Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 17:26:59


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 444007 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #175 : Marzec 22, 2009, 14:06:40 »

Mam pytanie: czy ewentualne działania modów/adminów wymagają zgłoszenia na pw?

nie wymagają, ale to bardzo ułatwia nam pracę - więc jeśli chcesz nam pomóc, żebyśmy byli efektywniejsi, to używaj opcji "Zgłoś do moderatora", która jest przy każdej wiadomości, albo pisz na priva do odpowiedniej osoby (czyt.: moda, admina)
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 14:07:20 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Blad
Gość
« Odpowiedz #176 : Marzec 22, 2009, 14:10:05 »

Donosicielstwo?? arteq, przeciez napisalem w któryms poscie,, ze ja to zrobilem. Natomiast wielu nie rozumie co to jest donosicielstwo. Zebym mial mozliwosc usuniecia tamtych postow na pewno bym to zrobil. Jako ze nie mam, musi to zrobic ktos kto ma uprawnienia. Nikt nie siedzi 24 h przed komputerem i nie wpatruje sie w monitor zaczarowany. Skoro juz jestem na tym forum czuje sie za niego (tak jak i za moje slowa) odpowiedzialny. jezeli wszyscy bedziemy sie czuli odpowidzialni beda merytoryczne i owocne dyskusje. Rozwazalem juz likwidacje mojego konta, bo te warunki mi nie odpowiadaja.

PS Tom1ek czy mozesz zmienic hasla przy reputacji? ja nikogo nie popieram, ani tez (tym bardziej) nie potepiam. takie hasla moga doprowadzic do jeszcze wiekszych podzialow. takie jest moje zdanie Smutny
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 14:15:09 wysłane przez Blad » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #177 : Marzec 22, 2009, 14:25:45 »

no fakt, to były standardowe hasła, już je zmieniam
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Blad
Gość
« Odpowiedz #178 : Marzec 22, 2009, 14:27:02 »

wiem,, mam takie samo forum na polacymanchester Uśmiech

i teraz jest duzo lepiej Uśmiech a w szczegolnosci to ekhem bardzo mi sie podoba Uśmiech
wiele takich spraw mozna zalatwic na czacie, szybko i przyjemnie ale prawie jak zawsze siedze sam,
 ;p
« Ostatnia zmiana: Marzec 22, 2009, 14:32:16 wysłane przez Blad » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #179 : Marzec 22, 2009, 22:11:57 »

proszę już pisać na temat,

pręgierz - komentarze i pytania

2 posty niepasujące usunąłem
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kiara
Gość
« Odpowiedz #180 : Marzec 25, 2009, 12:00:27 »

W zwiazku z otrzymaniem odpowiedzi na wywiazana awanture  i kontrowersje w sprawie Kodu Peszerowego , ktora cytuje;

hello. a więc to będzie tak.. ponieważ nowy regulamin głosi, iż:

Pisząc nową wiadomość nie załączaj do niej zbyt długich tekstów z innego serwisu czy forum itp., wystarczy załączyć link.

i

Zakaz spamowania poprzez pisanie kilku wiadomości pod rząd (należy używać opcji edycji/modyfikacji), niepotrzebne powielanie postów, czy pisanie postów nic nie wnoszących do tematu (niektórzy piszą, byle tylko cokolwiek napisać).

wątek o kodzie i wiedzy (ktorego tytuł jest pisany wielką literą) zostanie zamknięty - powyżej napisałem dlaczego.

wątek który utworzyłem - nazwa zostanie oczywiście zmieniona (pozbawiona wyrazu "komentarze" zostaje otwarta i będzie stanowiła własciwy topik o tym kodzie

jednakże, jeśli chcesz publikować swoje wywody (w nieco zmienionej formie z racji powyższych punktów regulaminów) możesz zmienić kolor czcionki tak by wyróżnić je na tle postów zawierających normalną dyskusję (w tym także twoich)

i tak to będzie wyglądało  Uśmiech


Postanowilam calkowicie zlikwidowac ten temat na Forum Cheops, bo zostal uznany jako calkowicie niezgodny z profilem forum.
Mysle ze wiecej niz polowa tematow na tym forum jest absolutnie niezgodna z profilem tego forum. No coz?

Prawo ustanawia osoba , ktorej ta funkcja zostala powierzona.Mam pytanie czy temat Przekazy od Myslicieli i wszystkie inne tematy , ktore zalozylam  a nie maja bezposredniego zwiazku z tematem Projekt Cheops , kwalifikuje sie do takiej samej oceny jako niezgodny z profilem forum? Jezeli tak skasuje je  rowniez.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2009, 15:13:49 wysłane przez Kiara » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #181 : Marzec 25, 2009, 18:15:30 »

Cóż, Kiaro, nie byłoby całej tej afery, gdybyś nie chciała całego wątku dla siebie, odcinając go od bezpośrednich komentarzy i dyskusji.
Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #182 : Marzec 25, 2009, 19:15:32 »

W tym momencie przegraliśmy wszyscy. Mam tylko nadzieję, że całe to zdarzenie czegoś nas nauczy. A tak na marginesie, zbyt sztywne prawa, zawsze zwracają się w końcowym efekcie przeciw ich twórcom. Nie powinno się o tym zapominać.

Kiaro, niepotrzebnie zrezygnowałaś. Skoro podjęłaś decyzję dzielenia się wiedzą, to może należało wytrwać i kontynuować. To, co się stało jest przykre, myślę, że dla wszystkich.

Życzę wszystkim więcej opanowania i wyrozumiałości dla bliźnich.
Wyrażenie swojego zdania, nie musi oznaczać ataku.

Pozdrawiam
ptak
 
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2009, 19:16:40 wysłane przez ptak » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #183 : Marzec 25, 2009, 19:32:10 »

Kiaro, nie chcę ci niczego zarzucać, nic do ciebie nie mam, ale...

twoje zachowanie przypomina mi teraz trochę zachowanie obrażonego dziecka, które chciało dostać zabawkę i jej nie dostało

usunięcie wszystkich swoich tematów, będzie niezrozumiałym tupnięciem nogą, odwróceniem się na pięcie i odejściem z naburmuszoną miną

wytłumacz mi proszę, co znaczy: "zostal uznany jako calkowicie niezgodny z profilem forum"
nie rozumiem wyrażenia "niezgodny z profilem forum". Pierwsze słyszę, żeby na naszym forum ktoś użył takiego stwierdzenia w stosunku do jakiegokolwiek tematu. Co oznacza to stwierdzenie? I przez kogo został uzanny za "calkowicie niezgodny z profilem forum"?
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2009, 19:32:57 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Michał
Gość
« Odpowiedz #184 : Marzec 25, 2009, 19:35:02 »

o masz.. i znów się zaczyna  Niezdecydowany
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #185 : Marzec 25, 2009, 19:36:09 »

o masz.. i znów się zaczyna  Niezdecydowany

ty użyłeś takiego stwierdzenia? Uśmiech
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #186 : Marzec 25, 2009, 19:39:03 »

doskonała decyzja Kiaro, ja także przeniosłem się na stronę swoją (nie mogę nic napisać o tym więcej ponieważ jest tutaj cenzura i ukrywa adres i nazwę strony!) oraz NASZE forum Kod Peszerowy - napisałem w tej sprawie do zarządu Fundacji, forum zostało mocno skrytykowane a decyzja o CENZUROWANIU MNIE ostro potępiona - zarząd Projektu Cheops tego nie rozumie a dokładniej - szef Andrzej Wójcikiewicz - forum to jest NIEOFICJALNYM FORUM PROJKETU CHEOPS - zostało to podkreślone na stronie oficjalnej i ma taką samą rangę ważności jak X-FORUM - bo również "dotyczy" PCH i jest nieoficjalne  Zły

mnóstwo postów negatywnych jest kasowane nawet bez wiedzy administratorów - brakuje mi kilkudziesięciu skrajnych wypowiedzi - autorami byli arteq i tenebrael między innymi a moje posty także były usunięte - te ostre! - to zostało także potępione z całą stanowczością i zarząd PCH nie rozumie dlaczego to ma miejse i po co - zacytuję tutaj mail (dostałem na to zgodę)

Cytat: Andrzej Wójcikiewicz
Co do tego, ze ktos to cenzuruje - nie bardzo wiem dlaczego i kto.  Poza tym negatywne posty nie powinny byc usuwane, bo sa to autentyczne odczucia ludzi, ktorzy tak wlasnie mysla i jest to ciekawe studium socjologiczne..

a to, że admin NIC o tym nie wie - najgorzej świadczy o nim samym i tym jak "prowadzi" to "forum"

paradoksalnie - sam kiedyś walczyłem o usuwanie negatywnych postów ale zostało mi wyjaśnione, że tutaj ma każdy pisać "CO CHCE I JAK CHCE ZARÓWNO POZYTYWNIE JAK I NEGATYWNIE"

718'


-1pf, tom1ek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 08:41:29 wysłane przez tom1ek » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #187 : Marzec 25, 2009, 19:42:52 »

brakuje mi kilkudziesięciu skrajnych wypowiedzi - autorami byli arteq i tenebrael między innymi i nie ma tego nawet w śmietniku - moje posty także były usunięte - te ostre!

NIC nie jest usuwane ze śmietnika, wszystko tam zostaje
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #188 : Marzec 25, 2009, 19:47:32 »

a jednak brakuje nawet moich wypowiedzi i "dyskusji" z artqiem - sprzed kilku miesięcy...

sprawdziłem dokładnie z ciekawości - nie ma! chyba się nie rozumiemy - ŚMIETNIK = USUWANIE! mało kto lubi grzebać w śmietniku  Z politowaniem

jednak nie brakujące posty są najważniejsze - mało mnie to obchodzi - ważniejsze jest to, że Twoje tom1ek dziecięce ocenzurowanie mnie zostało potępione przez zarząd PCH a TWOJE FORUM upada już, regulamin jest śmieszny i niezrozumiały jak widzisz przez PCH - chodzi mi o zakaz reklamowania i to użyty w stosunku do mnie konkretnie!!!

718'


-1pf, tom1ek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 08:41:40 wysłane przez tom1ek » Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #189 : Marzec 25, 2009, 19:54:21 »

Podobno ktoś chciał pilnować naszego śmietnika ale to nie takie proste i mu nie dali. Mrugnięcie
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #190 : Marzec 25, 2009, 19:56:28 »

nie dali bo usuwają nie wygodne posty - dla kogo nie wygodne?! no właśnie tego nie rozumiem...

718'
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #191 : Marzec 25, 2009, 20:22:32 »

Ja naprawde z niczego nie zrezygnowalam , Kod Peszerowy bede kontynuowala na swoim forum. Tam tez przeniose wszystkie posty , ktore sa dla mnie  moja cenna praca.
Gospodarz tego forum ma prawo do swoich postanowien , ja jestem tu gosciem jak wszyscy, zobowiazanym respektowac te prawa. Robie to, jednak szanuje moja prace i moja godnosc. Chcialam sie z wami podzielic moja wiedza dotyczaca ( sadzilam iz waznego i malo znanego tematu), ktorym byl Jezus i MM w czasie ich zycia ziemskiego.  Oczywiscie nie musicie byc tym zainteresowani i wierzyc  w moj przekaz informacji.
Kogo mimo wszystko pociaga ta tematyka znajdzie ja i przeczyta.

Te trzy punkty z regulaminu , ktore zlamalam sa wyszczegolnione wyraznie, to nie Michal kazal mi je respektowac, on tylko przekazal informacje. Jego zdanie na temat kodu bylo  idetyczne jak moje , powinien byc oddzielony od dyskusji ( gdyby to chociaz byla dyskusja?),pozostawienie samej dyskusji jest bezsensowne bo nie odnosi sie do niczego.Czysta awantura nic wiecej.

Poniewaz lamie regulamin innymi moimi tematami rowniez postanowilam je zdjac i przeniesc w inne miejsce.
Zostawie wszystkie te posty , ktore dotycza dyskusji na temat projektu, w przyszlosci tylko na ten temat bede sie wypowiadala.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Marzec 25, 2009, 20:25:32 wysłane przez Kiara » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #192 : Marzec 25, 2009, 20:40:57 »

Ja naprawde z niczego nie zrezygnowalam , Kod Peszerowy bede kontynuowala na swoim forum. Tam tez przeniose wszystkie posty , ktore sa dla mnie  moja cenna praca.
Gospodarz tego forum ma prawo do swoich postanowien , ja jestem tu gosciem jak wszyscy, zobowiazanym respektowac te prawa. Robie to, jednak szanuje moja prace i moja godnosc. Chcialam sie z wami podzielic moja wiedza dotyczaca ( sadzilam iz waznego i malo znanego tematu), ktorym byl Jezus i MM w czasie ich zycia ziemskiego.  Oczywiscie nie musicie byc tym zainteresowani i wierzyc  w moj przekaz informacji.
Kogo mimo wszystko pociaga ta tematyka znajdzie ja i przeczyta.

Te trzy punkty z regulaminu , ktore zlamalam sa wyszczegolnione wyraznie, to nie Michal kazal mi je respektowac, on tylko przekazal informacje. Jego zdanie na temat kodu bylo  idetyczne jak moje , powinien byc oddzielony od dyskusji ( gdyby to chociaz byla dyskusja?),pozostawienie samej dyskusji jest bezsensowne bo nie odnosi sie do niczego.Czysta awantura nic wiecej.

Poniewaz lamie regulamin innymi moimi tematami rowniez postanowilam je zdjac i przeniesc w inne miejsce.
Zostawie wszystkie te posty , ktore dotycza dyskusji na temat projektu, w przyszlosci tylko na ten temat bede sie wypowiadala.

Kiara Uśmiech Uśmiech

ja też tak zrobię Uśmiech

a PCH nie przyznaje się do tego forum Język

cóz, jest moja strona czegoś co tutaj jest zakazane i nie da się napisać (decyzja ta została potępiona przez szefa Projektu Cheops!), jestem partnerem PCH jak i PCH moim - współpraca Materii i Ducha, tak to podsumowałem, no i jest NASZE forum Kiaro - też tam będę pisać a wiem, że to czytelnia i że tam wiele osób czyta bo woli to od pisania i zadawania głupich pytań - co  świadczy o poziomie forum Kod Peszerowy...

718'


-1pf, tom1ek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 08:41:48 wysłane przez tom1ek » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #193 : Marzec 25, 2009, 20:46:27 »

To jakaś bzdura, 80% dyskusji na forum nie dotyczy projektu.
W takim razie, może powinno pozostać tylko kilka wątków, by było zgodnie z regulaminem?
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #194 : Marzec 25, 2009, 20:51:27 »

To jakaś bzdura, 80% dyskusji na forum nie dotyczy projektu.
W takim razie, może powinno pozostać tylko kilka wątków, by było zgodnie z regulaminem?

właśnie, to jakaś bzdura!

i zauważcie wreszcie, że piszę to jako admin, jest to OFICJALNE zdanie Administracji Forum w tej sprawie i proszę nie sugerować, że żądamy usunięcia tematów czy wypowiedzi niezwiązanych z Projektem, albo że tego żąda Regulamin Forum. Proszę czytać Regulamin ZE ZROZUMIENIEM.

Pozdrawiam, Tomek.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #195 : Marzec 25, 2009, 20:53:40 »

To jakaś bzdura, 80% dyskusji na forum nie dotyczy projektu.
W takim razie, może powinno pozostać tylko kilka wątków, by było zgodnie z regulaminem?

nie wiedziałem, że kiedyś to na piszę - zgadzam się w 666 procentach! Tomek i jego decyzje zostaly potępione przez zarząd PCH a forum jest NIE OFICJALNE - na równi z X-FORUM teraz...

718'


-1pf, tom1ek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 08:42:01 wysłane przez tom1ek » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #196 : Marzec 25, 2009, 20:55:50 »

To jakaś bzdura, 80% dyskusji na forum nie dotyczy projektu.
W takim razie, może powinno pozostać tylko kilka wątków, by było zgodnie z regulaminem?

właśnie, to jakaś bzdura!

i zauważcie wreszcie, że piszę to jako admin, jest to OFICJALNE zdanie Administracji Forum w tej sprawie i proszę nie sugerować, że żądamy usunięcia tematów czy wypowiedzi niezwiązanych z Projektem, albo że tego żąda Regulamin Forum. Proszę czytać Regulamin ZE ZROZUMIENIEM.

Pozdrawiam, Tomek.

Twoje decyzje zostały potępione nie przeze mnie ale przez ZARZĄD PROJEKTU CHEOPS, swoim "wspaniałym" regulaminem zrównowałeś to forum do X-forum, które jest także nie oficjalnym forum PCH, bo go dotyczy - trzeba było myśleć przed podjęciem PEWNYCH DECYZJI!!!!

718'


-1pf, tom1ek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 08:42:14 wysłane przez tom1ek » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #197 : Marzec 25, 2009, 20:57:22 »

To jakaś bzdura, 80% dyskusji na forum nie dotyczy projektu.
W takim razie, może powinno pozostać tylko kilka wątków, by było zgodnie z regulaminem?

nie wiedziałem, że kiedyś to na piszę - zgadzam się w 666 procentach! Tomek i jego decyzje zostaly potępione przez zarząd PCH a forum jest NIE OFICJALNE - na równi z X-FORUM teraz...

718'

Jeśli to, że pilnuję przestrzegania Regulaminu Forum nawet względem CIEBIE (jako partnera Projektu) jest potępiane przez zarząd PCH, to coś tu chyba jest nie tak. Na tym forum zwolennicy i przeciwnicy Projektu mają RÓWNE prawa i jeśli mam patrzeć "przez palce" na twoje zachowania i łamanie Regulaminu, tylko dlatego, że jesteś partnerem PCH, to zdecydowanie się na to nie zgadzam.
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
ptak
Gość
« Odpowiedz #198 : Marzec 25, 2009, 21:00:19 »

No i co z tego, że jest nieoficjalne? Dla kogo nieoficjalne?
Forum, to ludzie, a nie jakaś narzucona idea.
Ludzie zaś są wolni, więc piszą o tym, co gra w ich duszach …
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #199 : Marzec 25, 2009, 21:02:35 »

Twój regulamin jest głupi a to, że go łamię to dlatego, że regulamin jest głupi (to samo z Kiarą ma miejsce) i to nie moja wina! widać zarząd PCH uważa, że nie powinieneś ocenzurować w taki sposób P R O J E K T U  7 1 8, który jest partnerem Projektu Cheops a to forum niby jest forum PCH...

i tyle i nie nadinterpretuj tego!

718'


-1pf, tom1ek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 08:42:27 wysłane przez tom1ek » Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

kalinowatyper amigos telenovelasmundo mexicas world-of-pandas