Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Marzec 29, 2024, 09:37:39


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 42 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pręgierz -> komentarze i pytania  (Przeczytany 441559 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #300 : Kwiecień 13, 2009, 15:29:43 »

Kapłanie!

Nie przejmuj się minusami,bo po przebiegunowaniu na plusy się zamienia i będziesz liderem. Uśmiech

słowa Kiary powtarzasz Uśmiech dzięki, ja się nie przejmuje tyle, że nie rozumiem tego dawania mi minusów jednocześnie rozumiejąc rzeczy niebiańskie - cóz, dziwne musi bć to więc z pewnością i logiki pozbawione widocznie, widać być tak musi, że ci co grzeszą ciągle kamienie rzucają jako pierwsi, pozbawieni mocy są jak widać, iść już muszę...

YODA  Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2009, 15:30:11 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Blad
Gość
« Odpowiedz #301 : Kwiecień 13, 2009, 16:49:26 »

że nie rozumiem tego dawania mi minusów jednocześnie rozumiejąc rzeczy niebiańskie - cóz, dziwne musi bć to więc z pewnością i logiki pozbawione widocznie, widać być tak musi, że ci co grzeszą ciągle kamienie rzucają jako pierwsi, pozbawieni mocy są jak widać, iść już muszę...

YODA  Duży uśmiech

Moim zdaniem nie jest to logiki pozbawione, widocznie nie jestes "rzecz niebianska" Uśmiech
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #302 : Kwiecień 14, 2009, 14:19:59 »

pozdrawiam trolla internetowego  Afro

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie
(jakby co, to nie było do ciebie ~Blad)
Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #303 : Kwiecień 14, 2009, 15:12:17 »

jak śmiesz nazywać mnie trollem pseudo-admnie!

żal to jedno słowo jakie mi się nasuwa, nie będę pisać, że forum zeszło na psy aby nie obrażać psów  Zły

pozdrawiam Debila  Z politowaniem

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Debil
(jakby co, to nie było do Ciebie ~Blad)


-1pf, tom1ek
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 17, 2009, 09:07:45 wysłane przez tom1ek » Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #304 : Kwiecień 14, 2009, 15:21:11 »

http://pl.uncyclomedia.org/wiki/Troll
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #305 : Kwiecień 14, 2009, 15:33:49 »

i tak widzę tom1eka - DOKŁADNIE TAK!!!

Administrator – jedyny bóg czata, strony czy forum. Wiecznie w złym humorze, banuje Cię za to, że żyjesz. Nie lubi kierować się czyimiś sugestiami, od czegoś ma własne. Admin może wszystko w przeciwieństwie do Ciebie – marnego usera. Należy także pamiętać, że admin ma zawsze rację, a jeżeli nie ma, to znaczy, że nie przeczytałeś lub nie zrozumiałeś tego, co administrator napisał wcześniej.

http://pl.uncyclomedia.org/wiki/Admin

(nie każdy jest taki ale widać, że niektórym WŁADZA uderza do "głowy")
Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #306 : Kwiecień 14, 2009, 15:38:04 »

jak śmiesz nazywać mnie trollem pseudo-admnie!

żal to jedno słowo jakie mi się nasuwa, nie będę pisać, że forum zeszło na psy aby nie obrażać psów  Zły

pozdrawiam Debila  Z politowaniem

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Debil
(jakby co, to nie było do Ciebie ~Blad)

w sumie to nawet twojego imienia nie wymieniłem Język

no, ale "uderz w stół, a nożyce..." Cool
http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie

edycja: więc uuu... chyba wpadłeś... Język Afro
mały cytacik z Wikipedii, a niech już inni sami ocenią:

Cytat: Wikipedia
Charakterystyka zachowania internetowego trolla

Osoba stosująca trollowanie zwykle reaguje wrogo zarówno na próby uspokojenia dyskusji, jak i agresywne reagowanie na jego zaczepki, zaś merytoryczna zawartość dyskusji ma dla niego znaczenie tylko o tyle, o ile rozpala w dyskutantach negatywne emocje i przyczynia się do kontynuowania sporu. Sprawia to zazwyczaj takie wrażenie, jakby troll "sycił" się nimi. Najczęściej im więcej osób wpadnie w jego sidła i odpowie na jego post, tym bardziej wydaje się zadowolony. Znużenie dyskutantów objawiające się kończeniem dyskusji lub też wrzuceniem go do killfile'a (http://pl.wikipedia.org/wiki/Killfile) interpretuje jako odniesienie zwycięstwa.

Symptomami trollowania mogą być poniższe sposoby zachowania w dyskusjach:

# bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei (np. „Ten system operacyjny jest najlepszy!”) i bronienie jej do końca (często wbrew rzeczywistości) — jest to kryterium kontrowersyjne, ponieważ samo fanatyczne przywiązanie do określonej idei nie oznacza trollowania;
# chętne używanie argumentów ad personam – atakujących osoby lub ich cechy szczególne, jak wiek/zainteresowania/etc., bez związku z tematem dyskusji, a często przy użyciu słów wytrychów, w niektórych przypadkach troll posuwa się do wyzwisk i gróźb;
# skrajny stosunek do netykiety (wybrane zasady) lub ortografii – albo atakowanie wszystkich za najdrobniejsze „literówki” albo demonstracyjne łamanie zasad;
# skrajna megalomania i pogardliwy stosunek do innych osób – jest to bardzo charakterystyczna cecha trolli, która prowadzi prędzej czy później do ich wyobcowania, bo nawet osoby pierwotnie sympatyzujące z trollem lub odnoszące się doń neutralnie zrażają się do niego z powodu takich zachowań wobec nich;
# wprowadzanie zamieszania w stosunku do własnej osoby, przedstawianie siebie jako ofiary (np. moderatorów, współdyskuntantów etc.);
# częste zadawanie tych samych pytań, na które odpowiedź została już udzielona — celem trolla jest w tym przypadku zapętlenie dyskusji i wprowadzenie dodatkowego zamieszania;

# konfabulacja np. na temat swego wykształcenia, pracy, pozycji społecznej bądź doświadczeń życiowych – celem trolla jest tutaj nadanie większego znaczenia swoim wypowiedziom, jako pochodzącym od specjalisty, osoby która coś zna z autopsji etc.;

# „ceremonialne” używanie filtrów (np. killfile'a - http://pl.wikipedia.org/wiki/Killfile) – troll uroczyście obwieszcza, że jego oponent ma znaleźć się w filtrze trolla, przy czym bardzo często i tak tego nie robi i dalej czyta wypowiedzi oponenta (czasem tylko próbuje udawać, że je filtruje);

# regularne ogłaszanie swojego definitywnego odejścia z forum lub grupy dyskusyjnej i za każdym razem, po jakimś czasie, powracanie – troll tłumaczy się tutaj różnego rodzaju „obowiązkiem”, „otrzymaniem kilkuset maili zachęcających do powrotu” etc.;

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2009, 16:16:16 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #307 : Kwiecień 14, 2009, 16:53:02 »

definicje trolla internetowego widać wymyśliły DZIECI NEOSTRADY - ja miałem modem 56 KBs jak jeszcze for internetowych nie było!

(a były takie czasy, jakby ktoś nie wiedział)

widzę, że definicję trolla opracowały trolle, lol  Duży uśmiech

Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #308 : Kwiecień 14, 2009, 18:24:12 »

Dlaczego akurat "dziecko neostrady"?

Ponieważ kilka lat temu Internet był słabo dostępny, a modemy były kosztownym przywilejem, stąd z Internetu korzystali Ci, którzy go bardziej potrzebowali (ciężko wyobrazić sobie dyskusję na forum licząc się z każdym impulsem). Ekspansja usługi Neostrady na większość kraju uczyniła go łatwiej dostępnym, stąd też rodzice fundowali swoim pociechom łącza internetowe "do nauki", a dzieci nie mające pojęcia o Internecie zalały go falą bezsensu i dużą dozą bezmyślności. Nie tylko posiadanie Neostrady "upoważnia" do bycia jego Dzieckiem. To może być również użytkownik łącza z telewizji kablowej, łącza radiowego, DSL, popularnej sieci osiedlowej lub podobnego. Jeśli nie pozostajesz w zgodzie z netykietą, to niezależnie, czego używasz będziesz "dzieckiem neostrady"!

Cytat: Wikipedia
Nazwa „dzieci Neostrady” wywodzi się stąd, że gdy Telekomunikacja Polska wprowadziła usługę szerokopasmowego dostępu do Internetu (Neostradę), łącza były masowo instalowane jako prezent od rodziców z okazji urodzin, ukończenia klasy w szkole etc. u osób w wieku 12–16 lat, które rozpoczynając korzystanie z Internetu często tak się zachowywały. Oczywiście opisane zachowania mogą dotyczyć osób w różnym wieku czy posiadających różne łącza internetowe. Status „dziecka Neostrady” jest statusem przejściowym, ponieważ osoby te albo nabywają określoną wiedzę i stają mniej uciążliwe lub nabierają umiejętności respektowania niektórych wymogów regulaminów, albo z powodu swego zachowania szybko tracą dostęp do danego forum czy nawet łącza
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2009, 18:24:40 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #309 : Kwiecień 14, 2009, 18:41:22 »

sam sobie zainstalowałem i SAM PŁACĘ 120 zł za 2 MB łącze symetryczne!

to tyle w kwestii DZIECI NEOSTRADY - zły adres, niestety...

718'
Zapisane
Val Dee
Gość
« Odpowiedz #310 : Kwiecień 14, 2009, 19:02:51 »

chyba ktoś nie rozumie że "dzieci neo" to przenośnia i uogólnienie

proponuję wrócić do gry w Fallouta ;P
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #311 : Kwiecień 14, 2009, 19:07:24 »

ktoś rozumie, że to przenośnia a na fallouta nie ma czasu...

edit: też umiem pisać czerwonym Uśmiech tom1ek, zmień nazwę forum na NIEOFICJALNE forum Projektu Cheops, zgodnie z tym co jest tutaj napisane:

http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=46&sectionId=231&cmd=

kher heb 718'
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2009, 22:59:15 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #312 : Kwiecień 15, 2009, 10:33:38 »

ktoś rozumie, że to przenośnia a na fallouta nie ma czasu...

edit: też umiem pisać czerwonym Uśmiech tom1ek, zmień nazwę forum na NIEOFICJALNE forum Projektu Cheops, zgodnie z tym co jest tutaj napisane:

http://www.projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=46&sectionId=231&cmd=

kher heb 718'

no widzę, że uczysz się używać kolorów - suuuper
popisz coś jeszcze w żółtym, różowym, niebieskim - kozacko, naprawdę frajda  Afro

forum zawsze nazywało się tak jak się teraz nazywa, a na stronie zawsze pisało to co tam teraz pisze
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2009, 12:38:53 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #313 : Kwiecień 15, 2009, 14:10:50 »

jest napisane się pisze, to po pierwsze! a po drugie, to jaki admin takie forum Z politowaniem


LOL hahahahahahha
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2009, 14:12:39 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
tom1ek

Gaduła


Punkty Forum (pf): 47
Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 946


yeah! ;)


Zobacz profil
« Odpowiedz #314 : Kwiecień 15, 2009, 15:00:01 »

jest napisane się pisze, to po pierwsze! a po drugie, to jaki admin takie forum Z politowaniem


LOL hahahahahahha

no pewnie Mrugnięcie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Trollowanie
http://dziecineostrady.cba.pl/
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 15, 2009, 15:13:27 wysłane przez tom1ek » Zapisane

Konto na cheops4.org.pl o tym samym nicku i awatarze należy do mnie. Pozdrawiam starych znajomych Uśmiech
arteq
Gość
« Odpowiedz #315 : Kwiecień 15, 2009, 16:16:15 »

Ponawiam moją propozycję, żeby kolejny ban był dłuższy od poprzedniego - tak jak to jest przyjęte w przypadku recydywy.

To jeszcze nieśmiało zapytam - jakie są progi punktowe banów?
Zapisane
chanell

Maszyna do pisania...


Punkty Forum (pf): 72
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 3453



Zobacz profil
« Odpowiedz #316 : Czerwiec 04, 2009, 00:51:44 »

Czy ktoś może mi powiedzieć za co Kapłan dostał  -1 punkt w wątku Maria Magdalena Coś Przepraszam za offtopa ,ale się trochę zdziwiłam.
Zapisane

Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora.

            Księga Koheleta 3,1
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #317 : Czerwiec 04, 2009, 00:56:01 »

spytaj hanke solanke, naszego "wspanialego" moda - moze zupa była za słona  Coś

z tego co widze to za pisanie zle o Kosciele KAT-olickim - skoro to forum chrzesijanskie, to przepraszam juz mnie nie ma...

... tylko kosciol spale i sobie ide  Zły

o jak ladnie plonie, i ogrzac sie mozna i dzika upiec - lol


od wczoraj dostalem juz -3 - wiem, ze jeden za to ze WY mnie przywitaliscie tu ladnie, potem bo cos tam cos tam a trzeci bo nie mozna zle pisac o cudownych i bardzo dobrych pelnych milosci katolikach  Z politowaniem


Kapłan 718'
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 00:56:37 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #318 : Czerwiec 04, 2009, 08:24:52 »

Nie chodzi o to jakie to forum, tylko o to jakiego języka używasz.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2009, 08:25:04 wysłane przez Hans Olo » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #319 : Czerwiec 04, 2009, 09:07:52 »

Po kilku bezpośrednio skierowanych prośbach do 718 i braku jakiegokolwiek pozytywnego odzewu z jego strony zwróciłem się za pomocą opcji "zgłoś do moderatora" do opiekuna/ów forum [nie wiem kto presonalnie odebrał wiadomość] aby zwrócili niejakiemu 718 uwagę na cykliczne potwarze które kieruje na WSZYSTKICH członków KRK uzywająć specjalnej kostrukcji przymiotników tj. "KAT-olicy, KATolicy".
Jednocześnie zaznaczyłem, że nie mam nic przeciwko temu aby tym mianen określał KONKRETNE osoby z KRK dając na to dowody, np. konkretnych inkwizytorów.

Być może takie zachowanie 718 na które zwróciłem uwagę Modom było przyczyną przyznania dla niego "nagrody". 
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #320 : Czerwiec 04, 2009, 09:36:40 »

nie było to przyczyną, bo PCH jest ANTYCHRZEŚCIJAŃSKIE, więc pora, żebyś to zrozumiał, a pisząc KAT-olicy - mam na myśli tych którzy mordowali w czasach średniowiecza w imię Boga...

i nic mnie twój apel nie obchodzi!

718'
Zapisane
Hans Olo
Gość
« Odpowiedz #321 : Czerwiec 04, 2009, 10:49:48 »

Piszesz "KAT-olicy " itp, więc weź mi tu nie ściemniaj jak nieśmiały w konfesjonale.
Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #322 : Czerwiec 04, 2009, 12:15:33 »

ale chodzili mi ze BYLI, wiele razy to podkreślałem w tekście proszę księdza...

718'
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 05, 2009, 23:12:50 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Kapłan 718
Gość
« Odpowiedz #323 : Czerwiec 05, 2009, 23:12:33 »

jako że to dział PRĘGIERZ, pasuje idealnie, niech wszyscy zobaczą co mora napisał o Kiarze, mody szybko to usunęły ale jest jak widać...


Cytat: Mora
Kiara to po prostu imperialna feministka rządząca i radząca wszystkim dookoła prawdy E. Nowalskiej swojej bogini a ta właśnie bogini doprowadzi ją na samo dno i potem się zdziwi ale jak to? To wszystko było kłamstwem.

Pozdro dla Kiary bo chyba już się skończył czas na tym forum dla Ciebie i więcej energii nie spożytkujesz od innych wampirzyco. Mówię te słowa z czystym sumieniem.

@Kiaro, post został usunięty ale nawet Kapłan czasem musi pogrzebać w śmietniku, no i znalazłem!

jak ktoś to usunie to będę to tutaj wklejać tak długo aż ktoś na to zareaguje...

zbyt wiele KIARZE zawdzięczam, żeby pozwolić na takie jej traktowanie - nie zasługuje na to, w żadnym stopniu!

@stolo, dziękuję za reakcję

Kapłan 718'
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2009, 15:56:50 wysłane przez Kapłan 718 » Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #324 : Czerwiec 06, 2009, 06:28:04 »

Kaplan daj spokoj wycisz sie prosze.
Kazdy musi sie rozliczyc ze wszystkiego przed samym soba, to jest trudniejsze niz myslicie.samego siebie nie da sie oszukac w tym momecie.Zdarzenia zycia jawia sie precyzyjnie nagranym filmem i nadodatek odczoc trzeba to czym z premedytacja krzywdzilo sie innych.
Nasza dusza nigdy nie klamie, to ulomnosc zywego czlowieka.

Kiara. Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... 42 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.117 sekund z 20 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

schoolmonster radiomms julandia panzerdivisiontiger obozyjenieckie