Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 30, 2024, 04:16:44


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 20 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Argumenty PRZECIW przekazom En-ki  (Przeczytany 223896 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Bober
Gość
« Odpowiedz #25 : Grudzień 03, 2008, 16:41:32 »

Gdzieś już wkleiłam ten artykuł ale tu jest dobre miejsce na niego ,wkońcu to argumenty PRZECIWKO samciowi- kabaretka28 znajdziesz wnim też informacje co ta gadzina zrobiła Sławie ... Oto on:


Przeczytałemjuż dziesiątki artykułów i kilka książek. Na początku nie byłem pewienintencji projektu Cheops. Teraz nie mam już żadnych wątpliwości. Samueljest istotą 4 - gęstości, w jej końcowej fazie. Problem w tym że abymóc przejść na 5 gęstość trzeba zacząć troszczyć się przede wszystkim oinnych. Tymczasem jego Samuel jak i byt z Syriusza są przedstawicielamigadziego imperium, które służy wyłącznie sobie. To nie potrwa jednakdługo. Chwila przejścia na kolejną gęstość będzie ironiczna i bardzodobrze. Otóż zamiast podwyższyć swoje wibracje i wznieść się na 5gęstość, gady spadną przez swoje postępowanie na drugą i swój rozwójduchowy zaczną od zera. Aby tak się jednak nie stało muszą znaleźć innąplanetę która będzie posiadać odpowiadającą im gęstość. Do tegoidealnie nadaje się Ziemia. A tak przy okazji czy nie zdziwiło wasnerwowe przywitanie bytu z Syriusza który oznajmił że przejmą planetę ikoniec. Muszą się jednak spieszyć ponieważ Ziemia ustawia się na liniienergii płynącej gdzieś z Plejad, która 21 grudnia 2012 podniesie nasna 4 gęstość. Gady chcą nam w tym przeszkodzić uruchamiając globalnepole siłowe, które zablokuje ten proces i pozwoli im na spokojnieprzeprowadzić inwazję. Już raz a dokładnie 300 000 lat temu spowodowaliwybuch na Słońcu który wykurzył stąd 10 cywilizacji oprócz Karraków.Przez dziwne promieniowanie ich DNA zmieniło się z 12 do 2 nici. Tak myjesteśmy Karrakami tyle że poddanymi brutalnie wymuszonej ewolucji.Gady chcą ponownie nami manipulować pod pretekstem uratowaniacywilizacji. Samuel sieje w nas panikę swoimi destrukcyjnymiprzepowiedniami ponieważ gady żywią się strachem i cierpieniem. Obecnezmiany na planecie są nieuniknione po tym jak przeprowadzano tysiąceprób jądrowych oraz wielokilometrowe wykopy w poszukiwaniu surowców.Musiało to doprowadzić do destabilizacji geologicznej i efekt tego jużwidzimy. Nie możemy się dać zwieść ich podstępnymi knowaniami.

Jeślimi nie wierzycie weźcie w krzyżowy ogień pytań Samuela oraz jegoprzyjaciela. Oczywiście nie możecie bo przecież nie dość że pytaniamuszą być przedstawione wcześniej, to niewygodne sesje takie jak 64zostaną usunięte lub occenzurowane aby projekt upadku ludzkościpostępował prawidłowo. Błagam jeszcze raz weźcie go jakimś sposobem wkrzyżowy ogień pytań. Przekonajcie się że kłamie nim będzie za późno.

Aco najgorsze byt w 64 sesji powiedział "Znaczyć was będziemy", coprzywodzi na myśl bestię z apokalipsy, która jest tak naprawdę opisemostatnich lat odchodzącej 3 gęstości.

I nie boję siękonsekwencji od Samuela. Już raz zaatakował Sławę Malarz rzekomo w celujej zahartowania, żeby pokazać jej jak może działać zło.Po tymwydarzeniu fundacja pyramid becon of peace odłączyła się od projektu. Ztego co wiem to była walka o jej życie.Rano mieszkanie wyglądało jak pobitwie.Trwało to parę godzin.Stało się to, gdy Sława rozmawiała przeztelefon z Barbarą - przjaciółą z fundacji.WTedy to też ukazała się jejteż w mieszkaniu właśnie ta przyjaciółka i kazała jej wyjść z domu- taprawdziwa po drugiej stronie telefonu krzyczała żeby tego nie robiła boto nie jest ona.Nie wiadomo, co by się stało, gdyby wyszła...Barbaraprzyszła jej z pomocą mimo, że była w tym czasie w N.Y. a Sława wChicago.Poprosiłą o pomoc znajomego, który się zna na takich rzeczach ion na odległość(też z N.Y.) pomógł Sławie.

Bardzo chciałbymsię mylić ale po tym co mogło stać się dzisiejszej nocy to niemożliwe.Samuel albo jego towarzysze chcieli mnie zaatakować, jednak nie moglitego zrobić w świecie materialnym gdyż tu jestem od dawna zabezpieczanymedytacją ochronną. Jedyne co mogliby zrobić to zaatakować podczasOOBE. I tu stała się rzecz dziwna. Otórz od ponad 10 lat nie miałemspontanicznego wyjścia OOBE a świadome przychodzi mi jeszcze z dużymtrudem. Kiedy już miałem podnieść się z ciała fizycznego, jakaś postaćwbiła moje ciało astralne z powrotem z taką siłą że nie mogłem sieruszyć. Zorientowałem się że to mój opiekun duchowy i mówił żebym niewychodził bo Oni już na mnie czekają. Widziałem kilka postaciukrywających się w mroku za oknem. Po chwili OOBE się skończyło iwróciłem do ciała.

Teraz jestem przekonany że moja teoria, bobyła to teoria w którą bardzo wierzyłem się sprawdziła. Co prawdamiałem silne dowody ale jakaś iskierka mnie wierzyła że Samuel możemówić prawdę a my go nie rozumiemy, ponieważ pochodzi z wyższejgęstości. Wiem że miałem rację. Modlę się o to aby nie odnaleźlilabiryntu i faraona przed rokiem 2012. Wtedy problem z Gadami sięskończy a my wkroczymy w okres pokoju. W przeciwnym razie nasząprzyszłością będzie niewolnicza rasa.

Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #26 : Grudzień 03, 2008, 17:49:42 »

Post był nieco dłuższy, i zawierał też inne fakty związane z Samuelem.

A oto link do niego:
http://forum.przebudzenie.net/viewtopic.php?t=493&postdays=0&postorder=asc&start=60&sid=491258d74a655202718e6ab21488a4dd

Przedostatni post na 5-tej stronie (na tej, do której jest link)

Tylko tym, którzy zdążyli Samuela polubić, należy się lojalnie ostrzeżenie - po przeczytaniu mogą nie tylko radykalnie zmienić stosunek do PCh i Samuela, ale też może im się zjeżyć włos na głowie, w cóż też to do tej chwili wierzyli. Ja tylko ostrzegam ;]
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #27 : Grudzień 03, 2008, 18:03:35 »

Mnie zastanawia pewien wątek. W niektórych momentach En-Ki mówi o tym jak ważna jest data 2012 i że jest tak mało czasu. Podkreśla to, że to sześć lat czy cztery lata do katastrofy (wg. wczesniejszych sesji). Mówi o tym, że 012 to ważna liczba podobnie jak 3, 6, 9.. Za jakiś czas natomiast (albo wcześniej-nie pamiętam) mówi, że mogą być przesunięcia rok, góra dwa. W innych momentach (do czego z resztą się przyznaje) myli się nawet o 1000 lat? Wiem, że dla Niego to tak jak jeden dzień ale dla nas to spora różnica. Nie podaje początku roku mówi tylko o roku 012 więc może to będzie 3012? >Uśmiech oby. chociaż tak między nami to wydaje mi się,że wielu z nas czuje, że oczyszczenie ziemi jest potrzebne bo tak jak jest teraz nie można dłużej żyć.

Co do mylności Samuela co do dat, to już o tym pisałem. Trudno ufać komuś, że podaje pewną datę, skoro w innych sprawach myli się nawet o 2000 lat.

Co do tego, że oczyszczenie jest Ziemi potrzebne, że jest coraz gorzej - nie zgodzę się. Jest tak, jak było zawsze. Tak jak jest dzisiaj, było i 500, i 1000, i 2000 lat temu. Nie od dzisiaj stosuje się manipulację masami ludzkimi (przez rządy, grupy religijne etc), nie od dziś ludzie walczą z ludźmi, nie od dziś też jest pełno przemocy i "zła". To już było daaaaawno, zmieniły się tylko metody. Przykłady?

Manipulacja masami ludzkimi - już w starożytnym Egipcie kapłani manipulowali ludźmi. Zmuszali (czy raczej przekonywali) do składania darów, do słuchania kapłanów etc, posługując się swoją wiedzą astronomiczną (np) - wykorzystywali różne zjawiska, by wmawiać ludziom, że to demonstracja bogów, że się gniewają, i ze potrzebne im są dary (które oczywiście później sami konsumowali Mrugnięcie )

Wojny i masowe mordy - żeby daleko nie szukać - patrz krucjaty. Zresztą, całe średniowiecze (i nie tylko, ale ta epoka chyba najbardziej) spływało krwią. W porównaniu ze średniowieczem to, co dzieje się dzisiaj, to czasy BARDZO spokojne. W średniowieczu nie było pojęcia wojen światowych - tam wojna światowa trwała praktycznie przez cały czas, no, może z krotkimi okresami spokoju Mrugnięcie

Przemoc, zło, działanie na szkodę bliźniego - to mieliśmy zawsze, nic się nie zmieniło. Więzienia i szubienice nie dzisiaj wymyślono. A tam jeszcze mieli cały arsenał tortur i innych takich.


Jak sama widzisz, świat dzisiaj nie bardziej potrzebuje "zmiany", niż potrzebował 100, 1000 czy 2000 lat temu. Teraz jedynie "zło" (ale i "dobro) ma w swoim arsenale o wiele bardziej wyrafinowane narzędzia.

Cytuj
Ale nie rozwiajm wątku bo jest nie na temat. hehe Pozdro dla chanell Uśmiech

Tu jest w zasadzie wszystko an temat, wszystko się ze sobą łączy Uśmiech Nie można rozmawiać o En-kim, nie rozważając tematów pobocznych, bo inaczej dojdziemy do niczego.
Zapisane
kabaretka28
Gość
« Odpowiedz #28 : Grudzień 03, 2008, 20:38:29 »

Przyznaję Ci rację Tenebrael w wielu kwestiach. Ja pisząc jednak o oczyszczaniu ziemii miałam na myśli zanieczyszczenia, eksploatację i brak szacunku do tej pięknej przyrody - do Ziemi jako naszego wspólnego domu. Powinniśmy ją kochać i rozumieć bo jesteśmy jej częścią i tyle. A ludzie walczą ze sobą od dawien dawna nie wiadomo po co. Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2008, 20:39:03 wysłane przez kabaretka28 » Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #29 : Grudzień 03, 2008, 20:43:40 »

Niech wszyscy z forum przeczytają treść linka który wkleił Tenebrael....w zasadzie to powinni otrzymać ten link na priv coby nikt nie pominął.... ja już wcześniej czytałam ten list ...może być szokujący niczym wyznanie Raczka o orientacji  Szok
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #30 : Grudzień 03, 2008, 21:04:24 »

Przyznaję Ci rację Tenebrael w wielu kwestiach. Ja pisząc jednak o oczyszczaniu ziemii miałam na myśli zanieczyszczenia, eksploatację i brak szacunku do tej pięknej przyrody - do Ziemi jako naszego wspólnego domu. Powinniśmy ją kochać i rozumieć bo jesteśmy jej częścią i tyle. A ludzie walczą ze sobą od dawien dawna nie wiadomo po co. Uśmiech

Oooo, tu to się z Tobą w pełni, całym sercem, duszą i umysłem zgadzam, i się podpisuje obiema rękami i nogami. Dlatego też uważam za bzdurę uganianie się za faraonami sprzed tysięcy lat, skoro na wyciągnięcie ręki mamy o wiele większy, a do tego namacalny i na pewno nie urojony problem. Ale tak to już z ludźmi jest. Będą łożyć kupę kasy na szukanie zmurszałej mumii, bo jakaś kobieta tak im powiedziała, a w tym czasie lodowce sobie ładnie stopnieją, potop gotowy, i na tyle się zdadzą wszelkie idealistyczne wykopaliska.

A szczerze i uczciwie, uważam, że uporządkowanie "własnego podwórka" jest o wiele ważniejsze niż szukanie wyimaginowanych doniosłych zdarzeń. Bo te akurat niebezpieczeństwa są realne, i z nimi najpierw należy się rozprawić.

Swoją drogą, mała dygresja. Po przemyśleniach doszedłem do wniosku, że człowiek jest największym pasożytem Matki Natury. Nigdy przed nim nie było gatunku, który bezproduktywnie niszczyłby cały ekosystem, który żyłby tak konsumpcyjnie, jak ludzie, biorąc ze środowiska wszystko, a dając nic lub niewiele. Żaden też gatunek nie wyniszcza innych gatunków, a już tym bardziej swojego własnego, dla samej ideologii, czy też dla zabawy, z żądzy mordu etc. W pewien sposób, jesteśmy największą anomalią przyrody. Przykra prawda, ale prawda.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2008, 21:05:28 wysłane przez Tenebrael » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #31 : Grudzień 03, 2008, 21:38:21 »

Mnie zastanawia pewien wątek. W niektórych momentach En-Ki mówi o tym jak ważna jest data 2012 i że jest tak mało czasu. Podkreśla to, że to sześć lat czy cztery lata do katastrofy (wg. wczesniejszych sesji). Mówi o tym, że 012 to ważna liczba podobnie jak 3, 6, 9.. Za jakiś czas natomiast (albo wcześniej-nie pamiętam) mówi, że mogą być przesunięcia rok, góra dwa. W innych momentach (do czego z resztą się przyznaje) myli się nawet o 1000 lat? Wiem, że dla Niego to tak jak jeden dzień ale dla nas to spora różnica. Nie podaje początku roku mówi tylko o roku 012 więc może to będzie 3012? >Uśmiech oby. chociaż tak między nami to wydaje mi się,że wielu z nas czuje, że oczyszczenie ziemi jest potrzebne bo tak jak jest teraz nie można dłużej żyć. Ale nie rozwiajm wątku bo jest nie na temat. hehe Pozdro dla chanell Uśmiech

pozwól, że przytoczę Ci cytat, który lepiej ów temat naswietli, niźli moje wydumania, z bardzo prostej przyczyny. Odpowiedź pochodzi, z pierwszej ręki i to nie od Samuela lecz, od na ogół przez nikogo nie posądzanych o nic "złego" Plejadjan.
W "Zwiastuni Świtu Świetlana Rodzina" r.10, czytamy:

..."Księżyc w ciągu jednego roku wykonuje trzynaście cykli, od nowiu do pełni, jednak wasz współczesny kalendarz skupia się na roku słonecznym, złożonym z dwunastu miesięcy. Kontemplowanie tajemnicy ukrytej w liczbie trzynaście pozwoli wam zrozumieć, co wywiera na was wpływ. Chociaż trzynastkę uważano za cyfrę przynoszącą nieszczęście, kryje ona bardzo potężny klucz, pozwalający rozkodować świadomość ludzkości. Lata należące do końcowej części nanosekundy, kończącej się w 2012 roku, będą dla was płynęły niczym miesiące. Istoty, które żyją znacznie dłużej od was, muszą dostrajać swoją uwagę, aby pochwycić tę ulotną, dwudziestopięcioletnią nanosekundę. Nie jest to łatwe zadanie. Jeśli zastanawiacie się, do czego może być ono podobne, odszukajcie nanosekundę w swoim własnym życiu i sprawdźcie, czy potraficie w nią wejść i odnaleźć zawarte w niej bogactwo, porównując ją do dwudziestu pięciu lat waszego czasu. Wydaje się to niemożliwe? Być może nie potraficie jeszcze wyobrazić sobie, że można stworzyć technologię pozwalającą komuś powiedzieć: “Weźmy sekundę, która się już wydarzyła, zlokalizujmy w niej nanosekundę, a następnie rozciągnijmy ją na dwadzieścia pięć lat, tak byśmy mogli dostrzec to, co się w niej zawiera". Opierając się na waszej nauce dostrzeglibyście wyłącznie nicość, w nanosekundzie nie byłoby niczego. W jaki sposób coś tak małego mogłoby cokolwiek zawierać? Zastanówcie się jednak nad tym, że wasze miejsce we wszechświecie również jest zaledwie maleńkim punkcikiem. Jak więc możecie istnieć? W jaki sposób wasze życie może być tak pełne, złożone, trudne i radosne? Jak może być tak bogate? A ile zajęlibyście miejsca w ogromie wszystkiego, w Księdze Istnienia?

Tak na marginesie, proponowałbym Ci zapoznać się z całą tą trylogią.
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #32 : Grudzień 04, 2008, 08:04:01 »

Ja natomiast polecam przeczytać książkę "Zagłada ziemskiej cywilizacji w 2024 roku". Książka oparta nie na channelingach czy innych takich metodach, na na analizie historycznej, astronomicznej i mająca pewne naukowe podstawy. Autor bardzo mocno i rzeczowo argumentuje, że w 2024 roku czeka nas wzbierająca fala ogólnoludzkiej agresji, którą nawiedziła już ludzkość w przeszłości (gdy różne pokojowe ludy z nieznanych przyczyn nagle wręcz "skoczyły sobie do oczu"). Dlaczego? Nie, nie ma tu wzmianki o wyimaginowanych Iluminatach, supertajnych projektach rządu USA i innych równie mało prawdopodobnych sprawach. A na czym się opiera? Przeczytajcie, a zobaczycie Uśmiech I powiem szczerze, że nawet, mimo tego, że podchodzę raczej z rezerwą do takich teorii, ta wywarła na mnie duże wrażenie, w dodatku jest bardzo dobrze uargumentowana i wyjaśniona, argumentami raczej jednoznacznymi, nie karkołomnymi interpretacjami różnych nijak do siebie nie pasujących zjawisk. Polecam gorąco, szczególnie tym, którzy preferują bardziej rzeczowe podejście do sprawy.
Zapisane
kabaretka28
Gość
« Odpowiedz #33 : Grudzień 04, 2008, 10:15:44 »

Czytałam ten list Bober. Jestem w szoku. Szczególnie te teksty o Bara Bara. Masakra jakaś.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #34 : Grudzień 04, 2008, 11:34:41 »

Przeciez samcio stwierdził, że "takie rzeczy" [wykorzystywanie, okłamywanie, spotykanie się jednocześnie z 2 kobietami] mężczyznom przystoją, a kobietom - już gorzej. Jak rozumiem to wszystko w imię szacunku i miłości, ech... szkoda gadać.
Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #35 : Grudzień 04, 2008, 12:22:15 »

Dobrze że on moim mężem nie jest - jakbym mu przydzwoniła patelnią w te jego świetlistą czaszkę to w calej Polsce by sie jaśniej zrobiło ...zbyt długo kobiet walczyły o równouprawnienia, co o tym też nie wie nasz wszystko wiedzący opiekun ziemi ..fuj
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #36 : Grudzień 04, 2008, 13:19:52 »

Podsumowując, jeśli tak mają działać OPIEKUNOWIE Ziemi, to aż boję się pomyśleć, jak mieliby działać nasi WROGOWIE. Szkoda tylko, że sympatycy PCh i samo PCh takich oczywistości nie zauważa - Samuel nie ukrywa się nawet z tym, kim jest, nadaje sobie imię jednego z upadłych Aniołów, głosi takie właśnie a nie inne zasady, mści się na Sławie (bo chyba trzeba być bezdennie głupim, by trzymać się nazwy "hartowanie" i wierzyć, że to było w dobrej wierze).

Mnie Samuel nieco przypomina Stalina. Stosuje identyczne zasady:

1. Danie ludziom wroga, za którym można by się uganiać, nienawidzić go, czy też się go strzec. Stalin takim wrogiem okrzyknął kapitalizm. Samuel - Iluminatów, rząd USA, inne istoty "wyższe" i kilka innych.

2. Dać ludziom nadzieję na wybawienie i dobrego wodza, który będzie miał nad nimi pieczę. I Stalin i Samuel okrzyknęli takimi wodzami, czy też opiekunami, przewodnikami, samych siebie. Obaj też powtarzali, że jedynie podążanie za nimi gwarantuje dobrobyt, rozwój i szczęście.

3. Mówić jedno, robić drugie. Stalin mówił o braterstwie klasy robotniczej, o pięknie i dobrobycie w ustroju komunistycznym - a jednocześnie likwidował każdego, kto był mu niewygodny, w kraju panowała bieda, głód, nędza. Samuel wciąż trąbi o miłości - a jednocześnie bardzo lekko traktuje sprawy damsko-męskie, napada Sławę, nie reaguje na potrzeby ludzi, by jasno im wyjaśnić pewne sprawy ("bo on nie będzie się dawał sprawdzać).


I takie są podobieństwa. Ten sam mechanizm działania, te same metody.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #37 : Grudzień 04, 2008, 14:40:05 »

Dzialanie Samuela Enki


1.Podstawowa zasad dzialania Samuela jest podzial na coraz mniejsze grupy , ktore beda ze soba konkurowaly o priorytet , ktora jest lepsza i lepiej wie.

2.Zasada wykorzystywanie ludzkich uczuc empwtji , milosci , wspolczucia, ogolnie checi czynienia dobra do swoich celow.Duzo mowic o milosci , dawac wzorce zachowan , ktore miloscia nie sa. Czyli konkurecyjnosc, zastraszanie , wyludzanie pieniedzy, ponizanie innych , wywyzszanie drugich ( ktorzy zachowuja sie wedlog jego planu).

3. Tworzenie na ziemi enklaw bogactwa i biedy ( tworzy w ten sposob nienawisc i zawisc miedzy ludzmi)

4.Tworzenie wojen i zagrozen i jawienie sie jako jedyny zbawca wyprowadzajacy ludzkosc z tych wczesniej wykreowanych sytuacji.

5.Zatajenie przed ludzmi WIEDZY, karmienie ich nic juz nieznaczacymi informacjami z przeszlosci ( historia i prehistoria). Jest to odwracanie swiadome i z premedytacja uwagi od miejsc w ktorych naprawde dzieja sie wazne rzeczy. Moi mili nie w Egipcie.

6. Premedytacja i wyrachowanie w ujawnianiu informacji z gory zaplanowanych w z gory zaplanowanym ukladzie i czasie.


Samuel Enki byl wladca ziemi przez setki tysiecy lat, on swoja polityka oraz zamierzonym planem dzialania doprowadzil do stanu w ktorym jestesmy obecnie.On stworzyl "historie" ktora znamy z ksiazek i przekazow czynionych tak naprawde przez wiele jego opcji  w okreslonym celu ( by nami wladac). Jednak ta historia nie jest prawdziwa, prawdziwa dopiero poznamy , od dzisiaj jego opcja definitywnie stracila zasilanie energetyczne ( posiada tyle energii ile miesi sie w jego "bateriach" , bedzie z niej korzystal do mometu wyczerpania sie ich. Wiele juz zdzialac nie moze, ale jeszcze nam ciutke po dokucza.

Podstawowa opcja podzialu i niezgody jest poroznienie dwoch aspektow zenskiego i meskiego,dlatego w przekazie podal informacje preferujaca wolne zachowania mezczyzn.Zaczyna sie od podstaw zniszczenie zgody i milosci ( w rodzinach , miedzy partnerami, zona i mezem), reszta przeniesie sie na inne plany zycia.
Nie dajcie sie w to wiklac, ale nie badzcie tez ofiarami w swoich zwiazkach. Gdy ludzie juz nie potrafia ze soba zyc , rania sie systematycznie, wyjsciem jest rozstanie. Jednak takie decyzje nie moga zaistniec z blachych powodow, trzeba szukac iskierki milosci , ktora ponownie moze rozpalic ogien uczuc.

7.Samuel tworzy dla nas sytuacje napelnione dysharmonia ( w kazdym wzgledzie), bo te sytuacje tworza energie o niezbednym dla niego potecjale. Taki jest prawdziwy cel jego zwierzchnictwa nad ludzmi. Nie dopuszczenie do rozwoju na drodze uczuc, nie przekroczenie wibracji milosci uwarunkowanej.
Zatem klamie, klamie i jeszcze raz klamie, na klamstwie niepelnej wiedzy oparl swoje istnienie. On reprezetuje najwyzszy poziom wiedzy Astralnej ( Biale Braterstwo), jest to etap naszej ewolucji , ale jeszcze nie pelna wiedza, na tym poziomie nasz rozwoj sie nie konczy. Konczy sie zwierzchnictwo nad Ziemia Samuela, on jednak nie chce sie z tym pogodzic. Lapie wiec w swoje sidla ludzkie EGO i jego nie przepracowane chcenia. Oferuje ludziom , pieniadze , slawe, pozycje, "milosc", seks, wladze. Kazdemu co chce za sluzenie mu. Uwaga jest to pulapka, nic nikt nie osiagnie , gdy kieruje sie checia zysku. Wszystko gdy inspiruje go dobro, bo ono przeklada sie na sukces w kazdej dziedzinie zycia.

Dlaczego Samuel tak postepuje? Boi sie uczucia MILOSCI BEZWARUNKOWEJ, nie zna go, boi sie ze gdy wejdzie w ta wibracje straci swoja osobowosc ( zwykly strach), poniekad tak, tracimy co bylo stare i niedoskonale. Jednak zyskujemy nowe , wspanialsze.
Samuelu - Enki , nie boj  sie. otworz swoje serce i idz droga rozwoju razem z ludzmi, w ich sercach juz jest MILOSC , ONI Ci pomoga.

Kiara
Zapisane
radoslaw
Gość
« Odpowiedz #38 : Grudzień 05, 2008, 12:09:55 »

Czcigodny Enki!

Czy często zdarza Ci się mówić przeciwstawne do siebie rzeczy jak w przypadku:
Sesja 61:
"
Andrzej:   Dziękuję... Jest wiele przekazów od Plejadan. Przestrzegają ludzi przed Orionem... przed współpracą z Orionem. Dlaczego jest taka dysporoporcja pomiędzy tymi przekazami?

En-Ki:    Plejadanie... planeta Ziemia jest łakomym kąskiem. Ma wszystko, co jest potrzebne do życia i nawet kiedy dojdzie do tak zwanego oczyszczania poprzez matkę naturę, poprzez planetę i poprzez to przebiegunowanie Ziemi, to Ziemia dalej pozostanie. Ziemia bardzo szybko potrafi się zregenerować i ponownie na Ziemi można będzie zamieszkać. Bo nigdzie nie jest napisane, że na Ziemi muszą mieszkać istoty ludzkie - nasze dzieło, nasze istoty. Jesteście jedynymi istotami tu na Ziemi, które posiadają nasz pierwiastek, czyli pierwiastek bogów. Ostrzeżenie jest dawane po to, żeby: raz - zniechęcić ludzi; dwa - zadziałać żeby istoty ludzkie miały uprzedzenie do tych istot z Drugiej Ziemi. Przecież te istoty z Drugiej Ziemi pochodzą z planety, która była planetą jako ostatnia w tym Układzie Słonecznym. I tutaj zapytam - a jakiż to cel miałyby istoty z Drugiej Ziemi w tym żeby usunąć istoty ludzkie? Mają piękną, czystą ziemię, gdzie można ją przyrównać do rajskich warunków. Na planecie Ziemia trzeba bardzo dużo pracy włożyć, żeby dorównać warunkom, jakie panują na tamtej planecie. Zarówno Plejadanom, jak i z Syriusza B wcale nie zależy na istotach ludzkich. Zależy im na Ziemi. Czy istoty ludzkie chcą słuchać słów Plejadan, z Syriusza? No cóż, posiadacie rozum i wolną wolę - tak zostało zdecydowane. Do roku dwunastego zostało zaledwie 6 lat. Cóż - albo idziemy do przodu i wypełnimy polecenie, a wy pomożecie, albo zaczekamy do roku dwunastego i wtedy naocznie zobaczycie, jakiż to miały cel Plejadanie i ci z Syriusza wobec Ziemi i wobec istot ludzkich. Sześć lat. Słucham.
"

Sesja 90:
"PYTANIE: Czy to, co pisze w swoich książkach spirytualna nauczycielka Barbara Kloudou odpowiada prawdzie? Jaką rolę odgrywają istoty z Plejady w ratowaniu ludzkości?

EN-KI: Plejadanie – zacznę od tego – to nic innego jak "Białe Bractwo". To te same istoty, które zamieszkują Oriona, które budowały zabezpieczenia na Ziemi po to, żeby je teraz uruchomić. Pytasz o książkę Barbary. Każdy autor ma "przyzwolenie" dodania – na miarę rozsądku – coś od siebie. Nasz język czasami jest trudny do zrozumienia i dlatego to autorom pozwalamy na dodanie "czegoś od siebie" – oprócz naszych przekazów… Słucham.
"
Coś??

Jestem zagubioną owieczką i nie bardzo rozumiem sens podawania sprzecznych informacji, to jakaś gra?
Bardzo leży mi na sercu los naszej planety - a mówisz że jak nie będziemy Cię słuchać Twój tata Jahve zabierze nam ją NA ZAWSZE.
Czytałem Biblię i wiem ze On nie żartuje, potrafi być mściwy jak diabli - w dodatku Jezus też jest w Projekcie, obok swego Ojca i Ciebie (mam małe problemy z przypomnieniem sobie kiedy Jezus mówił że jest synem Jahve, ale przecież Ty czcigodny Enki mówisz że tak jest, więc musi tak być) - to wystarcza mi by mieć świadomość że jesli Cię nie posłuchamy będzie z nami krucho.
Obejrzałem wywiad z Credo Mutavą i kilka filmów Davida Icke'a i Ci panowie twierdzą że Ziemią rządzą pewne rodziny spokrewnione i kontrolowane przez gady z konstelacji Draco i Oriona. Czy to ten sam Orion co to na jego kształt są rozlokowane piramidy? Bardzo przepraszam Opiekunie Ziemii, czasem jestem taką gapą - przecież Ty powiedziałeś że nie ma żadnych gadów. To w ogóle świetnie się składa, bo czytałem jakieś Wedy, podania Tybetańskie, Chińskie, Koreanskie, Japońskie. Majów, Inków, Azteków, Indian Hopi, Apaczów, Nawajów, Etiopskie, Celtyckie, Greckie, Skandynawskie, Aborygenów i Sumerów i tam ciągle pisali o latających wężach, czasem opierzonych, czasem pływających - teraz wiem że to wszystko bzdury.
Czasem gdy myślę jak mógłbym pomóc w misji ratowania planety zastanawiam się jak to dobrze że zrobiłeś nam dla naszego dobra ten cały bałagan w naszym DNA. Przecież gdybyśmy wykorzystywali je w pełni byłoby to nierozsądne. Podobnie z długością życia - po co nam jakieś 1000 lat? Przecież jesteśmy niedoskonali, nie zasłużyliśmy na więcej.
Instynktownie czuję że to Ty masz rację mówiąc o 2012 a nie Ci biedni popaprańcy którzy twierdzą że Ziemi nic nie zagraża i rozpatrywanie przyszłości w kategoriach trójwymiarowych nie ma sensu BO PRZECHODZIMY DO ZUPEŁNIE INNEGO ŚWIATA, w innym wymiarze, a na trójwymiarową Ziemię powrócą Ci którzy się boją i są nieprzygotowani do egzystencji na Nowej Ziemii.
Na razie to wszystko, jak tylko najdą mnie następne wątpliwości wrócę do tego tematu.
pozdrowienia tylko dla zwolennikow PCH
Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #39 : Grudzień 05, 2008, 12:37:29 »

"Ci biedni popaprańcy" Coś? co to  kuźwa ma znaczyć Coś? Kolego Radosławie chyba posunąles się za daleko ! Umów się na "prywatną  randkę" z czcigodnym, to Ci odpowie  na nurtujące Cie pytania.

A co to ma znaczyć?

"Jezus też jest w Projekcie, obok swego Ojca i Ciebie (mam małe problemy z przypomnieniem sobie kiedy Jezus mówił że jest synem Jahve, ale przecież Ty czcigodny Enki mówisz że tak jest, więc musi tak być) - to wystarcza mi by mieć świadomość że jesli Cię nie posłuchamy będzie z nami krucho."

Stawiasz samcia ponad Synem Boga - o zgrozo  Szok

O rany idę napić sie melisy....
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #40 : Grudzień 05, 2008, 13:37:13 »

Radoslaw cytat.....
Czcigodny Enki!

Czy często zdarza Ci się mówić przeciwstawne do siebie rzeczy jak w przypadku:
Sesja 61:
"
Andrzej:   Dziękuję... Jest wiele przekazów od Plejadan. Przestrzegają ludzi przed Orionem... przed współpracą z Orionem. Dlaczego jest taka dysporoporcja pomiędzy tymi przekazami?

En-Ki:    Plejadanie... planeta Ziemia jest łakomym kąskiem. Ma wszystko, co jest potrzebne do życia i nawet kiedy dojdzie do tak zwanego oczyszczania poprzez matkę naturę, poprzez planetę i poprzez to przebiegunowanie Ziemi, to Ziemia dalej pozostanie. Ziemia bardzo szybko potrafi się zregenerować i ponownie na Ziemi można będzie zamieszkać. Bo nigdzie nie jest napisane, że na Ziemi muszą mieszkać istoty ludzkie - nasze dzieło, nasze istoty. Jesteście jedynymi istotami tu na Ziemi, które posiadają nasz pierwiastek, czyli pierwiastek bogów. Ostrzeżenie jest dawane po to, żeby: raz - zniechęcić ludzi; dwa - zadziałać żeby istoty ludzkie miały uprzedzenie do tych istot z Drugiej Ziemi. Przecież te istoty z Drugiej Ziemi pochodzą z planety, która była planetą jako ostatnia w tym Układzie Słonecznym. I tutaj zapytam - a jakiż to cel miałyby istoty z Drugiej Ziemi w tym żeby usunąć istoty ludzkie? Mają piękną, czystą ziemię, gdzie można ją przyrównać do rajskich warunków. Na planecie Ziemia trzeba bardzo dużo pracy włożyć, żeby dorównać warunkom, jakie panują na tamtej planecie. Zarówno Plejadanom, jak i z Syriusza B wcale nie zależy na istotach ludzkich. Zależy im na Ziemi. Czy istoty ludzkie chcą słuchać słów Plejadan, z Syriusza? No cóż, posiadacie rozum i wolną wolę - tak zostało zdecydowane. Do roku dwunastego zostało zaledwie 6 lat. Cóż - albo idziemy do przodu i wypełnimy polecenie, a wy pomożecie, albo zaczekamy do roku dwunastego i wtedy naocznie zobaczycie, jakiż to miały cel Plejadanie i ci z Syriusza wobec Ziemi i wobec istot ludzkich. Sześć lat. Słucham...............

Radoslaw.


Radoslaw dales super fragmet ( dzieki) , postaram sie wytlumaczyc go dokladnie, oraz cale matactwo zwiazane z  przekazami Enki ale nie tylko. Pamietaj ze ten plan dezinformacji siega bardzo wysoko w gore. Tam tez sa zniewolone planety ( jak Ziemia),ktore przesylaja nam nie do konca prawdziwe informacje. Ale na nich tez sa rebelianci, ktorzy staraja sie nawiazywac z nami kontakt i przekazywac prawde. Niestety wszystko przechodzi przez dwie siatki energoinformacyjna nad Ziemia i w naszym mozgu. One to deformuja informacje czyniac przekaz nieprawdziwy w miejscach ( slowach kodach) tak jest od wiekow. Musisz wiedziec ze te cywilizacje dysponja technologiami o ktorych nam sie nawet nie sni. Tak wiec deformacja informacji dla kogos kto kontroluje jej przeplyw jest naprawde "pestka". Polega to na przekazie okreslonym pasmem wibracyjnym , nic co nie jest odmienne od tej wibracji  ( kazde slowo to wibracja)nie dotrze do nas bez kontroli , oraz poprawek zgodnych z ich  planem. dlatego w przekazach jest tak duzo kretactwa i nieprawdy.
Tak wiec prawdziwe informacje moga docierac tylko i wylacznie przez zestrojenie sie z wyzsza czestotliwoscia , wibracja milosci ( sa juz tacy ludzie na ziemi),  jednak jest ich niezmiernie malo. Po za tym (utrzymanie  tej wysokiej czestotliwosci jest bardzo trudne, zaburza nas strach generowany ze wszystkich stron), sa przekazy pradziwe, ale jest ich malo.
Wszystkie "operacje" na mozgu czlowieka ( operacje- to zajecia z " nauczycielami duchowego rozwoju", tak naprawde blokuja dostep do odbioru wyzszej czestotliwosci fal swiatla , czystej milosci), rozwoj duchowy to nie wybujalosc mysli, i nie otwieranie technicznych mozliwosci w czlowieku za pomoca cwiczen, ( to jest mozliwe bez problemu u robtow), one nie podlegaja rozwojowi duchowemu , a potrafia zrobic wiecej i lepiej niz czlowiek ( roznego rodzaju transformacje z jednej w druga), rozwoj duchowy to otwieranie samoistne sie w nas dostepu do wiedzy , przez podwyzszanie wibracji w sobie , ktora przemienia nasze komorki i my nasza mysla dokonujemy wszystkiego czego tylko zapragniemy.

No dobrze wrocmy do drugiej Ziemi oraz eksperymetu Atlantydzkiego  z podzialem mozgu ( najpierw na dwa, strone zenska i meska ( ktore stracily ze sba kontakt), a pozniej na osiem czesci , ktore pracuja w jednym ciele ale rowniez sa oddzielone od siebie ( sa to 4 platy skroniowe i 4 tylnie).
Oraz szyszynka, ktora ma zablokowany przeplyw informacyjny, ona ja gromadzi ale nie przekazuje nam zdeponowanej w niej wiedzy ( bo dla nas jest to juz nasza wiedza do ktorej powinnismy miec dostep). Jest to naprawde dzielo Enki , oraz jego grupy naukowcow ( nie traktujmy go wiec jak niedouka, i polglupka , On taki nie jest),z jego wiedzy my bedziemy korzystali w przyszlosci, tylko inaczej niz on zaladal. Obecnie chca opanowac calkowicie wiedze SERCA ( bo w nim kryja sie wszystkie sekrety zycia, oraz moc energetyczna STWORCZA),temu wiec sluzy eksperymet ze   sw. geometria i wiele innych  z tworzeniem merkaba. Jednak cala ta wiedza nie byla by dorobkiem ludzkosci , z ktorej bysmy mogli korzystac  dla naszego dobra. Stala  by  sie   moca naszych wladcow, ktorzy zablokowali by nas po raz kolejny na wiele tysiac leci i oddzielili nas od dostepu do niej. Niestety taki jest ( a raczej mozna powiedziec juz BYL) ich plan.

Gdy Enki ( oczywiscie ze jest bratem Jezusa i Synem Energii ktora nazywamy  Bogiem), ale takie okreslenie nie oddaje calkowitej informacji o tych "rodzinnych" relacjach. Stosowane jest wylacznie dla naszego ludzkiego zrozumienia tych polaczen, wedlog naszych zwyczajow. Raczej trzeba uzyc okreslenia "rodzina Enegetyczna" , czyli (zabarwiona ta sama wibracja o roznych potecjalach i wlasnej osobowosci tworczej), otrzymal zwierzchnictwo nad Ziemia, on i jemu podobne Energie mialy nauczyc sie w okreslonym czasie MILOSCI i przez jej pryzmat rozwijac  cala wiedze techniczna i teoretyczna naszej cywilizacji. Niestety On i jemu podobni sprzeniewierzyli sie temu,uzyli swojej wiedzy do zniewolenia rozwijajacej sie ludzkosci, zablokowali ewolucje. Przed kadecja Enki ziemia miala opiekunow , ktorzy przekazali ludzkosci wiedze oparta na MILOSCI ( w tym rowniez bardzo wysoka technologie swiatow materialnych) , lecz ta wibracja jej oddzialywanie bylo zbyt wysokie dla cywilizacji Czlowieka i dusz o jeszcze wczesnym momecie rozwojowym. Nalezalo wiec warunki ( energetyczne) zycia ziemskiego przygotowac ( obnizyc) do mozliwosci zyjacych obecnie na niej Istot- Dusz rodzacych sie jako ludzie.
Na Ziemie, piekna ,doskonala ( mozna powiedziec rajska) nalozono warstwe materii ( opisuje to Melchizedek w ksiazce  Kwiat Zycia... postaram sie odnalezc strone), dosyc gruba ( on mowi o 75 km), ktora to stala sie dla nas nasza Ziemia ( tym na czym wspolczesnie zyjemy), pod nami jest ta pradziwa o ktorej mowia tez NOWA ZIEMIA ( tak naprawde to Stara, ale dla nas , ktorzy jej nie znamy jest NOWA ZIEMIA). Razem z tamta ziemia odeszly Energie o bardzo wysokim poziomie rozwoju ( znamy je z roznych bajkowych opowiesci jako Elfy), trzeba wiedziec iz na Ziemi znane sa jako Rod ELEMITOW. Znak EL. powtarza sie czesto rowniez w Biblji. Rodza sie (rowniez obecnie ) na Ziemi jako Ludzie by swoim zyciem ( a tak naprawde wibracja dusz , ktora emituja niewidzialnie energie o wysokiej czestotliwosci) podtrzymac zycie. Bo to co robil Enki i jego grupa moglo doprowadzic do calkowitego zniszczenia warunkow zycia na planecie. Efektem ich dzialalnosci sa zamarzania coraz wiekszych polaci ziemi , oraz , krystalizacja pierwiastkow. W dziejach ziemi zaistniala 3 razy mozliwosc na nasze przejscie w 4 wymiar, jednak za kazdym razem Enki nie dopuszczal do tego, blokujac i uniemozliwiajac to przejscie roznymi technicznymi sposobami ( zespol piramid jest jednym z nich,ale dawnym juz dzisiaj praktycznie bezuzytecznym, to tylko odwracanie naszej uwagi od tego co jest aktualnym akumlatorem energetycznym). Kazdy czas ma swoje "piramidy", swoj techniczny sposob , ktory jest ukrywany przed ogolem  ludzi .....

cd...

« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2008, 15:55:27 wysłane przez Kiara » Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #41 : Grudzień 05, 2008, 20:47:19 »

Podobno Samuel straszy, a inni nie, zwłaszcza Plejadjanie pałają do nas takim ogromem miłości, że nie straszą, jak to podobno zwykł czynić En-ki. Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale czy poniższy przykład nie jest wypowiedziany w tym samym duchu, jaki zarżuca się Samuelowi:

..."W waszej wizji przyszłości pamiętajcie o Atlantach, oraz o ich nagłym, wstrząsającym i zdumiewającym końcu. Wiedzcie też, że staniecie przed tą samą lekcją, chociaż niekoniecznie z takim samym wynikiem. Doświadczenie powtarza się po to, by nauczyć się lekcji, a nie po to, by po raz kolejny otrzymać ten sam wynik. Kiedy lekcji tej uczy się jednostka, społeczność, świat i galaktyka, w idealnej sytuacji zmienia ona wynik doświadczenia. Nie trzeba dłużej powtarzać dramatów, niezależnie od tego, czy ten sam, stary wzorzec istnieje w waszym życiu, w galaktyce, czy w kosmosie; ponownemu testowi zostaje poddana częstotliwość podziału i separacji, strachu triumfującego nad miłością." ...

Zwiastuni Świtu Świetlana Rodzina, rozdział 11

(Ten akuratnie znalazłem w trakcie czytania, podobnych w całej trylogii było juz trochę)
Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #42 : Grudzień 05, 2008, 21:53:46 »

Ja akurat się do Plejadian nie ustosunkowywuję. Dla mnie jest to równie mało potwierdzone, co przekazy Samuela, a jak tu sie ustosunkowywać do czegoś, czego nijak nie można sprawdzić? 

Ale muszę powiedzieć, że wydaje mi się, iż o zupełnie inny strach chodzi w związku z En-ki, a inny masz pokazany w swoim cytacie. En-ki stosuje terror (Sława), przywołuje wszelkie chyba możliwe przepowiedziane katastrofy, wszelkie zagrożenia, wrzucając to do jednego kotła (nie bacząc, że czasami jedne drugim przeczą, jedne do drugich mają się nijak etc). Plejadianie w tym cytacie ostrzegają, że to, co zdarzyło się kiedyś, zdarzy się KIEDYŚ ponownie. Wzywają do wyciągnięcia lekcji, a przy okazji jasno określają rodzaj "próby", który nas może spotkać. Wskazują na to, byśmy uczyli się z przeszłości - dają nam tym do myślenia, a nie, jak En-ki, ganiają po świecie wymyślając mumie faraonów, które mają tworzyć tarcze energetyczne nad Ziemią (what the hell ?!), przy okazji promując suplement Ki, który "dziwnym trafem" jest produkowany i sprzedawany po astronomicznej cenie przez ludzi związanych (choć może luźno) z PCh.

Podsumowując, En-ki wzbudza strach, przywołując wszelkie przepowiedziane zagrożenia, niezależnie od ich wzajemnych relacji, Plejadianie natomiast dają do myślenia, zastanowienia po pierwsze: jaka jest nasza przeszłość, po drugie: dlaczego jest taka a nie inna i po trzecie: co zrobić, by nie powtórzyć błędu przeszłości.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #43 : Grudzień 06, 2008, 12:06:32 »

ODZUCĘ I WYJAŚNIĘ KAŻDY ARGUMENT PRZECIW EN-KI - NIKT MNIE NIE JEST W STANIE ZAGIĄĆ - SĄ CHETNI JACYŚ?!? myślicie, że to tylko słowa? jestem na forum od 2005 roku Uśmiech
Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #44 : Grudzień 06, 2008, 16:33:29 »

nikt nie jest w stanie mnie zagiąć? Mamy człowieka gumę na forum i to od 2005 roku WOW  Szok

Zapisane
Mora
Gość
« Odpowiedz #45 : Grudzień 06, 2008, 16:41:57 »

ODZUCĘ I WYJAŚNIĘ KAŻDY ARGUMENT PRZECIW EN-KI - NIKT MNIE NIE JEST W STANIE ZAGIĄĆ - SĄ CHETNI JACYŚ?!? myślicie, że to tylko słowa? jestem na forum od 2005 roku Uśmiech
Hehe wiem kto ty jak czytałem stare forum to twój nick się tam pojawiał. Jesteś 100% za słowem Enkiego i PCh czyż nie? Jak znajdę trochę czasu to możemy podyskutować chociaż nie wiem czy warto. Mrugnięcie

Pozdrawiam
Mora
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #46 : Grudzień 06, 2008, 17:02:19 »

ODZUCĘ I WYJAŚNIĘ KAŻDY ARGUMENT PRZECIW EN-KI - NIKT MNIE NIE JEST W STANIE ZAGIĄĆ - SĄ CHETNI JACYŚ?!? myślicie, że to tylko słowa? jestem na forum od 2005 roku Uśmiech
Hehe wiem kto ty jak czytałem stare forum to twój nick się tam pojawiał. Jesteś 100% za słowem Enkiego i PCh czyż nie? Jak znajdę trochę czasu to możemy podyskutować chociaż nie wiem czy warto. Mrugnięcie

Pozdrawiam
Mora

to ja we własnej osobie, nazwano mnie tutaj wtedy postrach katolików, cóż coś w tym jest a podyskutować możemy jeśli przeczytasz wszystkie moje teksty z działu publikacje projektu - wtedy będzie o czym, a teksty są raczej trudne i wymagają czasu, jeśli nie zrozumiesz to się nie przejmuj, ciężko to raczej pojąć bo dotyczą specyficznego zagadnienia...

pozdrawiam i liczę na ciekawą dyskusję z argumentami Uśmiech
718!
Zapisane
Dariusz
Gość
« Odpowiedz #47 : Grudzień 06, 2008, 17:02:39 »

Mora,
chyba telepatia jednak działa.
Wczoraj o tobie pomyślałem, a dziś pojawiłeś się.
Zmartwychwstanie?
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #48 : Grudzień 06, 2008, 17:06:10 »

nikt nie jest w stanie mnie zagiąć? Mamy człowieka gumę na forum i to od 2005 roku WOW  Szok

zamiast tak pisać sprawdź mnie! masz jakieś wątpliwości co do słów Samuela / En-Ki? jakich konkretnie? nie pisałbym, że jestem w stanie odrzucić wszelkie argumenty PRZECIW gdybym nie miał pewności, że to zrobię - chętnie odpowiem na KAŻDE pytanie ale inne kwestia czy zrozumiesz? pisałem już na starym forum w 2005 roku, że słów istot duchowych NIE WOLNO rozumieć dosłownie - trzeba odpowiednio je analizować i tym się zajmuję już od wielu lat, od prawie 4 w Projekcie Cheops...

pozdrawiam,
718!
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2008, 17:28:06 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Stanley
Gość
« Odpowiedz #49 : Grudzień 06, 2008, 17:14:24 »

ODZUCĘ I WYJAŚNIĘ KAŻDY ARGUMENT PRZECIW EN-KI - NIKT MNIE NIE JEST W STANIE ZAGIĄĆ - SĄ CHETNI JACYŚ?!? myślicie, że to tylko słowa? jestem na forum od 2005 roku Uśmiech

Cześć >Kapłan 718< !
Mnie również.

>Bober< tak dla uświadomienia sobie, czyim usiłujesz być ADWOKATEM, przeczytaj sobie ten niewielki artykulik: http://www.speedyshare.com/907265840.html
- Jest to jedyny powód dla którego zrobię wszystko, co w mojej mocy by pokrzyżować Wam te plany.

   Powtórzę dla przypomnienia po raz kolejny głośno i wyraźnie:

NIE UDA WAM SIĘ POWSTRZYMAĆ PROJEKTU CHEOPS !!!  AMEN !!!

Pozdrawiam LDW i OS
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2008, 17:18:07 wysłane przez Stanley » Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 20 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.119 sekund z 18 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

countrylife kolospawalniczeswc naszegry olimp moloromme