Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 29, 2024, 00:17:09


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 444064 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #275 : Kwiecień 02, 2009, 19:25:35 »

W tym przypadku post Wiki wbrew pozorom wiele nowego wnosi do dyskusji z kilku powodów. Gdyby Wiki wcześniej nie zabierała głosu w dyskusji to nagłe takie wtrącenie może i możnaby podciągnąć pod mało wnoszący do dyskusji. Zauważcie, że wcześniej Wiki i Tenebrael mieli nieco odmienne zdania. Wiki podpisując się "tak właśnie i ja myślę" wyjasniła swój pogląd na daną sprawę.
Dlatego myslę, że trzeba równiez patzreć na kontekst prowadzonej dyskusji. Tak ja to widzę. 

zawsze, najlepiej znać na bieżąco nawet cały temat, albo przynajmniej przeczytać kilkanaście ostatnich postów - czasem gdy jest dużo nowych tematów, zajmuje to bardzo wiele czasu (wiem to z autopsji Język), no ale cóż... moderatorstwo to czasem ciężka praca, nikt nie powiedział, że ZAWSZE będzie tylko łatwo, prosto i przyjemnie Chichot
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 19:25:54 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Michał
Gość
« Odpowiedz #276 : Kwiecień 02, 2009, 19:25:55 »

a ja to widzę tak, że muszę być bardziej wyrozumiały...

jest to chyba naturalne zjawisko..jak się dostaje nową pracę, to chce się w niej pokazać z jak najlepszej strony, sprawdzić, udowodnić wszystkim, że się do niej nadaje..

może stąd moja nadwrażliwość  Uśmiech

Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #277 : Kwiecień 02, 2009, 19:28:03 »

a ja to widzę tak, że muszę być bardziej wyrozumiały...

jest to chyba naturalne zjawisko..jak się dostaje nową pracę, to chce się w niej pokazać z jak najlepszej strony, sprawdzić, udowodnić wszystkim, że się do niej nadaje..

może stąd moja nadwrażliwość  Uśmiech

Spoko, po prostu chciałeś pilnować przestrzegania nowego Regulaminu w pełni - w 100%. To dobrze... no ale admin ma w tym troszkę inną wersję od twojej Język
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2009, 19:28:23 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
arteq
Gość
« Odpowiedz #278 : Kwiecień 02, 2009, 19:31:21 »

Po prostu odrobina dobrej woli po obu stronach, kilka zdań i zawsze wszystko można wyjasnić.
Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #279 : Kwiecień 03, 2009, 08:58:53 »

Po prostu odrobina dobrej woli po obu stronach, kilka zdań i zawsze wszystko można wyjasnić.

A może arteq zająłbyś się moderowaniem???
Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


arteq
Gość
« Odpowiedz #280 : Kwiecień 03, 2009, 09:25:40 »

Takie żarty to 1 kwietnia trzeba ;] Mogłeś kilka osób przyprawić o atak serca  ;]

Stolo, to dopiero na forum by się działo: zamieszanie, geometryczny postęp narzekań, oskarżenia o stronniczość. Nic dobrego z tego by nie wynikło, coś jak dolewanie oliwy do ognia. Żeby próbować ucinać takie zarzuty to musiałbym przestać wypowiadać się w jakimkolwiek topicu, ale podejrzewam, że i to na niewiele zdałoby się. No i uczciwie przyznam, że chyba nie chciałbym sobie odmawiać zabierania głosu. Do wielu spraw podchodzę dośyć radykalnie - to także byłoby powodem do utyskiwań. Do tego zdarza mi się wyjeżdżać zawodowo, są okresy, że jestem po kilka dni wyłączony.

W związku z powyższymi moja kandydatura nie jest dobrym rozwiązaniem. Za propozycję jednak dziękuję.
No i nie czepaim się modów i adminów Mrugnięcie - gdyby jednak kiedykolwiek tak się stało, śmiało możesz mi wtedy powiedzieć: miałeś szansę wykazać się, więc teraz zamknij się.
Zapisane
stolo


Gaduła


Punkty Forum (pf): 13
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 998



Zobacz profil
« Odpowiedz #281 : Kwiecień 03, 2009, 13:17:55 »

Takie żarty to 1 kwietnia trzeba ;] Mogłeś kilka osób przyprawić o atak serca  ;]

Stolo, to dopiero na forum by się działo: zamieszanie, geometryczny postęp narzekań, oskarżenia o stronniczość. Nic dobrego z tego by nie wynikło, coś jak dolewanie oliwy do ognia. Żeby próbować ucinać takie zarzuty to musiałbym przestać wypowiadać się w jakimkolwiek topicu, ale podejrzewam, że i to na niewiele zdałoby się. No i uczciwie przyznam, że chyba nie chciałbym sobie odmawiać zabierania głosu. Do wielu spraw podchodzę dośyć radykalnie - to także byłoby powodem do utyskiwań. Do tego zdarza mi się wyjeżdżać zawodowo, są okresy, że jestem po kilka dni wyłączony.

W związku z powyższymi moja kandydatura nie jest dobrym rozwiązaniem. Za propozycję jednak dziękuję.
No i nie czepaim się modów i adminów Mrugnięcie - gdyby jednak kiedykolwiek tak się stało, śmiało możesz mi wtedy powiedzieć: miałeś szansę wykazać się, więc teraz zamknij się.


Faktycznie w przeszłości czepiałeś się bardzo mocno...szczególnie mnie Chichot

Nie myślałem o tym w ten sposób ale to myśl zła nie jest by ewentualnie Ci przypomnieć, że "miałeś szansę"   Zły Chichot Chichot Chichot
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2009, 13:20:25 wysłane przez stolo » Zapisane

"Jutro to dziś, tyle że jutro"


arteq
Gość
« Odpowiedz #282 : Kwiecień 03, 2009, 13:30:03 »

Pamiętam, pamiętam, temat czepiania się. Dzisiaj też czepaiłbym się o to, tyle tylko, że nieco mniej zapewne. Nie mogę zapewnić czy jeszcze kiedyś się nie weźmiemy za bary, natomiast mogę zapewnić, że "zapasy" byłyby fair play.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #283 : Kwiecień 03, 2009, 21:06:39 »

arteq to ja, twój NAJWIĘKSZY KOSZMAR  Zły wróciłem (do następnego bana Język

czepianie się, to twoja fukcja tu na forum mistrzu - może admini dadzą ci rangę "czepianie się 100%"

pasuje ci - to samo tene, ale jemu bardziej - "przeciwnik PCH 100% complete!"

lol


a i pozdrawiam STOLO - prawdziwego (i pierwszego!) ADMINISTRATORA forum cheops.fora.pl!!!

i tyle...


-1pf, tom1ek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 08:46:22 wysłane przez tom1ek » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #284 : Kwiecień 03, 2009, 21:55:39 »

Nie jestes moim koszmarem, co najwyżej rozwydrzonym dzieciakiem. Jeżeli wróciłeś, przepraszam - wypuszczono Cię - abys znowu pokazywał swoje ja, to naprawdę możesz zarobić bana szybciej niż Ci się wydaje. Tym razem nie będę miał skrupułów aby ignorować powrzaskiwania i będę - jak to niektórzy wychwalają - bezpośredni.

Myślę, że dobrze będzie gdy nieco bardziej będziesz panował nad sobą.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #285 : Kwiecień 03, 2009, 22:02:54 »

EDIT: nie chcę mi się już wyzywać artqa - starzeję się  Smutny
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 03, 2009, 22:07:47 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Tenebrael
Gość
« Odpowiedz #286 : Kwiecień 04, 2009, 19:09:12 »

EDIT: nie chcę mi się już wyzywać artqa - starzeję się  Smutny

Albo raczej dojrzewasz... miejmy nadzieję.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #287 : Kwiecień 11, 2009, 12:40:42 »

tom1ek za twoje zachowanie i ten smieszny PW daje ci -1 pf- wiadomo, że tylko symbolicznie ale DAJĘ CI GO JAKO FORUMOWICZ! co to niby miało być!

daj sobie - 1 pf to będzie fair, nie umiesz prowadzić TAKIEGO FORUM!

niniejszym składam oficjalną skargę - jak widać bez bluzgów, porpostu jako doświadczony admin widzę, że cię przerasta to zadanie, przebolałem już CENZURĘ MOJEGO PROJEKTU ale przesadzasz - twoje forum to jeden wielki offtop bo tutaj jest dyskusja o wszystkim - nie mówię wcale, że to źle!!! ale nie rozdawaj minusów za offtopowanie bo to jest śmieszne!

prowadzimy tutaj dyskusję ciekawą a ty nagle wpadasz jak gestapo i odliczasz komuś razy NIE MAJĄC POJĘCIA CO TU SIĘ DZIEJE...

jeśii admin forum jest "NWO hunterem" to całe forum ma taki sens a myślący inaczej są mocno jak widzę napiętnowani - vide JA! to całe NWO i jego sens a raczej bez-sens tłumaczy doskonale wiedza tajemna Starożytnego Egiptu...

potępiam!

KAPŁAN 718'
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2009, 14:10:15 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #288 : Kwiecień 12, 2009, 15:02:26 »

twój post dotyczył jakiejś twojej prywatnej dyskusji z Tene

prawda, że inni też czasem offtopują, ale ty po prostu, mówiąc kolokwialnie "przeginasz pałę"

za tego posta w temacie "Jahwe.Dlaczego chrześcijaństwo o Nim zapomniało?" dostałeś -1:
nie wpadnij na "genialny" pomysł aby to napisac na publicznym forum!

piszę to z życzliwości Uśmiech

o fuck! eureka i tak dalej! patrze Tene PW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

no i dzięki, idziemy do Egiptu teraz Język

718'

robisz jeszcze na tym forum takie dziwne rzeczy, że całkowicie zmieniasz treść i sens swoich postów (edytujesz) bez zostawienia o tym odpowiedniej informacji - inni też zwracali ci na to uwagę, teraz widzę że ten post za który dostałeś minusa, też zmieniłeś (11 kwietnia 2009r. o godz. 13:49) i wygląda on w tej chwili tak:



edytujesz swoje posty po fakcie ich skomentowania przez innych, bez pozostawienia żadnego śladu edycji - tak jak kiedyś ~Kiara, żałosne kapłanie, naprawdę żałosne...  Z politowaniem  Z politowaniem

//o innych twoich wybrykach też się w międzyczasie słyszy
dam ci dobrą radę: "po prostu przestrzegaj Regulaminu Forum, to minusów nie będzie" - widzisz, eureka! proste prawda?  Cool
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2009, 16:28:41 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #289 : Kwiecień 12, 2009, 15:24:52 »

po pierwsze - TRUDNE (bo nie logiczne- bez sensu!) po drugie to forum dotyczy NWO i TEORII SPISKOWYCH, robicie z Projektu Cheops kolejny wątek dla pseudo dokumentów dejwida ike  Z politowaniem

...

Zapisane
muszin
Gość
« Odpowiedz #290 : Kwiecień 12, 2009, 15:38:38 »

Kapłan spokojnie przecież jest dział paranauki (pod spodem napis teorie spiskowe) więc wiesz każdy może dodawać co chce nawet że smurfy były masonami. Co poradzimy na to że nic się nie dzieje w egipcie, jeżeli chcesz żeby więcej rozmawiać o projekcie cheopsa to zarzuć jakiś temacik i tyle
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #291 : Kwiecień 12, 2009, 16:43:10 »

porpostu jako doświadczony admin widzę, że cię przerasta to zadanie
zatem DOŚWIADCZONY ADMINIE, ~Kapłanie 718 (Ave! Gloria! itd.)...  Mrugnięcie

...chciałem poniżej cytowany przeze mnie post wywalić do Śmietnika, zwłaszcza po tym jak moderator lokalny tego działu nawoływał do pisania na temat, a ty jak zawsze przekornie i zaczepnie "anty", czyli byle w drugą stronę:

zostaniecie sami bo mam dość waszych DEBILIZMÓW i dejwidów ików! szkoda, że tak mieszacie (słuszna uwaga Tene z ta hiponozą) ludziom w głowach (redmulec & CO), żałośni jesteście a to forum stało się forum NWO więc to nie moja bajka - ostatni gasi światło! a ten wasz "portal" to JEDEN WIELKI CHŁAM! na pohybel takim jak wy - manipulatorzy!!!!!!!!!!!

CHWAŁA SZATANOWI  Zły

zamiast "wesołych świąt"

718'

ale zostawiłem, bo w sumie się nieźle uśmiałem czytając ten post  Duży uśmiech Duży uśmiech Duży uśmiech
rozśmieszyło mnie to twoje "tupanie nóżkami", to już mnie nie irytuje - jest takie żałosne, że aż śmieszne  Duży uśmiech Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 12, 2009, 16:48:38 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
arteq
Gość
« Odpowiedz #292 : Kwiecień 12, 2009, 18:49:38 »

Ech, żeby chociaż raz zdołał być słowny z tymi "pogrózkami" i "obrażam się"...
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #293 : Kwiecień 12, 2009, 22:52:29 »

Ech, żeby chociaż raz zdołał być słowny z tymi "pogrózkami" i "obrażam się"...

A ciebie PYTAŁ KTOS O ZDANIE?!


-1pf, tom1ek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 09:03:52 wysłane przez tom1ek » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #294 : Kwiecień 13, 2009, 00:06:47 »

To jest forum, a nie twój folwark. Wybacz, ale nie będziesz mówił mi kiedy mogę a kiedy nie mogę wypowiedzieć się.

Jesteś po prostu uzależniony od tego forum i tyle. Potrzebujesz słuchaczy jak ryba wody. Aż piejesz za poklaskiem - to doskonale widać po stylu twoich wypowiedzi. Ciągle narzekasz jak ci tu źle, jak cię krzywdzą, odgrażasz się jak dziecko - "bawcie się jak chcę albo sobie pójdę" - ale trzymasz się kurczliwie. Ileż to razy twierdziłeś, że to denne forum, kiepscy użytkownicy i niewiele lepsi admini/mody, że nie widzisz dla siebie tutaj miejsca.
Zdecyduj się wreszcie na jakąś opcję zamiast ciągle biadolić, bądź konsekwentny. 
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #295 : Kwiecień 13, 2009, 12:21:26 »

Artequ!

Jesteś niegrzeczny.

Jestes uzależniony od tego forum.-Nie jest to naganne dla mnie ale widzę po poście do Kapłana 718,że tak to traktujesz.

Więcej miłości  w Twoich przekazach oczekuję a forum do ekologicznych należeć w trymiga będzie.

 Mrugnięcie
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #296 : Kwiecień 13, 2009, 12:56:52 »

do ekologicznych należeć będzie gdy arteq przestanie go zanieczyszczać swoim skażonymi bezmyślnymi wypowiedziami - czyli będzie PISAĆ COŚ CIEKAWEGO OD SIEBIE a nie KRYTKOWAĆ INNYCH WYŁĄCZNIE!


chciałem BARDZO podziękować za tak liczne wsparcie, 10 PW w ciągu doby ze słowami otuchy i poparcia to dużo raczej! wiem, że macie rację i wiem jaki jest arteq (nie napiszę tego bo mi się nie chce już nawet!), właśnie skończyłem odpisywać, UFF! odpisałem wszystkim obszernie tak jak i słowa poparcia było obszerne (szczególnie osoba, która wysłała aż 3 PW), jeszcze raz dzięki za support, będę robić swoje, "psy szczekają a karawana jedzie dalej"  Duży uśmiech

o widzę, że mam kolejny -1 pf - ciekawie co tym razem nie pasowało stronniczemu "adminowi"?!  Z politowaniem <pytanie retoryczne, nie chce znać odpowiedzi bo nie kręcą mnie takie dziecięce zabawy>
 
tako rzekłem,
Kapłan 718'


-1pf, tom1ek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 09:04:10 wysłane przez tom1ek » Zapisane
Bober
Gość
« Odpowiedz #297 : Kwiecień 13, 2009, 14:15:46 »

Kochani ...albo zmieńcie dilera albo bierzcie połowę Język Podpatruję Waszą potyczkę słowną od pewnego czasu i czasem mnie rozbawi ale są i momenty że mam ochotę dać Wam pstryczka po nosach bo niesamowicie wysoko je zadzieracie....podajcie sobie łapki i przestańcie czyhać na moment kiedy to znowu będziecie mogli skoczyć sobie do gardeł ...to wyłącznie moje spostrzeżenia i jestem przekonana że ta bitwa trwać będzie ...ech...
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #298 : Kwiecień 13, 2009, 14:20:21 »

Kochani ...albo zmieńcie dilera albo bierzcie połowę Język Podpatruję Waszą potyczkę słowną od pewnego czasu i czasem mnie rozbawi ale są i momenty że mam ochotę dać Wam pstryczka po nosach bo niesamowicie wysoko je zadzieracie....podajcie sobie łapki i przestańcie czyhać na moment kiedy to znowu będziecie mogli skoczyć sobie do gardeł ...to wyłącznie moje spostrzeżenia i jestem przekonana że ta bitwa trwać będzie ...ech...

zaiste trwać będzie! bo ludzie tutaj są różni i tyle, ja jestem widać nie tolerowany bo łamię ogólnie przyjęte GŁUPIE normy i staram się wyjść poza ograniczenia, no cóz - "war, war never change", jakoś mi się tak skojarzyło bo gram w Fallout III właśnie Chichot

718'
Zapisane
kot
Gość
« Odpowiedz #299 : Kwiecień 13, 2009, 15:00:13 »

Kapłanie!

Nie przejmuj się minusami,bo po przebiegunowaniu na plusy się zamienia i będziesz liderem. Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.124 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

telenovelasmundo amigos mexicas akademiajazdykonnej world-of-pandas