Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 00:02:12


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 443913 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #625 : Październik 10, 2010, 19:05:34 »

Wiecie co?Ja popieram Darka decyzje,bo inaczej moglibysmy nazwac to forum:"Torton's forum".,bez regulaminu obowiazujacego u nas.A to by bylo sprzeczne.
Pozdrawiam.

To znaczy się widzisz, ja jestem jak najbardziej za stosowaniem regulaminu. Tylko momentami ma wrażenie, że regulamin (nie wiem, z jakich przyczyn, zupełnie możliwe, że zupełni niecelowo i podświadomie) jest stosowany wybiórczo. To znaczy o wiele prościej jest dostać -PF za niestosowane zachowanie, gdy krytykuje się (czy obraża, czy oczernia) kogoś, kogo większość szanuje i uznaje na tym forum za autorytet (choć nie wszyscy), niż za taką samą krytykę kogoś, kto jest na tym forum mało poważany.

Przykładowo, zobaczcie, ile było najazdów na Kościół katolicki (sam go nie popieram, to inna sprawa). I ile osób dostało bany, warny czy -PF'y? No, Kapłan, owszem. Ale on przeszedł wszelkie granice. A na Icke'a poszło dosłownie jedno oskarżenie, i bach - od razu ujemne PF'y.

Ciekaw po prostu jestem, czy gdyby Torton napisał, że KK to szarlatani, że rząd czy politycy to szarlatani, że koncerny farmaceutyczne to szarlatani - czy też dostałby -PF? Nie sądzę, gdyż takich epitetów było wiele, bez jakiejkolwiek reakcji ze strony moderacji.

Dlatego też nie ujemne PF'y są problemem, ale, moim zdaniem, nie do końca konsekwentne ich rozdawanie, zależne od obiektu oskarżenia, pomówienia czy obrazy - a nie jego treści.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #626 : Październik 10, 2010, 20:47:58 »

Cytat: Tene
Ciekaw po prostu jestem, czy gdyby Torton napisał, że KK to szarlatani, że rząd czy politycy to szarlatani, że koncerny farmaceutyczne to szarlatani - czy też dostałby -PF? Nie sądzę, gdyż takich epitetów było wiele, bez jakiejkolwiek reakcji ze strony moderacji.

W moim, skromnym przekonaniu, wyrażanie takich opinii o instytucjach, jako całości, w przeciwieństwie do tego samego "przymiotnikowania" konkretnych osób, jest bardziej ... - nie wiem jak to określić, nie jestem prawnikiem - na miejscu, stąd nie minusuję takich wypowiedzi.
To takie moje widzimisię, jako nie prawnika. Mrugnięcie  Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #627 : Październik 10, 2010, 21:41:34 »

Cóż, a czym różni się jedno do drugiego? Tak samo jest to bezdowodowe posądzenie. Nie rozumiem, czemu miałoby to być mniej nieodpowiednie, od posądzania konkretnych osób?

Przykładowo: Czy w takim wypadku, jeśli stwierdzę, że (hipotetycznie oczywiście) "PCh to banda oszustów", to nie dostanę -PF, ale gdy już napiszę "Lucyna to oszustka", to już tak?

Wybacz, Darek, ale wydaje mi się to mocno naciągane i... no cóż, równie mocno niekonsekwentne. Albo karzemy wszystkie przejawy "epitetowania", albo żadnych. Jedno albo drugie. 
Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #628 : Październik 11, 2010, 04:40:17 »

Cytuj
Darek
którą złamałeś pkt regulaminu:
Darek,mozesz mi wlepiac punkty minusowe,ile wlezie,nie bardzo mnie to obchodzi...jestem jedynie ciekaw,ile musialbys wlepic tych punktow p.L.Lobos za te jej klamstwa i wodzenia ludzi za nos..?My i ja,mamy na to niezbite dowody.Chcesz powalczyc..?Chyba nie,bo juz,od dawna,stoisz na przegranej pozycji...hmm..
Pozdrawiam.
Ps.
Mialem racje,zeby nie zmieniac i nazwy forum i logo.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2010, 05:29:10 wysłane przez Kahuna » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #629 : Październik 11, 2010, 20:07:35 »

Cytat: Kahuna
Darek,mozesz mi wlepiac punkty minusowe,ile wlezie,nie bardzo mnie to obchodzi...

No, aż tak się nie rozbestwiłem Mrugnięcie, wlepiam tylko za przekroczenie regulaminu.

Cytuj
jestem jedynie ciekaw,ile musialbys wlepic tych punktow p.L.Lobos za te jej klamstwa i wodzenia ludzi za nos..?

Nie wlepię ani jednego, z prostego powodu, nie jest uczestnikiem forum. Natomiast, gdyby była nie otzrymałaby minusa za głoszone teorie, do póty, do póki nie złamałaby jakiegoś punktu regulaminu. Zapewne każdy już zauważył, ze nie treści głoszonych teorii, a zachowanie jest oceniane.

Cytuj
My i ja,mamy na to niezbite dowody.

Nie wątpię, że Jesteś, Jesteście w posiadaniu "niezbitych dowodów", które ugruntowują Was w swoich przekonaniach, postrzeganiu świata, zauważcie jednak, że nie każdy tak je odbiera.
Jestem za tym, byś/byście je przedstawiali. Przysporzy to tylko korzyści wszystkim zainteresowanym stronom.  Uśmiech
Jednak w odpowiednich wątkach.  Mrugnięcie

Cytuj
Chcesz powalczyc..?

Naprawdę potrzebna jest Ci, czy komukolwiek jakakolwiek w tej materii walka? Macie coś do przedstawienia, proszę, walk jednak nam tu nie potrzeba.

Cytuj
Chyba nie,bo juz,od dawna,stoisz na przegranej pozycji...hmm..

Tu nie ma przegranych stron, przynajmniej w moim przekonaniu, za to widzę dość dużo zacietrzewionej młodzieży, która za wszelką cenę chce dzielić świat.  Mrugnięcie


Cytuj
Mialem racje,zeby nie zmieniac i nazwy forum i logo.

Na szczęście to forum ewoluuje w przeciwną stronę i w moim, choć nie tylko, przekonaniu właściwym jest zmiana, przynajmniej nazwy.
« Ostatnia zmiana: Październik 11, 2010, 20:20:47 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #630 : Październik 11, 2010, 21:40:25 »


Cytuj
Cytuj
Chcesz powalczyc..?

Naprawdę potrzebna jest Ci, czy komukolwiek jakakolwiek w tej materii walka? Macie coś do przedstawienia, proszę, walk jednak nam tu nie potrzeba.

<a href="http://www.youtube.com/v/K0OSzXEd_qI?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL" target="_blank">http://www.youtube.com/v/K0OSzXEd_qI?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL</a>
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #631 : Październik 21, 2010, 19:07:12 »

Wiecie co ?  właśnie sprawdzałam sobie kto jest na naszym forum one line i zauważyłam  że ktoś drukuje sobie nasz wątek "Pręgierz -> komentarze i pytania " Szok
na co ? i po co Coś  dziwne  Szok  moze ktoś  zbiera na nas jakieś materiały dla CBŚ  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2010, 19:07:42 wysłane przez chanell » Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #632 : Październik 21, 2010, 19:10:27 »

Odkąd pamiętam, to wciąż ktoś coś drukuje z naszego forum.
Moze i jakiś tam jegomość  Mrugnięcie lubi kolekcjonować takie materiały.  Duży uśmiech
A moze jakąś pracę ktoś pisze i ma tu niezłe źródło informacji.
« Ostatnia zmiana: Październik 21, 2010, 19:11:24 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
kamil771
Gość
« Odpowiedz #633 : Październik 31, 2010, 21:57:43 »

hipokryta obłudnik, człowiek fałszywy, dwulicowy; faryzeusz.
     hipokryzja obłuda, dwulicowość, nieszczerość, fałsz, udawanie.


Napisałem wprost to co myślę o pewnej osobie,nie obraziłem jej,tylko powiedziałem prawdę.
W jej ostatnim poście ( prowokacyjnym zresztą) jest nic innego jak zwykłe udawanie,fałsz i obłuda...
więc o co chodzi?

Zamiast bezsensownie dawać mi minusy,może byś zaczął w końcu troszeczkę myśleć,co?
Jesteś administratorem tego forum,przecież....
I przypominam,że na tym forum są jeszcze inne osoby a nie tylko Kamil771,więc może przenieś swoje szczególne zainteresowanie mną na kogoś innego. ok?
A może powinieneś zmienić okulary,żeby dostrzec w końcu swoją stronniczość w podejmowaniu decyzji dotyczących tego forum i ich użytkowników?
Aha,jak tam- świecisz już w ciemności czy nie?



Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #634 : Listopad 03, 2010, 20:14:00 »

Nie czuję się w obowiązku za cokolwiek przepraszać. Po prostu byłem szczery. Dokonując analizy i słusznej selekcji przedstawiłem wnioski.
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #635 : Listopad 04, 2010, 09:07:32 »

1.Pytam o przyczyny, dlaczego istotne nforacje
co jakis czas laduja w koszu?

2.Gdzie tu jest złamany regulamin?

3. KTO i DLACZEGO monitowal o usuniecie tego posta? (jakie ma argumenty na ta anty-poznawcza dzialalnosc)

Oto przedmiot ktory tu omawiam:

Cytuj
Cytat: soook
Cytuj
Tak drogą dopowiedzenia , zamknięte portale czasoprzestrzenne , są otwierane .

jedne otwierane - inne zamykane


niektórzy kradną to, czego nikt im nie dał, ale nie wiedza jeszcze o paru niespodzankach

                calejDOscope



http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5737.0


4. Kiedy moderator ma usunac a kiedy przeniesc watek, wg regulaminu,
bo dosyc to funkcjonuje nieczytelne ta dowolnosc.
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2010, 17:53:16 wysłane przez PHIRIOORI » Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #636 : Listopad 04, 2010, 18:38:50 »

>Phi<, a zaglądałeś do tego wątku czy wzburzyłeś się tylko na podstawie znalezienia tego posta w naszym bezkresnym archiwum - "śmietniku"?

Zerknij, a zrozumiesz:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5733.msg67042#msg67042
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Sventer
Gość
« Odpowiedz #637 : Listopad 04, 2010, 22:59:28 »

Załóżmy kółko, bo to jakaś paranoja tutaj panuje. Zamyka się ludziom buzie. Phi wycofanie się to dobry pomysł, bo po co się męczyć? Uśmiech
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #638 : Listopad 04, 2010, 23:03:58 »

Sventer, kliknij na link podany przez Dariusza: http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5733.msg67042#msg67042

Racz doczytać kiedy była jego ostatnia zmiana: Październik 08, 2010, 22:26:01 wysłane przez Dariusz

A kółko zakładaj z Tortonem i wszystkimi jego alter ego. Czuję, że będziecie stanowić liczną opozycję wobec tutejszych niegodziwości.


Dalsza rozmowa przeniesiona do http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=203.msg68439#msg68439
« Ostatnia zmiana: Listopad 04, 2010, 23:42:24 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
kamil771
Gość
« Odpowiedz #639 : Listopad 06, 2010, 14:02:10 »

Do Faraona,
 Również nie wyciągnąłeś wniosków ze swoich ostatnich wpadek.
 A prosiłem cię,zmień okulary.....
 i zamknij sobie buzię,bo ostatnio za dużo  niepotrzebnie szczekasz......
Zapisane
PHIRIOORI
Gość
« Odpowiedz #640 : Listopad 06, 2010, 17:47:23 »

Cytuj
>Phi<, a zaglądałeś do tego wątku czy wzburzyłeś się tylko na podstawie znalezienia tego posta w naszym bezkresnym archiwum - "śmietniku"?

Zerknij, a zrozumiesz:

faktycznie na podstawie znalezienia w bezkresnym.
Przepraszam.

a wzburzony(inną pozaforumowa sprawa) to byłem juz wchodzac tu na chwile.

Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #641 : Listopad 08, 2010, 20:36:36 »

 O ! Nie było mnie parę dni - wracam i oczom nie wierzę  Szok Widzę że zbanowani koledzy pokazali klasę Szok
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
kamil771
Gość
« Odpowiedz #642 : Listopad 19, 2010, 20:56:29 »

Proszę o ukaranie minusem Tortona ( Sventera) za ten post;

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2189.msg69341#msg69341

przypominam,że ja dostawałem minusy za takie określenia jak hipokryta czy betonowiec,
natomiast torton nazwał mnie głupkiem,więc mam nadzieję,że szanowne kierownictwo będzie konsekwentnie przestrzegać regulaminu forum,bo to,że regulamin został w powyższym poście złamany nie ma wątpliwości.
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #643 : Listopad 19, 2010, 21:39:26 »

Proszę o ukaranie minusem Tortona ( Sventera) za ten post;

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2189.msg69341#msg69341

przypominam,że ja dostawałem minusy za takie określenia jak hipokryta czy betonowiec,
natomiast torton nazwał mnie głupkiem,więc mam nadzieję,że szanowne kierownictwo będzie konsekwentnie przestrzegać regulaminu forum,bo to,że regulamin został w powyższym poście złamany nie ma wątpliwości.

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=2189.msg69349#msg69349
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Sventer
Gość
« Odpowiedz #644 : Listopad 19, 2010, 21:59:20 »

No i słusznie to zrobiłeś - nie robi to na mnie wrażenia, jedyne co to mogłem użyć innego określenia. Gdyby mi zależało na bycie na tym dość marnym forum bardziej bym uważał Dariuszu. Rób swoje nie mam "ale".

Ale jak już wspomniałem najlepsze kęsy zostawię na sam koniec.

Pozdro
Zapisane
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #645 : Listopad 19, 2010, 22:10:27 »

Cytat: Sventer
No i słusznie to zrobiłeś -

Och, dziękuję. Pochlebiasz mi.

Cytuj
- nie robi to na mnie wrażenia, jedyne co to mogłem użyć innego określenia. Gdyby mi zależało na bycie na tym dość marnym forum bardziej bym uważał Dariuszu. Rób swoje nie mam "ale".

Ale jak już wspomniałem najlepsze kęsy zostawię na sam koniec.

Nie miałem zamiaru przypochlebiać Ci się, staram się być po prostu grzeczny. Jeśli czujesz potrzebę takiego "wyżycia" się to proszę, nie żałuj sobie, nie musisz czekać końca. Zaoszczędzisz sobie tortur wewnętrznych a mnie ułatwisz podjęcie decyzji no i udowodnisz, że niepotrzebnie tyle czasu wstawiałem się za Tobą.

Cytuj
Pozdro

A dzięki, od razu jestem zdrowszy. Duży uśmiech
Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Sventer
Gość
« Odpowiedz #646 : Listopad 19, 2010, 22:15:09 »

Oj nie nie... Nie potrzebuję ulgi.

Nie przypadkiem używam tego typu określeń czasami. Mrugnięcie
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #647 : Listopad 21, 2010, 10:07:45 »

Proszę o ukaranie Tortona za tą wiadomość;

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?action=profile;u=1179

Przypomnę może regulamin;

- obrażających inne narodowości, rasy i religie (art. 194-196 i art. 257 Kodeksu karnego oraz art. 23
   Kodeksu cywilnego). Moderator winien zareagować przyznając użytkownikowi -1pf.


- lżących osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego). Takie wypowiedzi będą sukcesywnie usuwane
   przez moderację. Moderator zważywszy na okoliczności oraz użyte słownictwo, może w takim
   przypadku przyznać użytkownikowi ostrzeżenie (-1pf).


Wczoraj Torton także złamał regulamin,dostał jedynie słowną reprymendę, jak widać nic to nie dało.
Dlatego wnoszę o ukaranie go ujemnymi punktami.
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #648 : Listopad 21, 2010, 10:38:04 »

Kamil podałeś błędny link Z politowaniem
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Dariusz


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 3
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6024



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #649 : Listopad 21, 2010, 12:30:07 »

Przypuszczam, że >Kamil< ma na myśli ten post:

http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5959.msg69384#msg69384

Otóż >Kamilu<, rzeczywiście język/określenie jakiego użył w tym poście >Sventer< może być potraktowane jako nie okazujące szacunku komuś, kto wg Ciebie na niego zasługuje - co z kolei nie dla każdego musi być wyznacznikiem. Faktem jest również, że to już druga taka wpadka >Sventera< po powrocie z "urlopu", zauważ jednak, ze sam posuwasz się jeszcze dalej w swej wypowiedzi:

Cytat: Kamil771
Po drugie beretem to nazywaj sobie swoją niunię z gimnazjum,a najlepiej taki beret jest kup
i w imię wolności przeleć ją na długiej przerwie między lekcjami.

771
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=5959.msg69400#msg69400

Jak widzę, Tobie "urlop" również nie pomógł.
W moim przekonaniu ta wypowiedź jest bardziej nie na miejscu niż użycie przez >Sventera< zwrotu opisującego (jego zdaniem) postawę "guru" KK.
W tym przypadku również ograniczę się do ustnego/pisemnego zwrócenia Wam uwagi.
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2010, 12:41:52 wysłane przez Dariusz » Zapisane

Pozwól sobie być sobą, a innym być innymi.
Strony: 1 ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

stadniniakonna szkolamagii x22-team kuro-shiro-academy kl7