Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 27, 2024, 07:55:28


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 80 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Inni o energii.  (Przeczytany 764796 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #575 : Maj 02, 2012, 10:18:54 »

songo - to wlasnie o to chodzi, aby nie widziec calego puzzle, bys za cwany nie byl. Nie pale sie do tego, aby ujrzec ta calosc, nic przyjemnego, robie co moge, aby ostrzec innych, wskazac droge, ale beton jest nie do przebicia, bo ma byc porzadek w kartonie (wg regulaminu jak u Orwella), takich maciwodow i rebeliantow nie potrzebuje system.
Najlepiej nie dyskutowac, lecz przykleic sobie do buzi usmiech i wciaz pozdrawiac sie slowami milosci!

Wciaz przedstawia sie Alienow jako gwiezdnych, czy jakies ufoludki, a to co jest obok nas to niby co?
Niestety generuje to co widze, widze cierpienie wokol i niesprawiedliwosc, widze swiadome oglupianie i naciagactwo, widze wykorzystywanie niewiedzy i pastwienie sie. A w koncu widze ogromna manipulacje i granie na uczuciach, widze handel duszami, widze kontrolerow i straznikow, widze reguly zakichanej gry, widze smutek.

A jak spojrze przez okno to i umnie sloneczko swieci:)

P.S. songo wiesz kto to sa kurierzy (ci odgorni)? Czasem pokazuja maluckiemu te calosc puzzli...
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #576 : Maj 02, 2012, 10:26:32 »

powiem jeszcze tak- nie przejmuj się za bardzo tym, na co nie masz póki co dużego wpływu,-
ale każda gra kiedyś się kończy, a ta właśnie dobiega kresu swej umowy Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #577 : Maj 02, 2012, 10:39:05 »

No to wlasnie o tym krzycze caly czas! Glosno!
Ze najpierw trzeba zauwazyc ten stan, ujrzec, obudzic sie, zaakceptowac te sile wyzsza, ale nie dac sie, lecz przeanalizowac droge, ktora sie kroczy i wybrac te, ktora chce sie kroczyc dalej.
Czyli, jesli widzi sie juz to "zlo", to trzeba tak wykombinowac, aby je przeprogramowac, jak tego Terminatora:)
I moze wlasnie ma sie wiekszy na to wplyw niz myslimy.
To po to tu wypisuje o roznych metodach, aby usilnic i umocnic wiare w siebie, po to uzeram sie niekiedy, a nawet prowokuje, bo ja i tak pojde dalej, ale nie jst mi wszystko jedno, ze ja wiem i chce te wiedze zatrzymac (jako tajemna) nie! Wlasnie chce siac i cieszyc sie, jak chocby pare ziarenek przyjelo sie na tym ugorze.
Taki byl moj zamysl od poczatku, to nie przypadek.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #578 : Maj 02, 2012, 11:14:00 »

A co, jeśli te wszystkie alieny, smoki i inne stwory, to jedynie nasze twory?

Słoneczko świeci jednakowo dla wszystkich, ale nie we wszystkich głowach jasno.
Mrok wydaje się być równie pociągający co i zaprzątający myśl. Uroczysko pańskie…  Mrugnięcie
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #579 : Maj 02, 2012, 11:15:11 »

..nie trzeba krzyczeć, bo nie usłyszymy o czym szumią trawy na łąkach,-
a one też mają swoje prawdy. Pamiętaj że oprócz wiedzy i innych artefaktów potrzeba choćby malutkiej iskry Piątego Elementu,-
matki wszystkich energi- Piątegego Elementu- Miłości, bez tego cała robota na nic,-
a potrzebne są też okoliczności czasowe i przestrzenne, wkrótce nadarzy się po temu okazja Mrugnięcie
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #580 : Maj 02, 2012, 11:26:26 »

Cytuj
A co, jeśli te wszystkie alieny, smoki i inne stwory, to jedynie nasze twory?
Tak samo jak okaleczenia, manipulacje genetyczne, siew chorobsk, zapladniania, kradziez nasienia, wiezienie dusz, tak ptaku to sa tylko nasze wytwory... fantazja SF.
Fajnie byloby, lecz niestety, to nie sen.
Ale na tym forum wiele jest cennych informacji o tym wlasnie, i zapewne jest pewna grupa, ktora to wie. Inni byc moze jeszcze tkwia w blogiej nieswiadomosci.

songo - ta milosc wlasnie to jest namalowana na tym obrazie, o ktorym pisalismy, milosc Pana do stada... owieczek.
Mrugnięcie

Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #581 : Maj 02, 2012, 11:30:48 »


songo - ta milosc wlasnie to jest namalowana na tym obrazie, o ktorym pisalismy, milosc Pana do stada... owieczek.
Mrugnięcie


ja to widzę inaczej, bez Pana..
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #582 : Maj 02, 2012, 11:35:05 »

bez Pana?

czyzby tak;)

http://www.metta.lk/polish/Celibat-pl.html
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #583 : Maj 02, 2012, 11:44:08 »

Lady- bez pana owieczek, jak se ludziska powymyślali rózne celibaty i świętości,-
to ich sprawa i niech se to robią, albo i nie, mi to tam "rybka",-
"nie moje małpy i nie mój cyrk" Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
ptak
Gość
« Odpowiedz #584 : Maj 02, 2012, 12:01:52 »

Światło rodzi światło, mrok rodzi mrok. Oba stany są w nas i mamy moc twórczą.
Reszta, to wybór, również postrzegania.  Uśmiech

Pa, znikam.  Uśmiech O 15:00 w Kinie Neptun i Kameralne zaczyna się pięciodniowy festiwal
filmów dokumentalnych (z całego świata).  Zapowiada się atrakcyjnie. Temat przewodni: godność i praca.
http://www.trojmiasto.pl/gdansk-doc-film
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2012, 23:04:21 wysłane przez ptak » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #585 : Maj 02, 2012, 12:23:14 »

ptaku milej rozrywki, faktycznie zapowiada sie ciekawie, tematyka bardzo ambitna, mnie zainteresowal ten temat o samotnym facecie z Manhattanu, ktory gra w szachy:) - moja ulubiona gra i gram namietnie w szachy w necie na punkty!

"nie moj cyrk i nie moje malpy"

Zadanie dla Lucyfera: jak wyglada graficznie przeksztalcenie afiniczne?
Mrugnięcie
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #586 : Maj 02, 2012, 14:45:20 »

Witajcie humaneros Uśmiech
Cytuj
Wszystko jest Energią i nie ma nic, co by tą energią nie było. Wasza boska ześrodkowana energia świadomości, którą nazywacie imieniem: Ja, jest stale podłączona pod energię wszystkiego co istnieje. A więc krótko rzecz ujmując energia która znajduje się obok was jest podłączona pod waszą świadomość i zachowuje się w zgodzie z nią.

I wszystko jasne . JA  jest na stałe podłączone pod energię wszystkiego co istnieje ! Właśnie to "nowe boskie ja"  zamierzają implementować, aby jeszcze bardziej wydajnie ssało energię z Wszechświata i zamieniało ją na smakowity lush. I to wprost z miłości bezwarunkowej . Mniam, co za przepyszny luszyk z tego będzie Mrugnięcie

Przejście na "wyższy poziom" odbywał się już wielokrotnie w przeszłości. Wtedy. kiedy po raz pierwszy człowiek zauważył, że jest oddzielony od Natury, albo wtedy, gdy pierwszy człowiek skrzesał ogień. Wtedy, gdy zaczął uważać, że to on myśli genialne myśli Mrugnięcie. Dzięki temu luszu było coraz więcej (wojny, gwałty, zniewolenia, całe cierpienie ). Aż do dziś , kiedy to czas nadszedł na kolejny , udoskonalony implant - boskie ja Mrugnięcie . I też będzie sądził człowiek, że to on ci jest Duży uśmiech

Oni nawet się już nie kryją z tym, co zamierzają zrobić osadzając największe kłamstwo w dziejach historii jeszcze głębiej w rzeczywistość :

Cytuj
Myślisz że kamień cię nie kocha, ponieważ nie ma ust aby to wyrazić? Myślisz że zwierzę, które nic nie mówi nie darzy cię uczuciem miłości? Myślisz, że roślina, która tak pięknie rośnie nie napaja Cię Miłością gdy na nią patrzysz? Myślisz dla kogo to robi? Dla Ciebie przekazując swoją czystą miłość
TY , Twoje "boskie JA" jesteś dla nich ssawką ( takim matrixowym podłączeniem z tyłu głowy). Ten implant zapewnia transfer energii ,a będzie on jeszcze lepszy po zreplikowaniu go na nowym poziomie. Niektórzy dopieszczają to JA już ciesząc się nowym modelem "wózka" Mrugnięcie :

@Kiara
Cytuj
JA wiem kim jestem i wiem jak piękne i doskonałe jest moje JA.
Wiem iż nie wszyscy to jeszcze wiedzą, a droga do tej wiedzy bywa długa i dziwna czasami, jednak na jej końcu jest piękne świetliste, mądre , posiadające przeogromną MOC  oraz  pełne miłości bezwarunkowej JA każdego z nas.
O tak Chichot Nowy model będzie lśnił cały od luszu !
Atrakcyjny widok nowego siebie nęci i to pomimo tego, ze wiedza wcale nie jest ukrywana. Jest na widoku i Kiara również o tym wie (podobnie jak Myśliciele -producenci myśli ?), co się ujawnia :

Cytuj
uwięzienie nas w naszej przestrzeni energetycznej z przekazanymi nieprawdziwymi wzorcami zachować stworzyło z nas cywilizację niewolników produkujących energię dla tych , którzy tego dokonali.I nadal jeszcze nie chcą się pogodzić iż to ostateczny i definitywny koniec ich władzy oraz perfidnego i podstępnego okradania nas z naszej  energii. KONIEC i BASTA!
My Ludzie mamy prawo pięknieć i wzrastać naszą energią i podejmowanymi przez nas wyborami.
Oczywiście, że to koniec, ale tylko koniec starego modelu. Przynajmniej taki jest cel Myślicielski . Jest oczekiwanie i jest parcie na wyższy, bardziej oświecony , poziom.
Teraz będzie nowe JA . Niestety to, od czego Kiaro uciekasz znajduje się właśnie tam, dokąd gonisz , tylko jeszcze doskonalej spreparowane.
Niestety Obce programy coraz śmielej sobie poczynają w ludzkich umysłach .... Smutny
cytat Fair Lady :
Cytuj
po to tu wypisuje o roznych metodach, aby usilnic i umocnic wiare w siebie, po to uzeram sie niekiedy, a nawet prowokuje, bo ja i tak pojde dalej, ale nie jst mi wszystko jedno, ze ja wiem i chce te wiedze zatrzymac (jako tajemna) nie!
Stety lub niestety prawda jest taka drogie JA , "istniejące" w przeszłości (6 sekund po tym ,jak stan umysłu jest już znany) prawda jest taka, że nie macie wpływu na rzeczywistość. Żadnego. Dlatego, że nie jesteście prawdziwe Duży uśmiech
Ale próbujcie, drogie "nakładki"  na sieć Wszechświata, próbujcie dalej. Siejcie , siejcie, a może coś wyrośnie Mrugnięcie
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2012, 14:48:52 wysłane przez east » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #587 : Maj 02, 2012, 15:15:25 »

Cytuj
Witajcie humaneros
east to TY juz jestes gdzie indziej???Uśmiech

To napisz, bo humaneros z obrazu H. Memlinga to chyba te dusycki "potepione" (i te brzuchate samiczki).
Fabryka lushu no nie, mniam, mniam, albo tfu!

Mrugnięcie


Zapisane
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #588 : Maj 02, 2012, 16:40:32 »

Skoro już obrobiliśmy Olimpian i innych przy okazji to trochę innego spojrzenia, podobno "większy obraz" przedstawi grupa świadomości 'Espavo'.

Pozdrowienia z domu

Cud ma miejsce właśnie teraz. Powiedzieliśmy trzy małe słowa, Pozdrowienia z domu. Zajęło Wam dużo czasu, aby w pełni zintegrować naszą energię. Mówimy wam, że ten proces przyspiesza. Większa wizja ludzkości na planecie Ziemi zaczyna się zmieniać na wiele różnych sposobów. Dlatego chcemy przeprowadzić was przez niektóre ze zmian, które są przed wami. W tym samym czasie, damy wam również większy obraz, dlaczego te zmiany są dzieją i dlaczego są one potrzebne w tej chwili. Dajcie nam wyjaśnić.

Taniec Skończonej Istoty w Gęstości

Wszystko z waszej strony zasłony nazywamy skończonym. Innymi słowy, istnieje w zakresie polaryzacji i iluzji czasu i przestrzeni. Dlatego wszystko musi mieć swój początek, w tym też planeta. Kiedy po raz pierwszy wcieliliście się na Ziemi, nie mieliście fizycznych ciał. Niemniej jednak byliście z nią od samego początku jej narodzin. Wielu z was nie miało fizycznego ciała, podobnie jak to, co uważacie za anioły lub istoty z eterycznych ciał. Potem powołaliście te bardziej gęste ciała, ponieważ Ziemia chłodziła się i zwiększała gęstość w tym czasie. Aby utrzymać wasze połączenia, zaczęliście tańczyć w gęstości i zdobywać nowe fizyczne ciała, które przeszły wiele ewolucyjnych kroków w krótkim czasie waszego pobytu tutaj. Wasze nauki medyczne obecnie nie myślą, że ludzkie (zwierzę) nie ewoluuje. Jednak zapytam: Dlaczego uważacie, że przestali? Przecież on ewoluował od samego początku na naszej planecie. Przekonacie się, że te ewolucje nie wydarzają się więcej na poziomie fizycznym, ponieważ planeta jest skończona. Innymi słowy, był taki moment, który  nazywa się Wielki Wybuch, który zapoczątkował ten kierunek czasu. i  będzie czas w latach 2000 i 2012, na który koniec Ziemi zaplanowano. Zajęłoby około 12 lat, aby całkowicie rozmontować tą planetę, jak to było w pierwotnym planie.

Zmiany od wibracji przesunięcia

Teraz jednak przesunęliście to wszystko, decydując, że pozostajecie. Rozpoczęliście o 11 godzinie budzić się ze snu, aby otworzyć oczy i odebrać swoją moc z powrotem. Byliśmy tak niesamowicie zaskoczeni, tak niesamowicie, cudownie zdumieni. Teraz używacie tej mocy na zasadzie zbiorowej aby zmienić wasze otoczenie, aby zmienić waszą rzeczywistość, aby podnieść to co nazywacie wibracją na Ziemi. Gdy to robiliście, byliście bardzo skuteczni. Stało się. Rozejrzyjcie się po swoim świecie, po systemach i zobaczcie jak zaczynają się rozpadać. Widzicie niektóre z wyzwań w waszych systemach gospodarczych, zauważacie trudności w niektórych systemach religijnych i innych organizacjach, które zaczynają je mieć ze względu na zmianę wibracji. Jeśli jest dysharmonia w czymkolwiek i podniesiecie wibracje, to dysharmonia wychodzi na powierzchnię i do przodu. Tak, wiele z przesunięć i zmian, które widzicie na waszej planecie są naturalną reakcją na to, co stworzyliście tu na Ziemi.

Dualność Trio- alność w ciele fizycznym

Chcemy pomówić o ciele fizycznym człowieka. Zostało ono opracowane dla was w polu polaryzacji. Wiele z waszych narządów jest spolaryzowanych w jakiś sposób w całej swojej fizycznej istocie. Co więcej, ich polaryzacja ma ujemną i dodatnią stronę, które przeciwstawiają się wzajemnie, co tworzy to, co nazywacie polem dwoistości, w którym żyjecie. Ludzie są bardzo skuteczni w tym zakresie. Teraz to się zmienia i wasz własny rozwój zabiera was do tego, co nazywamy polem triality (trio-alności) . Żeby to zrozumieć to po prostu wyobraźcie sobie, że macie dwie ręce, które były użyte do zrównoważenia waszego życia, gdy idziecie przez nie teraz, co by się stało gdybyście mieli trzecią rękę? Jak niezrównoważeni bylibyście natychmiast, jeśli nie macie wszystkiego na miejscu do noszenia tej trzeciej ręki? To wymagałoby większych zmian. Nie, to nie jest jedna z fizycznych zmian, które mają miejsce. Wiemy, że niektórzy z was skoczyli do góry i zaczęli zapisywać (channeling jest prowadzony w grupie osób). Nie, nie, nie. Wspomnieliśmy to dla ilustracji.

Następny krok w ewolucji

Pozwólcie nam opowiedzieć o fizycznych zmianach, które zachodzą. Znaczna część mózgu zaczyna działać w inny sposób, co jest czymś, co nauki medyczne rzeczywiście zobaczą na początku. Ludzkość jest na samym wierzchołku ewolucyjnego procesu, który zajmie wam około 210 lat do zakończenia. Z większej perspektywy osi czasu ludzkości, można powiedzieć, że jest to ewolucja w mgnieniu oka. Jednak dla was, którzy przeżywają to, to będzie trudne w najlepszym razie, ponieważ nie możecie zobaczyć końca. Rok 2222 będzie magicznym czasem i będzie to oznaczać zakończenie ogromnego ewolucyjnego cyklu, który zabierze większość waszej energii w międzyczasie.

Co to oznacza dokładnie? Czy w waszych ciałach będzie rosła trzecia ręka? Czy będziecie wyglądać inaczej? Cóż, bardzo trudno jest nam przewidzieć, dokąd idziecie na koniec, bo to wszystko jest zawarte w waszym sercu. Ahh, to spodziewaliśmy się zawrócić wam w głowach. Dajcie nam wyjaśnić. Znajdziecie równowagę pomiędzy głową i sercem, która pozwoli Wam iść wygodnie w tym procesie ewolucyjnym. Bilans ten pozwala rozwijać się w ciele i znaleźć nowe jego części zanim jeszcze się w pełni rozwiną. Wasze własne koncepcje i własne serce energetyczne zaczynają tworzyć i otwierać drzwi zanim wejdziecie. Będzie to mieć wpływ na wynik rozmowy telefonicznej, którą zamierzacie zrobić, zanim jeszcze podniesiecie słuchawkę. Będziecie teraz świadomi faktu, że wasza energia serca poprzedza was we wszystkim co robicie. Będziemy wyjaśniać, w jaki sposób radzić sobie z energią, ponieważ wasz duch używa ciała fizycznego. Piękne połączenie ducha, samopoczucia i fizyczności umożliwia wam udawanie człowieka. Robicie wspaniałą pracę z nim.

Wkraczając w Nowy Świat

Teraz, gdy ta zmiana zaczyna mieć miejsce, zobaczycie najpierw zmiany w obrębie własnego ciała emocjonalnego. Była fala energii pochodząca przez Ziemię zmieniająca  wszystko, do czego jak już wspomniano wcześniej, przyczyniliście  się do stworzenia. Obchodziliście wszystkie te magiczne daty, których kulminacją będzie 12-12-12. Dosłownie pomogliście wprawić własne zmiany w ruch, a także stworzyć nowy świat wokół was. Teraz wasz następny ruch to jest po prostu krok w tym nowym świecie, zadeklarujcie go jako własny, aby uczynić go waszym własnym i uczynić go waszym wyrazem Światła. Mówimy wam, że będą pewne problemy z nim, gdyż staliście się wrażliwi na różnych poziomach energetycznych, których nie znacie. To jest powód, dlaczego prosiliśmy was, abyście byli ostrożni w ekspozycji na słońce podczas tego lata. Rozbłysk słoneczne klasy X, które będą teraz nadchodziły mają potencjał przeciążenia systemów. Normalnie po prostu macie wasze własne pole magnetyczne, którym możecie odeprzeć szkodliwe elementy.

Ze względu na fizyczne i energetyczne zmiany, które trwają na niektóre z tych obron zostały usunięte. Dlatego prosimy, aby po prostu wykazać się zdrowym rozsądkiem w ekspozycji na słońce podczas tego lata. Latem przyszłego roku, to nie będzie problemem, ale teraz, z całą energią magnetyczną przychodzącą ze słońca, istnieją potencjały, żeby doświadczać rzeczy, których nie chcielibyście doświadczać.

Większy Obraz

Co o większym obrazie? Co o sposobach wygodnego dokonania niektórych z tych zmian fizycznych? Jak zachęcić ciało, aby przeszło przez te zmiany? Cóż, to dzieje się już. Wielu z was nie utożsamia, tego co dzieje się w was z fizycznymi zmianami w organizmie. Dajcie nam wyjaśnić.
Znaczna część energii przyszła w postaci fali. Najłatwiej rozważając falę jest zobaczyć ją jako wielką fałdę spowodowaną przez podniesienie dywanu zrzucającą każdy fotel na boku aż do tylnej części pokoju. Gdy fałda przemieszcza się do tyłu sali, to przestawia meble tak jak przechodzi. To jest właśnie tym, co dzieje się wielu z Was emocjonalnie.

Zewnętrzny ekran zmienił się właśnie  i w rezultacie, ogromna fala energii przechodzi przez całą ludzkość zmieniając wszystko. Wielu z was jest wspaniałym nauczycielami, uzdrowicielami i kanałami Światła, którzy pomagają tej planecie rozwijać się, poczuli się odłączeni w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Niektórzy z nich ukryli to uczucie, ponieważ nie chcą mówić o swoich rozłączeniach, gdyż czują się tak jakby jakoś stracili swoją magię. Niemniej jednak jest to częstym zjawiskiem na całej planecie. Co miało miejsce, gdy tak silna fala energii przeszłą, to to że częściowo usunięto niektóre zasłony, których nauczyliście się używać, aby znaleźć swoje miejsce, aby mieć swoje poczucie jaźni. Gdy zasłona zaczyna się poruszać, tracicie trochę własnej tożsamości. Jednak w tym samym czasie zyskujecie na harmonijnie połączenia ze wszystkimi innymi istotami wokół was. To jest największa część, której będziecie doświadczać, gdy będziecie ewoluować, nawet fizycznie, bo nowa fizyczność pozwoli wam zobaczyć i świadomie korzystać z połączenia do innych ludzi. Istnieją na Ziemi ludzie, którzy obejmują te wydarzenia codziennie teraz.
Jak myślisz, dlaczego tak jest? Jest to jeden z naszych sposobów na sadzenie nasion na Ziemi, aby was poinformować, że wszystko jest tutaj możliwe, jeśli tylko zajmiecie się tym.

To uczucie odłączenia, które można nazwać drugą ciemną nocą duszy, jest ostatnim elementem dla wielu nauczycieli i uzdrowicieli. Stało się to w skali globalnej. Ciekawostką jest to, że w tym całym procesie wszystko zostało ponownie podłączone w nowy silniejszy sposób. Gdy ta druga ciemna noc duszy zdarza się każdemu z was, będzie skłonni myśleć, że jest to awaria lub że czegoś brakuje, ponieważ wewnętrzny spokój, wewnętrzne poczucie jaźni, że każdy z was nosi ze sobą, traci trochę wiarygodności. Jeśli zaczniecie się uczyć się postrzegać siebie przez pryzmat tych wokół was, nic nie stracicie.

Moi drodzy, macie uśmiech na twarzy, gdy czujcie się szczęśliwi. Czy kiedykolwiek myśleliście o dystrybucji tego uśmiech energetycznie do wszystkich, których znacie? Czy kiedykolwiek myśleliście o zatrzymaniu radości i swojej pasji bez względu na to, co to jest, co czyni, że się uśmiechacie, i ośmielacie się skupić całe swoje życie na tej energii serca, a nie na tym, co uważacie, że powinniście robić? To jest to, co się dzieje. Przechodzicie od głowy do serca i uczycie się jak przestawić wasze życie na wiele różnych sposobów. Będzie wielkim świętowanie w roku 2222. Czego nie wiecie to to, że wielu z Was może tam być.

Istnieje wiele postępów i zrozumienia teraz w zakresie nauk medycznych i Waszej fizjologii. Wiecie, że używacie tylko małej części waszego potencjału. To się zmienia. Wasze systemy będą w pełni naładowane bardzo szybko, jeśli o to poprosicie. To nie jest coś,  co przyjdzie do was. To nie jest coś, co się zamierza przeciążać was bez waszej prośby o to. Wiedzcie, że po uruchomieniu tego procesu przesuwacie się w wiek umocnienia (wzrostu mocy), gdyż już nie będziecie w polu dwoistości, w którym można określać rzeczy jako dobre czy złe, dobre i złe, czarne i białe, miłość i strach. Nowa równowaga z wyższej jaźni pozwoli Wam zacząć widzieć rzeczy inaczej. Zaczynacie łączyć wszystkie wasze wymiary i być pojedynczym promieniem światła ponownie. Nie jest to łatwe przejście i prosimy was o wzajemną pomoc sprawiającą, że proces działa , gdyż magia jest na Ziemi. Przyszliście tu z magią. Utrzymywaliście ją przez wszystkie wasze życia. Teraz z niej korzystajcie. Grajcie z nią na co dzień. Nie ma na co czekać. Teraz jest czas.

Cieszcie się tą drogą, drodzy, i wiemy, że jesteśmy z wami w każdy możliwy sposób. Nie pomoc wam, przyjmuje właściwy obrót, ani nie uczenie jaki sposób jest najlepszy, ale po prostu kochanie was za to kim jesteście. Jesteście przynoszącymi Światło z DOMU i lśni ono w Waszych oczach. Zmieniacie tą planetę, aby stworzyć niebo na ziemi i to działa.

Jest to z największy honor, o który was prosimy - traktować siebie z szacunkiem. Pożywiajcie innych i trzymajcie drzwi otwarte na wszelkie szanse, jakie złapiecie, gdyż jest to zupełnie inna gra, w którą wkraczacie. Prosimy pamiętajcie, aby grać dobrze razem.

Espavo.
Grupa
Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
east
Gość
« Odpowiedz #589 : Maj 02, 2012, 16:42:16 »

Fair Lady
Nie ma mnie.
A ściślej .. rozpuszcza się JA .

Implant przestanie wkrótce działać i to będzie największe zaskoczenie dla "gromadzących energię" (na przykład w postaci luszu ).

Ale istnieje wolna wola. To z jej powodu implant ma nadzieję na replikację na nowym poziomie, dlatego pojawia się tyle przekazów.

 Nasłodzą Ci ile wlezie, abyś tylko BYŁA. Bo Twoje istnienie, to gwarancja ich posiłków. Dlatego też wzmacniają tożsamość - jakąkolwiek. Będą dopieszczać w Tobie JA ,bo Ty -utożsamiona z implantem - będziesz siać i zarażać innych gdzie się da i jak się da. Na prawdę bez znaczenia jest treść ,którą będą Ci obiecywali. W iluzjach podarują Ci piękno, miłość ,bezpieczeństwo, niezależność , wiedzę, władzę nad materią, wszystko ,co tylko zamarzysz , tylko BĄDŹ !!!
Bez Ciebie nie ma ich. Nie utrzymają się ,chyba, że wyrazisz taką wolę.

Przekazy będą dalej mamiły ludzkość miłością przyszłą i wspaniałością przyszłą ,byleś wraz z nimi przekroczyła Punkt Przejścia.
Coraz większa aktywność oraz intensywność tych przekazów to dowód na to, jak im się pali grunt.
Zapisane
songo1970


Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #590 : Maj 02, 2012, 16:50:09 »

fajne zdanie znalazłem w tekstach, które właśnie powoli czytam,-
"This reality program is about to end/evolve. Some people link this with 2012 - a metaphor for the return to consciousness. You can't put an exact date on it, if time is an illusion."
-czyli to "reality-show" ma się ku końcowi. Niektórzy wiążą to z 2012- metaforą powrotu do (czystej)świadomości. Nie da się podać dokładnej daty kiedy to się stanie, jeśli sam czas jest iluzją Mrugnięcie Duży uśmiech
http://www.crystalinks.com/reality.html

pozdro dla przebudzatorów Chichot
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
blueray21


Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 32
Offline

Wiadomości: 1696



Zobacz profil
« Odpowiedz #591 : Maj 02, 2012, 20:33:53 »

Dużo się mówi i pisze ostatnio o 5-tym maja. Obwołany Światowym Dniem Wyzwolenia, także Światowy Dzień Wizualizacji  - generalnie lepszego świata. To potężne energie ludzkich zasobów, na dodatek przypada to na pełnię księżyca, a nawet super księżyca, bo jest najbliżej ziemi.
I tu krótki "pokrzepiający" przekaz A. Michała też nawiązujący do tych energetycznych wydarzeń.


Gdzie jesteście w tej chwili. - Michael

Dziś rano będziemy rozmawiać o otrzymanych przez Was wiadomościach dotyczących energii tego miesiąca. To powinno być oczywiste dla Was z tonu tych wszystkich wiadomości, że osiągnęliście punkt zwrotny. Jeśli odnieść to do małych prawdziwych wiadomości otrzymywanych za pośrednictwem mediów, możecie również dostrzec początek zmian  w Waszej rzeczywistości.

Dyskutowaliśmy te rzeczy z Wami przez długi czas. Doświadczycie zbieżności między kilkoma galaktycznymi ustawieniami i kilka zdarzeń, które, zaplanowaliście wykorzystać do napędzania Was w kierunku pożądanej przyszłości. Oczekujcie, aby zobaczyć wyniki tych medytacji i modlitw. Nie macie żadnego sposobu mierzenia zasięgu waszych próśb do połączenia się w tym nadchodzącym dniu pełni księżyca. Powiem Wam, że on staje się większy niż kiedykolwiek marzyliście. Słyszeliście przez pewien czas teraz o zbliżającym się zdarzeniu. Najdrożsi przyjaciele, to jest to zdarzenie.

Osiągnęliście szczyt w długim borykaniu się pod górę. Na chwilę teraz, zbliżyliście się do krawędzi zbocza w dół. Zrzućcie ten ciężar teraz i patrzcie, jak się rozpędza do dołu i nabiera prędkości. To dobry obraz, tylko że w tym przypadku ten dół będzie naprawdę najwyższym punktem, jakiego kiedykolwiek doświadczyliście. Wasze oczekiwania wobec tego wydarzenia są wielkie. Dajcie nam powiedzieć teraz, że może nie macie pojęcia, jak wielkie one będą.

Wasze wspomnienia z życia, o które się modliliście są tak daleko w odległej przeszłości,  tak dobrze pogrzebane, że widać tylko słabe jarzenie. Gdybyśmy powiedzieli Wam, kim jesteście i co jesteście w stanie zrobić, wydałoby się to wam bajkami. Wasza przeszłość została tak starannie ukryta, że kiedy zaczynacie uczyć się o niej wielu odmówi uwierzenia w nią. Technologie, które aktualnie posiadacie przekraczają wasze wyobrażenia, i powiemy, że one nie osiągają tego, co będzie wam jeszcze pokazane i dane za darmo. Są tacy wśród was, którzy śmieją się głośno, kiedy słyszą o naszych obietnicach dotyczących zdrowia i długości życia, ale mówimy wam, że istnieje wielu lekarzy i naukowców, którzy już się nie śmieją.

Więc zbierajcie się w waszych grupach, fizycznie lub duchowo, piątego dnia waszego piątego miesiąca tego roku, a my przyłączymy się do was w końcu rozpoczynając drogę tego pokazu (objazdowego show). No dobrze, show jest w drodze od bardzo długiego czasu, czyż nie jest? Więc wypchnijcie go  na pełny widok. Tak, zróbmy to. Kiedy zrobimy to, każda mała wygrana podniesie was na duchu znacznie więcej.

Zrównoważcie (wycentrujcie) siebie samych teraz. Uziemiajcie siebie mocno w energii waszej drogiej Gai. Gromadźcie swoją energię. Wyobraźcie sobie lwa tuż przed skokiem. To jest (sytuacja), gdzie jesteście w tej chwili.


Cała miłość i pokój dla Was w tym dniu, drodzy przyjaciele. Będziemy mówić jeszcze raz.

2 maja 2012
Channeler: Ron Head
http://oraclesandhealers.wordpress.com

Zapisane

Wiedza ochrania, ignorancja zagraża.
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #592 : Maj 02, 2012, 20:45:54 »

Cytuj
Implant przestanie wkrótce działać i to będzie największe zaskoczenie dla "gromadzących energię" (na przykład w postaci luszu ).
east - nigdy nie przestanie dzialac. Uwierz w to. Raz zaistnienie oznacza wieczna wedrowke, tylko od Ciebie bedzie znaczylo dokad, a wcale to nie musi byc nic nieprzyjemnego.
I tym zajmuje sie ja i moja firma, pa!
Uśmiech
Gryf Pomorski! Co jest z TOBA!;)
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #593 : Maj 02, 2012, 20:57:26 »

Za późno ,Fair Lady , na odgrzewanie starego kotleta Mrugnięcie  Tenże się już zepsuł  mocno i zaczyna gnić jak  kosmiczny kompost Mrugnięcie
Cała nowa rzeczywistość JEST już tutaj. Do nikąd nie trzeba wędrować.
Cytuj
Co jest z TOBA!;)
Z kim ?
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #594 : Maj 02, 2012, 23:24:53 »

blueray21

Cytuj
Skoro już obrobiliśmy Olimpian i innych przy okazji to trochę innego spojrzenia, podobno "większy obraz" przedstawi grupa świadomości 'Espavo'.

Pozdrowienia z domu

Cud ma miejsce właśnie teraz. Powiedzieliśmy trzy małe słowa, Pozdrowienia z domu. Zajęło Wam dużo czasu, aby w pełni zintegrować naszą energię. Mówimy wam, że ten proces przyspiesza. Większa wizja ludzkości na planecie Ziemi zaczyna się zmieniać na wiele różnych sposobów. Dlatego chcemy przeprowadzić was przez niektóre ze zmian, które są przed wami. W tym samym czasie, damy wam również większy obraz, dlaczego te zmiany są dzieją i dlaczego są one potrzebne w tej chwili. Dajcie nam wyjaśnić.

Taniec Skończonej Istoty w Gęstości

Wszystko z waszej strony zasłony nazywamy skończonym. Innymi słowy, istnieje w zakresie polaryzacji i iluzji czasu i przestrzeni. Dlatego wszystko musi mieć swój początek, w tym też planeta. Kiedy po raz pierwszy wcieliliście się na Ziemi, nie mieliście fizycznych ciał. Niemniej jednak byliście z nią od samego początku jej narodzin. Wielu z was nie miało fizycznego ciała, podobnie jak to, co uważacie za anioły lub istoty z eterycznych ciał. Potem powołaliście te bardziej gęste ciała, ponieważ Ziemia chłodziła się i zwiększała gęstość w tym czasie. Aby utrzymać wasze połączenia, zaczęliście tańczyć w gęstości i zdobywać nowe fizyczne ciała, które przeszły wiele ewolucyjnych kroków w krótkim czasie waszego pobytu tutaj. Wasze nauki medyczne obecnie nie myślą, że ludzkie (zwierzę) nie ewoluuje. Jednak zapytam: Dlaczego uważacie, że przestali? Przecież on ewoluował od samego początku na naszej planecie. Przekonacie się, że te ewolucje nie wydarzają się więcej na poziomie fizycznym, ponieważ planeta jest skończona. Innymi słowy, był taki moment, który  nazywa się Wielki Wybuch, który zapoczątkował ten kierunek czasu. i  będzie czas w latach 2000 i 2012, na który koniec Ziemi zaplanowano. Zajęłoby około 12 lat, aby całkowicie rozmontować tą planetę, jak to było w pierwotnym planie.

Zmiany od wibracji przesunięcia


Bardzo piękny i naprawdę bardzo prawdziwy przekaz. Dzięki że to robisz dla nas wszystkich.
W dużej mierze ułatwia zrozumienie tych wszystkich energetycznych procesów które teraz zachodzą w nas i poza nami.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2012, 23:26:07 wysłane przez Kiara » Zapisane
Fair Lady
Gość
« Odpowiedz #595 : Maj 03, 2012, 09:47:56 »

east
Cytuj
Za późno ,Fair Lady , na odgrzewanie starego kotleta   Tenże się już zepsuł  mocno i zaczyna gnić jak  kosmiczny kompost
Cała nowa rzeczywistość JEST już tutaj. Do nikąd nie trzeba wędrować.
Syntetyczne kotlety tak latwo sie nie psuja;)
Ciekawe jest to, ze kotlet wg Ciebie egzystuje, bo skoro sie starzeje i gnije i kompostuje, a Ty nie, bo pozbyles sie wyobrazenia JA (implantu).
Ta rzeczywistosc jest, byla i bedzie. Tak samo jak czas! A wiec kotlet zawsze bedzie swiezy jesli tego bedziesz chcial!
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #596 : Maj 03, 2012, 10:43:36 »

A propos rzeczywistości.  Uśmiech Wczoraj, na otwarcie festiwalu filmów dokumentalnych (Gdańsk DocFilm Festiwal 2012)
dane nam było obejrzeć przepiękną medytację nad Ziemią, hinduskiego reżysera Ron Fricke, który jest również gościem festiwalu.
Prezentacja filmu odbyła się z przecudnym podkładem muzycznym (przy wyłączonej ścieżce dźwiękowej filmu) granym
na żywo przez utalentowanych, młodych polskich muzyków. Wrażenia niesamowite. Obraz, nieziemska muza i uczucia
oraz rodzące się refleksje… rzeczywistość poprzez transfser JA… dla każdego inna… (dla easta również Mrugnięcie )

Cyt: „Z jednej strony jest to 96-minutowy dziennik z podróży, z innej medytacja nad naszą planetą.
Reżyser Ron Fricke jeździł z 70 mm kamerą po całym świecie, by uwieczniać obrazy ludzi i natury.
Niektóre z nich są zwyczajne, jak ruch uliczny na Manhattanie, inne niezwykłe, jak zaćmienie słońca,
jeszcze inne pełne rozpaczy  jak widok śmieciarzy pełzających niczym kraby po wysypisku śmieci w Kalkucie.” 


http://documentaryheaven.com/baraka/

lub tu: http://vimeo.com/24218733

Polecam i pozdrawiam.  Uśmiech
Zaraz ‘lecę’ na kolejny dzień budzenia ludzkich sumień.
Filmy są o tyle wstrząsające, co transformujące świadomość naszych „JA”.  Mrugnięcie
Zapisane
east
Gość
« Odpowiedz #597 : Maj 03, 2012, 17:09:04 »

east
Cytuj
Za późno ,Fair Lady , na odgrzewanie starego kotleta   Tenże się już zepsuł  mocno i zaczyna gnić jak  kosmiczny kompost
Cała nowa rzeczywistość JEST już tutaj. Do nikąd nie trzeba wędrować.
Syntetyczne kotlety tak latwo sie nie psuja;)
Ciekawe jest to, ze kotlet wg Ciebie egzystuje, bo skoro sie starzeje i gnije i kompostuje, a Ty nie, bo pozbyles sie wyobrazenia JA (implantu).
Ta rzeczywistosc jest, byla i bedzie. Tak samo jak czas! A wiec kotlet zawsze bedzie swiezy jesli tego bedziesz chcial!
aaależ sekundę. Zaraz zaraz. Ten wspomniany kotlet kompostujący się już to właśnie JA ! Chichot
Rzeczywistość oczywiście była i będzie łącznie z jakimś tam czasem (odświeżaniem ekranu takim czy innym) tylko nie będzie tEGO, który to podporządkowuje sobie, czyli swoim wartościom czy tam swojemu oglądowi.

@Ptaku
Cytuj
Obraz, nieziemska muza i uczucia
oraz rodzące się refleksje… rzeczywistość poprzez transfser JA…
Film się zapisuje do obejrzenia oczywiście , a tak na szybko i na teraz tylko informacja, że refleksje doświadczone dziś są poprzez 35km rajd rowerowy z grupą osób-zapaleńców-rowerowych (taka robocza nazwa bez utożsamiania Mrugnięcie ) . Bezpośrednie doświadczenie w którym uczestniczy Istnienie z całym wysiłkiem fizycznym weń włożonym odpowiada refleksjami pojawiającymi się w umyśle na temat historii miejsc odwiedzonych. To właśnie w ten sposób miejsca mówią - refleksjami przychodzącymi do głowy Chichot (później wpadnie  tu przynajmniej jedna fotka z rajdu ).

Oczywiście reflekcje może wywołać dowolny obraz , nawet filmowy, choć bez zapachów, odczucia wiatru, słońca ,czy deszczu po drodze, a i bez wysiłku zbytniego. Warto obserwować pojawiające się refleksje. One więcej mówią o Tobie, niż o obrazie Mrugnięcie

Poooozdro
edit : obiecanej foty nie będzie, ale będzie za to filmik (5ty rowerzysta Mrugnięcie )
http://www.youtube.com/watch?v=sCVcjN5BwGg&feature=player_embedded
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2012, 18:28:47 wysłane przez east » Zapisane
Astre
Gość
« Odpowiedz #598 : Maj 03, 2012, 17:40:01 »


Zaraz ‘lecę’ na kolejny dzień budzenia ludzkich sumień.


Dobrze, że budzą się ludzkie sumienia.
A jak się przebudzą to wtedy zobaczą, że Matka Ziemia umiera i może poczują jej ból ?...!
A jak zobaczą, że umiera i poczują jej ból, to co wtedy zrobią ?
« Ostatnia zmiana: Maj 03, 2012, 17:42:25 wysłane przez Astre » Zapisane
Przebiśnieg
Gość
« Odpowiedz #599 : Maj 03, 2012, 20:07:50 »

Astre co zrobią?? Duży uśmiech
Pójdą na grilla i piwko Duży uśmiech
Tyle teoretyków złotoustych mówców Uśmiech 2
Można by rzec uczył Marcin marcina Język
Zapisane
Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 80 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.343 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

sanguisregum kl7 playlifegames kuro-shiro-academy goldcraft