Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 21:46:27


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 443899 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #150 : Marzec 18, 2009, 23:45:57 »

całe szczeście, że na forum PCH nie dostaje się bana za pisanie prawdy i ostrej krytyki KK - arteq, admin dał odpowiedź powyżej, wykazałem, że nie obrażam ludzi i nie łamię regulaminu forum - ja obrażam jesli już używać takich słów - wolę określenie NAZYWANIE RZECZY PO IMIENIU - CALOŚCIOWO ORGANIZACJĘ KTÓRA SPOWODOWAŁA UPADEK LUDZKOŚCI, wydarzenia w roku 2012 będą bezpośrednią przyczyną tego, że nie zrozumiała ludzkość, że miała szansę na poprawę - jak to mówił Samuel, 2000 LAT PLUS 12, tyle było czasu a teraz nastąpi czas sądu i zapłaty za zbrodnie - i co z tego, że to bylo 500 lat temu ALE BYŁO!!!

zbanowanie mnie było by zamknięć ust przeciwnikowi KK - a PCH jest właśnie przeciwnikiem KK a także sam Samuel!

718'
« Ostatnia zmiana: Marzec 18, 2009, 23:47:32 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #151 : Marzec 19, 2009, 00:22:54 »

.. katolicy łamią przykazania widadomo, księża homoseksualiści i pedofile ale PAPIEŻ?!?! pierwszy po BOGU na Ziemii (!)
Kapłan 718!
Cytuj
Hydepark / Śmietnik / Odp: upadek religii 2009       : Luty 28, 2009, 19:35:30
jak oglądałeś film JOB - Ostatnia Szara Komórka (Mory?) to przypomnij sobie scenę z tekstem "GROZISZ MI?!"

i to jest do ciebie ode mnie  Zły

dochodze do wniosku, że to nie jest forum dla ciebie! jest dla ludzi ROZWINĘTYCH I DOJRZAŁYCH a ty swoimi wypowiedziami lub pseudo-wypowiedziami pokazujesz, że taki nie jesteś - to nie złośliwość ale szczerość...

Cytuj
Hydepark / Hydepark Mrugnięcie / Odp: PRZEKAZ WOTTERA - z dedykacją dla Mory od Laguny       : Luty 24, 2009, 23:09:04
Mora ignorancie zamilcz już!!............. NIE ZALEŻNIE CZY BĘDZIESZ PISAĆ NA CZERWONO CZY RÓŻOWO NIKT NIE BĘDZIE CIĘ SŁUCHAĆ MAŁY KRZYKACZU I MĄCICIELU!!!!!!!!!

 
Cytuj
Hydepark / Śmietnik / Odp: Lilith i       : Luty 23, 2009, 18:01:14
HANS OLO - PSEUDO-MODERATORZE! TO JEST FORUM OKULTYSTYCZNE, CZY ci SIE PODOBA CZY NIE!

718'

A okultyści mają w zwyczaju pisać o niczym jak widzę.

Cytuj
Hydepark / Hydepark Mrugnięcie / Odp: Kolejne działania Samuela dla osiągnięcia zamierzonego celu Coś?       : Luty 22, 2009, 17:53:11
ENIGMA TY JESTES OGRANICZONA JAKAŚ??!!

Cytuj
Hydepark / Paranauki / Odp: Syzyfowa Praca SAMUELA (nieudany najazd na PLANETĘ ZIEMIA)Coś?       : Luty 20, 2009, 22:49:45
mora szczeniaku zamknij się już! Kiarze i Lagunie masz na PANI od teraz mówić!!! wystarczy już twojego złego traktowanie KOBIET!!!

tak jestem współczesnym Templariuszem I NIC ci do tego, mam kodeks rycerski i DAM nie pozwolę obrażać...

pamiętaj dziecko - na PANI masz im mówić...

718'

a to jedno z najciekawszych

Cytuj
Hydepark / Hydepark Mrugnięcie / Odp: Kolejne działania Samuela dla osiągnięcia zamierzonego celu Coś?       : Luty 19, 2009, 13:28:36
zapomniałeś o KAPŁANIE 718 - odgrywam BARDZO WAŻNĄ rolę w PCH od roku 2005 czy zarząd tego chce czy nie - a sądząc po tym, ze teksty są na nowej stronie projektu chyba chce Uśmiech

to się dzieje PONAD TYM WSZYSTKIM - nie w tym świecie!

pozdrawiam,
718' <praeoniczny nurt prawdy>


Tak szukajac wiele mozna by znależć, cofajac sie do czasow jeszcze wczesniejszych
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #152 : Marzec 19, 2009, 00:32:01 »

Przedtem mi się źle wkleiło, to dam teraz

Netykieta:
Cytuj
Szczególnie nie należy publikować w Internecie niezgodnych z prawem treści zdefiniowanych w różnych ustawach, które wymieniono poniżej:
(...)
* obrażają inne narodowości, rasy ludzkie, religie (art. 194-196 i art. 257 Kodeksu karnego oraz art. 23 Kodeksu cywilnego);

wniosek: można krytykować, ale nie obrażać
« Ostatnia zmiana: Marzec 19, 2009, 00:32:28 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Michał
Gość
« Odpowiedz #153 : Marzec 19, 2009, 00:39:13 »



wniosek: można krytykować, ale nie obrażać


i dokładnie to napisałem dokładnie kilkanaście postów wcześniej  Uśmiech
Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #154 : Marzec 19, 2009, 10:42:47 »

Wy to macie problemy...  Z politowaniem
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #155 : Marzec 19, 2009, 22:28:59 »

Mora,
żyjemy w społeczeństwie dla którego jest to niestety problemem. I póki co musimy to uwzględniać w swoich wypowiedziach.
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #156 : Marzec 19, 2009, 22:32:25 »

Dariusz, mysle ze obrazanie wszelkiego typu wartosci ludzkich to nie problem społeczeństwa w którym zyjesz a problem ludzkości, globalny, bo w jakimkolwiek bys nie był srodowisku obrazanie ciebie, twoich przekonań lub wiary, jest niedoprzyjęcia.
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #157 : Marzec 20, 2009, 22:29:51 »

Tak Blad, w zupełności się z Tobą zgodzę. Jednak piszę o własnym podwórku, bo o "peryferiach" nie mam i nie bardzo mogę mieć pojęcie. Oczywiście można domniemywać i jak widać po Twej wypowiedzi takie domniemania są słuszne, jednak ja nosa poza granicę nie wyściubiłem.
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #158 : Marzec 20, 2009, 22:31:34 »

Darku, wiem, nie chodziło mi personalnie o ciebie (jezeli tak to odebrales to przepraszam) chodziło mi o problem
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #159 : Marzec 21, 2009, 22:53:53 »

Proszę o zwrócenie uwagi 718 co do powtarzania postu w wielu wątkach. Rozumiem chęć zareklamowania jego forum, lecz uważam, że jedna wiadomość + baner w profilu wystarczająco załatwiają sprawę. Jeżeli ktoś zechce - śmiało i bez problemu trafi, jeżeli nie jest zainteresowany może odczuwać jako męczącą reklamę. 
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #160 : Marzec 21, 2009, 23:21:54 »

Mnie osobiście nie przeszkadza reklama srony kapłana 718.

Jestem w stanie zrozumieć jego podekscytowanie i być moze przesadne działania ale nie niosą one szkody dla uczestników tego forum,więc wyrozumiałość można wykazać.

 
Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #161 : Marzec 21, 2009, 23:25:58 »

to tez będziesz podpisywał pod kazda reklama 718?? posty sobie nabijacie?? moze mod ma mozliwosc dopisac wam 1 z przodu to powinno was usatysfakcjonowac.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #162 : Marzec 21, 2009, 23:34:04 »

OK, w takim razie wolność dla wszystkich - od dzisiaj nie czepiajmy się spamu i dublowania postów. Wszak każdy może być podekscytowany jakaś wiadomością.

Od dzisiaj: chlew dla wszystkich...   ;]


edit: Błąd - mój post też do Kota. Wolę wypowiedzieć się publicznie i otwarcie. Mody i admini tu zaglądają.
« Ostatnia zmiana: Marzec 21, 2009, 23:38:03 wysłane przez arteq » Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #163 : Marzec 21, 2009, 23:36:12 »

arteq to nie do ciebie a do kota, w kazdym poscie jest w dolnym prawym rogu zglos do moderatora, ja to zrobilem i tyle
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #164 : Marzec 22, 2009, 00:12:48 »

Kolego Bladzie!

No to sobie sam nabijasz posty-skoro zwracasz na to uwagę,to znaczy jest to w/g Ciebie ważne.

Robiąc mi uwagę,sam zgrzeszyłeś umyślnie.

Słyszałem,że w Niemczech sąsiad sąsiada podpiernicza na codzień,gdy ten robi coś niepasującego.

Czemu ten niechlubny zwyczaj przenosić na nasz rynek,gdy ranga przewinienia jest niewielka.

Arteq!

Z tym chlewem,skoro Ci tak po drodze to się zgadzam ale w domu.

Ja na razie się wstrzymam ale nie przeszkadza mi,jak kolega forumowicz popuści wodze fantazji i bez zahamowań wdroży dla dobrego samopoczucia własne zasady [fengszui].

Dobra rada-uśmiechać się do sąsiada,bo ten niegodnie zachować się może.
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 00:37:36 wysłane przez kot » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #165 : Marzec 22, 2009, 00:59:05 »

Ironia nie trafiona bo mi właśnie nie po drodze z tym chlewem - to Ty powiedziałeś, że nalezy zrozumieć i przymknąć na to [spamy, dublowanie] oko...
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #166 : Marzec 22, 2009, 01:00:11 »

rónbcie co chciecie - ja miałem w tym cel - wkleiłem to do wątków gdzie są CIEKAWI LUDZIE, oni to zobaczyli i taki był mój cel - a, że działam nie jako pod Projektem Cheops - więc raczej nie ma co usuwać - wykonuję swoją robotę i to całkiem dobrze - głosy innych a nie mój!

forum jest duże więc wkleiłem to wiele razy aby KAŻDY mógł to zobaczyć - nie którym jak widzę to było potrzebne i cieszę się, że taką to reakcję wywołuje - a to DOPIERO POCZĄTEK Uśmiech

718'
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #167 : Marzec 22, 2009, 01:33:34 »

Przymkąć oko w jednym,konkretnie usprawiedliwionym przypadku.

Odebrałem Twoje donosy,jako następstwo nieopanowanej zazdrości,bo człowiek,którego nie lubisz odnosi sukces i się tym sukcesem głośno cieszy.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #168 : Marzec 22, 2009, 01:58:17 »

Widzisz, napisałeś "w jednym, konkretnie usprawiedliwionym przypadku" - to Twój osąd i to dla Ciebie ten przypadek jest usprawiedliwiony. Kierując się zasadą równości i sprawiedliwości należałoby dać to samo prawo do "jednego, usprawiedliwionego przypadku" każedmu forumowiczowi.

W takim razie źle odebrałeś, zapewniam bez złośliwości. Prawdą jest, że nie podobają mi się pewne zachowania 718, zapewniam jednak, że nie życzę mu źle jak też nie jestem do niego uprzedzony. Nie zazdroszczę mu sukcesu - bo za takowy nie uważam jego postępowania czy tez zachowania - za nic nie chciałbym się z nim zamienić. Dlatego źle równiez odbierasz moje uwagi jako zawiść. Czy gdybym np. skończył ulubione studia i chcąc to ogłosić wymalował spray'em kilka elewacji to czy słowa osób piętnujących mój wandalizm miałbym odbierać jako zawiść dla mojego sukcesu? Nie wydaje mi się.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #169 : Marzec 22, 2009, 02:18:16 »

po raz kolejny mnie obrażasz, cóz, jedni coś robią a reszta tylko krzyczy bo sama nic nie może zrobić...

ja by się też nie zamienił NIGDY...

P.S. od początku jesteś do mnie uprzedzony i to widzi każdy kto nie postępuje tak jak Ty...

718'
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #170 : Marzec 22, 2009, 09:42:16 »

Cytuj
Wszelka forma reklamowania czegokolwiek na forum bez zgody Administratora jest zabroniona.

Ta zasada nie jest przestrzegana restrykcyjnie. Ludzie czasem coś reklamują bez pytania - i przymykamy na to oko. Nie będziemy nikogo ścigać za jakiś zamieszczony link.
Ale to co zrobił ~Kapłan...  Szok Szok Szok
Nie. To przechodzi ludzkie pojęcie. Tak zaspamować swoją reklamą tyle działów! ~Artreq ma całkowitą rację. Ścierpiałbym jeszcze nowy temat z reklamą strony w dziale "Inne o Projekcie" i w "Hydeparku", ale taki spam...

Nie będę jednak ~Kapałana banował, bo dopiero co jego banicja się skończyła. Wymyśliłem ciekawszą karę...  Zły  Cool Zły
Jaką? A wpiszcie sobie np. w treści jakiejś swojej wiadomości adres strony ~Kapłana, albo nazwę jego Projektu - to zobaczycie.  Afro
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 09:48:47 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #171 : Marzec 22, 2009, 09:43:14 »

WTF? Jak coś znajdziecie to wysyłajcie raporty, a nie roztaczacie dyskusje na temat chlewu.
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #172 : Marzec 22, 2009, 09:48:15 »

WTF? Jak coś znajdziecie to wysyłajcie raporty, a nie roztaczacie dyskusje na temat chlewu.

właśnie, ludzie o tym gadają, komentują, a że coś jest nie tak to a mnie osobiście zawiadomiła tylko jedna osoba


p.s.: dziś rano usunąłem 39 postów w ciągu 16 minut. biję rekordy hehe Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 10:23:06 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #173 : Marzec 22, 2009, 12:07:33 »

Ok, to ja spróbuję, jak to działa Chichot (od razu mówię, że to tylko proba, wiec jakby ten post wadził, to proszę Mod'ka o usunięcie)

Buzia na kłódkę Buzia na kłódkę Buziak Buzia na kłódkę Buzia na kłódkę

www. Cool Język Z politowaniem Szok Duży uśmiech Mrugnięcie Chichot

EDIT: D Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Chichot Tom1ek - CHYLĘ CZOŁA Chichot Chichot Chichot
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 12:08:18 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #174 : Marzec 22, 2009, 13:55:04 »

Hans Olo, Tom1ek - swoje opinie wyrażam publicznie, uwagi i zastrzeżenia także - uważam takie postępowanie za najuczciwsze - powiedzieć wprost w oczy. Jak można było zauważyć, nawet pomimo takiej jasnej i otwartej postawy zarzucono mi donosicielstwo.

Mam pytanie: czy ewentualne działania modów/adminów wymagają zgłoszenia na pw?

Wypada mi jedynie przeprosić - co niniejszym czynię, że moje uwagi/posty na temat spamowania, które zamieszczałem ramach dyskusji w jednym z wątków... pomimo wszystko także go zaśmiecały. Na przyszłość w podobnych sytuacjach swoje ewentualne uwagi postaram się ograniczyć do tego topiku.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.121 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kuro-shiro-academy x22-team goldcraft rezerwat-mustangow kl7