Niezależne Forum Projektu Cheops Niezależne Forum Projektu Cheops
Aktualności:
 
*
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj. Kwiecień 28, 2024, 15:22:42


Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji


Strony: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 78 |   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wyraź siebie!  (Przeczytany 788461 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
janneth

Skryba, jakich mało


Punkty Forum (pf): 23
Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1642



Zobacz profil Email
« Odpowiedz #1050 : Listopad 17, 2010, 00:55:56 »

Jako ciekawostkę podam... mi też kiedyś mówili że mam dysortografię i dysgrafię... zamiast użalać się nad tym i zmuszać ludzi do tortur po prostu popracowałem troszeczkę nad tym i błędów praktycznie w ogóle nie popełniam i piszę wyraźnie.

Nie każdy cechuje się ambicją w dążeniu do perfekcjonizmu. I dobrze! Dzięki takim różnicom każdy piastuje swoje miejsce, zależne od własnych możliwości, ogłady i pracowitości. Gratuluję samozaparcia i osiągniętych dzięki temu wyników Uśmiech
Zapisane

The Elum do grieve
The oak he do hate
The willow do walk
if ye travels late.
purattu
Gość
« Odpowiedz #1051 : Listopad 17, 2010, 12:55:37 »

Szmer..japonski?
to wysylam dla ciebie..
cos

mumonkan

24

odrzuc mowe i slowa



pewien mnich zapytal kiedys mistrza fuketsu:
- jak mozna wyrazic istote rzeczy poza slowami i milczeniem?
fuketsu odrzekl:
z czuloscia wspominam marzec w konan,
glosy przepiorek i pachnace kwiaty.


translated by sumiko kudo
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #1052 : Listopad 17, 2010, 18:24:34 »

Cytuj
a-k-c-e-p-t-a-c-j-a
nie da sie zmienic innych
mozna zmienic siebie
lub jesli nie mozna siebie w calosci to mozna samo nastawienie Mrugnięcie
Można zmienić... a ja wiem to z pierwszej ręki. Tu nie chodzi o zmianę kogoś, każdy może zmienić siebie, poprawić siebie a inni mogą w tym pomóc. Natomiast jeśli ktoś gardzi pomocą i uważa się za najmądrzejszego to faktycznie... nic tutaj konstruktywnego nikt nie zdziała. Akceptacja? czyli co? na wszystko mam się godzić? dam sobie wejść na głowę całemu światu bo komuś jest tak wygodniej? A dla mnie język polski to kwestia bardzo ważna i szkoda że nie widzisz że ktoś kaleczy i mój język i mnie samego. Akceptacja... pff. Nie zamierzam niczego akceptować... tym bardziej nie w sytuacji gdy ktoś tym gardzi albo zmusza mnie abym się z tym pogodził. Skoro ktoś nie zna polskiego to niech idzie na forum, na którym użytkownicy wypowiadają się w innym języku. Znam też angielski, niemiecki i japoński... jak ktoś chce to chętnie z nim podyskutuje w tych językach jeżeli ma problem z językiem polskim.

Można Ci przyznać rację z jednej strony, a z drugiej wcale. Wiele wymagasz od innych, ale pamiętaj, że język polski i każdy inny, to także interpunkcja. A masz tu niemałe braki jeszcze. Nie mówiąc o składni, gdyż osobiście wciąż się jeszcze na tym łapię. To bardzo ważne dla przekazu, ważniejsze od błędów w samym słowie, a to dlatego, iż może zmienić znaczenie zdania.

A akceptacja? Zawsze i wszędzie...

 

Ps. Lepiej nie być tym kotłem, co to garnkowi przyganiał... Mrugnięcie


« Ostatnia zmiana: Listopad 17, 2010, 18:28:26 wysłane przez koliberek33 » Zapisane
Thotal
Gość
« Odpowiedz #1053 : Listopad 28, 2010, 01:19:47 »

http://www.eioba.pl/a135865/to_jak_postrzegasz_innych_jest_odbiciem_twojej_osobowo_ci

Dobry artykuł, pasujący do tego tematu...



Pozdrawiam - Thotal Uśmiech
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #1054 : Styczeń 08, 2011, 12:25:14 »

Kahuna, nikt Cię nie zmusza do czytania tego co przedstawia JACK.
Nikt Cię też nie zmusza do przebywania na tym forum, skoro Cię to męczy.
                                                                                                   Barbarax[/color

Ciebie też nikt nie zmusza do tego, więc o co Ci biega?
Siedzisz cicho, i bardzo dobrze, i nie musisz o sobie przypominać....
nie ma takiej potrzeby;...

Kamil, wyobraź sobie, że ja to czytam dobrowolnie i nikt mnie nie zmusi do tego abym zaprzestała, nawet Twoje, jak również innych wypowiedzi.
Cicho siedzę, bo wolę spokojnie czytać niż tracić energię na takie chociażby dyskusje jakie Ty uprawiasz.
Jak zajdzie potrzeba, to oczywiście o sobie przypomnę.
Gdybyś chciał dalej ciągnąć swoje wywody, to przenieś je do odpowiedniego wątku.
                                                                                                                Barbarax
« Ostatnia zmiana: Styczeń 08, 2011, 14:45:54 wysłane przez Barbarax » Zapisane
Robin
Gość
« Odpowiedz #1055 : Styczeń 08, 2011, 12:38:01 »

Kahuna, nikt Cię nie zmusza do czytania tego co przedstawia JACK.
Nikt Cię też nie zmusza do przebywania na tym forum, skoro Cię to męczy.
                                                                                                   Barbarax[/color



Ciebie też nikt nie zmusza do tego, więc o co Ci biega?
Siedzisz cicho, i bardzo dobrze, i nie musisz o sobie przypominać....
nie ma takiej potrzeby;...

Ależ ty jesteś chamski i bezczelny .Sam siedź cicho.
Zapisane
koliberek33
Gość
« Odpowiedz #1056 : Styczeń 08, 2011, 13:03:26 »

Bedziecie wy wszystkie cicho, czy nie Chichot
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #1057 : Styczeń 13, 2011, 22:11:14 »

Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech,
i pamiętaj, jaki spokój można znaleźć w ciszy.
O ile to możliwe, bez wyrzekania się siebie,
bądź na dobrej stopie ze wszystkimi.

Wypowiadaj swą prawdę jasno i spokojnie
i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych,
oni też mają swoją opowieść.
Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha.

Porównując się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniały,
zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie.
Niech twoje osiągnięcia, zarówno jak i plany,
będą dla ciebie źródłem radości.

Wykonuj swą pracę z sercem, jakkolwiek byłaby skromna;
ją jedynie posiadasz w zmiennych kolejach losu.
Bądź ostrożny w interesach,
na świecie bowiem pełno oszustwa,
niech ci to jednak nie zasłoni prawdziwej cnoty.

Wielu ludzi dąży do wzniosłych ideałów
i wszędzie życie jest pełne heroizmu.
Bądź sobą, zwłaszcza nie udawaj uczucia,
ani nie podchodź cynicznie do miłości,
albowiem wobec oschłości i rozczarowań
ona jest wieczna jak trawa.

Przyjmuj spokojnie, co ci lata doradzają,
z wdziękiem wyrzekając się spraw młodości.
Rozwijaj siłę ducha, aby mogła cię osłonić
w nagłym nieszczęściu.

Nie dręcz się tworami wyobraźni,
Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności.
Obok zdrowej dyscypliny bądź dla siebie łagodny.
Jesteś dzieckiem wszechświata
nie mniej niż drzewa i gwiazdy. Masz prawo być tutaj.
I czy to jest dla ciebie jasne czy nie,
wszechświat jest bez wątpienia na dobrej drodze.

Tak więc żyj w zgodzie z Bogiem,
czymkolwiek się trudnisz i jakiekolwiek są twoje pragnienia.
W zgiełku i pomieszaniu życia
zachowaj spokój ze swą duszą.
Przy całej złudności i znoju
i rozwianych marzeniach jest to piękny świat.
Bądź uważny.
Staraj się być szczęśliwy.
Zapisane
krzysiek
Gość
« Odpowiedz #1058 : Styczeń 13, 2011, 23:16:32 »

Pięknie, głęboko i mądrze się wyraziłaś, Rafaello! Takie sentencje zasługują na dodanie ich do oficjalnych Dziesięciu Przykazań. Sęk w tym, żebyśmy nie MUSIELI, lecz CHCIELI je przestrzegać...
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #1059 : Styczeń 13, 2011, 23:21:57 »

To jest wlasnie ta najwieksza tajemnica, ktora wszyscy znamy, ale w wiekszosci nie stosujemy.

Pozdrawiam serdecznie. Rafaela
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2011, 23:22:23 wysłane przez Rafaela » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1060 : Styczeń 27, 2011, 21:13:46 »

Kamil771, te dowody - cytaty chcesz teraz czy po banie którego zapewne zarobisz?
Zapisane
kamil771
Gość
« Odpowiedz #1061 : Styczeń 27, 2011, 21:20:21 »

Kamil771, te dowody - cytaty chcesz teraz czy po banie którego zapewne zarobisz?

A co, czyżbyś grał na czas?
Proszę o wskazanie tych cytatów, a może masz z tym jakiś problem techniczny?
Nie możesz czegoś znaleźć czy coś?
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #1062 : Styczeń 27, 2011, 21:25:59 »

Panowie, co Was tak goni. Popiliscie dzisiaj rycynusu?
Czy naprawde nie rozumiecie, ze taka dyskusja do niczego nie doporowadzi. To wszystko nie jest takie proste.
Ja w 1967 /68  w Polsce przezylam ogromna niesprawiedliwosc, ktora miala ogromny wplyw na moja przyszlosc.
Z powodu ze mam na imie Rafaela nie Rahela- zostalam zyzucona z szkoly zawodowej, bo prawdopodobnie narysowalam tow. Gomulce wasy w przeddzien 1 maja. Zaraz po pierwszym maju, kiedy przyszlam do szkoly, powiedziano mi ze nie mam prawa przebywac w szkole, bo jestem sjonistka. W tym momecie okazalo sie ze na caly rok jestem zawieszona w jakichkolwiek prawach i wszystkie szkoly byly dla mnie zamkniete. Moj przypadek byl dyskutowany na wszystkich zebraniach partyjnych we Wroclawiu. Powiedziano mi ze jestem sjonistka, nie mialam pojecia co to znaczy, ktos mi wyjasnil ze prawdopodobnie jestem zydowka.
Po raz pierwszy pisze to moje przezycie. W tym momecie mialam uczucie ze zostaje mi tylko utopic sie. Nigdy tego nie zapomne. Ja niczemu nie bylam winna. Jeszcze jedna dziewczynke tez tak potraktowali, bo mialysmy obie dyzur w klasie. Jej mama  w tym czasie umierala na raka. Powiedzcie Panowie, czy w tym przypadku moglam sie domagac sprawiedliwosci, nikt nigdy nie podal mi reki. W domu byla macocha i ojciec ktory robil to co ona mu powiedziala.
Kiedy czytam tu takie historie, to rece mi opadaja. Niekiedy smieje sie ze powinnam upomniec sie o odszkodowanie.Szkoda slow. Zanim rozpoczniecie jakies utarczki, to pomyslcie, ze ile ludzi jest na swiecie tyle roznych losow.

Ja naprawde nie jestem zydowka i w rodzinie tez nie ma korzeni zydowskich.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 27, 2011, 21:39:16 wysłane przez Rafaela » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1063 : Styczeń 27, 2011, 22:29:29 »

A co, czyżbyś grał na czas?
Proszę o wskazanie tych cytatów, a może masz z tym jakiś problem techniczny? Nie możesz czegoś znaleźć czy coś?
Posłuchaj uważnie - niech dojdzie do Twojej świadomości, że ludzie mają rożne sprawy na głowie i nie muszą stać przy Tobie na baczność, rzucać wszystkiego i pisać gdy tego zażądasz. Powiedziałem, że dam dowody, to dam. Nie Ty będziesz mi dyktował czy ma to być za godzinę, dwie czy dzień. Myślę, że minimum przyzwoitości wymaga aby dać komuś czasu tyle ile samemu się udziela odpowiedzi - zobacz jak to wygląda w Twoim przypadku - kilka ładnych dni, do tego nie raczysz udzielać odpowiedzi na pewne z zadanych pytań [ostatnio w wątku o katastrofie smoleńskiej]. Więc przestań pokrzykiwać.

Nie miałem najmniejszych trudności aby znaleźć i zaprezentować tylko nieliczne próbki z Twoich "wysublimowanych" poczynań. Proszę oto one, wraz z podaniem wątku:

Katastrofa w Smoleńsku - DLACZEGO - refleksje i ... spekulacje
To jest żałosne, ale niestety, nasz rząd z premierem Tuskiem i prezydentem Bronisławem ''żubrem'' Komorowskim i resztą świty jest widocznie tak słaby i strachliwy że nie jest w stanie walczyć o godność i honor Polski i polaków.

A jakoś nie wspominasz Towarzyszu Constanitin o kontrolerach którzy źle naprowadzali samolot, podając błędne informacje?

Jezus Chrystus - Prawda Wyjawiona
Mam dosyć już takich popapranych kretynów, którzy nic w życiu nie osiągnęli bo są za tępi i leniwi a jedynie co potrafią robić to podnosić ciśnienie innym osobom i czytać sekciarskie strony internetowe, może niektórych to podnieca?
Intel..coś tam kup sobie może gumową lalę i przestań denerwować normalnych ludzi.

Ech! Cyganie....
Prawda jest taka, że cyganie są poniekąd sami winni takiej sytuacji....
Pamiętaj jak wielkie wzburzenie wywołała deportacja Romów z Francji, nie wiem dlaczego.
Według mnie była to trudna ale słuszna decyzja.

Upadek Moralny
Podałeś świetny przykład  co się dzieje w państwie w  którym rządzą lewaccy socjaliści;
tak właśnie wygląda świat według twojego modelu życia bez poczucia odpowiedzialności, bez klarownych utrwalonych przez tradycję zasad moralnych.
Państwo oparte na twoich lewackich poglądach jest słabe, z wysokim współczynnikiem przestępczości i korupcji, państwo które nie zapewnia bezpieczeństwa swoim obywatelom.

wątek offtopowy
Nie będę komentował prowokacyjnych wpisów postkomunistycznych, lewackich forumowiczów ( którzy stanowią tutaj większość)  bo to nie ma sensu żadnego.

Sesja #112,Chicago...
Jest nas aż 7 miliardów, a ile  ludzi którzy nie zasługują na życie korzysta z dobrodziejstw naszej planety? Tysiące!
Siedzą sobie w cieplutkich więzieniach, mają telewizory, sale komputerowe, biblioteki, siłownie, fitnes i tak dalej, jedzą, piją, oddychają, po co się pytam?

Aborcja - tak/nie?
Setki tysięcy nieosądzonych morderczyń chodzi sobie po ulicach naszych wsi i miast jakby nigdy nic!
 Już kiedyś pisałem co w tej sytuacji należało by zrobić.
Wysłać je na kilka lat na  Syberię i niech sobie tam robią co chcą, miejsca jest dużo, ciężka praca ( miały by czas na refleksję) a surowy klimat może by je otrzeźwił.
Po tym określonym czasie mogli by wrócić do kraju, to z pewnością wiele by je nauczyło.


Nie dotarło! wyp...... stąd!
Nie masz z kim pogadać w realu>?

Pręgierz -> komentarze i pytania
A!!!! i wyszło szydło z worka.
 Właśnie udowodniłeś jaki z ciebie administrator!
Beznadziejny! tak jak reszta twojej świty.

Janneth, ale (t)y jesteś tępa, naprawdę,szkoda słów;
 Nie wiem ile razy już apelowałem aby moderatorzy\administratorzy zdecydowali się w końcu czy regulamin  obowiązuje wszystkich, czy tylko "wybranych" forumowiczów.
Moglibyście się jakoś określić, a (t)y "koleżaneczko" zanim zaświta (c)i coś w tej twojej nienasyconej główce, napij się zimnej wody i zastanów się na tym co robisz.

Jezus - jak to z nim właściwie jest...
Tenebreal i reszta "uduchowionych" proszę was,nie bądźcie głupsi niż jesteście;

Islam-religia zła
W Iraku,Afganistanie i Pakistanie Islamiści pod wpływem swojej chorej religii mordują się nawzajem,

CUD W TERESPOLU! MATKA BOSKA PŁACZE Z OBRAZU!
Jesteś jakąś starą wiedźmą która nauczyła się obsługiwać komputer na jakimś kursie dla 70-latków, i na emeryturze zamiast spędzać czas z wnukami,to czytasz jakieś chore książki,i oglądasz debilne filmy, które całkowicie wyprały ci mózg.
Takim pisaniem obrażasz wiele osób,nie życzę sobie tego!
Weź idź się rozbierz i pobiegaj sobie trochę po mieście.

Uzaleznienia a silna wola
Dlaczego mężczyźni wpadają w alkoholizm?
Odpowiedz jest prosta-przez kobiety.

Kara Śmierci. Tak czy Nie? / upadek moralny
Tylko,że ja nie życzę nikomu śmierci,albo żeby jakieś nieszczęście spotkało drugą osobę,nawet jeśli jestem na kogoś wkurzony,więc lepiej już zamilcz bo pokazałeś jaki naprawdę jesteś.
[… nieco dalej w temacie]
Zawsze byłem za karą śmierci,
[…]
Taki bandyta nie zasługuje na życie,musi zostać wyeliminowany ze społeczeństwa,jest on nam zupełnie niepotrzebny.
[…]
Oczywiście,że zabicie okrutnego mordercy pozostawi ślad w społeczeństwie.
Pozytywny ślad.

E-Galerianki
dokładnie.Gorzej jak zwierzęta.
wywieźć takie [tzw. galerianki – przyp.  arteq] na Syberię na dwa lata,może się czegoś nauczą.

Pręgierz -> komentarze i pytania
Dla mnie 14 letnia dziewczyna która uwodzi starszego mężczyznę i wskakuje mu do łóżka jest dziwką,nie szanuje jej i mam do tego prawo.
[..]
Jak trochę posiedzi,na pewno zmądrzeje,a już na stówę będzie wiedziała,ze trzeba ponosić konsekwencje za takie zachowania. Przyda jej się taka szkoła.

Upadek Moralny
Wystarczy,ze postawisz dziewczynie soczek,albo jakieś piwo,zagadasz z nią,troszeczkę z nią potańczysz i już jest twoja. Oczywiście mile widziane jest jak masz trochę więcej kasy,fajne ciuchy,jakąś bransoletę,a jak masz dobry samochód to możesz iść w ciemno-sukces murowany.
Ale i bez samochodu też się da, ja osobiście nie lubię takich dziewczyn,nie interesują mnie łatwe zdobycze ( a taka jest niestety większość dziewczyn) wolę bardziej spokojne,które nie pójdą z byle kim i byle gdzie-


Nasza Szczerość
le nie zapominaj,ze to kobieta rodzi,to kobieta przez 9 miesięcy nosi dziecko w brzuchu,to ona jest matką,i to ona jest najbardziej winna,
Jak kobieta może być tak nieodpowiedzialna? jak może skazywać na biedę czwarte,piąte,jedenaste dziecko?
to jest chore przecież....
[…]
Jeżeli kobieta która ma 11 dzieci,i ma pretensje do całego świata,że nie ma pieniążków,to ja się pytam gdzie ona była gdy pan Bóg rozum rozdawał?
już kiedyś na na temat rozmawiałem tutaj na forum,
taka kobieta jest dla mnie nieodpowiedzialnym człowiekiem,o niepohamowanym instynkcie zwierzęcym,jej miejsce od dawna jest w psychiatryku,żal mi oczywiście dzieci,bo w niczym nie zawiniły......
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #1064 : Styczeń 29, 2011, 14:30:59 »

A Wy znów i dalej prowadzicie wojnę między sobą, rzucacie mięsem kto dalej?
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #1065 : Styczeń 29, 2011, 15:40:20 »

Sa ludzie ktorzy nie rozumia ze wiele sie dzieje bez nas, ze  nie mamy zadnego wplywu i miec nie bedziemmy. Nie moga tego zrozumiec, ze zmiany moga nastapic dyrekt kolo nas, ze my osobiscie mamy wszystko w reku. Jezeli ludzie by to zrozumieli, to bylaby tak ogromna sila, ze nasi przeciwnicy nie mieli by zadnych szans. Tylko ze na taki sposob myslenia ludzkosc musi jeszcze dlugo czekac i zadne tlumaczenia nie pomoga.
Czytajac wypowiedzi niektorych forumowiczow, kazdy gdzies ma racje, ale globalnie to zanika zupelnie. Nalezy dbac najpierw o siebie, dbac o wlasna jazn, poglebiac, pielegnowac. Jesli jest sie wystarczajaco silnym , mozna pomagac innym, oczywiscie bezinteresownie. Wyzywanie sie, ublizanie , ponizanie- jest to bardzo zla droga dla kazdego z nich. Jednak o tym ludzie nie chca myslec, uwazaja sie za bardzo silnych i madrych. Jednak ta sila nie ma nic wspolnego z sila pozytywna i tworcza.
Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1066 : Styczeń 29, 2011, 15:42:15 »

Rzetelność wymagała ode mnie abym przedstawił to Kamilowi771. Ale jak widzę to kolega nie omieszkał skierować tu swoich kroków... W kwestii "rzucania mięsem" - czyż nie to było przyczyną bana u obu z Was?
Zapisane
Rafaela
Gość
« Odpowiedz #1067 : Styczeń 29, 2011, 15:55:37 »

Masz racje, dlatego postanowilam nieco sie wypowiedziec.
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #1068 : Styczeń 29, 2011, 17:08:04 »

W sumie nie obchodzi mnie to jak Wy mnie postrzegacie, nie jest mi to do niczego potrzebne. Istniejecie tutaj - teraz wirtualnie w swoich maskach i wirtualnie staracie sobie coś udowodnić. Ja tego nie potrzebuję. A ban no cóż - powiewa mi to, nie zależy mi na kontakcie z Tą społecznością. Czuję że są bardziej przyjazne fora niż to, gdzie de facto prawdziwie można się czegoś nauczyć - natomiast tutaj jest to rzadkością.

Zauważyłem pewną zależność między nowymi a starymi userami ale zostawię to dla siebie. Wierzcie w co chcecie, palcie siebie i rzucajcie stęchłym mięsem i tak wam to nie pomoże.

Nie czuję się też zobowiązany aby przed kimkolwiek na tym forum odpowiadać - ponieważ to życie realne odpowiada za nas, a nie puste slogany o miłości i pokoju - a między tym wzajemne wrzucanie sobie jaki to ktoś nie jest.

Pojmijcie wreszcie że robicie błąd - walczycie z innymi jak z wiatrakami. Wam nie chodzi o prawdę ale o to czy to Wy macie racje. Żeby zaspokoić swoje rządzę.

Pozdro
Od S. and T.  Język
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2011, 17:08:40 wysłane przez Sventer » Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1069 : Styczeń 29, 2011, 18:33:19 »

Czyż to ma być kolejne "ostateczne" pożegnanie?    Duży uśmiech
Nie mi decydować kto ma być, a kto nie na tym forum - zauważam jednak że coś przemożnie Cię tutaj trzyma, kolejne odsłony, kolejne maski (wspominałeś coś o maskach, tak?) i kolejny raz deklarujesz, że nic Cię tu nie trzyma, nic nie da się nauczyć i forumowicze niedobrzy...
Masochista czy co?

Tyle ode mnie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2011, 18:35:02 wysłane przez arteq » Zapisane
purattu
Gość
« Odpowiedz #1070 : Styczeń 29, 2011, 18:38:21 »

<a href="http://www.youtube.com/v/iAGTPntSz9c?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/iAGTPntSz9c?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;640&quot; height=&quot;505&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/iAGTPntSz9c?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowFullScreen&quot; value=&quot;true&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;param name=&quot;allowscriptaccess&quot; value=&quot;always&quot;&gt;&lt;/param&gt;&lt;embed src=&quot;http://www.youtube.com/v/iAGTPntSz9c?fs=1&amp;amp;hl=pl_PL&quot; type=&quot;application/x-shockwave-flash&quot; allowscriptaccess=&quot;always&quot; allowfullscreen=&quot;true&quot; width=&quot;640&quot; height=&quot;505&quot;&gt;&lt;/embed&gt;&lt;/object&gt;</a>
Zapisane
Sventer
Gość
« Odpowiedz #1071 : Styczeń 29, 2011, 19:57:07 »

Czyż to ma być kolejne "ostateczne" pożegnanie?    Duży uśmiech
Nie mi decydować kto ma być, a kto nie na tym forum - zauważam jednak że coś przemożnie Cię tutaj trzyma, kolejne odsłony, kolejne maski (wspominałeś coś o maskach, tak?) i kolejny raz deklarujesz, że nic Cię tu nie trzyma, nic nie da się nauczyć i forumowicze niedobrzy...
Masochista czy co?

Tyle ode mnie.
Człowieku Ty masz manie prześladowczą... Wymyśliłeś sobie coś i Cię to prześladuje.

==========================

Arteq czy Ty jako osoba wierząca w Boga, Jezusa itd. przestrzegasz przykazań kościelnych?

Scaliłem posty
Darek
« Ostatnia zmiana: Luty 01, 2011, 20:36:47 wysłane przez Dariusz » Zapisane
wiki
Gość
« Odpowiedz #1072 : Styczeń 31, 2011, 17:38:42 »

Wam nie chodzi o prawdę ale o to czy to Wy macie racje. Żeby zaspokoić swoje rządzę.

Pozdro
Od S. and T.  Język


niestety to prawda smutna ale prawda...................


Zapisane
arteq
Gość
« Odpowiedz #1073 : Luty 01, 2011, 13:05:30 »

Kiaro, Kiaro, jestm kompletnie zaskoczony zarzutami o rozmydlaniu tematów. Porażony, że padło to właśnie z Twoich ust - osoby która właśnie bardzo często ucieka od merytorycznych pytań i merytorycznych dyskusji właśnie w wodolejstwo czy "tyranizm poglądowy". Przekonałem się, że dla Ciebie merytoryczna dyskusja może być jedynie w przypadku zgadzania się z Twoimi teoriami. Oponent pytajacy czy wyrażający swoje zdanie to według Ciebie rozmywacz tematu czy wręcz pyskuje... Smutne.
Czy merytoryczne pytania obrażają Twoją inteligencję? W jaki sposób? A może jednak brak zachwytu, poklasku dla Twojej "wiedzy" jest tym czynnikiem obrażajacym?
Widzisz, w przeciwieństwie do Twoich deklaracji (ale juz nie czynów) zawsze uważałem, że ważna jest zarówno treść jak też i postawa osoby która ją głosi, może dlatego moje uwagi odbierasz jako pyskówki. Nigdy nie zaprzecałem, że poddaję ocenie zarówno treści jak i postawę głoszącego. Ty w swoich deklaracjach zaprzeczałaś temu (twierdziłaś, że oceniasz czyny, a nie osoby), ale nie przeszkadzało Ci np. określic mianem szczurów pewną grupę osób...

To, że wyrażasz poparcie dla Phi jest dla mnie bardzo oczywiste. Wielokrotnie dałaś dowody, że nie tylko przymkniesz oczy, ale wręcz weźmiesz w obronę osobę która lży, wyklina, wyzywa innych, byle ta osoba zgadzała się z Twoimi poglądami i/lub atakowała katolików/KK - sytuacja z niejakim Kapłanem718..., teraz PHI...

Kiaro, znowu insynuujesz, że mam jakąś misję na forum, misję aby nie dopuścić do szerzenia "prawdy". Przypomnę tylko, że kiedyś wyartykułowałaś to jasno... i musiałaś się z tego wycofać z braku jakichkolwiek dowodów. Dlaczego ostatnio znowu w to brniesz? Proszę abyś równiez nie insynuowała że zamykam komukolwiek usta - nie bronię wypowiedzi, bronię tylko absolutnego minimum kultury wypowiedzi i szacunku dla innych. Co do zakazu wypowiedzi w jakims wątku dla innych forumowiczów - to właśnie Ty tego żądałaś. Śmiało krytykujcie, ale nie lżyjcie, nie wyklinajcie, nie pomawiajcie.
Kiaro, wedle mojego osądu i obserwacji zarówno na tym forum jak i w życiu - gdybyś rzeczywiście miała prawdziwe informacje, prawdziwą wiedzę po prostu prawdę do przekazania to nie uciekałabyś od pytań, nie uciekałabys od dyskusji, weryfikacja zapowiedzi byłaby pozytywna, a nie jak to miewało miejsce - negatywna czy w końcu dosłownie szastałabyś dowodami.

Kiaro zastanów się co tak naprawdę Ci przeszkadza i Cię złości. Wydaje mi się, że nie wyssane z palca obrażanie. Podejrzewam, że niewygodne pytania, dopominanie się o wyjaśnienia, wskazywanie rozbiezności czy też negatywnej weryfikacji, rzeczowe podważanie Twojej "wiedzy" i przekazów. Dlaczego rówineż tak niebezpieczny jest dla Ciebie KK, że zwalczasz go z taką zaciekłością?

Jeżeli uważacie, że w jakiejś wypowiedzi Was obrażam - wskażcie gdzie i dlaczego, zgłoście do modów/administracji, argumentujcie.
Zapisane
Kiara
Gość
« Odpowiedz #1074 : Luty 01, 2011, 13:19:23 »

Wybacz ale jakie kolwiek polemiki z Tobą to stracony czas i energia.

Naprawdę istnieją ciekawsze zajęcia jak wysłuchiwanie slow zaciętej "katarynki".

Kiara Uśmiech Uśmiech
Zapisane
Strony: 1 ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 ... 78 |   Do góry
  Drukuj  
 
Skocz do:  

Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC | Sitemap

Strona wygenerowana w 0.277 sekund z 19 zapytaniami.

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum

zabojcy telenovelasmundo devilssoldiers amigos world-of-pandas