie ich jedynej  racji innym  ....., ośmieszani  poniżanie i udowadnianie innym  iż tylko ich droga jest  jedynie właściwa...
Ten tekst ukazuje iż każda droga  , która powoduje w tobie  spokój, dobro i radość serca jest właściwa  dla tego kto ją wybrał.
A reszta.... to tylko czepiające się twoich nogawek rzepy..... które nie potrafią inaczej.


Kiara Uśmiech Uśmiech



czwartek, 29 listopada 2012

Szczęśliwej drogi, kochani podróżnicy

Gdy mkniecie swą Ścieżką Wzniesienia, jej energie nieustannie was unoszą. Pozwalacie sobie płynąć po tych wciąż przybierających falach energii, która przysługuje wam z urodzenia i która jest waszym wybawieniem od niższych gęstości.

Wasza prawdziwa esencja jest przed wami. Codziennie jesteście w niej coraz bardziej ugruntowani, i dziękujecie jej za to waszą niewzruszoną Miłością i wytrwałością.

Pozwólcie sobie na przyjmowanie, kochani; przyjmujcie wciąż narastające energie, które są wam dostarczane, i dostarczane są wam z miłością przez Wyższe Wymiary - wymiary, do których się przyzwyczajacie jako do swego nowego domu. My witamy was. I oczekujemy was. Teraz nic już nie stoi wam na drodze.

Radujcie się, gdyż jest to bardzo blisko; jest to namacalne; jest nieuniknione i macie w tym żyć i cieszyć się tym, kochani. Radujcie się, gdyż nic nie może powstrzymać waszych Ciał Świetlnych od tego, by być w pełni pochłoniętymi przez Światło i Miłość w jej najczystszej formie, jeśli tylko na to pozwolicie. Gdyż czas na to nadszedł. Rozłóżcie swe ramiona i otwórzcie serca, i przyjmijcie to z pełnym oddaniem, kochani.

Radujcie się, gdyż Miłość i Radość i Obfitość pojawiają się w waszych zręcznych dłoniach i zaczynają wirować jak jedwab na wrzecionie. Nikt nie może was teraz powstrzymać. Zacznijcie wybierać kolory waszej tkaniny Życia i waszych nowych dzieł, które z miłością stwarzane są i kształtowane przez wasze wprawne dłonie i serca.

Stańcie się znów jak dzieci - dzieci, którym pokazano właśnie wielkie ilości plasteliny wszelkich kolorów i rodzajów, i zacznijcie z czystą radością lepić i formować wszystko, co tylko zechcecie stworzyć. Dajcie upust swym wizjom i patrzcie, co stworzycie.

Jesteście mistrzami w tym współ-stwarzaniu i zaczynacie przypominać sobie jak to robić z taką łatwością. Użyjcie swych marzeń jako modelu i zacznijcie na ich wzór rzeźbić wszystko, czego tylko pragniecie. Nic nie jest niemożliwe, nic nie jest niewłaściwe. Ponieważ teraz stwarzacie wszystko z Miłości, wszystko co stwarzacie jest piękne i radosne i cenne dla wszystkich, którzy tego doświadczają.

Tego właśnie będziecie doznawać w Wyższych Wymiarach, a każde z was będzie tworzyć biorąc za wzór marzenia swego serca i wizje tego, co jest pełne równowagi i piękne i funkcjonalne, i czym wszyscy mogą się radować. Każde z was ma swój własny podpis energetyczny i dźwięk, zatem w rezultacie waszego stwarzania powstanie symfonia przepięknej muzyki i kolorów, która przyniesie głęboką satysfakcję i Spokój dobrze wykonanego dzieła, którym wszyscy mogą się cieszyć i doświadczać go bez ograniczeń i obwarowań.

Wy, moi drodzy przyjaciele, jesteście wybranymi; wy budziliście i gromadziliście Światło, doprowadzając do jego obecnego wzmocnienia, a gdy nadejdzie kolejna fala Światła i Miłości, po prostu macie na niej popłynąć, wirować wewnątrz niej, ogarnąć ją, przyjąć ją, objąć ją, i potem wypuścić ją ku innym.

Zaczynacie doznawać tego, jak będzie wyglądać wasze życie w wyższych wymiarach, kiedy przemiana stanie się bardziej oczywista i odczuwalna. Teraz staje się to waszą normą. Wchodzicie coraz wyżej i aklimatyzujecie do tej nowej wysokości na waszej drodze ku Wzniesieniu.

Pozwólcie sobie w stopniowy sposób doświadczać tych nowych energii, gdy one nadchodzą, a równocześnie zwracać uwagę na potrzeby waszego ciała fizycznego, zawsze uziemiając się i zawsze przyjmując tyle światła, ile tylko możecie utrzymać, w takich dawkach, jakie są dla was przyjemne. Zobaczycie, że wasza zdolność przyswajania Światła wzrasta w miarę upływu dni, i będziecie tak pochłonięci przez to Światło i Miłość, że poczujecie się przemienieni.

Zwracajcie uwagę na swe myśli. Zwracajcie uwagę na swoje uczucia. Niech w was bulgocą aż do momentu, kiedy zostaną przykryte Miłością i przeobrażone w czystą esencję Miłości.

Będziecie zdumieni swymi doświadczeniami, kiedy zezwolicie sobie na poddanie się energiom napływającym do waszych Ciał Świetlistych i waszych Serc. Będzie to wyglądać jak "rozmiar uniwersalny", kiedy zwiększycie swą zdolność unoszenia się w Świetle, bycia w nim i obejmowania go.

Trzymajcie się swych serc i zacznijcie zapominać o wszelkich negatywnych pozostałościach tego, co kiedyś było częścią waszego świata. Stańcie się jak nowo-narodzone dzieci, gotowe tylu rzeczy doświadczać, poznawać je i cieszyć się nimi; niech wasza ciekawość i wasza niewinność będą teraz waszymi przewodnikami. Uczycie się puszczać to co stare i niech tak się dzieje, z całkowitym zaufaniem, że wasze potrzeby zostaną spełnione. Tak, jak nowo-narodzone dziecko wie o tym i ufa, niech będzie to i waszą wiedzą.

Zredukujcie się do swej Boskiej esencji w swym rdzeniu i z tego miejsca odbudujcie się na nowo, pozbywając się wszelkich zanieczyszczeń i negatywności, które pochodzą z waszej starej ścieżki życia.


Śmiało wyruszcie teraz na nową wyprawę, kochani, gdyż czeka was cudowna podróż. Osiągnęliście teraz właściwą perspektywę i jasno widzicie, na co czekaliście przez eony. Niech obdarzy was ona Pokojem - To jest wasze nowe życie, zakochajcie się w nim. Zanurzcie się w delikatnym deszczu Energii Miłości, która na was spływa, i płyńcie wśród jej miękkich fal, gdy wyłania się spośród nich wasza nowa droga Istnienia, moi kochani.

Wasz kochający brat, Jeszua.

Przekazała Fran Zepeda, 28 listopada 2012
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)

http://jeszua.blogspot.com/
Przetłumaczyła wika   

« Ostatnia zmiana: Grudzień 02, 2012, 09:20:47 wysłane przez Kiara » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1812 : Grudzień 02, 2012, 10:13:58 »

Arteq, po raz ostatni. Nie piszesz o moich poglądach tylko o mojej "niewiedzy", "stroszeniu" itd. Ok. Widać inaczej "merytorycznie" już nie potrafisz, więc sobie pisz i powielaj w kółko te same personalne opinie i osądy, jeśli taka jest twoja misja tutaj. Ale nie dziw się, że lądują w koszu.
A tu jest twoje najbardziej merytoryczne, fantastyczne zaproszenie do dyskusji:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=8756.0
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1813 : Grudzień 02, 2012, 11:41:05 »

Taak merytoryczne nie wiadomo czy płakać czy się śmiać.
Jak to mówi w szacowny songo lustra. lustra. lustra
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1814 : Grudzień 02, 2012, 12:29:04 »

To kolejny comiesięczny przekaz grupy Arkturian. To bardzo wyważone przesłanie w większości dotyczące naszej obecnej sytuacji.


Arkturianie: Świadomość i symptomy uwalniania

Drodzy, znowu przychodzimy powitać was w tym potężnym momencie zmian i nowych narodzin Chrystusa (Światła), które rodzi się każdego dnia w stajni indywidualnej świadomości, gdy staje się dość pokorna, aby odpuścić ego (poczucie siebie oddzielonym od Źródła).

To jest czas na ziemi, w których wielu teraz kwestionuje status quo. Budzące się Dusze umocnione w prawdzie zadają poważne pytania tym, którzy udają, że znają wszystkie odpowiedzi.

Wielu z nich (nie wszyscy) wybrani zarówno na religijne, jak i rządowe stanowiska władzy, działa tylko dla siebie i swoich przyjaciół, a nie dla ludzi, którzy ich wybrali. Stało się tak, ponieważ większość świata nie była w kontakcie z ich intuicją, ich wewnętrznym systemem prowadzenia. Żyjąc całkowicie na trzeciowymiarowym mentalnym poziomie, oni wierzą we wszystko to,  co im powiedzą ci szukający ich głosów.

To jest nowy czas, nowa energia i nowa świadomość przejawia się w każdym momencie. Kończycie (szkołę) teraz i zaczynacie zdawać sobie sprawę, że jesteście odpowiedzialni, głos na urząd swoich przywódców lub nie, co niedawno wyszło na jaw, kiedy nie wybieracie kandydata reprezentującego stare i skończone energie, ale zamiast tego posługując się swoją intuicją, aby ponownie wybrać tego, który najlepiej reprezentuje energię jedności.

To przyszło jako wielki szok dla tych, którzy wierzyli, że są w kontroli, jak to miało miejsce w przeszłości, ale to Światło waszego przebudzenia, zwyciężyło, gdyż w obecności Światła, nie ma cienia.

Zacznijcie uczciwie kwestionować swoje osobiste motywacje przy wyborze przywódcy duchowego lub rządowego. Czy wybieracie tych, którzy będą utrzymywać status quo, bo jest wam wygodnie tam lub wybieracie tych, którzy po prostu będą odzwierciedlać wasze osobiste koncepcje i przekonania, które mogą być bardzo stronnicze i stare? Czy zdajecie sobie sprawę z dobra całości w waszych wyborach w głosowaniu?

Jako oświecone osoby będziecie głosować za tym, co jest najlepsze dla świata, dla natury i wszystkich form życia, a nie tylko wybrać to, co jest wygodne i co grupa uważa, że jest najlepsze dla ich dolnej linii podczas gdy wylewają to, co jest dla powszechnego dobra. Zacznijcie ufać i szanować swoje wewnętrzne przewodnictwo w tych kwestiach, gdyż jesteście gotowi do kroku do wyższego poczucia siebie, umocnionego prawdą i Światłem.

Widzicie, Światło i jego przejawy są dla i wśród wszystkich, a nie tylko kilku wybranych i jest prawdą, która przychodzi żywa co świadomości tak wielu w tym czasie. Kiedy prawda się rodzi w przygotowanej duszy, aktywuje intensywne badania i kwestionowanie czyjegoś całego systemu wierzeń, które to z kolei aktywuje oczyszczanie ciała mentalnego i wszystkich powiązanych fałszywych pojęć. To może spowodować, że osoby będą odczuwać silne poczucie winy dotyczące działań podjętych w przeszłości, w poprzednim stanie świadomości.

Uwolnijcie wszelkie winy dotyczące przeszłości w waszej drodze ewolucji, moi drodzy, i szanujcie siebie za poprzednie decyzje, ponieważ były one podjęte z najwyższej świadomości i stanu świadomości w tamtym czasie. Jeśli jako rozbudzona dusza ze świadomością prawdy dokonałbyś tych samych wyborów teraz, to byłoby niewłaściwe, ponieważ nie będziesz żyć w twoim stanie najwyższej osiągniętej świadomości.

Wiele z nich jest obecnie uczuciem emocjonalnych wstrząsów i zastanawiacie się dlaczego. Negatywne emocje wychodzące znikąd wskazują oczyszczanie ciała emocjonalnego. Można mieć nagle depresję, gniew, smutek, a nawet myśli samobójcze bez widocznego powodu. Proszę zrozumieć, że jest to konieczne, aby usunąć wszystkie nagromadzone energie dualności i separacji, ponieważ nie można zabrać ich ze sobą w nowe i wyższe. Energie emocjonalne są często ponownie doświadczane, gdy poruszacie się w dziedzinie energii i uwalniania.

Ważną rzeczą jest, aby nie zaakceptować tych energii jako osobiste, Wasze - wyciągając je z powrotem, zatwierdzając je, jako prawdziwe, i biegnąc do lekarza po zmieniające nastrój leki. Lekarstwa te tylko spowolnią lub nawet zatrzymać cały proces oczyszczania, który musi być wypełniony w pewnym momencie, jeśli chcesz iść do przodu. Źródło nigdy nie manifestuje się jako negatywne emocje, one są bezosobowe, Wy po prostu przyjmujecie je jako prawdziwe przez doświadczenia i wierzenia wielu wcieleń, a następnie przechowujecie je (niektóre bardzo głęboko) w swoim emocjonalnym ciele.

Jesteś teraz gotowi i wyewoluowani na tyle, aby pozwolić je uwolnić poprzez zobaczenie co jest tym, w co wierzyliście, że się manifestuje jako one. Spróbujcie nie dawać im żadnej mocy, gdyż nie ma prawa ich wspierania, utrzymywania lub ich pielęgnowania.

Również jest wyczyszczana stara pamięć komórkowa przechowywana w fizyczności. Wielu z was doświadcza bardzo dziwnych i nietypowych objawów, niektóre bolesne, niektóre dziwne, a niektóre po prostu niesamowite. Wysypki, bóle, skrajne wyczerpanie, dzwonienie w uszach, brzęczenie, nudności, bóle głowy. Okazjonalnie osoba rzeczywiście może przeżywać doświadczenie, które jest oczyszczaniem. Starajcie się nie opierać, drodzy, poczujcie się tak dobrze, jak możecie i radujcie się w przekonaniu, że się przesuwacie i rozwijacie się na wszystkich poziomach oraz że integrujecie wyższe wymiarowe energie z każdym wydaleniem starych. Nadejdzie czas, kiedy wszystkie oczyszczenia i uwolnienia będą zakończone.

Starajcie się nie wchodzić w strach, gdyż wszyscy, którzy czytają i rozumieją te komunikaty przechodzą wyczyszczanie starego w ramach przygotowań do nowego i to jest inne dla każdej osoby w zależności od jej kolekcji energii w przeszłych życiach. Proces ten może być trudny, jeśli jesteś otoczony przez przyjaciół i rodziny, którzy nie mogą zrozumieć, co się dzieje i powtarzają, że nie dbasz o siebie. Zaufajcie swojej intuicji moi drodzy, i jeśli kieruje was, aby się udać do lekarza po pomoc lub zapewnienie, więc idźcie, gdyż strach i opór po prostu działają, aby wyciągnąć waszą moc z tych doświadczeń.

To, co staramy się przekazać w tej wiadomości jest tym, że doświadczenie oczyszczania i uwalniania starej fizycznej, emocjonalnej i mentalnej energii musi być uznane za to, czym to jest. Kochająco wysyłajcie światło do tych obszarów ciała, które powodują waszą troskę. W medytacji mówcie do komórek mówiąc im, że jest to czas, aby w świetle Bożego planu i uwolnić wszystko, co jest stare, fałszywe, i skończone, jak również żadnych medycznych wierzeń o dziedziczeniu.

Jeśli jesteś zmęczony, połóż się. Jest opór powiedzieć; "wzrastam powyżej tego" lub "nienawidzę tego" itp. itd., gdy to robisz, to dajesz siłę do czegoś, co nie ma siły, co jest definicją dualizmu i separacji. Jeśli stajemy w szponach strachu w odniesieniu do niektórych sytuacji fizycznych, może być lepiej po prostu iść do lekarza, wciąż trzymając się wewnętrznej prawdy. Umożliwia to jednostce potwierdzić iluzoryczny charakter pojawień ale w tym samym czasie, też rozpoznaje on, że nie został jeszcze osiągnięty ten stan świadomości. To nie jest bilet, aby przejść do tyłu, ale sposób do podjęcia żądła mocy z pewnych doświadczeń.

Zachowajcie te prawdy w milczeniu i święcie w swoim sercu, dzieląc je tylko z tymi, podobnie myślącymi, gdyż wielu na świecie decyduje się na opuszczenie planety teraz, a inni potrzebują więcej doświadczenia trzeciowymiarowego rodzaju zanim będą gotowe do rozwoju. Ci mogą tylko być tylko zmyleni przez te informacje.


Widzicie, ewolucja duchowa jest podróżą w zaufaniu, które pochodzi z wiedzy, że Jestem Kim Jestem wie,
gdzie potrzebujesz być, wie, co musisz, i jak cię tam dostarczyć.

Jestem Tym, czego Ja poszukuję
- zawsze byłem i zawsze będę.

Jesteśmy Grupą Arkturian 01.12.12

Przekaz przez:
Marilyn Raffaele
01 grudzień 2012
www.onnessofall.com
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1815 : Grudzień 03, 2012, 10:08:57 »

Ostatnio jest bardzo dużo interesujących przekazów, informacje należy czytać między wierszami , są niesamowite. Jednak indywidualne odczyty , indywidualne zrozumienia są bardzo cenne, są one bowiem na miarę rozwoju każdego z nas. Nie wiele znaczy gdy ktoś dokonuje odczytu, gdy on nie harmonizuje z czyimś odbiorem. Zachęcam więc do samodzielnych analiz przede wszystkim.

Sekret przebudzenia Ludzkości tkwi w Ludzkim DNA, uśpienie Ludzkiego DNA przez RNa Matki , to odcięcie dopływu części sekwencji energetycznej z Gwiazdy Matki  do jądra Ziemi  i Ludzkiego DNA przez zmianę wibracji energii jej barwy i dźwięku.
Przesunięcie osi ziemi w stosunku do osi Gwiazdy Matki powodowało tylko częściowy kontakt z jej wzorcem energetycznym.
Piękna różowa energia z odległego punktu kosmosu nie napływała do jądra ziemi i nie stymulowała swoim impulsem pracy pierwotnego depozytu DNA. Po prawie 10 letnim uzupełnianiu jej, zarówno w jądrze ziemi jak i Człowieku proces wyrównania energetycznego dobiegł praktycznie końca.
Ziemska Wieża Światła -Menora  spełniła swoją rolę , pobudziła  impuls energetyczny, pobudzi Ludzką szyszynkę i zapali wszystkie "lampy"- czakry pełną mocą w ludzkim ciele fizycznym, "Arka Przymierza" - Szyszynka ( białe światło) rozświetli  wszystkie czakry rozpoczynając proces transformacji energetycznej Człowieka!
I o to nam chodziło ...

 "Wieża Światła - Menora - Piramida  Światła"- to MY .... rozświetlimy się pełną mocą.




Kiara Uśmiech Uśmiech






02.12.2012 Godzina Samo-Upoważnienia. ATOS TU NAH’

Atos Tu Nah'



Dzieci Stwórcy,
wzniośli Wysłannicy Pana!

Wy podnosicie się, Wy staniecie się Światłem i Wy znajdziecie się w Rzeczywistości Stwórcy.
Krótka Droga dla Was, tych którzy wybrali „Program Przebudzenia” i długa Droga dla Was, dla tych którzy się przed tym cofnęli.


Duchowość jest wszędzie – wszędzie w Kosmosie.
W ludzkim DNA włożony jest Duch i im więcej go stosujecie poprzez to że jesteście świadomi – co czyni Was tym czym zaprawdę jesteście – to tym bardziej docieracie do Ducha, do wiecznego Stwórcy którego wieczną część reprezentujecie.



Nieobecność Stwórcy, Nieobecność Duchowości
są możliwe tylko na podstawie „śpiącego” DNA.


Jeśli DNA jest zaktywowane do „prawidłowego” Rozpoznania całości Życia, to Człowiek widzi dalej, ponad to co przemija i przechodzi ponad tym.

Zacznijcie rozmawiać z Waszymi komórkami.
Zacznijcie rozmawiać z Waszym DNA.
Formułujcie Wasze Życzenia, Wasze Intencje.
Co ma dla Was być, co odpowiada Waszym głębokim Życzeniom Serca – to mogą dla Was uczynić przebudzone komórki, abyście mogli być zdrowi, całkowici i „duchowi”.

Wasze komórki czekają na Wasze Impulsy.
Dane przez Myśli lub te przez wypowiadane Słowa.
Gdy otrzymują Impulsy Samoograniczania, pozostają wtedy nieaktywne.
Gdy otrzymują Impulsy przez które mogą manifestować Waszą Siłę Tworzenia, wtedy stają się aktywne i przebudzają się.



Ludzkie DNA będzie aktywowane nie tylko przez Boskie Światło które teraz dopływa na planetę, lecz przede wszystkim przez Wolę pojedynczego Człowieka.


Wszystko może się udać, wszystkie Cuda które przypisywaliście innym, mogą powstać z Waszego Ducha, jeśli jesteście na to gotowi i na to całkowicie otwarci.

Aktywujcie Waszą Boską Siłę – Dary Stwórcy, bez których prowadzicie zaprawdę prosty Byt na Ziemi.

Podróż jest dalej kontynuowana: nieskończenie długi Ciąg Światła i wraz z nim podróżujący Rodzaj Ludzki robi Postój w Punkcie Samo-Upoważnienia.

Zobaczycie wtedy, kiedy uwolnicie Waszą podstawową Boską Naturę.

Tak więc, Wy bogowie.
Wypędźcie Zwątpienie, wypędźcie Obrazy Samoograniczania i stwórzcie w Was Nową Rzeczywistość.


Instruujcie Wasze komórki, poprzez Waszego Ducha twórzcie Życie – silne, wiecznie i wszechobecne. W tym leży Rzeczywistość każdego pojedynczego z Was, Synów Ludzkich i Córek Ludzkich

TAN’H IKATO MA TE’H
(Klucz Boskiej Prawdy leży w Tobie)


Ja Jestem Tworzącą Zasadą w każdym Życiu.
ATOS TU NAH’


http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/12/02/02-12-2012-godzina-samo-upowaznienia-atos-tu-nah/
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2012, 13:32:10 wysłane przez Kiara » Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1816 : Grudzień 03, 2012, 11:57:22 »

To krótki przekaz AA Michała i na temat, jaj sam o sobie mówi. Dotyczy on jak najbardziej przyziemnych czynności z zakresu oczyszczania i uwalniania. To dziś jest bardzo proste, ale wymaga świadomego udziału.


Wasz czas jest tutaj. Poczujcie miłość wokół siebie, ponieważ zwiększa się jej intensywność. - Michael


Nasze przesłanie na dziś będzie krótkie i na temat. Każdy dzień teraz będzie bardziej intensywny niż ten przed nim. Oczyszczacie całą pozostałą traumę i negatywne przekonania ... jeśli tak zdecydujecie. Wszystko zależy od was, drodzy przyjaciele.

Uwolnijcie również swoją miłość do dramatu. Nie potrzebujecie go czuć żywym dłużej. Różne rzeczy pojawiają się w waszej świadomości spod skał w waszej podświadomości. Nie łapcie się za na nie i pytajcie „dlaczego ja” teraz. Odpowiedź na to pytanie jest taka, że potrzebujecie je zobaczyć, zdecydować pozwolić im odejść, i uwolnić je do światła ostatni raz. Jeśli będziecie je rozpamiętywać, tylko uda się wam poczuć poobijanymi i pozostaną z wami i będą przyniesione ponownie, robiąc jutro kolejnym intensywnym dniem.

Pozostańcie zrównoważeni i zaoferujcie im pożegnanie. To brzmi tak, jakby to musiało być zbyt łatwe, ale to jest naprawdę celem ich wstawania w tym czasie. Zbliżacie się do mety, przynajmniej w tym ostatnim etapie tej podróży. Oczywiście, to oznacza, że przechodzicie bramę wejściową w tym samym czasie, ale będziemy omawiali to szczęśliwe zjawisko za kilka dni.

Spójrzcie w przyszłość teraz. Zapnijcie umysły w obrazie, który stworzyliście, osoby, którą zamierzacie być, gdy ta transformacja się skończy. Nie odstępujcie od tego zamiaru, po prostu cieszcie się jeszcze raz małymi grami, rozgrywanymi w waszych umysłach.

Pozostańcie mocno w waszych sercach. Kalendarze pokazują dni, ale w przestrzeni waszego życia, naprawdę to tylko kilka chwil d przejścia. Radujcie się. Utrzymujcie siebie we wdzięczności w każdym momencie. Wasz czas jest tutaj. Poczujcie miłość wokół siebie, ponieważ ona zwiększa intensywność. To dlatego tu przyszliście. To dlatego tu zostaliście.

Jesteśmy z Wami na każdym kroku drogi. Bądźcie spokojni i nie martwcie się o wynik. Będziemy mówić jeszcze raz bardzo szybko. Dobrego dnia.

02 grudnia 2012
Channeler: Ron Head
 http://oraclesandhealers.wordpress.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #1817 : Grudzień 03, 2012, 13:15:46 »


Sekret przebudzenia Ludzkości tkwi w Ludzkim DNA, uśpienie Ludzkiego DNA przez RNa Matki
A ściślej we wpływaniu i aktywacji DNA .Już biolog,  Bruce Lipton w wykładzie na ten temat
http://www.centrum-medam.pl/content.php?body=article&name=biologia-komorkowa&lang=pl
twierdzi, że to się dzieje  od zawsze i nie są do tego potrzebne Gwiezdne Matki itp bajery.

http://tajemnica.wordpress.com/2011/05/06/biologia-wiary-ii/#more-2617
 
fajny wniosek "To nie geny determinują Ciebie, ale Twoje postrzeganie rzeczywistości.

Sam możesz wybrać sygnał z zewnątrz, który chcesz."

Z tym, że nie tyle wybrać samemu, co po prostu przestać blokować sygnały. Widzenie przyczyn i skutków bez przywiązania doń to takie postrzeganie, które uwalnia od genetycznej , obcej modulacji. To wiedza ochrania Człowieka a nie jakieś cudeńka z kosmosu.
Oczywiście każde żywe stworzenie funkcjonuje w zalewie napływających energii  , również z kosmosu.

Cytuj
Ziemska wieża spełniła swoją rolę , pobudziła  impuls energetyczny, pobudzi Ludzką szyszynkę i zapali wszystkie "lampy"- czakry pełną mocą w ludzkim ciele fizycznym, "Arka Przymierza" - Szyszynka ( białe światło) rozświetli  wszystkie czakry rozpoczynając proces transformacji energetycznej Człowieka!
I o to nam chodziło ... "Wieża Światła - Piramida  Światła"- to MY .... rozświetlimy się pełną mocą.

To zabawnie będzie, jak żadna "Piramidalna Wieża Światła" się nie obudzi w nikim. Ale przekaźniki brną w to do końca. Chociaż świetle tego ,co odkrył Bruce Lipton to człowiek jest w stanie sam się przeprogramować, a więc jak uwierzy w to co mu sie klepie do głowy to subiektywnie faktycznie poczuje się niczym "wieża światła" Duży uśmiech

Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1818 : Grudzień 03, 2012, 13:24:40 »

..ale człowiek wierzący w realność matrixa musi dostać jakiś przekaz/sygnał nawet od iluzji,-
aby obudzić się w swoim śnie, i to jest paradox sytuacji Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2012, 13:39:24 wysłane przez songo1970 » Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #1819 : Grudzień 03, 2012, 14:50:40 »


Sekret przebudzenia Ludzkości tkwi w Ludzkim DNA, uśpienie Ludzkiego DNA przez RNa Matki
A ściślej we wpływaniu i aktywacji DNA .Już biolog,  Bruce Lipton w wykładzie na ten temat
http://www.centrum-medam.pl/content.php?body=article&name=biologia-komorkowa&lang=pl
twierdzi, że to się dzieje  od zawsze i nie są do tego potrzebne Gwiezdne Matki itp bajery.

http://tajemnica.wordpress.com/2011/05/06/biologia-wiary-ii/#more-2617
 
fajny wniosek "To nie geny determinują Ciebie, ale Twoje postrzeganie rzeczywistości.

Sam możesz wybrać sygnał z zewnątrz, który chcesz."

Z tym, że nie tyle wybrać samemu, co po prostu przestać blokować sygnały. Widzenie przyczyn i skutków bez przywiązania doń to takie postrzeganie, które uwalnia od genetycznej , obcej modulacji. To wiedza ochrania Człowieka a nie jakieś cudeńka z kosmosu.
Oczywiście każde żywe stworzenie funkcjonuje w zalewie napływających energii  , również z kosmosu.

Cytuj
Ziemska wieża spełniła swoją rolę , pobudziła  impuls energetyczny, pobudzi Ludzką szyszynkę i zapali wszystkie "lampy"- czakry pełną mocą w ludzkim ciele fizycznym, "Arka Przymierza" - Szyszynka ( białe światło) rozświetli  wszystkie czakry rozpoczynając proces transformacji energetycznej Człowieka!
I o to nam chodziło ... "Wieża Światła - Piramida  Światła"- to MY .... rozświetlimy się pełną mocą.

To zabawnie będzie, jak żadna "Piramidalna Wieża Światła" się nie obudzi w nikim. Ale przekaźniki brną w to do końca. Chociaż świetle tego ,co odkrył Bruce Lipton to człowiek jest w stanie sam się przeprogramować, a więc jak uwierzy w to co mu sie klepie do głowy to subiektywnie faktycznie poczuje się niczym "wieża światła" Duży uśmiech



Rozumując prosto, widzę to tak. Każda informacja, zdarzenie, impuls, to sygnał o określonej
częstotliwości drgań. Człowiek również ma określoną (wyjściową, jak też wypadkową) częstotliwość.
Bombardowany wielością częstotliwości zmienia swoją własną, bo wpada w rezonans z tymi zewnętrznymi.
Po jakimś czasie (i tu prawdopodobnie dużą rolę odgrywa umysł i wolna wola = wybór) częstotliwość własna
stabilizuje się, po czym znów bombardowana zewnętrznością zmienia swój stan.

Czyli, środowisko (nawet to niebiańskie  Mrugnięcie) determinuje. Niektóre geny są wzbudzane, inne usypiane.
DNA jest zmienne. I to ono wyznacza, na szczęście niestałe granice naszego funkcjonowania i pojmowania,
odbioru świata oraz siebie. Nie ma ucieczki od sprzężenia zwrotnego.

Jesteśmy częścią środowiska i jesteśmy jego modyfikatorem. Sami będąc modyfikowani.
Człowiek, to takie kosmiczne GMO.       ?    Szok
I pewnie dlatego sami eksperymentujemy z genetyką. Czasami zabawa w Boga mocno nas przerasta.
Jak chociażby w tym filmie:  http://vod.pl/istota,87271,w.html (do obejrzenia on Line, z lektorem PL).
Tak też pewnie powstawały centaury i inne hybrydy. Tylko kto inny zabawiał się w Boga.
A może to wciąż my sami?  Mrugnięcie

To pa  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2012, 14:52:44 wysłane przez ptak » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1820 : Grudzień 03, 2012, 17:29:45 »

ptak
Cytuj
Rozumując prosto,
Wielce szacowna i oświecona ptak pozwolę sobie z radości za to po prostu łyknąc pifka Duży uśmiech
Też mam prosty rozum więc lubię proste wnioski z doświadczeń Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech

PS
Jeszcze trochę o energii
Byłem dzisiaj we Włocławku w galerii no i zobaczyłem tam ubraną jak mały wędrowiec kobietę  Duży uśmiech
Kurcze tyle było w niej radości, że aż nią zarażała Duży uśmiech
I panie w sklepie i w aptece i mijani wszyscy się uśmiechali a ja jak to się mówi pełną gębą Duży uśmiech
Ba jeszcze do tej pory się uśmiecham Duży uśmiech
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #1821 : Grudzień 03, 2012, 18:01:47 »


PS
Jeszcze trochę o energii
Byłem dzisiaj we Włocławku w galerii no i zobaczyłem tam ubraną jak mały wędrowiec kobietę  Duży uśmiech
Kurcze tyle było w niej radości, że aż nią zarażała Duży uśmiech
I panie w sklepie i w aptece i mijani wszyscy się uśmiechali a ja jak to się mówi pełną gębą Duży uśmiech
Ba jeszcze do tej pory się uśmiecham Duży uśmiech

widzisz i tak- chcąc, nie-chcąc odnalazłeś pierwszą przebudzoną Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #1822 : Grudzień 03, 2012, 18:53:16 »

Czyżby przyciąganie na wszystkich planach Duży uśmiech
to pa Duży uśmiech
Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #1823 : Grudzień 03, 2012, 19:27:06 »

Ciągle są problemy z właściwym odbiorem i rozróżnianiem channelowanych wiadomości, zresztą każdych.
Ten przekaz należy zaliczyć do takiej solidnej podstawy tej sztuki, choć też na poziomie podstawowym.


Łączenie się z Wyższym Ja, źródłem swojej prawdy i światła

 
Pozdrowienia od Rady Aniołów, Rady Plejadan i Archanioła Michała
 
Chcemy mówić do was dzisiaj o znajdowaniu własnej wewnętrznej prawdy i łączeniu się z wyższą jaźnią i Źródłem wszelkiej miłości i światła. Jest dużo dezinformacji, które spotykacie w waszych podróżach internetowych i chcemy podzielić się z wami bardzo prosty sposobem rozróżniania Twojej prawdy.
 
Jest to bardzo ważne w tym czasie, gdy każdy człowiek spędza czas praktykowania technik energetycznych medytacji, łącząc się z Wyższym Ja, i w medytacji, abyście pozostawali dostrojeni do własnego wewnętrznego źródła mądrości i wskazówek. Istnieje wiele "channelowanych" wiadomości w Internecie, wiele stron internetowych odnoszących się do galaktycznej informacji i tak dalej, i wielu dezinformatorów oraz zaprzeczających, kto  i co mówi jako prawdę. Wszystko to może stać się bardzo skomplikowane, zwłaszcza dla tych z Was, którzy dopiero zaczynają się zagłębiać w tej dziedzinie informacji.
 
We wszechświecie, wielo-świecie i poza nim, zawsze było Światło i Ciemność. Światło przenika zawsze w końcu, bo pochodzi od źródła wszystkich Źródeł, światła wszystkich Świateł. Istnieją we wszechświecie istoty życzliwe, i nie tak życzliwe istoty.
 

Istnieje też w waszym bycie, większa wasza część, która jest podłączona do tego Źródła i to Światła i tej Miłości. To Źródło Światła jest Miłością. Zostałeś stworzony przez to Źródło Światła w Miłości. Jesteś wszechstronną istotą duchową o ludzkim doświadczeniu. Jesteś ze Światła,  i do Światła ostatecznie  powrócisz po wielu twoich pobytach.
 
Częścią, która jest podłączona do tego Źródła Miłości, Światła i Wszystkiego, jest wasze Wyższe Ja. To Wyższe Ja jest lustrzanym odbiciem i emanacją ze Źródła wszelkiej Miłości i Światła. Wasza Wyższa Jaźń obejmuje całą waszą istotę i jest źródłem całej Twojej dobroci, waszej wiedzy, informacji o waszym pochodzeniu duszy, waszej misji w życiu, waszych przedurodzeniowych  umów, a przede wszystkim waszej Prawdy. Za pośrednictwem waszego połączenia z Wyższym Ja, będziecie ponownie połączeni ze Źródłem, Miłością i Światłem, i ponowne połączeni z wyższą częścią swojej Jaźni, która jest częścią Źródła. Wiele, wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, ale czas jest teraz dla tej świadomości i dla wszystkich, aby wiedzieli o znaczeniu połączenia się ze swoim Wyższym Ja. Przez połączenie z tą częścią siebie, znajdziesz całą prawdę, której potrzebujesz, o wielu rzeczach, nie tylko o sobie, jako człowieku w tym czasie na tej planecie, ale o swoim pochodzeniu, jako duszy, oraz o niektórych Prawd i rzeczy, które mają miejsce w świecie w tym czasie.

Zachęcamy każdego z was do ponownego połączenia się ze swoją Wyższą Jaźnią.
Istnieje wiele technik, jak to wykonać, wiele przewodników energetycznych, którzy wam pomogą. Jeśli jesteście mocno połączeni do Wyższej Jaźni, to również budzi się intuicja, i automatycznie odwracacie się od wszelkich informacji, które nie są prawdziwe dla was, będziecie w stanie automatycznie i łatwo rozpoznać, kto mówi prawdę, a kto nie. To wszystko będzie ważne w najbliższych dniach.

Jako tylko przykład, channelerka ta doświadczyła "Ponownego połączenia" techniki, która obecnie jest nauczana na całym świecie. To zaczęło budzić jej drzemiące DNA i czakry, i ponownie połączyło ją mocno z jej Wyższym Ja i Radą Aniołów. Jej Rada Aniołów jest radą, która była tam dla jej duszy w najbardziej kochający sposób przed jej narodzinami w tym życiu na ziemi, ta kochająca rada przekazała jej wiele aspektów życia, w którym ona będzie, w tym jej misji życia,  w porozumieniu z jej przedurodzeniową umową i innych. Gdy miała swoje "Ponowne połączenie" (1), ona podłączyła ją z nami, jej Wyższą Jaźnią i Radą aniołów, w sposób bardzo silny, i zaczęła budzić pamięć jej misji i przedurodzeniowej umowy. My nie popieramy tej lub innej metody, po prostu mówimy, że tą drogę wybrała, aby się ponownie połączyć z jej wyższymi źródłami. Gdy zaczniecie to odkrywać, znajdziecie odpowiednie możliwości dla Siebie.
 
Zaczęła też łączenie się z innymi kochającymi przewodnikami energii, którzy pomagali jej w niektórych technikach energetycznych łącząc ją z zagubioną wiedzą, jej duszy i jej misji. Ty też możesz ponownie połączyć się z całą swoją zagubioną wiedzą i misją oraz z wyższą jaźnią. Zachęcamy do znalezienia rozwiązań energetycznych, które zestroją was z waszym najwyższym dobrem. Kiedy coś rezonuje z tobą i czujesz się dobrze, to jest to dla twojego najwyższego dobra. Sposób rozróżniania jest przez twoje instynkty i uczucia. Jeśli masz "dobre" przeczucia, to jesteś na właściwej drodze. Jeśli coś nie "czuje się dobrze" (lub "nie brzmi dobrze"), to nie podążaj tą drogą, po prostu kontynuuj poszukiwania. Jest to także sposób jak rozeznać, które informacje w Internecie są dla twojego dobra, a które nie. Po prostu dostrój się do tego, czy dzwoni prawdziwe dla ciebie i czy to jest dobre, i jeśli tak się nie stanie, to następnie szukaj gdzie indziej. Filozofia "weź to co lubisz i pozostawić resztę" jest dobra do naśladowania, i "podążać za głosem serca" i "zaufaj". Są to zawsze dobre praktyki do naśladowania. Każdy z was ma w sobie połączenie do własnej prawdy, własnego Wyższego Ja, i dostęp do Źródła. Jesteś połączony z nich, czy jesteś tego świadomy, czy nie. To jest po prostu twoja Świadomość, tak jak ze wszystkim innym, która przynosi to do twojej uwagi, lub nie.
 
Każdy z was ma prawdziwą misję tutaj, duchową misję, galaktyczna misję, która ma ogromne znaczenie. Wszyscy jesteście ważni i wszyscy jesteście częścią tej zmiany do Złotego Wieku na Nowej Ziemi. Gdy twoja świadomość i duchowe zdolności zaczynają rosnąć w tych czasach napływu przyspieszającej energii, wszyscy zaczynacie naturalnie dostrajać się do swoich Wyższych Jaźni. Prawda i świadomość zawsze ma sposób manifestowania w ten czy inny sposób. Zaczynacie wszyscy znajdować prawdę, łączyć się z waszymi Wyższymi Ja, i łączyć do Źródła i do kochających podnoszących energii wyższych wymiarów. gdy wzniesiecie się do wyższych wymiarów, dualność zniknie wraz z negatywnością i jej pochodnymi. Wszystkie wymiary są drogi dojścia do źródła ~ 1, 2, 3, są wymiarami dualności, 4-ty wymiar zaczyna przekraczać tę dwoistość ....... prowadząc do 5., 6., 7., 8., i dalej, do 9, 10, 11, 12, i wreszcie Wszystkiego, Co Jest, widzicie te wymiary są jak fale energetycznych wirów prowadzących z powrotem do Źródła, wszystko jest emanacją Źródła, i czym bliżej do Źródła, tym bliżej do Miłości i Światła, i mniej negatywności może istnieć ... więc gdy podniesiemy naszą świadomość jeszcze wyżej, wracamy do sfery Miłości i Światła, z której przybyliśmy i do której mamy w końcu wrócić. Wkrótce wszyscy będziemy wibrować i pulsować w zsynchronizowanej harmonii z wyższymi częstotliwościami przestrzennymi, które są teraz lokowane w krystalicznej siatce Matki Ziemi i zaczynają emanować z jej ciała niebieskiego. Wy też zostaliście podwyższeni i dostrojeni i zsynchronizowani i zharmonizowani z tymi wyżej wymiarowymi częstotliwościami energii, w których negatywność nie może istnieć.
 
Łączcie się ze swoim Wyższym Ja i Źródłem codziennie, znajdźcie energię i techniki medytacyjne, które rezonują z wami dla waszego najwyższego dobra, Medytujcie o połączeniu z waszym Wyższym Ja, które kąpie się w miłości i świetle Źródła Stwórcy, to jest źródło światła i miłości skąd przyszedłeś i do którego wszyscy wrócimy pewnego dnia. Kąpcie się w świetle miłości emanującej z wyższych wymiarów, od aniołów, gdyż kochająco otaczamy was naszą bezwarunkową miłością i światłem.
 
Jesteśmy Radą Aniołów, Radą Plejadańską i Archaniołem Michałem. Wysyłamy Wam wiele błogosławieństw miłości i światła, aby otoczyły was w tym czasie, a my kochająco wspomagamy  was w znalezieniu i połączeniu się ze swoim Wyższym Ja, waszym wewnętrznym światłem i waszą prawdą.
 
Do następnego razu, życząc łagodnego światła i dużo miłości.
 

Dziękuję Radzie aniołów Radzie plejadańskiej, oraz Archaniołowi Michałowi.
 
- Goldenlight
 

01 grudzień 2012
Channeler: Goldenlight
http://www.thegoldenlightchannel.com http://www.thereconnection.com/
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #1824 : Grudzień 03, 2012, 21:52:22 »


PS
Jeszcze trochę o energii
Byłem dzisiaj we Włocławku w galerii no i zobaczyłem tam ubraną jak mały wędrowiec kobietę  Duży uśmiech
Kurcze tyle było w niej radości, że aż nią zarażała Duży uśmiech
I panie w sklepie i w aptece i mijani wszyscy się uśmiechali a ja jak to się mówi pełną gębą Duży uśmiech
Ba jeszcze do tej pory się uśmiecham Duży uśmiech

widzisz i tak- chcąc, nie-chcąc odnalazłeś pierwszą przebudzoną Duży uśmiech
Zgodnie z filmem od Ptaka , to nie była przebudzona ... niestety. To była DREN  (Nerd)   ... nowy gatunek Mrugnięcie
Ludzie są tacy powolni i przewidywalni ... wg tego nowego gatunku.... brrr
Cytuj
Zostałeś stworzony przez to Źródło Światła w Miłości. Jesteś wszechstronną istotą duchową o ludzkim doświadczeniu
No cóż, słodki. A może jednak jesteś hybrydą ?

Zostałeś stworzony wg nich. Na prawdę dziś trudno odebrać czysty przekaz. Może lepiej odrzucić je wszystkie i zanurzyć się w to, co jest poza Tobą, ale nie z własnej perspektywy. Zupełnie poza Tobą. Spoza JA . To jest ten dziki ,nieokiełznany świat Nowego Gatunku. Strach nie pozwala Ci tego zrobić ,ale miłość się tego domaga. Ot ludzka hybryda ... te same emocje , ale dużo lepszy arsenał Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2012, 22:01:07 wysłane przez east » Zapisane
Strony: 1 ... 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.113 sekund z 21 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kursor magicalespackluporum companions fifa11 wild-reign