Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 16:29:17


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 444178 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #675 : Luty 12, 2011, 00:01:00 »

Cytuj
Darek widzę że ukarałeś swojego moderatora haha! Jesteś w szczytowej formie swojej hipokryzji. Żal. To forum zamienia się w cenzurowaną głupotę. Haha!

Dziękuję Marcin że się za mną wstawiłeś,ale Darek nie miał wyjscia ,ponieważ dostał na mnie skargę (wiadomo od kogo) że uraziłam filmikiem uczucia religijne. Prawdę mówiąc spodziewałam się tego,ponieważ kiedyś chyba PHI został ukarany za coś podobnego.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Sventer
Gość
« Odpowiedz #676 : Luty 12, 2011, 00:03:14 »

Za co?
Boże w jakim ja kraju żyje, czasami gdy dotyka mnie taka sytuacja myślę podobnie jak greta i inni żeby wyjechać i uwolnić się od tej nienawiści i ograniczeń. Cenzura to jest a nie regulamin. Uwierz mi chanell gdyby sprawa trafiła pod sąd wygrałabyś ją...

Przepraszam ale mam Was dosyć...

================================

Możecie sobie zjeść swoje zdegenerowane idee nie służą nikomu(a na pewno nie forumowiczą), tym bardziej że jako moderatorzy w żadnym stopniu również nie wykazujecie się prawdą. Wszystkich traktuj równą miarą - na tym forum tego nie ma. I janneth, janusz odpuście sobie to czcze gadanie.

Jeśli nie widzi się problemu, to równie dobrze możecie zawiesić sznur i czekać... Janneth jesteś tak zabawna w swojej arogancji i fałszywości że aż kipi. W przeciwieństwie do Was jestem Sobą - a wasze działanie do jednego prowadzi żeby człowieka zgładzić.

AVE

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2011, 12:38:31 wysłane przez Dariusz » Zapisane
Kahuna
Gość
« Odpowiedz #677 : Luty 12, 2011, 09:46:50 »

No szkoda troche,bo Mora,Torton i Sventer odeszli,ale czy aby na zawsze?Szkoda,bo taki zdolny Sventer
pozbieral kilkanascie bonmotow do kupy,okrasil muzyczka i zamiescil w dziale filmow,"ktore trzeba obejrzec".Cieszyl sie przy tym jak dziecko lub jak ktos,kto wyprodukowal Gwiezdne Wojny ,conajmniej.
Przy nakrecaniu nastepnych,radze wziac na tapete takie tematy,jak:arogancja,przerosty ego,ignorancja,zwykly dyletantyzm,bo zawsze jest nadzieja,ze przy produkcji moze na tym skorzystac najbardziej producent.No i te ,bez powodu,napasci na Kiare.Mozna sie z nia nie zgadzac,nie przyjmowac
jej teorii, lub po prostu sie z nia kulturalnie wyklocac.Po co obrazac ja i innych forumowiczow?Brak merytoryki i rzeczowych argumentow?Ano wlasnie,a i troche oglady i kultury tez by sie przydalo.
Kiedy nieraz wchodzilem na forum,mialem wrazenie,ze czytam gazetke scienna z podstawowki..jednego
autorstwa.Ten sam nick pojawial sie prawie we wszystkich watkach,a przy tym balagan i konsternacja.
Kiedy juz zabral glos Sventer vel Torton,to z jego postow kapala woda,wyzieraly ogolniki,nikla znajomosc tematu lub po prostu dyletantyzm i inwektywy pod adresem inaczej myslacych.No i ten jezyk polski..z jakiej to szkoly?Oto moja cenzurka-laurka dla moderatora z forum Wolne Media.pl.Ale zycze powodzenia..a co mi tam....
Pozdrawiam.
Zapisane
Robin
Gość
« Odpowiedz #678 : Luty 12, 2011, 10:22:25 »

Janneth zrób coś z tym Swenterem ,bo nie da sie czytać  Zły Zły Zły Zły Zły  Szok
Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #679 : Luty 12, 2011, 10:56:42 »

Zrobiłam co w mojej mocy. Póki co pisać i czytać nie może!
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
ptak
Gość
« Odpowiedz #680 : Luty 12, 2011, 11:36:21 »

Nie podcina się skrzydeł pisklętom, bo nigdy nie poznają przestworzy.
Kahuna, tak łatwo jest kogoś zamknąć w swoich osądach, szkoda, że nie czujesz duszy Marcina.
Ona płacze…  łaknie wolności… miłości… i śpiewa po swojemu…

Nad każdym warto się pochylić.
Zapisane
songo1970

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 22
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4934


KIN 213


Zobacz profil
« Odpowiedz #681 : Luty 12, 2011, 11:46:08 »

Marcin trochę sam się zapędził w kozi róg

PS. pojawił się jakiś Torino Duży uśmiech
Zapisane

"Pustka to mniej niż nic, a jednak to coś więcej niż wszystko, co istnieje! Pustka jest zerem absolutnym; chaosem, w którym powstają wszystkie możliwości. To jest Absolutna Świadomość; coś o wiele więcej niż nawet Uniwersalna Inteligencja."
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #682 : Luty 12, 2011, 11:58:04 »

Możliwość rejestracji też mu zablokowałam.
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
arteq
Gość
« Odpowiedz #683 : Luty 12, 2011, 12:21:49 »

Chciałbym zamieścić kilka swoich przemyśleń i uwag dotyczących tej sytuacji. Ponieważ jak rozumiem Mora/Torton/Marcin/Sventer nie może aktualnie przeczytać [tutaj podejrzewam, że znajdzie sobie możliwość vel pomoc], a ściślej odnieść się do ewentualnych pytań bezpośrednio skierowanych do niego moje uwagi będą miały charakter ogólny i otwarty.

Darek widzę że ukarałeś swojego moderatora haha! Jesteś w szczytowej formie swojej hipokryzji. Żal. To forum zamienia się w cenzurowaną głupotę.
Nie rozumiem skąd to zdziwienie. Wielokrotnie było powiedziane, że regulamin obejmuje wszystkich - więc także i moderatorów. Dlaczego wobec tego przejawy równości na forum mają być krytykowane? Hipokryzją byłoby właśnie traktowanie moderatorów jako nietykalnych. Z tego co pamiętam to i Janneth dostała kiedyś minusa i nie lamentowała bo była świadoma regulaminu.

Oczywiście umieszczenie linku w moim profilu obali ład tego forum, [...]
Po za tym jak admini macie opcję wyłączenie możliwości dodawania tego typu wpisów na profilach więc czemu po prostu tego nie wyłaczycie skoro jesteście na tyle genialni aby wlepić minusa.
Podejrzewam, że nie ma takiej automatycznej blokady bo admini/modzi właśnie dopuszczają taka możliwość. Warunkiem jest aby po prostu o to zapytać/zgłosić. Widywałem linki do innych stron, i myśle, że autorzy po prostu zgłosili taką potrzebę/wniosek i uzyskali pozwolenie.

Nie pozdrawiam bo niema kogo... A Dariusz traktuje mnie i innych jak śmieci - które należy spalić. I to niby taki nie ograniczony jesteś... no cóż widocznie w swojej prostolinejności nie zauważasz prostych spraw...
Z tym punktem widzenia bardzo polemizowałbym. Dowodem na wielką przychylność admina/modów wobec Marcina jest to, że pozwalali mu tu wracać i wypowiadać się pod wieloma - coraz to nowymi - nickami. Chyba jako jedyny miał tyle "odsłon". Być może - taki jest mój punkt widzenia - taka pobłażliwość utwierdzała go w przeświadczeniu możliwości kolejnego powrotu, a tym samym unikania długofalowych konsekwencji czynów/wypowiedzi. Zawsze ponowny powrót, nowa działalność i jej przykry koniec przebiegał wobec tego samego schematu.
Oczywistym jest, że każdy człowiek ma prawo aby się zmienić, odciąć od dotychczasowego życia i rozpocząć od nowa. Wtedy zrozumiałbym nowy nick. Jak niestety widać w przypadku Marcina powody były odmienne - grunt się palił pod nogami to ucieczka. Taka postawa niczego nie uczy, wręcz rozzuchwala.
Nie można tego również usprawiedliwiać "rozpościeraniem/podcinaniem skrzydeł". Wychodziłoby wtedy, że mamy pełne prawo do wyrażania siebie w sposób jaki nam się tylko zamarzy... Jestem zły? Ok, to mógłbym wyjść na ulicę i wyładować złość na pierwszym napotkanym człowieku. Mam ochotę to kłamię, lżę i... nie wolno mi tego zabraniać. Nie chce mi się pracować, żyć z czegoś trzeba? Idę kraść, napadać. Tak, przykłady nieco przerysowane i jaskrawe - ale tym się często kończy takie pobłażanie. Sprawdzałoby się to - i bardzo cieszyłbym się z tego - gdyby ludzie byli już na tyle moralni i etyczni, że w ramach swobody wyrażania się, postawy i ekspresji nie krzywdzili innych. JAk widać jeszcz nam sporo do tego brakuje.


Dziękuję Marcin że się za mną wstawiłeś,ale Darek nie miał wyjscia ,ponieważ dostał na mnie skargę (wiadomo od kogo) że uraziłam filmikiem uczucia religijne. Prawdę mówiąc spodziewałam się tego,ponieważ kiedyś chyba PHI został ukarany za coś podobnego.
Chanell, bez niedomówień - tak, to ja zgłosiłem Twój post. Chanell dziwię się, że czujesz się w jakikolwiek sposób pokrzywdzona. Jako moderator powinnaś dawać przykład i znać regulamin. Co dziwniejsze z treści Twojego postu wynika, że było to działanie z pełną premedytacją, bo wiedziałaś jakie są konsekwencje, chyba, że jako moderator uważałaś, że regulamin nie do końca Cię obowiązuje.  
Dla jasności: krytyka tak - możemy założyć odpowiedni wątek nt. finansowania i tam sie wypowiadać, ironia, docinki - też tak, lżenie - nie. Nie mam nic przeciwko podawanym liczbom (nie wiem czy są do końca prawdziwe, ale nie w tym tutaj rzecz), nawet nie to, że przekaz nosi znamiona manipulacji - te liczby dla osób nie znających budżetów innych ministerstw, inwestycji są oszałamiające... (ale spójrzcie na licznik długu publicznego - powala znacznie bardziej) ale mam już wiele przeciwko lżeniu - bo wyłącznie taki aspekt miało tło filmiku od 9:02.
Jeżeli się mylę Chanell to proszę wyjaśnij mi co ono wnosi merytorycznie do dyskusji, zarzutów? No co? Co ma przedstawiać? Co symbolizować? Do jakich myśli skłaniać? Wytłumacz mi.

Znamienne jest to, że to samo co wobec wielu forumowiczów nie jest lżeniem odnośnie KRK, to już jest nim w odniesieniu do innych osób, instytucji, religii i wierzeń. Podać przykłady z tego forum?
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2011, 12:23:35 wysłane przez arteq » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #684 : Luty 12, 2011, 12:56:52 »

Cytat: Arteg
Nie można tego również usprawiedliwiać "rozpościeraniem/podcinaniem skrzydeł". Wychodziłoby wtedy, że mamy pełne prawo do wyrażania siebie w sposób jaki nam się tylko zamarzy...

Arteq, nie usprawiedliwiam zachowań Marcina, jedynie wskazałam na blokujący aspekt nadmiernej krytyki twórczości i kreatywności młodej osoby. Wiadomo, że twórczość taka nie będzie od razu doskonała, temu służy nauka i lata doświadczeń, ale można na samym początku skutecznie młodą osobę zablokować. Osobiście wolę docenić i pochwalić (nawet na wyrost), niż zniechęcić do dalszej pracy.
Marcin ma idee, które pragnie wyrażać i to robi. Także poprzez tworzone filmiki. I cóż z tego, że nie są może doskonałe? Co w nas dokonuje osądu? Czy tak postąpiłaby miłość?

Kahuna, wybacz, nie mam nic przeciw Tobie i bardzo Cię lubię,  ale jako muzyk, artysta powinieneś znać uskrzydlający bądź zamykający aspekt nadmiernej krytyki dotyczący własnej twórczości. I tylko o to mi chodziło.
Nie dziwmy się zatem, że mamy potem społeczeństwa mało twórcze.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #685 : Luty 12, 2011, 13:43:08 »

Bardzo źle iż zablokowaną ma Marcin możliwość rejestracji w przyszłości , naprawdę nie masz się czym chwalić.

To że bywa arogancki  , dosadny , a nawet czasami wulgarny są raczej cechami stałym , z nich wyrasta się z wiekiem.
To że czegoś nie rozumie albo rozumie inaczej również jest sprawą przyszłościowego rozszerzenia poglądów.

Najważniejsze jest w nim iż che coś zrobić , że robi to , że zauważa zło i pisze o nim jak potrafi. A nie wszystko robi niedobrze, jego filmiki są fajne.
Czy należy wszystko zniszczyć co jest inne od nas?
Czy należy młodym ludziom obciąć głowy  żeby nie myśleli a byli powolnymi przytakiwaczami głupot propagowanych przez KRK pod płaszczykiem wiary w Boga i jedynej słusznej myśli światopoglądowej?

Jeszcze bardziej bzdurnego i bezmyślnego sloganu jak " obraza uczuć nie słyszałam.To zapewne największe dzieło myślowe KRK. a powtarzanie go tworzy potęgę bezmyślności.


Ja proszę o odblokowanie przyszłościowe rejestracji się na tym forum Marcina , oczywiście jak on będzie tego chciał.

Myślę iż "pan wiadomo kto" miast tracić czas w takich miejscach , które obrażają jego uczucia religijne może je wzbogacać w gronie sobie podobnie myślących ludzi w miejscach gdzie oni są.

Bycie z nami ludźmi o światopoglądzie obrażającym takie uczucia jest robienie z siebie ofiary mentalnej i fizycznej. Pytam po co? Po co robić cokolwiek wbrew sobie?

No chyba że......

A to wówczas tak!


Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #686 : Luty 12, 2011, 13:55:49 »

Wybacz mi Ptaku, ale sa momety ze pytam sie co to ma wlasciwie znaczyc. Jednych atakujesz innym przyznajesz racje i rozposcierasz skrzydla
naprawde bez potrzeby. Obojetnie co napisalam ostatnio, mialas cos do powiedzenia i negatywnego okreslenia. To zdazalo sie w roznych tematach.
Wracajac do ludzi mlodych, niekiedy nalezy powiedziec  co sie mysli i ze nauka i praca sa srodkiem do lepszego zycia, ze alkoholizm i uzaleznienia
sa zla droda. Nalezy chodzic do szkoly i miec respekt do otoczenia, przedewszystkim jesli sie samemu takowego oczekuje od innych.
Mi tez jest przykro ze Marcin ciagle ubiera sie w inne szaty, to mu tez powiedzialam na pw.  Czas najwyzszy przestac tolerowac nastepnych Tortonow, Sventerow, za kazdym razem bardzo mnie to dotyka ze ktos robi ze mnie wariata. Jesli chodzi o Sventera to myslalam ze to jest naprawde ktos inny, bo podal sie do mnie jako przyjaciel mMarcina. Na poczatku ucieszylam sie ze Marcin znalazl sympatycznego przyjaciela, jednak znowu sie okazalo ze robi sobie z calego forum zarty. Czest bolalo mnie serce o Marcina, ze na forum niektorzy wyrazali sie negatywnie o nim. Od dzisiaj postanowilam ze nie bede zadnych przeobrazen osobowych tolerowac. Basta.
A wogole, to na forum jest bardzo zla atmosfera. Sa osoby ktore same nie wiedza co chca, odbieraja ochote nawet na odwiedzenie tego forum, nie wspominajac o pisaniu tutaj.

Ps. Kiaro, to jest maslo maslane co Ty teraz piszesz. Nie ma to nic z wychowywaniem, czy rozwojem duchowym jesli chodzi o Marcina czy mu podobnych,
z ktorymy tu mielismy do czynienia. Mam pytanie, czy na Twoim forum dopuscilabys cos takiego co tu sie dzieje. Znam Twoje forum, i znam jego regoly. Prosze, zastanow sie zanim zaczniesz atakowac innych. Uwazam ze Darek wykazal bardzo duzo zrozumienia dla Marcina i nie zasluguje
na takie okreslania.Twoja wypowiedz w tej sprawie jest bardzo niesprawiedliwa jesli chodzi o Darka i Artka.
Poczytaj Seneke, to sie dowiesz jak nalezy wychowywac ludzi /dzieci/, mimo ze jego wypowiedzi sa bardzo stare jednak sa jak najbardziej na czasie. Ja wychowalam dwoje dzieci, nie wyobrazam sobie takigo zachowania jak tu czesto sie spotyka od ludzi mlodych, to nie jest zadna droga do szczesliwego ulozenia sobie zycia.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2011, 14:06:49 wysłane przez Rafaela » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #687 : Luty 12, 2011, 14:24:59 »

Cytat: Kiara
Jeszcze bardziej bzdurnego i bezmyślnego sloganu jak " obraza uczuć nie słyszałam.To zapewne największe dzieło myślowe KRK. a powtarzanie go tworzy potęgę bezmyślności.

Ja proszę o odblokowanie przyszłościowe rejestracji się na tym forum Marcina , oczywiście jak on będzie tego chciał.

Również uważam to za totalną bzdurę, jak można obrazić czyjeś uczucia? I jakież to uczucia, skoro wymagają zakneblowania ust innym, bo inaczej doznają uszczerbku?
Uważam, że na tutejszym forum zbyt często mamy do czynienia z bezzasadną cenzurą, wynikającą prawdopodobnie z niepojmowania podstawowych idei ducha. A zabawa w minusowanie, ucinanie dyskusji, wyrzucanie z forum itp. odzwierciedla zbyt głęboko zakorzenione normy społeczne. Czy zawsze dobrze nam służące?
Podobnie jak Kiara, proszę o umożliwienie Marcinowi rejestracji na forum, jeśli tego zechce. On tu także wzrasta.

Rafaelo, przykro mi, że moje wypowiedzi nie zawsze były zgodne z Twoimi poglądami. Ale na tym polega swoboda wypowiedzi. Zdziwiona jestem Twoim zarzutem, bo nigdy przeciw Tobie nie występowałam. Czy szacunek dla innych musi oznaczać jednomyślność światopoglądową?
Pozdrawiam


Edit:
Nie dotykają mnie w ogóle częste przeobrażenia Marcina. Nie czuję się przez to robiona w wariata, taki odbiór może płynąć jedynie z Ego, nigdy z duszy.

« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2011, 14:39:47 wysłane przez ptak » Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #688 : Luty 12, 2011, 14:39:53 »

Ptaku, uwazam ze nareszcie zostaly podjete odpowiednie decyzje. Marcin ma swoje forum i niech tam sie rozwija.
Moze dorosnie i zrozumie o co chodzi ludziom doroslym. Ty i Kiara jestescie za tym aby Marcin mogl dalej na tym forum sie rozwijac. Mam pytaqnie co robilyscie w tym czasie aby on skrzystal  cos dla swojego rozwoju? Ja powiedzialam mu w tym czasie to co napisalam teraz na forum, jednak on nie zwraca uwagi na nic i na nikogo, uwaza ze tylko on ma prawo mowic co chce i robic co chce. Podziwiacie jego filmiki, tak niezle to zrobil. Tylko ciekawa jestem, czy przeczytal choc jedna ksiazke z cytatem w jego filmie?. Wybaczcie moi drodzy, ale tym razem nie zmienie mojego zdania i popieram
Naszych moderatorow.

Ps. To nie chodzi o poglady, to chodzi o kontre ktora wyrazasz sie w kierunku mojej wypowiedzi. 
To prawda ze Polska jest piekna i odbudowuje sie, kiedy chodze po tych pieknych Wroclawskich ulicach, to mam wiele do podziwiania. Uzylam wypowiedzi co widzialam z samolotu. Normalnie nie jest sie w stanie zobaczyc nowych przepieknych osiedli domkow jednorodzinnych. To zle, powiedzialam co widzialam a nie co przypuszczalam. Napewno sa w kraju tez inne problemy, ale kraj rosnie i przeobraza sie w piekny kraj, a ich obywatele nie leza , ale ucza sie , pracuja. Ja przyjechalam do obcego kraju z rodzina, pracowalismy pierwsze 5 lat wszyscy, czesto po 14 godzin.
Tez sprzatalam, bralam prace kazda, aby dac dzieciom szanse wyuczenia sie wdobrych szkolach. Tu nikt nie daje nikomu nic za darmo. Wszystko co posiadam, zawdzieczam wlasnym rekom. Zyje sie mi dzisiaj dobrze i naszym dzieciom tez, ale nie pracuja oni 8 godzin dziennie z przerwa sniadaniowa, pracuja po 14 godzin, o roznych porach dnia i nocy. Kiedy sa konferencje tel. z Ameryka, musza siedziec i pracowac tez w nocy.
W zakladach gdzie pracuja nasze dzieci, przyjezdzaja tez ludzie z Polski i to wlasnie napisalam ze sa tez w pelni zaangazowani w nauce i pracy.
Wiec to ma byc zle.
Jestem dumna z Polski i polakow, oby to wszystko szlo tak dalej, na wszystko trzeba czasu i mozolnej pracy, a nie kazdy ma na to ochote.

« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2011, 14:58:30 wysłane przez Rafaela » Zapisane
ptak
Gość
« Odpowiedz #689 : Luty 12, 2011, 14:54:38 »

Rafaelo, Ty tak uważasz, ja inaczej i dobrze, że to wyrażamy. Gorzej, gdybyśmy nie mogły tego uczynić. Nie mi decydować gdzie Marcin ma się rozwijać. To jego wybory.
Pytasz co robiłyśmy z Kiarą dla jego rozwoju? Tylko to, co zechciał wziąć z naszego pisania na forum. Nic więcej, bo i po co? Nie interesuje mnie również ile i jakie książki Marcin przeczytał. Nie one, lecz wewnętrzne procesy zachodzące w nim świadczą o jego rozwoju. I błędem jest oceniać po zewnętrznych przejawach. Nie wiemy co się z tego wykluje. Nie wiemy jaką drogę obrała jego dusza i jakie ma potrzeby.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #690 : Luty 12, 2011, 15:01:35 »

Jego wewnetrzna dusza powinna sie wziasc za nauke i prace i to tak szybko jak jest mozliwe, aby po jakims czasie nie plakal ze nie mial
szans na nauke. Ja mu to powiem, dzisiaj ma obowiazek ksztalcenia sie i dorobienia pieniedzy na wlasne zycie. Moze przeczyta, bede sie bardzo cieszyla.
Zapisane
barneyos

Gawędziarz


Punkty Forum (pf): 2
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 689



Zobacz profil
« Odpowiedz #691 : Luty 12, 2011, 15:17:05 »

Elo !!!

ja jestem przeciwny zamykaniu konta komukolwiek. W takim momencie zawsze zastanawiam się, czy nie stajemy się tacy sami, jak Ci "ONI", o których tu wiele dyskutujemy. Nie bronię nikogo, ale każdy ma prawo na publicznym forum mówić cokolwiek (nawet mnie obrażać). Ja, jeśli nie współgra to ze mną, po prostu przechodzę obok i idę dalej, nie reaguję na zaczepki. I to działa najlepiej, chociaż wiem, że nie jest to łatwe.
Zapisane

Pzdr barneyos   Cool

----------------------------------
\"Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy, których na razie nie potrafimy zrobić\"
\"Im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mniej wiem\"
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #692 : Luty 12, 2011, 15:29:08 »

Po pierwsze - ban (łącznie z zablokowaniem możliwości czytania, pisania i rejestracji) założyłam na 1 dzień!
Po drugie - oficjalnie proszę Darka o bezterminowego bana ze wszystkimi tymi ograniczeniami.
Po trzecie - usunęłam łącznie 107 spamowych wiadomości Sventera. Musiałam na dwie raty, przy pierwszym podejściu forum zwyczajnie dostało zadyszki i przestało działać.
Więc albo wolicie mieć działające i czytelne forum albo głaszczecie dalej kolegę po główce.
Najbardziej optymalnym dla was rozwiązaniem będzie założenie własnego forum, gdzie zwerbujecie go jako użytkownika, a potem dziesiątki modów do sprzątania syfu po nim.
Dla mnie sprawa nie wymaga dyskusji. 

Każdego, kto sądzi, że Sventer miał cokolwiek do powiedzenia odsyłam do śmietnika. To raptem ponad dwie strony powielania tego samego obrazka. Cenzura to jedno, porządek to drugie.
Nie wspomnę już o szacunku dla pracy moderatorów i poszanowaniu czyjegoś czasu. Nie każdemu nudzi się w sobotni ranek!
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #693 : Luty 12, 2011, 15:52:13 »

I ciąg dalszy:

http://img12.imageshack.us/img12/6317/zrzutekranuhb.png

A tak poza tym - czego chciałeś tym dowieść, bo widocznie nie zrozumiałam twojej subtelnej aluzji?  Zły

(Windowsa masz legalnego?)
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2011, 15:52:32 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Lares50
Gość
« Odpowiedz #694 : Luty 12, 2011, 15:57:43 »

Chciałaś się w ten sposób pochwalić? W sumie miałem wrzucić całą rozmowę ale to by były dwa screeny więc mi się nie chciało. Wiesz Twoja ignorancja i ograniczona roztropność świadczą o Tobie - a kto domaga się by bluzgami nie rzucali a sam to robi jest hipokrytą.  Chichot

Zapisane
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #695 : Luty 12, 2011, 16:00:18 »

Bluzgami?
http://www.sjp.pl/idiota - pot. mężczyzna ograniczony, nieodpowiedzialny, naiwny; głupiec, bałwan, dureń
http://www.sjp.pl/pajac - pogardliwe o osobie zachowującej się niepoważnie, śmiesznie;
Naprawdę byłam miła... Z politowaniem

A odnośnie twojej końcowej sentencji... W jaki to genialny sposób zamierzasz dokonać czynu "zamknięcia" forum?
Sukcesywnie je spamując?  Coś
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2011, 16:01:40 wysłane przez janneth » Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
Lares50
Gość
« Odpowiedz #696 : Luty 12, 2011, 16:09:25 »

Kłótnie zniszczyły wiele relacji na mej drodze. Ale cóż - wiem, co myślę. Nie na wszystko się zgodzę.
Nie mam zamiaru spełniać czyichś oczekiwań. A tym bardziej spełniać oczekiwań ludzi fałszywych, pełnych pychy, chamstwa i prób cenzurowania. Żyjemy w czasach gdzie karze się za wyrażanie poglądów na temat religii(instytucji).

Janneth ja już z Tobą nie rozmawiać tak jak na gadu i tutaj będę Cię ignorował.
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2011, 16:14:21 wysłane przez Lares50 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #697 : Luty 12, 2011, 16:14:58 »

Każdy z nas posiada swoją odmienność , każdy wyraża siebie inaczej i każdy uważa siebie za doskonałość.

Marcin ma dużo do powiedzenia o wiele więcej niż większość tych co w imię swoich idei ścieli by każdemu odmiennemu głowę. Powinien dopracować formę wypowiedzi , to wszystko.

Nie popieram i nie popierałam tego co moim zdaniem było negatywne , ale popieram pozytyw. I to na nim należy się skupić i  pozytyw należy promować. A negatyw sam zgaśnie bez zasilania go.
To jest mój osobisty wkład ( jak widzę Ptaka   też , rozświetlanie pozytywu Marcina.
Odbieranie komuś głosu i odsyłanie go gdzieś... nie jest dobrym wzorcem wychowawczym , jeżeli ktoś chce pełnić taką rolę w stosunku do kogoś.

A może Rafaelo Ty z artqiem przebiegniesz się na jakieś inne forum gloryfikujące wasze religijne poglądy?

Moje forum , chociaż oficjalnie jest forum tak naprawdę jest moim publicznie udostępnionym notatnikiem , niczym więcej. Zostawiłam tam możliwość uczestnikom do zadawania pytań i dyskusji.

Wulgarność  i chamstwo na nim by nie były tolerowane , odmienność poglądów tak.


To nie jest forum z zastrzeżeniem "tylko dla dorosłych".... młodzi ludzie też mają prawo tu pisać , mają prawo do błędów , moderatorzy ( jeżeli nie mają czasu i cierpliwości do korekt) niech zrezygnują.

Zdecydowanie wolę dyskusję z Marcinem ( pomimo iż wiele tekstów uważałam za bardzo niewłaściwe)  , niż patrzenie na podobnych mu wiekowo ćpających , pijących trwających w zamroczonej bezmyślnej apatii.

On się uczy ,uczy się wyrażania siebie , szlifuje to, jest to proces. Akceptacja , korekta i cierpliwość są darami serca nie wymuszonymi wymysłami  tych co to są naj....

Wiem co piszę , mam doświadczenie z Kapłanem ( wybacz że wspomnę), początkowo byłam osobą na tym forum , której najbardziej nie trawił.

Później zaczął ze mną rozmawiać prywatnie , nasza wymiana poglądów trwała około roku.Ten nadal ostro krytykowany ( przez wiadomo kogo młody człowiek), okazał się bardzo wartościowym , ciepłym i inteligentnym. Trochę już okrzepł, nadal ma bardzo wiele do powiedzenia i  jest nadal impulsywny , ale już o wiele bardziej panuje nad emocjami.
To sukces do którego dochodzi się po mału.

Dla mnie taki sam jest Marcin  , on szuka partnerstwa w dyskusjach , naszą sprawą jest dać mu to , ale również przekazać najwłaściwszy sposób prowadzenia takich rozmów. Bo to właśnie  on ma szansę  w przyszłości być prekursorem równych dobrych rzeczy. Trzeba mu pokazać jak to robić a jak nie by uzyskać rezultat , a nie wyrzucać  z powodu jego emocjonalności.

Przyjdzie czas iż on nauczy sie panować nad emocjami , ale ja obawiam się iż czas samodzielnego myślenia dla niektórych już minął.

Kiara Uśmiech Uśmiech
« Ostatnia zmiana: Luty 12, 2011, 16:23:57 wysłane przez Kiara » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #698 : Luty 12, 2011, 16:23:32 »

Smutne, że osoby po których ze względu na wiek i oczekiwane w związku z nim doświadczenie życiowe mylą proste pojęcia. Dla mnie mylicie wychowywanie i dbanie o dobro, rozwój młodej osoby z pełnym pobłażaniem i pozwoleniem na dowolne działania. Niestety widziałem wiele razy efekty takiego podejścia rodziców jak mantrę wyznających wychowanie bezstresowe - efekt? Stres nie minął, przeszedł na rodziców, bo teraz drżą co nowego ich "pociechy" wymyślą, bywa że drżą nawet o własne zdrowie. I mało który rodzić wie, że z pomysłu bezstresowego wychowywania wycofał się nawet jego autor, po tym jak jego syn popełnił samobójstwo... To o czym piszecie nie ma nic wspólnego z rozwojem człowieka, jest to zmierzanie w kierunku samodestrukcji i patologii.
Naprawdę nie widziałem ani jednego przypadku żeby z dziecka które miało na wszystko pozwolone wyrosła osoba szanująca innych i nie krzywdząca ich. Zbytnia pobłażliwość - którą prezentujecie (Ptak, Kiara) wobec Mory - kreuje go na egoistę i rozkapryszone dziecko, które zaczyna kąsać naokoło gdy nagle spotyka się z jakimkolwiek ograniczeniem - to widać aktualnie na forum. I dalej usiłuje wodzić za nos. Pamiętam jak i przy poprzednich odsłonach mówiłem o tym - wyśmiewano mnie, że nie daję szansy, że nie mam racji...

Co do "dożywotniego" bana - taki jest regulamin. Mora miał wiele szans aby poprawić swoje zachowanie i - przynajmniej na bieżącym etapie - nie zamierza się zmienić, nie zamierza wyciągnąć wniosków. Dla dobra wszystkich - szczególnie jego własnego - niech sobie odpocznie. Powrót na forum? Każdemu należy dać szansę gdy chce się poprawić. Dlatego po jakimś czasie ok niech wraca ale z całym dobytkiem tj. minusami ze wszystkich odsłon-nicków. Będzie szanował innych - sam poproszę aby mu nieco odciąć tych minusów - to moja sugestia.
Pamiętam sytuację z Rafaelą - dostała -10, zgodnie z regulaminem, lecz byłem przekonany - na podstawie jej postów, zachowania, przekazywanych treści - że to jakieś nieporozumienie, że nie zasłużyła - dlatego prosiłem aby zniwelować jej te minusy, przynajmniej cześć ze względu na postawę. W przypadku Mory nie widzę tego, on się rozkręca wykazuje jakies rozchwiania emocjonalne.

Kiaro, odnośnie obrazy uczuć religijnych - zawsze możesz działać w kierunku zmiany prawa. Określenie może budzić pewne wątpliwości, więc uściślę - mi chodzi o obrażanie Jezusa Chrystusa - osób kultu religijnego, wiary. Naprawdę ciężko pogodzić to co mówisz - bronisz Morę pomimo, że lży innych, broniłaś K718 - lżył, wyzywał i wyklinał - usprawiedliwiasz ich, powołujesz się na ekspresję. Natomiast obrażałaś się na innych i wołałaś o minusy gdy posłużyli się przysłowiem - nie było tam lżenia ani wulgaryzmów. Obraz jest w tym przypadku bardzo klarowny - zagorzałemu przeciwnikowi KK wybaczysz i usprawiedliwisz wszystko. Dlaczego KK jest dla Ciebie osobiście (!) aż tak niebezpieczny?
Kiaro, nie dalej jak kilka postów temu w odpowiedzi do Silvera wypowiadasz się, że sama decydujesz o swoim czasie i - jemu nie powinno być nic do tego. Dlaczego wobec temu tak "troszczysz" się o mój czas? I ciągle te insynuacje...

Mory nie skreślam, wręcz przeciwnie - trzymam za niego kciuki - żeby poradził sobie i wyszedł na prostą. Nie zabraniam mu wyrażania myśli i poglądów, oczekuję że będzie to robił z minimum poszanowania innych.
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #699 : Luty 12, 2011, 16:53:45 »

No coz, larwa zmienila postac i mysli ze jest motylem. Jak nie Swenter to Lars.  Jak cie drzwiami wyrzuca to i tak wejdziesz oknem. Ja uszanowalam
twoje tajemnice ale ty nic sie nie zmieniles. Jeszcze raz przyjm to do siebie, ze obecnie masz cos innego do zrobienia jak utarczki na tym forum.
Kiaro,  co mi jest swiete, to nie  twoja sprawa, a z Artkiem z wielka przyjemnoscia wybiore sie na spacer, albo do swiatyni.
To forum ma spelniac rozwoj duchowy, ale z niektorymi charakterami nie jest mi po drodze.  Ja przezylam juz swoje zycie i  potrafie rozroznic co jest dobre i sluszne a co nie i tego bede sie trzymala. Poza tym gdzie pisze ze na tym forum nie moga pisac ludzie ktorzy naleza do Kosciola Katolickiego.

Zapisane
Strony: 1 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.444 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

st-fu pyn world-anime rekogrupastettin foxlive